Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13923) Puma K válasza Dyingsoul (#13921) üzenetére


Puma K
veterán

Ez a rész neked hogy néz ki?

(#13915) Cthulhu Dawn :

Már előbb meg volt, lehet megjelenés napján (már nem emlékszem), de az SC regisztrációval szórakozni kellett...
Valami szívatás volt a GFWL esetében... a multi nem ment talán ha nem olyan országból regisztráltál ami támogatott volt GFWL szempontjából. Emiatt raktam újra gépemet és trükköztem mintha amerikai lennék... így regisztrálni live.com-os e-mail címet amivel már tudtam regisztrálni simán GFWL-re, és tudtam multizni is... ez valami 1-2 napos szarakodás volt mire 2x újra raktam a gépet és mehetett a móka.

(#13922) FragStaR :

Jaja, plusz míg időm lett, hogy utánajárjak a GFWL-es témának (fentebb írtam mit mért) és meg csináltam játszhatóra az egészet...

Így van volt anno vasad, futott a játék.
Az meg már megint egy nem hanyagolandó téma, hogy én már akkor 2 vinyóval rendelkeztem ami úgy nézett ki, hogy egyiken az OS másikon a játékok és minden más.

Ha játszottam akkor nem futott semmi felesleges progi-szolgáltatás a háttérben. A Windows is rendben volt tartva, nem volt teleszemetelve és akkor még Windows Vista SP1 volt (igaz nekem azzal sem volt bajom, megint csak volt vasad nem volt gondod :D )

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.