Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12613) janos666 válasza WonderCSabo (#12606) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Gamer - Ez túl egyszerű volt, csak nézd a malac orrát.
Avatar - Ez meggyőzőbb, de kár, hogy mindkettő szar. :P
Itt most vagy a forrás nem DB, hanem már az is hibás recode, vagy szarul dekódoltad/renderelted.
Sőt, a 3. képpáron azért elég egyértelműen látható a különbség (még így hibásan is).
Book of Eli - Rögtön az első kép. A nő arcán gyönyörűen látszik, melyik a részletesebb (ahogy a fény visszatükröződik az pofazacsiról, és a szája körüli részek is máshogy kenődtek be). És nem néztem a többit, de az utolsón nézd a nő bal szemgolyóját, és váltogasd a képet.
In to Deep - Újajj. Nézd csak a faleveleket a háttérben (első kép).
The Social Network - Ez már döfi, de azért nem szúrja át, nézd a baloldalról belógó vállon a zakó mintázatát (első kép, többit nem néztem).
Tömören ennyi. :))
És akkor tegyük még hozzá, hogy szerintem több az EVR-es banding és hibás chroma upsample okozta eltérés, mint a források közti különbség. (Ergo a szarabbik is szebben nézne ki pl. madVR-el, mint itt a jobbik így EVR-el.)

Ha neked nem tűnik fel, akkor csak megéri a felárat az U2410, vagy legalább is rá kéne ereszteni arra az U2311H-ra is spektrophotometert/colorimetert, hátha javul picit a gamma, ha Radeonod van és ditherelne neked.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.