Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5851) Tomics


Tomics
addikt

Csak nekem tűntek el a térképről a tuningműhelyek? :(
Találtam faxa 7-es BMW-t fel akartam kicsit turbózni Mikenak de eltűnt az összes Los Santos Customs

PH! addikt since 2004

(#5852) Mappa


Mappa
addikt

Ebben az 5. részben eddig a legrosszabb a forgalom/közlekedés. Belső sávból kanyarodnak ki, Kamionok ugyanezt használják. Nagyon ruszkis :D Ennyit még nem káromkodtam ha elakarok jutni A-ból B-be kicsit tempósabban. Motoron konkrétan már vagy 3x-4x haltam meg mert valami bamba konkrétan rám húzta a kormányt legbelső sávból. :DDD

nem kötelező megadni

(#5853) bobooo válasza Tomics (#5851) üzenetére


bobooo
addikt

Lehet hogy missionben vagy

(#5854) Buster17


Buster17
addikt

Mikor fog 10re lemenni a gta ára?

(#5855) Tenager18 válasza Mappa (#5852) üzenetére


Tenager18
senior tag

Nekem meg inkább az a tapasztalatom, hogy ebben a legjobb a közlekedés. A IV-ben pl a ha megálltam, rögtön több oldalrol is belémjöttek, nyomták a kocsit össze vissza .... na meg a hirtelen sávváltás idegesitett még ... itt nem találkoztam ilyenekkel :)

(#5856) Mappa válasza Tenager18 (#5855) üzenetére


Mappa
addikt

Ha próbálok kresz alapján szabályosan közlekedni akkor bizony kiakaszt a sok mamlasz :D jó tudom tudom.... GTA meg kresz :DDD tág fogalom

nem kötelező megadni

(#5857) RohamDroid válasza Tenager18 (#5855) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Szerintem jó a közlekedés vagyis hogy reális :D Nyugaton az autópályán, a kamionos tolt le mindenkit az útról mint a románok az M0-on :DD

Üdv.: Csaba

(#5858) Xerxész válasza Mappa (#5856) üzenetére


Xerxész
őstag

Ennyire betartod a sebességhatárt a játékban? :DDD
Akkor úgy kell neked, ha forgalmi dugóban rekedsz. ;] :DDD

(#5859) Mappa válasza Xerxész (#5858) üzenetére


Mappa
addikt

Ott a 'Ha' :D ;] ;]

nem kötelező megadni

(#5860) CJ3


CJ3
senior tag

Ha New Game-et kezd valaki a mentések hova lesznek? Volt winyón is meg memória karin mentésem, egyiket se tudom előhozni :W 50% nál vagyok(voltam) Nem törlődhet csak úgy le :Y

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#5861) RohamDroid válasza CJ3 (#5860) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

milyen geped van ? ps?

Üdv.: Csaba

(#5862) mijos


mijos
senior tag

Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de én alig találtam motort... Találtam egy sportmotort Franklinnel az egyik Strangers küldi előtt, mikor a paparazzi fotóssal kell együttműködni. Azt tuningoltam, mert a későbbiekben is jól fog még jönni. Mivel az irányítás nagyon egyszerű ebben a játékban, így sokkal rugalmasabban tudok vele közlekedni. Esetleg van valami tuti hely ahol űberbrutálmegakirály paripát találok ?

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5863) Bomc válasza Tenager18 (#5855) üzenetére


Bomc
aktív tag

Nekem még anno a SA-ban tetszett hogy nem lehet csak úgy átszaladni az autópályán, mert elütnek, ez most visszajött a GTA5-ben is, egyszer figyelmetlenül kanyarodtam ki, azt belémvágódott egy kamion.

Amúgy a rendőrök MI-ja elég buta néha, forgalommal szembe haladok akkor nagyon könnyen le lehet rázni őket, viszont városi, fekete-fehér rendőrautókat nagyon szépen megcsinálták:)

(#5864) mijos válasza Bomc (#5863) üzenetére


mijos
senior tag

Én is azt hittem, hogy menőzni fogok gyalogosan az autópályán. Próbáltam beállni a kocsik elé, hogy lelassítsam majd megállásra kényszerítsem őket, de egy kamion úgy elb*szott hogy öröm volt nézni. Bár a fizika kicsit irreális számomra. Maradhatott volna a vicces rongybabastílus.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5865) CJ3 válasza RohamDroid (#5861) üzenetére


CJ3
senior tag

Xbox 360 :R

Crypto

(#5866) Tenager18 válasza Mappa (#5856) üzenetére


Tenager18
senior tag

Én szoktam olyat, hogy keresek valami szép kocsit, beülök, és csak ugy ide oda megyek :D Olyankor próbálom betartani a kreszt, és a sebességhatárt is :DDD

Másnál is csinál olyat Trevor, hogy bekapcsolom a pop adót a kocsiban, erre ordít valamit, és átrakja a zuzós rock-ra :DDD Mondom nemá, nekem nem jön be ... akaratos állat :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5867) RohamDroid válasza CJ3 (#5865) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Akkor nem tudom psnél tudtam volna tippeket hogy a mentést eltünteted a gépről ideiglenesen. De szerintem ha más játszik vele és azért kell new game akkor csináljatok neki egy másik profilt és akkor neki is saját mentése lesz stb...

Üdv.: Csaba

(#5868) Bomc válasza Tenager18 (#5866) üzenetére


Bomc
aktív tag

Egy adón kb hány percnyi zene szól ? Mert én a Now Pop Stop (vagy valami ilyesmi) adót hallgattam, ment rajta egy szám, azóta se találtam meg :(

(#5869) goldnarmz


goldnarmz
aktív tag

Megjött! :K

(#5870) Tenager18 válasza Bomc (#5868) üzenetére


Tenager18
senior tag

Passz .... nem nagyon hallgattam még végig.

(#5871) m3ss


m3ss
veterán

online resze milyen a jateknak? itt is van vmi online pass, mint a fifa-ban? szoval a aktivalom es el szeretnem adni kesobb a jatekot akkor nem fog mukodik neten?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5872) szabacsik válasza m3ss (#5871) üzenetére


szabacsik
őstag

Nincs hozzá semmi online pass. Az alap játék tartalmazza az online részt. Ha eladod a játékot attól még a következő fél is fog tudni játszani. Október elsejétől indul az online most még inaktív

[ Szerkesztve ]

/\____/\

(#5873) RohamDroid válasza goldnarmz (#5869) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

gratula a dzsonyoru kiadáshoz!

Állítólag olyan vagyok mint a GTA5ben a Wade :\ Mondja ezt Roman Belic

Üdv.: Csaba

(#5874) privacy99 válasza Tenager18 (#5855) üzenetére


privacy99
senior tag

Egyetértek. A IV-ben ha pirosnál álltál, azt is ideiglenes megállásnak vette az MI, és 5-6 másodperc után megpróbált kikerülni (sokszor beléd is jött). Itt ha a pirosnál állok akkor akár percekig sem jönnek belém(amíg piros), ha zöld lesz akkor anyáznak meg már kerülnének ki, de ez a valóságban is így van :D

Bomc - Hát remélem, hogy ebből a hatalmas összegből áldoznak egy fél ország méretű szerverparkra is :)

[ Szerkesztve ]

(#5875) Bomc válasza szabacsik (#5872) üzenetére


Bomc
aktív tag

HA elindul. Olyan szerver összeomlás lesz hogy ihaj :D

(#5876) RohamDroid válasza Bomc (#5875) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Ha csak a social clubból indulunk ki... xD De pletykák szerint a kezdeti 16 player helyett 32 lesz :DDD Szóval én majd decemberben talán fellépek

Üdv.: Csaba

(#5877) #81556480 válasza goldnarmz (#5869) üzenetére


#81556480
törölt tag

A képekről küldenél privátban képet?

(#5878) szabacsik válasza RohamDroid (#5876) üzenetére


szabacsik
őstag

valószínűleg majd One-on lesz 32-es . Ne kergessünk hiú ábrándokat :)

/\____/\

(#5879) goldnarmz válasza #81556480 (#5877) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Küldtem, de ezekből csak az egyik kép, a másik reklám. :K

(#5880) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

na olvastam híreket az onlineról lesz igazi pénzért vásárolható játékpénz, viszont ami nekem tetszik hogy nem lesznek olyan tárgyak eszközök amiket kizárólag igazi pénzért lehet megvásárolni. Tehát annyi előnyük lesz majd csak hogy hamarabb vesznek meg dolgokat. Nekem ez pl pozitív nagyon. És ha jó árazzák talán még én is veszek majd Tokent. Az első DLC-k is ingyenesek lesznek.

Annyi hogy aki tud angolul és vannak észrevételei a játékkal kapcsolatban nyugodtan küldjön nekik e-mailt, mert a gamerek "igényei" szerint alakítják a frissítéseket!! :R

Üdv.: Csaba

(#5881) Tenager18


Tenager18
senior tag

Egy kis olvasnivaló ( annak aki nem érti annyira a dolgokat, mint pl én :DDD ) ---->[link]

[ Szerkesztve ]

(#5882) Helmoras


Helmoras
őstag

Nya megjött a játék ide is, ebédelek utána nekiesek. Addig fogom tolni amíg ki nem folyik a szemem :D

(#5883) negyven2


negyven2
veterán

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5884) vg válasza negyven2 (#5883) üzenetére


vg
addikt

A teljes térkép is Homer fejét ábrázolja. ITT

(#5885) RohamDroid válasza vg (#5884) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

:R Micsoda észrevétel. Wade.............. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#5886) 2csi válasza RohamDroid (#5880) üzenetére


2csi
aktív tag

Szia!
Milyen e-mail címre lehet küldeni az észrevételeket?

(#5887) L_YKing


L_YKing
addikt

Elb*sztam a mentésem...
Visszaugrott a bankrabláshoz.
Nagyba kocsit vezettem miután a motorosok bennt voltak és ütköztem , utána irányíthatatlanná vált a kocsi ment előre hátrha minden fele csak arra nem amerre én akartam.... :U
Whyy???

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5888) negyven2 válasza CJ3 (#5860) üzenetére


negyven2
veterán

Ez valószínűleg bug, vagy komoly hiba. nálam az volt, hogy mikor megjött a játék a 2-es lemezt egy pendrivra raktam. viszont ezután megtaláltam a "gyorsabb" pendriveomat (ami csak 16 gigás). Kicseréltem újraraktam a 2-es lemezt és az előleg a HDD-re mentet save fájlt nem látta (persze csak egy-két küldetést csináltam meg). Úgyhogy újra kezdet kezdenem.

úgyhogy szvsz, írni kéne ez ügyben is a Rockstarnak a:

gtaonline@rockstargames.com-ra

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5889) GALARDO


GALARDO
addikt

Hír 24

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5890) RohamDroid válasza 2csi (#5886) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Szia!

Itt találsz egy fórumot itt pl lehet keresni megfelelő topikot és tudsz írni észrevételeket social clubbal kapcsolatban iFriuttal kapcsolatban és a közvetlenül a játékban lévő észrevételeket. Leginkább a vezetést szekálják a legtöbben.

LINK

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#5891) negyven2


negyven2
veterán

GTA V - World in Motion (A Time Lapse Video)
:Y

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5892) goldnarmz válasza GALARDO (#5889) üzenetére


goldnarmz
aktív tag

Érdemes a cikk alatti fb hsz-ek között "MG" monogramú egyén okfejtését elolvasni :DD

(#5893) xenom0rph válasza GALARDO (#5889) üzenetére


xenom0rph
őstag

Báthory Róbert - Los Santos - hír 24 :DDD

halahala

(#5894) Tenager18


Tenager18
senior tag

A repülős suliban a Roll-Off-The-Top-nál mi a francot kell csinálni? :DDD Előtte kétszer kellett fordulni, utána mondja, hogy na most jöjjön a Roll-Off-The-Top ... mi a trükkje? :D

(#5895) negyven2 válasza Tenager18 (#5894) üzenetére


negyven2
veterán

Ez az, amikor loopot kell csinalni? Mert ha igen akkor az utolsónak annyit kell tenni, hogy csináls egy fél fordulót (vagyis addig mész amíg fejel lefelé nem lesz a gép majd egyenesbe hozzod azt.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5896) Tenager18 válasza negyven2 (#5895) üzenetére


Tenager18
senior tag

Azaz ... köszi, életet mentettél :R Egyszerüen nem jöttem rá, már tiszta ideg voltam :D

(#5897) RohamDroid válasza goldnarmz (#5892) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

"Te nagyon sötét vagy Martin..." Amúgy az a rollos küldetés engem is felidegelt mindig sikerült valahogy megborítani a gépet és nem sikerült..... Ki melyik CREW-ba van belépve ? Mit szolnátok ha csinálnék egy PH-s Crew-ot social clubon ?

Üdv.: Csaba

(#5898) #81556480 válasza RohamDroid (#5897) üzenetére


#81556480
törölt tag

vót má raóla szaó nemecce !

[ Szerkesztve ]

(#5899) RohamDroid válasza #81556480 (#5898) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

jáááj és lett belőle valami ? xD :C

Üdv.: Csaba

(#5900) negyven2


negyven2
veterán

Körözés gyors lerázása: keres egy elkeritett sikátort, vagy parkolot (mikor csak keresnek) es szalj át (lopd el) egy masik jarmube. A térképen a fehér nyil szürke lesz, és akár a rendőrök mellett is elmehetsz vele.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.