Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72901) Kiskokó válasza Segal (#72900) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha nagyon kell esti mese írj rám, van mit mesélni :D
bringa nem lesz benne lehet unod majd :DDD

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72902) Plata válasza Segal (#72900) üzenetére


Plata
félisten

Én forgattam 10k lóvét.
Utána ládázgattam egy ideig.

Majd Ph.s sessionban marhultunk egy ideig,aztán mivel Bluu-nak az egyik kaszinós Award nem volt meg elmentünk kaszinós küldit tolni,de nem tudta melyik nincs meg,így szépen sorban letoltuk őket,a negyedik volt a hunyó,de ha már ott voltunk le toltuk az összeset.Jah küldizés közben toltunk egy bunker eladást is amíg Bluu ki ment sörért,én meg jól eltévedtem bunker eladáson.Utána küldiztünk újra.

Az utolsónál gubanc volt,nem tudtam kérni Smakulát,így pár próba után újra indítottuk,az aktív járgányomat le cseréltem Kurumára,így hogy Kuruma volt az aktív járgányom és elvittem magammal a ranchra tudtam kérni Smakulát,amivel szétvertük a büdös bandát. :D
Utána meg betévedtünk valami rémesen szár sessionba,volt ott minden féle retkes idióta,ukrán,barna bőrű,gyökér.
Onnan át mentünk üresbe és még kicsit Mc-ztünk.Adtunk el bunkert.
Ez elég vagy meséljek még? :D

[ Szerkesztve ]

(#72903) pmcklan


pmcklan
kezdő

Sziasztok.
Tegnapi nap folyamán úgy voltam vele, teli töltöm a special Cargomat.
Viszont az történt hogy 80 láda fölött bejött a támadás, mentem védeni. Leszedtem mindet (a kocsik is robbantak) sikeresnek írta, viszont a raktárba bemenve elbuktam simán 20 ládát.
Na mondom biztos azért mert robbantak a szekerek. Sebaj, eltöltöttem az időt feltöltöttem szintén kb 90 ládára a raktárat, megint betámadták. most egyesével szedtem le őket, szekér nem robbant, megint siker. Viszont csak 75 láda maradt bent.
Erről tudtok valamit? Nem írt semmit hogy be kéne vinnem, nem is tudtam volna.

Meguntam úgyhogy 78 ládánál eladtam.

Esetleg volt jobb alsó sarokba egy csík ami folyamatosan ment le, minél több megy le annál többet vesztek?
Köszi

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#72904) rasotamas válasza pmcklan (#72903) üzenetére


rasotamas
veterán

Igen az a fehér csík lesz az. Ugyan ez van MC-nél ha viszik a motyót, hogy időre megy mennyit tudsz visszaszerezni. Mondjuk hogy a sofőrök merőkanállal eszik-e a kokaint, vagy kiszóródik menet közben azt nem tudom.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72905) Plata válasza szTotyy (#72898) üzenetére


Plata
félisten

Te megint benéztél valamit,én nem is tudom hogyan lehet be kapcsolni a kari nevet. :P
Vagy vaksi vagy mint a ragya,vagy nem vetted észre de Plata a nevem játékban.
Elég sokszor játszottunk együtt,nem tudom hogy nem tűnt fel. :P

(#72903) pmcklan
Na bakker,te aztán ritka peches lehetsz,nekem 5 raktáram van,de ennyi idő alatt öszvissz 1 támadásom volt raktárban,épp a közelben voltam,odamentem a kedvenc terepjárómmal,oszt szétrúgtama teteves lúzereket mindenestől,de nem buktam semmit.Pedig railgun-al átrendeztem a környéket. :DDD
Azóta sem volt többé CEO ládás támadásom.

[ Szerkesztve ]

(#72906) szTotyy válasza Plata (#72905) üzenetére


szTotyy
őstag

Úgy használod, hogy például az Ő neve szerepel a Deluxo-d rendszámtábláján.

(#72907) Plata : Tudom. Akkor úgy írom, hogy neked van fogalmad arról, hogy van a karaktereknek saját nevük, és felhasználod/ráírod a rendszámra.

[ Szerkesztve ]

(#72907) Plata válasza szTotyy (#72906) üzenetére


Plata
félisten

LOL,te dinnye vagy,pár kocsimnak van egyedi rendszáma,de az más tészta,szerintem mindenkinek van egyedi rendszáma.
Ha sikerül és a kocsim rendszáma az lesz hogy csókold meg a seggem,akkor az azt jelenti hogy az a karim neve is? :P
Igaz sajnos még nem sikerült átírni ilyenre a rendszámot,mert az app valamiért nem fogad el többet.
Mindig azt írja ki hogy menjek a customba és rendeljem meg,de nincs ott.

[ Szerkesztve ]

(#72908) Mr.Csizmás válasza szTotyy (#72906) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:DD :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#72909) Plata válasza szTotyy (#72906) üzenetére


Plata
félisten

Nekem a hajóm neve is az. :P
Már mint a Yacht neve.
Mert a többi hajó neve más. :D

[ Szerkesztve ]

(#72910) Kristof_94 válasza pmcklan (#72903) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem 42 férőhelyes raktáram van. Azt is támadják vagy csak a nagyobbakat?

(#72911) Plata válasza Kristof_94 (#72910) üzenetére


Plata
félisten

Még 16-ost is.
De én nem tudom mitől függ ez a támadás,nekem sok raktáram van még is békén hagynak.

(#72912) Kristof_94 válasza Plata (#72911) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na akkor lehet eladom hamarabb. Van valami hátránya? Sokat vesztek vele?

(#72913) Zsoxx válasza Plata (#72909) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Az én hajóm neve Not Penny's Boat.

Ismerős valakinek az elnevezés? ;)

(#72914) Plata válasza Zsoxx (#72913) üzenetére


Plata
félisten

Asszem abban a sügér lost sorozatban volt nem?

(#72915) rasotamas


rasotamas
veterán

Érdekes a procikezelése ennek a játéknak. 6 mag 12 szálas procim van, a 11-12-es szálhoz hozzá sem és ha nem nagyon muszály de még a 9-10 is gyakran ténfereg 0% közelében. Na mondom hagyjuk meg a windowsnak az első magot, tehát 0 és 1 szálat, letiltom róla a játékot. Hát a világon semmi nem változott, ugyanúgy nem használja a 6. magot.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72916) pendre54 válasza rasotamas (#72915) üzenetére


pendre54
addikt

Ezen különösebben nem kell meglepődni, mivel az alapjáték már jó 6 éves, és nyilván az akkori hardverek figyelembevételével készítették. Én pont három hete cseréltem le egy öt éves konfigot, és egy i7 9700-as procit használok, ami ugye egy sima, 8 fizikai magos, HT nélküli cucc. Amennyiben mind a 8 mag terhelve van, akkor minden mag 4,4 GHz-en jár. 4-6 mag terhelésénél 4,5 GHz, és pont ilyen játék a GTA is, mert szinte folyamatosan a 4,5 GHz-et látom játék közben, az MSI AB-val.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#72917) CactuS válasza rasotamas (#72915) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A HTt eleve hagyjuk, főleg a biztonsági patchek után. A többit leírták előttem. Anno nem volt a lakossági cuccok között 8-16 fizikai magos cucc.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#72918) Zsoxx válasza Plata (#72914) üzenetére


Zsoxx
senior tag

Sügér???? Vigyázz a szádra! :D ;]

(#72919) rasotamas


rasotamas
veterán

Végeztem némi számítást a Nightclub warehouse-zal kapcsolatban.
Ha semmi mást nem csinálsz, csak 24/7 AFK-olsz, termel a nightclub warehouse és 24 óránként eladod akkor ha napi 30-at levonunk a staff-ra meg melegtóni 10%-át akkor is van egy hónap alatt 22 millió.
Szóval mindenki csak sajnálja a pénzt áramra :D

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72920) Kiskokó válasza pmcklan (#72903) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ahogy írták, alul van a csík és ahogy fogy úgy veszik el a cucc.
Na mármost ez csak a ládás raktárnál van így!
Ha máshol olyan defendet kapsz amiben van csík az max abban számít, hogy amíg nem fogy el oda kell érni ha nincs időkorlát.
De ott nem veszik arányosan a cucc meg semmi.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72921) Plata válasza rasotamas (#72919) üzenetére


Plata
félisten

Állítólag ha a klubod népszerűsége magasabb gyorsabban termel.
Ki kéne próbálni hogy tényleg így van-e vagy csak rémlátomás.

(#72922) Kristof_94 válasza Kristof_94 (#72912) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Erre valaki? :R

(#72923) highness válasza Plata (#72921) üzenetére


highness
tag

Ez engem is érdekelt. Mikor rákerestem a Redditen többen írták, hogy nincs hatással a termelésre a club népszerűsége. Az csak a club trezorba a lóvét befolyasolja. Tőletek jobban elhinném, ha tényleg kipróbáljátok. Én arra már nem tudok időt nyerni. Fél éves a kislányom, örülök ha van egy kis időm játszani néha. :)

(#72924) Plata válasza highness (#72923) üzenetére


Plata
félisten

Ph-s sessionban mondta múltkor valaki,azért érdekelt volna engem is.

(#72925) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Van valami hátránya, ha nem várom meg amíg betelik a 42 férőhelyes raktár és inkább eladom ha pl. összegyűlik 10-12? Sokat veszítek vele? Jár valami bónusz, ha egyszerre megy 42?

[ Szerkesztve ]

(#72926) Plata válasza Kristof_94 (#72925) üzenetére


Plata
félisten

Semmit.
Tökmindegy mikor adod el.

(#72927) Gronnn válasza Plata (#72926) üzenetére


Gronnn
csendes újonc

Régen még úgy volt, hogy minél több ládát adtál el annál több lóvét adott ládánként. Azaz érdemesebb volt 40 ládát eladni mint 4x10-et.

(#72928) Gronnn


Gronnn
csendes újonc

Kis raktárban 3 dobozt most, hogy duplás hét van 72K-ért tudod eladni. Azaz egy doboz 24K-t ér.
Ha feltöltöd mind a 16 dobozt, akkor pedig 480K-ért tudod eladni és akkor egy doboz már 30K-t ér.

Tehát még mindig úgy van akkor mint régen. Szóval nem érdemes kevesebbet eladni többször. Plusz azért sem mert akkor az eladás is tovább tart.

[ Szerkesztve ]

(#72929) bluuzia válasza Kiskokó (#72920) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nem csak láda raktárnál van így, hanem az MC-knél is.
Ha MC gyárat támadnak és fogy a csík, akkor fogy az árú is.

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#72930) rup1u5 válasza rasotamas (#72915) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Én most kikapcsoltam a HT-t és szépen futott a game. Mind a 6 mag egyformán 50-60-70% között mozgot. Egyelőre marad így.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#72931) rasotamas válasza rup1u5 (#72930) üzenetére


rasotamas
veterán

Hogy gta v-re elég a 6 mag az biztos és még jobb is, vannak tesztek youtubeon. Az online viszont tapasztalatom szerint többet kajál. 4 biztosan kevés, 4/4 i5 gyenge volt, kellett a 4/8 i7 neki. A 6/6 valószínűleg általában gyorsabb mint a 6/12, csakhát gyakran filmet nézek a másik monitoron, nyitva van még 20 böngészőablak, stb. Vajon így is? Valószínűleg a 8/8 az ideális de az még baromi drága, gyakorlatilag gta nélkül egy ryzen3 2200G-vel is jól ellennék.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72932) simon105 válasza Kristof_94 (#72925) üzenetére


simon105
tag

Ahogy Gronn is írja, a ládaraktárakat érdemes mindig teljesen feltölteni. Jobban szemlélteti ezt, hogy normál áron egyetlen láda értéke 10.000$, tele nagy raktárnál 111 láda értéke 2.220.000$, tehát 20.000$ / láda. Belegondolva ez elég nagy hülyeség, mert ugyanazt veszik meg nagyobb csomagban :) .
Mivel most kezdted, ezért neked a támadástól nem kell tartanod. Egyrészt sokkal ritkább, mint az MC támadások (kb. a bunker támadáshoz hasonló a gyakorisága), másrészt azt hiszem itt is kell bizonyos mennyiségű eladott csomag, hogy egyáltalán megtörténhessen.

(#72933) Plata válasza simon105 (#72932) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap három raktárat is eladtam,de nem tele,így egész jó volt,két kamionos és egy hajós eladás volt.
Egyedül adtam el nyugis sessionban,ahol csak 1-2 Ph-s volt.
Hajósnál volt támadás,de tuningolt hajóval az sem volt gond.Hülye támadók mindig szembe jöttek,tuningolt hajó meg elég gyors és kétszer is áthajtottam rajtuk. :D
Kamionosnál csak az volt a gond hogy a kamion szintén tuningolt,amitől eszetlenül megy.
Az egyik eladásnál 2.4 másiknál 1.8 kilóméterre kellett vinni a kamionokat,viszont rendesen átrendeztem velük a várost,túl gyors és erős tuningolva. :D

(#72934) Kiskokó válasza bluuzia (#72929) üzenetére


Kiskokó
veterán

Biztos hogy nem, ha csak nem változtattak rajta!

Ezt többször is direkt figyeltem.
Volt olyan hogy félig lement a csík mire felértem teljesen északra.... és mikor vissza vittem ugyanúgy teli volt a raktár.

De én már semmin se lepődnék meg :DDD

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#72935) satee76 válasza rasotamas (#72919) üzenetére


satee76
aktív tag

Nem úgy van, hogy ehhez kellenek a működő gyárak és raktárházak? Pl. ha a CEO láda raktáramban nincs semmi, akkor az ehhez tartozó NC részleg sem termel semmit. De javítsatok, ha tévedek....

(#72936) szTotyy válasza satee76 (#72935) üzenetére


szTotyy
őstag

Az elég ha csak üresen működik, supply nem kell bele.

[ Szerkesztve ]

(#72937) rasotamas válasza satee76 (#72935) üzenetére


rasotamas
veterán

Biztos hogy nem, az még kérdéses, hogy ha shut down business akkor termel-e de mc eladásom meg supply nem volt hetek óta és termel az nc

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72938) #81556480


#81556480
törölt tag

Két két bunker és 42 tárhelyes raktár eladással a hétvégén megvolt 6 millió profit egyedül 😎

(#72939) the_mad válasza rasotamas (#72937) üzenetére


the_mad
aktív tag

Ha bezárod a bizniszeket, akkor nem termelnek azok az NC részlegek. Üresen járatni meg kvázi felesleges, mert a fullos bizniszek után szépen vonja a pénzt. Az így elbukott lóvét az NC ugyan visszatermeli, de így nem sokkal/egyáltalán nem vagy előrébb anyagilag. Már ha a profitmaximalizálás a cél.

“God made men, but Sam Colt made them equal.”

(#72940) rasotamas válasza the_mad (#72939) üzenetére


rasotamas
veterán

Sztem max egy GTA napnyi üzemeltetési költséget számol ahányszor belépsz MC-be. Ha csak 24 óránként lépsz be MC-be eladni az NC warehouse-t akkor ez 24 óránként egyszeri költség, miközben eltelik egy gta nap 48 percenként ha MC-ben maradnál.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72941) szTotyy válasza the_mad (#72939) üzenetére


szTotyy
őstag

Egészen biztos, megéri a nightclub, hogy a gyárak üresen menjenek. Az üzemeltetési költség aprópénz ahhoz képest, amit a nightclub termel belőle.
De ezt holnap pontosan megmondom, hogy aránylik a kettő egymáshoz. Mostanság a bunki miatt afkolok éjszakánként. Reggelre megmondom majd mennyit termelt a nightclub, és mennyit vont le a játék üzemeltetési költségként.

[ Szerkesztve ]

(#72942) highness válasza szTotyy (#72941) üzenetére


highness
tag

Bocsánat, hogy beleszólok, de ha küldetést indítva van AFK, akkor nem számol üzemeltetési költséget a rendszer. Viszont ha egyszerűen pl biztonsági monitort nézel, és nem indítasz pl Blow Up küldetést, akkor 48 percenként számol úgy tudom.

(#72943) szTotyy válasza highness (#72942) üzenetére


szTotyy
őstag

Mc gyárak vagy CEO gyárak/iroda költségeit akkor vonja, ha az adott GTA nap (48 perc) alatt beléptél az mc-be vagy a CEO-ba. Tehát ha nem lépsz be egy GTA nap a MC-be, akkor nem vonja le -mondjuk- a kokó gyár költségeit.
Eeenem így van? :F A nyakamat nem tenném rá, de én eddig így tudtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#72944) rup1u5 válasza rasotamas (#72931) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Xeon E5-2687W v2-t kéne szerezni jó áron. :K Megnézném azon hogy megy HT nélkül.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#72945) gabesz123 válasza szTotyy (#72943) üzenetére


gabesz123
tag

De, így van. A sima napi költségek meg kb 6 ropi körül lehetnek. Szóval nem sokat bukik az ember, ha nem misszióban afk-zik.

(#72946) highness válasza szTotyy (#72943) üzenetére


highness
tag

Ez szerintem is így van. Azok a bizniszek viszont amit mind a kettőből indíthaó, pl bunker, vagy NC, azok vonnak vajon? A Blow Up arra biztos jó, hogy kirúgni nem tudnak a session-ból amíg küldiben vagy.

(#72947) pmcklan


pmcklan
kezdő

Hali.
Venni akarok Opressort, de ahoz elvileg kell egy Terryble hogy modolni tudjam.
Bunker kutatásokba viszont ez van(ami a képen)

Most akkor lehet MOCba és Avengerbe is modolni (feltéve ha van workshop ) vagy nem?

[ Szerkesztve ]

970A-UD3P AM3+ / FX-8350 / R9 380 4GB / 16 GB RAM 1866(2x4 Blue/Black)/ CM HYPER 212X

(#72948) Plata válasza pmcklan (#72947) üzenetére


Plata
félisten

Nos az Opressorhoz bunker kell és MOC,na meg talán ki kell kisérletezni a rakétát.
Opressor Mk2-höz kell Terrorbyte és semmi más.
Opressor egy vacak motor amit rühellek,megvettem de minek.Opressor mk2 egy univerzális jármű,amit nagyon szeretek.

[ Szerkesztve ]

(#72949) rasotamas


rasotamas
veterán

Nincs valami 2D AFK metódus? TV-zés, biztonsági kamera jó csak sokat fogyaszt a gép mert megy a 3D renderelés.

https://tinyurl.com/rasoapro

(#72950) szTotyy válasza rasotamas (#72949) üzenetére


szTotyy
őstag

Penthouse-ban az árkád játékgépek kidobnak a sessionből, ha ott afkolsz?
Vagy ha a tévét kiteszed "teljes képernyőre", akkor is sokat fogyaszt?

...vagy tekerd vissza a forgómorgót! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.