Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#6051) kreten67 válasza PreDox (#6033) üzenetére


kreten67
senior tag

Hát ha ilyet akarsz venni ,nekem van egy eladó alig-használt gépem i3 + GT540m bőven 100 alatt.
Akár rá is dobhatom a kérdéses játékot kipróbálni!

(#6052) Jazz válasza conqver (#6049) üzenetére


Jazz
veterán

Most méé?:) A nagyobb mintából nagyobb a hibaszázalék is. Clevo-ból jóval kevesebbet adnak el itthon. És ott is hallani sok mindent, hogy épített gépet olcsón nem lehet összerakni, és ott is keletkeznek mindenféle anomáliák.
Asusnál meg azért ott az "asus bizalom program". (egy éven belül meghibásodik megjavítják, notit megtarthatod, meg az árát is visszakapod). Meg jóval olcsóbb is mint a clevo.
Nem mondom hogy jobb mint az U705, de azért nem xar.:)
Most itthon 410-ért kapsz 4720HQ, 970M, 1TB HDD, 128Gb SDD, ez azért annyira nem rossz.:)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6053) conqver válasza Jazz (#6052) üzenetére


conqver
aktív tag

De ennyi?Olvasom folyamatosan a ROG fórumot.
Nagyon sok PH-s felhasználónak azért durvább hibák voltak ;) gariztatással stb.
Ez egyébként egy végeláthatatlan vita tárgya lehetne :K :R

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#6054) Jazz válasza Muerte (#6050) üzenetére


Jazz
veterán

Ez a legjobb, ezen jót derültem.:D
"A hordozhatóság nem indok. Egyrészt azért nem, mert manapság már nem hordozza senki a cuccait, mert a neten játszik (No.1) , vagy ha mégis, ennyi pénzből össze lehet rakni egy ennél jóval könnyebb asztali gépet is, az isten áldja a Mini-ITX szabvány kitalálóját, no meg a kétkilós, 22 hüvelykes monitorok gyártóit."(No.2)
Mert ha van net, akkor nincs szükség mobilitásra? :C Emberünk hallotta valahol hogy régen lan-party keretében gépeket cipeltek mindenféle házakba, és ezen infóból építkezik.
A másik, hogy egy gamer noti az 3 in 1: sima noti, asztali pc, és munka-workstation.
Aztán, ha utazol, mész valahová, nem a gagyi "secondary" notidat kell magaddal vinni, hanem a "main asztali pc-det" viszed. És még árban is jobban jársz mint gamer pc + cipelős noti....azért még lehetne sorolni bőven.

(#6053) conqver:
Jó, death raven esete azért durva.:) De ő is visszakapta a pénzét.
Én csak azt mondom, hogy sokaknak nincs más alternatíva, mert u705 600k-nál kezdődik, ez meg 410, nem mindegy. Ha egy árban lenne a kettő, nem sokat gondolkoznék én sem a clevo-n. ;)

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6055) Muerte válasza Jazz (#6052) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Az ár/érték arány nem véletlenül billenti a mérleg nyelvét az Asus javára erre gondoltál már?Lassan jó arány lesz ha 10-ből 5db nem lesz hibás,vagy problémás rövid időn belül. Az U705-nél nem a presztizst fizeted meg mint pl.az AW-nél hanem a minőséget is.

(#6056) VL 1500


VL 1500
csendes tag

Hát köszönöm mindenkinek aki írt és annak az egy-két embernek is aki érdemben. Sokkal okosabb nem lettem csak egy érdekes vitát sikerült kreálnom.
Ezek szerint meg kell venni az egyik legdrágább laptopot és vagy jó lesz vagy nem! Kösz!

123qwe

(#6057) Muerte válasza VL 1500 (#6056) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nem.Nem kell megvenned a legdrágább laptopot,de amiket felsoroltál azok közül egyedül a G751 való komolyabb játékra/igénybevételre hosszútávon.

(#6058) szabyka95


szabyka95
őstag

Talalkozott valaki olyan problemaval, hogy random idokozonkent a laptop beakad, par ms-ra? Olyan hangot ad ki, mint amikor a gep becsipi a szalagot. Ez csak akkor tortenik ha van hangforras. Biost frissitettem, s utana win10t telepitettem, gyarto oldalarol vannak a driverek

(#6059) VL 1500 válasza Muerte (#6057) üzenetére


VL 1500
csendes tag

Kösz. Na pl. ilyen véleményre lettem volna kíváncsi akár többre is. Köszi még egyszer!

123qwe

(#6060) Muerte válasza szabyka95 (#6058) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Milyen gép,meg milyen szalagot :F futószalagot?magnószalagot? :O Egyáltalán milyen laptopról van szó? szerinted menni fog telepátiával hogy megtudjuk?

VL 1500: Ne haragudj meg,de nem igazán lehet neked úgy tanácsot adni mikor magad sem tudod konkrétan hogy mit szeretnél...Egyszer jó lenne erős gép, aztán de nem is játszol te komoly játékkal,egyik szavaddal ütöd a másikat...Ha jó kell meg erős az drága,ennyi a lényeg.A többi 3-mal amit felsoroltál el lehet játszogatni,nyáron tartós throttling társaságában,de komoly játékra nem valók,ennyi a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#6061) echterion válasza Jazz (#6054) üzenetére


echterion
nagyúr

"Aztán, ha utazol, mész valahová, nem a gagyi "secondary" notidat kell magaddal vinni, hanem a "main asztali pc-det" viszed. És még árban is jobban jársz mint gamer pc + cipelős noti....azért még lehetne sorolni bőven."

Na, én pont ezért vettem magamnak AW-t (igaz, gyengébb hardverrel, de nincs is erősebbre szükségem mostanság), és egy percre se bántam meg. :K

[ Szerkesztve ]

**********

(#6062) whited


whited
addikt

Sziasztok
Mi most a vélemény az AW gépekről?
1-2 hónap múlva szeretnék beruházni 800k körül egy gépre.
Eddig eléggé a MBP felé húztam, mert elképzelhető, hogy szeretnék videóvágással + társai foglalkozni.
Ha megoldható ez win-en is professzionális szinten akkor elgondolkodnék egy win alapú gépen és ebben a szegmensben már csak szinte az AW maradt.
Ezért szeretném megkérdezni tőletek mi most a helyzet aw fronton :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6063) Jazz válasza Muerte (#6055) üzenetére


Jazz
veterán

A minőség is, meg hogy tömeg termelésben kisebb a gyártási költség. 400k-ból te mit vennél?

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#6064) Muerte válasza whited (#6062) üzenetére


Muerte
Topikgazda

A 18-asok megkapták hivatalosan a 970M/980M SLI-t ha teljesítményből a max.kell,de szerintem kapják a 17-esek is csak ugye egy vga-val nem sli-be.

Jazz: Ha csak és kizárólagosan annyi a keret,talán bepróbálnám az Asust,de nem biztos,lehet inkább használt gépet vennék,de én rám nem kell hallgatni egyébként mert én eleve attól hogy valami BGA a lapon már libabőrős leszek úgy rühellem,szóval nálam a legfőbb kizáró ok.

[ Szerkesztve ]

(#6065) whited válasza Muerte (#6064) üzenetére


whited
addikt

Játék szempontjából nem igazán kell nekem craft
Ha lesz szükségem sok kakaóra akkor az a renderelésnél kéne viszont nem tudom van-e normális alternatíva Final Cut win OS-n, ha van akkor vennék valami hasonló árú gépet mint 1 MBP, ezért gondoltam az AW gépekre :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6066) Muerte válasza whited (#6065) üzenetére


Muerte
Topikgazda

800K-ból már olyan U705-öt összeraksz asztali procival,hogy nincs olyan MBP a Földön amit 10-szer ne verne kenterbe renderelésben ;) ,nem mindig az AW a legjobb mindenben :N

[ Szerkesztve ]

(#6067) szabyka95 válasza Muerte (#6060) üzenetére


szabyka95
őstag

hp probook 470 g1
neha beakad a gep, ha van valami hangforras
legyen T a pillanat amikor ez a jelenseg lejatszodik
par ms ennek a hossza, T tol kezdve, ugyanazt a hangot adja ki a gep, mint amit T-ben kiadott, ekozben termeszetesen a kep is beakad.

[ Szerkesztve ]

(#6068) whited válasza Muerte (#6066) üzenetére


whited
addikt

Egy fontos dolgot elfelejtettem, lenne cipelve es kene normális üzemidő is, 4ora +

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6069) k-adi válasza szabyka95 (#6067) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ez nem a megfelelő topic erre. Kérlek fáradj át az "Azonnali kérdések órája" topicba, vagy a HP saját notebook topicjába!

[ Szerkesztve ]

(#6070) Muerte válasza szabyka95 (#6067) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ilyen jelenséget nálam régen egy gép akkor okozott mikor "beakadt" a SATA vezérlő egy pillanatra,de gondolom nálad inkább valami win10 "ficsőr" lesz annak az oka.

whited: Csodálkoztam is először hogy lehet nálad 2 alternatíva egyben, egy nagyon vékony gép és egy robosztus,de így már más a helyzet :DDD ...Itt meg tudod nézni mik a jelenlegi elérhető konfigok:[link] azt már te tudod hogy eltudsz-e menni 15"-ig vagy 13" a vége.Az tuti hogy akksi üzemidőben ne várj csodákat gamer géptől.

[ Szerkesztve ]

(#6071) k-adi válasza whited (#6068) üzenetére


k-adi
nagyúr

Most cipelni kell + üzemidő VAGY teljesítmény kell? Ha az utóbbi, akkor nagy lesz és nehéz, amit bár lehet cipelni, de kellemetlen, illetve az üzemidő is hamar fog a nullához konvergálni...
Bár nem vagyok egy nagy laptop guru, de 4+ órás üzemidőt egyik gamer se fog produkálni még jó pár évig :)

[ Szerkesztve ]

(#6072) whited válasza Muerte (#6070) üzenetére


whited
addikt

Normál használat mellett pedig anno a g73sw eleg jol bírta nálam mikor nem kellett annyira erőforrás igényes dolgot végezni rajta, ezert bíztam venne hogy egy aw is hozza ezt a szintet :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6073) Muerte válasza whited (#6072) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Hát a kisebbek biztosan jobban bírják,de a nagyobb tesók ilyen filmnézés,vagy net mellett kb.2-3 órát max.

[ Szerkesztve ]

(#6074) whited válasza Muerte (#6073) üzenetére


whited
addikt

Köszönöm a hozzászólásokat, akkor lehet tényleg jobban járok összességében a MBP-val :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6075) Jazz válasza Muerte (#6064) üzenetére


Jazz
veterán

Csak új gép lehet. Ez esetben nincs más mint az asus.:S(?)

free your mind

(#6076) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Üdv!
Miért jó a gamer laptop? Oké, hogy probléma nélkül mennek rajta a mai játékok, de 1 milkáért milyen asztali gépet raksz össze, akár ITX-ben :O. Oké, hogy hordozható, de akksiról max 2 óra alatt lemerül a komolyabb játékok alatt, akkor meg kell az áram, és megint ott vagyunk az asztali gépnél. Persze ez csak az én véleményem és kíváncsi vagyok, szerintetek miért előnyös. :R

(#6077) VL 1500 válasza IMIIKE1998 (#6076) üzenetére


VL 1500
csendes tag

Akkor egy válasz!!!
Én ingázó vagyok, ami azt takarja hogy egy kicsit Magyarországon vagyok aztán egy kicsit Németországba azután meg az Osztrákoknál. Nekem elég nehézkes lenne minden hova cipelni és összerakosgatni egy asztali gépet aztán meg 2-3 hét múlva szétszedni. Na meg persze nem szeretnék kamionnal sem járni!!
Ja és nem kell az 1 milliósat megvenni, mert nem feltétlen a legdrágább a legjobb!
Ez egy elég egyszerű válasz, de szerintem tudnak még neked okokat sorolni!

[ Szerkesztve ]

123qwe

(#6078) k-adi válasza IMIIKE1998 (#6076) üzenetére


k-adi
nagyúr

Milyen 1.000.000rol beszélsz te.... Már a feléért olyan notit kapsz, hogy kávét főz helyetted. :D

(#6079) Pocok256 válasza IMIIKE1998 (#6076) üzenetére


Pocok256
veterán

440k ért olyat kaptam aminél nincs erősebb (ténylegesen, SLI -s cuccokat kivéve) a piacon. Ugyanezt asztaliba 380k körül kaptam volna meg +60k nekem megért annyit, hogy mobilis legyen az eszközöm. Az a 4kg meg nem egy akkor súly amit ne kapnék a hónom alá bármikor.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6080) NTonee


NTonee
veterán

index.hu olvasó :DDD vagy maga a cikkíró. ;)

[ Szerkesztve ]

(#6081) Muerte válasza k-adi (#6078) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha egy normális asztalit akar az ember összerakni 1440p-re az is benne van fél mihályba tokkal vonóval szerintem.

(#6082) Mikulásbá válasza IMIIKE1998 (#6076) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Még egy válasz,miért is gamer laptop: az én melóm olyan,hogy kb. fél hónap vagyok melóhelyen(szó szerint,300 óra körül szokott lenni)Mivel ez is olyan,hogy elég sok szabadidőm van,játszogatni is lehet.Ezért választottam ilyen gépet és hordozom,van benne egy gyors SSD,azon rendszer és programok,játékok,stb.van mellette egy nagy HDD adatokat tárolni.Otthon is és a melóhelyen is ugyanaz a gép van,nincs kompromisszum.Nagy szép kijelző,erős gép munkára,szórakozásra,azaz igazi "all-in-one".
Bár most egyéb okok miatt meg kellett válnom a komoly géptől,ha minden jól megy később visszatérek.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#6083) IMIIKE1998 válasza NTonee (#6080) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Ha-ha-ha... Nem én vagyok cikkíró, sem index.hu olvasó, egyszerűen csak érdekelt, miért vesznek sokan játékra laptopot és nem ITX gépet... A többieknek köszi az értelmes érveket. :R

[ Szerkesztve ]

(#6084) Muerte válasza Mikulásbá (#6082) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Nálam is így van majdnem,minden nap 12 óra a munkahelyemen,12 óra itthon,de a melóba is sokszor van egy kis szabadidőm,pár száz métert ingázok nem nagy ügy cipelni a vasat és kivált így 2 gépet egyben.De amúgy itt a topikban van köztünk még katona meg tűzoltó is ( :DDD :P) nekik is azért kell erős gép mert ingáznak sokszor,ha meg van egy kis idő leülni játszani akkor nem Mariózni szeretnének.

[ Szerkesztve ]

(#6085) Mikulásbá válasza Muerte (#6084) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Nálam 12 km az ingázás,de még biciklivel sem volt vészes,a NOMAD hátizsákba minden belefért és bírta a kiképzést-én is. :U

ASUS ROG Zephyrus GX703HS-K4008T eladó!

(#6086) NTonee válasza IMIIKE1998 (#6083) üzenetére


NTonee
veterán

Érdekes, hogy egyből becsípődött, amit írtam. Vajon miért? És vajon miért szinte szó szerint ugyanazokat a dolgokat írtad le, mint ami a tegnapi indexes cikkben volt? Biztosan nem olvastad, persze. ;)
De csak hogy ne rossz szájízzel távozz... Pontosan ugyanazokat a dolgokat tudom leírni, mint a többiek. Az 1misis gép ökörség. Létezik, sőt, épp tegnap láttam egy 2misis MSI gépet, de senkinek sem kötelező olyat venni, 500ból csúcs hardveres notit kapsz, számlás, garis, bolti polcról levéve. Hogy miért kell? Mert pl a nap 24 órájából egy munkanapon talán hatot töltök otthon (sokszor még annyit se), az is alvással telik. Amikor van időm leülni a gépem elé, akkor nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni, a legjobb teljesítményt akarom és élvezni is szeretném, ha játszok. Akár a melóban ülve szabad perceimben, akár otthon a szabadnapomon. ITX? Egy darab, mindentől független eszközre van szükségem. Szóba nem jöhet ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

(#6087) whited válasza NTonee (#6086) üzenetére


whited
addikt

Mindig is lesznek olyanok, (a jelenlévők mindig kivételek) akiknek az istenért se lehet megmagyarázni ezeknek a gépeknek a létjogosultságát, és ha már nem marad más érv akkor jön a, "de a pécé ócsóbb" mert a FHD is bőven elég, nem kell 6Mx2M pixeles felbontás és társai :)

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6088) IMIIKE1998 válasza whited (#6087) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Omg...Ki mondta, hogy én nem értem meg...Sőt, elárulom neked, hogy mivel még nem dolgoztam munkahelyen, arra nem is gondoltam, hogy sokan több időt töltenek a munkahelyükön, mint 8 óra. Így viszont teljesen érthető, nekem se lenne kedvem összerakni és cipelni egy PC-t, amikor 2 hét múlva már rakhatom is össze.

[ Szerkesztve ]

(#6089) whited válasza IMIIKE1998 (#6088) üzenetére


whited
addikt

Mint írtam is, nem rád irányult amit írtam :K
Viszont igaz, ami igaz, van jó pár olyan ember az ismerősi köreimben akikre igaz az amit leírtam

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6090) IMIIKE1998 válasza whited (#6089) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Jah, látom. Félrenéztem, no offense. :R

(#6091) NTonee válasza whited (#6087) üzenetére


NTonee
veterán

egyébként ezt az "occsóbbapécé" dolgot baromi gyorsan meg szoktam dönteni a saját társasági körömben. Ha nulláról indulsz, semmid sincs otthon, tehát monitor, bill+egér, meg minden egyéb lófasz kell, akkor mennyibe jön ki egy normális, valódi gamer gép, amit lehetőleg nem hulladékokból, meg teszkó gazdaságos alkatrészekből raksz össze? 300 fölé fog menni (én mostanában többször is 400fölé szaladtam ismerősnek megrendeléskor). Az Aw M18x R1-et használtan, Aw Orion táskával együtt megvettem 400alatt, i7 extreme procival, 16gb ram és 680m-el.
Amikor pécé fétises emberrel beszélek és eljutunk eddig a pontig, meg is mutatok neki egy online pc összerakós oldalt, akkor rögtön nincs tovább értelmes reakció.

[ Szerkesztve ]

(#6092) Muerte válasza NTonee (#6091) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Ha normális gépet akarsz,vagy akarnák én is ami tényleg kompromisszummentes az nem jön ki 300-ból,de még az 500k is necces,mikor egy vga ~200k eleve,akkor még hol a többi motyó...lap, proci,ram,ház,HDD,SSD,táp,monitor meg egy rakás kütyü...

[ Szerkesztve ]

(#6093) vandor01


vandor01
őstag

kulonbozoek vagyunk ha mind egyforma birkak lennenk nem is kene csak 1 fajta szamitogep...... ki ilyen ki olyan indokbol ilyent vagy olyan gepet vesz...es mindig vannak akik jobban tudjak mi kellene nekunk :) na azok vagy tonkre mentek mar vagy nagyot hasitottak a piacbol :):)

en a magamreszerol....
a dobozos letformat mar 2005 ben felszamoltam es vettem egy pentiumM-es laptopot.. az akkori "csucsot" ha jol emlekszem 2,2mhz kornyeki procival... mondtak akkor is az okosok minek 250e ft -ert laptopot venni?? ezzel a lendulettel 2010-ig hasznaltam :) utana meg elajandekoztam es hasznaltak Indoneziaban vagy 2 evig :):)

ha az ember "menekult" eletbe kezd jo a mobilitas.... na persze ha nem a gyalogformat uzi a menekult :) akkor csak berakja a laptopot a kocsiba.. nos akkor olymindegy hany kg? 2?3?4? esetleg 5?....

most szeretnek venni vmi jatekos gepet de nem jatszasbol hanem mert erdekel mint "technikai alkotas" nekem az ASUS ROG designe jon be... nezem a AW-t a Clevot... az MSi... de az ASUS tetszik :) varom 6th ge-net de ha beesik valami jo vetel a hasznalt placrol johet a 4th gen is :):)

ha valaki esetleg nosztalgiazni szeretne? itt az uccso dobozos gepem ELADO! :):) 2005bol vagyis az kornyeken? a hugom hasznalgatta neha napjan az elmult 10 evben :):)

[link]

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6094) Muerte válasza vandor01 (#6093) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Kár eladni semmi pénzért,inkább dobozold be és 30 év múlva hátha valami gyűjtő megveszi :DDD

(#6095) vandor01 válasza Muerte (#6094) üzenetére


vandor01
őstag

nos ha tudtuk volna hogy a fadobozos alma mennyit fog erni??
vehettunk volna vagy 10-et!!! :W

az tuti a nepszava es a nepszabadsag osszes iroja hulyenek nezett volna minket, hogy minek tobszazeret elkoteni fadobozokra! :) :)
a dolgos vasipari szakember hany havi minimalbere az? :DD

cimlapon lettunk volna tuti! :C
akkor is meg most is mikor kaszalunk :)

[ Szerkesztve ]

CSAK az INNOVACIO jegyeben! dr Palkovics: "Továbbá Magyarország, legalább régiós szinten, vezető szerepet kíván betölteni a dróntechnológia elterjesztésében, mivel a technológia térnyerése számos további előnnyel, kedvező hatással jár egyebek mellett a szoftverfejlesztésben és a mezőgazdaságban."

(#6096) NTonee válasza Muerte (#6092) üzenetére


NTonee
veterán

amikor már 400 fölé szalad a dolog, akkor mindig jön az "óccsósítsunk" valamin téma. Ilyenkor többnyire a ház, a monitor, proci hűtő ( :F ), táp szokott áldozatul esni. Meg "hát olcsóbb bill és egér is jó lesz", mégha csak 1-2ezresen is múlik a dolog. :U
Legutóbb rokon vett új cuccokat, elküldte a listát, hogy mit nézett ki. Szóltam neki, hogy hellóka, hát a proci hűtő hol esett ki a kosárból? A válasz az volt, hogy dobozos a proci, van benne gyári hűtő, elég lesz. Az egyik teszt oldalon azt írták, hogy 70fok fölé nem megy. Azóta már szét van kapva a gépház, mert olvad a belseje. :D

(#6097) Muerte válasza NTonee (#6096) üzenetére


Muerte
Topikgazda

Elhiszem.A minőség asztali vonalon is pénzes téma,egy dekát sem olcsóbb mint mobil vonalon,de akinek komoly gépe van az nem is szokta szapulni azokat akik meg több pénzt áldoznak egy gamer laptopra,mert tisztában van ezekkel a dolgokkal.

(#6098) whited válasza NTonee (#6096) üzenetére


whited
addikt

Magam részéről ha erős gépet kellene választani és tényleg nem egész nap csak otthon ülne az illető, egyértelmű hogy egy lapos mellett tenném le a voksom, csak hát ahogy megyünk előre az időben a minőség a tömegtermelés és a marketing rovására megy ahogy én látom..

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#6099) kreten67


kreten67
senior tag

A magam részéről csakis az ágyban az ölemben használom az Alienem és nem hurcolom sehova,de ha egy PC-t vennék az ölembe fektetve + rajta a monitor és billentyűzet :F -- a herém biztos lepatkáznám!

(#6100) whited válasza kreten67 (#6099) üzenetére


whited
addikt

:DDD

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.