Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19451) NoMagix válasza zsiz (#19450) üzenetére


NoMagix
addikt

kicentizted rendesen! :DDD :DDD

(#19452) Qkackca válasza zsiz (#19450) üzenetére


Qkackca
őstag

Ennyi :C

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19453) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Ezt az ajándék Centenariot mire kaptuk? Örülök, hogy nem kell vennem! :D

(#19454) lanszelot válasza tesz-vesz123 (#19453) üzenetére


lanszelot
addikt

Milyen ajándék?

(#19455) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Egy "kedves" honfitársunk nem hazudtolta meg Magát a névválasztáskor :U :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19456) tesz-vesz123 válasza lanszelot (#19454) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Kaptam egy levelet a Forza Horizon teamtől és benne volt egy Lambo Centenario. :DD :C

(#19457) zolee145 válasza Qkackca (#19449) üzenetére


zolee145
tag

Jaguar F-Pace. Nem tudom milyen nehézségűek, de nálam jobbak az tuti. :D

(#19458) zolee145 válasza Nyethuszar (#19455) üzenetére


zolee145
tag

Ezeket a neveket hol lehet átírni? Vagy ezt honnan szedi? Valami Microsoft fiókból? Mert én a játékban sehova semmit nem írtam, és "nemmindegy" a nevem. :D
Csak azt tudom elképzelni, hogy marha régen regisztráltam, és valamit beírtam mert kérte.

(#19459) Nyethuszar válasza zolee145 (#19458) üzenetére


Nyethuszar
tag

Elvileg itt és így [link]
Ha mégsem, akkor passz :U De akárhova ilyen nevet megadni mint a "zseni"..... nc :F :(((

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19460) Joccc07


Joccc07
addikt

Szülinapi ajándék. Tegnap lett 2 éves a játék.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19461) Dante73 válasza Nyethuszar (#19459) üzenetére


Dante73
tag

Ha még "vastag" lenne, és nem hosszú.... :D

(#19462) homerhamm válasza Joccc07 (#19460) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, 2. szülinapot is említették a streambe múlt hétfőn. :) Mondjukén örültem volna 200 Super Wheelspinnek is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19463) Joccc07 válasza homerhamm (#19462) üzenetére


Joccc07
addikt

Azért azt kipörgetni eltartana egy darabig. :DDD
Én egy dlc-nek jobban örültem volna. Nincs már mit csinálni. A heti eventek azon a néhány új autón kívül nem adnak semmit. El sem inditottam már ezer éve.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19464) homerhamm válasza Joccc07 (#19463) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem már új tartalmat ne várjunk ehhez a játékhoz. Tudják, hogy itt a vég, jön az új konzol és az új Motorsport, azon dolgoznak már szerintem, a Horizon 4-hez ne varjunk semmit, max ilyen langyi autócsomagokat, régebben kiadott autókból. Amúgy én már kaptam 200 szuperwheelspint (bug miatt), meg mások is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19465) NoMagix válasza homerhamm (#19462) üzenetére


NoMagix
addikt

Az már nyáron megvolt csak nem mindenkinek! Kb.55 milliót pörgettem ki vele!

(#19466) Joccc07 válasza homerhamm (#19464) üzenetére


Joccc07
addikt

Ja, én már nem várok semmit. Jó volt amíg tartott.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19467) Nyethuszar válasza Dante73 (#19461) üzenetére


Nyethuszar
tag

Hehe:)) :DDD :C

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19468) lanszelot válasza tesz-vesz123 (#19456) üzenetére


lanszelot
addikt

köszönöm a tippet :)
Nekem is ott volt

(#19469) Qkackca válasza zolee145 (#19457) üzenetére


Qkackca
őstag


Elég küzdelmes menet volt, 92%-nál értem utol az első hármast (pont mikor bemész a konténerek közé), meg is előztem őket, de a cél előtt az ugratóra szavaztam, elég rosszul viselte a gép a landolást, így legyorsult az egyik :D

Amúgy Horizon 3-ban is elég szoros versenyeket futottam mostanában, az egyik:

Volt még pár hasonló, elég gyorsak meg agresszívak az ellenfelek, főleg az a NoMagix nevű nagyon gyors, mindenhol, mindennel :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19470) zsiz válasza NoMagix (#19451) üzenetére


zsiz
őstag

Az utolsó párszáz méteren folyamatosan egymás mellett mentünk a motorossal és egymást lökdöstük :D Kicsit szoros lett, de megadta :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19471) NoMagix válasza zsiz (#19470) üzenetére


NoMagix
addikt

Nálam is így volt, küzdöttem az utolsó motorossal!

(#19469) Qkackca juhéjjj második lettem!! :Y :C ;]
Komolyan mondom sokkal szorosabb és élvezetesebb futamokat lehet az FH3-ban nyomatni!
Ott a góliát is nagyon király volt!

[ Szerkesztve ]

(#19472) zsiz válasza NoMagix (#19471) üzenetére


zsiz
őstag

Amúgy nem tudom mi van, de mintha nehezebb lenne a játék, mint mondjuk másfél hónapja. Régen simán nyertem az évszakos versenyeket a legnehezebb szinten (verhetetlen?) is, pár hete meg kínlódok pedig könnyebbre is állítottam.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19473) Qkackca válasza NoMagix (#19471) üzenetére


Qkackca
őstag

Elég sokszor vagy második... ;] , de időnként nyersz is :D

Meg a hangok is jobbak szerintem. Mentem most egy versenyt a rally monster Subaruval, az első féktáv visszaváltásnál olyan durván visszadörgött a kipuf, megijedtem, majd leugrottam a székről :DDD

zsiz : én is hasonlóan érzem, mintha folyamatosan erősödnének és agresszívebbek lennének.
Tuti fut a háttérben vmi ai tréning, ami a valódi játékosokkal futott versenyekből tanul...

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19474) NoMagix válasza Qkackca (#19473) üzenetére


NoMagix
addikt

Na, valamikor összeállhatnánk egy kis mókára az FH3-ban, hogy móresre tanítsuk a sok ellent!

#19472) zsiz
Már jó ideje én is ezen a véleményen vagyok!

(#19475) tesz-vesz123 válasza Qkackca (#19469) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

De jó, van PH klán FH4-ben? :D Csak profik lehetnek bent?

(#19476) zsiz válasza tesz-vesz123 (#19475) üzenetére


zsiz
őstag

Nem, mert én is benne vagyok :D Amúgy én nem is tudom mi értelme. Az oké, hogy mindig PH-s drivatarok ellen megyek, de élő PH-st szerintem még nem láttam játék közben. Meg néha random idegenek meghívnak konvojba, de én azt se tudom mire jó :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19477) Qkackca válasza NoMagix (#19474) üzenetére


Qkackca
őstag

Az jó lenne :)

tesz-vesz123: van, Joccc07-nél kopogtass, de azt hiszem ha az xbox társalkalmazásban rákeresel a ph vagy prohardver klánra és bejelölöd hogy csatlakozni szeretnél akkor is be tudsz lépni.
Profik? passz, engem is befogadtak :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19478) NoMagix válasza Qkackca (#19477) üzenetére


NoMagix
addikt

Aki belép a ph-ba az már profi! :DDD

(#19479) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Nyolcadikától Forza Motorsport 7 a Gamepass-ban.

(#19480) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#19471) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Én is örülnék, ha pár körre összeállnánk FH3-ban is. Mondjuk nekem pont az az érzésem, hogy nem olyan jó semminek a tapadása, mint a 4-ben de az is lehet, hogy csak amiatt, mert a 3-ban szinte semmi visszajelzést nem ad a kontroller arról, hogy meddig kéne nyomnom a gázt/féket, meg lehet, hogy azok az emberektől akiktől a 4-ben jó tuningokat töltök le, akkoriban még nem tudtak tuningolni, ezért inkább másokat kéne követnem.

zolee145: Egy idő után meglesz a pályaismereted, ráérzel, hogy hogyan kell fűzni egymás után a kanyarokat, és minden (a titán is) sokkal könnyebb lesz. A gépi ellenfeleket mindig a te szintedhez állítja, ezért ha tuningolsz, az ellenfeleid is erősebbek lesznek, így nem érdemes ész nélkül nekiállni, úgyhogy a mindent bele nem jó hozzáállás, ha tuningolni kezdesz. Így egyben nehéz lenne leírni, hogy hogyan jó tuningolni, úgyhogy nem is teszem, főleg hogy abban sem vagyok biztos, hogy nekem olyan jól megy. :D
Szerencsére a kreatív központból le lehet tölteni más tapasztaltabb tunerek tuningjait, ezzel letudva az egész problémakört. Nem rossz, ha tud magának tuningolni az ember, de először jobb másokét letölteni, aztán amikor már látod, hogy mi az ami működik, akkor már könnyű hasonlóakat csinálni olyan kocsikra, amik tetszenek, de nem találsz hozzá neked tetsző tuningot. A kedvenc tunerjeidet be is tudod követni, így látod az összes tuningjukat, meg ha keresel tuningot valamhez, akkor az övéket dobja fel elsőnek.

tesz-vesz123: Bárki jöhet. Sajnos értelme nem nagyon van, legfeljebb annyi, hogy látod a mi eredményeinket is a különböző trafipaxoknál, ugratóknál, drift zónáknál, meg riválisban. Páran ha ráérünk egyszerre (én ezen a héten pl: sajnos nem) közösen szoktuk csinálni a heti versenyeket, de ahhoz sem muszáj klubtagnak lenni.

(#19481) zolee145


zolee145
tag

Az a baj, hogy én szimulátorból indulok ki, és az ottani setupolásból. Azzal mondjuk van kb 15 évnyi tapasztalatom. Itt még nem tudom, hogy mi működik és mi nem.
Azt sejtettem, hogy hozzám állítja az ellenfeleket, de gondoltam minél durvább a gépjármű annál jobbak az esélyeim. Majd még tesztelgetek.

(#19482) Kisgépkezelő válasza zolee145 (#19481) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Egyébként nem egy nagy kaland. Jobbak nem lesznek az esélyeid attól, hogy "durvább a gépjármű".
Ha bírod a némi német akcentussal beszélt angolt, akkor talán ez a legjobb összefoglaló videó az FH4-es tuningról.

(#19483) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#19480) üzenetére


NoMagix
addikt

FH3-ban jóformán nem tuningoltam vagy csak alap dolgokat, itt a 4-ben már jobban rámentem a témára, de ez sem komoly!
Majd valamikor kerültünk időt a versenyzésre!

(#19484) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van 3 nap extra szabim, amit ki kellett vennem, ráadásul el is kapott valami feneség, szóval szarul is vagyok, meg az idő is egy fos, úgyhogy online road tripeket csinálok fh2-ben az acsiért. Ha valakinek van kedve becsatlakozni, keressen bátran.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19485) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#19480) üzenetére


CJ4567
veterán

FH3-ban a jó tuningok nagy része olyan, mint egy RWD powerbuild FH4-ben, csak összkerekes, és rosszabb gumikkal. :DDD azért érződik úgy, hogy kevésbé kanyadodnak az autók, mert a PI rendszer, és a hosszú egyenesek miatt itt az AWD, gyári gumi, minél több lóerő a nyerő sajna.

No Sana No Life

(#19486) tesz-vesz123 válasza Qkackca (#19477) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Valószínűleg én vagyok balf... de én azt az Xbox izét nem tudom használni. Nem találja a klánt. Inkább írok akkor Joccnak. :D Köszi!

(#19487) NoMagix válasza tesz-vesz123 (#19486) üzenetére


NoMagix
addikt

Keresőbe ennyit kell írni: PH!

(#19488) FNZ


FNZ
őstag

akartam már szombaton is írni, de most leírom ami számomra érdekes volt az FH4-ben
játszottam délelőtt és a heti feladatok 47%-ra teljesítettem, majd kikapcsoltam a gépet.
délután bekapcsoltam ismét és már csak 44%-ot jelzett.
ma bekapcsoltam 45%-ot írt és nem volt meg a rádiótornyos fényképes kihívásom
gondoltam leírom ide a tapasztalatomat, de előtte megint ránéztem és meglett a fotós kihívás és már 46%-on vagyok
elég érdekes, hogy mindig más %-ot mutat + eltűnt egy rövid időre az egyik teljesített feladat.

[ Szerkesztve ]

(#19489) Qkackca válasza FNZ (#19488) üzenetére


Qkackca
őstag

A játékból való kilépés után mennyi időn belül kapcsoltad ki a gépet?
Ha azonnal, akkor előfordulhat ilyesmi. Láttam már én is ilyet, azóta várok inkább félpercet, aztán kapcsolom ki. Olyan mintha nem tudná rendesen szinkronizálni a változásokat ha hamar kikapcsolod.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19490) FNZ válasza Qkackca (#19489) üzenetére


FNZ
őstag

köszi. nem szoktam sokat várni, de akkor várok legközelebb 1/2 - 1 percet.

(#19491) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Miért olyan nem normálisak a játékosok, hogy a gépek ellen is egymást lökdösik? :U Nem az lenne a lényeg, hogy kék csapatként a legtöbb pontot szedjük össze? Harmadszorra sikerült megcsinálnom azt a versenyt...

(#19492) zsiz válasza tesz-vesz123 (#19491) üzenetére


zsiz
őstag

Szerintem sokan azt se tudják melyik moziban vannak.. Mint a játszótérnél is. Elég ha nem lépsz ki és megkapod a jutalmat, mégis legutóbb is az én csapatomból csak én maradtam bent :D 5 v 1-ben meg sok esélyem volt, mikor amúgy is béna vagyok :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19493) tesz-vesz123 válasza zsiz (#19492) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én is egyedül maradtam már a 2. körben, úgyhogy kocsikáztam körbe-körbe, amíg vége nem lett. :D

(#19494) zolee145


zolee145
tag

Végre megcsináltam a Titán izét. Mindössze annyi volt a titok, hogy le kellett venni az ellenfelek erősségét gyökéridiótanoob fokozatra. :D
Tudom, ez csalás, de felidegesített, és én vettem a PC-t, nem az AI, nincs beleszólásuk. :D

(#19495) homerhamm válasza zolee145 (#19494) üzenetére


homerhamm
addikt

Én igen gyakorlott Drivatarokkal megyek, mindig top3ba vagyok.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19496) tesz-vesz123 válasza homerhamm (#19495) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Én is olyan szint ellen játszom, úgyis az kell az eventekhez is... Van azért így kihívás a játékban!

(#19497) zolee145 válasza homerhamm (#19495) üzenetére


zolee145
tag

Csak ezt az egyet vettem le ennyire, mert felidegesített.

(#19498) zolee145


zolee145
tag

Ez az online versenysorozat azért nagy fertő. :D Mentem párat, de kb ennyi volt. Mennek neki a másiknak, össze-vissza. Volt egy bohóc, kb 4-500 méteren keresztül lökdösött oldalról, meg tolt, pedig elfértünk volna. Aztán végül egy kanyarnál sikerült lelöknie az útról. Majd két kanyarral később úgy elszállt, hogy ment a sor végére. :D De jó, mert legalább tőlem elvette a lehetőséget, hogy az első kettő után menjek. Nagyon nem ehhez vagyok szokva online...

(#19499) homerhamm válasza zolee145 (#19498) üzenetére


homerhamm
addikt

Ez 2020. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19500) homerhamm


homerhamm
addikt

A fotókihívásnal nem tudom milyen egyedi építésű autót akar, de egyet se fogadott el.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.