Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#174152) válasza agabe (#174146) üzenetére



őstag

Mit mondott a doki mi ez, hogy még kórház is lett belőle ?

(#174153)



őstag

1 kg hidrogén 3000 Ft amiből elmész 100 km-t. Ez nem olcsó. [link]

(#174154) agabe válasza (#174152) üzenetére


agabe
addikt

manapsag semmit nem mondanak, max ha nagyon eroszakoskodik az ember plusz igazabol foglmuk se volt (legalabbis a korhazban). Virusra gyanakodtak gyereknel. Sokat hanyt es kiszaradas veszelye miatt hetvegen ugyeletrol be kellett menni korhazba mert infuziot csak ott adnak.
Aztan tobbszor volt, hogy jobban volt majd masodik napra visszaesett..ez igy ment tobbszor, aztan vegul mar nem esett vissza.
Nem a kivizsgalas a celjuk a korhazban ugy latom, hanem a tunetek megszuntetese majd hazaengedes. Gyereket maganba meg nem nagyon lehet vinni max csak konkret vizsgalatokra.
Az, hogy nekunk mi bajunk szinten nem tudjuk (valami felso
leguti virus) es makacs, de majd mulik.

[ Szerkesztve ]

(#174155) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Na skacok ,írok egy rövid összefoglalót az elmúlt napokban összeszedett élményeim alapján az új iphone 11 el kapcsolatban.

Elsőre kibontva nem könnyű telefon súlyra ,picit vastagabb mint az 5s/6s plus/i8 Plus/Xs (ezek vannak a háztartásban) ,anyaghasználat teljesen rendben van ,én a fekete színűt választottam aminek a kerete biztosan le van fújva ,de teljesen prémium szinten , grafit szürke beütéssel ha fényre fordítom.

Kijelző ,
maga a minősége számomra nem hozott hatalmas ugrást az i8 plus után ,én teljesen el vagyok akár egy 6s kijelző mellett is ,annyira nem feszít meg az oled láz ,szín vak is vagyok a jogsimat is elég nehezen kaptam meg. Kávát nem látom mert fekete az egész telefon így arról nem tudok nyilatkozni ,fényereje viszont nagy ,elég világos tudd lenni max. ra feltolva ,ez a része javult.

Akkumulátor ,
egész nap nyomkodom eléggé rá kattantam ,már ki vannak tőlem ,estére marad benne 25% , ,ez megy 4 napja változatlanul ,így teljesen rendben van.

Kamera ,
na itt jön az a nagy valami ami miatt "rá kattantam" az utóbbi napokban és nem lehet róla levenni.
Arra a következtetésre jutottam ,hogy ezek a "pókszemek" nem hiába ekkorák ,hiszen ezek a kis "vlmik" komoly munkát végeznek ,csak úgy futtában olyan képeket lehet lőni ,mint ha az ember kibérelt volna egy fotó stúdiót ,a legjobb sminkes volt a szponzorok mögött ,és a fénytechnika is teljesen a helyszínen. A széles látószög számomra egy hatalmas csapás ,az egész szobát ,teret ,helyszínt belátni vele ,gyönyörű minőségben tudunk vele videót rögzíteni és képet csinálni. Erre én már azt mondom ,hogy filmes munkára is lehetne használni ,és nem lenne megkövezve feltétlen komoly kritikusok mellet sem ,jó kezekben ez a cucc már vlmi. Zoom ját már említettem ,elég meredek amire képes.

Szelfi ,
alapjába véve ez is hatalmasat ugrott minőségben ,pillanatok alatt annyira stabil portré képeket lehet lőni ,hogy abba belekötni egy komoly fotós sem tudna. Sikerült olyan képeket készíteni a családban ,ismerősökkel , hogy szó szerint megőrültek érte. Hiba arány sokkal kevesebb ,itt az ember menet közben mozogva nyom egy fotót ,kép készítése után tölt 2-3mp et hogy megtalálja a tökéletes pillanatot ,így a képek 98% a hibátlanok lesznek. Videózás minősége is szintén zenész ,sokat javult és szép videókat lehet vele készíteni.

Összegezve ,
Az egész egy olyan hatást kelt az elmúlt szériákra tekintve ,hogy nem véletlen kapta meg ez a készülék az iPhone 11 jelzőt ,lehetett volna iPhone 11r ami a logikus a sorrend szerint ,de nem az lett.
A kamera olyan szinten fejlődött ,mint az elmúlt generációvatásoknál soha. Értem én ,hogy nem annyival jobb mint az "i5s a i6s-hez képest ,vagy a i7 az i8 hoz képest ,vagy az X a Xs hez képest ,hanem itt többről van szó. Itt az apple nagyon rá feszült a kamerák minőségére.. Arcfelismerés eddig csak 1x csalt ,akkor is egy nagy darab napszemüveg volt rajtam az utcán ,de nem akasztotta még meg a munkám vagy a felhasználási élményeim. Maga a készülék sebbegése nem hozott nagy ugrást ,ez inkább a jól optimalizált IOS 13 nak köszönhető ,6s en is szépen pörög a rendszer ,és még itt van az i8/Xs is amin szintén nincs változás. Meg akasztani egy pillantásra minden készüléket meglehet komoly terhelés mellett ,viszont ezt még szó szerint nem sikerült ,azt érezni hogy van benne bőségesen erő egy 5 generáció váltásig legalább ,ahogyan azt eddig megszoktuk tőlük.

Esetleg ha vlmit kihagytam nyugodtan kérdezzetek ,és bocsessz a szétszórt fogalmazásért ,fáradt vagyok. :)

(#174156) B-L-A-C-K

Itt már többről van szó minden tekintetben ,azóta 2 generácio váltás törtét ,ez alatt szinte minden fejlődött. A kamerákról nem beszélve ,hatalmasat ugrott ahogyan említettem fentebb.

[ Szerkesztve ]

(#174156) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#174155) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondjuk azt nem értem hogy az X egy halál fos sz@r volt neked, a pro-t meg lepippantod, a pro is csak egy X upgrade.

(#174157) madgie válasza TechN7ne (#174155) üzenetére


madgie
titán

Sírok, főleg a kamera részen :D

(#174158) TechN7ne válasza B-L-A-C-K (#174156) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

A kijelzőn kívül itt már sem az X ,sem az Xs nem jobb a sima 11-nél.

(#174159) joey04 válasza madgie (#174157) üzenetére


joey04
titán

lelkes :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#174160) B-L-A-C-K válasza TechN7ne (#174158) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez hogy jön most ide :F

(#174161) Gsx-rr válasza TechN7ne (#174158) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem az I8 a volt a kiraly onnan valtani hulyeseg ezekre az uj telefonokra?

Neztem egy kameratesztet X Xs X pro

Volt ahol nagyon is helytallt az X meg a Pro mellett is

Holnap elvileg szallitjak az uj telefonom, mar csak ide kell teleportalnom ami lehet lesz 1 het is.

Ma pontot tettem az X sorsara mikor 2 perc alatt nem tudtam leirni 2 szot mert minden mast megnyitott.

[ Szerkesztve ]

(#174162) -secret- válasza TechN7ne (#174155) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Teljes keretes fóliát nem próbáltál még?

(#174163) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#174161) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen idegbeteg vagy bátttyja?

(#174164) Rage47 válasza TechN7ne (#174155) üzenetére


Rage47
veterán

És még nem is aktív a Deep Fusion :D
Engem még a Dolby hangzás nyűgöz le. Én azt hittem, hogy parasztvakítás a Keynote-on, de ez tényleg képes térbeli hangzást előadni, nemtom hogyan :D

(#174165) TechN7ne válasza -secret- (#174162) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Van egy nagykereskedés ,ahol ezeket az alap üveg foliákat veszem 350ft. ért ,általában ezekből bevásárolok jócskán. Sima vastagabb szilikon megvédi az oldalát is teljesen ,nem szoktam teljes keretes foliat használni ,de majd egyszer kiprobalom.

(#174166) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#174163) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem pont az osszetores volt a cel, de mivel a kijelzo hibas es magatol nyitogatta az alkalmazasokat meg gepelt, sokszor ha kikapcsoltam a kijelzot es atnyomkodtam utogettem utana jo lett.
Inkabb az a kar ,hogy majdnem 300 dollart kifizettem a semmire

(#174167) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#174166) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vissza kellett volna vinni.

(#174168) XFishboneHUN válasza Rage47 (#174164) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Vicces, de igaz! :D Én amikor videót néztem a 11 pro maxon, mondom honnan a picsából jön még hang, elkezdtem forgatni a telefont és hallgatózni! :DDD

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#174169) Rage47 válasza XFishboneHUN (#174168) üzenetére


Rage47
veterán

Van erről valami részletesebb videó? Több hangszóró van benne, vagy hogy csinálja?

(#174170)



őstag

Fenébe sose növök fel :W Black megfertőztél, kurv@ra rá vagyok kattanva ezekre az ebike conversiokra. Holnap kapom meg Svájcból a hozzá való alapot amiből már lehet építkezni. :)

(#174171) válasza TechN7ne (#174155) üzenetére



őstag

Kiscsillag,, ha idáig trabantod volt akkor már egy Opel is Ferrarinak tűnik ;]

(#174172) XFishboneHUN válasza (#174171) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Én full ezt érzem a 6s után! :D

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#174173) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#174167) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kijelzot kelett volna cserelni. Annyit mar nem er

(#174174) icecave


icecave
nagyúr

Árulok egy iPhone-t, az imei-t kérik. Azt megadhatom? Régen volt erről vita, hogy nem kellene, mások szerint hülyeség, stb....

(#174175) -secret- válasza icecave (#174174) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Persze.

(#174176) válasza icecave (#174174) üzenetére



őstag

Hát tőled venne iPhone -t akinek 6 anyja van. :DDD

Más

És így kopik tucat kínai gagyivá az Apple csillogása Miért lesz ocso az i8 bőrbe bújtatott SE2 - amit nem tudok elhinni mert az SE a compact kategóriát képviseli - hogy eszköz legyen a szolgáltatásokathasználó populáció megtriplázásához. [link]

(#174177) icecave válasza (#174176) üzenetére


icecave
nagyúr

Nem azt árulom amit az ismerősök találtak, már rég visszaadtam nekik, hogy vigyék be a rendőrségre. Szóval mi a problémád? :U

(#174178) Gsx-rr válasza icecave (#174177) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Hulyeseg, miert nem tartjak meg par honapig a fiokban?

(#174179) icecave válasza Gsx-rr (#174178) üzenetére


icecave
nagyúr

iPhone 6nak már nincs nagy használati és egyéb értéke. Az meg, hogy majd a végén még elkezdik használni és rájuk találnak, én nem vállalok felelősséget. Adják csak szépen le, aztán mindenki békén lesz hagyva.

(#174180) Cyberpunk válasza icecave (#174174) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Visszaélni nem tud vele.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#174181) Gsx-rr válasza icecave (#174179) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Irónia akart lenni :)

(#174182) icecave válasza Gsx-rr (#174181) üzenetére


icecave
nagyúr

Hja....

Btw. megjött a csere iPhone 11-em, úg yvettem le róla a fóliát,hogy azonnal ment rá egy Baseus üveg :D
Épp most rakja vossza a biztonsági mentést. :C

(#174183) TechN7ne válasza (#174171) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Te meg melyik bolygóról érkeztél ,na nyomd el magad jó gyorsan.
Fogtál egyáltalán már iPhone t a kezedben ,vagy csak képeken láttad eddig?
Halvány lila fogalmad sincs a témáról csáje :D

(#174184) XFishboneHUN válasza Rage47 (#174169) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Megtaláltam a választ. A felső hangszóróból is jön a hang, ezzel teszi olyan brutál térhatásúvá a videókat.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#174187) w333 válasza XFishboneHUN (#174184) üzenetére


w333
félisten

iPhone X ... nem Dolby Atmos de ugyan úgy megvan a térhatás ! :)

Tegnap este figyeltem, durva hogy mintha minden honnan jönne a hang :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#174188) válasza TechN7ne (#174183) üzenetére



őstag

Hihi Nekem már akkor iPhone -om volt mikor te még csattogó lepkére reppeltél. Lásd i3GS 🤩

(#174189) TechN7ne válasza (#174188) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

(#174190) válasza TechN7ne (#174189) üzenetére



őstag

Hát Karamel nagyon távol áll a zenei ízlésemtől🤮 de szerencsére nem vagyunk egyformák. :U

[ Szerkesztve ]

(#174191) Gsx-rr válasza w333 (#174187) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ujra divatbahozod 2017-et :)

(#174192) w333 válasza Gsx-rr (#174191) üzenetére


w333
félisten

Nem csak azt este néztem hdr videokat es veletlenül rátaláltam, így tudtam meg :D

Különben nagyon jó kis teló, elégedett vagyok, amire használom bőven sok is, nem is emlékszem volt e már sztereó hangszóros telefonom ... :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#174193) JoseGee válasza w333 (#174192) üzenetére


JoseGee
tag

Az, hogy sztereó hangzása van, még nem predesztinálja arra a telefont, hogy térhangzása is lesz. Ez a Dolby Atmos feladata. Az i7-esemen, hiába játszom le a tesztvideót, soha nem lesz olyanhangzása, mint a Note 10-en. [link]

Ami késik, az nem jön időben

(#174194) Gsx-rr válasza w333 (#174192) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Viszont sztereoba nem vesz fel.

(#174195) kali válasza (#174190) üzenetére


kali
legenda

Főként úgy, hogy nem helyesen írtad a nevét, ráadásul nem is ő látható a képen...

(#174197) -secret- válasza #40993792 (#174196) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:DDD

(#174199) madgie válasza #40993792 (#174196) üzenetére


madgie
titán

Biztos vagyok benne, hogy direkt csinálja :DDD

(#174200) Gsx-rr válasza madgie (#174199) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Abban igaza van ,hogy egykutya!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.