Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19801) zolee145 válasza lanszelot (#19800) üzenetére


zolee145
tag

Nem írtam el. :)
Nézd meg ezt a videót. Ahogy elindul keresztbe ráterhel a külső oldalára az autó, és egyszerűen megától megtekeri a kormányt. A videóban is elengedi a faszi, és csak amikor érzi, hogy megfogta az autót az ellenkormány akkor fogja meg magát a kormány kereket, és ott keresztben tartani kell néhány mozdulat.
Utcai autónál is működik. Volt régebben egy összehasonlítás, 911 turbo meg egy Nissan GT-R, Bruno Senna pont így fogta meg a GT-R-t többször is, hogy elment keresztbe, és egy kicsit elengedte a kormányt, majd amikor már érezte, hogy kell akkor megfogta, és kis mozdulattal egyenesbe állította az autót.
Driftnél nagyon sokat kell nagyon gyorsan tekerni egy terhelésváltásnál, ember nincs aki úgy tudná tekerni. Jobb rábízni az autóra, és csak a végén belenyúlni. :)

[link]

(#19802) NoMagix válasza tesz-vesz123 (#19799) üzenetére


NoMagix
addikt

akkor mákod van!

(#19803) zolee145


zolee145
tag

Lehet választani, hogy milyen online versenyre lépek be, vagy berak ahova ő akar?
Beléptem, terep verseny. Na ha van valami amitől hányok FH4-ben az a terepverseny. Nem tudok megbarátkozni ezzel az irreális 600-zál árkon bokron-keresztül, 200 méteres ugratás, menni keresztül minden szaron. Nagyon nem az én világom

(#19804) CJ4567 válasza tesz-vesz123 (#19794) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezért manapság már tiltogatnak, vigyázz vele. Előre mindenféleképp ne menj, visszafelé még biztonságosabb, de már az se teljesen veszélytelen.

No Sana No Life

(#19805) tesz-vesz123 válasza CJ4567 (#19804) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Csak a Ferrarit akartam, többet nem ugrálok az időben. :D

(#19806) NoMagix válasza tesz-vesz123 (#19805) üzenetére


NoMagix
addikt

két év után kaptam 1 hét bant olyanért, amit még FH3-ban készítettem!

(#19807) tesz-vesz123 válasza NoMagix (#19806) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Az igen! :DDD

(#19808) lanszelot válasza zolee145 (#19801) üzenetére


lanszelot
addikt

Félre érted a fizikát.
Az autó nem kormányoz ellen.
A kerék nem az autó orrára áll be, hanem a menetirányba. Azért forog a kormány, mert az autó segge kicsap. De az első kerék menetirányba tart, mivel az első kerék a fix pont, a hátsó mozog, így a kormány forog.

(#19809) zolee145 válasza lanszelot (#19808) üzenetére


zolee145
tag

A lényegen nem változtat. :)

(#19810) homerhamm


homerhamm
addikt

Farming Simulator 2021 :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19811) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Hogy mennyi idiótával találkozni online...
Ez mind mai gyűjtés: https://www.youtube.com/watch?v=Okk-WzD4-G8
Az első ráadásul ranked team adventure volt, a többi "csak" botok ellen a heti trial. :W

(#19812) NoMagix válasza DjDanee87 (#19811) üzenetére


NoMagix
addikt

Sajnos ilyen sok van, remélem ezzel tudnak majd valamit kezdeni a közeljövőben!
Én is sokszor kapom az ívet... :U

(#19813) tesz-vesz123 válasza DjDanee87 (#19811) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ez annyira nevetséges egyébként... Az lenne a lényege, hogy megverjük a botokat, erre egymást lökdösik. Lopják a mi és egymás idejét...

Tegnapelőtt csináltam én is a botos eventet, ki akart lökni valaki, nyomtam egy satut, erre elgurult előttem és kirepült a halál f...ba. Nyomkodtam neki, hogy Nice Driving! :DDD

(#19814) zolee145 válasza tesz-vesz123 (#19813) üzenetére


zolee145
tag

Az a legjobb, amikor az első menet után nagy része kilép. Utána maradtunk ketten a másik kettőre és meg is nyertük. A legkönnyebb akkor lenne, ha csak egyedül indulnék, mert nincs aki kitoljon velem, viszont ha előzök párat már megvannak a pontok. :)

(#19815) Qkackca válasza Nyethuszar (#19720) üzenetére


Qkackca
őstag

Diszkréten el lett kiabálva :D
Hétvégén mentem át Blizzardba először, aztán miután felépült a fesztivál helyszín és elindultam az első esemény helyszínére, akkor kifagyott a játék amint megláttam a hegyet, igaz épp coop-ot is próbáltunk indítani, nem tudom mennyire zavarhatott az be, de azóta sem volt semmi más, pedig többször is indítottam a játékot, pár óra is beleszaladt.
Amúgy tök állat a helyszín, simán megérte az árát nekem :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19816) Nyethuszar válasza Qkackca (#19815) üzenetére


Nyethuszar
tag

Sajnos megértem,zenész szintén.. :(
Nekünk is tegnap miután coopban voltunk egy 20 körös verseny utolsó körében paff kimerevedett a kép, a hang maradt. Majd pár másodperc múlva szürke-fekete kép. Asztal megjelent, játék bezáródott. Hang beakadt, na mondom gépfagyás. De nem... Csak villant a kép és amd radeon wattman alapértelmezettre állt vissza, eldobta a vga venti setupot...
Persze a vga hője maradt 50+ on.. jött a winresi..
Ha egyedül vagyok fenn, akkor semmi de semmi gond nincsen sok sok óra alatt se. Ez amit írtam meg kb 30-40perc alatt jött be, pár perc híján mindkettőnknél..
Persze,hogy állat, Nekem is a havas rész jött be a legjobban :DDD
A HotWheels cuccot, már óvodás koromban is gáznak tartottam az ugratós matchbox pályákkal..
Az a nagy igazság,hogy valamit vagy direkt, avagy véletlenül elcsesztek a FH3-nál.
De Én valami W10 update-re tippelek,hogy annó jött és azóta ***r lett sajnos :U :((( :( Kijavítani nem érdekük persze, hiszen ott a 4(ami véleményem szerint semmiben se jobb.. sőt!...) . Na mindegy, nem az első ilyen eset lenne..
Másik téma : Ez a backstage cucc, mi a fenére jó mégis..
Csupa olyan kocsit tudsz behúzni ami kb mindenkinek megvan már...

Egyik kis kedvencem FH3-ban :))

Kisregény off :D

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19817) tesz-vesz123 válasza Nyethuszar (#19816) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Fú, az AMD és a kontár driverei... :W

(#19818) DjDanee87 válasza Nyethuszar (#19816) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem hiszem hogy winupdate cseszte el a FH3at. Nekem mikor még nem volt FH4 is rengeteget fagyott a FH3, azt már akkor elszurták mikor kiadták.Volt hogy napokig ment problem mentesen, máskor meg 1 órát nem tudott egyhuzamban futni.

(#19819) tesz-vesz123 válasza DjDanee87 (#19818) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nekem a mostani update megcsinálta a 4-et, végre nem kell kétszer elindítani, hanem elsőre is elindul a játék. 😂

(#19820) HellGreg


HellGreg
őstag

Sziasztok, Forza Motorsport 7-ben valamit elállítottam, és a free play módban olyan autókat is betesz a versenybe, amik teljesen más classhoz tartoznak, és ezeknek az eredményét nem is számítja bele az eredménybe.
Hol lehet visszaállítani, hogy ugyanolyan class legyen egy versenyben?

(#19821) evitiguF válasza Nyethuszar (#19816) üzenetére


evitiguF
senior tag

nekem speciel kedvező is lehet, mert most vagyok visszatérőben, a nyár nálam nem a gémelésről szól, így sok akkor beszerezhető autóból kimaradtam.
Akik tolták eddig is napi/heti szinten, nekik lehet, hogy semmi pluszt nem ad.

(#19822) CJ4567


CJ4567
veterán

Nem is tudtam, hogy már processzorok is játsszák ezt a játékot. :DDD

No Sana No Life

(#19823) homerhamm válasza CJ4567 (#19822) üzenetére


homerhamm
addikt

Meg mamák is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19824) NoMagix válasza CJ4567 (#19822) üzenetére


NoMagix
addikt

jó régi proci... :DDD

(#19825) Qkackca válasza CJ4567 (#19822) üzenetére


Qkackca
őstag

de a lényeg, mennyire gyors/lassú? :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19826) CJ4567 válasza Qkackca (#19825) üzenetére


CJ4567
veterán

Elég lassú volt, általában utolsó volt, vagy utolsó körül. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19827) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Most nekem csilingelt a fülem, vagy másnál is előfordult, hogy Anna azt mondta "turn right", de balra kellett fordulni? :DDD

(#19828) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Sikerült a driftes event az 599 XX Evoval (normális tuning, nem a segg leültetős 500km/h+ tuning)!!!! Ennek örömére pörgettem egy 65-ös Hoonigant! :C :C

(#19829) rdt89 válasza CJ4567 (#19826) üzenetére


rdt89
addikt

Hát attól a processzortól 2020-ban ne is várj többet ;] :DD :DDD

(#19830) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#19822) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Az AMD B4-re gondolsz? :)

(#19831) Nyethuszar válasza CJ4567 (#19776) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nálam gond nélkül feltelepült a "dinput" vagy miféle nevü driverje. (miután levadásztam a fhanszia weboldalukról a drivereket, mivel optikai meghajtó 10+éve nincsen a gépemben :D ) A padot abszolúte jól kezeli a gép és a FH3 meg a 4 is. Na azért a G27-nek a nyomában sincsen.. :N
A W10 látja xbox360 kontrollerként alapból.
Ja régebben Dualshock 3-al toltuk a Forzát, eretnekség x2 :DDD

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19832) homerhamm


homerhamm
addikt

Most hogy elindul a Horizon backstage, lesz még értelme a Forzaboltnak? Illetve mi lesz a hétfői autóval? Esélyt se kapunk, hogy megszerezzük? :F (bár engem nem izgat a Lotus, a TVR Tuscan annál inkább.)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19833) CJ4567 válasza Nyethuszar (#19831) üzenetére


CJ4567
veterán

Én Dualshock 3-al kezdtem, majd váltottam 4-re. :DDD Számomra kényelmesebb a DS formája, az analógok elrendezése, mint az Xbox-é, a touchpad meg nagyon jó arra, hogy játék közben a Spotify-t kezeljem. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#19834) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Valakinek sikerült Logitech MOMO-val beállítani azt, hogy vizuálisan jól adja vissza a kormány mozgást? Ha nézem a játékba az adatokat, T gombra jön elő, akkor érzékeli a 270fokot de 90fok mozgatás után már a játékban vizuálisan kivan maxolva a kerék és a kormány és ez azért zavaró.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#19835) zolee145 válasza homerhamm (#19832) üzenetére


zolee145
tag

Mi az a backstage? Hogy lehet pontokat gyűjteni? Ha egyáltalán kell. :D

(#19836) CJ4567


CJ4567
veterán

(#19837) lanszelot válasza CJ4567 (#19836) üzenetére


lanszelot
addikt

Pont ezért szoktam csak a 101-el multizni, ott nem lehet ütközni. Bár aki szabálytalankodik felszólítják, és idő büntit kap először, ha többször csinálja kidobja a múltból.
Engem is utolsó körben a srác úgy előzött hogy nekem jött kanyarba, és hiába végzett jóval előttem, a listán utánam került. Mondjuk mákom volt hogy vissza tudtam szedni az autót.....de működik a rendszer.

(#19838) NoMagix válasza CJ4567 (#19836) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez igen szép munka! :Y :C

Holnap érkezik a velociraptor és a typhoon?

[ Szerkesztve ]

(#19839) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#19836) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kedvencem az a pálya. :D Legalább tíz különböző vonalvezetése van, úgyhogy ha te nem nézed be, akkor is biztos van mögötted legalább egy aki igen, aztán összetolja az egész mezőnyt. Legtöbb esetben még egy kis egyenes, aztán egy bal-jobb-bal kombináció van ott, nem egy éles jobbos. Van valami olyan rövidített is, ami onnan indul. Ott általában az első kanyarban eldől, hogy kik nem fognak nyerni.

(#19840) Kiskokó


Kiskokó
veterán

Hellóka
Ez az FH4 mindig megtud lepni.
:D
Kihagyás után(mert épp nem volt kedve felengedi online), feltettem a kormányt megint, pár napig FH4eztem.
Most elindult, pár napig jó volt.
Viszont még akcióban megvettem az FH3-at és azzal kezdtem kicsit játszani.
Ma indítanám el a 4-et erre nagy üres ablak, 1sec - > bezáródik és semmi. Nem indul... 2 hét alatt mi baja lett a semmitől ? :D

(jól emlékeztem mikor annó FH3-at pár napig játszottam törtel, hogy mintha úgy rémlett volna jobb a 3. Most megvettem eredetiben és fúú jól emlékeztem, jobban bejön a 3. Az irányítás kormánnyal ég és föld, a hangok is jobbak, van pár kocsi ami a 4-ben nincs)

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19841) lanszelot válasza Kiskokó (#19840) üzenetére


lanszelot
addikt

Az eseménynaplóban nézd meg milyen hibával lép ki.
Dobd be ide, mert így bármi lehet.

Más: SSC Tuatara új nem hivatalos vilagrekord: 532km/h

Könnyedén hagyta le a tavaji Bugatti-t

(#19842) zolee145 válasza lanszelot (#19841) üzenetére


zolee145
tag

Semmi értelme. Már Németországban is csak 350-el mehetsz. :D

(#19843) lanszelot válasza zolee145 (#19842) üzenetére


lanszelot
addikt

A fenébe, pedig már megrendeltem :DD

(#19844) zsiz


zsiz
őstag

Javították a FM7 összeomlás hibát az új nvidia driverben [link]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19845) tesz-vesz123 válasza Kiskokó (#19840) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Nálam ugyanez volt, de a 3-mal... :D Nemrég felraktam, játszottam vele egy napot (előtte volt már 15 órám benne), következő nap már nem indult el. Lol... 3x reinstall után sem működött. Egyszerűen meghalt. :U

(#19846) Nyethuszar válasza tesz-vesz123 (#19845) üzenetére


Nyethuszar
tag

Max futtassatok le egy CCleanert, de Nekem is volt többször ilyen, megoldás nincsen. Szimplán másnap elindult rendesen.. :U :U :F
Legjellemzőbben valami update után volt ez a csibészség.

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19847) Kiskokó válasza Nyethuszar (#19846) üzenetére


Kiskokó
veterán

Miiiiivan veled ???? Discordon írtam ezer éve, vissza se írsz se online semmmi!!

Teszvesz : Ja nekem is volt már fordítva is csak akkor le...rtam. (igaz akkor az FH3 még "demo" volt")
Mondjuk én nem csodálkozok már...

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19848) Nyethuszar válasza Kiskokó (#19847) üzenetére


Nyethuszar
tag

Megvagyok fogjuk rá, sok a gond. De olyan még nem volt,hogy ne legyen sehogyan se..
Ja "beszélő" akkor van ha ülsz.. :DDD A Discen szoba található :P

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19849) tesz-vesz123 válasza Kiskokó (#19847) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A konzoloké a jövő! Mi PC játékosok már le vagyunk sz**va, nagyon régóta. A játékaink 90%-a valami igénytelen átirat, amit gyorsan összedobtak, hogy legyen ilyen is. :( Nagyon félek, hogy a FH4 is egyszer csak gondol egyet és helló.

(#19850) Kiskokó válasza tesz-vesz123 (#19849) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát van benne igazság de én inkább a Microsoft mivoltában keresném a hibát :D

nyethuszár :
Azért ha úgy van irjál discordon, meg szoktunk fent lenni, PHHU-s discordban benne vagy ?

On : Akit érdekel Forzához Discord szerver, van "hivatalos" PH szerver. De tuti linkeltem már itt, csak egy kis emlékezet frissítés.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.