Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69151) f4lcon válasza holozis_HUN (#69143) üzenetére


f4lcon
őstag

iphone 7-em van, abban nincs aptX
üzemidőben nagyjából 7-8 órát zenél és hetekig elvan sleep módban.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#69152) ktommy91 válasza atee_13 (#69150) üzenetére


ktommy91
addikt

QCY QY8 ~2000 HUF-ért szerintem jó lehet neked. [link]

Nincs kerítés.

(#69153) atee_13 válasza ktommy91 (#69152) üzenetére


atee_13
őstag

Köszi az ötletet. Viszont a telóm bluetooth 4.0 a füles 4.1 ez okozhat galibát?

(#69154) #16820480 válasza atee_13 (#69153) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az audió szabványok 2.1 óta nem változtak, szóval kb tök mindegy kell legyen.

(#69155) atee_13 válasza #16820480 (#69154) üzenetére


atee_13
őstag

:R köszi az infót. Akkor megpróbálok egyet egész jó véleményeket találtam róla.

(#69156) kirusz1 válasza f4lcon (#69151) üzenetére


kirusz1
őstag

Kösz csak mert 6 órát irnak.akkor teljesen jó

[ Szerkesztve ]

(#69157) zizi7229 válasza darvinya (#69149) üzenetére


zizi7229
tag

Szep lassan egy-ket ora alatt halkult le a hang kb az otodere :))

Tel.: 06-30/650-1098 --- megbízhatóságom, hirdetéseim --- http://hardverapro.hu/tag/zizi7229 || OnePlus One 64GB >> Huawei P9 Plus >> P20 >> S22 Ultra || 8800 Ultra -- Because I believe in power

(#69158) Tulku válasza zizi7229 (#69157) üzenetére


Tulku
veterán

Attól még lazán lehet fülzsír...

Ha van a vetőcsőben olyan szita szerű izé (egyes esetekben drágább modelleknél egyféle dampert is rejt) akkor az simán okozhat ilyen hatást...

(#69159) f4lcon válasza kirusz1 (#69156) üzenetére


f4lcon
őstag

6 órát csukott szemmel is bír, nekem eddig minden alkalommal többet zenélt.
(csodálkoztam is rajta)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#69160) rauschie


rauschie
senior tag

Sziasztok!
A következő paraméterek alapján szerintetek melyik IEM-eket lenne érdemes meghallgatni?

-max 50 EUR
-semleges, esetleg V karakterisztika, semmiképpen se túl sok mély, de azért túl kevés se legyen (fejhallgató vonalon tudom belőni, kb: HD-25 <= x <= HD650), preferált zenék: rock n' roll, punk, edm
-heti 3x15 perc kocogással számolva bírjon ki 2 évet

Előre is köszi minden tippet!

(#69161) schawo válasza rauschie (#69160) üzenetére


schawo
titán

Én a 1More Hybridet fogom ajánlani, az nagyjából belőhető a HD25-1II és a HD650 közé frekimenetben, inkább a 25 felé. Kicsit túlövöm a keretedet (60EUR). Nyilván ennyi pénzért nem várhatsz el egy HD25-1II hangminőséget, de gondolom ezzel tisztában vagy. Pár éve megvan. Bírja a hosszabb futkározást és a több órás biciklizést, de nálam napi átlagban 2-3 órát megy. A szigetelése messze nem 100%-os, ami direkt jól jön futkosás közben.

De biztos kapsz még más ajánlást.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#69162) Csápájev válasza schawo (#69161) üzenetére


Csápájev
őstag

Szia!

Megjött már a Tronsmart Encore S1 fülesed?
Bluetooth fülhallgatót keresek bringázáshoz és eléggé meg vagyok lőve.
Szinte az összes Bluetooth fülhallgatóról olvasok olyan véleményeket,hogy egy fillért sem ér és nem tudom,hogy ezek az illetők várnak nagyon sokat egy BL fülestől vagy a többiek nagyon keveset.. :) ,de hajlok arra,hogy a többség téved, mert vettem egy Xiaomi sport fülest és nagyon nem jött be.
A 3ezres vezetések Samsungomban több élet és basszus van.
QCY 7-8ról is ódákat zengenek egyesek,mások azt mondják egy fillért nem ér.
Én sem várok nagy csodát,csak hogy legalább a Samsung HS130 szintjét elérje,ami valljuk be nem egy nagy etvasz.
Itthon Shure 240et hallgatok,annak a karakterisztikáját imádom.
Ne legyen túlsúlyban a magas és legyenek mélyek.
10ezer körül költenék rá,de minden megoldás érdekel,mert baromi praktikus egyébként a vezeték nélküli használat.
Van ötleted esetleg?
Másoktól is kérdezem persze... :)

[ Szerkesztve ]

(#69163) darvinya válasza Csápájev (#69162) üzenetére


darvinya
titán

Én(s még jó páran) ezt használom és ezt tudom ajánlani.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69164) Bodz válasza Csápájev (#69162) üzenetére


Bodz
nagyúr

Az olcsó bt fülesektől ne is várj csodát! :N Kellően alacsony elvárásokkal viszont megfelelőek lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#69165) Csápájev válasza Bodz (#69164) üzenetére


Csápájev
őstag

És mondjuk melyik az a BT füles,amitől már várhatok kis csodát? :)

darvinya Ez túl szép ahhoz,hogy igaz legyen :)

Schawo Köszi a kimerítő választ :)) ;]

[ Szerkesztve ]

(#69166) schawo válasza Csápájev (#69162) üzenetére


schawo
titán

Még nem :N Mai dátummal van "processed in the destination country"

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#69167) darvinya válasza Csápájev (#69165) üzenetére


darvinya
titán

Mi nem lenne igaz?
Többen vettünk már ilyet és nekem is van.
Hallottam én is drágább BT fülest, de semmivel sem adtak többet ennél. Ja…márka rá volt szitázva.
Igaz én hallgatni szeretem a dolgokat, s nem villogni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69168) Csápájev válasza darvinya (#69167) üzenetére


Csápájev
őstag

Arra gondoltam,hogy nagyon jó lenne ennyiért normális fülest kapni.
Betettem a lehetséges jelöltek közé, sőt, ennyiért igazából kockázat nélkül berendelhető :)
Milyen más Bt fülesekkel tudtad összehasonlítani?
Van benne basszus? A xiaomival elsősorban az volt a bajom,hogy szinte egyáltalán nem volt benne mély.

(#69169) darvinya válasza Csápájev (#69168) üzenetére


darvinya
titán

Van benne mély.
Ez Vivo XE800 BT verziója.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69170) Csápájev válasza darvinya (#69169) üzenetére


Csápájev
őstag

:R megrendeltem, egy Awei 920-al együtt,meglátjuk.

(#69172) thingol válasza #68686080 (#69171) üzenetére


thingol
tag

én alapvetően azt ajánlom, hogy a muzixnál vedd meg ha itthon veszed, mert ha mégis valami baj van, akkor a nap végén úgyis ők fogják elbírálni a garanciális kivizsgálást és talán így lesz a leggyorsabb :)

audiophile.blog.hu // http://www.head-fi.org/u/447468/thingol

(#69173) s4tch válasza Csápájev (#69168) üzenetére


s4tch
veterán

Ha egy olcsó fülesben nincs mély, akkor elsőként az illesztékre gyanakodnék.

(#69176) thingol válasza #68686080 (#69175) üzenetére


thingol
tag

annyi tippet tudok még adni, hogy ha nem itthon veszed valamelyik viszonteladótól (vagy a forgalmazótól) akkor itthon nem fogják fogadni a gariigényedet

audiophile.blog.hu // http://www.head-fi.org/u/447468/thingol

(#69181) szabifotos


szabifotos
senior tag

Üdv!

Xiaomi Piston 2 után beszereztem egy Soundmagic E50-et. A minőségi javulás szembetűnő, de a Piston hangképe jobban bejön. Kicsivel erősebb V karakterre lenne szükségem. A magasakat és a basszust is hiányolom.
Mi jöhetne szóba? Rock Zircon-nal előrébb lennék a Pistonnál? Köszi :R

(#69182) Gabbbb válasza szabifotos (#69181) üzenetére


Gabbbb
senior tag

A Zircon lehet erősebb V, mint a Piston 2, de nem leszel vele sokkal előrébb, inkább sidegrade.

(#69183) K1LLMy53Lf


K1LLMy53Lf
senior tag

lehet tudni már, hogy kb mikor lesz a köv. füles tali?:B

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#69184) Knightos


Knightos
csendes tag

Sziasztok,

Új fülest szeretnék venni 20 ezer körül. Műfajilag elég széles skálán kéne jól teljesítenie, de főként goát, downtempot (szóval egy egészséges, de nem túl erős basszus kéne), pszichedelikus rockot meg hip-hopot szoktam, néha metállal megfűszerezve.
Régebben egy Vsonic VSD1et ajánlottak itt nekem, ami hangzás terén jó volt, de fél év alatt megadta magát a ragasztás, úgyhogy ennél valamivel strapabíróbb egyed jó lenne. Mikrofon nem fontos, a kialakítás is mindegy. Bár gondolom ez már nem nagyon számít de Xiaomi Redmi 3S Prime telefonom van, 3.5ös jackkel.
Izoláció terén csak annyi a feltétel hogy a régebbi vidéki buszokon is jól szóljon. :D

Előre is köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

(#69185) #16820480 válasza K1LLMy53Lf (#69183) üzenetére


#16820480
törölt tag

Most így nincs tervben. Ellenben ha nem így teszed fel a kérdést, hanem úgy, hogy "srácok, kinek van kedve mondjuk jövő héten beülni egy sörre valahova és kipróbálni pár fülest?", akkor szerintem több választ kapsz rá. És attól, hogy nem "hivatalosan" meg szervezett találkozó, még találkozó az :K

(#69186) K1LLMy53Lf válasza Knightos (#69184) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

ha külföldi rendelés mehet, akkor én elsőre Ostry KC06/A füleseket ajánlanám ebben az árban, amit én ismerek. Habár én műfajilag inkább metál/klasszikus/ost-ket hallgatok, de pl Hollywood Undead, Tech N9ne stb zenéket is szoktam hallgatni és a sima KC06 nekem tökéletes volt hozzájuk. Az "A" verzió mélykiemeltebb, ha jól tudom, de én azt még nem hallottam. Esetleg, ha Kínából sikerül valami akcióban kifogni egy 1more triple-t, de az már a keret felett lenne (~22-23környékén meg lehet csípni, de persze még ott van a rizikó, hogy a vám megfogja, ami ritka fülesnél, de előfordul)
Az Ostry felett van egy lépcsővel szerintem, ugyanakkor kevésbé V-s, tehát a basszus ebben lehet, hogy már nem lenne elegendő.

Ugyanakkor lehet, hogy kisebb összegű füles is tökéletes lenne számodra, de majd a tapasztaltabbak ajánlanak párat.:B

(#69185) sheratan igazság szerint csak azért kérdeztem, mert mostanság van melóhelyen az éves szabitervezés, szóval gondoltam, hogyha van egy kb időpont stb, akkor betervezek egy pénteki szabit oda vagy utána hétfőre (szerencsére nem kőbe vésett ez, tehát mozgatható pár hetes intervallumban), mert már többsör beszéltünk róla párommal, hogy eflugorhatnánk valami hétvégén, szóval lehet össze tudnám játszani a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#69187) defqon.1


defqon.1
újonc

sziasztok!
Mit ajánlotok kizárólag elektronikus zenére(hardstyle,hardcore)?Árban 20-30ezer körül maximum.Esetleg valakinek tapasztalat Hisoundaudio Wooduo 2-vel vagy Pump Audio Orange-al? Most egy Xiaomi Piston 2-m van,előtte egy Vsonic Vsd3S volt,az nem volt rossz,de valami mást szeretnék.

(#69188) #16820480 válasza defqon.1 (#69187) üzenetére


#16820480
törölt tag

RHA MA750. Ha kell a távirányító rá, akkor 750i.

(#69189) Knightos válasza K1LLMy53Lf (#69186) üzenetére


Knightos
csendes tag

Mióta van neked meg a KC06? Utánanéztem, de írták hogy az összeszerelése ennek is gyenge, kábel csatlakozás szétesik vagy csak szimplán elszáll az egyik fele. Ha esetleg van olyan ebben az árkategóriában ami strapabíróbb egy picit gyengébb teljesítményért, akkor azt jobban meggondolnám. Ha már tizenezer forintot kiadok érte örülnék ha egy-két évig eldöcögnék vele, mert a VSD1 elég hamar szétesett. Viszont ha nincs ilyen akkor szerintem bepróbálkozok az A verzióval. :)

Árban amúgy 20 felett is megoldható, de örülnék ha a plusz pénz hosszabb élettartamban is visszafizetődik. :)

[ Szerkesztve ]

(#69190) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Szeretnék venni max 5-6k értékben egy új fülhallgatót, mert a 2 éves Maxell Mettalic egyik fele fülese bedöglött. Sajna már rég megkopott róla festék is, így azt se tudom, jobb vagy bal. :D
Az ajánlottak között magyar honban ajánlott áron belül csak Xiaomi Piston Basic találom. Kérdésem, ajánlott venni e-bayről fülhallgatót venni? Vagy elég gyakori a hamisítvány? Bár csak 5k árkategória, így annyira nagyot nem bukhatok. Illetve találtam pár fülhallgatót (és itt is), amelyet csomagolás nélkül árulnak. Megpróbálható, vagy hagyjam?

Illetve a régi fülhallgatóm tönkretételéhez én is nagyban hozzájárultam. Hol az összegubancolás, hol az mp3 kiesett a zsebemből, de a fülhallgató "megfogta" és egyéb nem kíméletes tartás (mp3 mellé raktam a tasakban).

Előre is köszönöm a választ! :R

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#69192) tomiee85


tomiee85
senior tag

Sziasztok!

Elektronikus zenére keresek egy fülest.Két márka jön szóba, hogy miért az mellékes.

JBL és AKG.

JBL S200 és AKG N20 és K375.

Milyen véleményetek van ezen 3 típusról, árral most ne foglalkozzatok :)

Köszönöm előre is

(#69193) K1LLMy53Lf válasza Knightos (#69189) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

a kábele nálam is elszállt, hogy mennyi idős volt ekkor, azt nem tudom megmondani, mivel a 4. tulaja vagyok, ha jól tudom (jófogás->tulku->szentkuti->én, ha jól rémlik), nálam kb 8-9hónapja volt, amikor meghalt a kábel, szerintem olyan ~1,5éves lehetett. Ezt darvinya javította (1+éve), azóta hibátlan (habár tény, hogy mióta megvan 1more triple azóta nem nagyon nyúzom).
Hogy belső felépítése mennyire tartós (vagy legalábbis mennyire néz ki annak), erről esetleg darvinya-t tudod megkérdezni, ő látta szétszedve. De a kábelcsere miatt nem kell kidobni a fülest :)

De egyébként, ha félsz az ilyenektől, akkor javaslom várd meg black friday-t, hátha lesz ismét jó áron RHA 750es (tavaly ~19k körül meg lehetett venni)

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

(#69194) thingol válasza #68686080 (#69191) üzenetére


thingol
tag

dobj nekik egy emailt az info@muzixgroup.com -ra és fognak tudni segíteni biztosan - lehet az utalással is, abban nem vagyok biztos.

Roland

audiophile.blog.hu // http://www.head-fi.org/u/447468/thingol

(#69195) Marquess


Marquess
tag

Hali
Én egy Sony Bass Bosster Füllest vettem 40 euro-ért és eszméletlen jól szól és erős!
Kipróbáltam az összes gagyi füllest,ami ilyen 2,000Ft volt és mind behal elég gyorsan...szóval inkább egy drágábbat ,de jót ajánlanék mindenkinek!

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#69197) ktommy91


ktommy91
addikt

Sziasztok!

Rendeltem egy QCY QY7-et, amihez szeretnék memóriahabos illesztéket venni. Honnan tudnám kideríteni, hogy milyen átmérőjűt keressek? Esetleg tudnátok ajánlani valami bevált 1-2$-os illesztéket?

[ Szerkesztve ]

Nincs kerítés.

(#69198) darvinya válasza ktommy91 (#69197) üzenetére


darvinya
titán

[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#69199) Zola007


Zola007
veterán

Awei A880bl bt fülesre szeretnék venni másféle gumibogyeszt
gyárilag ilyen van rajta:
[link]
A problémám az, hogy egyik "raktáron" lévő bogyóm se illik rá, mert kisebb a nyaki rész, mint az átlag
Hogy keressem vagy hol kapok Kínából valami puha, de rá illő bogyót vagy szivacsillesztéket?

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#69200) ktommy91 válasza darvinya (#69198) üzenetére


ktommy91
addikt

Köszi, berendeltem. Hol találtad meg, hogy milyen átmérőjű a cső?

Nincs kerítés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.