Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21401) Norbi 72 válasza bandi20 (#21399) üzenetére


Norbi 72
veterán

Vászon. :)

170 csak a vas,vagy + 2 állványos hsz?

21371.-ben javasoltam másnak egy Pió-t,neked is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#21402) bandi20 válasza Norbi 72 (#21401) üzenetére


bandi20
aktív tag

Szia ! 170 csak a vas, a két front az megint mas büdzsé ! Neztem közben denon, onkyo , pioneer , marantz, Yamaha is van ebben mar, de lövésem sincs melyik miben jó jobb ! Es akkor a típusok a meg bele sem mentem! :Y

bandi

(#21403) ppal90


ppal90
csendes tag

Üdv!

A segítségeteket szeretném kérni.
Nemrég vettem egy Denon AVR-1602 erősítőt aminek van optikai bemenete, de hdmi nincs.
LG 42LM620S tv-nk van aminek van hdmi ARC csatlakozója és optikai kimenete.
Jelenleg egy optikai kábellel van összekötve a kettő és minden szuperül működik.

(A tv-hez még egy UPC box van csatlakoztatatva.)

Arra lennék kíváncsi,hogy össze lehetne kötni ezt a régebbi erősítőt a TV-vel úgy, hogy az erősítő hangerejét a TV távirányítójával tudjam kezelni ?

Optikai kimentenél van egy olyan beállítás a TV-n hogy hangkimenet szinkronizálása, de szerintem ezt nem támogatja a Denon.

Esetleg valami ilyen megoldás :
https://ae01.alicdn.com/kf/HTB1qx80PVXXXXbaXVXXq6xXFXXXH/4K-x-2K-3D-1080P-font-b-HDMI-b-font-font-b-ARC-b-font-Adapter.jpg

Előre is köszönöm a segítségeteket :)

(#21404) mandras81


mandras81
senior tag

Sziasztok,

szükségem lenne segítségre, hogy miként rendezzem el az 5.0-t a szobában (18 nm-es összesen).

Valami ilyesmit tervezek:

A "fő" pozíció az ugye a tévével szemben lenne, de ha megoldható, hogy sarokkanapé esetén kisebb kompromisszumokkal mindenki élvezhesse a filmet (a tévé olyankor be lenne kicsit forgatva, és a frontok is természetesen), akkor annak is örülnék. A Surround1 ugye kb. adott, és a kérdés az lenne, hogy Surround2, és akkor ugye aki oldalt ül adott esetben, annak szívás, vagy Surround3, és akkor elfogadható lehet mindenkinek (vagy mindhárom, vagy esetleg 7.0, és akkor négy surround elrendezve arányosan)?

A center-t nem tüntettem fel, de az most nem is releváns.

[ Szerkesztve ]

(#21405) Vicarious1 válasza mandras81 (#21404) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

A surround 3-at felejtsd el.. a surround 1 és 2-t meg ha a sarokülő rá van tolva a falra akkor a falra rögzítsd, legalább 60 centivel a fülmagasság fölé.

(#21406) dave118 válasza bandi20 (#21402) üzenetére


dave118
senior tag

Ha 170 a keret és a zene is viszonylag fontos akkor szerintem a Marantz lenne jó választás, az itt sokszor emlegetett külföldi oldalakon akár újonnan is beleférhet. pl6009 . Hozzá olyan sztereó "polc sugárzókat" nézz, amik később 5.1-re fejleszthetők könnyen (típuson belül). Dali, Canton hangdoboz párok már elérhetőek 100k alatt, egyéni preferencia alapján.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#21407) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv.
olyat hadd kérdezzek már,hogy házimozi erősítőt elég ha csak HDMI kábellel kötöm össze a TV-vel és a Blu-ray lejátszóval vagy még + audio kábellel is össze kell kötnöm őket,hogy 5.1-ben szóljon?
ez nem teljesen világos nekem a kézikönyvéből!
és stereo zene hallgatáshoz elég ha jack-rca kábelell kötöm össze a számítógép hangkártyájával ugye?ha mindent jól értelmezek!
( bocs a hülye kérédsekért de ez az első házimozi erősítőm ) !! :)

(#21408) Norbi 72 válasza bandi20 (#21402) üzenetére


Norbi 72
veterán

Yamaha.

Denon.

Most ezeket találtam.Ha HDR támogatású vas kell,akkor új 1400-as.

(#21409) Norbi 72 válasza tomyka74 (#21407) üzenetére


Norbi 72
veterán

Igen,csak hdmi.

Ha a pc-n is van hdmi,akkor inkább azzal.

(#21410) tomyka74 válasza Norbi 72 (#21409) üzenetére


tomyka74
senior tag

jaja a pc-n van HDMI de az a tv-vel van összekötve,így nézek most filmet!
akkor várjál picit!! :D stereo zenehallgatáshoz a hangkártyát kell összekötni az erősítővel ( én így tanultam anno ) :D jack-rca val! mert a hangkarin nics HDMI!!!
húúú na most már kezdem nem érteni!!! :))

hát van még mit tanulnom házimozi szinten ugy néz ki!!! :))

(#21411) johnywalker válasza tomyka74 (#21410) üzenetére


johnywalker
őstag

Egy korszerűbb Vga Hdmi-vel mindent kiad magából, képet hangot cakkumpakk az erősítőnek.Arra azért figyelnék, hogy a pc hangbeállításokban ilyenkor a bitstream a legjobb lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#21412) Madwe válasza tomyka74 (#21410) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hdmivel mész pcbol erositobe és onnan tvbe

(#21413) tomyka74 válasza johnywalker (#21411) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen ez idáig tiszta! ha filmet nézek pl. kmplayerrel! ( ezt Geforce gtx750ti gddr5 4gb vidoekari hajta )
de ha csak simán zenét hallgatok foobar2000-el ( ezt pedig egy Xonar DX hangkari hajtja ) ,akkor már a hangkártya dolgozik nem a videokari és azon nincs HDMI kimenet csak jack!
zene hallgatáshoz is a videolejátszót használjam,az nem ad olyan minőséget nem?

mégegyszer bocs a "hülye" kérdéseimért!!!

(#21414) MasterMark válasza tomyka74 (#21413) üzenetére


MasterMark
titán

Foobar-ban állítsd a HDMI-re.

A VGA-kon van egy másik "hangkártya".

Switch Tax

(#21415) tomyka74 válasza Madwe (#21412) üzenetére


tomyka74
senior tag

most azon agyalok,hogy igen ezt így kötöm össze egy Denon AVR-1911-ről van szó, ez ugye 3D képet is "alkot-átenged" akkor mi szükség lesz nekem az LG blu-ray lejátszómra???? :Y
szerintem semmi!!!! :D

(#21416) johnywalker válasza tomyka74 (#21413) üzenetére


johnywalker
őstag

Hallgasd meg, elfogadható e a hangchip a Vga-ban.Lehet jobb mint egy Jack -Rca átalakítás.

[ Szerkesztve ]

(#21417) tomyka74 válasza MasterMark (#21414) üzenetére


tomyka74
senior tag

AHHHHHAAAAA na igen ezt így nem is tudtam !! és ez jobb hangzást ad majd gondolom mint a jack?!
hát köszönöm!! :C
na most már kedz kitisztulni,hogy hogyan is kell egy HM erősítőt összekötözgetni itt mindennel köszönöm nagyon a türelmet és a tanácsokat!!!
szétb..z az ideg a fa..nak költöttem ennyi pézt hangkártyára!!!

[ Szerkesztve ]

(#21418) zsoika válasza tomyka74 (#21417) üzenetére


zsoika
addikt

Dedikált hangkártya azért kell ,hogy az analóg hangok jól szóljanak. Pl. Fejhallgató
Optikán meg hdmi-n már digitális hang megy és csak átengedi...az erősítő chipje fogja lekezelni. Szóval mehet a hdmi-vel ....úgy célszerű, egyszerű és mai kornak megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#21419) tomyka74 válasza zsoika (#21418) üzenetére


tomyka74
senior tag

ok,már kötözgetem! :)

(#21420) BBéci válasza mandras81 (#21404) üzenetére


BBéci
titán

Teljesen hibás elképzelés!
Már eleve az elrendezés nem jó, mert a rövidebbik falra kellene tenni a tévét.
De ha így marad, akkor sem kerülhet háttér(surround)sugárzó a hallgatói vonal elé, csak mellé vagy mögé.
Nem említettél mélyládát, ami nélkül nem beszélhetünk házimoziról!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21421) SeatZola válasza SeatZola (#21367) üzenetére


SeatZola
őstag

Ez az AVR vásárlás egyre nehezebb ügy. 2 napja olvasók reggeltől estig és egyre bizonytalanabb vagyok, hogy mit is akarjak...
Most már azon agyalok, hogyha kizárólag 5.1-es rendszerem van és az is marad, akkor mi lenne a jó választás. Egyáltalán minek vegyek 7.2-es, több zónás AVR-t?

Ha viszont nekem bőven elég lenne egy 5.1-es AVR, akkor abból mit? Ami jól szól mozin, elfogadható még zenén is, hdmi-s ARC-os és van benne esetleg internet rádió is? Lehetne akár 2-3 éves modell is....

Szerintetek?

Rappi

(#21422) MasterMark válasza SeatZola (#21421) üzenetére


MasterMark
titán

Ami jó, az már úgyis hétpont akárhányas lesz minden kutyafülével. Ez hozzá tartozik.

Switch Tax

(#21423) mandras81 válasza BBéci (#21420) üzenetére


mandras81
senior tag

Említettem valahol házimozit? :DDD Nincs lehetőségem (igényem sem igazán) dedikált mozis szobára, a nappaliban pedig kompromisszumokat kell kötnöm - nincs is ezzel semmi bajom.

Köszi neked is, meg Vicarious1-nek is a segítséget! :R

(#21424) nrbx válasza SeatZola (#21421) üzenetére


nrbx
tag

Hello, en is valami hasznalt AVR-en gondolkozom, nem igazan tudom, hol huzzam meg a hatart olyan ertelemben, hogy mennyire regieket/ujakat nezzek. HDMI nelkul meg tudnek lenni, inkabb arrol van szo, hogy melyek szerintetek azok a kodolasok, ami "must have", szoval jo lenne ha ismerne az AVR, mert sok film eseteben pont igy van kodolva a hang. Hangszoro csak 5+1 lesz.

(#21425) dave118 válasza mandras81 (#21423) üzenetére


dave118
senior tag

Itt nem a dedikált moziszobákról van szó. Legtöbbünknek a nappaliban van a mozi, de az adott lehetőségekből érdemes kihozni a legjobbat. Ezt úgy éred el hogy a szokásos ajánláshoz mérten osztod ki a hangszórókat, valamint megpróbálod a rövidebb oldalra tenni a tv-t. Az összefoglalóban vannak nagyon hasznos ismeretterjesztő irományok, kezdő házimozisoknak érdemes átolvasgatni, rengeteg infó van bennük az ideális elhelyezést (és még sok mást) illetően! :)

... Ami ami, az az.

(#21426) mandras81 válasza dave118 (#21425) üzenetére


mandras81
senior tag

Igen, köszi! Olvasgattam az összefoglalót, de ahogy említettem, vannak adottságok, és ha megszakadok sem tudom a rövidebb oldalra tenni a tévét, ezért is a kérdés arról szólt, hogy milyen surround elrendezéssel tudom kihozni ebből a legtöbbet. :R

(#21427) BBéci válasza mandras81 (#21426) üzenetére


BBéci
titán

Megkaptad a választ a kérdésedre.
Mi akadálya van egy szubláda elhelyezésének?

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21428) Krisztian101 válasza SeatZola (#21421) üzenetére


Krisztian101
tag

Van egy-két stabil pont, ami be tudja határolni h neked mi a jó: píz keret, illetve az igények és a jelenleg rákötendő eszközeid. Pl. ha van egy PC-d, amiről szeretnél filmezni vagy játszani, akkor valszínű h HDMI bemenet fog kelleni az AVR-en. Ha szeretnél Apple AirPlay-t vagy Abdroidos DLNA -n streamelni zenét az AVR-re, akkor az is egy szempont. Használt vagy újat vennél? Sztem ezeket kéne megnézned ;)

[ Szerkesztve ]

(#21429) Antonio válasza mandras81 (#21423) üzenetére


Antonio
senior tag

Szia,

De mi az a sorrund 1-2-3 ha nem házimozi? értelmezhetetlen ... 5.1 nél az erősítő a jelet a hang kódolás alapján 6 helyre küldi 2 db front, 1 center, 2db hátsó szatellit (aminek kb valahogy szimmetriában kellene lennie frontokkal) + 1 db LFE csatorna a mélynyomónak (vagy 2db ... vagy 4db). Ezek ekkor most csak úgy random lerakott hangafalak all stereoban vagy mi? mert ilyen hang dekódolás nincsen vagy a 3. sorrund a center akar lenni? de akkor miért nem a TV alatt/előtt van :F

Szerintem egy két öreg házimozis aki itt meglátta az ábrát habzó szájjal fordult le a székről és ott rángatóznak azóta is a földön ;) a szerencsésebbeknek talán még volt idejük 1-2 nyugtatót bekapni ...

[ Szerkesztve ]

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#21430) BBéci válasza Antonio (#21429) üzenetére


BBéci
titán

Tetszik az írásod, de hozzáteszem, a stereo láttán is majdnem lefordulok a székről. Miért nem lehet magyarul írni egy magyar szövegben? Speciel én a surround szó használatát is kerülöm, ha egy mód van rá.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#21431) tomyka74


tomyka74
senior tag

üdv.
azt ,hogy tudom elérni HM erősítőnél,hogy zene hallgatáskor a két nagy 3 utas hifi hangfal szóljon ne a két kis front sugárzó és a woofer?
vagy lehet nem jó helyre kötöttem rá a hifi hangfalakat?
Denon AVR-1911 -re hova csatlakoztatom rá a hifi hangfalakat tud vki segíteni?

(#21432) johnywalker válasza tomyka74 (#21431) üzenetére


johnywalker
őstag

Hühha, kicsit nagyon kevered a dolgokat (nevét).Az Összefoglaló nagyon hasznos dolgokat árul el neked is.

(#21433) mandras81 válasza Antonio (#21429) üzenetére


mandras81
senior tag

Na lássuk: :)

"De mi az a sorrund 1-2-3 ha nem házimozi?" - BBéci írta, hogy szub nélkül nem házimozi, én pedig írtam neki poénkodva (lásd szmájli a mondat végén), hogy ki beszél itt házimoziról, utalván arra, hogy nem szerepelt a kérdésemben a "házimozi" szó.

"Ezek ekkor most csak úgy random lerakott hangafalak all stereoban vagy mi? mert ilyen hang dekódolás nincsen vagy a 3. sorrund a center akar lenni? de akkor miért nem a TV alatt/előtt van" Kiemelem a lényeget: "A Surround1 ugye kb. adott, és a kérdés az lenne, hogy Surround2, és akkor ugye aki oldalt ül adott esetben, annak szívás, VAGY Surround3" - így érthetőbb? :)

"Szerintem egy két öreg házimozis aki itt meglátta az ábrát habzó szájjal fordult le a székről és ott rángatóznak azóta is a földön ;) a szerencsésebbeknek talán még volt idejük 1-2 nyugtatót bekapni ..." Azt gondoltam, hogy a kezdő topic-ba belefér egy ilyen kérdés (ti. hiába olvastam el az ideális elrendezést, ha nekem mások az adottságok).

[ Szerkesztve ]

(#21434) Nemir Ombe válasza mandras81 (#21433) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Ne foglalkozz semmivel (és senkivel) .... "ajánlások" vannak elrendezésre és nem "kötelező szabályok" .... elrakod ahogy tudod és max. ha valami szerinted mégsem jó ott ahová került, akkor odébbteszed.... :D ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#21435) mandras81 válasza Nemir Ombe (#21434) üzenetére


mandras81
senior tag

Nem az, én tökre adok a véleményetekre és a tapasztalatotokra, de az gondolom lejött az írásomból, hogy nekem nem a házimozi az elsődleges, viszont a lehetőségekből próbálom kihozni a legtöbbet, ezért is kérdezek.

Sajna a szakmai topic-ok néha hajlamosak elmenni abba az irányba, hogy nincs átmenet, vagy tökéletesen úgy kell csinálni, mint ahogy a "könyvekben" van, vagy kb. le van hülyézve. Pl. nekem egyáltalán nem hiányzik a szub, ezért nem is gondolkodom benne, és egy csöppet sem zavar, hogy ettől nem nevezhetem házimozinak az 5.0-át. :))

[ Szerkesztve ]

(#21436) Nemir Ombe válasza mandras81 (#21435) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Félreértettél szerintem .... tök komolyan gondoltam, amit írtam .... vannak helyzetek/igények/elvárások, amikor nem lehet/nem szempont a "papírformát" betartani, ilyenkor viszont csak az az egy megoldás van, hogy kipróbálod neked hogy/hol jobb .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#21437) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Üdv urak!

center hangszórót kellene felraknom a falra. Nincs a hátulján akaszto vagy egyéb. szépen hogy lehet felszerelni ? nem szivesen csavaroznék a dobozba , csak ha nagyon muszáj.

üdv

(#21438) mandras81 válasza Nemir Ombe (#21436) üzenetére


mandras81
senior tag

Inkább a többieknek szólt a válaszom, de azért jó, hogy ráerősítettél a tiédre, mert tényleg lehetett így is, úgy is érteni. :DDD

(#21439) Nemir Ombe válasza nagyfejü (#21437) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

.... esetleg 2 oldalú ragasztóval .... :F ;] :D

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#21440) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#21439) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:W :C ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#21441) SeatZola válasza Krisztian101 (#21428) üzenetére


SeatZola
őstag

Igazad van, összeszedtem az igényeimet és a lehetőségeimet:

Jelenlegi cuccaim:
TV: Samsung UE60H7000SLXXH; Player: LG BP740; AVR: Sony STR-DB790QS Hangszórók: front: Jamo 128; center: Jamo Center 18 rear: Jamo 98. Mindez egy 30 m2-es nappaliban.

Amit keresek: A keret max. 150-170eFt , de nem költeném el feleslegesen, ha nem muszáj. Olyan AVR-t keresek, ami kihajtja szépen a hangfalaimat, minimum 3 hdmi bemenet egy hdmi kimenete van (a HDMI minimum az 1080p-t vigyék át) és tudjon wifin internet rádiót. Az erősítőre egy BD player és egy XBOX One lesz csak rákötve HDMI-vel. A tv-re is HDMI-vel vinném a képet és hangot. A tv-mnek optikai hangkimenete is. PC-m nem lesz rákötve. Kizárólag mkv. filmeket nézek a BluRayen keresztül külső HDD-ről.

Nem szeretnék Apple AirPlay-t vagy Abdroidos DLNA-t használni.

Használt és új is érdekelhet.

Eddig amiket néztem:
Onkyo TX-NR626, használt 84eFt
Onkyo TX-NR656 új 150eFt, használt 130eFt
Denon AVR-X2300 új 155eFt
Denon AVR-X 1300 új 129eFt
DENON AVR-X 1400 új 155eFt
Sony STR-DN1060 használt 110eFt
SONY STR-DH770 új 145eFt
Yamaha RX-V771 használt, 110eFt
PIONEER VSX 831 új 159eFt

Legszimpatikusabbnak az Onkyo TX-NR626 meg a Onkyo TX-NR656. Az én szempontomból van értelme a 626 helyett a 656-nak? De mindenre nyitott vagyok!

[ Szerkesztve ]

Rappi

(#21442) Beni2360 válasza mandras81 (#21433) üzenetére


Beni2360
félisten

"A Surround1 ugye kb. adott, és a kérdés az lenne, hogy Surround2, és akkor ugye aki oldalt ül adott esetben, annak szívás, VAGY Surround3"
Hát az első kérdés az lenne hova kötöd a 3 sz sr?
Aki oldalra ül az is fogja hallani a 2 sr. de hangosabban és halkabban az 1 sr-t. Annyira nem erőteljes a hangzásuk, hogy szívás legyen neki. Szvsz. de majd megcáfolnak.
Ha nincs is mélyláda de center mindenképpen kellene. Nekem sokáig 3.1 volt és később került fel a sr.
Ha megfelelő front sugárzóid vannak amik a mélyet is jól kiadják még egy ideig el odázható a subláda.

Azt gondoltam, hogy a kezdő topic-ba belefér egy ilyen kérdés - Na ez a kezdő topik nem is olyan régen lett "kezdő topik". :DD

Ezeket az itt eltöltött hosszú sok órák,napok,hónapok után írom amit itt tanultam és tanácsokat kaptam mivel én is totál kezdőként léptem be ebbe a csoportba.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21443) Beni2360 válasza nagyfejü (#21437) üzenetére


Beni2360
félisten

Szereljél fel mini polcot és arra tedd.
A két oldalú ragasztóhoz bitang jó minőségű vakolat-glett és festés kell. Szerintem a rezonancia lebontja a falról.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#21444) Madwe válasza nagyfejü (#21437) üzenetére


Madwe
nagyúr

Olyan széles polcot célszerű ilyenkor a falba fúrni s arra helyezni :)

(#21445) sixpak válasza nagyfejü (#21437) üzenetére


sixpak
nagyúr

IKEA-s lebegő polc?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21446) Dorian válasza sixpak (#21445) üzenetére


Dorian
félisten

Ha lehet inkább fából vmi

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#21447) mandras81 válasza Beni2360 (#21442) üzenetére


mandras81
senior tag

Te is félreértesz, de ezek szerint lehet én fogalmaztam rosszul: adott a Surround1 és vagy a Surround2 pozíció, vagy a Surround3 pozíció, tehát összességében kettő surround hangfal van a rendszerben (vagy írtam, hogy lehetett volna négy is, ha az megoldotta volna a problémát).

A center-t pedig a végén jeleztem, hogy lemaradt a képről, de nem is releváns, hiszen a kérdés a surround-okról szólt. :)

[ Szerkesztve ]

(#21448) zsoika válasza SeatZola (#21421) üzenetére


zsoika
addikt

Szia. MasterMark-nak igaza van....hiába nem akarod a 7.1-et meg a 2.zónát, a jobb és erősebb hangú AVR-hez alapból jár. Legutóbbi hsz -ben említetted ,hogy 30nm helyre kell a hm...na itt ki is lőheted a kis Sonyt, denon x1xxx, meg a piot mert oda erősebb kell. Én az Onkyo 626-ot is dobnám, inkább 636,646 -ot néznék(időtállóbbak). Én használtpárti vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#21449) sixpak válasza Dorian (#21446) üzenetére


sixpak
nagyúr

Fa az...illetve nyilván bútorlap....mondjuk a rejtett szerelékek miatt nem tudom mennyire áll ellen a rezgéseknek...viszont jól néz ki és nagyon olcsó. :)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#21450) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Szubot, valaki? :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.