Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6901) Jazz


Jazz
veterán

Úgy látszik a táska-mánia már nem csak a nők privilégiuma.:)

free your mind

(#6902) hszilard666 válasza Jazz (#6901) üzenetére


hszilard666
veterán

Nálam azért fontos egy táska... Benne van a félmillás gépe, + a felbecsülhetetlen melóm amitől nem csak én függök, könyvek, kaja papírok. Egy nagyobb viharban ha ezek eláznak akkor baCChatom a király kis gépemet és rengeteg melómat. Nem szoktam sűrűn tatyót venni, de most kell, egészségügyi okokból is.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#6903) echterion válasza hszilard666 (#6902) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem is kellene már egy, ha vinnem kéne valahová, akor bajban lennék, de nem fogok 30ezret kiadni egy tatyóért, így várok a csodára. :))

**********

(#6904) k-adi válasza echterion (#6903) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha elég erősen hiszel benne, akkor egyszer elér hozzád is a "csoda" ;]

[ Szerkesztve ]

(#6905) capulet75 válasza Jazz (#6901) üzenetére


capulet75
addikt

Miután mindenki vett új táskát, összegyűlünk picsogni egy plázába, meg sikoltozni hogy ki milyen cuki rucit vett. Új szelek fújnak cukorpofa, most már bátran vállalhatod a nőiességedet. :DDD ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6906) Muerte válasza capulet75 (#6905) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Kicsit nekem fura ez a táskamánia,én ezt megoldottam régen egy 5e Ft-os noname cuccal oszt le van tudva :D

[ Szerkesztve ]

(#6907) MurdR


MurdR
veterán

Én is szeretnék majd egy jóféle táskát. Jó ez a Dicota amit most vettem, tényleg minőségi meg minden, de ha bepakolom a notimat, az adaptert, az egeret, egérpadot, egy üdcsit, egy kisebb esernyő, és már tele van csórikám. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6908) x_o_n válasza MurdR (#6907) üzenetére


x_o_n
veterán

az a baj nekem is van egy Dicota,és 2 év után az anyaga..foszlik...varrás mentén reped..
mellesleg jó volt mig jó volt :)

(#6909) KillHates válasza MurdR (#6907) üzenetére


KillHates
nagyúr

"egy kisebb esernyő"

Kisebb? Haggyámá! Mióta "kicsi" a strandernyő? :D :D

Ez kell Neked:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6910) MurdR válasza KillHates (#6909) üzenetére


MurdR
veterán

Legalább a táska nem ázik a hátamon :DDD

X o n:
Samsonite lesz, az előző az több mint 7évet bírt. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6911) KillHates válasza MurdR (#6910) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem így 15 év után kezdi megadni magát az ősöreg SwissArmy hátim és mivel már nem kapni, nagyon gondolkodom egy NATO hátizsákon. Igaz, hogy arany árban van, de az elnyűhetetlen.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6912) x_o_n válasza KillHates (#6909) üzenetére


x_o_n
veterán

jesszus..ebbe egy bazi nagy Chieftec ház crt monitorral is elférne :)

(#6913) KillHates válasza x_o_n (#6912) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez nem nagy, csak vastag. Szerintem már a 18-as AW sem menne bele. Egy 17-es gép éppen hogy. De mellé befér a táp, az egér, az uzsi, a lötyi, és MurdR-nek a kerti napernyője is :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6914) Fücsök007 válasza KillHates (#6913) üzenetére


Fücsök007
őstag

Szerintem jobban járnál egy Targus válltáskával, amibe belefér a HP HDX9000 "sárkány" noti, és az Alienware 18 is. ;) :K

(#6915) KillHates válasza Fücsök007 (#6914) üzenetére


KillHates
nagyúr

ROG G46-om van! :D
A vastagság nekem a mérvadó, mert a fél szervizt hurcolom benne :D
(szkóp, multiméter, alkatrészek, szerszámok)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6916) Fücsök007 válasza KillHates (#6915) üzenetére


Fücsök007
őstag

Volt már a kollégánál ilyen válltáska? Nem éppen cingár kivitelezésű. :D

(#6917) capulet75 válasza Muerte (#6906) üzenetére


capulet75
addikt

Régen én is. De már nem vehetek elő egy notebookot a Megadeth felvarrós katonai vászontáskából. :) Nem csak A-ból B-be való hurcibáláshoz kell.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6918) Jazz válasza Muerte (#6906) üzenetére


Jazz
veterán

Erről van szó. Akkor nem vagyok ezzel egyedül. Annyival kiegészítve, hogy eső esetén meg be lett tekerve egy 5ft-os fekete kukazsákba, oszt jónapot.:)

(#6905) capulet75: Egészségedre, én nem ítélkezek.;]

(#6902) iszilard: Az oké hogy kell a minőség, csak ez a márka hadjárat....csak lestem. Krumpli, króm, Cl...wtf.:D

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6919) hszilard666 válasza capulet75 (#6905) üzenetére


hszilard666
veterán

:DDD
Azért ha meglátnátok az új csajozós pólómat besírnátok! :D [link]

[ Szerkesztve ]

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#6920) x_o_n válasza hszilard666 (#6919) üzenetére


x_o_n
veterán

:DDD

(#6921) capulet75 válasza hszilard666 (#6919) üzenetére


capulet75
addikt

A csajok is befognak. :DDD

(#6918) Jazz : Ez nem márkahadjárat, csak a noname kínai Aliexpresses cucc az olyan is . Ha tudnád hogy egy Brooks vagy egy bármely "komolyabb" márka mibe kerül. Igaz, ott már elvárt a csúcsminőség, meg a sokéves garancia.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6922) vandor01 válasza x_o_n (#6920) üzenetére


vandor01
őstag

jo kis lezbi poles :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6923) hszilard666 válasza capulet75 (#6921) üzenetére


hszilard666
veterán

A bagaboo élettartam garis, bármi probléma van a tatyóval, ingyen megjavítják :C

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#6924) capulet75


capulet75
addikt

Akkor lépjünk át a táskakérdésről egy sokkal fontosabb problémára. Az aksit nem tárolom a gépben, legtöbbször tápról megy. Viszont a gyerek rendszeresen kihuzigálja, és mivel másfél éves, ezért nem érti meg hogy apának tönkremegy a vinyója, SSD-je, akármije. Valaki esetleg tud arra megoldást hogy fizikailag hogyan tudnám rögzíteni? A pillanatragasztó nem jó terv. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6925) KillHates válasza capulet75 (#6924) üzenetére


KillHates
nagyúr

Esetleg Makarenko? :DDD
Tedd bele az akkut, azzal többet spórolsz mintha kifizetsz bele egy új alaplapot, SSD-t, stb...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6926) kreten67 válasza capulet75 (#6924) üzenetére


kreten67
senior tag

Rakd vissza az akkut! A polcon is tönkremegy az akku a kémiával nem lehet hadakozni lassabban ugyan de bomlanak a cellák!

(#6927) KillHates válasza kreten67 (#6926) üzenetére


KillHates
nagyúr

:K :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6928) kreten67 válasza KillHates (#6911) üzenetére


kreten67
senior tag

Alienware area Stalkaer Editon.
Ettől sosem válnék meg! Elnyűhetetlen és 2db m17x fér el benne.

(#6929) MurdR válasza kreten67 (#6928) üzenetére


MurdR
veterán

:Y

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6930) KillHates válasza kreten67 (#6928) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na,ja! Aki még alienware illatút is pukkant, annak könnyű :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6931) vandor01


vandor01
őstag

nos vege a bestbyte akcionak.... :(

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6932) KillHates válasza vandor01 (#6931) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lesz itt a PH-n majd olyan G551 felhozatal amikor rájönnek, hogy az a 78 fokos throttling elég hamar beleszól a WOT-ba, mert az történetesen fehér izzásig hajtja a procit.... Lehet majd venni 160k-ért bőviben...

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6933) vandor01 válasza KillHates (#6932) üzenetére


vandor01
őstag

csak a felének a feléért! :Y :DD

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6934) echterion válasza KillHates (#6932) üzenetére


echterion
nagyúr

A sok bf vérpistikét kihagytad a szórásból. :P

**********

(#6935) KillHates válasza echterion (#6934) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az szerintem azért valamelyest szimmetrikusan terheli a rendszert, ott inkább beállítás és elkoszolódás kérdése a throttling, míg a WOT azért koppra hajtja a procit abból is Core0-át.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6936) echterion válasza KillHates (#6935) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem szétszórja a két mag között szépen a win.

Viszont a wifi-vel egyre több nyűgöm van: ma eljutott odáig, hogy újra kellett inditanom a gépet, mert úgy eldobta, hogy utána meg se találta. A néha-néha beakadó stream-ekről nem is beszélve. Kéne egy másik tipusú wifi modul, mert ez az intel dual-band nem begyere nekem.

[ Szerkesztve ]

**********

(#6937) x_o_n válasza kreten67 (#6928) üzenetére


x_o_n
veterán

Huuuu, ez komoly

(#6938) KillHates válasza echterion (#6936) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor már szerencsére javítottak rajta. :C
Megnézem, azt hiszem van egy Killer Atheros-om...
Ha nagyon gyötröd a WiFi-t akkor érdemes meghűteni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6939) echterion válasza KillHates (#6938) üzenetére


echterion
nagyúr

Gyötröm? Wifi-t hűteni? Azt hogyan? :F
A györés nálam annyi, hogy net + WoT, vagy max. csak net. Még youtube sem szokott menni. Viszont mikor be van kapcsolva, akkor mindig megy a wifi, ez konstans. De torrent nincs.

**********

(#6940) KillHates válasza echterion (#6939) üzenetére


KillHates
nagyúr

Általában az intranetes filemegosztás vagy a torrent ami gyilkolja.
De vannak olyan játékok is (BF, COD, CS) amik az alacsony pinggel hajtják a kártyát.
Van a kártyán egy nagy chip, arra érdemes barkácsolni valami VGA ram hűtő sünit, ha van hely.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6941) Pocok256 válasza KillHates (#6935) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha 1 magos kihajtas királyát keresed akkor lesd be a Hots -ot. Na az valami eszméletlen ;] rárepül 1 magra és nem engedi, ha kitabolsz akkor is 100% on hajtja,olyan mint valami ie6 -os flash xd

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6942) echterion válasza KillHates (#6940) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi. Van egy raklapnyi süni itthon, megnézem, mit tudok rá barkácsolni.

**********

(#6943) Mikulásbá válasza KillHates (#6932) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én is visszamondtam a megrendelést,inkább a G752-t várom meg,ott nem lesz kérdőjel a hűtésnél. :U
Pedig nincs azzal a géppel már olyan nagy baj,de helyén kell kezelni,nem elvárni 500 ezer fölötti gép teljesítményét,hűtését.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#6944) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Megköszönték, hogy jeleztem a lemondást, én meg elmorzsoltam pár könnycseppet, szertefoszlott álmom búcsúztatására. :DDD

(#6945) Mikulásbá válasza MinionFlasH (#6944) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én még szombaton megírtam a lemondó levelet,olvasgattam,nézegettem teszteket,háromszor töröltem a lemondást-de ma reggel csak elment,már vissza is igazolták a törlést. :B

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#6946) NTonee


NTonee
veterán

Haha, 210ért G551 :D

[ Szerkesztve ]

(#6947) MinionFlasH válasza Mikulásbá (#6945) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én nem akartam mailen keresztül, mert fennáll a veszélye, hogy előbb csenget a futár, mint elolvassák. :DDD

Igazából szerintem nyáron lett volna necces a szitu, de ez éppen elég.

Kiváncsi lettem volna mit tud, de kibontani-használni, és visszavinni nem akartam... ott verjem az asztalt, hogy nekem "jogom" van, és szétb@sszam másik két ember napját a saját döntésképtelenségem miatt az nem fekszik.

(#6946) NTonee

:C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

(#6948) Jazz válasza MinionFlasH (#6944) üzenetére


Jazz
veterán

Ha akartad se tudtad volna megvenni ennyiért, mivel állítólag elírták az árakat. Forrás: G751 topic valamelyik user.

free your mind

(#6949) MinionFlasH válasza Jazz (#6948) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Tárgytalan....

[ Szerkesztve ]

(#6950) capulet75 válasza Jazz (#6948) üzenetére


capulet75
addikt

Azt hiszem kötelesek odaadni ha megrendelted.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.