Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6201) vandor01 válasza Jazz (#6200) üzenetére


vandor01
őstag

na de az i5 is? :W

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6202) ->Raizen<- válasza Pocok256 (#6199) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Mit értel throttling alatt? Hogy kikapcsolja a turbót ha megy a dedikált vga is a proci mellett, vagy ha a proci alapórajel alá megy terhelés alatt 3d módban d vga-val?

(#6203) Pocok256 válasza ->Raizen<- (#6202) üzenetére


Pocok256
veterán

Azt ha nem törik szét a zsanér 2 hónap használat után ;)

Hát alapból ne kapcsolja ki a turbót nekem soha ha megy a dedikált főleg nem játék alatt. Ha ilyet csinálna a gépem ki is b*sznám a kukába. De konkrétan throttling alatt azt értem, hogy stress test alatt képtelen tartani a maximális turbo nélküli órajeleit ha megy a gpu és cpu is egyszerre.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6204) Pocok256 válasza Jazz (#6200) üzenetére


Pocok256
veterán

Asszem valamelyik clevo vagy xmg cucc kijött 400 alatt.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6205) ->Raizen<- válasza Pocok256 (#6203) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Muszáj trollkodni ugye? ;] A gépem köszöni szépen és teljesen ép ha a lenovora akartál célozni 9 hónaposan.

Na akkor megérte az a 400+k-s gép ha betrottyol. De miért olyan fontos az a stress teszt? Tudod tuningolni annyira hogy megérje kitesztelni az órajeleket? Inkább használnád, mint hogy a furmarkkal játszadoznál, értelmetlen megsütni.

[ Szerkesztve ]

(#6206) conqver


conqver
aktív tag

Faszikáim valakinek nincs véletlenül MSI GT70 One-ba mSAta tartó?

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#6207) Pocok256 válasza ->Raizen<- (#6205) üzenetére


Pocok256
veterán

Igazából diamond pasztával tartja a turbot is stressz tes alatt is úgy nincs para.

Amúgy játszok én eleget :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6208) Jazz válasza vandor01 (#6201) üzenetére


Jazz
veterán

Nincsen i5. Vagy te látsz most itthon asus nagykerből i5-ös G751-et?

(#6204) Pocok256: Pont azok a legdrágábbak. De most miért kell szőrözni pár ezer ft-on, hozzávetőleges összegnél?:) De legyen, akkor nem 400 felett hanem 350 felett kezdődik a throttling mentes gamer gép (akármilyen colon). Itt [link], szürkeimportból lehet venni 370-ért G751-et 965M-es karival.:D Akinek inge egészségére, és akkor 400 alatt vagyunk.:) De szerintem nem alternatíva. A G751 itthon nálunk, normális nagykerből, garival, nem pedig szitázott billenyűzettel szürkeimportal, 400-410-nél kezdődik, 970-es karival, és ennyi.

free your mind

(#6209) IMIIKE1998 válasza Jazz (#6198) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Inkább i5-tel vegye, mert az is kihajtja a GPU-t, de nem annyira throttlinggol, mint az i7-es.
Szerk.:
Sajnos tényleg csak i7 Quad van.

[ Szerkesztve ]

(#6210) Jazz válasza ->Raizen<- (#6205) üzenetére


Jazz
veterán

Ha pl. GTA 5-el tolod max grafikán, az mennyire hajtja ki a géped? CPU 4 mag és a GPU hány %-on pörög átlag? Mennyire közelíti a "stessz" körülményeket?
Vagy ha renderelsz, dolgozol? Nem csak a stresszteszt meg a futuremark hajtja ki a gépet.

(#6209) IMIIKE1998: lásd egyel lejjebb. Nem létezik i5-ös G751 jelenleg nálunk. (újonnan, és nem szürkeimportból, hanem normálisan Mo.-i nagykerből, normális garival.)

Szerk.: Azért annyira nem sajnos. Ilyen gépbe i5-öt, mikor egyre több minden kihasználja a 4 magot, meg egy gamer gép nem csak játékra jó, ráadásul adott egy normális hűtés is ami kitudja hajtani az i7-et...bűn bele az i5 szerintem. Ha kihajtja a vga-t ha nem.

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6211) IMIIKE1998 válasza Jazz (#6210) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ezek esetleg megoldást jelenthet

(#6212) ->Raizen<- válasza Pocok256 (#6207) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Helyes! :D

(#6213) Jazz válasza IMIIKE1998 (#6211) üzenetére


Jazz
veterán

Már mint neki? Én csak arra voltam kíváncsi hogy mennyire hajtja ki neki a gépet egy izmosabb játék full grafon, vagy egy renderelés. Mert a megfogalmazásból az jön le, hogy a stressz teszt környezet mintha ördögtől való lenne, és soha nem fordul elő, vagy nagyon távol áll ettől a körülménytől egy valós helyzet.
Nem tudom. Én ha használom a gépet, akkor maxon pörög minden. És akárhogy nézem, az biza stresszteszt közeli helyzet.

free your mind

(#6214) ->Raizen<- válasza Jazz (#6210) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Gta 5-t ultrán tolom és kevésbé melegedik a gép mint project cars alatt. Eléggé meghajtja a gta 5 azért mert nem szereti a noti semmilyen monitorozó program meglétét gta 5 alatt se afterburner, hwinfo kombó, semmi mert akad akkor.Project cars alatt nincs ilyen probléma. A hdd épp hogy győzi a munkát azt a rengeteg dolgot beltölteni nem egyszerű , kellene már egy 512-es ssd. Gyanítom hogy SEMELYIK játék nem tudja az i7-es procimat 100%-ra lestresszelni, a gpu már tud 100%-on lenni íme: [link] Webprogramozás meg játék megy, néha videókódolás, de ezek se tudják kiakasztani a processzort.

(#6213) Jazz: A játékok 30-és 50% között terhelik be az i7-et nálam. A prime meg furmark egyszerre, na az a stressz helyzet aminek nem látom értelmét mivel a legtöbb nv és amd vga hardveres védelemmel van ellátva ellene.

[ Szerkesztve ]

(#6215) Jazz válasza Pocok256 (#6207) üzenetére


Jazz
veterán

Be is cseszne ha G751 throttlingolna.:)
Steam: :Y atyaég...:)

free your mind

(#6216) IMIIKE1998 válasza Jazz (#6213) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ezt úgy értettem, hogy ha valakinek nagyon melegszik a lapos, egy ilyen megoldhatja a gondot.

(#6217) NTonee válasza IMIIKE1998 (#6216) üzenetére


NTonee
veterán

feltéve, hogy nincs lezárva a gép alja, mint mostanában a legtöbb olcsó, gémernek nevezett vicc kategóriás notinál. Látom kollégámnál is a G750-et, "igen komoly" 2fokot csökkennek a hőmérsékletek. Nála persze rendben működik a hűtés, nincs throttling, semmi baja, de ha alá rakja a tizensokezer forintos hűtőt, kb semmit nem nyer vele.

(#6209) IMIIKE1998: miért sajnos? A G751-nek nincsenek hűtési gondjai. Jól elvan a 4magos i7-es procikkal. Ne keverjük a G771-el, nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#6218) NTonee válasza IMIIKE1998 (#6216) üzenetére


NTonee
veterán

ja, hogy eredetileg 551 és 771-ről volt szó... akkor nem szóltam. Viszont azok pontosan azok a gépek, amiknél nem sok értelme van alulról fújatni.

(#6219) k-adi válasza misk@ (#6180) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi újfent a választ ;)

igen, Pz770 vs 771 én is ennyit találtam, hogy ugyan az a hardver, csak a "finish" más, de hogy ez mit takar nem tudom :U

a futáros dolgot egy picit nem értem, biztos vagyok benne, hogy én vagyok a hülye, de nem úgy van, hogy bejelentem a hibát egy telefonszámon, én ŐK küldenek futárt? nekem kell ezt is intézni?

ha esetleg lesz egy kis időd, szívesen olvasnék magáról a notiról egy kisebb szösszenetet :R

[ Szerkesztve ]

(#6220) misk@ válasza k-adi (#6219) üzenetére


misk@
tag

hogy ki hívja a futárt pontosan azt én sem tudom, de megkérdezem.

viszont ahogy nézem a konfig ára amit rendeltem lement 100EUR-ral, most már alku nélkül is 1650 :)

Nem vagyok jó a beszámoló írásban, egyenlőre az alábbi tapasztalataim vannak vele:

- összeszerelés nagyon könnyű volt, pld. a gpu/cpu csavarok be vannak számozva, hogy milyen sorrendbe csavard ki őket amikor leszeded a hűtést. De amúgy is nagyon kevés csavart kell kicsavarnod, hogy hozzáférj a belsejéhez.

-kijelző: tudja amit egy IPS paneltől vár az ember, élénk színek, jó betekintési szögek. Legtöbbször az ablakra merőlegesen használom, a korábbi gépeimnél sokszor zavaró volt a a beeső fény, de ennél elég eggyel feljebb tolni a fényerőt és tökéletes

- palmrest: hát meglátszik rajta, hogy hol pihenteted a tenyered :) de simán letörölhető pld. monitortisztító kendővel

- billentyűzet: nekem nagyon bejön, pontos, jó a"keménysége", nem melegszik fel huzamosabb idő után sem. világítását nem piszkáltam, megfelel a gyári alapbeállítás, sötétben sem zavaró

-tapipad: bazinagy, sokat nem használtam, jó ötlet, hogy ebbe rakták bele a ujjlenyomat olvasót.

- GPU: Witcher3-t tolom ezerrel, minden maxon, hairworks bekapcsolva mindenre, 3-4óra játék alatt/után sem megy 70fok fölé a GPU. Viszont ilyenkor azért már felpörög a venti. Nem zavaróan hangos még füles nélkül sem, de azért jól hallható. (tettem alá egy cooler master hűtőpadot az azon lévő ventik jóval hangosabbak)

-G-Sync: be kell látom, hogy 1080p-ben is van értelme, pld witcher3-nál is látható különbség van G-Sync-el

-Windows10: működik probléma nélkül, továbbra is

- apróság, de az ujjlenyomat olvasó nagyon pontos, szinte soha nem hibázik

Összességében az tetszik benne, azt tudja amire ki van találva. Semmi felesleges sallang, vagy funkciógomb, amit valami marketinges talált ki, hogy menőbben nézzen ki a gép, amúgy meg kb. semmi gyakorlati haszna.

(#6221) k-adi válasza misk@ (#6220) üzenetére


k-adi
nagyúr

köszi a gyors válasz kommentet; a futár kérdést megköszönöm előre is. :R

az utolsó bekezdésed nagyon tetszik:
Semmi felesleges sallang, vagy funkciógomb, amit valami marketinges talált ki, hogy menőbben nézzen ki a gép, amúgy meg kb. semmi gyakorlati haszna.
ugyanis én is ilyen gépet keresek, ami erős, de mégis "szolidan elegáns" :D be kell látnom az AW már kicsit karácsonyfa-feeling :B

viszont a G-Syncre kiváncsi lennék, mert én azt olvastam, hogy "ilyen piciben" még értelmetlen, és azért 400 pluszt nem adnék ki feleslegesen, mert külső monitorra sosem fogom kötni.... nincs is mire jelenleg :U

(#6222) NTonee válasza k-adi (#6221) üzenetére


NTonee
veterán

,,be kell látnom az AW már kicsit karácsonyfa-feeling"
ugye-ugye, valamelyik másik topicban beszéltünk erről korábban és akkor még azt írtad, hogy nem zavar. :P

[ Szerkesztve ]

(#6223) misk@ válasza k-adi (#6221) üzenetére


misk@
tag

frissítették az árakat, már nincs 400EUR felár a g-sync miatt, csak 19EUR azonos vga-nál.
1575,-EUR a g-synces verzió 1556,- a sima(8GB-os gtx980m-el)

75Hz-es a panel, ha jól tudom ezt fps számot kellene tartani g-sync nélkül, hogy ne legyenek megjelenítési anomáliák. Na a witcher3 olyan 50fps-el fut(minden max-on) gondolom az újabb játékokkal hasonló lesz a trend

(#6224) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

[express to PCI-E átalakító]

“ nem kell mindig nyerni “

(#6225) Muerte válasza k-adi (#6221) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Kb. 5 sec alatt azt kapcsolsz ki és be a világításból amit csak akarsz,9 zónára van osztva, nálam egyszínű csak szemléltetésképpen jelöltem most be össze-vissza szineket:

(#6226) echterion válasza Muerte (#6225) üzenetére


echterion
nagyúr

Nálam is egy szín van, az alienzöld. Baba és mégse zavaró.

**********

(#6227) k-adi


k-adi
nagyúr

fú, köszi a sok választ :) pörögjön a topic, helyes :K

(#6222) NTonee válaszára: igen, rémlik ilyesmi beszélgetés :P igazából eddig az asus rog g751 és msi gt72 volt a rivális, de végül mindkettőt elvetettem "bizonyos okok" miatt; eddig ez a noti típus valahogy elkerülte a figyelmem. :F Igazából, ha miskA nem kommentel ide, akkor még mindig nem is ismerném :DDD tudom szánalmas... pedig nyár eleje óta böngészem a netet de azért az AW is elég jó és kibírható a sok led rajta, sőt, bármikor elfogadnék egyet, nem ezt mondom :) de így, hogy van ez a clevo/shenker fene tudja mi a neve...noti, most igazán elgondolkozom melyik legyen a kettő közül.... főleg, hogy a kinézett AW notit elvitték ebayről... (mondjuk nem csoda, 550ezer körül volt 1év gari, i7, 16gb ram, gtx980m, 256gb sdd-vel, elég jó deal volt AW-hez képest, csak még nem jött meg a fizum :O így lecsúsztam róla)

(#6223) misk@ válaszára: Frissítették az árakat? Na, nem is tudtam, jó hogy mondod :D Remélem még csökkenni fog szeptemberben ;) bár gondolom erre kevés az esély...
Amúgy lehet tudni miért csökkent az ár? Mert ahogy nézem tényleg 79€ csak a különbség, ami kb. ilyen tételnél nulla! kicsit értelmetlen nekem ez az árazás :U
75Hz-es a panel, ha jól tudom ezt fps számot kellene tartani g-sync nélkül = mármint 75 FPS-t kellene tartani? nem egészen értettem ezt a részt, lehet már fáradt vagyok :F

Amúgy miért kértél a normális 240 helyett 330W os tápot? Szerinted az alap táppal amit adnak hozzá nem bírná a i7, 980m-et?

(#6225) Muerte75 válaszára: igen, valóban kikapcsolható minden világítás, de akkor...minek van? :) + a bal oldali makró gomb oszlop is zavaró lenne nekem, bár biztos csak idő kérdése megszokni azt, meg az escape gombot megnyomni..... mondjuk ez már tényleg nyafogás :B

(#6228) alces


alces
tag

Nálam is csak egyszínű a világítás, már hónapok óta fehér, csak néha hülyülök meg és csinálok karácsonyfát. Az elején még szórakoztam, de egy újszülöttnek minden vicc új. És nem is beszélve arról, hogy vannak az AlienFX támogató játékok!! :D Szerencsére én csak színváltósat fogtam ki, villódzósat nem...Serious Sam3, Supreme Commander. A harc hevében amúgy észre sem veszem, hogy milyen a billentyű színe. Ha pedig nem játszol külső billentyűzettel, nézd inkább melyik fekszik neked leginkább. Csalóka, mivel nekem is az m17 R4 elsőre nagyon szokatlan volt, de most már egyszerűen minden más egy kacat emellett.

(#6229) misk@ válasza k-adi (#6227) üzenetére


misk@
tag

[itt] a 3. kommentben jól összefoglalják a lényeget

GTX980m: 100w
4790k: 88w (most nem ez van benne, de ha később, ha leesik az áruk beújítok egye)
kijelsző+egyéb

gondolom belefér, de sok lehetőség nem marad a bővítésre

(#6230) graydragon válasza misk@ (#6164) üzenetére


graydragon
csendes tag

Jo konfig, grat ;)
Hasonlo konfigban gondolkodok en is, mik a tapasztalatok eddig a Clevo-val?

Meg is jott hozza a kedvem, amivel most jol bekavartal, mert mar el volt tervezve minden. :O :D :D :D
Gyorsban teszteket olvasgattam es ahogy latom nagyjabol pariban van a P771ZM a G751JY-al, gyorsan ossze is raktam egy konfigot az CEG-en.

Clevo P771ZM G-Sync - 2.008 euro (630e Ft)
17,3" IPS
GTX 970M 6GB
4770S
32GB DDR3 1600Mhz Crucial
500GB 850 EVO
IC diamond paszta
Intel dual 7265 BT
330W psu

Asus G751JY t7181d - 490e Ft
17,3" IPS
GTX 980M 4GB
4720HQ
8GB DDR3 1600Mhz
1TB HDD

A Clevo jobban megfelelne igy szemelyreszabva, az Asusra meg kolteni kellene (SSD, +RAM), bar a 980M jol nez ki, csak a 4720HQ rontja az osszkepet :)
Ki melyikre adna a voksat? :))

Clevo P771ZM-G (i7-4770, 32GB Kingston 2133Mhz, GTX 980M 8GB, 500GB Samsung EVO)

(#6231) k-adi válasza graydragon (#6230) üzenetére


k-adi
nagyúr

Minek neked 32 GB ram? :F
Amúgy meg 130ezer HUF a különbség ha jól nézem,, azért az nem kis összeg már, legalábbis Mo.n egy átlag havi kereset. bár még ha raksz bele ezt-azt eléred a másik árát :DDD
De edigitalt itt a fórumon nem szeretik, a "milyen notit vegyek?" topic kérdezz rá :K
Én full noobként a clevora tenném a voksom ha ez a két lehetőség van és ez a 2 bolt.

(#6232) vandor01


vandor01
őstag

nagyon promoznak..... nezzetek rá! :C

[link]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6233) Mikulásbá válasza k-adi (#6231) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nem az edigital a gond,hanem a digiprime és a radium a szürkeimportos.

(#6234) k-adi válasza misk@ (#6229) üzenetére


k-adi
nagyúr

áhá, így már értem, meg a 330W tápot is... hmm, így összeadva lehet tényleg kevés lenne a 240W... :U

A win10 eddig nem okozott semmi problémát? Gondolom friss 10et raktál rá egyből és nem valamiről updateeltél?

(#6235) misk@ válasza graydragon (#6230) üzenetére


misk@
tag

Nem tudom mennyire fontos a 32GB ram, de az asusba max +16GB-t tudsz otthon belerakni, +24GB csak szervizben fog menni.

Az a kérdés mennyire érdekel ez a barbone dolog. Ha nem fontos neked, akkor az asus olcsóbb, magyar billentyűzetes és itthon lehet intézni a garit.

Ha a clevo mellett döntesz, és itthon veszel bele ramot, procit és ssd-t, akár boltból is, akkor barátságosabb ár jön ki a végére. (De egy használt procinak, ramnak azért sok baja nem lehet, nem olyan nagy a rizikó, ssd-t én is boltból vettem.)

(#6236) NTonee válasza k-adi (#6227) üzenetére


NTonee
veterán

Viccet félretéve, amúgy tényleg nem zavaró. Olyan színeket tudsz rajta állítani, amik nem bántják a szemed. Nem kell többféle színt sem beállítani, a saját ízlésed szerint belőheted. Vagy, ahogy Muerte is írta, kikapcsolod. Én M18x-en egyedül a tapipad körüli világítást nem tudom kikapcsolni, az valamiért idegesít, a többi világíthat felőlem.
Ami nagyon zavaró tud lenni (legalábbis számomra), ha valami WoT féle hülye villogós-vibrálós világításvezérlést írnak hozzá a fejlesztők. De ugye nemrég azt is megírtam, hogy ezek többnyire egy fájlban vannak, amit meg lehet törölni a játékból.
Makro gombok... tavaly december vége óta van nálam a gép, a mai napig félrenyomkodom néha a ctrl és esc gombokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#6237) Ursache válasza NTonee (#6236) üzenetére


Ursache
senior tag

Ki tudod kapcsolni :K

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#6238) NTonee válasza Ursache (#6237) üzenetére


NTonee
veterán

A táccspad keretének világítására gondolsz? Tulajdonképpen igen, ha lekapcsolom magát a padot, de azért azt használnám.

[ Szerkesztve ]

(#6239) NTonee válasza Ursache (#6237) üzenetére


NTonee
veterán

Mindegy amúgy, nem kapok tőle idegrángást, szóval nincs gond. ;)

(#6240) Muerte válasza NTonee (#6239) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Húzd át fekete alkoholos filccel a körvonalát :DDD

(#6241) Ursache válasza NTonee (#6238) üzenetére


Ursache
senior tag

Hat jo kis touchpadje van, szerettem hasznalni, de alapvetoen egeresztem.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=eIri9YLHpOg

(#6242) echterion válasza vandor01 (#6232) üzenetére


echterion
nagyúr

Jók az árak, de nekem ezek túl "letisztultak". Ezért is vettem inkább AW-t és egy percig se bántam meg. Hiába, ízlések. Viszont ha valakinek ez a design bejön, akkor nagyon jó áron rakhat össze egy nagyon baba gépet.

(#6236) NTonee: Nekem oldalt nincs semmiféle makrógomb, ami zavarhatna.

[ Szerkesztve ]

**********

(#6243) NTonee válasza Muerte (#6240) üzenetére


NTonee
veterán

Én fekete szigszalagra gondoltam :D

(#6244) misk@ válasza k-adi (#6219) üzenetére


misk@
tag

na utána jártam, a garanaciát a http://clevo-computer.de intézi, hozzájuk kell visszajuttatni a gépet, a futárt neked kell hívni

(#6245) k-adi válasza misk@ (#6244) üzenetére


k-adi
nagyúr

És a futárt ki fizeti ki? :D Kihivom a gls t és aztán jön a 20ezres számlájával? :D miközben "van 24 hónapnyi" garim?

[ Szerkesztve ]

(#6246) misk@ válasza k-adi (#6245) üzenetére


misk@
tag

A vevőnek kell visszajuttatnia a gépet, saját költségen. (19eut ide nem hiszem hogy 20.000,- lenne vissza)

(#6247) NTonee válasza misk@ (#6246) üzenetére


NTonee
veterán

Mondjuk én csak egy noti akkut rendeltem németből, amit pár száz forint körül hoztak ide, de mikor kiderült, hogy szar, akkor 3500 volt visszaküldeni. Szerencsére a német cég azonnal vissza is utalta nekem a futár költséget.
A lényeg, hogy nagyon más egy cégnek kikalkulált futár díj, mint egy magánszemélynek.

(#6248) misk@ válasza NTonee (#6247) üzenetére


misk@
tag

pld. 8037,- a futar.hu-n

(#6249) k-adi


k-adi
nagyúr

Igen, cégek nyilván szerződéses árak mellett hozzák viszik a cuccokat, ez eddigis egyértelmű volt.
Itt igazából az a bosszantó / aggasztó Számomra hogy adott egy fsza noti/márka, stb. mellé 2evnyi gari, amit gondolom szépen bele is számolnak a végső árba, de annak igénybe vételéhez fizetnem kell (futár költség) és heteket várni (mert gondolom nem fordul meg 1 hét alatt háztól házig a noti Mo.ról)

Szerencsére eddig még soha nem kellett szervizelnem ilyen szinten, (bármi kisebb dolog volt, otthon megoldottam egymagam) de én úgy tudtam hogy amíg a gari tart addig nekem "nem lehet" extra költségem e téren (noti szállíttattás).
Pl. a Dell NBD garija, vagy a többi futár viszi-hozza style is mind mind ingyenes.

Gondolom azért van a szoporoller már megint mert Mo.on nincsen hivatalos szervizes? :(

(#6250) deuscreator


deuscreator
csendes tag

Urak,

Mi igaz ebből?

G-Sync on laptops enabled with driver

Azaz, létezik-e, hogy egyes n-vidia kártyákon szoftveresen (ide értem a modded vbios és driver/inf dolgokat is) lehetne utólagosan aktiválni a g-syncet?

Gugliztam, de nem találtam definitív választ. Én egy 970m-en tolnám be win10 alatt (aw15).

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.