Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) Sir81 válasza fogtunder (#28250) üzenetére


Sir81
aktív tag

Ok köszi. Igen néztem hogy mennyi hely van fönt, annyi hogy ott a tetején vannak a kábelek, de amennyire lehet feltolom és akkor még a winyó felett is megy a levegő, meg a merevlemez is kap egy kis hűtést. :D A WB2-ből sajnos 120-as fehér nincs most sehol, csak 140-es, vagy minden egyéb színű. A fehér fekete házból meg nem szeretnék csicsát csinálni, szóval várok vele akkor hátha lesz még készleten. Hátulra megy még valami lepa vagy egyéb. A tápot ennél a háznál, hogy érdemes behelyezni? Felfelé, vagy lefelé? Videókat nézegettem, van aki ezt mondja, van aki meg azt...

(#28252) fogtunder válasza Sir81 (#28251) üzenetére


fogtunder
nagyúr

lefelé legyen a táp ventije, jobb az, ha külön lélegzik.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28253) Sir81 válasza fogtunder (#28252) üzenetére


Sir81
aktív tag

Úgy lesz köszi!

(#28254) Tomeck007 válasza Grózi (#28245) üzenetére


Tomeck007
csendes tag

Szerintem az Alpenföhn lesz a befutó.
Még egy kérdés: a 3 venti mehet egy csatlakozóról, vagy a 2 elsőt egyre, a hátsót meg külön csatlakozóra?

(#28255) Grózi válasza core i7 (#28248) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kipróbáltad,hogy kiszerelve is csinálja?

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28256) Grózi válasza Sir81 (#28249) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Fogadd meg fogtunder tanácsát és törekedj egyforma ventikre-sokkal jobb lesz.A WB2 is jó választás,bár én előre megfontolnám 3 Apache beszerelését(hátra nem kell,oda mehet tetszőleges) -pár fokot profitálna belőle a vga.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28257) Grózi válasza Tomeck007 (#28254) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Jó választás az is.Ezeken van gyárilag Y elágazás és akár hármat is sorba fűzhetsz egy aljzatra.Viszont megvan az előnye annak is ha a hátsót külön szabályzod a befújó ventiktől-én úgy tennék.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28258) Sir81 válasza Grózi (#28256) üzenetére


Sir81
aktív tag

Szerintem marad a WB2, de köszönöm. Viszont az kicsit aggaszt hogy a 120-as ventiket főleg fehéret nem lehet sehol sem kapni... Ez gyakori ennél a típusnál vagy most egyedi eset?

(#28259) DroiDMester válasza Grózi (#28246) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem tudom miért ellenzed ennyire a Corsair ventiket! :F

az SP széria valóban nem prémium kategória és kicsit túl van árazva, de azért nem annyira rosszak azok ahogy te beállítod, úgy látom te csak a WB2, eLoop párost AKAROD rá erőszakolni mindenkire!

Holott a Corsair ML120 PRO széria keresztbe-kasul megeszi(azonos fordulat mellett minden értéke jobb, és nem gyári adatok szerint hanem valóságban tesztelve) az eLoop ot MINDEN tekintetben (hang, légnyomás, légszállítás) és még olcsóbb is mint az eLoop, igaz nincs rá 6.év garancia, de az eLoop-ra se adnak minden boltban 6.év garit, és még ott is drágább mint a Corsair ML Pro széria!

És létezik (közel)eLoop kategóriás venti fele olyan árban is, csak valamiért ezt senki nem akarja észrevenni hogy létezik! PL: BitFenix Spectre PRO, Scythe Grand Flex, Scythe Glide Stream utolsót sajnos már nem igen lehet beszerezni! Mind 3 nagyon hasonló tulajdonságokkal rendelkezik(nem papír szerint nézve hanem valóságban éles bevetésen) mint az eLoop csak fele annyiba kerülnek!
De mint mondtam, ott van a Corsair ML Pro széria, az kapható jelenleg is, és olcsóbb is mint az eLoop és jobb is!

[ Szerkesztve ]

(#28260) Sir81 válasza DroiDMester (#28259) üzenetére


Sir81
aktív tag

Hol olcsóbb már bocsánat?
Ugyanannyi árban nem?

(#28261) DroiDMester válasza Sir81 (#28260) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

eLoop 6200.körül megy darabja Corsair ML 120 Pro 2.db os csomagban 8200.Ft

(#28262) RazoR


RazoR
veterán

Sziasztok!

200mm-es ventiben van ajánlott ami pwm-es? Egy TT Core V21 elejére menne.

(#28263) chopin42 válasza DroiDMester (#28261) üzenetére


chopin42
őstag

És 140-be szerinted 3-4k között mi a bestbuy, ami van olyan jó, mint a wb2 Vagy olcsóbb, vagy azonos áron jobb?

Szakmai kérdések csak a fórumban...

(#28264) Timer válasza DroiDMester (#28259) üzenetére


Timer
veterán

Majd jön, és tisztázza magát az illetékes, de én például sehol sem láttam, hogy eloop-ot traktált volna bárkire. Pont, hogy mindenhol azt írja, hogy radira való, házhűtésre van jobb ár/teljesítmény arányú meglldás.

A méréses teszt eredményekről pedig csak egy rövid off: nemrégiben jelent meg egy csúcskategóriás telefon, amit a fél ország letesztelt, de egyedül én voltam az, aki le merte írni, hogy a kijelzője bizony sz... szóval van vele gond. Meg is kaptam érte a magamét az elvakult fanoktól.

Semmit nem jelent 1, 2, 3 teszt. Papíron sok minden jobb, mint egy Mercedes, aztán a valóságban azért tudjuk, hogy ez nem feltétlenül igaz.

[ Szerkesztve ]

(#28265) DroiDMester válasza Timer (#28264) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Értelmezd is amit írtam! Oda írtam világosan hogy NEM GYÁRI ADATOKAT NÉZVE JOBB! Valós körülmények között nézve jobb nem papír formán! Az agyon hájpont WB2 valóságban nagyon gyenge 1mmH2O alatt teljesít, de ne menjünk jobban bele!

(#28266) fogtunder válasza DroiDMester (#28265) üzenetére


fogtunder
nagyúr

De, menjünk bele inkább. Mutasd meg légyszi a mérési eredményeket, lehetőleg azzal együtt, hogy mit hogyan mértél.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28267) Timer válasza DroiDMester (#28265) üzenetére


Timer
veterán

Ha már ilyen szépen megkértél, én is megkérnélek valamire: ugyan linkeld már be azt a sort, ahol említettem a "gyári adat" kifejezést! Mindössze arra utaltam, hogy az általad etalonként felhozott tesztek sem feltétlenül objektívek, sőt, ma már elértünk arra a szintre, hogy éppen annyira manipulatívak, mint a gyártók marketing közleményei. Vagy Nálad esetleg volt minden érintett példányból két darab legalább, amit azonos körülmények között összevetettél? Az, hogy egy "jutyúber" meghajt minden ventit azonos volttal, majd mér egy decibelt, a valós felhasználástól épp olyan messze áll, mint a white paper bullshit.

[ Szerkesztve ]

(#28268) marklorincz


marklorincz
kezdő

Sziasztok.
Korábban már kaptam tanácsokat ventilátor választásban, de most pár kérdés még felmerült.
Az alábbi alaplapról 1 csatiról (cha_fan) Y elosztóval lehet-e vezérleni 2 db 3 pin-es Nanoxia Deep Silence ventilátort? Ha igen, milyen Y elosztó kellene hozzá? A másik kérdés pedig, hogy valakinek van-e tapasztalata a Nanoxia fx evo ifc 120 mm-es ventilátorával kapcsolatban? Terv: zalman z9 neo házba előre 2 db 140 mm-es, és ha lehet 1 csatiról vezérelni a kettőt, akkor felülre is beruháznék 2 db-ra, hátra pedig a 120-as menne.
Köszi előre is a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#28269) RazoR


RazoR
veterán

A Wpump nevű csatlakozóra lehet kötni sima ventit szerintetek?

(#28270) Grózi válasza DroiDMester (#28259) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Ne haragudj,de én nem erőszakolok senkire semmit,sőt..
Mondjuk ha azt akarod,hogy hitelesnek tartsanak akkor ilyen Bitfenix Spectre Pro-t és Corsair Sp szériát ne ajánlgass,mert ezer embernél leszerepelt már itt topicban.A Scythe ventik amiket felsoroltál nem rosszak,de nem is kiemelkedők semmiben és a Grand Flex széria nagyobb fordulatú tagjai nem is épp halkak.

"Holott a Corsair ML120 PRO széria keresztbe-kasul megeszi(azonos fordulat mellett minden értéke jobb, és nem gyári adatok szerint hanem valóságban tesztelve) az eLoop ot MINDEN tekintetben (hang, légnyomás, légszállítás) és még olcsóbb is mint az eLoop"
Na erről mutass egy mérést légyszíves!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28271) Grózi válasza marklorincz (#28268) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Az összes cha_fan aljzat feszültségalapon szabályoz,tehát 3 pines venti mehet rájuk.Mivel bőven van aljzatod,így az elosztókábel se szükséges-ha mégis,akkor neves gyártók termékét válaszd(5-800FT),ne valami noname-t(3-400FT).
Az FX Evo párhuzamosan fut a DS-l és nagyon hasonló paraméterekkel bír-viszont én járt utat járatlanért nem adnék fel...

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28272) Grózi válasza RazoR (#28269) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Persze,sima hybrid aljzat(feszültség és pwm alapon is tud szabályozni) mint a többi,a különbség az az hogy általában 2A a terhelhetősége(a többié általában 1A),tehát jópár ventit rátehetsz elosztóval.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28273) RazoR válasza Grózi (#28272) üzenetére


RazoR
veterán

Ez jó hír, a 4 aljzat kevésnek tűnt elsőre de így már elég lesz. Mondjuk van egy 5-ös Sata-s elosztóm is. A 20-as pwm-es ventire van valami ajánlásod?

(#28274) fogtunder válasza RazoR (#28273) üzenetére


fogtunder
nagyúr

pont ezt akartam mondani, hogy külső tápos elosztóra azért elég sok pwm-es ventit fel lehet fűzni.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28275) RazoR válasza fogtunder (#28274) üzenetére


RazoR
veterán

Anno rábeszéltetek és vettem is egyet csak nem került beépítésre a jelenlegi konfigba! :D
Most váltok mATX-re, új ház, új lap és az újon sokkal kevesebb a venti csatlakozó és meg kell oldanom 9 ventit valahogy! 3db 140-es Viper a D14-en, 5db 120-as Lepa és egy 200-as TT elöl.

(#28276) fogtunder válasza RazoR (#28275) üzenetére


fogtunder
nagyúr

az 5 Lepa akkor meg is van oldva.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28277) koko1238640


koko1238640
tag

Sziasztok!

Adott egy Thermaltake Element T ház, a következő konfiggal:

-MSI Z97 Gaming
-i5 4670k
-Be Quiet! Pure Rock procihűtő
-MSI RX 470 GAMING X 4G
-3x4GB Corsair Vengeance Pro 1600Mhz RAM
-Kingston M.2 120 GB SSD
-WD Blue 500 GB HDD
-Corsair CX 500W táp

Egyetlen egy hűtő sincs a házban a procihűtőn kívül és hát nem éppen van hideg a szobámban 27+ fok, de inkább több. Árban a lehető legjobb ár-érték arányút szeretném bele, színben ha lehet vagy sima fekete legyen vagy piros fekete, de semmiképp ne legyen LED-es! Árban a felső határ az összesre olyan 15-20 ezer ft, de nem leszek szomorú ha megáll alatta :D A hőmérséklet miatt a leglényegesebb hogy jó hideget teremtsen a házba és emellett nem bánnám ha nem hangos. Hány darab hűtőt ajánlotok a házba és milyet?

(#28278) marklorincz válasza Grózi (#28271) üzenetére


marklorincz
kezdő

Értelek. Ha előre és felülre szeretnék 2-2 db-ot, illetve hátra 1 db-ot akkor az már 5 db venti, amihez van 3 aljzat, ezért gondoltam, hogy a felső és első 2-őt meg lehetne osztani egy Y csatival, csak mivel még nem volt dolgom ilyennel, ezért nem tudom, hogy elbírja-e az aljzat a két ventilátort. (Mindegyik venti Nanoxia DS lenne).

[ Szerkesztve ]

(#28279) dqdb válasza marklorincz (#28278) üzenetére


dqdb
nagyúr

Milyen konfiguráció kerül abba a gépbe? A tervezett felső kettőből egy ventilátor biztosan felesleges (hacsak nem radiátor megy oda), és alkatrészektől függően a másik is könnyen az lehet.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#28280) marklorincz válasza dqdb (#28279) üzenetére


marklorincz
kezdő

Már üzemel a gép, csak szeretném lecserélni a gyári ( 2 első és 2 felső) molex csatis ventiket 3 pin-esre.
Konfig: i7 6700k, msi gtx 1070, asus z170 pro gaming alaplap, 1 hdd. A proci hűtő noctua nh u12s.

(#28281) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Segítséget szeretnék abban kérni, hogy gtx 1080 sli lenne egy Game Max Obsidian házban és ehhez szeretnék a házba 120-as vagy 140-es ventilátorokat betenni amik biztosítanák a megfelelő szellőzést, légmennyiséget és légáramot. ha jól tudom a házba előre 3db 120-t vagy 2db 140-est lehet berakni, hátra 1db 120-t, felülre meg 2db 120-t vagy 2db 140-t. Milyen ventiket tudnátok ehhez ajánlani?

Köszönöm! :R

(#28282) core i7 válasza Grózi (#28255) üzenetére


core i7
addikt

igen

(#28283) dqdb válasza marklorincz (#28280) üzenetére


dqdb
nagyúr

Kiváló, akkor neki tudsz állni kísérletezni. A konfigurációd valahol a 3 és 4 ventilátor határán van, inkább az utóbbihoz közelebb.

Indulásként terhelésteszt, nézd meg a hőfokokat. Első körben kösd ki felül a ház elejéhez közelebbi ventilátort, terhelésteszt. A tapasztalatok alapján ettől csökkenni fog a CPU hőmérséklete (igen, nem írtam el). Ha ezzel megvagy, akkor kösd ki a másik felső ventilátort is, ismét terhelésteszt. ekkor emelkedni fog a CPU hőmérséklete. Ha nem vészes a mértéke, akkor elég három ventilátor. Ha sokallod, akkor négy ventilátor kell neked, jó minőségű splitterre itt egy opció, és a két elsőt közösítsd.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#28284) marklorincz válasza dqdb (#28283) üzenetére


marklorincz
kezdő

Köszi a tanácsot, megnézem. Amit linkeltél az 4 pin pwm Y kábel, az is jó a sima 3 pin-es ventihez? Én ezt néztem: https://www.pcx.hu/lian-li-pw-f2-3pin-tapeloszto-kabel-803773

(#28286) dqdb válasza marklorincz (#28284) üzenetére


dqdb
nagyúr

Igen jó, az alaplapon fizikailag 4 pines az összes csatlakozó, így az az oldal oké, a ventilátor oldala természetesen az.

A linkelt Akasa már többünknél bizonyított (nálam is, a családban két gépben is ilyen van 3 pines ventilátorokkal), olcsóbb és messze igényesebben néz ki, mint az a Lian Li.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#28287) marklorincz válasza dqdb (#28286) üzenetére


marklorincz
kezdő

Rendben. Minden tiszta. Köszi szépen. :)

(#28288) DroiDMester válasza Grózi (#28270) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nem ajánlottam én Corsair SP szériát(csak annyit mondtam hogy nem olyan vészesen rossz ahogyan te azt ellenzed, és írtam is hogy túl van árazva)

És akkor a lényegre térjünk rá! sz.tem a legrégebbi és leg korrektebbül tesztelő oldal a coolingtechnique.com ők elég rendesen és nem pancser módon tesztelnek és már lassan 10.éve foglalkoznak a témával! Minden tesztnél AZONOS módon és eszközzel végzik a méréseket, tehát PL 2 eltérő ventit a saját tesztjükhöz nagyon jól össze lehet hasonlítani!
És amit ők teszteltek és van olyan típusú ventim valóban úgy van ahogy a tesztjeikben látni-hallani!

Próbáltam olyan tartományt kijelölni, ami közel mindegyik teszten megtalálható 960-980 és 1320-1350.RPM

Kezdjük a neves eLoop B12-PS el!

a vitatott Corsair ML 120

a másik kedvencetek a WB2 Plus

jöjjön a le szarozott BitFenix Spectre PRO PWM

végül a közepesnek mondott Scythe Grand Flex 1600 RPM

És egy összesített kép mind az 5 versenyzőről a könnyebb össze hasonlítás végett


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ha megnézed az eLoop és a Grand Flex 1600 eredményeit, láthatod hogy MINDEN tekintetben jobb a Grand Flex is (halkabb, nagyobb a légnyomása és a légszállítása is) nem kell a drága Corsair ML széria sem , és nincs motor hangja sem mivel van ilyen típusom!

tudom most mi jön majd válasznak...., de hidegen hagy nekik jobban hiszek mint itt bármelyik fórum társnak, itt a fórumban egyik kollégának sincs olyan tapasztalata ventikkel mint a fenti oldal tesztelőinek, és van itthon jó pár(8-10.féle) olyan ventim amit teszteltek és ténylegesen hiteles amit leírnak!

[ Szerkesztve ]

(#28289) mgabi válasza DroiDMester (#28288) üzenetére


mgabi
senior tag

Bátor írás... :DD

(#28290) DroiDMester válasza mgabi (#28289) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

mi ebben a bátorság?....... :F

ez nem bátorság hanem igazság..... és itt is ahol minden máshol, nem mindég az a leg jobb ami a leg drágább és leg jobban fénylik......... :))

(#28291) Grózi válasza RazoR (#28273) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Pwm-sre nincs,de mivel az aljzatok hybridek így nyugodtan jöhet 3 pines is,hiszen szépen szabályozza.A Thermaltake Pure 20 jó választás lehet.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28292) Grózi válasza koko1238640 (#28277) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kéne még a lapod ventialjzatainak lábkiosztása.Megtalálod a User Manualban Internal Connectors fejezetben a ventialjzatok lábkiosztását
-segítség az Összefoglalóban,vagy ha nem vagy biztos benne akkor töltsd fel ide a képet!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28293) Grózi válasza Gtaati (#28281) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Kéne még a lapod ventialjzatainak lábkiosztása.Megtalálod a User Manualban Internal Connectors fejezetben a ventialjzatok lábkiosztását
-segítség az Összefoglalóban,vagy ha nem vagy biztos benne akkor töltsd fel ide a képet!
És egy árkeret is kellene!

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28294) Grózi válasza core i7 (#28282) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Akkor az cserés lesz.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28295) Grózi válasza DroiDMester (#28288) üzenetére


Grózi
Topikgazda

Az adott csatorna sokszor volt itt téma és jó pár ember leírta a tapasztalatait a Spectre Pro-ról+az Sp-ről is-senki sem dicsérte..
De te úgy is mindent jobban tudsz,mindent leteszteltél,láttál-hallottál és úgysem érdekel,akárcsak a helyesírási kézikönyv...
Nem fogok veled vitatkozni,légy boldog és további szép napot.

Szakmai kérdéseket fórumon tedd fel légyszíves,ne privátban!!!!Így másnak is hasznos lehet. 475+3 pozitív 0 negatív

(#28296) DroiDMester válasza Grózi (#28295) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

pontosan ilyen válaszra számítottam... ez mindenhol így van, ha valaki valamit próbál bebizonyítani egyből mehet a levesbe, mert az itteni NAGY guruk szava hihetősége megbillen(ne).......

Saját tapasztalatot nem hasra ütésből mondtam! Csak gyorsan át futottam 3 gép van itthon ezekben 17.db venti dolgozik összesen kb 5-6.típus vegyesen 12-14.centisek!

Ezen felül a szekrényemben van vegyesen 3.centitől 14.centisig 40-45.db venti kb 20 gyártótól(nem nóném neve sincs) nem hülyeségből írtam amit írtam......

Bitfenix re vissza térve: nekem csak a sima Spectre PWM típus van(2.db) 3.éve megy a gyerek gépébe(fix 850.RPM re leszabályozva) és még most is teljesen néma 0.motor hang! annyi a gond vele hogy az egyikben a 4.db ledből 1 már nem világít de hűtés szempontból olyan mint új korában! a pro verzió nem hinném hogy rosszabb lenne tőle, bár nincs az se kizárva!

eLoop ról még 1X, nekem ahogy korábban írtam a B12-3 típus van közben előszedtem és amit javasoltál megnéztem 6.voltot adva is van motor hang mind a 2.db egyforma, nem hinném hogy ugyan úgy gyári hibás mind2ő, amúgy a fenti videóban is lehet hallani amiről beszélek egy halkan morgó motor hang nem élesen de hallható, és éjjel mikor már nagy a csend hallható ha gép mellett ül az ember!

És nem akarok én se vitatkozni, csak kértétek mutassam meg mire alapozok, és miért? De látom az igazság mindenkinek fáj.... ez van el kell fogadni!

(#28297) mgabi válasza DroiDMester (#28290) üzenetére


mgabi
senior tag

Én más topikban túlárazottnak, túlhypoltnak véltem egy márkát, amíg a másik márkát meg alulértékeltnek. Olyat kaptam, hogy az admin adta a másikat :)

(#28298) fogtunder válasza DroiDMester (#28296) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Én azt is elfogadnám, ha néha a mondatok nem felkiáltójelre, vagy halmozott pontokra végződnének ;] A sajátodtól eltérő vélemény elfogadásáról pedig volna még nálad is tanulni való.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#28299) DroiDMester válasza fogtunder (#28298) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Nyugi, elfogadom én a kolléga véleményét lásd a tanácsát az eLoop al kapcsolatban írta hogy próbáljam meg Min.6.Voltal meghajtani meg is tettem, de ugyan az a helyzet mint 2évvel ezelőtt mikor el tettem őket a szekrénybe pihenni. Sajnos ugyan az a helyzet mint ebben a videóban is hallani lehet.

Sokan erre a videóra is azt mondták hát ez tök jó hogy ilyen csendes ez a venti 0 motor hang semmi hangja, persze sok embernél az van hogy silány(vacak alaplapi integrált hang, meg egy pár 1000.ft os hangfal, vagy füles) hang cuccal rendelkeznek, és meg sem hallják amit kellene.
Pedig akinek normális hang cucca van és a YT videót se 360p minőségbe nézi, annak észre kell vennie hogy bizony van motor hangja az eLoop nak is a videóban, és nálam is pontosan ilyen!

(#28300) chopin42 válasza DroiDMester (#28299) üzenetére


chopin42
őstag

Már írtam neked: írj egy 14-es ventit nekem, ami jobb, mint a wb 2, és kapható, és 3,5k körül van. komolyan kérdezem :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdések csak a fórumban...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.