Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-26 14:04:56

LOGOUT.hu

iPhone-t használók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#137451) icecave válasza szekra (#137450) üzenetére


icecave
nagyúr

Na ez az, amit nem értek amúgy. Ennyi idő után már baromi szarul esik rágyújtani. Tudom, hisz én is mint írtam ezt csinálom, de nem folytatom sosem,vagyis de, csak eltelik közben egy hónap :D

(#137452) lacy86 válasza radi8tor (#137448) üzenetére


lacy86
addikt

Tavaly mi is ceges turazason megyunk szepen az erdoben.
Erre vagy 4-5 ember ragyujt
Egybol mindenki, nem zavar titeket, hogy nem szabad ragyujtani meg amugy is .....
Mintha nem is nekik beszeltunk volna 😁😁😁😁

En nem bantom a cigiseket - de azert van egy hatar

A legdurvabb mikor egy babakocsit tolo anyuka cigizek a gyerek mellett.
Inkabb alljon el onnan vagy valami ha mar cigizni akar 😡

(#137453) radi8tor válasza icecave (#137451) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Elhatározás kérdése ez is nem?
Pl szereted az Apple Watch-ot. De elhatározod hogy nem veszel másikat akkor sem ha olcsón adják.

⭐ Stella

(#137454) nofi válasza radi8tor (#137448) üzenetére


nofi
őstag

Én legjobban azt utálom mikor rendszeresen megy a sírás, hogy ki hány órája gyújtott rá és mikor tud már kimenni a következő szálra. Komolyan ki a francot érdekel? Ez olyan mintha minden egyes teám, vagy pohár vizem előtt szenvednék egy sort.

BLACK
Megérkezett a csodakulacsod?

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#137455) lacy86 válasza icecave (#137449) üzenetére


lacy86
addikt

Nekem pl. otthon eszembe se jut, hogy cigizzek
A munkahelyen mar tobbszor :/

Lehet munkahely valtas kellene? 🙄
( regebben ennyire nem hozta ki belolem )

Nofi! 👍

[ Szerkesztve ]

(#137456) szekra válasza icecave (#137451) üzenetére


szekra
őstag

Áh.. elmész inni társasággal ahol elég sokan cigiznek, jön az érzés, hogy na jó csak 1-et. Nem esik annyira jól, de mégis ott pöfékelsz kint a többiekkel illuminált állapotban. Lelkem mélyén rossz érzés, de úgy is csak kivételes alkalom (mondom én). Másnap vagy harmadnap jön az érzés, hogy vegyünk egy dobozt tartalékba, ha esetleg nagyon ideges lennék vagy ismerőssel találkozva rápöffentenék, de szigorúan ennek a doboznak ~1 hónapig ki kell tartania. Aztán persze ez nem így megy... :D De nem vagyok nagy dohányos, napi 3-4 szál átlag.

(#137457) icecave válasza lacy86 (#137455) üzenetére


icecave
nagyúr

Ez azért van, mert a dohányzásnak van egyfajta közösség kovácsoló szerepe. Pl. fősuli gólya, kollégium, senki nem ismer senkit a dohányosok fognak először összeismerkedni. Munkahelyen is, valaki megy ki, megy más is. Közben beszélgetés, egymás szívatása,stb. Aki nem megy ki, ezekről lemarad. Bár én azt csináltam, hogy mivel nekem is ugyanmúgy fel kell állnom a gép elől, mikor bent dolgoztam, fogtam magam és mentem a dohányosokkal, azzal a különbséggel,hogy én nem gyújtottam rá.

szekra: Igaz, ez kb. olyan, mint hogy minden diéta, leszokás, életmódváltás, stb. "holnap", vagy "hétfőn" kezdődik. Ezért is szoktam mondani, hogy ma kell elkezdeni az ilyeneket. Félreértés ne essék, a saját ilyenekkel kapcsolatos hibáimat ugyanúgy elkövetem én is, még ha tudom is a dolog lélektanát.

[ Szerkesztve ]

(#137458) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Szerintem a cigi az egyik legfoloslegesebb es legertelmetlenebb dolog a vilagon.
Most munkaerot keresek ,a cigi kizaro ok!
Rosszul vagyok ha csak megerzem barkin is akar a ruhajan ,hogy cigizik!

(#137459) B-L-A-C-K válasza nofi (#137454) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Még nem.

(#137460) szekra válasza Gsx-rr (#137458) üzenetére


szekra
őstag

Ez így van, felesleges, drága, büdös és egészségtelen. De sajnos nagyon addiktív, én meg jelenleg még gyenge vagyok hozzá, hogy leszokjak, de csak elhatározás kérdése. :) Például alap dolog, hogy ahogy tervben lesz a baba, zero tolerancia lép érvényben a cigivel szemben és természetesen megszületése után is.

(#137461) GALARDO válasza Gsx-rr (#137458) üzenetére


GALARDO
addikt

+1 Nálam ez párkeresésnél kizáró ok.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#137462) B-L-A-C-K válasza szekra (#137460) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj ez függőség, ugyan olyan mint a kábítószer, vagy az alkoholizmus....stb. Szóval ez nem úgy megy ne cigizz és nem cigizel, akarat erő kell oda.

(#137463) radi8tor válasza szekra (#137460) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha tervben van akkor meg főleg le kéne szokni. Mivel nem 1 pillanat alatt megy ki a szervezetedből. Kell idő a regenerálódásnak is.
Majd tájékoztass minket hogyan megy! Nem csak a dohányosoknak van közössége. :D

GALARDO: régi "szép" idők. Egyszer ismerkedtem egy dohányzó csajjal. :Y

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#137464) mondomén válasza -secret- (#137430) üzenetére


mondomén
őstag

Honapok ota minden nap leszokom, mar nem is hiszek magamnak. :D Multkor dokim beszelt a COPD betegsegrol. Az egy kicsit ilyeszto volt, jobban mint a rak.

Na de tegnap este vegleg elhataroztam magam. Miutan hajnalban tudtam csak elaludni, mert elotte ugy ereztem megfulladok. Bevolt szukulve a legcsovem, nehezen vettem levegot, sipolt horgott. Fuj, borzaszto volt. Valoszinu a reflux miatt van, ami hala isten elojott. 😓 De a nikotin csak rosszat tesz neki, szoval le kell raknom.

[ Szerkesztve ]

(#137465) radi8tor válasza mondomén (#137464) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Hajrá! :C (reflux könnyen gyógyítható)

Már látom előre: a következő topiktali a hegyekben lesz cigi nélkül. :DD

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#137466) -secret- válasza mondomén (#137464) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Úgyis kimennek az ízesítettek most. Hajrá! :)

(#137467) Gsx-rr válasza GALARDO (#137461) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez erdekes,hogy gyerekkoromban sem cigizett senki a barati tarsasagban es most se.
Parkapcsolatban is kizaro ok lenne, de ugy latszik nalam ez nem problema mert taszitom a dohanyosokat! :)

(#137468) szekra válasza radi8tor (#137463) üzenetére


szekra
őstag

Nem, még tervben sincsen, de majd ha tervezzük (reálisan kb. 4-5 év múlva) akkorra gondoltam legkésőbb. :)

Legjobb volt amúgy tavaly novemberben aneszteziológiai konzultáción, amikor nagy büszkén mondtam, hogy letettem a cigit már 3 hete direkt a műtétre készülve, erre jól le lettem b@szva, hogy ennél rosszabbat nem is tehettem volna.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#137469) -secret- válasza szekra (#137468) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Miért?

(#137470) madgie válasza radi8tor (#137465) üzenetére


madgie
titán

Könnyen gyógyítható a reflux?

(#137471) icecave válasza -secret- (#137469) üzenetére


icecave
nagyúr

Gondolom, mert a neturtranszmitterek átadóképessége és viselkedése más dohányos és nemdohányos esetben, valamint a kettő közötti állapotban (leszokófélben). Ez pedig nem túl jó dolog egy altatásos műtét előtt,ha nem tudják jól kiszámolni az egyénre az altatógáz/injekció/stb. mennyiségét.

madgie: Igen, egyszerű szénhidrátokat, tejtermékeket és a szénsavat ki kell iktatni az étrendből. Apropó, hogy állsz a cukorról való leszokással?

[ Szerkesztve ]

(#137472) GALARDO válasza Gsx-rr (#137467) üzenetére


GALARDO
addikt

Nekem nincs ekkora szerencsém.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#137473) mondomén válasza radi8tor (#137465) üzenetére


mondomén
őstag

Koszke. :) Remelem nem lesz vele problema!

@secret
Neked is koszi. Ja, izetlen cigi, gusztustalan doboz. Mindent elkovetnek hogy ne szivja az ember. :D

(#137474) szekra válasza -secret- (#137469) üzenetére


szekra
őstag

Nem tudom, magyarázatot nem kaptam. Ha megvonod a szervezetedtől a nikotint akkor valamilyen szinten az stressz neki, ami műtét előtt/alatt/után gondolom nem jó.. Passz. Pedig mindenhol azt olvastam, hogy előtte jobb, ha leteszi az ember.

(#137471) icecave: igen, valami ilyesmi :D Amúgy nem volt gáz utólag, viszont a műtét ~3 órás volt meg most is lesz áprilisban egy ~5-6 órás.

[ Szerkesztve ]

(#137475) madgie válasza icecave (#137471) üzenetére


madgie
titán

Tejterméket nem fogyaszthatok amúgy sem, szénsav is kilőhető, de szénhidrátot muszáj bevinni, lassan már semmit nem ehetek.

Cukorral minden oké, de amúgy baromi szarul vagyok már második hete, most már a főtt krumpli, pirítós duó megy..

(#137476) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Hetvegen egy ismerosom elajult. Mento 27 perc mulva sem erkezett meg pedig egyertelmuen kozoltuk ,hogy az eset elott melkasi fajdalmai voltak!
Kocsiba raktuk es korhazba vittuk!
Ez kabare! Siman meghalt volna ,ha infarktusa van!

(#137477) -secret- válasza szekra (#137474) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Uhh. :(

(#137478) icecave válasza madgie (#137475) üzenetére


icecave
nagyúr

Én mindig is ott követtem (és követem) el a hibát, hogy nem mertem enni, illetve olyan beidegződés alakult ki bennem, hogy ha ilyeneket eszek mint te, akkor nem lehet "baj". Mármint pl. nem lehet baj a krumplitól, ilyenektől, pedig ha az "agyad nincs a helyén" a rossz beidegződések miatt, a langyos víztől is f*sol, erre én vagyok a legjobb példa. Szóval enni kell, nincs mese.

Reggelire én pl olyanokat eszek, hogy banán pirított magokkal (kesudió, mogyoró (nem földi!), dió, stb), vagy épp fehér kolbász/szalonna/töpörtyű kápia paprikával, retekkel, uborkával, ami épp szezonális zöldség, stb.
Persze nem csak ekkora repertoár, mégis sokan kérdezik, hogy nem unom-e ezt a fajta reggelit. Akkor mindig visszakérdezek, hogy hány éves is eszel minden reggel péksütit, meg parizeres zsömlét? Nem unod? ;]

[ Szerkesztve ]

(#137479) szekra válasza icecave (#137478) üzenetére


szekra
őstag

Egy jó kis zabpehely/zabkása + kesudió/pekándió + mazsola + banán + alma reggelinél nincs is jobb. :K

Black: vese, de hosszú sztori (nem kivenni kell :D)

[ Szerkesztve ]

(#137480) B-L-A-C-K válasza szekra (#137474) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mivel fognak műteni hogy 5-6 órás lesz?

(#137481) icecave válasza szekra (#137479) üzenetére


icecave
nagyúr

Jogos, kihagytam a zabkását, néha azt is eszem és pakolok rá dolgokat. :K

(#137482) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Nem tudom mennyire ismerős számotokra Mohaman a volt Happy Gang csapatbol....?
Sajnos a napokban elhunyt.... [link]

Én a csapatommal felkértük egy közös zenére a készülőben lévő TriplaXxx albumra és el is fogadta a meghívást.
Készítettünk vele 2db közös dalt is ,de időközben meghalt és a végleges verziót még ő sem hallotta (mivel még mindig nem készült el teljesen az új albumunk).

Mindenesetre egy nagyon pozitív ,nevetős ,jókedvű ember volt.
:F

(#137483) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#137462) üzenetére


nitro16
senior tag

+1

Azért vannak drogfüggők, alkoholisták, kokszfuggok, láncdohanyósok, dagadtak...mert az emberek 90%-a
akarat gyenge, bizonytalan és lelki problémákkal küzd. :((

(#137484) B-L-A-C-K válasza nitro16 (#137483) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pont ezért nem tudok leadni megint 20 kilót... ;]

(#137485) GALARDO válasza TechN7ne (#137482) üzenetére


GALARDO
addikt

Az élet rövid, tanuld meg kölyök Te is.
Azon a szinten amin vagy, mehetsz le is meg fel is.
A választás a tied, hogy melyik utat járod.
A rövidebb vagy a hosszabb, de tudod mindkettőt megbánod...
🙏

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#137486) nitro16 válasza B-L-A-C-K (#137484) üzenetére


nitro16
senior tag

Minek szedted fel? ;] Főzzél magadnak otthon, egy kaját megcsinálsz 2-3 napra és kész.
Ledobnád azt a húszast, egyből jobb lenne a derekadnak is. Tényleg baba felemelés nem rontott nagyon rajta?

Én meg tömegelek 5 hete és még mindig 100kg vagyok, egyszerűen bestagnáltam, 4000 kalórián nem jön a tömeg. Többet kellene enni de alapból utálok enni és nem vagyok hajlandó többet se. :U

(#137487) Tibee86 válasza TechN7ne (#137482) üzenetére


Tibee86
veterán

Kíváncsi vagyok mit fog a média lehozni a halálával kapcsolatban. Fura, hogy a múlthéten fb-re kiírta, hogy mivel senki nem veszi a cd-jét visszament dolgozni, yt-ről letörölte az összes zenéjét hablatyolását és a hétvégen meg meghalt. :(

(#137488) Gergőke88 válasza Tibee86 (#137487) üzenetére


Gergőke88
addikt

Tolta a cuccot nem? Mintha beszélt volna róla..

(#137489) B-L-A-C-K válasza nitro16 (#137486) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez agyban dől el, nem abban hogy mit hogy kell csinálni.

Gergőke88: Alkoholista, meg még kitudja milyen függő volt, illetve depressziós is volt. Viszont elvileg nem öngyilkos lett, hanem szívelégtelenségben halt meg.

[ Szerkesztve ]

(#137490) Sukta 95 válasza nitro16 (#137486) üzenetére


Sukta 95
tag

ott hanynam ossze magam, ha 3 napig ugyan azt a hutobe tarolt kajat kene ennem. :D

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#137491) Tibee86 válasza Gergőke88 (#137488) üzenetére


Tibee86
veterán

Biztos nem csak füvezett, mint ahogy azt állította.

(#137492) madgie válasza Sukta 95 (#137490) üzenetére


madgie
titán

Fiatal vagy még :))

(#137493) szekra válasza Sukta 95 (#137490) üzenetére


szekra
őstag

De finnyás vagy.. :N

(#137494) GALARDO válasza Tibee86 (#137491) üzenetére


GALARDO
addikt

Úgy érzem ezt már felesleges találgatni.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#137495) nitro16 válasza Sukta 95 (#137490) üzenetére


nitro16
senior tag

Én 2 napra főzök mindig magamnak de csak a húst, rizst minden nap. Kint Uk-ba volt egy kollégám aki 5 napos rizst nyomatta úgy, hogy még hűtőbe se volt rakva. Már jó levet engedett büdös volt de megette a gyerek. ;]

Sukta 95 Nálam már ott undorító, hogy 30 napból 28 nap az van köretnek. :DD

[ Szerkesztve ]

(#137496) Sukta 95 válasza szekra (#137493) üzenetére


Sukta 95
tag

ez van. :D megfozom/ megfozzuk minden nap feissen azt a keveset, amit megeszunk. mindketten utaljuk a hutos kajat. :)

nitro16: hus az oke, de a koret valami undorito a hutobol kiveve es mikrozva. :D

na igen, a testepites atka. :D en kb 5 honapig birtam ezt az eletmodot par eve. :D

[ Szerkesztve ]

www.maon.hu Online marketing. Neked.

(#137497) szekra


szekra
őstag

Egyikőtök váltson már arcképet. ;] Hirtelen azt hittem egyikőtök magával beszélget. :D

[ Szerkesztve ]

(#137498) -secret- válasza szekra (#137497) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Munka? Hol? ;]

(#137499) TechN7ne válasza GALARDO (#137494) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Semmit nem csinalt a dohányzáson és a kávézáson kívül...
Teljesen normális ,tíszta fejjel jött hozzánk is.... :(

(#137500) Sukta 95 válasza TechN7ne (#137499) üzenetére


Sukta 95
tag

a kegyelemdofest az xfaktor adta meg neki sztem..

www.maon.hu Online marketing. Neked.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  iPhone-t használók OFF topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.