Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56151) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#56148) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én meg ősidők óta a rókával tolom, talán azon kevesek közé tartozom, akiknek nem gyere be a Chrome.:D Bár nem sokára áttérek OSX-re, ott meg Safari lesz szerintem, mit használni fogok, de majd elválik.

r3dsnake: ja újra kéne regisztrálnom, mert a gépen valamiért nem fogadja el az acc.-omat, amit még mobilon csináltam.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56152) Csabee. válasza icecave (#56100) üzenetére


Csabee.
nagyúr

8552 Dual Sim.. Igazából ár érték arányban nem rossz telefon, de mióta létezik iphone, azt használtam! Tehát a programokat megszoktam teljesen... valamint biztonságosabb rendszer sokkal!

Üdv: Csabee.

(#56153) bigdady válasza DanielK (#56106) üzenetére


bigdady
nagyúr

Kivancsi leszek. :)

Vcsiga: en meg most hagytam ott a,crome-ot mert ujratoltott mindig ios-en. Safari lett, kezdem megszokni :)

Más: Én pihivel kezdem az évet, hátha ez lesz egész évben :) Eljottunk a csaladdal Siklósra, itt csücsülünk pár napot a termálba, csak ajánlani tudom nagyon fasza kis várost és szállodát talaltunk :K (bor meg alap) :))

[ Szerkesztve ]

(#56154) Cyberpunk válasza bigdady (#56153) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jó hely az, sokszor járok ott. :D Mármint Siófokon.:)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56155) válasza Csabee. (#56152) üzenetére



őstag

Az hát. ;] [link] Annyira szánalmasak ezek a cáfolatok. Apple - nem is!!! :D

Ha komolyan gondnolnák, az ilyen híreket támadnák a bíróságon, és nem azt, hogy hány fokos szögben kerekített a konkurencia telefonja. :D

(#56156) bigdady válasza Cyberpunk (#56154) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ez Siklós Te, nem Siófok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#56157) Cyberpunk válasza bigdady (#56156) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akkor ezt benéztem. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56158) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

napizene

friss, ropogós, magyar. :)

(#56159) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#56148) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én meg ősidők óta Safarit használok és nem is tervezek semmi másra váltani :P

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#56160) Cyberpunk válasza r3dsnake (#56158) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Egész jó.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56161) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nem tudom ki hogy van vele de lassan tele a tököm az ios7-tel. egyrészt előtte 99,9% pontosan gépeltem, utána kb 80-85%, ami nem sok, idegesítő nagyon. rendszeresen akad, mintha gondolkodna, ma le is fagyott: gmail közbe bejött a camera (tesóm nézett levelet és valahogy megnyitotta), és nem tudtam kilépni, nem reagált se a homera se semmire. aztán lezárta magát, és utána nem reagált semmire vagy 1 percig. se sleep se home. aztán bejött azonnal a programváltó képernyő, ami szintén beakadt, nem lehetett se előre se hátra se lépni, újabb 2 perc után jött rendbe, de kisebb akadások rendszeresek. szerintem ez qrva idegesítő, remélem 7.1 javítanak ezen mert ez borzalmas.

(#56162) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Holnap hozza a futár az ájfónt. Már várom és remélem nem lesz már semmi galiba. :U

ittakary:

Miért? Szerintem nem olyan nagyon rossz, bár az irány valóban lehetne más is.

[ Szerkesztve ]

(#56163) ittakary válasza whitezo88 (#56161) üzenetére


ittakary
nagyúr

Amióta csak ismerem a márkát, ez az iOS 7 volt a legrosszabb Apple döntés...

(#56164) Cyberpunk válasza ittakary (#56163) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szerintem meg ez sokkal jobb, leszámítva a sebesség gondokat.;)

i5-ön nincs gond a gépeléssel. Szerintem kevés az 512MB neki, remélhetőleg a 7.1 javít majd rajta.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56165) tDr1v3r válasza Vasinger! (#56162) üzenetére


tDr1v3r
veterán

5c, nemde? Majd írj róla pár sort, kíváncsi vagyok egy felhasználó véleményére (ilyennel még nem találkoztam sajna).

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#56166) jozsi252


jozsi252
veterán

Jól látom hogy nem tudok úgy rendelni iStyle webshopba, hogy Westendbe akarom átvenni a terméket, helyben fizetve?? Miért kell rám erőltetni hogy Bankkártyával, vagy Banki átutalással fizessem ki a terméket egyből. :F

iPhone 13 Pro Max

(#56167) Cyberpunk válasza jozsi252 (#56166) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Utánvétellel nem lehet?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56168) nord_ válasza Cyberpunk (#56167) üzenetére


nord_
veterán

De lehet, retina Minit így vettem.

(#56169) bigdady válasza jozsi252 (#56166) üzenetére


bigdady
nagyúr

Nem lehetett náluk én is láttam múltkor. Ezért inkább icentre-ben vettem :)

[ Szerkesztve ]

(#56170) jozsi252 válasza Cyberpunk (#56167) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha házhozszállítással rendelem akkor lehet természetesen. De én a Westendbe akarom átvenni a terméket. És ha azt a helyet jelölöm be, akkor fizetési módnak 2-őt dob csak fel. Banki átutalás, vagy Bankkártyás fizetés ( ha ezt választom, akkor rendelés leadása után OTP-re irányít át, hogy fizessem ki egyből ).
Szóval olyan lehetőség nincs hogy, " helyszínen fizetve ". Na mindegy, nem nagyon értem a dolgot.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#56171) vadászcsiga válasza bigdady (#56153) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem a mobilos Chrome-rol beszélek hanem az asztaliról. Mobilos IE nincs.

Pihenéshez. Jól teszitek érezzétek jól magatokat áztasd ki a zacsit :D Mi jövőhét hétfőn megyünk badacsonytomajba pár napra.

(#56172) nord_ válasza jozsi252 (#56170) üzenetére


nord_
veterán

Hívd fel őket, mondd meg, hogy mikor mész és addig tetesd félre.

(#56173) Vasinger! válasza tDr1v3r (#56165) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen.

Mindenképp tervezek írni róla, elején csak egy rövid első benyomást szakmai topikba, majd később kicsit hosszabbat is, 2-3 hét múlva, ha ráérek majd.

(#56174) Cyberpunk válasza Vasinger! (#56173) üzenetére


Cyberpunk
félisten

És milyen színű lesz? :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56175) Bling95


Bling95
őstag

Most jovok a mozibol , aki meg nem latta a Wall Street farkasat az ha van lehetosege tegye meg , borzalmasan jo lett

(#56176) Vasinger! válasza Cyberpunk (#56174) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Csak is a fehér: [link]

(#56177) vadászcsiga válasza Bling95 (#56175) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mi is most jöttünk meg, mi a Walter Mittyt néztük meg jövőheten tervezzük a Wall Streetest.
Ez is jó volt bár mas téma. Nem is tudtam hogy Ben Stiller a rendezője es prudecere is egyben. Gyönyörű képek vannak benne

[ Szerkesztve ]

(#56178) Cyberpunk válasza Vasinger! (#56176) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem tetszik, hogy fekete az előlap. Ha meg már vannak színek, biztos hogy nem a két unalmasat választanám (fekete, fehér). :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56179) bigdady válasza vadászcsiga (#56171) üzenetére


bigdady
nagyúr

Asztalin maradt a crome nekem is csak mobilon valtottam :)

Badacsonyba is nagyon jó a bor onnan Sandhal-t szeretem nagyon :)) (bár csúnyan elintézzék szerencsétlent, valakinek szúrta a szemét a sikere) :(

Caprio a kedvenc szinészem, megyünk mi is mindenképpen (Kapj el ha tudsz a legnagyobb) :K

[ Szerkesztve ]

(#56180) lacy86


lacy86
addikt

Mai ingyenes jatekot megeri leszedni?! / jatszott mar valaki vele , stb... /
[link]

(#56181) tDr1v3r válasza Vasinger! (#56176) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Én kéket akarok, meg mellé fehér tokot... úgy azért nem nézne ki rosszul szerintem. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#56182) vadászcsiga válasza lacy86 (#56180) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Letoltod es megtudod. Értékelők szeretik

(#56183) Cyberpunk válasza lacy86 (#56180) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja nem rossz. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56184) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Into the Wild nagyszerű film, csak a vége szomorú. Mondjuk az élet írta.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56185) Vasinger! válasza Cyberpunk (#56178) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Hátára veszek fekete tokot majd, tehát az egész fekete lesz, kb mint egy i5 fekete tokban, csak 30-40k-val olcsóbban. Nem nagy kunszt :) [link]

tDr1v3r:

Ízlések és pofonok. Ha a kék nem lenne ilyen világos én is azt vettem volna. De nekem ez már lányos sajnos.

[ Szerkesztve ]

(#56186) lacy86 válasza vadászcsiga (#56182) üzenetére


lacy86
addikt

Koszi skacok , akkor szedem is!
/ Asszony is feni ra a fogat :D /

(#56187) Cyberpunk válasza Vasinger! (#56185) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nekem a sárga, zöld, kék, rózsaszín is bejön. Amit sérelmezek a fekete előlap. :U

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56188) Ragnar95 válasza Bling95 (#56175) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Énis nagyon jókat hallottam+olvastam róla, tervben van,h megnézem :K
Múltkor hívott is haverom,h nézzük meg még aznap este, de kiderült,h a Momban foglalt helyet és hajnal 3-ra értem volna haza úgy,h utána 9kor kelnem kellett és másnap házibuli, szóval mondtam,h inkább majd legközelebb :DDD
Én ma jutottam el odáig,h a Nagy Gatsby-t megnézzem, hát az a film is egyszerűen zseniális, Di Caprio egy zseni :C :)) Egyből feltűnt,h Daisy volt a Viharszigetben is a felesége :))
vadászcsiga: WP-n van :DDD

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#56189) Csabee. válasza (#56155) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jó, láttam ezt a cikket én is, de egy androidot sem tart semmiből.. nyílt forráskódú, bárki hozzáférhet jóformán bármihez.! Ha meg valaki rootolja, akkor egy hacker még admin is a készüléken akár.. :D

Üdv: Csabee.

(#56190) Csabee. válasza Bling95 (#56175) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem is nagyon jól sikerült a film! Tényleg hosszú film, de nekem még rövidnek is tűnt a végére, mert néztem volna még..

Üdv: Csabee.

(#56191) vadászcsiga válasza Ragnar95 (#56188) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Gatsbyt tegnapelőtt néztük meg de engem kiakasztott. Tudom hogy F. Scott Fitzgerald meg nagy regény de az egészet kb 10 percben el lehetett volna mesélni erre húztak vagy 2 órát. Cseppet felidegesített.
Leo nehány filmben tetszett már de nekem még mindig nem jön at a nagysága. Biztos bennem van a hiba.

(#56192) Cyberpunk válasza vadászcsiga (#56191) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Di Caprio legjobb filmje a Véres gyémántok. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56193) Csabee. válasza Cyberpunk (#56192) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Van még mellette pár nagyon jó szerintem.. pl: Eredet, Tégla, Aviator, Viharsziget, Wall Street,

Üdv: Csabee.

(#56194) madgie válasza Csabee. (#56193) üzenetére


madgie
titán

Meg a Django, meg a Kapj el, ha tudsz, meg úgy általában nem nyúl mellé 2000 óta.

(#56195) Cyberpunk válasza Csabee. (#56193) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na ja van neki jó filmje bőven.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#56196) Csabee. válasza madgie (#56194) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én is így látom! Már várom a következő filmjét!

Üdv: Csabee.

(#56197) Bling95


Bling95
őstag

Eredetet se felejtsuk el :K

Vadaszcsiga: pedig zsenialis film az is:)

Egyebkent Dicaprionak mar reg kijarna vegre egy oscar ...

[ Szerkesztve ]

(#56198) Ragnar95 válasza vadászcsiga (#56191) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Egyedül az eleje vontatott kicsit, lassan indul be, de kb az első fél óra után én végig élveztem a filmet, nagyon cselekményes, szerintem óriási film.
Márpedig nagyon durván sok hibátlan filmje van Di Caprionak, a régiek közül pl a Kapj el, ha tudsz, A vasálarcos, Titanic, újak közül Eredet, Viharsziget, Django, Gatsby, Wall Street és még sorolhatnám...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#56199) vadászcsiga válasza madgie (#56194) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Apropó Django. Tarantinot is imádom de ez a filmje szerintem szar. A Brigantik az ok, értettem a lényegét, de egy érzéketlen fejvadász aki német megment egy feketét? Meg hogy a fekete csaj aki tud németül, mindez a rabszolgaság kellős közepén?
Számomra zavaros

(#56200) válasza jozsi252 (#56170) üzenetére



őstag

Mivel interneten keresztül kp-s fizetési módot még nem szabadalmaztatták. Mondjuk meglehetne oldani teleportálással, de ezek még az őskorban élnek.

Esetleg az nem lenne járható út, hogy személyesen befáradsz, ha már úgy is az a A terv, és megkérdezed? Ez csak a kedvedért írtam kérdőmondatnak. Az APR-ek nem bemutató termek, ott vásárolni is lehet, sőt örülnek neked. Holnap direkt bemegyek a Westendbe, és megkérdezem, vállalva, hogy kiröhögnek.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.