Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6801) Pocok256 válasza kreten67 (#6800) üzenetére


Pocok256
veterán

Ránézésre semmire sem elég :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6802) NTonee


NTonee
veterán

Muerte75: olvastál mostanában valami haladást win10 témában? Bóklásztam kicsit hardveraprón, épp van fent egy aw m18x r1 és win10-el hirdeti az eladó. Nála működik ezek szerint.

(#6803) x_o_n válasza kreten67 (#6800) üzenetére


x_o_n
veterán

Sanszos hogy ez lesz az Asus g580a :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6804) Muerte válasza NTonee (#6802) üzenetére


Muerte
Topikgazda

AMD kártya+win10 elvileg nem volt eddig LCD hiba,viszont NV-val igen,amúgy nem tudom hol tart most a történet majd hétvégen talán lesz már annyi időm hogy ránézzek.
Én most 8.1-et használok az R2-őn,igaz nem volt egyszerű történet összehozni egy bugmentes rendszert,de 3.nekifutásra összejött és most fasza tényleg :K bootidő ilyen 8-10 sec,és ami lényeg sokkal szebb lett a kijelző képe is és játékokban is szebb,eddig nem jöttem rá mitől lett ez a változás,remélem nem azért mert túlhajtja a panelt :DDD volt win8,8.1-en is LCD halál M18X ás AW18-on ha az induló programok között ott volt az EVGA PrecisionX.

(#6805) Fücsök007 válasza kreten67 (#6800) üzenetére


Fücsök007
őstag

Ilyenkor jól jön egy kis modding. :D Egy erősebb ventivel már jó lehet szerintem. :))
Muerte75: Milyen kártyákkal volt probléma amikről még nem írtál? :U Pl. GTX 770M/870M-nél is volt ilyen? :U

[ Szerkesztve ]

(#6806) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

Nem bírtam ellenállni, és megrendeltem a 210k ROG-ot. :B

Egyáltalán a f@sznak linkelgettek ide be ilyeneket??? :DDD

(#6807) Muerte válasza Fücsök007 (#6805) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem tudom,nem olvastam mostanában már a topikjaikat,de inkább a Maxwell sorozattal voltak asszem a gondok.

(#6808) Fücsök007 válasza Muerte (#6807) üzenetére


Fücsök007
őstag

Meg a GTX 780/880M kártyákkal is, jó lenne tudni az újabb driverekkel van-e probléma? :U Egyébként nekem is túlhajtva megy a panel 80Hz-en és semmi baja. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6809) vandor01 válasza MinionFlasH (#6806) üzenetére


vandor01
őstag

booocsiiii.... a linkert.... de mar en is gondolkozom rajta :) :)

de ez a half siza msata SSD.... furmanyos nincs minden sarki pc boootban :D

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6810) MinionFlasH válasza vandor01 (#6809) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

;)

Tesco gamer noti, már nagyon várom. :DD

(#6811) NTonee válasza Muerte (#6804) üzenetére


NTonee
veterán

A HA-n lévő m18x 580m sli-vel megy windows10 alatt. Ha ez az evga-s progi volt fent minden betérdelt gépnél, akkor sanszos, hogy az a ludas. Eddig ez az egyetlen közös pont.
Amúgy engem érdekes módon még mindig nem engedne tovább a frissítő valamiért. "vizsgálják" változatlanul a gépem. :S

[ Szerkesztve ]

(#6812) vandor01 válasza MinionFlasH (#6810) üzenetére


vandor01
őstag

ezt msata half size-s SSD-t keresgelem...... nem egyszeru.. :(

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6813) x_o_n válasza vandor01 (#6812) üzenetére


x_o_n
veterán

mégis mi nem egyszerű benne?

(#6814) Fücsök007 válasza NTonee (#6811) üzenetére


Fücsök007
őstag

Itt van egy videó a probléma orvoslására. Bár ahogy olvastam most a topikot Clevo gépek is érintettek, és lehetnek maradandó hatásai a próbálkozásnak a linkelt módszer végrehajtása után is. :(((

(#6815) NTonee válasza Fücsök007 (#6814) üzenetére


NTonee
veterán

Szerintem kicsit félreértetted a problémát. Bizonyos gépeknél betérdelt a kijelző, hardveres hiba keletkezett.

[ Szerkesztve ]

(#6816) x_o_n válasza Fücsök007 (#6814) üzenetére


x_o_n
veterán

Most tulajdonképpen mitöl és miért van ez a hiba?

(#6817) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

#6800-#6801-re :

Lehet nem látszik komolynak,de a tesztek szerint bírja hűteni a GPU-t,CPU-t.
Majd kiderül,már hiányzik a kockulás,persze G751JY után kicsit érdekes lesz,remélem meg tudom szokni és nem fogom megbánni a vásárt. :U

[ Szerkesztve ]

(#6818) Fücsök007 válasza NTonee (#6815) üzenetére


Fücsök007
őstag

Volt ahol igen, de volt ahol az a vezetékkel volt a bibi a GPU és az LCD panel között. És vannak gépek, ahol egyikkel sem, csak fekete az asztal.

(#6819) NTonee válasza Fücsök007 (#6818) üzenetére


NTonee
veterán

Ami a videón látható, az windows hiba, de legalábbis mindenképp szoftveres és nem okoz költséges, fizikai hibát a gépben. Ez nem ugyanaz, mint ami kicsapta pl az egyik embernek 3 kijelzőjét is. Engem ez utóbbi érdekel, mivel nem szeretnék az oprendszer után kijelzőt is cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#6820) vandor01 válasza x_o_n (#6813) üzenetére


vandor01
őstag

ok ugorj be a legkozelebi husboltba...
akarom mondani szamtech boltba es vegyel mar legalabb 3 kulonbozo teljesitmenybe :))
na jo eleg csak 1db 120GB.... de csak a legkozelebbi uzletbol er !! :))

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6821) Mikulásbá válasza vandor01 (#6820) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Talán nagyobb gond,hogy ha lesz is valamilyen,azt nem tudod betenni a foglalatba,csak ha teljesen szétkapod a gépet-így ugrik a garancia. :B

(#6822) Fücsök007 válasza NTonee (#6819) üzenetére


Fücsök007
őstag

Az biztos, hogy többeknek volt problémája (LCD vezetékkel vagy beégéssel) a Precision X program nélkül is, nem ez volt a fő ok, maximum részben. Eddig a Clevo P377SM-A típus panelje érintett még. :(

(#6823) x_o_n válasza vandor01 (#6820) üzenetére


x_o_n
veterán

Elég gáz hogy nem találod,kb 2mp kereséssel tizensok üzlet jött ki ahol igen van készleten...
60,120,128,250 gb

(#6824) vandor01 válasza x_o_n (#6823) üzenetére


vandor01
őstag

link please! :DD

de mind a tiz uzletet legysziii :)

kijott nekem is 10 uzlet meg szerencse hogy volt mindegyiknek uzlete poston!
e-buy, amazonrol meg nem fogok venni de valaki nem is szallit a balkanra!

irom: Msata half size!!! de lehet magyarul keresek: msata felmeret? : :DD

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6825) Mikulásbá válasza vandor01 (#6824) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A #6821-t olvastad?Ezen gondolkozz el előbb.Én már túlléptem,optibay-ban agyalok most,de lehet csak cserélem SSD-re a HDD-t és kész.

(#6826) x_o_n válasza vandor01 (#6824) üzenetére


x_o_n
veterán

vagy mini ,és valóban,csak rendelhető,de szerintem ha emailben irsz bármelyiknek,beszerzik,nagykerlistákban szerepel,vagy pld shopline... mondanám hogy veszek itt és jövöhéten át tudod venni Budapesten,de gondolom a Német garancia nem felel meg.

(#6827) KillHates válasza kreten67 (#6800) üzenetére


KillHates
nagyúr

Te inkább vedd fel a telefont, ne kötekeggyé' ! Itt van Neked jó forró gémer notebook! :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6828) KillHates válasza Fücsök007 (#6805) üzenetére


KillHates
nagyúr

Vagy elvágod a kék kábelt! :K :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6829) vandor01 válasza x_o_n (#6826) üzenetére


vandor01
őstag

koszi,
mar kooperaltam vki val akinel a nagykerben (valszeg) van... hetfore lesz (info)....

legutobb SD memoriaval cumiztam be a nemet saturn nal....
most magyarorszagon hajtom hogy a samsunk a nagy pofaval 10ev garit ugatva
cserelje csak be a kartyamat... samsung HU valasz: a szamlaval vigyem vissza a boltba!
???
nem ecsetelem tovabb.... 10 ev gari csak kamu! a paraszt majd vesz masikat!
kozben nemelyik cucccuk 3x annyiba kerul mint a kinai-maxell...

ha lenne egy 9 eves befosot samsung SD/SSD cuccom?
hogy ervenyesitem? milyen szamlaval? milyen gyari csomagolassal?

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6830) Jazz válasza KillHates (#6799) üzenetére


Jazz
veterán

És laptopmediás tesztben Ez nem throttlingol és bírja a full stressz tesztet? [link] Na ne ba. :Y

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6831) MurdR


MurdR
veterán

Ne bízz a részeg notebookszervizesben, mert gondol egyet, és lecseréli a bootképernyődet. :U

:D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6832) echterion válasza Jazz (#6830) üzenetére


echterion
nagyúr

Itt a kulcs mondat, emitt már nem is annyira jó vétel:
"UPDATE: It has come to our attention that the GPU inside (GTX 960M) throttles during long gaming sessions or, if the load is near to 100%, the event occurs after just a couple of minutes. The sensor is set to underclock the graphics processor when it reaches 74°C leading to really low performance. We are talking about a big decrease – from 1176MHz (maximum operating frequency) to around 500MHz. So keeping the internals cool might be a challenge for you and the notebook will underperform."

**********

(#6833) Azúr77


Azúr77
tag

Üdv!Érdeklödnék,hogy az alábbi laptopot érdemes megvenni ennyiért?
Meddig lehet bővíteni VGA-val?Talán HM67 a lap.
Dell Alienware m17x r3
ára:210000-ft
doboza táskája nincs
az aksija jó
Eredeti Windows 7
750 gigas winchester
Nvidia Geforce Gtx 460M
Memória 12Gb
Proci:i7 2630 QM

[ Szerkesztve ]

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#6834) Jazz válasza Yiggdrasil (#6792) üzenetére


Jazz
veterán

Na hogy döntöttél?:) 17"-est akartál, de megveszel egy 15"-öset amit nem akartál mert akciós?:)

free your mind

(#6835) Muerte válasza Azúr77 (#6833) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Szia!

780M az egészséges "teteje" az upgrade-nek,prociból érdemes lenne egy 2840/2860QM,mert ami benne van :(

[ Szerkesztve ]

(#6836) Muerte válasza MurdR (#6831) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Atti volt? :DDD
...mi lett végül a subbal,megszólalt már? ;]

(#6837) Jazz válasza echterion (#6832) üzenetére


Jazz
veterán

Ennyi.:) Csodák márpedig nincsenek. Még jó hogy nem ugrottam bele.

free your mind

(#6838) capulet75 válasza MurdR (#6831) üzenetére


capulet75
addikt

Ez mennyire: :C

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#6839) MurdR válasza Muerte (#6836) üzenetére


MurdR
veterán

Ki más.... :))

Le volt törve két pöcök az aljáról ami megemeli a notit, hogy jobban szellőzzön. Mondtam neki, hogy felesleges rá, mert emelve használom. Nem tudtam meggyőzni, csak ráragasztott két magasítót. Még be sem értem a munkahelyemre, már az egyik leesett, mindegy.. :D :DDD

Sub: nem tudtam még vele foglalkozni mert megsütöttem a gépet, most lett kész :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6840) Muerte válasza MurdR (#6839) üzenetére


Muerte
Topikgazda

3D11-től megsült? :C mondom én hogy kézigránát lesz annak a vége :DDD

(#6841) KillHates


KillHates
nagyúr

Vasgolyó való Nektek nem retró notebook!
Amekkora maximalisták vagytok, Ti még egy oldtimer kocsival is kimennétek az autópályára, hogy kipróbáljátok, megy-e kilóhatvanat még, aztán utána mennétek a szerelőhöz, lebiggyedt szájjal, hogy kikönyökölt a hajtókar...

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6842) MurdR válasza Muerte (#6840) üzenetére


MurdR
veterán

Nem én sütöttem meg, hanyagul volt reworkölve :U ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6843) KillHates válasza MurdR (#6839) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Még be sem értem a munkahelyemre, már az egyik leesett, mindegy.."

Már bánom, hogy nem kapupánt csavart használtam :W :O Nem baj, ha hosszabb, majd elkalapáltam volna a végét! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6844) MurdR válasza KillHates (#6843) üzenetére


MurdR
veterán

Áhh, moddolás lesz ebből, nem érem be két ventivel. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6845) Azúr77 válasza Muerte (#6835) üzenetére


Azúr77
tag

Akkor ennyit nem is érhet? Mert a kártya +proci upgrade kb250 be fájna, és abból már kijön egy hasonló gép.

"videokártya 1789 megabite haipejtréninges,+512 piszaieres ddr 3-as ,abszolut mindent visz"

(#6846) KillHates válasza MurdR (#6844) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nincsen hely benne... :(
A venti-turbó gombban látnék fantáziát!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6847) MurdR válasza KillHates (#6846) üzenetére


MurdR
veterán

És ha a dvd helyére menne be egy venti?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6848) KillHates válasza MurdR (#6847) üzenetére


KillHates
nagyúr

Akkor kell egy körkivágót szereznem, hogy el tudjon jutni a levegő a hűtőlamellákhoz.
De gyanítom, hogy az alaplap már nem indulna utána :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#6849) MurdR válasza KillHates (#6848) üzenetére


MurdR
veterán

Megoldjuk... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#6850) MinionFlasH válasza vandor01 (#6812) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Én azon gondolkozom, hogy veszek egy sima SSD-t HDD meg jó lesz külső házban.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.