Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69651) Tikakukac válasza fericske (#69650) üzenetére


Tikakukac
titán

Na mondjuk UK-t pont kihagytam pedig onnan szokásom shoppingolni. Meglessük. Mondjuk ha 300%-os a rés, akkor az gáz :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#69652) monti0222w válasza Bodz (#69647) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, nehezen áll össze neked a tökéletes füles. :D
Én nem vagyok ennyire érzékeny a hallgatásban, így a Vyrus most megfelel nekem egyelőre.
Az Audiófly nem tünik rossznak! :N

(#69653) darvinya válasza Tikakukac (#69641) üzenetére


darvinya
titán

Dehogynem, pont ezért fizetett hirdetés.
Sőt volt olyan, hogy töröltettek valós véleményt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69654) Tikakukac válasza darvinya (#69653) üzenetére


Tikakukac
titán

Engem meg akartak kirakni melóból is hsz. megírástól számítva 30 percen belül szólt a nagy-nagy boss, hogy izé :DDD

Hidd el, van az a szint amit nem tud meglépni a legnagyobb brand sem, Intel-Apple ennek nagy mestere. Itthon is van egy cég aki tudatja mikor kapsz gépet, hogy na akkor hogyan is lesz az a dolog a hőmérsékletekkel és társaik. De az egész netet zászlótól függetlenül nem bírod megkenni/töröltetni. Próbálták ezt már sokan, sokszor, de az internet az már csak ilyen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#69655) Bodz válasza monti0222w (#69652) üzenetére


Bodz
nagyúr

Soha nem is fog. :N Vagy szóljatok, ha bármi a pre-fazor LCD3 közelében van emberi áron, azt feltétlen felírom a listára.
Mondjuk régóta van már egy DJE-1500, amit az összes hibájával együtt sem bántottam még. Akkor ez lenne a tökéletes?? :)
Mér pont az Audiofly, nem pedig az AKG? Érzek némi kis előítéletet. :D :D

[ Szerkesztve ]

(#69656) #16820480 válasza Tikakukac (#69654) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, csak ugye mondjuk egy CPU mérhető számokkal, akár a hőmérsékletéről, akár a teljesítményéről beszélünk. A fülesek pedig nagyon nem. És van a neten sok ember, akik nem hallottak semmi értelmeset még, és/vagy botfülűek, és szeretnének valahova tartozni, valakinek érezni magukat, ezért bólogatnak, meg beírogatnak, hogy igen, az valóban jó.
Audióban amúgy sincs objektív jó/rossz igazán, hanem inkább ízlések. Ezt megfejeljük azzal, hogy sokan azt sem tudják mit kellene hallaniuk, és kész káosz lesz az internet. És akkor még a buyer's remorse-ról nem is beszéltünk.

Bodz: Szerintem AKG, én arra vagyok kíváncsi. A félár feléért átveszem utána :P

[ Szerkesztve ]

(#69657) darvinya válasza Tikakukac (#69654) üzenetére


darvinya
titán

Azért, mert véleményt írtál kapod a dádát.
Akkor ott sok fizetési többlet hirdetésből.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69658) monti0222w válasza Bodz (#69655) üzenetére


monti0222w
addikt

Egyszerű nálam azt hiszem a ház külsejével, és a behelyezéssel jobban megtudnék barátkozni a kép alapján. Csupán ennyi lenne az előítélet.
Az AKG mehet Sheratannak, nem bánom, de őt kipróbálnám! :K

[ Szerkesztve ]

(#69659) Tikakukac válasza #16820480 (#69656) üzenetére


Tikakukac
titán

Esetemben a hangminőség kevésbé érdekes, úgyis kilehegem az agyamat is. Inkább a "ha már" faktor játszik be.

darvinya: Hogy is mondjam. Ha szponzorálnak egy felületet, plusz gyakorlatilag ők adnak neked egy jelentős részt a béredhez, de te ennek ellenére szodid a terméket, akkor nyilván hülyén jön ki.

Egyébként a hangvétellel volt gond, szokásos probléma, hogy a PR-es hülyének néz és kétségbe vonja a szakmai hozzáértésedet, én meg mikor tudom, hogy az adott ember ezen kívül máshoz nem ért hajlamos vagyok felkapni a vizet és olyankor úgy írni, hogy Isten és ember sem állít meg. Csodálkozom, hogy megvan ez a nick is 10 éve és soha nem kötöttek belém ha írtam valamiről, csak itt. Na, de ez már másik dolog. Meglesem az opciókat, köszönöm mindenkinek :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#69660) darvinya válasza Tikakukac (#69659) üzenetére


darvinya
titán

Ha már az jobb, mindenkinek joga van arra költeni.
S mi itt nem azért írunk, hogy ellene legyünk, csak kérdésre adjuk választ/lehetőséget.
Amit már eldöntöttek, abba vállveregetésért nem kérdést tesznek fel.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69661) Tikakukac válasza darvinya (#69660) üzenetére


Tikakukac
titán

Esélyesen meg lesz véve ez is meg a Mee is és ami jobb, marad. Egérrel is ez volt, meg kellett venni 3-at és használni, mert másképp nem megy. Fejhallgató az ami mondjuk instant stimmelt, de ez az Omnitronic ez tényleg kiveri a plafont 10k körül.

Utóbbi ismerős, igen, ezzel szoktunk küzdeni amoda mi is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#69662) ginola


ginola
addikt

Sziasztok

Telefonhoz keresek olyan earbud mikrofonos fülest, ami ár/értékben jó lehet, az Apple ilyen fülese jó lehet, max. 7 e Ft-ot szánnék rá.

(#69663) fericske válasza Bodz (#69655) üzenetére


fericske
addikt

Miljen Audiofájl? :F

(#69664) s4tch válasza Bodz (#69645) üzenetére


s4tch
veterán

:C

Köszi, már vártam... Pár kérdésem lenne. A mély elég gyors, elég megfogott rockhoz? A kiemelés elvileg pont jó tartományt érint, de ha folynak a mélyek, az nem fajin. Mennyire nagy a ház? Alváshoz még elmegy, vagy zavaró már? Illesztékre kényes? Telefon szerinted kihajtja, vagy kell hozzá valami combosabb forrás?

(#69665) sirokipatrik válasza vicze (#69621) üzenetére


sirokipatrik
aktív tag

Végül megvettem. És kicsit meglepődtem. Vagyis inkább nagyon. Valami elképesztő ahogy szól, nem mélykiemelt, szerintem teljesen kiegyensúlyozott és minden tartományban bőven jó. Én mint fejhallgató párti teljesen meglepődtem hogy egy ilyen kicsi dolog milyen hangot tud produkálni. Az eredeti árát nem adnám ki soha érte, de 8ezret bőven megért, még 10 körül is bátran azt mondom ne gondolkozz. És eszméletlen minőségi az anyaghasználat. A tartóssága már más tészta. Minden esetre ha tönkre megy a Pioneer fejesem (amit itt ajánlottak) akkor nem fogok kutakodni hogy mi legyen helyette. Ez egy MDR EX 650 AP Sony füles.

[ Szerkesztve ]

(#69666) kuntics


kuntics
aktív tag

Sziasztok!

Közel 3 év használat után már teljesen szétment VSD3S-em kábele.Már egyszer fixre alakítottam,de most már mindenhol jön le róla a szilikon borítás.Egy ilyen megfelelne szerintetek a cserére?Igazán sokat nem akarok rá költeni,úgysincs mostanában használva.

(#69667) darvinya válasza kuntics (#69666) üzenetére


darvinya
titán

Akár az is jó, de fonhatsz magad/fonatsz egyedi kábelt.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69668) kuntics válasza darvinya (#69667) üzenetére


kuntics
aktív tag

köszi a gyors választ.Ahhoz van vmi ajánlott huzal,amiből érdemes ilyet csinálni?

(#69669) Bodz válasza s4tch (#69664) üzenetére


Bodz
nagyúr

Igen, elég gyors szerintem. A háza nem túl nagy, viszont most kipróbáltam neked, engem nagyon zavar ha ráfekszem. Főleg az mmcx dugó. Illesztékre csak egy egészséges mértékben kényes, nyilván hatással van a hangjára a cserélgetés. A szűkebb szájúakkal (alsó sor, balról a második pl) viszont nem barátok, elég sikítozós lesz a végeredmény. Mint már említettem a gyáriak közt nincs hatalmas különbség, a szivacs sem tompít túlzottan. Értelmes hangú telefonnal lehet próbálkozni. Én megtettem LG V20-szal is, de nálam magasan van a léc, nem egy DACportable. Azért nem volt rossz.

(#69663) fericske: ?

[ Szerkesztve ]

(#69670) s4tch válasza Bodz (#69669) üzenetére


s4tch
veterán

Köszi, ez elég jól hangzik azzal együtt, hogy a csatlakozó nincs tökéletes helyen, és egy telefon sem feltétlenül hajtja ki. A Pro 6 helyett/mellé úgyis nézek egy ideje valami combosabbat.

(#69671) monti0222w válasza s4tch (#69670) üzenetére


monti0222w
addikt

Mire gondolsz, új telo vagy mellé egy lejátszó?

(#69672) s4tch válasza monti0222w (#69671) üzenetére


s4tch
veterán

Nem tudom még. Meg kellene hallgatni néhány eszközt, de tudjuk, erre milyen lehetőségek vannak... Könnyen lehet, hogy egy Pro 6 Plus is bőven elég lenne. Külön lejátszó csak akkor jöhet szóba, ha tud streamet (tidal nélkülözhetetlen lett sajnos), vagy legalább usb dac funkciót. Ilyen Xduoo XD05-szerű, saját táppal rendelkező cucc is jöhetne. A Pro 6 szerintem nagyon klassz, de hallom, a DA300 mennyivel többet hoz ki az olcsó Fostex fülesből is...

(#69673) fericske válasza Bodz (#69669) üzenetére


fericske
addikt

"" (#69655) Bodz
......Mér pont az Audiofly, nem pedig az AKG? Érzek némi kis előítéletet...... ""

Az lg v20-at hová helyeznéd a dap-ok között?
Nem hallottam még, de felteszem jobb a lenovómnál.

[ Szerkesztve ]

(#69674) Bodz válasza s4tch (#69672) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az XD-05 pont egy remek hordozható megoldás.

(#69673) fericske: Ilyen Audiofly. Szépeket írnak róla, gondoltam ezt is kipróbálom.
Gondolom jobb a Lenovódnál, vagy nem. :D Tök jó lenne egymás mellett meghallgatni őket.
Ezeknél pl. jobb szerintem: Fiio X1, X3, iBasso DX50, iHifi 770C. Az értelmesebb 100-150k-s kategóriára annyira nem veszélyes.

[ Szerkesztve ]

(#69675) monti0222w válasza Bodz (#69674) üzenetére


monti0222w
addikt

Szóval azt mondod hogy a LG G6 Koreai változata ami quad dacos, olyasmi mint a V20-ban van, megfelelő lenne komolyabb hallgatásra?

(#69676) s4tch válasza monti0222w (#69675) üzenetére


s4tch
veterán

G6 H870DS verziót kell keresni, abban quad dac van, és dual sim.

(#69677) #93966848


#93966848
törölt tag

Na, srácok!
2 modell maradt a tarsolyomban : Soundmagic E80 és RHA-MA 750i

Érvek, ellenérvek? :R

(#69678) madd dogg


madd dogg
senior tag

Sziasztok!

Tudnék most venni a Telekomtól újonnan 9900-ért Sony MDR XB50 AP-t. Van vele kapcsolatban tapasztalatotok? Ennyiért ajánlanátok?

Üdv,
Z

(#69679) Hope08


Hope08
csendes tag

Sziasztok!

Ezzel a fülhallgatóval kapcsolatban van valakinek tapasztalata? (Marley EM-JE051)

https://www.fejhallgatoplaza.hu/marley-em-je051-mi-chant-fulhallgato

Ha ez esetleg nem jó, akkor tudtok ajánlani hasonló árkategóriában, hasonló vezetékezéssel?

Köszi!

(#69680) vicze válasza madd dogg (#69678) üzenetére


vicze
félisten

Mire szeretnéd?
XB sorozat erős V karakter, nem egy rossz füles, de 10e-ért az E10 jobb, elég hasonló karakterrel. Ráadásul XB50 8e normál áron, szóval 10e-ért nagyon nagyon nem éri meg.

(#69681) madd dogg válasza vicze (#69680) üzenetére


madd dogg
senior tag

És tényleg. Hogy átkúrt a telekom... Szerencsére nem vettem még meg.

Egyébként csak keresem mit vegyek az 5000-es tartozékkuponommal, mert ami kellene (TV fali konzol), az nincs raktáron.

Köszönöm. :)

(#69682) monti0222w válasza s4tch (#69676) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, mindezt persze tudom én is csak az érdekelt volna, hogy egy ilyen telefonnal jobb lenne-e a zenei élmény.?
Nem szerettek több cuccot magammal hordani, ezért gondolkodók minél jobb hangzású mobilban. :K

[ Szerkesztve ]

(#69683) Fitzgerald válasza monti0222w (#69682) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Nekem V20-am van, amiben ugyanez a DAC van, és sosem volt még jobb hordozható zenelejátszóm, pedig azért volt 1-2 komolyabb DAC-el szerelt telefonom az évek során. Még a Fostex T50RP MkIII-mat is meg tudja hajtani, ami hírhedten az egyik legnehezebben hajtható fejes.

(#69684) Bodz válasza monti0222w (#69675) üzenetére


Bodz
nagyúr

Nem mondtam ilyet. :D De ha egy telefonnal akarod megoldani a dolgot, megfontolandó vétel, az egyik legjobb. Ha mást is cipelnél, akkor pl a már említett XD-05 jobban szól.
Ezer helyen ki lehet próbálni, használt is van, nem vennél zsákbamacskát.

[ Szerkesztve ]

(#69685) Bodz


Bodz
nagyúr

RHA T20i olcsón. Na ki lesz a leggyorsabb?

(#69686) monti0222w válasza Bodz (#69684) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, azért is kérdeztem, mivel te hallgattad már a V20-t és az G6-ban tudomásom szerint ugyanaz van, legalábbis a Koreai változatban.
Nem szeretnék feleslegesen cipelni még egy cuccot, lejátszót. :N
Akkor képben lesz a G6 vétele. :K
Köszönőm a többieknek is a segítő hozzászólásukat. :R

[ Szerkesztve ]

(#69687) vicze válasza Bodz (#69685) üzenetére


vicze
félisten

Köszi, így most hirtelen vettem 20gbp-ért egy 1More E1008-at(90usd), annyit megér a gyűjteményembe.
Majd valamikor ejuttatom az illetékeshez, earbud meghallgatásra. :)

(#69688) s4tch válasza monti0222w (#69682) üzenetére


s4tch
veterán

Hááát, én a V10-et és a Pro 5-öt is meghallgattam, és bár nem A/B teszt volt egyik sem, meggyőződésem, hogy a Pro 6-nál mindkettő jobban szólt. Más kérdés, hogy a Pro 6 sokkal jobban kézre áll, méretben nem nagyon szeretnék sokkal feljebb menni. A G6 dual ezért lenne klassz, de sajnos üveg a hátlap (sérülékeny, ujjlenyomatokat is gyűjti), és az LG csúcs telefonjainak bootloop problémái elgondolkodtatóak.

Aminek még jó a híre, az a HTC 10, illetve a Vivo Xplay 6. Egyiket sem hallottam. Utóbbi baromi drága, 10-et viszont lehet emberi áron kapni. Ha nem kell a dual sim, nézz meg egyet.

[ Szerkesztve ]

(#69689) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

ZTE Axon 7-ben is jó DAC van, de az már majdnem V20 árban van, ami meg még jobb. Én kifejezetten a kiemelkedően jó multimédiás képességei (elsősorban a DAC) miatt vettem az LG-t pár hete, hardveresen nem volt előrelépés, egy Snapdragon 820-as telefonom volt előtte is. De ez inkább DAC topikba való téma szerintem, ott biztos tudnak segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#69690) #16820480 válasza s4tch (#69688) üzenetére


#16820480
törölt tag

Amennyibe ezek a telefonok kerülnek, vehetsz akár egy A&K XB10-et is, meg bele egy normális fülest, és meg van oldva a hang problémája :)

(#69691) monti0222w válasza s4tch (#69688) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem és köszönöm a segítő szándékot. :R
A Pro 7 is benne van a kosárban, a G6 kintről rendelve egyelőre még drága nekem, az itthoniból meg kisajnálták a quad dacot, az nem kell.
A HTC 10 nem is jutott az eszembe, jó ötlet. :K

(#69692) s4tch válasza #16820480 (#69690) üzenetére


s4tch
veterán

Meg kéne hallgatni egy rendes bt-s eszközt végre. Papíron nem vagyok meggyőzve: egyrészt kéne hozzá egy apt-x képes telefon, ez pedig nem hétköznapi feature egyelőre. Másrészt a bt sávszélessége miatt az apt-x sem lossless codec. Több a bizodalmam a vezetékes megoldásokban, na. Az XB10 meg drágább, mint egy akciós Xduoo XD05, ami legalább tud usb dac-ként is működni.

Ha meg mindenképp BT kéne, akkor léteznek ezek a Hidizs AP60, Shanling M1 apróságok, amik önállóan is értelmezhetőek, emberibb áron, és tudtommal mindkettő használható usb dac üzemmódban és transzportként is. Egy pusztán bt-re kihegyezett cucc nálam annyira marginálisan lenne kihasználva... Inkább meghagyom másnak.

(#69693) Tulku válasza s4tch (#69692) üzenetére


Tulku
veterán

XB10 egy normális fülessel (telefonok közül azért már jó pár tudja az apt-x-et...) egyelőre legyőzhetetlen vezeték nélküli megoldás persze véleményem szerint...azért az nagy Úr, ha a melledig belóg a vezeték ott van pólón belül az egység, és kiváló minőségben élvezed menet közben is a zenét...ez különösen a sokat utazóknak előnyös...

APT-X-HD-n pedig megjön a vezetékes tér is...ott már sokan el fognak gondolkodni a váltáson...de ez 1-2 év...míg elterjed...mert el fog...

(#69694) #16820480 válasza s4tch (#69692) üzenetére


#16820480
törölt tag

Szerintem csak elsőre tűnik jobb megoldásnak a telefonból vezetékkel lógó DAC. Igen, hangban valószínűleg jobb volna, de mellé a telefont használhatatlanná teszi szinte. Eleve zsebben egymás mellé begyűrni valami másik kütyüvel, ott fognak kopogni, karcolják egymást. Vagy mondjuk jön egy hívásod, telefon elő, lehúzod az USB-t, felveszed, beszélsz, utána dugdosod vissza, zsebbe elhelyezed újra. Vagy mondjuk valamit üzengetnél a telefonon, akkor is előveszed, de két kütyüt kell fogni, különben ott himbálózik a DAC.

Ehelyett BT esetében teljesen független fizikailag a kettő, telefont lehet zsebben, táskában, a hívásokat felveheted egy gombnyomással, zajosabb környezetben is, mert ott a füledben a headset. Út közben amúgy sem nagyon hinném, hogy egy BKV buszon megmondod a különbséget a két megoldás hangminősége között.

Hacsak nem az a cél, hogy a havi-heti szintű üzleti utakon a hotelban este leülve a lehető legjobb hangminőséget kapd egy korrektebb fejessel is, akkor szerintem a vezetékes módszer nagyon elmarad kényelemben.

(#69695) Tulku válasza #16820480 (#69694) üzenetére


Tulku
veterán

Ez pontosan így van...ráadásul az XB10 hangminőségére a delikvensek 90%-a nem mondaná hogy nagyban elmarad az általuk eddig hallott hangok minőségétől...na persze vájtabb fülűek nyilván észre vehetik a különbséget, de a nagy többség nem Rachmaninovot hallgat 18 armatúrás CIEM-mel és vesézi a hangminőségét a zongora aljának, miközben a busz a lelkét szétrázza e pazar útvonalakon... :)

(#69696) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Nos, lehet fura, de az alábbit tapasztaltam az X6 Pro-nál. Ha kicsit feszül a jobb oldalon a kábel, amerről az "adapter" is van, akkor ha forgok pl. bal oldalra, és kicsit jobban feszül a kábel, akkor kezd el akadozni. Ha kicsit meglazítom, vagyis vissza húzom a kábelt jobbra, hogy ne feszüljön, akkor minden frankó.

Ugye mivel nehezebb az adapter miatt a jobb oldala, így simán csúszkál oda-vissza.

Nem tört meg a kábel, mert nem elnémul, hanem akadozik, szaggat, plusz ha kicsit megmozgatom csak a kábelt, akkor semmi. Mintha maga a kábel lenne a BT antenna, vagy nem tudom. :(

Ezt most tapasztaltam bringázás közben.

Szerintem vissza fogom küldeni, mert ez így nem a legjobb, sajnos.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#69697) s4tch válasza #16820480 (#69694) üzenetére


s4tch
veterán

+Tulku

Jól beszéltek, tényleg érthető és elfogadható, amit írtok, és biztosan van számtalan olyan zeneszerető, aki így hallgat zenét. Nem véletlen a drótmentes eszközök térnyerése. Viszont nekem nincs rá szükségem. 2001 óta gyakorlatilag nem ülök tömegközlekedésen, az autóba jó hangú rendszert építtettem. A fülhallgatós, fejhallgatós muzsikálás nálam szinte kizárólag esti lazuláshoz kapcsolódik: miután elalszik a gyerek, nem zavarom a családot, esti olvasgatás, elalvás alatt végig megy a zene. A legjobb egy jó hangú mobil lenne, vagy egy dap, esetleg egy tablet, amin böngészni, tartalmat fogyasztani is lehet. Ezen kívül a tidal és a nasról streamelt tartalom épült be a mindennapokba, egyiket sem szeretném nélkülözni. Jó hangú tablet kevés van (Huawei M3 talán, futólag hallottam), a mobilok 2 éves ciklusokban avulnak, a dedikált lejátszók pedig ismeretlen terep, némi olvasgatás után esetleg az X5 III lehetne alkalmas ilyesmire, de az áráért akkor már inkább veszek egy LG G6-ot vagy Meizu Pro 6 Plust, amit nap közben is vihetek magammal, és ha telefonként elavul, legfeljebb használom dedikált lejátszónak. Vagy veszek egy erősítő+dac kombót, amit a későbbiekben bármilyen telefonnal tudok használni, elfér mellettem a kanapén, éjjeliszekrényen, és pc-re dugva kiváltja a DA300 USB-t, ami nélkül úgy tűnik, tudnék élni. Van, hogy az asztali gépet hónapokig be se kapcsolom... Pár hónapja egyszer megtörtént, rácsodálkoztam, hogy jobban szól a füles a DA300-ról a Pro 6-hoz képest, és elindult a vezérhangya. De ha marad a Pro 6 még egy évig, az se gond, jól szól ez. Hát ennyi.

Az egész hordozható témához való hozzáállást vélhetően alapjaiban meghatározza a közlekedés módja.

(#69698) Tulku válasza hackeeeee (#69696) üzenetére


Tulku
veterán

Az antenna abban az egységben van, amiben a vezérlés is...egy körömhegynyi 2,4 gHz-es BT antenna...na most ha megfelelően gyenge, akkor ha elfordítod a fejed, csökken a rálátás és elkezd akadozni...nem hibás, csak gyenge a vevője, ezért hosszú távon rengeteg bosszúságot fog okozni...

(#69699) hackeeeee válasza Tulku (#69698) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

A gond az, hogy az adapter oldalán van nagyjából 1 méterre a teló, oldaltáskában.

Gondoltam, hogy ez nem hiba, csak ez így, hogy ekkora távolság sem megy zökkenőmentesen, ez így nekem nem épp ideális. :(

Még kíváncsiságból ki fogom próbálni a Meizu-val, megnézem, hogy azzal is csinálja-e, abban ugye más BT van mint az S7-ben, plusz ahhoz nem csatlakozik más BT-s eszköz.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#69700) Tulku válasza hackeeeee (#69699) üzenetére


Tulku
veterán

Itt a vevő antenna lesz a szűk keresztmetszet szerintem...tapasztaltam már ilyet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.