Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78642) Geresics


Geresics
addikt

Helló srácok,
még anno megjelenéskor toltam végig a GTAV-t, és mivel most decemberben 2eFt volt, megvettem, és megint végigjátszottam. Kockacukor, nyakpaskolás. :DDD
Gondoltam belekezdek ebbe az online dologba, de egyelőre nem igazán érzem a chit benne. A hiba nyilván bennem van, meg még csak 7-es vagyok, de már most nagyon frusztrál ez a rettenetesen sok töltő képernyő. (Hozzá tartozik, hogy van 3 gyerekem, 2 munkahelyem, 1 iskolám, itt viszek 2 topikot, facebookon pár csoportot, és youtubeon 2 csatornát, és próbálom magam szakmai, valamint közéleti dolgokban is naprakészen tartani, így eléggé kevés időm jut bármire is, az alapjátékot is 2-3 hónap alatt toltam végig.)
Lehet valamit tenni a töltés gyorsításáért?
Mivel érdemes kezdeni az online mókát?
Mondjuk most Lamar is, és Simeon is kezdett küldiket adni, szóval végre van értelme, ez némi bizakodásra ad okot. Először, amikor beléptem, az intro után valami gyökér azzal játszott, hogy rám vadászott, el is vette a kedvem, de pár nap kihagyás után a minap folytattam, és így jutottam el ide. Heistekre, meg ilyen nagyobb volumenü dolgokra még nem érzem magam elég tapasztaltnak, más játékát meg nem rontanám el. Mondjuk az első Lamar küldinél 5x álltam neki, mert a csapattársak folyton elhullottak, aztán jött valaki rakétavetővel, és kb. mindenkit megölt helyettünk, így senkinek esélye sem volt Leroyként még egyszer újrakezdetni a küldit...
Szóval nem igazán döntöttem még el, hogy mennyi ideig fogok még próbálkozni, de gondoltam egy kérdést megér, mielőtt tovább állnék csalódottságomban más játékra :B

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.