Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69701) #16820480 válasza s4tch (#69697) üzenetére


#16820480
törölt tag

Úgy hallottam még az iPad Pro elég jó hangú csak úgy magában is. De amúgy a DA300 helyett akkor simán vehetnél akár egy X5-III-at is, azt is rá lehet dugni asztali gépre, ha odaülnél elé. Vagy Akár egy Shanling M1-et is, ha olcsóbbat akarsz. Vagy a DA300-at teszed oda az éjjeli szekrényre, és abba dugod a telefont, elvileg kellene mennie, (bár nem emlékszem kell-e neki driver).

Elég sok variáció van a témára :K Csak én abból indultam ki, hogy út közben, többnyire tömegközlekedésen hallgatnál zenét.

(#69702) hackeeeee válasza Tulku (#69700) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát ez van.

Az S7-hez csatlakozik egy Gear is, most azt kíváncsiságból lecsatlakoztattam, így nem jött elő a hiba, de ez most csak egy teszt volt, kicsit sétálgatva melóhelyen.

Hazafelé lehet, hogy kipróbálom így, aztán jön a másik telós teszt.

Alapjában véve nincs vele gondom, a hangja számomra elég, csak ez így, sajnos karcsú, számomra, hogy még bicajozás közben is "el-eldobja" a telót.

Véleményem szubjektív...

(#69703) Tulku válasza hackeeeee (#69702) üzenetére


Tulku
veterán

A megfelelő kapcsolat szinte előbbre való egy BT egységnél mint a hangminőség...persze közvetlenül utána az jön, de b....tjuk a jó hangot ami akadozik...volt ilyen egység nálam...

(#69704) hackeeeee válasza Tulku (#69703) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Még ezt ki fogom próbálni, ha nem lesz jó, akkor menni fog vissza, sajnos. De nem adom fel, még.

Véleményem szubjektív...

(#69705) darvinya válasza hackeeeee (#69704) üzenetére


darvinya
titán

Amit én ajánlani szoktam BT Headset-nél nincs vételi gond.
Pedig néha 50cm falon keresztül kapcsolódik 3m távol másik szobába lévő készülékhez.
Maga az egység jól kezeli a több csatlakoztatott eszköznél lévő kapcsolatot.
Mikor bicajozok, akkor hátitáskába van telo, még ekkor is stabil a kapcsolat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69706) hackeeeee válasza darvinya (#69705) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az LG-vel sem volt ilyen gond, de mindegy lófütty, ez van. Az valszeg a héten elmegy generálra, megnézzük, hogy javítható lesz-e, vagy sem.

Ezt még próbálgatom, ezt a hetet még megkapja, ha nem tudok zöldágra verődni vele, akkor visszaküldöm.

Véleményem szubjektív...

(#69707) kirusz1 válasza darvinya (#69705) üzenetére


kirusz1
őstag

Ez a füles mennyi órát bír?köszi

(#69708) darvinya válasza kirusz1 (#69707) üzenetére


darvinya
titán

3h folyamatos lejátszás 80%-os hangerőn, amit tapasztalatból.tudok.
Készenlétben Headset-ként 3nap stabilan.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69709) s4tch válasza #16820480 (#69701) üzenetére


s4tch
veterán

Inkább írok az mp3 lejátszós topikba választ.

(#69710) Ciccuka


Ciccuka
veterán

HÉV gázolta halálra a 34 éves férfit (TV-ben azt mondták, hogy fülhallgató volt a fülében)

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#69711) Fitzgerald válasza Ciccuka (#69710) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pont ma jártam úgy, hogy egy 2x2 sávos úton gyalogoltam át a II. kerületben, és a külső sávot egyáltalán nem láttam átkelés közben, mert egy furgon állt a belső sávban legelöl, pirosban. Természetesen zenét hallgattam éppen, füles a fülemben, szóval hallani sem hallhattam, hogy mi történik körülöttem. Ha nem lennék extra óvatos amikor fülhallgatóval a fülemben közlekedek, akkor akár ott is maradhattam volna, mert egy másik furgon közeledett nagy sebességgel a külső sávban, ahol viszont éppen zöld volt a lámpa. De az vagyok, úgyhogy szépen megálltam a belső sávban, kidugtam a fejemet, és láttam hogy jön. Átlag hülye gyalogos viszont könnyen beszophatja az ilyesmit még füles nélkül is, hát még fülessel. De lehet azért okosan is csinálni. Ha zenét hallgatsz közlekedés közben, növessz szemeket a tarkódra is.

(#69712) vicze válasza Ciccuka (#69710) üzenetére


vicze
félisten

És még vak is volt....

Tudom, tudom, ne etesd a trolt, de néha brutál fárasztóak a benyőgései.

(#69713) ktommy91 válasza f4lcon (#69634) üzenetére


ktommy91
addikt

6.6mm-nek mértem, vannak 5.5mm-es illesztékekek, valószínűleg azok passzolnak.

Nincs kerítés.

(#69714) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok.A sors iróniája, hogy írok. Akartam írni a TENNMAK IE800-ról, hogy ennyi idő után még mindig tetszik és hogy sok zeneszámnál olyan részleteket hallok meg, ami miatt van hogy az eddig szívesen hallgatott zenét tovább léptetem. Fura.
Na de sajna a mai nap odalett :( Ott felejtettem a buszon, leraktam magam mellé az ülésre a kis tartójával együtt én balga :W

Kérdés: még mindig megéri v. azóta ebben az ársávban van már valami finomság?
24.13 dolcsi volt, most 27.84. Lehet ha ráírok az eladóra tudnék kérni rá kedvezményt, mert anno írogattunk egymásnak és azt írta, ha rendelek majd újra ad kedvezményt.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#69715) fericske


fericske
addikt

Van ilyen BT füles most a Massdrop-on 48 dollárért. msrp $100

(#69716) SSlyTR


SSlyTR
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok segiteni, hol lehet venni eredeti piston 2 fulest? Vagy hasonlot? Igazabol nekem az a lenyeg, hogy a bukosisak ala beferjen es legyen rajta kezelogombok (pause, vol+- vagy zene leptetes ipodhoz).
A vs3 mar nem fer be sisak ala, igy tippre az uj pistonokkal se tudom felvenni a bukosisakomat. Most maxell metalics-szal hasznalom, de a parnai kb semmit se ernek, kiesik a fulembol es sok zaj jon be.
Ha valakinek van elfekvoben, amit nem hasznal arrol is megegyezhetunk.

Koszi a tippeket.

szerk.:
0 hszben ajanlott fules letezik? sehol semmit se talaltam rola, hogy valaha is volt ilyen... - Meizu EP-3 (DD, V karakter, egyenes kábel, mikrofonos) 15$ vagy alatta éri meg!

[ Szerkesztve ]

(#69717) #16820480 válasza SSlyTR (#69716) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az egy elgépelés volt, Meizu EP31-ről van szó, javítottam :R

(#69718) T1k3


T1k3
tag

Edzéshez keresek fülest, vissza is olvastam (amennyire időm engedte)... jellemzően rock, metal együttesek muzsikálnak, egy Xiaomi telefonon és/vagy egy Amazfit órán.

Amiket néztem: Awei A990BL, Tronsmart Encore S1, Meizu EP51. (Xiaomi Mi Sport külseje szerintem vállalhatatlan - szubjektív.)

Véleményetek szerint melyik lenne ideális választás eme felhasználási célra?

"Az erő nem a fizikai képességekből fakad. A legyőzhetetlen akarat a forrása."

(#69719) SSlyTR válasza #16820480 (#69717) üzenetére


SSlyTR
aktív tag

olyan van :D :R

(#69720) vicze válasza vicze (#69687) üzenetére


vicze
félisten

Hát ez tényleg megérte, még a fólia is rajta volt a csomagoláson, teljesen bontatlan.
Az hiszem az earbud-ok hangja számomra továbbra is 100%-osan értelmezhetetlen(a szigetelés hiánya borzalmas). :) De azt kell mondjam emlékeim szerint sokkal jobb mint a Piston Earbud, ez igazából hallgatható, sajnos ennél többet nem tudok véleményezni. :(

[ Szerkesztve ]

(#69721) f4lcon válasza Roland8622 (#69714) üzenetére


f4lcon
őstag

ha szeretted a Tenmak-ot, akkor szerintem nincs értelme cserélni
én ugyan azt pont nem hallottam, de a már 30 dolcsi körül keresel akkor ennek is lehet adni egy próbát
http://www.lendmeurears.com/hz-ep001/

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#69722) #93966848


#93966848
törölt tag

Voltam ma a muzix - ban meghallgatni egy soundmagic E80at. Első látásra és hallásra beleszerettem! Nagyon jól szól mind a mély, mind a magas, a közép is rendben van gitaroknal. Mintha egy luxusautoban szólt volna a zene. Volt ott egy úr öltönyben, nagyon vágta a témát, ajánlott egy e50 est egy 16ezres Lars & Ivan HA-1es fülhallgató erősítőt,mert szerinte több múlik az erősítőn mint magán a fulesen. Ezzel nem is vitatkoztam, gondoljunk csak egy házimozi erositore. Odaadta volna a 2-t 30ert, a Soundmagic E80c pedig 32 lett volna. Engem nagyon megfogott az E80 hangja. Meg ugye a telefonokba sose raknak jó minőségű DAC-ot.
Most már értem, miért kapott jó pontokat teszteken és h miért ajánljatok ennyire ezt a fülest. Engem megvett, de nem 32ert :D

(#69723) #16820480 válasza #93966848 (#69722) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az erősítő és DAC az két külön dolog, és nem váltja ki egymást. Ha a telefonodban szar a DAC, attól még hiába veszel mellé egy erősítőt, csak hangosabban fogod a szart hallani :D

(#69724) monti0222w válasza #93966848 (#69722) üzenetére


monti0222w
addikt

A Nomononál az E80 20e Ft, a E80s pedig 22e Ft, nézz szét mi mennyibe kerül, ha már pénzről van szó!
A másik pont, pedig az, szinte hiába mondunk bármit, ha nem hiszel nekünk! :)
Vedd meg az E80-t a Nomononál és egy tízes spórolsz így.

[ Szerkesztve ]

(#69725) #93966848 válasza monti0222w (#69724) üzenetére


#93966848
törölt tag

A 80C, legujabb 3 gombos az szinte mindenhol 30 körül van, az E80 pedig olyan 23, amin csak 1 gomb van.

(#69726) monti0222w válasza #93966848 (#69725) üzenetére


monti0222w
addikt

Kell a vezérlés neked? :F

(#69728) Bodz


Bodz
nagyúr

Blon S1
Hibrid (1BA + 1DD), 15 dollár.

Ezt nem én vettem, csak hozzám vágták, hogy hallgassam már meg. Először is, a legfontosabb, de tényleg a legfontosabb mondanivalóm. Nagyon kék, meg még ilyen csillogó bigyók is díszítik.
Erős V karakter, de úgy általában beleillik árkategóriája értelmesebb darabjai közé. Nincs über felbontás meg tisztaság, de ennyiért tök okés. Lehet szeretni. Még egész kényelmes is. Kérdés?

[ Szerkesztve ]

(#69729) Spíler válasza Bodz (#69728) üzenetére


Spíler
őstag

Jól vagy? ;]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#69730) Tulku válasza Bodz (#69728) üzenetére


Tulku
veterán

Ha a shell-t valóban szét lehet kapni, akkor megéri...mert olcsóbb így mint ha csak simán shell-t rendelnél...és nyertél egy pár armatúrát...

Szívesen kezelésbe vennék egy ilyet...mit tudok kihozni belőle... :)

(#69731) bozont


bozont
veterán

Van valami tapasztalat GR07(BE) -hez milyen szilikon illeszték lenne a legjobb? Az AN16-hoz Sony Hybrid-et használtam, de nem túl szorosan ül a vetőcsőre, könnyen mozog rajta. Bár a fülemben még nem maradt, de lehet megérett már a cserére.

(#69732) Bodz válasza Spíler (#69729) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem... :D

(#69730) Tulku: Szeretnél egyet?

Igazából ezt is kipróbálhatná valaki... PMV A-01 MK2. Egy beszámoló róla. s4tch? :D

[ Szerkesztve ]

(#69733) #16820480 válasza Bodz (#69732) üzenetére


#16820480
törölt tag

Néztem már régebben ezt a PMV-t, de ennyi pénzt nem akartam adni érte. Inkább vettem egy VSD3-at, az tuti (hangban).

(#69734) s4tch válasza Bodz (#69732) üzenetére


s4tch
veterán

A DD Audio ali eladótól ennek az árát is megkérdeztem :) A K3-at 82, ezt 55 dollárért adnák, a K3 jobb dealnek tűnik. Persze nem lehet rossz ez sem.

(#69735) Roland8622


Roland8622
aktív tag

Sziasztok.
Van még csoda és becsületes ember. Leadták a buszsofőrnek a fülesemet, így továbbra is boldog tulajdonosa vagyok a TENNMAK-nak :DD

(#69721) f4lcon: köszi, megnéztem, annyira nem lett volna nyerő.

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#69736) f4lcon válasza Bodz (#69732) üzenetére


f4lcon
őstag

ezt anno én ajánlottam sheratan-nak, de nem merte bevállalni :)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#69737) TotO'


TotO'
aktív tag

Hali!

pár kérdés:

- Vsonic VSD3 és a VSD3S között mennyire érezhető a különbség (S-es verziónak is ugyanúgy megvannak a mélyei, csak pluszba erősebbek a magasak)?
- Még mindig penonaudioról a legjobb rendelni?
- Kapható valahol hozzá replacement cable, elfogadható áron?

- Ilyen árkategóriában van jobban ajánlt füles? (összefoglalóban ő van vastagon szedve, szóval gondolom nincs)

Egy sima VSD3-at nyüstölök már 2,5 éve, igaz kellett vennem másik kábelt, mert megtört amit alapból adtak hozzá (nem értem miért egyenes a jack és nem L alapból :U ) Tetszik a hangja, de kezd törni a kábel (ezúttal a nem a jack csatlakozónál, hanem ahol a bogyók csatlakoznak rá)

köszi!

4a || Neuzer Courier DT

(#69738) #16820480 válasza TotO' (#69737) üzenetére


#16820480
törölt tag

Tudtommal már nem cserélhető a kábele, az csak az első szériának volt, de utána felhagytak vele.

(#69739) TotO' válasza #16820480 (#69738) üzenetére


TotO'
aktív tag

hmm, kár, a hiba nem a csatlakozásban volt, hanem a kábelben magában nekem eddig mindig :(((
VSONIC VSD3S UPGRADE VERSION és a VSONIC VSD3S 2.0 UPGRADE VER. között van valami különbség? :D
Illetve a VSD5S megéri a +$25-t?

4a || Neuzer Courier DT

(#69740) TheZukker


TheZukker
tag

Szervusztok!

Az olcsó, szükséghelyzetben vásárolt Sony fülesem kezdem megunni, váltani szeretnék. Vsonic VSD3(S)-ben gondolkodok, és TotO' ezen kérdésében szereplő kérdések nagyja engem is érdekelnének. Miben más a kettő füles mélytartománya, mennyire befolyásolja ez a közepeket, és a magasok hasonlóak-e? Mai, alternatív, indie zenére, időnként jazz/blues, és igazából bármire, ami nem tépi le a fejem, de azért pörgős, dinamikus (nem vagyok basshead).
A másik, hogy honnan érdemes rendelni. Amikor pár éve nézegettem ezeket, akkor még a lendmeurt ajánlotta mindenki, de ahogy láttam, ott óriási árkülönbség van a kolléga által emlegetett penonaudiohoz képest. :F

Köszi előre is!

(#69741) #16820480 válasza TotO' (#69739) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem ez a kettő ugyanaz lehet. A VSD5S jobb füles, de kicsit más a karaktere is, mondjuk nem emlékszem már, hogy milyen különbségek vannak pontosan, de ha rákeresel a topikban, akkor biztosan sok leírást találsz.
A Vsonic fülesekkel az a legnagyobb baj mostanában, hogy bár a hangjuk tök jó még mindig, de minőségi panaszok voltak rájuk, főleg a kábelre, csatlakozóra (az enyémen is megtört, pedig alig használtam), illetve volt néhány olyan is, hogy a biocellulóz driver megadta magát. Ennek ellenére a kategóriájában szerintem hangra még mindig az egyik legjobb a VSD3(S).

Ez a "több a mély" nem úgy kell érteni, hogy ténylegesen feltétlenül több benne, hanem hogy erősebb V karakter, tehát inkább a mélyek és magasak vannak előtérben, az S változatnál meg kicsit kevésbé, ott lankásabb a V karakter, a közepek jobban érvényesülnek.

TheZukker: A lendmeurears a hivatalos boltja a márkának, viszont ott alapból szingapúri dollárban jelennek meg az árak, ha átváltod USD-re, akkor már mindjárt nem olyan nagy az a különbség :)

(#69742) TheZukker válasza #16820480 (#69741) üzenetére


TheZukker
tag

Tényleg. De hülyének tetszek lenni. :B :B :D

Ha a kábel, vagy a csatlakozó ugrik, akkor arra itthon van ember, aki megcsinálja? Vagy nem éri meg anyagilag a javítás?

(#69743) #16820480 válasza TheZukker (#69742) üzenetére


#16820480
törölt tag

Van. Igazából ha tudsz forrasztani, akkor nem nagy meló. Egy normális jack csatlakozó pár száz forint, szóval szerintem ez nem olyan hihetetlen nagy kaland.

(#69744) Bodz


Bodz
nagyúr

Na lehet akkor majd én kipróbálom ezt a PMV-t, ha megritkítottam a fülhallgató állományom.

(#69745) s4tch válasza Bodz (#69744) üzenetére


s4tch
veterán

Add el nekem a K3-at, ez ritkításnak kapásból megteszi. ;]

(#69746) TotO' válasza #16820480 (#69741) üzenetére


TotO'
aktív tag

:R

Úgy tudtam az S-es verzióban több a magas, viszont ha az inkább azt jelöli, hogy egyenletesebb a tartomány, az talán még jobb is (feltéve, ha ez nem tompább, doboz szerű magasak árán éri el, mondjuk kétlem)

4a || Neuzer Courier DT

(#69747) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Szeretnék egy BT-s fülhallgatót/headset-et. S7-el használnám, főleg sportoláshoz, utcai viselethez kellene. Elsősorban rock, pop zenék mennek nálam.
Tudtok valamit ajánlani?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#69748) toth_janika válasza toth_janika (#69747) üzenetére


toth_janika
őstag

Azt elfelejtettem hogy max 15-20e a keretem rá. :R

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#69749) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Van valami bestbuy füles 4k-ért? Vlitzwolf BW-ES1-et néztem ki.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#69750) holozis_HUN válasza wwenigma (#69419) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Az Apt-X HD nem megy Apt-X nélkül. Lehet mod, ami támogatja az Apt-X HD-t (nekem van ilyen, Xtreme sound) de a teló alapból nem támogatja az Apt-X-et.

Redmi Note 4 Snapdragon van. Proci tudná az Apt-X-et, de a Xiaomi nem fizet érte jogdíjat, így nem aktiválták. Elvileg kernelben lehet aktiválni, ez nem biztos.

Ha megvan az Apt-X támogatás, akkor elvileg ez az Xtreme sound mod meg tudja nyitni az Apt-X HD-t.

Amúgy mintha szebben szólnának a zenék így, mint natúran, Spotify 320 kbps MP3. Jó modnak tűnik, bejön. Lehet meg is veszem 1k forintért a prémiumot belőle, hátha javít még.

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.