Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32247) b.vr válasza #54625216 (#32244) üzenetére


b.vr
őstag

Hát ennek lassan lehetne egy küldön topic :) de ebben az értelemben nem várok laptop funkcionalitást, csak azokat a dolgokat amit írtam. Az iPad pl. sokáig azért volt nálam kizárt (pedig iPhone-om és Macbookom van sok sok éve) mert egyszerűen röhejesnek tartom ahogy a fileokat kezeli, és utazásnál legkonkrétabban hogy csak mindenféle hackeléssel lehetett volna megoldani azt az elképesztő igényemet hogy egy memóriakártyát átmásoljak egy külső winchesterre.... Na aztán ugye tavaly ősz óta van már ebben előrelépés, amióta van iPadOS, szóval még mindig nem vetettemteljesen el, de összességében egy asztali (és egyben laptop) operációs rendszerhez képest még mindig egy játékszernek tartom (de ahogy írtam is, tavaly ősszel volt komoly előrelépés végre, nem csak fájlkezelés hanem multitasking, több ablakos elrendezés, stb, szóval nyilván tudják merre kell menni csak nagyon lassan adagolják)
(egyébként sosem foglakozok utazás közben RAW feldolgozással, nem azért utaztam el hogy ezzel menjen el a drága idő :) Szóval ez nem szempont. Néhány ooc jpg-t szoktam emailekben hazaküldeni köznem a családnak, barátoknak, akinek épp írok, de a képeket aztán komolyan majd ha már hazaértem akkor válogatom ki és dolgozom fel)

"Oscar bácsi meg nem gyütt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.