Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32001) PuMbA válasza VoidXs (#31998) üzenetére


PuMbA
titán

MPC Video Decoder-t azért szépen hegesztik az MPC-BE-hez. Már tud HDR passthrough-t és ha eljutnak egy jó állapotig, akkor ez lesz az MPC-BE alapértelmezett videó megjelenítője az EVR-CP helyett. Ezután már madVR se kötelező, önmagában az MPC-BE elég lesz.

MPC Audio Decoder meg már elég jó állapotban van, az MPC-BE részévé tették.

[ Szerkesztve ]

(#32002) TeeJay válasza PuMbA (#32001) üzenetére


TeeJay
félisten

Ez elég jó lenne mert sajnos van bug madVR-el. :K

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32003) Exodius válasza PuMbA (#32001) üzenetére


Exodius
őstag

Nah de vajon mikor lesz ez? És a régi madVR-hoz képest mennyire lesz jó alternatíva? :U

(#32004) Srob válasza Exodius (#32003) üzenetére


Srob
tag

Próbáld ki ! MPC Video Renderer A beállítások-videó résznél válaszd a madVR helyett.

"curiosity killed the cat"

(#32005) gordonfreemN


gordonfreemN
addikt

H.265-öt hogyan tudnék lejátszani úgy, hogy ne legyen a fekete szín zöld? Ez most jött elő

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32006) PuMbA válasza gordonfreemN (#32005) üzenetére


PuMbA
titán

madVR-rel?

(#32007) gordonfreemN válasza PuMbA (#32006) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igen, ez az. Én se értem.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32008) PuMbA válasza gordonfreemN (#32007) üzenetére


PuMbA
titán

TV jól játssza le?

(#32009) gordonfreemN válasza PuMbA (#32008) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Remek cucc ez a plex, csak arra nem jó amire kellene :)
Ez nem ismeri fel a sorozat mappáját?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32010) PuMbA válasza gordonfreemN (#32009) üzenetére


PuMbA
titán

Előfordulhat, hogy a mappát hozzá kell adni, de végső megoldásként pendrive-ra másold rá és dugd be a TV-be.

(#32011) gordonfreemN válasza PuMbA (#32010) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Rajta vagyok, de ez a hitvány 265 nem 1 perc felmásolni :)

Nem engedi hozzáadni, nem aktív a mappa, nem tudom betallózni

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32012) PuMbA válasza gordonfreemN (#32011) üzenetére


PuMbA
titán

Valószínűleg azért, mert nem hálózatra megosztott mappa. Vagy azzá kell tenni vagy áthelyezni addig olyan mappába a videót, ahonnan megy már a Plex.

[ Szerkesztve ]

(#32013) gordonfreemN válasza PuMbA (#32012) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Én voltam amúgy a béndzsa, már megint rászaladtam, hogy dolby-t próbáltam néézni...
Szoknom kell még

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32014) PuMbA válasza gordonfreemN (#32013) üzenetére


PuMbA
titán

Akkor ne töltsd le Dolby Vision-osokat :)

(#32015) gordonfreemN válasza PuMbA (#32014) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Igyekszem, de hát nem ezzel kezdik az elnevezést, meg nem írják ki csak hogy DV...

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32016) VoidXs válasza gordonfreemN (#32015) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Amúgy nem mindig gáz, van 4 vagy 5 DV level, és csak az egyik zöld-lila. Az Alita DV verziója például simán megy.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#32017) Lapalacs


Lapalacs
csendes tag

Nem tudom mennyire állja meg a helyét, meg úgy összességében is, de visszatettem a madVR-t, íme egy compare: [link]
Itt nekem egyértelmű a dolog, de valamiért nekem akkor sem működik rendesen a madVR, most ezzel a tv-vel, ebben a felbontásban. Leírás szerint megcsináltam azt az 1-2 beállítást, de akkor sem. Már a videókártya driverét is újraraktam, akkor sem. Az oprendszer (WIN10) is "Beyond TV"-nek látja a TCL-t, ugyanígy vagy ez alapján a madVR is, de villog, szaggat, meg sztem 8bitesnek látja a tv-t, sztem ez 10bites ( [link] ) szóval azt átállítottam madVR-ba. Akkor villog az nVIDIA vezérlőpult, hogy a teljes kép legyen méretezve, vagy oldalarány, vagy nincs méretezés- EVR esetén meg csak működik, és jól. Utóbbi lenne a legkisebb gond, biztos fáradt is vagyok már ezzel bohóckodni, majd max futok vele még egy kört, mert engem a compare már eleve meggyőzött. Ha tudja a tv-m a HDR-t, akkor passthrough hdr to display elé pipa, meg alul is a output video in hdr format-nál? Régi nem HDR-es tévémnél asszem a felső volt a jó a let madVR decide, ezért nem tudom. Mert ezt nem vágom most, néha így csinálta, néha úgy, meg villogott, meg ugye szaggatott, alig tudtam elmászni oda az egérrel. (asztal felbontás 3840x2160)

(#32018) wolfman válasza Lapalacs (#32017) üzenetére


wolfman
veterán

Nálam is szar most a MadVR. Azzal egyszerűen nincsenek szép színek meg kontraszt filmekben (meg nálam a sok embernél látható beállítások se jelennek meg). Feltelepítettem az asszem Advanced Video Renderer vagy MP video renderer (bocs, most nem otthon vagyok, nem tudom már), mindegy alapból amit felajánlott), ééés lám csodát, most minden film fasza. Nem mondom, hogy álom a kép, de vannak színek, van fényerő, van kontraszt. Bár a HDR most se égeti ki a szemem, de hogy a MadVR-nál lényegesen jobb, az is biztos.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32019) PuMbA válasza Lapalacs (#32017) üzenetére


PuMbA
titán

Tedd át let madVR decide-ról hdr passthrogh-ra a kijelző hdr beállítását. Egy VGA driver vagy Windows frissítés valószínűleg megváltoztatta a HDR támogatás érzékelését.

Halkan jegyzem meg, hogy ezért is fontos, hogy frissüljön továbbra a madVR, mert egy idő után biztos használhatatlan lesz. Ennek első jelei ezek :)

[ Szerkesztve ]

(#32020) Lapalacs válasza PuMbA (#32019) üzenetére


Lapalacs
csendes tag

Áttettem..meg alul a output video in hdr format-nál is pipáltam. Hát egy katyvasz ez így nekem..a tv ebben az esetben kiírja, hogy HDR10, és teljes képernyő módban, ha ő úgy gondolja, ilyen képet kapok: [link] ez mondjuk szerintem rendben is van
Viszont felviszem egeret a felső sávba - ami ez esetben szaggat - felülre vagy alulra, vagy nyomok egy jobb egér gombot, máris fakó képet látok. Win10-be a HDR-t nem tudom beállítani már, minap még láttam ilyesmi lehetőséget, tehát alapból a op.rendszerem sdr-ben megy, és lehet emiatt ütközik a dolog.
Néhány kép a tesztről még: [link]
wolfman igen, tudom Enhanced Video Renderer esetén nálam sincs gond semmivel, viszont a tegnapi két képkockát ha megnézem, madVR fényévekkel szebben adja elő a dolgokat szvsz, így nem tudom az MPC video renderer (szerintem erre gondolsz) mennyire muzsikálhat szépen.

(#32021) Srob válasza Lapalacs (#32020) üzenetére


Srob
tag

Ennek egyszerű magyarázata az, hogy a madVR a windowsban 24 Hz-re vált és a HDR-t nem kacsolja be. Ha az MPC renderer- t használod ott a windows átvált HDR-be és marad 60Hz-n ezért nincs fakó szín és szaggatás.

"curiosity killed the cat"

(#32022) TeeJay válasza Srob (#32021) üzenetére


TeeJay
félisten

Most akkor ha jól értem MPC-BE legfrissebb, telepítem az MPC video renderer-t
átváltok madVR-ről arra és ha a 4K LG TV-n fogom nézni a filmet akkor ugyanúgy lesz HDR-em maximum nem olyan szép mint madVR esetén?
Bánja a fene mert egyre több gond van madVR-el főleg az örökös kép "visszapattanás"
40% GPU terhelésen viszi a GT1030 a 4K HDR-t is vele, tökéletes ez :C

Nincs HDR csak madVR-el, fenébe :U

[ Szerkesztve ]

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32023) Lapalacs


Lapalacs
csendes tag

Én tökre nem vagyok szaki, de nem tone mappolt sdr képet látunk MPC Video Renderer illetve Enhanced Video Renderer esetében? (nem tudom hogy jól írom-e, tehát ilyen átalakított HDR->SDR cuccot) Nekem a tv bal felső sarkán megjelenik a HDR10 logo vagy akár a Dolby Vision minden esetben, ha ilyen jelet kap a tv, viszont ezek használata során sosem jelenik meg ilyen, ha a tv-n nézek pendrive-ról pl. viszont sosem marad el, mint ahogy madVR-nél sem.
Srob, amúgy ctrl+J-re tényleg írja is madVR, hogy 24Hz-en megy, igaz.
Én addig vakeráltam, míg csináltam egy helyi hálózatot, nekem 80-90megabitem is van wifin, és a tv médiaközpontjába megtalálhatóak az általam megosztott könyvtárak, és szépen el is indul minden, és akadásmentesen megy is, de én mondjuk nem érintetlen 4k-s remuxokat töltök. A megosztott könyvtárak tartalma változhat, így elindítva a WIN10-ben lévő Filmek+TV alkalmazást, automatikusan frissül az adott és megosztott tartalom. Médiközpontba lépve pedig már a frissült adatbázisban keresgélhetek. (gyors és egyszerű, én erre bukok)
4k-s filmben viszont nem műkszik az ugrás adott helyre a filmen belül, gondolom ehhez nagyobb sávszél kéne. Amúgy Plex-el nem ment nekem ilyen szépen, ott volt akadás.

[ Szerkesztve ]

(#32024) wolfman válasza Lapalacs (#32020) üzenetére


wolfman
veterán

Ez az imgbox oldal csak nekem szar, vagy nektek se jeleníti meg a képeket? Párszor már linkeltek ide, de semmit nem nyitott meg még nekem. :( Se idebent a cégnél, se odahaza.

madVR szebb volt nekem is, de most ha újra is telepítem, akkor sem lesz használható. Fakó, sárgás, színtelen és akármit állítok, semmivel nem lesz jobb, HDR nukunyista. De ha jól látom, HDR fül alatt neked sincsen meg az a rahedli beállítás, mint másoknál, amit nekem korábban linkeltek. Fogalmam nincs hogyan hozhatóak elő. :)
Érdekes, hogy PC-n így kell szopni a filmlejátszással, nincs 5-6-7 különböző szoftver erre, nem harcolnak, csatároznak egymással, kié a szebb HDR, egyszerűen nincs támogatva, mint a BD lemezek menüstől.

#32022 TeeJay: Hát, nekem inkább egy minimális HDR vagy inkább anélküli, kontrasztos, szaturált, de talán icipicit sötét képet ad.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32025) Calogero válasza wolfman (#32024) üzenetére


Calogero
addikt

Én is ezért menesztettem a PC-t a tv közeléből.... elég volt egyszer működik egyszer nem.....
Igaz azóta két eszköz használok.....
1. asztali médialejátszót + NAS
2. Lemezek miatt kellett egy olyan UHD Blu-Ray lejátszó ami támogatja a Dolby Visiont. Xbox One X-el megszívtam. Ugyan lejátsza az UHD-s lemezeket, de a DV-t csak hálózatról vagy HDD/SDD-ről támogatja, optikairól nem.

(#32026) koppasz1986


koppasz1986
tag

Én nem tudom pár embernek hogy van ezzel problémája... Akármikor ujra rakom a gépet két perc fellököm az mpchc+madvr-t azt tökéletesen müködik, tökéletes hdr képet ad... az összefoglaló alapján csinálom, melé csak pár dolgot állítok be : hdr passthrogh hdr pipa, artifact removal- reduce banding pipa medium+high, chroma upscalling ngu sharp low, dithering error diffusion option 1, trade quality for... belül pedig mindegyik elől kiveszem a pipát üres az egész... és hibátlanul megy... nálam szemmel láthatóan szebb és a mozgás is jobb a tv belsö lejátszójához képest. Lehet a windowsal van gondotok, rakjatok fel egy enterprise verziót, vagy kukázzátok az nvidiát azt vegyetek amd-t (tudom könnyű mondani, de csak ez lehet a problémátok semmi más)

(#32027) gordonfreemN válasza koppasz1986 (#32026) üzenetére


gordonfreemN
addikt

hdr passthrogh hdr pipa, artifact removal- reduce banding pipa medium+high, chroma upscalling ngu sharp low, dithering error diffusion option 1, trade quality for...

Ezek mire jók? Megtennéd, hogy leírod majd kérlek?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32028) Lapalacs válasza wolfman (#32024) üzenetére


Lapalacs
csendes tag

Milyen rahedli beallitas a hdr ful alatt? Mit linkeltek Neked regebben, megvan meg?
Azert sztem nem egy nagy szopas ez a pc-rol uhd-zes - kiveve a dolby vision - megy itt minden, csak azert hajkuraszom a madvr-t, mert az szebb nekem. Engem az sem.erdekel, ha sdr kepet latok hdr helyett, ha az csodaszep.
Onmagaban 40x cm-rel nagyobb kepen neztem a penzrablas veget minap, es csak 1080p hdr netflixes anyagot, es nemhogy a regi megszokott minoseget kaptam, hanem annal tobbet, ugyhogy teljesen jol szorakoztam, sot mi tobb, el is buvolt a dolog, pedig 1080p-rol beszelunk, meg webdl anyagrol. A tobbi mar maximalizmus, es azt gondolom ha egyszer beallitja az ember, mas anyagoknal is csak amul-bamul.

(#32029) wolfman válasza Lapalacs (#32028) üzenetére


wolfman
veterán

A rahedli beállításról:
Ez van nekem:
És ez van sokaknak, köztük másik topikban skippper kollégának:

De egyébként sztem ez a HDR egy marketingelt dinamikus kontraszt 2.0. Én a saját TVmen csak annyit veszek észre belőle, hogy fel van tolva csumára a fényerő filmeknél (már ha az jó), sötét részeknél meg leveszi, de persze ha van mindkettő, akkor a feketék elvéreznek a f@..ba. Játékoknál még szaturál is, de leginkább fényerőt feltol, közben játszik vele. De eleve ha egy TVnek van egy fényerő tulajdonsága, akkor azt tudnia kell SDR-ben is, annál nem tud feljebb menni. Annyi lehet most a különbség, hogy nem csak a fényerővel játszik, hanem játékokban, filmekben van annyi plusz infó, hogy megmondja milyen elemeket, területeket emeljen ki fénnyel, mit nem, de valahol akkor is "csak" egy dinamikus kontraszt, hisz a TV nem fog feljebb meg lejjebb menni annál, amit SDRben tud. Na meg háttérvilágítás mellett nem sok értelme is van.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32030) PuMbA válasza wolfman (#32029) üzenetére


PuMbA
titán

"De eleve ha egy TVnek van egy fényerő tulajdonsága, akkor azt tudnia kell SDR-ben is, annál nem tud feljebb menni."

:N [link] Hasonlítsd össze az SDR és a HDR brightness értéketet. Mások. Továbbá az hibázik a kijelentésedben, hogy ha az SDR-t feltolod csutka világosra, akkor a sötét részletek eltűnnek, mert azok is kivilágosodnak. Erre van a HDR, hogy megmaradjon a legsötétebb és a legvilágosabb is, de ez nagyon sok mindentől függ. Local dimming, LCD vagy OLED panel, TV HDR beállításai pl. dinamikus kontraszt. Ha ezek nem jók és vagy nincsenek helyesen beállítva, akkor a HDR csapnivaló lesz. Ezért érdemes minél több hibát kiiktatni a rendszerbe, tehát már alapból nem jöhet szóba a PC-s lejátszás, csak maximum Plex-szel.

[ Szerkesztve ]

(#32031) Joshi válasza wolfman (#32029) üzenetére


Joshi
titán

Az SDR vs HDR témának olvass utána, mert nagyon hiányosak az ismereteid. ;)

A MadVR beállítás engem is érdekelne, vagyis nekem sincsenek ott azok a részletes beállítási lehetőségek. :(((

(#32032) gordonfreemN válasza PuMbA (#32030) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ennek pedig szerintem a hőelvezetés lehet az oka. De ez már csak technikai részletkérdés :)

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#32033) thomasrc


thomasrc
tag

A HDR->SDR-el kapcsolatban nekem minimális konfigurálás után ilyen a kép:

Gyakorlatilag csak a target nits-el játszadoztam. Bal oldalt a HDR változat, jobbra mellette az SDR. A képkocka sajnos nem ugyanaz, de szerintem a lényeget átadja. Ez a kép, ha jól emlékszem tavaly készült, de a mai napig ugyanezeket a beállításokat használom és nem érzem, hogy hibás lenne a konverzió. Az más kérdés, hogy én sem preferálom a HDR-t, nem is nagyon nézek olyan tartalmakat, de kísérletezni jó volt vele. :) Ha valakinél fakó a kép HDR-el, akkor ott valami rosszul van beállítva, de ehhez látni kellene a komplett konfigurációt, ami a hibás végeredményt adja (windows képernyő, nvidia/amd, madvr, kijelzőn a beállítások).

Ui.: Egyébként aki hibás képet tapasztal az véletlenül nem Windows 11-et használ?

[ Szerkesztve ]

(#32034) arcitec válasza thomasrc (#32033) üzenetére


arcitec
addikt

Mivel konvertálod át?

(#32035) Joshi válasza thomasrc (#32033) üzenetére


Joshi
titán

Hiába konvertálsz vissza HDR-ről SDR-re, egyszerűen nem kaphatsz olyan képi információt SDR-en, mint HDR-en. Az általad linkelt képet se tudom hova tenni, mert egy HDR-ben megjelenített kép egyszerűen nem úgy néz ki mint egy SDR kép. Elég csak a magasabb szín és dinamikatartományt nézni (REC.709 vs REC.2020 stb.).

[ Szerkesztve ]

(#32036) Lapalacs válasza wolfman (#32029) üzenetére


Lapalacs
csendes tag

De tone map hdr using pixel shaders esetén épp hdr kép lesz tone mappolva sdr-be, nem? HDR képes tv-n számomra ez nem jó beállítás, vagy én vagyok vakon? Ezzel a régi tv-n bohóckodtam igen, ami nem tudta a hdr-t, amúgy ennyi beállítási lehetőség nekem sincs, jaja.

(#32037) TeeJay válasza wolfman (#32024) üzenetére


TeeJay
félisten

MPC video renderer-el TV sem vált HDR módba (LG 65UN8000)
Marad a madVR egyelőre míg nem tudnak jobbat MPC-BE alatt

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32038) Srob válasza TeeJay (#32037) üzenetére


Srob
tag

Nálam Win11 és LG55SJ850v és átvált szépen még a MPC- HC-val is !

"curiosity killed the cat"

(#32039) Lapalacs válasza Srob (#32038) üzenetére


Lapalacs
csendes tag

Es video megjelenitonel mi van beallitva az MPC-HC-ba?

(#32040) VoidXs válasza Joshi (#32035) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igazából az összehasonlításnak már azért sincs értelme, mert a fényelést külön csinálják mindkét verzióra. Lehet egy jelenetet azonosra kihozni, de előfordulhat, hogy egy másik teljesen megváltozik.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#32041) TeeJay válasza Srob (#32038) üzenetére


TeeJay
félisten

Nekem win10 és tavalyi LG 4K HDR TV és nem váltott át HDR-re MPC video renderer-t választva. Hmmm utána kell néznem mi a fene :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32042) Joshi válasza VoidXs (#32040) üzenetére


Joshi
titán

Persze hogy nem, nekem ez nem is kérdés. A kérdés inkább az, hogy thomasrc fórumtásnál a "HDR"-nek nevezett kép nem inkább a HDR-ről visszakonvertált SDR kép akar lenni. Mert azt még el tudom fogadni.

(#32043) VoidXs válasza Joshi (#32042) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Igazából van helyzet, amikor ez igaz, például ha magas fényerőn vetít egy nem HDR-képes projektorral, de emiatt képes a visszakonvertálással extra kiemeléseket szerezni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#32044) thomasrc válasza Joshi (#32042) üzenetére


thomasrc
tag

A HDR változat a mintaképen a madvr által lekonvertált HDR. Valahol korábban említette valaki, hogy neki teljesen hülye képet ad a madvr HDR tartalommal, ezért tettem be a képet, hogy ez nem igaz, mert szinte ugyanolyanra kihozható, mint az SDR változata a filmnek, amit stúdióban kevernek ki. Vagy lehet, hogy félreértettem valamit, nem tudom... A képet napokig kerestem, addigra egy csomó új hsz. érkezett be és elveszett a szál.

(#32045) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Mindent úgy csináltam, ahogy az összefoglalóban van, mégsem jelenik meg alul a választható 24p lejátszás.
PC + BenQ W1070 projektor.

Mi lehet a gond?

(1080p-n vagyok, tehát a beírást 1080p szöveggel végeztem)

(#32046) Srob válasza Lapalacs (#32039) üzenetére


Srob
tag

"curiosity killed the cat"

(#32047) Lapalacs válasza Srob (#32046) üzenetére


Lapalacs
csendes tag

Koszi, akkor sztem a win11 miatt, bar en mpc-be-t hasznalok, masak is itt beallitasi lehetosegeim, lehet ezen is mulhat. Ez esetben viszont nekem is ezt kene hasznaljak :DD Valaki zseni? Srob koleganak miert valt ezzel a video atalikotoval rendesen hdr-be a tv-je? Op.rendszer, a program mas, vagy epp tv fuggvenye is?

(#32048) Srob válasza Lapalacs (#32047) üzenetére


Srob
tag

Véleményem szerint az Op.rendszer miatt. Jó cucc lesz az MPC és ha a madVR-t nem fejlesztik, előbb vagy utóbb átveszi a helyét.

"curiosity killed the cat"

(#32049) TeeJay válasza Srob (#32048) üzenetére


TeeJay
félisten

Neked MPC video renderer mellett van HDR a TV-n?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#32050) Srob válasza TeeJay (#32049) üzenetére


Srob
tag

Igen. [kép]

"curiosity killed the cat"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.