Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) Máté94 válasza tibbike01 (#21998) üzenetére


Máté94
addikt

HD4000 helyett esetleg nV-t befogni munkára... Úgy milyen? :D

Bár, szerintem élből vinnie kellene, alap madVR beállításokkal legalábbis.

[ Szerkesztve ]

(#22002) Patice válasza tibbike01 (#22000) üzenetére


Patice
nagyúr

HD4000-es IGP még nem tud olyan pontos 23,976-ot, ahogy a képen is mutatja, azzal a közelítéssel tudja csak kb. kitolni. (Ivy Bridge?)

A következő generáció, a Haswell IGP már jobban tudja ezt.

Én is azt tanácsolnám, hogy tiltsd le az IGP-t és próbáld meg az NV kártyát befogni a feladatra. :K

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#22003) Máté94 válasza Patice (#22002) üzenetére


Máté94
addikt

Hooo, az nem a Sandy esetében volt, csak? :DDD

Ne tiltsa le, vagyis inkább NVIDIA Control Panel alól rendelje hozzá az IGP helyett a dGPU-t MPCHC-hoz. :K

(#22004) gabber01 válasza PuMbA (#21987) üzenetére


gabber01
addikt

Nos, jelentem 32bites MPC-vel pontosan ugyanakkora a hangerő, mint minden mással, ami érthetetlen a 64bites részéről így.

Viszont, van arra mód, hogy egy winamp dsp-t működésre bírjak? BSPlayer alatt simán megy a Winamp Enhancer 017.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#22005) Patice válasza Máté94 (#22003) üzenetére


Patice
nagyúr

Sandy tudott kb. 23,972-őt.
Ivy sem került közelebb 23,973-mal és ez tudtommal azóta sem nagyon oldódott meg (de javítsatok ki ha tévedek). Bár nem rossz eredmény már ez sem, de 1-2 órán belül frame drop van, ami vagy elfogadható vagy nem a HTPC-t építőnek.

Haswell hozta el az eddigi legpontosabb közelítést a 23,976-hoz, amivel így csak több óra után lenne frame drop. HTPC szempontból már ideális.

A további, IGP-t terhelő szűrők miatt én személy szerint várom a még erősebb Intel IGP-ket. :D (Ez meg a Brasswell-ben kezd realizálódni, de megvárom mit hoz nyáron a Skylake, ill. összel milyen lapok lesznek majd alájuk. :)) )

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#22006) PuMbA válasza gabber01 (#22004) üzenetére


PuMbA
titán

"Viszont, van arra mód, hogy egy winamp dsp-t működésre bírjak? BSPlayer alatt simán megy a Winamp Enhancer 017."

Nem, de semmi értelme sincs, mert ezek csak objektíven rontják a hangminőséget, mérhetően torzítást tesznek a hangra stb. :) Ha teljes figyelemmel hallgatod, akkor erre a trükkre hamar rá lehet jönni :) Ugyanúgy semmit nem ér, mintha tekergeted a basszust meg a magasat felfele a hangszórón :)

[ Szerkesztve ]

(#22007) tibbike01 válasza Patice (#22002) üzenetére


tibbike01
őstag

Ilyen procim van: Intel® Core™ i3-3217U

Nem tudom beállítani az nwidia control panelben hogy a videó kártyát hasznája.
Nem engedi kiválasztani.

[ Szerkesztve ]

(#22008) PuMbA válasza tibbike01 (#22007) üzenetére


PuMbA
titán

MPC-HC.exe-t át kell nevezned valami másra mondjuk MPC-HC2.exe és a Váltható grafikus rendszerben hozzá tudod rendelni az NVIDIA kártyádhoz és akkor minimális beállításokkal menni fog a madVR, ahogy az Összefoglaló írja az választható algoritmusokat :)

(#22009) Máté94 válasza PuMbA (#22008) üzenetére


Máté94
addikt

Minek? Control Panel-ről állítható. :DDD

Közben látom, hogy szerkesztette. :)

[ Szerkesztve ]

(#22010) tibbike01 válasza PuMbA (#22008) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi a villámgyors választ! :C

(#22011) Máté94 válasza Máté94 (#22009) üzenetére


Máté94
addikt

Hm, és tényleg. 32-bites verziónál még engedte állítani, de 64-bitesnél már én sem tudom. Nahát... :B

(#22012) tibbike01


tibbike01
őstag

Na majd este próbálgatom, akkor lesz több időm.

Egyébként érdemes ezt a madVR-t állítgatnom, erőltetnem?

(#22013) PuMbA válasza tibbike01 (#22012) üzenetére


PuMbA
titán

Én laptopon nem erőltetném, nagy minőséget nem fogsz kapni NVIDIA-val se, de cserébe fűteni fog, mint egy kazán :)

(#22014) gabber01 válasza PuMbA (#22013) üzenetére


gabber01
addikt

Egyébként a MadVR-nél mik a legjobb beállítások, mert eléggé el lehet veszni a sok opció közt, amik 90%-ról halandó azt sem tudja mire szolgál.

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#22015) cyberkind válasza PuMbA (#21997) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmi hibát, fölmegy, de a lejátszóban nem tudom használni, Win 7-en ment.

Lehet hogy a 64 bites változat miatt?

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#22016) Máté94 válasza PuMbA (#22013) üzenetére


Máté94
addikt

Oh, dehogyis nem! EVR-CP-hez képest ég és föld. Ráadásul nem fűt annyira, mint gondolod. :DDD (Integráltal :B )

[ Szerkesztve ]

(#22017) Fandango


Fandango
veterán

madshi megint elkényeztetett minket ezzel a frissítéssel

madVR v0.88.0 released

http://madshi.net/madVR.zip

Code:

* added Direct3D 11 presentation path
* added support for native 10bit output
* added NEDI image doubling option
* added "image enhancements" settings page for source enhancements
* added "upscaling refinement" settings page for upscaling post processing
* added FineSharp to source enhancement and upscaling refinement
* added LumaSharpen to source enhancement and upscaling refinement
* added SuperRes to upscaling refinement
* added chroma upscaling option "activate SuperRes filter"
* added Shiandow's deband algorithm
* removed chroma image doubling options
* fixed some 64bit stability issues
* fixed crash when two madVR instances had the same parent (DVBViewer BiB)
* fixed one potential DXVA decoding freeze
* trade quality option "lose BTB and WTW..." is disabled by default now
* added SettingsSetBoolean("FinalizeOnWMClose") option
* (un)install.bat now complains if you don't run them as admin
* (un)install.bat now doesn't try to install madVR64 on a 32bit OS, anymore

Many many new features and options for you guys to play with - enjoy!

Some random comments:

1) The Direct3D11 presentation path seems to work very well for me, maybe even better than the D3D9 presentation path. Please give it a try and let me know how it works for you. I've noticed that on my PC the D3D11 path seems to react a bit faster when switching between windowed <-> exclusive mode. Also it has two advantages: First of all, it allows native 10bit output (see below). Secondly, in FSE mode D3D11 allows me to skip some VSyncs without having to present a frame, while still being able to present frames in advance. Which means that GPU performance in D3D11 FSE mode should be slightly better compared to D3D9, if you have a display refresh rate which is higher than the source frame rate.

2) Now native 10bit output is supported. Interestingly, my JVC projector looks bad with 10bit output, it looks much better with 8bit output. My LCD monitors look fine with 10bit output, though. So this may vary from display to display. AFAIK, most displays today do *not* have a native 10bit panel yet. So in many cases it is possible that you'll get a better image quality outputting dithered 8bit from madVR. But let your eyes be the judge.

3) I've decided to offer sharpening in two different places: In the "processing\image enhancements" page. This page applies sharpening to the source video, when it is still in its original resolution. And in the "scaling algorithms\upscaling refinement" page. The algorithms on this page can be run during/after upscaling. The general idea is that there are 2 different causes of blurred video: Either the original source is already soft/blurred. In that case it makes sense to sharpen the original sources. This will vary from source to source, though. The other cause of soft/blurred video is if you upscale. The larger the upscaling factor, the blurrier the result. So my thinking is that it makes sense to apply a certain amount of sharpening as part of the upscaling process to make sure that upscaling doesn't make the image blurrier than it originally was.

4) All the algorithms in the "upscaling refinement" page can be applied either just once, after upscaling is done. Or alternatively you can tell madVR to upscale the video in multiple steps, each one with a 2.0x scaling factor, and to apply upscaling refinement after each step. This makes sense because all the refinement algorithms work better that way. They are less effective if you run them after e.g. a 4.0x upscaling.

5) Please note that currently there are tons and TONS of options. This definitely is overkill and needs to be cleaned. This is a task we have to work on together. For each algorithm I'd like to define max 3 options (e.g. low, mid, high) and that must be sufficient. Otherwise the sheer amount of options will shy new users away.

-------

Now I need FEEDBACK from you guys. But since there are so many new features/options, it doesn't make sense to just collect feedback from everyone about everything. That just wouldn't work well. So please allow me to coordinate testing and feedback:

I would like to start with evaluating the new "DEBAND" algorithm written by Shiandow. Please could you guys try it with your various sources and let me know how it compares to madVR's other debanding algorithms in terms of quality and performance? Based on your feedback I will either remove the new algorithm again, or I will replace one or multiple of the old options with the new one. I want to end up with only one Deband option with max 3 different settings. Your feedback is very welcome - thanks!
madshi is online now Reply With Quote

(#22018) Valdez válasza Fandango (#22017) üzenetére


Valdez
őstag

Mert eddig nem volt elég bonyolult :D

Úgy tűnik tényleg gyorsabb a d3d11-es path és nem crashel az mpc-hc kilépéskor (64 bit).

(#22019) Fandango válasza Valdez (#22018) üzenetére


Fandango
veterán

A jóból sose elég. :))

(#22020) Fandango


Fandango
veterán

Bekapcsoltam minden újdonságot, alap értéken hagyva. Elindítottam az Avatar Extended-et (10bit, HEVC), hát nem nézett ki szarul a tv-n (ami 12bit output van beállítva CCC-ben, madVR-ben is átraktam 10bit or higher-re a beállítást). :D

[ Szerkesztve ]

(#22021) Máté94 válasza Fandango (#22020) üzenetére


Máté94
addikt

Egyelőre vannak vele gondok bőven, így marad minden alapon, amíg helyrepofozzák az újdonságokat. :D

(#22022) Fandango válasza Máté94 (#22021) üzenetére


Fandango
veterán

Ez általában ilyen, de nagyon bíztató a dolog.

(#22023) Jb001


Jb001
tag

Sziasztok!

Megcsinaltam az osszefoglaloban leirtakat, egyelore csak az mpchc-ra vonatkozoan, de annyit ertem el vele h kb fel mp-enkent mutat 1 kepet a filmbol, mit cseszek el? V gyenge a gep? Milyen hardver kellene ehhez minimum?

Szerk: intel core 2, 4 Gb ram, hd6670

[ Szerkesztve ]

(#22024) PuMbA válasza Jb001 (#22023) üzenetére


PuMbA
titán

A madVR-es részt is megcsináltad? :) Mert azt nem kellett volna, ahhoz gyenge a géped, szóval csináld vissza a dolgokat addig :)

(#22025) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Ha az összefoglalóban leírtak szerint kiterjesztett asztalként használom a tv-t, és mpc hc-ben átküldöm oda teljes képernyőben akkor ott megy a film, de gép monidtorán nem....

Hogy tudom iylenkor megállítani, hangot növelni beletekerni stb?

ha úgy van beállítva TV hogy több képernyős mód, alap képernyő másolása akkor megy a film monitoron és tv-n is. Így megtudom állítani, tekerni stb, de így 2 megjelenítőn megy így 2x a erőforráshasználata is?:)

(#22026) PuMbA válasza kory24 (#22025) üzenetére


PuMbA
titán

Mi pontosan a kérdés? A PC monitoron, ha a TV-n van az MPC-HC, akkor a tálcán rákattintva egyszer és megnyomva a Space-t megáll a videó, a hangerőt meg tudod tálcáról a Windowsét használni, de az egérgörgővel az MPC-HC-ban is a Space-hez hasonlóan, bár az szerintem rosszabb :) Beletekerni meg úgy, hogy a tálcára kattintva Alt+Entert nyomsz, erre ablakba átmegy a PC képernyődre, odatekersz és visszarakod teljes képernyőre, amitől átmegy a TV-re a kép megint :)

[ Szerkesztve ]

(#22027) kory24 válasza PuMbA (#22026) üzenetére


kory24
őstag

A kérdés az, hogy ha kiterjesztem az asztalt a tv-re és átküldöm filmet, akkor ugye csak tv-n megy.
Pause megválaszoltad, de pl beletekerni? Hangsávot választani? stb
Közben látom a többi kérdésre is megválaszoltad, az alt-enter.

Akkor már csak ez a kérdésem:
Ha nekem jobban tetszik a képernyő másolása a tv-re, amikor uyganaz van tv-n is mint monitoron, elinditom film és fut monitoron is, annak van valami hátránya? jobban terheli pl gépet? :)

Bocs, ha túl buta a kérdés...

[ Szerkesztve ]

(#22028) Fandango válasza kory24 (#22027) üzenetére


Fandango
veterán

Persze, hogy jobban terheli a gepet, hiszen 2 kijelzot kell meghajtani.

(#22029) PuMbA válasza kory24 (#22027) üzenetére


PuMbA
titán

Mindent megválaszoltam :) Alt-enteren kívül egyébként még annyi is elég, hogy az egeret kihúzod a PC monitorról az egyik oldal fele és dupla kattintasz az éppen nem látszó TV képernyőjén, ami a teljes képernyő miatt biztosan áthozza az MPC-HC-t ablakos módba a PC képernyőre :) Full ugyanúgy működik minden, mint egy kijelzőn, csak oda kell képzelni a monitorod mellé a TV képernyőjét pluszba - erről szól a kiterjesztés mód :)

"Illetve ha nekem jobban tetszik a képernyő másolása a tv-re, "

Mivel a monitorod nem tud 24Hz-et, így TV-n nem lesz folyamatos a lejátszás, mert másoláskor muszáj ugyanolyan paraméterekkel működni minden kijelzőnek :)

[ Szerkesztve ]

(#22030) kory24 válasza PuMbA (#22029) üzenetére


kory24
őstag

Értem, köszönöm.

Akadásmentes lejátszás

Beállítottam a mpc-hc-ben a frissítési értékeket ahogy az összefoglalóban (bár anélkül is ment akadásmentesen a film)

A monitoromnál ez van:

A monitorom KG 22EN33 LED monitor, a TV Philips 39PLL3088

A gépem: AMD A6-3650 4gb ram (3,5)

a apu-val nézek film, van értelme ezen a gépen madVR feltenni?

(#22031) PuMbA válasza kory24 (#22030) üzenetére


PuMbA
titán

madVR felejtős :K

(#22032) kory24 válasza PuMbA (#22031) üzenetére


kory24
őstag

rendben. :)

Köszi szépen segítség. :R

(#22033) Jb001 válasza PuMbA (#22024) üzenetére


Jb001
tag

Nem, csak mpchc, semmi madvr.

Win7 64 bit-em van, próbáltam 32 bites mpchc-t is, ez nálam nem akar működni rendesen:

pedig a 64 bites megy dxva-val, nem értem hogy ez miért nem.

Tehát x64 mpchc-vel próbáltam beállítani, ezzel nem működik rendesen ami le van írva?

(#22034) peterattila


peterattila
aktív tag

Abban kérem a segítségeteket, hogy szeretném működésre bírni az alaplapi hangkártyát a videokártyán lévő chip-től függetlenül. Tehát, van egy alaplapi ALC 888 kártya, rajta 2 hangszóró. Raktam a gépbe GT730 kártyát, azon lévő hdmi összekötve az AV-erősítővel. Beállítások jók, hang tökéletes a mozin keresztül (dolby true-hd, dts-hd-ma, stb). A gondom az, hogy ha nincs bekapcsolva az erősítő, akkor a hangszóró ikon piros X-el kényeztet és az asztali két hangszóró nem szól. Kvázi a gépből nem jön ki hang :F Hogyan lehetne azt megoldani, hogy mindkét rendszer menjen? Youtube-on nézek videot, hang semmi, az asszony megöl :)) Köszi a segítséget!
Még valami, mit javasoltok VGA-kártyának? E8400 proci, 4 GB ram, Win7 a gép, ezt fejleszteni nem akarom, nekem tökéletes. 99%-ban szórakoztatás (film, koncertek, stb), no game.

[ Szerkesztve ]

(#22035) PuMbA válasza Jb001 (#22033) üzenetére


PuMbA
titán

Most akkor működik x64-gyel? Nem bírom kiszedni a szövegedből, mert akkor no problemo :) Egyébkét meg frissíts VGA drivert és DirectX Web Update-et futtass, mert ahogy látom az a gond. Ja és N-es Windows 7-ed van? :) Aerot meg kapcsold be, ha nincs :)

peterattila: Az MPC-HC-ban a beállításokban hangkimenetnek a HDMI kimenetet választod ki, így a Windowsban marad a Realtek :)

[ Szerkesztve ]

(#22036) peterattila válasza PuMbA (#22035) üzenetére


peterattila
aktív tag

Bocsánat, de nem értem. Bekapcsolom a gépet, w7 betölt, tálcán piros x-el a hangszabályozó. Semmit nem indítok el, semmi nem szól akkor sem, ha elindítom. Mi köze ennek az mpc-hc-nek? Bekapcsolom az AV-erősítőt, aktív a tálcán a hangerő, szól az erősítőn keresztül.

(#22037) PuMbA válasza peterattila (#22036) üzenetére


PuMbA
titán

A Vezérlőpultban a Hang beállításoknál a Lejátszás fülön tedd alapértelmezett hangkimenetre a Realtek hangszóró kimenetet :)

[ Szerkesztve ]

(#22038) peterattila válasza PuMbA (#22037) üzenetére


peterattila
aktív tag

Nagyon gáz, de nem tudom alapértelmezetté tenni :( 4 eszköz van, de mindegyik szürke, egyik sem alapértelmezett, és azzá sem lehet tenni. Szürke a gomb. A hangszóróknál azt írja, hogy nincs csatlakoztatva (?).

(#22039) peterattila válasza peterattila (#22038) üzenetére


peterattila
aktív tag

Bakker, ki volt csúszva hátul a jack ... :W Nagyon köszönöm a segítséget!

(#22040) NYPD


NYPD
aktív tag

Sziasztok!

Azzal a problémával fordulnék hozzátok, hogy miért nem játssza le se a PowerDVD 15 Ultra, se a Splash Pro az olyan mkv fájlt, amin DTS 5.1 master audio sáv van ( video: H264, audio: MPEG-1 / DTS ). K-Lite codec pack 11.1.6 64bit van fent, illetve a PotPlayer által rámerőszakolt OpenCodes csomag. Próbáltam törölni őket, úgy sem ment. Ezt nem mindegyiknél csinálja, van ahol csak kép van, de hang nincs ( video: MPEG-4 AVC, audio: FLAC )... Windows 8.1 64bites OS alatt.

*UPDATE: Ha a DTS sávos mkv-t elindítom a Powerdvd-vel, hang van, de kép nincs.. Mit lehetne vele csinálni, hogy képet is kapjak?

Köszönöm az esetleges segítségeket előre is!

(#22041) PuMbA válasza NYPD (#22040) üzenetére


PuMbA
titán

Rossz a fájl, amid van :) Szerezd be más formában :) K-Lite-ot, PotPlayert meg OpenCodecs-et meg töröld le, mert minden lejátszóban ott vannak már a kodekek, szóval feleslegesen foglalják csak a helyet és a rendszeredet összezutyulják :)

[ Szerkesztve ]

(#22042) NYPD válasza PuMbA (#22041) üzenetére


NYPD
aktív tag

Hm.. Ez lenne a fájl:

Complete name : H:\VIDEO\ESC2015\1stSF\ESC2015 1stSF feed.mkv
Format : Matroska
Format version : Version 4 / Version 2
File size : 32.7 GiB
Duration : 2h 0mn
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 38.7 Mbps
Encoded date : UTC 2015-05-21 07:18:02
Writing application : mkvmerge v7.9.0 ('Birds') 64bit
Writing library : libebml v1.3.1 + libmatroska v1.4.2
DURATION : 02:00:49.792000000
NUMBER_OF_FRAMES : 679668
NUMBER_OF_BYTES : 1368171684
_STATISTICS_WRITING_APP : mkvmerge v7.9.0 ('Birds') 64bit
_STATISTICS_WRITING_DATE_UTC : 2015-05-21 07:18:02
_STATISTICS_TAGS : BPS DURATION NUMBER_OF_FRAMES NUMBER_OF_BYTES

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High 4:2:2@L4.0
Format settings, CABAC : No
Format settings, ReFrames : 4 frames
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 2h 0mn
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 36.0 Mbps
Maximum bit rate : 36.9 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:2
Bit depth : 8 bits
Scan type : Interlaced
Scan order : Top Field First
Bits/(Pixel*Frame) : 0.695
Stream size : 30.4 GiB (93%)
Title : VIDEO
Default : Yes
Forced : No
Color primaries : BT.709
Transfer characteristics : BT.709
Matrix coefficients : BT.709

Audio #1
ID : 2
Format : MPEG Audio
Format version : Version 1
Format profile : Layer 2
Mode : Dual mono
Codec ID : A_MPEG/L2
Codec ID/Hint : MP2
Duration : 2h 0mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 384 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Sampling rate : 48.0 KHz
Compression mode : Lossy
Delay relative to video : 200ms
Stream size : 332 MiB (1%)
Title : STEREO
Default : Yes
Forced : No

Audio #2
ID : 3
Format : DTS
Format/Info : Digital Theater Systems
Mode : 16
Format settings, Endianness : Big
Codec ID : A_DTS
Duration : 2h 0mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 1 510 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Side: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Bit depth : 16 bits
Compression mode : Lossy
Delay relative to video : 200ms
Stream size : 1.27 GiB (4%)
Title : 5.1 DTS
Default : No
Forced : No

A DTS hangnál mondjuk ez a 'Compression mode : Lossy' nekem érdekes, mivel vesztesémentesnek kéne legyen... MPC-HC egyébként lejátssza tökéletesen, a többi nem tudom miért akadékoskodik:D

[ Szerkesztve ]

(#22043) Patice válasza NYPD (#22042) üzenetére


Patice
nagyúr

Ez egy sima DTS hangsávos film, nem DTS HD-MA.

És a DTS az 'lossy', azaz veszteséges kódolás.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#22044) PuMbA válasza NYPD (#22042) üzenetére


PuMbA
titán

"MPC-HC egyébként lejátssza tökéletesen, a többi nem tudom miért akadékoskodik"

Akkor nem értem, hogy mi a gond :) Nem kell 10db lejátszót feltenni egy gépre, az MPC-HC bőven elég, legfeljebb egy PowerDVD mehet mellé, de több már túlzás, mert max. 2 lejátszó mindennel el tud bánni. Egyébként a többi lejátszó azért nem játssza le, mert ez egy szabálytalan kódolás. 4:2:2-es chroma subsamplingot nem nagyon szoktak használni, főleg Level 4.0-ban és igen ebben nincs DTS-HD, ahogy Patice írja :K

[ Szerkesztve ]

(#22045) NYPD válasza PuMbA (#22044) üzenetére


NYPD
aktív tag

Közben én is rájottem hogy nem dts-ma, csak nem javítottam :)

(#22046) ggeleven


ggeleven
őstag

Mit állíthattam el a Kodiban, hogy ha most már nem nyit meg előzetest a film adatlapjáról? :F

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#22047) cserkopater


cserkopater
csendes tag

Üdv!
Ajánlanátok egy videólejátszó programot?
MPC-HC-t használtam a leírtak alapján, nagyon jó volt a hang viszont egyes filmeknél nem lehetett tekerni, jelenleg VLC-t használok viszont ezzel meg nem tudok lejátszani bemountolt iso-t.

(#22048) PuMbA válasza cserkopater (#22047) üzenetére


PuMbA
titán

MPC-HC-t ajánljuk :) Milyen filmeknél nem lehetett tekerni? Nálunk ilyen sose volt :)

[ Szerkesztve ]

(#22049) cserkopater válasza PuMbA (#22048) üzenetére


cserkopater
csendes tag

Volt pár HD film aminél ha tekertem akkor a kép megállt, de a hang ment tovább. Ha nektek jó akkor nálam van a baj, megpróbálom win újrahúzás után. Köszi!

(#22050) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

Üdv,

4k lejátszásra alkalmas lenne ez a kombó? (mindenféle képjavító eljárás nélkül természetesen)
Intel Core i5-4210M @ 2.60GHz
GeForce 840M

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.