Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72801) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

És magára a vízre mivel menjek, hogy ne lőjenek rommá 10x? Gondolom a buzzard, amit kapok az nem a felfegyverzett.

(#72802) ETOM válasza Plata (#72799) üzenetére


ETOM
addikt

Köszi akkor megveszem így, hogy duplás a bunker +akciós a hangár lesz rá pénz :DDD

(#72803) gabesz123 válasza Kristof_94 (#72785) üzenetére


gabesz123
tag

Azért az hozzátartozik, hogy elsőre pont a legszarabb lopást kaptad meg. :) Egyébként meg elég jövedelmező üzlet. Jó leírás van ezekhez a missziókhoz is, szerte a neten. Van olyan, aminél van trükk, pl az utolsónak villogóban lesz a láda, figyelni kell, hogy vannak e fbi-os kocsik a ládás jármű közelében, stb. Meg attól is függ a szívás, vagy nem szívás, hogy milyen messze lesznek a raktártól a ládák. Van, amikor tényleg a szomszéd utcából kell elhozni egy furgont, benne 3 ládával. De lesz, amikor egyesével kell behozni a hármat, akár a térkép másik oldaláról. Duplás héten szerintem ezt érdemes csinálni orrvérzésig (meg persze a passzív dolgok termeljenek a háttérben és amikor megtelnek, el kell adni őket). Ha már sok pénzed lesz, akkor érdemes venni 2 nagy raktárt és mellé egy kicsit a special item-eknek (vagy a közepeset megtartani, ha már megvetted). A nagyok közé le kell parkolni a terrorbyte-al, aztán felváltva source-olni a ládákat.

Tényleg, kíváncsi lennék egyszer egy fullos special-okkal töltött raktár eladására. Nem tudom, van e olyan állat, aki egy 111-est feltöltött valaha ilyenekkel. :D Én eddig 4ig jutottam max, de duplásan azért szépen hozott az is. :)

(#72804) gabesz123 válasza Kristof_94 (#72801) üzenetére


gabesz123
tag

Van rajta fegyver. Lődd ki előbb a két motorcsónakot és utolsónak a vitorlást. Aztán ha nem megy a helivel a vízre szállás, akkor vidd vissza a partra és motorcsónakkal menj a ládákért.

(#72805) simon105 válasza gabesz123 (#72803) üzenetére


simon105
tag

Nincs ilyen állat, 6 van összesen, utána nem ad rare specialt :D .

(#72806) szTotyy válasza simon105 (#72800) üzenetére


szTotyy
őstag

Akkor ketten tévesztettek meg, Plata és jómagam. Igaz
Ja, a Motoros Club biznisz és a CEO láda eladás közt a különbség, ha MC eladásnál pl: 15 csomagból 14-et leszállítasz, akkor arányosan megkapod érte a pénzt. Ládaeladásnál az összes csomagot le kell szállítani, különben nincs lóvé. (Ezt csak úgy Kristófnak..)

Bobcat? Te mindig megtalálod a módját egy kis önkínzásra. :DDD
(#72805) simon105 : na ugye! :))

(#72807) LaciCRM: Ez előfordult velem is már kétszer is kis teli raktárnál. A 2. óta nem raktározok

[ Szerkesztve ]

(#72807) #81556480


#81556480
törölt tag

Teliraktam délután egy 16 ládás raktárat.

Eladás közben a 9 és 10. kidobásnál kattant egyet, de nem dobta ki. Mikor visszarepültem már nem is dobta, azaz a repülőből eltűnt, de a célba nem ért. Mikor véget ért, nem kaptam egy forintot se. Rég baszott fel ennyire ez a szar. 500.000 minusz. Hát mi a faszom volt ez ?

(#72808) Plata válasza #81556480 (#72807) üzenetére


Plata
félisten

Ugyan 16-os raktár,az nem sok,majd akkor idegeskedj ha nagy raktár száll el. :D

[ Szerkesztve ]

(#72809) highness válasza Plata (#72799) üzenetére


highness
tag

Ezt éppen kérdezni akartam. Akkor amíg akciós a polgári reptérről átcserélem oda a hangárt. Bosszantó, hogy amint belépek a reptér légtérbe, ezer csillagos lesz a körözés. :)

(#72810) simon105 válasza #81556480 (#72807) üzenetére


simon105
tag

Lassan elég lesz belőlem, de ez egy régi bug. Viszont csak akkor fordult velem elő eddig, amikor nem voltam teljesen egyedül a sessionben, ahol eladtam. Erre is az a megoldás, hogy sessiont váltasz, így mentve a ládák nagy részét. (Nem igaz, amit feljebb írtam, ilyenért is kellett már váltanom, nem csak lángoló gép miatt.)

(#72811) #81556480 válasza simon105 (#72810) üzenetére


#81556480
törölt tag

ó, én az ilyen tanácsokat szívesen olvasom. De itt egyből kirántottam a konnektorból a gépet, mégis elment minden.

(#72812) simon105 válasza #81556480 (#72811) üzenetére


simon105
tag

Na még ezt és hónapokig megint nem beszélek.
Ezt írtad: "Mikor véget ért, nem kaptam egy forintot se." Ebből nekem az jön le (persze lehet, hogy tévesen), hogy megvártad, míg letelik az idő, és akkor nem kaptál semmit. Ha így van, ott elmentette a játék a te sikertelen eladásodat, mert ahogy szTotyy is írta, itt vagy mindent adsz el, vagy semmit.
Nem gondolom, hogy te mostanában ládázni tervezel, a többiek okulására írom inkább, hogy ha azt tapasztalják, hogy a Titan nem dob csomagot eladásnál, azonnal keressenek a menüben új sessiont. Olyasmi viszont rémlik, hogy nem jelenik meg a raktárban egyből a 108 láda, hanem vagy ismét sessiont kell hozzá váltani, vagy újra kell indítani a játékot.
Lehet persze, hogy az én esetem óta újabb bugok kerültek be, amikről nem tudok, de nekem korábban ez segített.

(#72813) #81556480 válasza simon105 (#72812) üzenetére


#81556480
törölt tag

felrobbantottam a repülőt

azt gondoltam ugy van , mint a bunkernél, hogy amennyit eladsz, megkapod az árát. Gondoltam legyen 8 ledobott után, de ez a fasszopó egy forintot sem adott

(#72814) Plata válasza #81556480 (#72813) üzenetére


Plata
félisten

CEO ládás raktárnál ez így van.
Vagy mind vagy semmi.

(#72815) ETOM válasza Plata (#72799) üzenetére


ETOM
addikt

És gyárakból koko stb. jó az ami "elysian island", "terminal" helyen van? Gondolom a sivatag nem olyan jó paleto bay meg alapból kihúzva. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72816) Plata válasza ETOM (#72815) üzenetére


Plata
félisten

De az is mindegy.
Ha szeretsz repülni a sivatagi is jó,ha sivatagi gyárat veszel a városba kell eladnod,ha városit a sivatagba.
Városi gyárak azért jók mert egymás mellett vannak,a kokó pénzhamisító szinte egymás mellett,a mariska sincs messze,de a meth gyáram sivatagi és rühellem mert messze van.

[ Szerkesztve ]

(#72817) gabesz123 válasza simon105 (#72805) üzenetére


gabesz123
tag

Jah, bele sem gondoltam, hogy az mennyit fizetne (ill mennyire fájna, ha elbukná az ember)... :) De így is talán ez fizeti a legtöbbet, mármint egy fullos nagy raktár eladása, az bónusszal együtt 5+ milla is lehet.

(#72818) #81556480 válasza ETOM (#72815) üzenetére


#81556480
törölt tag

nekem minden gyár kint van a sivatagba és jó az ott is

városban van a night club, amit ha eladok, kimegyek vele a sivatagba,onnan be valami másik eladással, majd ki kocsi eladással. így ingázom

(#72819) gabesz123 válasza #81556480 (#72811) üzenetére


gabesz123
tag

Az pech, én egyszer már megúsztam, ugyanúgy Titan eladás volt, lőttek az npc-k, a gép kigyulladt, gyorsan lenyomtam az alt+f4-et, de még hallottam felrobbanni a gépet, ennek ellenére szerencsére csak 3 láda veszett el. Azóta automatikusan sessiont váltok, ha Titan eladást dob be, inkább legyen 3 láda mínusz.

(#72820) negyven2 válasza Plata (#72814) üzenetére


negyven2
veterán

CEO-nál is úgy van, (pontosabban ott úgy van), hogy csak a teljes árút fizetik ki. Vagyis ha pl. a repülővel lezuhansz, az addig leadott árút bukód, a többi visszakerül a raktárba, és a leadott dolgokért nem kapsz semmit. Kivétel ha valami bug van, ahogy LaciCRM-nél is volt. Mondjuk ott valószínűleg a kilépés nem igazán használt.

Egyébként ilyenkor a játék nagyon szereti szívatni a játékost (nem annyira mint a hangáros eladásnál de azért tud). Nekem az egyik esetben a Titan-al kellet eladni a nagy raktárat. Jött is kettő Valkyrie, akik pillanatok alatt kilőttek a fülkéből. A gép szerencsére tengerpart zuhant és nem lett elvileg komolyabb baja (alacsonyan is repültem). A probléma ezután jött, hogy konkrétan nem tudtam folyatni az eladást mert a kettő Valkyrie már akkor lőtt engem folyamatosan amikor még csak rakott le a játék. Így mikor megkaptam az irányítást egyből meg is haltam. Ez ment 6-8 halálig, hátha olyan helyre rak le ahol vissza tudok lőni, de nem igazából még fedezék mögül se volt sok esélyem a robbanó lövegek ellen. Így bezártam a játékot gyorsan. Visszatérve kb 9 csomag hiányzott csak.

Vagyis nem igazán van mindig ez a mindent vagy semmit elv. Persze én konzolon vagyok, és ott elképzelhető, hogy picit másképp működik a szinkronizáció.

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#72821) Plata válasza negyven2 (#72820) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem került vissza semmi sem titanos eladásnál,mikor kigyulladt vagy modder kiszedte,vagy egyéb dolog történt.
Buktam mindent.

(#72822) szTotyy válasza negyven2 (#72820) üzenetére


szTotyy
őstag

A ládás mindent vagy semmit elv csak az eladás befejezésével, a végén él, arra gondolt(unk). Hogy ez épp sikeres, vagy nem, vagy csak részben, az mindegy. Eladás megszakítása (új session) nem tartozik bele, akkor nem tud a játék menteni. Viszont ha megsemmisül az áru, az eladásnak vége, a játék rögtön ment egyet.
Eladás kezdetekor -ha jól rémlik-, a játék még fel is hívja a figyelmünket, hogy vagy az egészet leszállítod, vagy bukó minden.

Mire elolvastam a végét, elfelejtettem az írásod elejét. Megpróbálok kevesebbet inni. :B

[ Szerkesztve ]

(#72823) ETOM válasza Plata (#72816) üzenetére


ETOM
addikt

:R Akkor megpróbálom majd kifarmolni ezeket. Mert mc házam régóta van, de ott meg is állt a történet. :D

(#72818) LaciCRM Köszi neked is. ;) Kocsi lopással kiszedtem 11 milliót, de kegyetlenül ráuntam mióta van bunker kerülöm pedig jól fizet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72824) negyven2 válasza szTotyy (#72822) üzenetére


negyven2
veterán

“The Wasteland’s got its own Golden Rule: Thou shalt get sidetracked by bullshit every goddamn time.”

(#72825) szTotyy válasza negyven2 (#72824) üzenetére


szTotyy
őstag

ÁÁ, ennek az írásnak se jutottam még a végére, csak az eleje rémlett :R Akkor én is a buktáimnál a Laci féle bugokba futottam csak bele.

Ha már eladások: MC-s kukás eladásoknál mindig fix pontok vannak. Valaki feljegyezte már mi volt a rekordja? (város és vidék egyaránt) SimonDávid? Lepke?
Erre is lehetne verseny.. :D

[ Szerkesztve ]

(#72826) #81556480


#81556480
törölt tag

na én most kedvet kaptam a 111 ládás raktárat megtölteni hétvégén. Viszont el fogom e tudni egyedül adni? milyen eladások vannak ekkora árukészletnél ?

(egyedül, üresbe )

(#72827) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Menacer 440k-ért megéri?

(#72828) Plata válasza szTotyy (#72825) üzenetére


Plata
félisten

Rekord volt,egyszer valaki lökdösött minket duke o death-al,amitől bebugolt a kukás kocsi és vagy 500-al repkedtünk. :D
Állati volt ahogy pattogtunk a házakon a városban.
Ha a kocsi közepével találta el a kukáskocsi hátát attól megkattant a kukás autó és brutál turbóra kapcsolt.
Városban kicsit vicces volt ahogy összevissza pattogtunk házakon.

(#72829) highness válasza #81556480 (#72826) üzenetére


highness
tag

A legjobb amikor 3 teherautós eladás van. Ez lehet több pontra szállítós,vagy akár telefonos radar alkalmazással célpont megtalálós, sima 3 helyre leszállítós.

A hajós eladásnál az elején NPC-k a parton támadhatnak, majd a tengeren helikopter, és jetski nehezíti a célba érést.

A repülős eladásnál van több pontra ledobós, és olyan amikor a célnál le kell szálni, majd NPC-ket kinyírva begurulni a célba a géppel.

Mind elvégezhető egyedül is. A repülős a legrizikósabb szerintem. Azt sokan skippelik. Nekem már robbant fel repülő 111 ládával egy hülye oszlop miatt.

Én minden tipusról néztem videót, így nem ért váratlanul élesben. ;)

[ Szerkesztve ]

(#72830) Kiskokó válasza #81556480 (#72813) üzenetére


Kiskokó
veterán

Te basztad el akkor!
Még csodálkozol hogy szétvet az ideg ? ;] ;]

Plata :
Ez a special annyira mániád hogy hihetetlen már... alig van belőle meg nagy ritkán ad de valmiért neked mindig az van XD Tuti csalsz :D nekem amióta betették a Ceo-t 2 év alatt kb 3ször volt special :D

Pörgetés :
Ma direkt nyomva tartottam az S-t teljesen, mondom hátha jó megpergeti... erre épp hogy rányúlt és kb 6 al alrébb megállt :D fordult kb 1/3ot. :U

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72831) Kiskokó válasza Plata (#72828) üzenetére


Kiskokó
veterán

AZ én voltam mikor kilöttél ha seggbbe ment a postáskocsinak (száááárazon) :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72832) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#72827) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Eszembe jutott még valami! Egy csapattárs segíthet a dobozok eladásánál a szállításban?

Illetve jelentkeztem a PH crew-ba, lehet tudni mikor kerül elbírálásra? :R

(#72833) simon105 válasza szTotyy (#72825) üzenetére


simon105
tag

Nem írtam fel soha, annál jobban untam mindig a végére :) . Az egyetlen célom MCvel még a rohadt egyedülpostás lett volna, de be kellett látnom, hogy nekem soha nem lesz meg, egyetlen egyszer sikerült csak eddig a 13 csomag is, szóval esélytelen (Lepkének sikerült többször is). Nem is veszek most a gyárakba supplyt, csak az NC miatt mennek.

Minden kedves ládász kollégának:
Leírom az én egyedül titanos módszeremet, hátha segít valakinek. A legfontosabb, hogy a fél óra, amit ad szinte mindenre elég. Kétszer.
A pontokat lassan közelítem meg, így előbb vizsölkontaktolom (ezért bocsánat, de muszáj volt, tehát előbb látom meg) a heliket, mint ahogy azok megjelennek a térképen. Sötétben eladni az ilyet még jobb, mert ott még messzebbről látszanak az ellenek jelzőfényei.
Azokhoz a pontokhoz, ahol repkednek a gonoszok, nem megyek oda, az üreseket megcsinálom. Azt hiszem fontos mindegyik pontot megnézni, van-e ott valaki, mert csak a Titanra spawnolnak bizonyos távolságból, de ebben nem vagyok 100%-ig biztos. Mindenesetre én végig szoktam járni mindegyiket.
Amikor elfogytak az üres pontok, szépen nyugodtan lerakom a Titant a Sandy Shoreson, lehívom az aktuális kedvenc NPChelielhárítómat és amilyen messziről tudom, levadászom a Marryseket. Ezután még nyugodtabban felveszem a repülőt, és kiszórom a maradék pontokra a ládákat.
Ami fontos lehet még, az az ellenségek viselkedése. Amikor én látom őket, ők még nem látnak engem. Amikor látom őket a mapon, ők még mindig csak ott állnak, és csak akkor kezdenek el támadni, amikor viszonylag közel repülök hozzájuk. Szóval ha azt látom a térképen, hogy valamelyik megmozdul, akkor megfordulok, és az ellenkező irányba repülök. A Buzzardokat bőven le lehet hagyni, és mivel csak gépfegyverrel lőnek, pár lövést röhögve ki is bír a titán. A Valkyre az kicsit keményebb dió lehet, őrá jobban figyelek, nehogy triggereljem (nagyobb az ikonja a mapen, mint a Buzziké).
Kb. ennyi. Félni semmiképpen nem kell a repülős eladástól, bőven hozható, csak oda kell figyelni. Feltűnhet esetleg, hogy ellenséges játékosokról nem írtam. Ez azért van, mert a 2,2 milliós eladást szerintem mindenképpen érdemes üres / baráti sessionben csinálni. Mondjuk én nem vagyok bátor.

(#72834) Plata válasza simon105 (#72833) üzenetére


Plata
félisten

És mit ajánlasz annak akinek a leszállás a titánnal az kb azt jelenti hogy bezuhanok a városba? :D
Én így szoktam landolni titánnal. :D
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#72835) mrgregoryan válasza gabesz123 (#72803) üzenetére


mrgregoryan
tag

Minek venni 3-4 raktárat? egyedül soloban úgyis csak 2-t tudsz folyamatosan tölteni.

illetve ha meg solozol, akor 9 ládánál többet nem érdemes belepakolni, mert utána érdemes inkább eladni, mert akkor csak 1 kocsit kell kivinni.
10 ládától már 2 kocsit ad hogy vidd ki. OK belefér talán, de igazából majdnem mindegy, kevésbé kockázatos ha 9 ládánál csinálsz egy eladást. úgyis van Cooldown.
Én ezt szoktam.
Ma kipróbálom, hogy feltöltöm 2 kocsira, de sztem nem éri meg A RIZIKÓ.
Közben 1-2 Top Range-es kocsi behozatal kivitel is befigyel, az sima 100.000 pénz.. jól pörög ez ha az ember akarja.

Másik..
Hangárba melyik cuccot érdemes vinni, illetve érdemes e mert mint előbb írtam ha Solo-zik a ember kb idő sincs rá, mert 2 raktárat folyamatosan lehet tölteni felváltva és utána meg eladni.

(#72836) Plata válasza mrgregoryan (#72835) üzenetére


Plata
félisten

Részemről azért mert szeretek ládázni.
Négy közepes raktárban a ládák nem vegyesen vannak hanem szét osztva,1 raktárban csak jewel,1 raktárban csak gemstone 1 raktárban csak art,1 raktárban csak bullion és spéci item,nagy raktárban vegyesen a többi.
Egyedül is el lehet adni raktárat csak necces.
A kamionos eladás sem biztonságos.
Nem tudom mitől de három kamionos eladásnál nekem volt hogy mire végeztem az első eladásával visszamentem a másodikért,a maradék két kamion elfüstölt.
MC eladásnál meg volt hogy szintén egyedül adtam el,mire visszamentem a gyárhoz a másik két autó bele állt orral a földbe. :D

[ Szerkesztve ]

(#72838) mrgregoryan válasza Plata (#72836) üzenetére


mrgregoryan
tag

Vá vá vá..

Ha 4 közepes raktárat veszek akkor autómatikusan szét osztja???
és az többet ér???
mert nekem 1 kicsi és 1 közepes van és annyi.. és csak olyan opció van h 1,2 3 ládát veszek.. nincs mint a hangár h ok tessék " mit adhatok Drága"? és akkor én kérem...
Drágábban lehet eladni? mert most 9 láda az 126.000 normál esetben (ezen a héten 252). ha tipus azonos cuccot adsz el, akkor ez magasabb?

(#72839) Plata válasza mrgregoryan (#72838) üzenetére


Plata
félisten

Lószart,én szortírozom,a játék nem. :D
Csak az a baj hogy sosem jegyzem meg melyik raktárnak mi a neve ezért mindig CEO irodából kell indítanom a lopást,Terorbyte-ban fingom sincs melyik raktáram melyik.Sajna a terrorbyte-ban lévő számítógép nem ad pontos infót.
De ha több raktárad van sosincs cd a lopáson.

[ Szerkesztve ]

(#72840) mrgregoryan válasza Plata (#72839) üzenetére


mrgregoryan
tag

nekem 2 van. de kérdésem még mindig: Többet kapsz eladásnál ha hasonszőrű cuccot adsz el?
2, hogy veszel pl CSAK jewel-t??? akkor megváltozik a menu ha több raki vanb? mert modom nekem a 2 rakinál annyi van hogy ok,
1-2-3 árút veszek?? enyi a választás Ja és melyi raktárba??? Mondjuk ez a Terrorbyte.. lehet az irodában más a menu?????????

(#72841) Plata válasza mrgregoryan (#72840) üzenetére


Plata
félisten

Nem,csak szeretek vele szórakozni.
Irodában részletes menü van,térképpel,terrorban csak egy lista a nevekkel,amit az életben meg nem jegyzek.

[ Szerkesztve ]

(#72842) mrgregoryan válasza Plata (#72841) üzenetére


mrgregoryan
tag

És nem lehetne egy softwareupgradet kérni a kocsidra?
Vagy megtendereztetni, Projekttel, költségvetés stb? jól megy a sorod, bővítesz na...

idővel ki is szervezhetnéd ezt a beszállítósdi munkát alvállalkozóknak

(#72843) Plata válasza mrgregoryan (#72842) üzenetére


Plata
félisten

Jó lenne,de nem lehet.
CEO irodában ilyen a lopás.

Itt ki tudod választani hova rakd,így tudom melyik melyik.
Terrorbtye-ban csak annyi van hogy 1-2-3 láda és egy lista a címekről.
Fel kéne írni egy lapra melyik raktár címe micsoda.
Jah és igen megint volt special item.
Saabe ezt a képet most lőttem. :P

[ Szerkesztve ]

(#72844) Kiskokó válasza Plata (#72843) üzenetére


Kiskokó
veterán

Speciális embereknek ( orvosi eset ;] ) biztos többször ad specialt :DDD ;]

Simi

Ja én is 12-13-at tudtam régen elvinni mindig.
"(Lepkének sikerült többször is)" - ezt szerintem ne vegyük figyelembe ;]
Ugye Lepppi koma ? Mikor jössz mán onlány?

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72845) Plata válasza Kiskokó (#72844) üzenetére


Plata
félisten

Akkor gyere ládázni,neked biztos mindig az jön. :P
Egyébként meg ne irigyeld,nem mentem érte,ez egy public session,ahol nagyban ment a hent.
Ha látják hogy megyek spéci itemért úgyis kinyírtak volna.

[ Szerkesztve ]

(#72846) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Wheelspinen most hány óránként lehet pörgetni? Tegnap este 11kor pörgettem egyet(cash) és az imént megint engedte(RP) Van amikor pedig odamegyek és kiírja, hogy várjak 1 napot. :DDD
Azt észrevettem, hogy, ha polot pörgetsz és ki majd újra belépsz akkor tudsz megint pörgetni. Persze úgyis pólót ad. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#72847) Gawamatsu válasza IntelKiller7 (#72846) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

24óránkánt.
Nagy is a felháborodás, mert így mmindig később és később tudsz és, hogy legyen olyan, mint a napi feladatok, ahol reggel 8kor van reset.

(#72848) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Jelentkeztem a PH crewba icemanhun1994 néven, aki esetleg szeretné felvehet a barátlistára PC-n! :R

(#72849) Kiskokó válasza Gawamatsu (#72847) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ezt mondtam már én is Online szerintem Simonnak.

Tiszta szopatás, Rockszar kitalálta megint.
+ még szerintem bugos is mert az hagyján hogy mindig egyre később meg később tudsz de nekem olyan is volt hogy még este 11kor se engedte a pörgetést pedig előző nap fél10 felé pörgettem 1000%.

Ezek miatt szerintem már vagy 3 napot ki kellet hagynom

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72850) Plata


Plata
félisten

Megint jár ingyen lóvé.
Aki augusztus 29 és szeptember 2 közt feljön kap 500k lóvét,meg még ezt azt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.