Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5151) ETOM


ETOM
addikt

Én felraktam eflc-t, hogy ezzel kihúzom amíg nem lesz valami, de hát mit ne mondjak sz@r, hogy se vidék se nagy bejárható területek :((( Ez nem jött be. :DDD

(#5152) Chereiose válasza L_YKing (#5149) üzenetére


Chereiose
addikt

:D
Amúgy olvastam amit írtál, én se bírom abbahagyni, csak így estére elfáradok :D de egy délután eltelik igen gyorsan, mert egyszerűen totál elmerülök a világba :D

[ Szerkesztve ]

(#5153) jonnyjoker01 válasza ETOM (#5151) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Térj vissza a SA-hoz. Ha a grafika nem is pro, de van vidék, bejárható területek, stb... :)

Üdv. Johnny

(#5154) bognar110 válasza L_YKing (#5149) üzenetére


bognar110
őstag

Én az onnline részt várom nagyon mennyi ökörködés lesz te jó isten... :DDD

(#5155) jonnyjoker01 válasza bognar110 (#5154) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Az klassz lenne, ha épületeket is lehetne rombolni bf3 szerűen :DDD

Üdv. Johnny

(#5156) L_YKing válasza bognar110 (#5154) üzenetére


L_YKing
addikt

Nekem az sajna felejtős. :/
Meg hát lassan érettségi... :U :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5157) bognar110 válasza L_YKing (#5156) üzenetére


bognar110
őstag

Kár pedig abba fektettek sok időt sok minden új lesz benne a 4 hez képest kafa lesz.

(#5158) mijos


mijos
senior tag

Megéri megvenni Trevorral a repülőteret? Azt olvastam egy cikkben, hogy nem annyira érdemes ezekbe az üzletekbe belefektetni, mert kis/kevesebb pénzt hoznak hetente és nehezen térül meg az áruk.

" Hagyjál öcskös, most mindenki hagyjon! "

(#5159) L_YKing válasza bognar110 (#5157) üzenetére


L_YKing
addikt

:( :(

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5160) jonnyjoker01 válasza L_YKing (#5159) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hol laksz? Ennyire nincs normális net, vagy mi? :(

De sajnállak...

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#5161) L_YKing válasza jonnyjoker01 (#5160) üzenetére


L_YKing
addikt

Vp De máshol van a box mint a net. :D
Falconosak meg nem wifisek... :U

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5162) addamka válasza L_YKing (#5161) üzenetére


addamka
őstag

Ha van wifi a házban veszel egy olyan routert, ami wifiről tovább tudja osztani LAN-ra a netet. 3-4ezres TP linkek is megteszik openwrt-vel, pl. nekem egy ilyen porosodik tartalékban.

Persze ha neked megér ennyit a GTA Online, csak akkor.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5163) L_YKing válasza addamka (#5162) üzenetére


L_YKing
addikt

Olyan wifi vevős cuccoson gondolkodtam amit a boxba kell bedugni. :D
(este van már)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5164) addamka válasza L_YKing (#5163) üzenetére


addamka
őstag

Nyilván az a jobb megoldás, de annak nem tudom az árát, ezért írtam ezt. Ez mondjuk annyira nem egyszerű, de ha egyszer be van állítva teszi a dolgát, akár 4 gép is rádugható. De kezdőknek nem javaslom, openwrt azért más dimenzió, mint egy átlagos router webadmin felület :)

Persze van olyan router is, ami gyárilag is tud ilyen funkciót, azzal könnyebb 1 fokkal, de árba többe fájnak.
Az XBOX Wifi adapter ahogy látom azért messze 10ezer Ft felett van, de javíts ki, ha benéztem. Ennyit tuti nem ér, de ez csak az én véleményem :)

[ Szerkesztve ]

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#5165) L_YKing válasza addamka (#5164) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem , hogy kezdő vagyok hanem egyenesen balf*sz. :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5166) GALARDO


GALARDO
addikt

Na megvan a tengeralattjáró! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5167) #81556480


#81556480
törölt tag

Kajak nem merek belelőni Chopba pedig olyan kiváncsi vagyok mi lenne :DD

(#5168) faranus


faranus
aktív tag

kedd reggel 9 óta tolom akkor hozta a futár, hát megérte várni mert nagyon jó kis játék. Ami nagyon idegesítő volt az elején (Xbox) hogy voltak olyan helyek ahol igencsak szaggatott de már megszoktam. (Egy tip: éjszaka tuti megvan a 30 fps, nappal már nem hinném, tehát sokkal jobb éjszaka felfedezni a mapot) Volt egy nagyon érdekes bug mégpedig az hogy bementem michaellel a házba és mindenki aki bent volt (feleség gyerekek consuela) szög egyenesen álltak a konyhaasztalon. Egy resi megoldotta és ment tovább a küldi. Azért PC re is meg fogom venni ha megjelenik mert azért megszoktam a fix 60 fps t és ez nagyon nagy csalódás volt.

ps: Ha valaki tudja hogy hol lehet submarinet szerezni az megoszthatná velünk mert nagyon szép a víz alatt minden.

tisztelettel faranus :R

(#5169) Paladin1492 válasza GALARDO (#5166) üzenetére

Megosztanád velünk, hogy hol lehet megtalálni. Köszönjük előre is.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#5170) GALARDO válasza Paladin1492 (#5169) üzenetére


GALARDO
addikt

[link]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5171) Paladin1492 válasza GALARDO (#5170) üzenetére

Rendben, köszi.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#5172) #81556480


#81556480
törölt tag

Komolyan mondom robbantásokon kívül nem veszem észre hogy szaggatna. Akármennyire figyelem, 480p-be nem látok hibát a 8 éves konzolomon. :F

Előtte max payne-el nagyon sokat játszottam PC-n magas felbontáson(300 óra), atom fix 60 FPS-el. szóval van viszonyítási alapom.

(#5173) FZsolt15 válasza #81556480 (#5167) üzenetére


FZsolt15
aktív tag

Uszitgattam az emberekre, erre egy egész banda elkezdte beleereszteni a tárait, meg is döglött szegény :O
Pár mp után újra ott volt a kutyaháznál :D

A kutyát hogy lehet szórakoztatni a labdán kívül vagy mit csináljak vele?

Kell egy okostelefon és arra letölteni az iFruit alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#5174) #81556480 válasza FZsolt15 (#5173) üzenetére


#81556480
törölt tag

Meg a f*szom.

Ha kötelező lenne se vennék okos telefont.
Ott kötném fel magam ;]

(#5175) Hikvision


Hikvision
senior tag

Még az elején járok, volt az első repülős küldetés után egy kis reptér ahol volt egy kék és egy piros repcsi, amivel lehetett csapatni, de zuhanás után már nem találtam meg, csak egy üres repteret, ahol neten lehet venni repülőt. Merre van az a kék repcsi? :DDD

20 éve a PH-n.

(#5176) bibi55


bibi55
tag

Na végül, ki hogy játssza a GTA-t? Play disk installálva valahova(usb, hdd)? Vagy pörgetve a lemezt? Framerate gondok? Nekem nem vészes... USB-re Installálva a Play disk, 1-2 pop-up előferdül, ami lemezzel nem volt, de semmi komoly. Ezt betudom annak hogy nem egy remek pendrive szegény, és nem igazán nagy sem az írás sem az olvasási sebessége.

[ Szerkesztve ]

(#5177) GALARDO válasza bibi55 (#5176) üzenetére


GALARDO
addikt

Én mind a két discet feltelepítettem, tökéletesen fut. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5178) bibi55


bibi55
tag

Nem tudom volt-e már linkelve, de egy kis Framerate analízis. PS3 vs X360. Megtaláltam, már volt. :D

LINK

Szerk:

GALARDO: Mármint HDD-re? Mert ha igen, akkor lehet én is jobban járok vele, mint az 5MB/s-es Read sebességgel ellátott pendrive-val.

[ Szerkesztve ]

(#5179) szabacsik válasza bibi55 (#5176) üzenetére


szabacsik
őstag

na jó valaki mutasson már valamit erről a pop-up ról, hogyan is kell elképzelni.

/\____/\

(#5180) radi8tor válasza szabacsik (#5179) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#5181) szabacsik válasza radi8tor (#5180) üzenetére


szabacsik
őstag

ááhhááá . köszi :R

/\____/\

(#5182) GALARDO válasza bibi55 (#5178) üzenetére


GALARDO
addikt

Igen. :K

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#5183) L_YKing válasza bibi55 (#5176) üzenetére


L_YKing
addikt

Én csak a szükségest telepítettem fel. Jól fut. Kicsit zavar hogy hangosan megy a box...
:)

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#5184) djdaniel


djdaniel
senior tag

GTA V Console Texture Editor (version 1.1 beta)
néhány ember egészen megszállott ;]
szerintem már nem kell sok idő, és gta v-ből majd konvertálják a járműveket gta iv-be.

(#5185) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

tegnap előfizettem psn-re egy 90 napos kezdő lökéssel. A baj az hogy akármi le akarok szedni azt írja hogy nincs elég hely a lemezemen holott van 26 giga hely. Mi lehet a baj ?

Amit le akartam szedni az 11 gigás volt. De a little big planetes kartos akármit ami szerintem nem lehet nagy azt sem szedi le. Csak a témákat stb engedi.

Üdv.: Csaba

(#5186) catroot


catroot
veterán

Na, települ már a kicsike! :C

@RohamDroid

katt ide. Itt hamarabb kapsz választ szvsz.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5187) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy ha már ilyen jól termel az V, akkor szánhatnának egy kis pénzt a Social Club szerverekre, mert így nagyon halottnak tűnik majd a multi.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5188) RohamDroid válasza catroot (#5186) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

gratula jó játékot !! Infót meg köszi ott már próbálkoztam de mivel nem vagyok együtt velük a téma indulása óta kb rám se bagóznak csak a jobbfej tagok :D

Ezért nem szeretem annyira a fórumokat mert az újakkal nem foglalkoznak nagyon

Üdv.: Csaba

(#5189) catroot válasza RohamDroid (#5185) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm!

Hát nincs mit.

Egyébként itt is ilyesmit írnak.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5190) RohamDroid válasza catroot (#5189) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Na igen de mindenhol azt irogatják hogy a mai világban nem elég a 60 gb meg a 40 ezzel én is tisztában vagyok de ha elolvasod pl akkor írja egy gyerek hogy neki 750es hdd van a psében és neki is ezt írja ki holott sysinfó szerint szabad helye majd 600 giga van :O

Üdv.: Csaba

(#5191) Def26 válasza RohamDroid (#5190) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem az ilyen user error. Vagy a mókolt hdd miatt.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#5192) negyven2


negyven2
veterán

Amúgy ha PS3-ban SSD tesz az ember akkor elkerülhető a GTA V pop-upolása? Nem mintha ki tudnám, próbálni mert ahhoz ugye kéne egy PS3 és egy SSD bele, csupán érdekel.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5193) RohamDroid válasza Def26 (#5191) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Lehet :D annyi biztos hgy az enyém gyári 60as :D tehát itt csak a user hiba áll fenn :D De majd haza megyek cludba felnyomom a mentéseket ha elég neki telepítve meg 3 játék van codmw2 gta5 meg gt5 tehát nagy veszteség nem lesz... Csak ott a dlckkel mi lesz ? az a profilomon van? tehát cloudból vissza rakom majd a mentéseket akkor meglesz minden ?

Szal az a lényeg hogy cloudba minden fel a tárhelyre és nyomok egy system resetet. Ha utána is fenn áll a hiba akkor nemtom :\

Üdv.: Csaba

(#5194) Mappa


Mappa
addikt

Az auto aim ami követi az embert ha rászegezem a fegyvert az melyik beállítás? mind3 kipróbáltam, és tudom, hogy csinálta az előtt, de most nem követi.

Assisted Aiming, Traditional GTA, Free Aim.

most Assisted-en van de nem követi. mit rontottam el :D ?

@5195 - LaciCRM Akkor félig megnyugodtam. Konzolon ez a célzás még nem megy annyira jól. :DDD

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#5195) #81556480 válasza Mappa (#5194) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem mindenhol követi. Én nem változtattam semmit és a füves küldetésekben nem követi, csak trevornak, a járműben megint egy másiknak ( nem tudom melyiknek) Tehát én úgy veszem észre ez karakterenként és küldetésenként változik.

(#5196) negyven2 válasza Mappa (#5194) üzenetére


negyven2
veterán

Háromféle célzás lesz: Assisted Aim, a szokásos GTA célzás és Free Aim:

- Assisted aimnél a célzási terület nagyobb, egy kis segítséggel a játékosnak, hogy felmérhesse a célpontokat, és a legnagyobb sebet ejthesse

- A szokásos GTA célzás az előző részek soft lock opciójához hasonlít, és lehet majd váltogatni a célpontok között a jobb analóg kar jobbra-balra mozgatásával

- További finomítás, hogy az összes célzási módban most lesz egy kis időzítés, ami megtöri kicsit a bemérést, így jobban kell majd taktikáznod közelítéskor, vagyis már nem lehet bízni abban, hogy csak ráfogod valakire a fegyvert, és addig lősz, amíg meg nem hal

- A fedezék rendszerén is fejlesztettek. Nagyban befolyásolja a karakterváltás. Sokat dolgoztak azon, ahogy a karakterek fedezékbe vonulnak, például amikor lendülettel nekiiramodnak, vagy amikor a sarkoknál vannak

- Ha autóban vagyunk, már azt is megoldhatjuk, hogy miközben folyamatosan lövünk, kiszállunk és automatikusan fedezéknek használjuk az autót, anélkül, hogy lehetőséget adnánk arra, hogy eltaláljanak vala

forrás: gtaplace.hu

Ezen kívül természetes ugyan-úgy működik mint IV-él, hogy ha csak félig húzod be a bal ravaszt akkor "free aim" van.

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#5197) Mappa válasza negyven2 (#5196) üzenetére


Mappa
addikt

:R köszi a korrekt leírást.

nem kötelező megadni

(#5198) #81556480 válasza negyven2 (#5196) üzenetére


#81556480
törölt tag

ÁHHÁ!

Van ilyen hogy félig húzom be ?

(#5199) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

PC-re mikor jön? :O

(#5200) Puma K válasza DEV_NULL (#5199) üzenetére


Puma K
veterán

Mikor bejelenti a Rockstar. :U

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.