Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3403) Puma K


Puma K
veterán

Tudjátok mit hiányolok az újabb már 3D-s GTA-kból és remélem benne lesz az V-ben?

A kamionokat, azaz a nyergesvontató és a pótkocsi összekapcsolásából létrejött járművet (de pihent vagyok te jó ég :D).

Anno a GTA 2-ben volt talán utoljára kamionozási lehetőség, és én mint mindennel azzal is elszórakoztam akár órákat is, hogy egyik pontból a másikba vittem a pótkocsikat.

Amit megint csak hiányolok az ilyesfajta játékokból az az autók "rendes" vezetési lehetősége.

Konkrétabban gondolok itt arra ami a Mafia játékban van.
Ott figyelni kell az üzemanyag szintjére és a fordulatszámra az emelkedőknél (főleg azoknál a régi autóknál, mert gyengék és pl üldözésnél nagyon lelassulnak, az automata megoldja de az nagyobb élményfaktor ha magad tudod váltogatni a fokozatokat a sebességváltón).
Ráadásul ott van motor fék is, üresbe is tudod tenni az autót egyszóval nagyon élethű érzetet ad az egésznek.

Azt meg remélem megtartják, hogy ha lemegy az élete az adott irányított karakternek, akkor nem megy vissza magától pár másodperc várakozás után.... mint a legtöbb mai játéknak (fú de utálom emiatt a konzolokat, minden régi rendes játéknál keresni kellett az élet és a pajzs visszatöltőket) Attól gagyibb és élményrombolóbb részlet már csak az auto aim... anno csináltam GTA IV-ben szervert és indítás előtt sírt néhány ember szája, hogy legyen az aim bekapcsolva... de természetesen nem kapcsoltam be :)

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.