Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69659) Tikakukac válasza #16820480 (#69656) üzenetére


Tikakukac
titán

Esetemben a hangminőség kevésbé érdekes, úgyis kilehegem az agyamat is. Inkább a "ha már" faktor játszik be.

darvinya: Hogy is mondjam. Ha szponzorálnak egy felületet, plusz gyakorlatilag ők adnak neked egy jelentős részt a béredhez, de te ennek ellenére szodid a terméket, akkor nyilván hülyén jön ki.

Egyébként a hangvétellel volt gond, szokásos probléma, hogy a PR-es hülyének néz és kétségbe vonja a szakmai hozzáértésedet, én meg mikor tudom, hogy az adott ember ezen kívül máshoz nem ért hajlamos vagyok felkapni a vizet és olyankor úgy írni, hogy Isten és ember sem állít meg. Csodálkozom, hogy megvan ez a nick is 10 éve és soha nem kötöttek belém ha írtam valamiről, csak itt. Na, de ez már másik dolog. Meglesem az opciókat, köszönöm mindenkinek :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.