Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) L_YKing válasza Bomc (#5700) üzenetére


L_YKing
addikt

Engem is lekapcsolnak a rendőrök.. :U
Hangárt kell venni vagy mi :F

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5702) jonnyjoker01 válasza L_YKing (#5701) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ha veszel egy hangárt, gépeket is vehetsz bele, ja.

Üdv. Johnny

(#5703) Bomc


Bomc
aktív tag

Ha minigunt szerzek akkor vehetek bele töltényt?

(#5704) FZsolt15 válasza Tenager18 (#5698) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Az udvaron biztos nem marad meg, nekem a garázsból is eltűnt :O

(#5700) Bomc: ~3 millióért láttam a neten tankot :)

[ Szerkesztve ]

(#5705) Tenager18 válasza FZsolt15 (#5704) üzenetére


Tenager18
senior tag

:O :O

(#5706) kohai válasza FZsolt15 (#5704) üzenetére


kohai
tag

az udvarról nálam is eltünnek az autók

(#5707) privacy99 válasza FZsolt15 (#5697) üzenetére


privacy99
senior tag

Hmm érdekes, én 2 kocsit tartok egy garázsban Michael házánál, és 1et Franklinnél, használom is őket és sosem tűnnek el.

(#5708) L_YKing válasza Bomc (#5703) üzenetére


L_YKing
addikt

Lehet bele venni. :K

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5709) CJ3


CJ3
senior tag

Én is észre vettem hogy eltűnnek a verdák, most átvittem őket a vásárolt garázsomba szerintem ott megmaradnak, csak mindíg el kell értük menni meg vissza:(

Crypto

(#5710) Tomics


Tomics
addikt

SPOILER !!! (Küldi kérdés)

Kajak nem kapok semmi lovettát a tengeralattjárós trevoros lopós küldiért? Akkor sem ha a másik plant választom? :(

PH! addikt since 2004

(#5712) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Atyaisten...az első két triatlon még egész szórakoztató volt, pont elég hosszú...de ez a harmadik. Hogy gondolhatták ezt komolyan? Hogy gondolhatták, hogy ez szórakoztató? Amikor már a 35 perce (és most nem túlzok) nyomogatja az ember az x-et már fos. Ez nem szórakoztató, ez szar.

szerk.: najó, 28 lett a vége, de az nettó unalom...le is daráltam a végén mindenkit automata shotgunnal bosszúból.

[ Szerkesztve ]

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#5713) catroot válasza FZsolt15 (#5704) üzenetére


catroot
veterán

Én tuningoltam egy frankó verdát. Leparkoltam vele, és kb. 10-20 métert mentem gyalog, aztán el is tűnt. Azóta nincs is meg.

más: a rendőrség előtt nekimentem két járókelőnek, mire egyből két csillagra ugrott fel a körözés és az ott lévő rendőrök kinyírtak a francba.

(még mondhatnám a vonatozást is. kész agyrém, hogy milyen tetű lassú, az utazást nem is lehet átugrani, hogy egyből beérjek az állomásra)

Azért lesz itt még mit javítani.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5714) bibi55 válasza bognar110 (#5711) üzenetére


bibi55
tag

Fú... De jó lenne! :D

(#5715) Predator2


Predator2
addikt

Bocsánat, ha már kitárgyaltátok, nem olvastam vissza.

Van valami hír akár pletyka, hogy mikor várható a PC-s verzió?

THX

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5716) #81556480 válasza Predator2 (#5715) üzenetére


#81556480
törölt tag

semmi hivatalos.

találgatás legújabb: november

(#5717) gyuribácsi88 válasza Predator2 (#5715) üzenetére

[link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5718) Predator2 válasza gyuribácsi88 (#5717) üzenetére


Predator2
addikt

ez már megvolt köszi ;]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#5719) jonnyjoker01 válasza catroot (#5713) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A rendőrök tényleg idegesítőek. Kérdzzenek már meg egy rendőrséget, hogy megy a valóágban a körözés, és rakják be azt a játékba. Szerintem a rockstarnak rá kéne vennie magát arra, hogy a freeroamra jobban koncentráljanak.... Hiszen ez gta.

Üdv. Johnny

(#5720) L_YKing


L_YKing
addikt

Egyenesen kinyírnám....

https://www.facebook.com/photo.php?v=615035815229805

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5721) jonnyjoker01 válasza L_YKing (#5720) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nehogymá emiatt embert ölj :(

Üdv. Johnny

(#5722) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Engem nem zavartak még nagyon a rendőrök, hamar le lehet rázni őket különböző sunyi helyeken, ezt tetszik benne. Ha csinálok valami balhét, úgy is meg lehet onnan pattanni, hogy nem vesz észre akár egy sem.

Franklinnel egy random event (nagynénje környékén) : Bolti rablás.. egyik tag nem gondolt menekülésre alkalmas járműre, így én segítettem nekik. Közben leosztotta a társát, erre ez jött válaszul : "Go back to Liberty City, you Irish prick." Hohó, tán kedvenc ír gengsztercsalád egyik tagjáról van szó? Próbáltam bekukkantani a kocsiba, de végül elköszönésnél világosan kiderült Patrick McReary-ről van szó :C Innentől fel is lehet őt bérelni rablásnál, tapasztalt. :K Lester egyből tudta ki ő.

(#5723) jonnyjoker01 válasza gyuszaa (#5722) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

:C

Üdv. Johnny

(#5724) Tenager18


Tenager18
senior tag

Nem épp ide tartozik, xboxosoktól kérdezem, hogy hol lehet megnézni a box IP címét ?

(#5725) Blaise válasza Tenager18 (#5724) üzenetére


Blaise
veterán

Network Settings

(#5726) Bomc


Bomc
aktív tag

Fura hogy nincsenek fegyver kódok, pedig csak úgy fun-ból kipróbálnám...

(#5727) TommyGun válasza Predator2 (#5715) üzenetére


TommyGun
őstag

Remélem lesz belőle vmi mert én megvenném, emiatt nem akarok konzolozni...

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#5729) RohamDroid válasza bognar110 (#5728) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Remélem nem fog ebbe a körbe tartozni a R* hogy a gazdag apuci pici fiai vesznek 1 milla tokent és akkor nekik hú de jó... Utálom az olyan játékokat amik " ingyenesek " de nem tudsz haladni benne ha nem fizetsz.

Lehet hülye kérdés de hol lehet garázst venni ugyanis az összes amit amúgy ad a game tele van és kéne még :D

Üdv.: Csaba

(#5730) vg válasza RohamDroid (#5729) üzenetére


vg
addikt

Ez ma már a második ilyen (gazdag apuci pici fiai) ostoba hsz amit olvasok a témában. :( Tudnál mondani egy olyan játékot xbox-on ahogy ahol ilyen van?

[ Szerkesztve ]

(#5731) RohamDroid válasza vg (#5730) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

1 nem vagyok ostoba.
2 nem xboxos fórum hanem gta5
3 ha plusz ilyen dlc van amivel jobb leszel az pénzbe kerül tehát konzolon is van ilyen.

:)

Üdv.: Csaba

(#5732) vg válasza RohamDroid (#5731) üzenetére


vg
addikt

Aha, nem is érted az egész lényegét, de azért " milliomos apuci pici fia"... :W

(#5733) RohamDroid válasza vg (#5732) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Hát igazad van rohadjak meg ha értem.... :C

Üdv.: Csaba

(#5734) Zjunior válasza RohamDroid (#5731) üzenetére


Zjunior
veterán

Mi vaaaan:)?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#5735) RohamDroid válasza Zjunior (#5734) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Hát nem értem mit akar mondani én dolgozom agymunkát és fáradt vagyok :D kajak nem értem mit akart ezzel a hozzászólással na :( :O

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#5736) medvezsolt válasza vg (#5732) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Én se értem. Teljesen egyetértek RohamDroiddal. Az akinek több pénze van, vagy csak simán szán igazi pénzt a játékra az megvesz bizonyos dolgokat ami előnyhez jutattja a többivel szemben. Jelen esetleg játék beli pénzt vásárol.

Rengeteg játékban ezt tapasztalni. Nem tudom miről beszélsz. ... (Rohadt pénzhajhász fejlesztői hozzáállás ez. Egy nagy példa erre a Blizzard Auckiós háza, vagy facebookon a Marvel-es játék)...
De általában az "ingyenes" játékok mind igy dolgoznak!........

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#5737) vg válasza RohamDroid (#5735) üzenetére


vg
addikt

Lehet egy fogalmazási hibát vétettem, konzolt kellett volna írni, nem xbox-t. Kérlek, írj egy olyan játékot, ami bár ingyenes, de nem tudsz haladni benne ha nem fizetsz.

(#5738) RohamDroid válasza medvezsolt (#5736) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Egyrészt köszönöm másrészt meg annyira nem undorító dolog ez mert remek üzlet politika ugye csak akkor ne került volna ennyibe a game :DDD viccet félre téve ha nem lesz drága egy ilyen token ami játék pénzt ad akkor lehet még én is vásárlok majd belőle. Általában az a baj ezekkel hogy túl árazzák csak ezzel is az a baj hogy nekünk tűnik csak túl árazásnak az 5 6 euróért kapott játék pénz... Nem magyarországhoz igazítják ezeket az árakat hanem az Euros országokhoz vagy pl UK-hoz. Mi meg szívunk :))

vg : Ha egy DLC segítségével sokkal beljebb kerülsz egy játékban, pl codban veszel egy nagyobb kiadást több pénzért pl Call of duty akkor kapsz fegyókat esetleg amiket más nem ér el. De itt is aki a drágábbat vette meg az kapott boostot meg fegyókat és extra kocsit multiban induláshoz. Tehát itt is van ilyen.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#5739) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Te jó ég!
3 óra alatt átsétálta a mapot! :DDD

[link]

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#5740) vg válasza RohamDroid (#5738) üzenetére


vg
addikt

És te ettől nem tudsz haladni, fejlődni a játékban? Aha! :W

(#5741) anorche1 válasza ViiiiktorOC (#5739) üzenetére


anorche1
őstag

:Y :C :DDD

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#5742) vamzi


vamzi
őstag

Sziasztok,

Mivel még új vagyok a konzolok terén, ezért vásárlás előtt inkább kérdeznék. Van egy XBOX 360 S 4GB KINECT gépem. A játék két lemezes, de nekem csak 4GB beépített HDD-m van. Hogyan lehet feltelepíteni így?

Köszönöm,
Ádám.

(#5743) anorche1 válasza vamzi (#5742) üzenetére


anorche1
őstag

Szerzel egy min 16gb -os usb cuccot (külső winyó, pendrive), aminek minimum 15mb/s az olvasási és írási képessége. Box alatt leformázod (csak 32gb tud használni!), majd telepíted. Vagy veszel bele belső hdd -t.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#5744) negyven2


negyven2
veterán

A csőbomba lefektetése közben...

Pózolj tükörben...

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5745) vamzi válasza anorche1 (#5743) üzenetére


vamzi
őstag

Köszönöm szépen. Belső HDD nem játszik, mert garanciális a gép. Szerencsére van külső HDD-m meghajtóval. Megpróbálom arról. Ha nem elég, akkor legfeljebb egy gyors pendriveot beszerzek.

Még egyszer köszi.

(#5746) L_YKing válasza ViiiiktorOC (#5739) üzenetére


L_YKing
addikt

Ez igen. Nem bírnám idegekkel. :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5747) RohamDroid válasza vg (#5732) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Nem tudom miért akarsz kötekedni de ha neten egyből kapsz fegyvert olyat amit más nem tehát te mindenkit kilősz egyből ameddig a többi gyökér csak a kezdőkkel van akkor az akinek a jobb cucca van gyorsabban fejlődik nem ? DE. :W :W :W

De rohadtul mindegy ha nem fejlődik ha igen én lezárom ezt az egészet mert egyrészt nem ide tartozik másrészt felesleges kötekedés.Nyugodtan menj és verd falba a fejed :DDD

Valaki bejárta már a komplett mapot ? : ) Tegnap 2 órát Blimpeltem :D marha jó vezetni a léghajót a mozgásérzékelős kontrollerrel.
Az a zene ami megy mikor Atomic Blimpet vezetsz eszméletlen jó hangulatot ad az egésznek. És a betöltő képernyős zenét is imádom. :DDD

Valakinek nincs eladó 2,5" HHD-je ? Kellene a PS-be.. kicsi a 60 giga nagyon :\

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#5748) vg válasza RohamDroid (#5747) üzenetére


vg
addikt

Attól függetlenül te nem fejlődsz? Mert TE ezt írtad, szó szerint. Senki nem kötekedik, hiába írod le többször is. Próbálom azt a teljesen értelmetlen okoskodást megérteni amit írtál. Nem sikerült.

(#5749) RohamDroid válasza vg (#5748) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

inkabb a masik forumozoknak segitenel ha elakadtak valamiben mint pl en a garazsos kerdesemmel jatekos dolgokra nem valaszolsz csak kotekszel egy dolgon amit en beirtan es ostobqzolahelyett hogy ervelessel normalisan magad allitasa mellett ervelnel nem okoskodnal kihagytam a mondandombol azt hogy ugy feklodni de aki akrja megert a fasznak kell idejonni okoskodni. Ezert utaltam mar meg ezt a forumot egyszer mert van par alak aki helyesirasi szotarnak vagy eppen okoskodonak szuletett azt nemertem miert a forumot kell teleflemelned az okoskodasoddal ahelyett hogy privatbM szolgal volna ram es javitottam volna.......

hibakert elirasokert enezest telefonrol irtam

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#5750) vg válasza RohamDroid (#5749) üzenetére


vg
addikt

Nade, ez a téma teljesen témába vág. Te felhoztál egy olyan témát amit engem érdekel. Igazad van, én vagyok a hibás. :R Amúgy eme hozzászólásod olyan mint Wade... :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.