Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69901) Tulku


Tulku
veterán

No nem lesz CA CIEM mert 6 hét mire elkészül...azt meg ki tudja kivárni...

Na most az Isine20 baromi jó de teljesen nyitott...a Layla baromi jó de teljesen zárt...gondolkodom tehát egy olyan armatúráson, ami félig nyitott...mert az kíméli hosszú ztávon a fülemet...sajnos romlik a hallásom az armatúrástól...csak hangerő van, nincs igazán hangnyomás (mint DD-nél)

Na már most ez az Apex 64 audio U12...de ez már nagyon fájni fog...ez már engem is riaszt... :O

(#69902) kemcso válasza Tulku (#69901) üzenetére


kemcso
Ármester

Ugyanmár, nem is sokkal drágább, mint a Layla :P Vágj bele ne szarozz :DD

(#69903) #16820480 válasza Tulku (#69901) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem is értem hogy tudod az U18 alá adni. Mármint minden szemetet képes vagy megvenni? :U

:P

(#69904) s4tch


s4tch
veterán

Úton a ZS5, feladta a banggood.

(#69905) fausto


fausto
addikt

Sziasztok,

Gearbest-ről akartam rendelni Xiaomi Piston Basic fülest, de kifogytak belőle. Alternatívának milyen választás a Xiaomi Piston Fresh Version? $5-$8 között van rá keretem. Csak a GB jöhet most szóba, mert van egy csomó pontom, amit ott tudok levásárolni.
Köszi előre is! :R

(#69906) K1LLMy53Lf válasza fausto (#69905) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

nekem ebben az árban a KZ HDS1-et mondanám. Mondjuk, ha basshead vagy, akkor lehet a HDS2-3 jobban bejönne ( nekem a HDS1 az egyik filléres favoritom)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#69907) fausto válasza K1LLMy53Lf (#69906) üzenetére


fausto
addikt

Az előző fülesem egy KZ volt (ED-9), de kicsit csalódtam, mert kb, fél év alatt elromlott. Ezért gondoltam a Xiaomi-ra, hátha tartósabb. A hangzása egyébként annak is tetszett.

(#69908) K1LLMy53Lf válasza fausto (#69907) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

sztem ez totál lutri ebben az árkategóriában (de még $100 körül sem olyan jellemző az évtizedes élettartam legjobb tudomásom szerint:) ). mondjuk ez nagyban függ, hogy ki hogyan, mennyire vigyáz rá (táskába/zsebbe gyűri, vagy tokban hordja, mennyire izzad, tehát mennyi pára éri, mennyiszer akad bele dolgokba a vezetéke stb), de a másik nagy tényező, h éppen hogy sikerült a gyártónak azt az adott darabot összeraknia...
szóval a Xiaomi is kb annyi időt bír, mint egy KZ: 1nap és 99év között valahol :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#69909) fausto válasza K1LLMy53Lf (#69908) üzenetére


fausto
addikt

Az mondjuk $10-12 körül volt, örültem volna, ha legalább 1 évet kibír :)
De így a GB visszaadott $5-t, meg van némi pontom, úgyhogy gondoltam nézek valamit annyiért
Akkor azt mondjátok, hogy tartósságban nincs nagy különbség a Xiaomi és a KZ között?

(#69910) kemcso válasza fausto (#69909) üzenetére


kemcso
Ármester

Ebben az árkategóriában nincs nagy különbség a minőségben, ~3000Ft-ért nem is nagyon lehet elvárni, ez az alja.

(#69911) Peterhappy


Peterhappy
őstag

Pár nap eltéréssel befutott a két nemrég rendelt füles.

Nincs szerencsém. Az Einsear T2 óriási csalódás. INNEN rendeltem, titkon remélem, hogy nem eredeti. Használat előtt már lejött a jack dugó sapkája, a hangzása pedig kb. súrolja a mezei Samu headsetem szintjét.
Az meg már csak saját hülyeség és figyelmetlenség, hogy mikrofon ugyan van, de gomb (és hangerő szabályozó) már nincs...

A KZ ATR már lényegesen jobb, ott azért nem érheti szó a hangzás miatt a ház elejét, ott csak az én fülem béna :) :(
Nem tudok úgy sétálni/futni fél percig, hogy ne kellene megigazítanom a fülest, vagy ne csusszanna előre/oldalra a hátul elvezetett madzag. Ma még megpróbálkozom a nagyobb harangokkal, hátha az orvosolja legalább a ki-kicsusszanásos problémákat.
Ez esetben azért zongorázni lehet a Samu füles és az e közötti különbséget, bár hozzá kell tennem, a vacakabb telefonom (Samu Ace4) amit pl. futáshoz használok, zenehallgatás közben nagyon halkan, de folyamatosan recsegett/ciripelt... Szerencsére a "jobbikon" (LG G3) valóban remekül szól.

A BlitzWolf BW-ES1 két és fél hónap után sem érkezett meg (nem is fog), gyanítom hogy azért, mert én még picivel olcsóbban vásároltam, mint amennyiért a rendelést követően, pár nappal később vesztegették...

(#69912) holozis_HUN válasza Peterhappy (#69911) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kár hogy nem jött meg neked a BW, érdekelt volna a véleményed :B

Nagyon gondolkozok ez a füles (BW) és egy bluetooth füles között... Előbbi nincs raktáron most, utóbbinak a hangminőségétől félek... Bár a bluetooth füles megoldás sokat könnyítene az életemen.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69913) holozis_HUN válasza holozis_HUN (#69912) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Bocsi, nincs már szerkesztési idő.

QCY Qy12 és Qy19 között van valami komolyabb HANGZÁSBELI különbség?

Igazából a QY 12-ben a mágneses cucc tetszik, de a QY19 pedig újabb.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69914) Peterhappy válasza holozis_HUN (#69912) üzenetére


Peterhappy
őstag

Engem is :D

Nekem is sokkal jobb lett volna a BT füles, pláne futáshoz, de nyuszi voltam, hiába írtak itt róla többen is kimondottan jó véleményt az egyik "párdolláros" modellről.

Szerk: azt hiszem EZT a modellt javasolták itt a Kollégák ár/érték tekintetében.

[ Szerkesztve ]

(#69915) Peterhappy válasza holozis_HUN (#69913) üzenetére


Peterhappy
őstag

Atyaég ezt biztosan tőlem akartad kérdezni? Fogalmam sincs, mi az a Qy12 és 19 :)

(#69916) holozis_HUN válasza Peterhappy (#69915) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Nem tőled kérdeztem, csak válaszoltam saját magamnak :D

Amiket írtam füles azok APTX támogatásúak, ami jobb hangminőséget eredményez. Elvileg telómra rá tudnám varázsolni az Apt-X támogatást, és a sound modban, amit használok, van pár bluetooth cuccos, szóval lehet egész jó hangzást ki tudnék hozni.... Hmm... Lehet berendelem, amint rakok a kártyára pénzt... Remélem nem kidobott 6000 forint lesz. Másnem kicsit olcsóbban megpróbálom eladni, ha nem jön be.

Viszont akkor már kellene egy normálisabb vezetékes füles is, hogy legyen összehasonlítási alap (most Rock Zircon van, ez sem rossz, csak kicsit részlethiányosnak hat) bár gondolom örülhetek, ha Zircon minőséget kapok bluetoothban.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69917) #16820480 válasza holozis_HUN (#69916) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az aptX jobb hangminőséget eredményezhet. Nem kötelező érvénnyel lesz jobb. Ez csak egy kodek, amivel jobb adatsűrűséget lehet elérni az átvitelnél, tehát kevésbé kell tömöríteni, vagy nem lesz (annyira) veszteséges a BT átvitel. A hangzás az egyébként inkább függ szerintem a hardvertől, hogy mi alakítja hanggá azt a jelet.

(#69918) monti0222w válasza Peterhappy (#69911) üzenetére


monti0222w
addikt

Lehet egy hibás példányt kaptál, azért érdekes hogy a samu füleshes hasonlítod, mert amiket én hallottam belőle mind V karakter hangzású volt, ellenben a T2 semleges, vagy nagyon enyhe V-nek mondanám jó, dinamikus és árához képest élvezhető mindhárom tartomány. Nem egyforma hangzás világuk van!
Hozzá képest a samu fülesei eláshatják magukat, szerintem. :K

[ Szerkesztve ]

(#69919) Peterhappy válasza holozis_HUN (#69916) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D Megnyugodtam és bocs :D

(#69920) Peterhappy válasza monti0222w (#69918) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hát ebben semmilyen karakter nincs, nem hogy V :)

Csak ezt tudom én is elképzelni; túl jól értékelt eladó (és a termék is az) hogy hamisítvány legyen, akkor viszont csak hibás példány lehet. Mert hogy normális esetben ez biztos, hogy nem lehet az, amit Ti, nálamnál sokkal vájtfülűbbek dicsértetek a topicban.

(#69921) fericske válasza Peterhappy (#69920) üzenetére


fericske
addikt

Járasd a fülest, hátha lesz belőle valami.
Nem a szokásos bejáratás téma miatt, hanem ezek az olcsó kínai fülesek sikerülnek ahogy sikerülnek a gyártás során. Tiszta ragasztó az egész belülről, előfordul, hogy ráfolyik a membránra, talán le tudja rázni magáról.

(#69922) Peterhappy válasza fericske (#69921) üzenetére


Peterhappy
őstag

Rendben, köszönöm a tippet!

(#69923) moti07


moti07
tag

Sziasztok! Fülhallgató vásárláshoz szeretnék tanácsot kérni.
5-10 ezer forint körül szánnék rá. Főleg elektronikus zenét hallgatok azon belül is főként techno-t ezért olyan fülest szeretnék ami rendelkezik extra basszusal. Nem tudom hogy melyik tipus jöhet szóba, előre is köszönöm a segítséget.

(#69924) mateus válasza holozis_HUN (#69912) üzenetére


mateus
senior tag

Nekem van BW, meg mellette 3 BT füles is. Sporthoz meg munkába járáshoz a BT fuleseket használom, nem rosszabbak annyival. Pl a qcy12 is teljesen vállalható (akár csak az awei 990 es társai), hacsak nem high-end cuccokon nőttél fel.
Ha sportoláshoz, futáshoz kell, akkor qcy (stabilabb a fülben a kampónak köszönhetően), ha csak utazgatáshoz , sétáláshoz, akkor awei is jó.

[ Szerkesztve ]

(#69925) Land válasza Peterhappy (#69911) üzenetére


Land
veterán

Nekem van Pesten egy bejáratott T2. Ha gondolod meghallgathatod. Kiderülne, hogy a tieddel van a gond vagy ez ilyen. Nekem bejön.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#69926) holozis_HUN válasza mateus (#69924) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Te vagy az én emberem :D

Esetleg szegedi vagy?

Eddigi jobbfajta füleseim: KZ HDS1 és Rock Zircon. Előtte gyári galaxy S2-ős vacak volt, meg akármiylen fülesek.

KZ HDS1 és Rock Zircon minőséget tud a füles QY 19 v QY 12) akkor már jó.

Nincs esetleg QY 19-ed?

Ja és BW-hez képest milyen a hangjuk? De kipróbálnám már a BW-t meg a QY19-et már...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69927) mateus válasza holozis_HUN (#69926) üzenetére


mateus
senior tag

Debrecen/Budapest.

KZ fülesem nem volt még, fülesből Sennheiserek vannak itthon, meg Rock Mula és a BW.
BT-ból egy Awei A990, QCY QY12, Brainwavz BLU200, és volt egy Mpow amit már eladtam.

Direkt azért rendeltem többet, mert kíváncsi voltam lesz-e használható a 10e alatti kategóriában, és pozitív csalódás volt mind ha úgy vesszük. Ezeknél már egyéni ízlés kérdése kinek melyik tetszik, mindegyik haveromnak másik jött be :D Szerintem vmennyivel jobban / tisztábban szól az Awei a QCY-nál, és majdnem fele annyiba kerül:)

A vezetékessel talán nem is jó összehasonlítani, mert más célra lett kitalálva, de futáshoz, edzéshez vitathatatlan a BT technológia előnye. A Rock Mula szintjét pl simán hozzák a fentiek.

(#69928) holozis_HUN válasza mateus (#69927) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Esetleg a BW-hez képest milyenek? BW-ről hallottam sok jót. Ja és Apt-X módban használod a QY12-őt?

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69929) mateus válasza holozis_HUN (#69928) üzenetére


mateus
senior tag

A BW tisztábban szól, de pl. 2 ismerősöm szerint is sok a magas, nekik már majdnem fülsértő. Ezen egy illesztékkel lehet javítani, nekem éppen határeset, pár perc alatt ráállt a fülem.
A telóm tudja az aptx-et (S7), de így is jobban szól az aptx nélküli Awei szerintem.

(#69930) Csápájev válasza holozis_HUN (#69928) üzenetére


Csápájev
őstag

Hasonló cipőben jártam,mint te.
BT fülesekből berendeltem hármat Awei 920-at, egy noname kínait és a xiaomi sport bt fülhallgatóját.
Egyik sem éri el a 3ezer forintos vezetékes fülhallgatóm szintjét.
A xiaomi és az awei nagyon szar, a noname kínai,amit itt ajánlottak még egész vállalható.
Ezek után én a következő BT fülessel várok egy darabig,míg fejlődik a technika :DDD

(#69931) holozis_HUN válasza Csápájev (#69930) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Gondolkoztam ezen is, hogy várok még. Főleg, ha biztos Apt-X supportot tudok szerezni a telómra, akkor már a bluetooth dologgal ne legyen baj, adjunk meg minden lehetőséget. MEg akkor már kcisivel többet is rászánok majd.

Addig meg lehet egy BW lesz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69932) Kennyomg2


Kennyomg2
csendes újonc

Hello! Nagyjabol 2 eve egy PM3-at nyuzok, amivel bar meg vagyok elegedve, megis azt kerdezem, ha lecserelnem, akkor mire lenne erdemes? Mostanra teljesen elnyuttem a padokat (?) es a pant also reszet is. Illene mar lecserelni, de olegge macerasnak tunik (bekuldeni Oppohoz, akik majd visszakuldik, ehh), ugyhogy elgondolkoztam egy uj joszagon is.

A PM-3 hangzasa elegge tetszik, bar a magasak neha verszegenynek tunnek (marmint azok), illetve szemuveg miatt kicsit ra kell rakni a melyekre, hogy hasonlo erossegu legyen, mint optika nelkul. Szemuvegesek atka. A V-onatrol (hehe) sikeresen leugrottam vele, nem is hiszem, hogy vissza tudnek kapaszkodni - de nem is akrok. Szoval milyen zart, nem in ear fulest ajanlanatok, aminek relative semleges karaktere van? Es letezik-e ertelmezheto minosegi elorelepes innen, vagy az Oppo sacc/kb jo annyira, mint barmi mas?

[ Szerkesztve ]

(#69933) #16820480 válasza Kennyomg2 (#69932) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hmm, a PM3 az egy fejhallgató, most tulajdonképpen fejest, vagy fülest keresel? :)

(#69934) s4tch


s4tch
veterán

KZ ZS5: a head-fi KZ topikjába betett valaki néhány képet, amin egy szétkapott ZS5 látható. Íme: [link] A lényeg: a 4 driver (2 dd + 2 ba) közül kettőnek alakítottak ki a házon belül a vetőcsővel is összekötött hangkamrát, így 1-1 dd és ba bezárva zenél. Ettől még persze szólhat jól a füles (az enyém úton van, előbb-utóbb kiderül, milyen), mindenesetre érdekes a megoldás. Egyébként a promo robbantott ábrán is ehhez hasonlóan néz ki a füles:

(#69935) monti0222w válasza fericske (#69921) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem tudom mekkora lehet a szórás, de én meghallgatásra kaptam egyet Land topictárstól, és ami lejött nekem az az, hogy árához képest egy nagyon jó kis füles, pláne aki olcsón szeretne egy ilyen karaktert!
Egyébként aki erős V - ről vált egy semlegesre annak elsőre nagyon furcsa lehet a hangja.

(#69936) Kennyomg2 válasza #16820480 (#69933) üzenetére


Kennyomg2
csendes újonc

Fejest, pongyola voltam. *fejre hamut szoros smiley*

(#69937) #16820480 válasza Kennyomg2 (#69936) üzenetére


#16820480
törölt tag

Akkor viszont erre tessék: [link] ;)

(#69938) Peterhappy válasza Land (#69925) üzenetére


Peterhappy
őstag

Köszönöm a felajánlást, nagyon kedves tőled!
Feleségem hallgatta tegnap este és ma délben és neki nagyon tetszik, nem is értette miért szidtam (mármint a fülest).
Megmondom őszintén az én kezemben ma nem is járt, de tegnap hirtelen felindulásból a Feleségemnek adtam, így most így is - úgy is kénytelen leszek másikat nézni :)

Azt hiszem megvárom a Blitzwolfot és ha lesz raktáron, azt veszek. Annak van kontrollere is, amit a T2-ről nagyon is hiányoltam.

(ugyanakkor sajnálom, a filmtörténelem miatt a T2-nél vagányabb nevű fülest nem sokat tudnék elképzelni :) )

(#69939) Dave™ válasza Peterhappy (#69911) üzenetére


Dave™
nagyúr

Valami ott nem oké, hangzásban messze-messze az ATR felett van a T2, de még a Blitzwolfnál is jobb, igaz erősen más karakter tehát a BW is nagyon jó vétel. A minősége is remek (legalábbis azoknak, amikkel eddig találkoztam), és vannak gombok, csak rejtettek, meg tudod nyomni alul-felül. Nem tudom miért szól nálad rosszul, az áráért a legjobb (technikai értelemben) hang, amit eddig hallottam. Kicsit hideg meg analitikus, az oké, de ha ennyire rossznak találtad akkor az szerintem hibás darab lesz.

(#69940) Peterhappy válasza Dave™ (#69939) üzenetére


Peterhappy
őstag

Az Asszony oda van érte, most magam is megnéztem, valóban élvezetesebben szól, mint tegnap, lehet hogy tényleg be kellett járatni. Bár a régi telefonnál még mindig recseg (és más fülesnél nem csinálja, de legalábbis nem hallatszik ki). Egyelőre az AZT még mindig jobbnak tűnik, ami soraidat olvasva csak még inkább megerősít abban, hogy nem 100%-os a példány.

Igaz én általában hard rockot/heavy metalt hallgatok, az is számít(hat) a megítélésben.

Az viszont biztos, hogy eredeti, megnéztem pár külföldi kritikát és YT videót, azonos a csomagolás, a részletek, minden.

(#69941) Land válasza Peterhappy (#69940) üzenetére


Land
veterán

Nekem metalra elég jó a T2. Tehát nem jön zavarba a zúzós, hangszer orientált zenénél.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#69942) Kennyomg2 válasza #16820480 (#69937) üzenetére


Kennyomg2
csendes újonc

Danke, mentem! :) *lama smiley*

(#69943) monti0222w válasza Peterhappy (#69940) üzenetére


monti0222w
addikt

Pontosan, a T2 a hangszeres zenére alkalmas, így rockra, metálra, jazz, stb. A mai zenék basszus imádata nem fekszik neki, mivel semleges fülesként kevés benne a mély, és így nem megy neki az a basszus mennyiség ami ezekhez a zenékhez kell.

(#69944) Peterhappy válasza Land (#69941) üzenetére


Peterhappy
őstag

és @monti0222w: köszönöm.

Tegnap visszaolvastam pár száz hozzászólást és megnéztem két nagyobb külföldi oldalt, arra jutottam, hogy még mindig a T2 a legjobb és ezt a döntést a válaszaitok is csak megerősítették, úgyhogy adok neki még egy esélyt, rendelek még egyet.
Kétszer csak nem léphetek ugyanabba a tóba (bár az AWEI Q9-ből sikerült anno kettőből két gyártási hibás modellt kifognom...)

(#69945) Dave™ válasza Peterhappy (#69944) üzenetére


Dave™
nagyúr

Folyóba, és az Awei Q9-ből igazából szinte mindegyik "gyártási hibás", ha ezalatt azt érted hogy szétválik a ragasztásnál. Sajnos meg kell ragasztani utólag, ami tényleg kellemetlen, de a mai napig nem találtam olyat, ami árkategóriájában akár csak meg tudná közelíteni, de még a drágább füleseknél is rendszeres probléma, hogy hiába jobbak, nem egységes a hangkép. Az Awei pedig megfelelő illesztékkel nagyon egyben van hangra, ha megragasztod, akkor meg fizikailag is :D Ha van egy Q9-ed, egy BW-d meg egy T2-d, akkor elég széles palettát le tudsz velük fedni hangszeres zenékben!

(#69946) TheZukker


TheZukker
tag

Megérkezett Magyarországra a vsonic. Innentől lesz hosszú a folyamat? Illetve mekkora eséllyel vámolják meg?

(#69947) simi811118


simi811118
aktív tag

Üdvözletem!
(igen, tudom, hogy nem ebbe a topicba való, így OFF-oskéntt kérdezném, mert hátha itt hamarabb kapok választ)
Ismeri / használja / hallgatja-e valaki az alábbi lejátszót : Benjie T6 - vélemények, tapasztalatok érdekelnének róla

(#69948) Peterhappy válasza Dave™ (#69945) üzenetére


Peterhappy
őstag

:DD fogalmam sincs miért írtam tavat. Eredetileg sz@rt akartam, csak nem akartam nagyon tahónak tűnni, ezért javítottam, de hogy miért tóra??? Lövésem sincs :)

Két Q9 landolt a kukában, az első valóban szét volt esve, azt tényleg ragasztani kellett volna, hülye is voltam, hogy nem tettem, bevágtam a szekreterbe, az Asszony meg közben ki tavaszi nagytakarította :)
A másiknak nem szólt az egyik fülese, az úgy ahogy volt, landolt a szemétben, arra emlékszem, hogy ott majd' szétvetett az ideg...

Most olvasok a Q5-ről. Valóban jobb, mint a Q9?

Várok egy hetet, lesz-e BW, ha nem, akkor lesz még egy T2, míg megjön, addig meg el leszek a KZ ATR-rel :)

[ Szerkesztve ]

(#69949) Dave™ válasza Peterhappy (#69948) üzenetére


Dave™
nagyúr

Én rosszabbnak olvastam, de még nem hallottam. Megkockáztatom, hogy ua. a driver, csak más méretű - kisebb - házban. Remélem azért megreklamáltad a Q9-eket, főleg a másodikat, mert az tényleg menthetetlen volt. Olyannal még én sem találkoztam, egy olyan volt, ami elég szerencsétlenül jött szét, konkrétan levált a driverről a membrán. Na az kuka volt egyből. De elég sok darabból egy volt ilyen, az összes többi jól szólt. Sőt, árkategóriájában egyenesen remekül. Vannak itthon is akik eladják ugyanannyiért amennyiért vették, mert nem az ő világuk (aprón rendszeresen megfordul), tehetnél egy olyannal is próbát, ugyanannyiba kerül és nincs zsákbamacska. Nem mindenkinek jön be, ez tény, meg nem árt illesztékből is többfélét kipróbálni, de én két év után is csak ajánlani tudom, minden negatívuma ellenére is.

(#69950) Spíler válasza Peterhappy (#69948) üzenetére


Spíler
őstag

Ne kövezzetek meg,de én úgy emlékszem azt olvastam,talán itt a PH-n,hogy minél kisebb a száma a Q után annál jobb a füles.Bocs,ha nem így van,majd javítotok.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.