Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18851) _stick_ válasza motifator (#18848) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem McLaren senna-val harmadjára sikerült. Nagyon a csapaton múlik, hiába voltam mindegyik futamon az első.

(#18852) motifator válasza _stick_ (#18851) üzenetére


motifator
senior tag

Eddig a Chiron-al próbáltam, megcsináltam a Senna-t is versenyre alkalmas tuninggal és egész jó csapatot fogtam ki :) Mellesleg tényleg jó a Senna, eddig az S2 versenyeket Divo-val toltam, itt a track toys miatt nem volt választható. Lehet rászokom a Senna-ra is.

Funky + Jazz

(#18853) Bandi821


Bandi821
tag

sziasztok, nekem FH4-ben a heti feladatokat késznek mutatja, pedig a héten még semmit se csináltam, ez most mi?

(#18854) NoMagix válasza Bandi821 (#18853) üzenetére


NoMagix
addikt

Mázlista... :DDD :DD :D :Y

(#18855) CactuS válasza Bandi821 (#18853) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ne bánd, nem játszom olyan régóta, de ez eddig kb. a legszarabb összeállítás eddig.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18856) Qkackca válasza Bandi821 (#18853) üzenetére


Qkackca
őstag

Egy hét nyugalom :D

Nincs esetleg valamilyen frissítés amit nem töltöttél le?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18857) Zeki


Zeki
nagyúr

Megvettem a Kincses térképet. De a térképen ilyet nem találok. Ez nem így működik?

(#18858) parandroid válasza Zeki (#18857) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, hogy alapból nem működik, van rá valahol
egy kapcsoló, be kell kapcsolni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18859) Ventur@ válasza Zeki (#18857) üzenetére


Ventur@
senior tag

PC-n a térképen kell Y-t nyomni és akkor jelennek meg a meg nem talált táblák. Ez működik mind a 3 térképen. Egyszer megnyomod az adot helyen, ahol vagy és már csak le kell aratni a táblákat :D . Amúgy van egy-pár, ami kifejezetten kcsg helyen van és nagy nehézségek árán rombolható le.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18860) csaba951 válasza Zeki (#18857) üzenetére


csaba951
veterán

Elég régiek az emlékeim, de valami ilyesmi volt. Vásárlás után fel kell tenni az Microsoft Store alkalmazásból (tálca). Jobb oldalon 3 pötty -> Saját tartalmak. Ki kell keresni a listából a Forza Horizon 4 Kincses térkép-et, jobb oldalon Telepítés gomb. Ha kész van akkor elindítod a játékot. Amikor első alkalommal megnyitod a térképet, akkor azt hiszem a képernyő alján látod, hogy melyik gombot kell megnyomni, hogy aktiváld a Kincses térképet. Ekkor rákérdez, hogy tényleg be akarod-e kapcsolni? Nyomsz egy Igen-t és már jelzi is a dolgokat a térképen. Amit már megcsináltál/megtaláltál azt szürke színnel látod, az újakat meg színes ikonok jelzik. Ezt a Kincses térkép bekapcsolást tetszés szerint meg lehet csinálni mind a 3 térképen (alapjáték+2 dlc).

(#18861) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Csalókat hol lehet jelenteni? 300al megyek s1 erre a huracan vagy 350el megy el melettem.. Jah biztos s1 tuning volt jaja biztos... Hányinger ez a multi része :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18862) homerhamm válasza AsakuraDave (#18861) üzenetére


homerhamm
addikt

Meg ezeket a lehetetlen trafirekordokat is ki kéne törölni... hol mész te 560-al egy Peel P50-el? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18863) Zeki válasza csaba951 (#18860) üzenetére


Zeki
nagyúr

Bocs, xboxon keresem a kincses térképet, ha már megvettem.
Ezt elfelejtettem leírni.

(#18864) Aszpik válasza AsakuraDave (#18861) üzenetére


Aszpik
tag

Kikeresed a nevét Xbox konzol társalkalmazásban (PC) megnyitod és ott lesz egy továbbiak ikon, ott lesz olyan hogy bejelentés. Én is már szinte csak online gyors játékot játszok ott még elmegy a dolog :)
Múltkor mentem normálisan az úton kanyar után kigyorsítva, mellettem elfékezte a csávó/csaj, de úgy legyorsult, hogy Én mentem az úton Ő meg mellettem párhuzamosan a kőfalat folyamatosan bontva (nem csak keresztezve) is legyorsult, na mondom oké...

[ Szerkesztve ]

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#18865) CJ4567 válasza AsakuraDave (#18861) üzenetére


CJ4567
veterán

Mielőtt mindenkit elhordasz csalónak, ki kéne próbálni normális tuningokat. Colossuson 340-342-t ér el. Attól, hogy valaki jobb nálad, nem biztos, hogy csaló. :)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18866) AsakuraDave válasza CJ4567 (#18865) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah azt nem írtam le hogy kanyar után 1kmes szakaszon hagyott le kb 50+ sebesség kulonbozettel mert kvara kilött mellőlem és egymás mellett mentünk olyan volt mintha nitrozott volna nfsbe.
Huracan performante volt ami alapból s1 900 azt te már max tunenolod de tuti nem upgradelt motorral volt vagy akkor meg is van a bibi hogy bőven s1 900 felett volt az indexe de valahogy azzal jött... Nekem CCS8 volt s1 900 reddit meta tuningos...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18867) Kisgépkezelő válasza AsakuraDave (#18866) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag


Mér ne menne bele az upgradelt motor? Bár hogy hogy mi értelme, azt nem tudom, mert nekem így se tűnt egy EB110 verő vadállatnak.

(#18868) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#18867) üzenetére


CJ4567
veterán

Hagyjad, olvasd vissza a hozzászólásait, lassan kb. idegösszeroppanása lesz a játék miatt.

No Sana No Life

(#18869) AsakuraDave válasza CJ4567 (#18868) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jó látni hogy ennyire elvakult fanatikus emberek vagytok :) Nem csoda, hogy itt tart az ország :R Fogalmad sincs, hogy pontosan mi történt, hogy húzott el mellettem a kocsi milyen helyzetbe de te biztos jobban tudod hisz nem is láttad :) Jobb játékos :C Majd ha egységes beállításokra dob a verseny elején akkor talán lehet erről beszélni, de ez amugy is arkade szóval felesleges....

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18870) CJ4567 válasza AsakuraDave (#18869) üzenetére


CJ4567
veterán

Nehezen fognak itt komolyan venni az elmúlt hozzászólásaid alapján, de sokkal egyszerűbb lenne az ilyet megítélni, ha felvennéd. (PC-n van Shadowplay és Relive, mindkettő képes az utolsó 5 percet folyamatosan felvenni, vagy akár többet is.)

Amúgy meg lehet a Performante-t tuningolni attól, hogy S1 900.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18871) CactuS válasza AsakuraDave (#18869) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én csak azt nem értem, hogyha folyamatosan sz*r, f*s és hasonló jelzőkkel illeted a játékot és a játékosokat, akkor minek játszol vele? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18872) AsakuraDave válasza CJ4567 (#18870) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mindegy nem fogjátok megérteni hogy mint egy rakéta úgy ment el mellettem és nincs az a tuning amivel így menne S1-ben az fix... Vannak csalók ez van nem tudom miért probaljatok elmagyarázni hogy az normális lehete

@Cactus
Mert a single része kikapcsol meg crusolgatásra jó. De egy csomo kocsit csak ugy tudok megszerezni, hogy ezeket a fos szezonokat kell toljam amihez persze kötelező a multizás azé :D És itt kisirom magamból hogy hogy lehet ekkora hányadék a multija...

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18873) Qkackca válasza AsakuraDave (#18869) üzenetére


Qkackca
őstag

Az eddigiek alapján nem tűnnek sem elvakultnak, sem fanatikusnak, de egy kicsivel mintha több tapasztalatuk lenne, több dolgot láttak ebben a játékban mint te, nekem úgy tűnik.

Ha azonos autót akarsz akkor menj bemutatókat, vagy a havi riválisokat, mert pont nem egészen az egyenlő autókról szól a játék.

Kb 1km egyenesben megelőznek relatív nagy sebesség különbséggel, az még látatlanban is hihető, de ha mondjuk kanyar közben ugyanez, aztán pedig tovább gyorsul az egyenesben, na az már nem annyira. De mivel te voltál ott, nem mi így...
Egyébként igazad van, csalók is vannak a játékban, de te mintha nagyobb számban akadnál össze velük.

Próbáltad már a fejlesztést/tuningolást magad? Azokban is bőven van látható különbséget okozó végeredmény.

Más: 3-as szintű tuner lettem, feltöltöttem egy új tuningot erre helyből egy csillagot adott rá, ez normális?

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18874) AsakuraDave válasza Qkackca (#18873) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Ez az első hogy csalót kiáltok szerintem :P
Eddig csak a játékot szidtam hogy ez a ramming detection sokszor elég xarul adja be. Illetve hogy elég gusztustalan módon lehet kilokdosni a másikat, eddig engem xopattak de rajottem hogy csak túl sportszerű voltam én is tudom ám a másikat xopatni ha akarom.
Most is S1 900 offroad dirt sorozat solo multi és úgy tűnik erre a meta az 33s alfa romeo :DDD Ez elég illúzió romboló hogy egy ilyen autó csak úgy tapad es suhan a murván míg én az awd aventadorral csuszkalok.... Mármint értem h át épített de hagyjuk már el ezt a faszságot... Illúzió romboló agyatlansag az egész ezért rühellem a multi részt. Readasul most toltam először ffa online és rank3-4 ellen mentem akik persze only meta kb csak én nem voltam meta jargannyal :U így pont hogy online csak azonos kocsik mennnek mert adott tipusu versenyre 1 meta kocsi van... Most is 6x Alfa 33S volt... Élvezetes :C Nem véletlen alakult ki meta mert egy kalap xar a balance. Hatalmas különbség van S900 és S900 között is...
Nem értem mert valszeg rengeteg idő és munka volt a kocsikat megalkotni valósághűen valós adatokkal és vissza adni h hogy is mehet egy ilyen verda. Erre te barmikor atepitheted egy sugarhajtásu rakétává.
Ilyen szempontokbol nekem a TDU sorozat marad az örök kedvenc, lehetne forza grafika meg jobb irányítás és megvettek kilóra...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18875) Qkackca válasza AsakuraDave (#18874) üzenetére


Qkackca
őstag

Lehet keverlek mással, talán lanszelot-tal, meg mostanában mintha több hülyeséget írnék, de igazából szerintem a lényegen nem változtat :P

De ha megvered, legalábbis jól szerepelsz, a nagyobb számokkal rendelkezők ellen akkor te is több pontot kapsz.
Azért az Aventadort inkább más célra építették szerintem.

Igen, időnként elég érdekes dolgok is kijöhetnek az adott kategória/teljesítményindex között.
Pl a mostani Kultuszautós versenyre, a Fiat 500-ból pl 3 teljesen különböző gépet sikerült összehozni
- awd, 50 kw körül, 150-et megy de ebből 140-et tud kanyarban is
- rwd, 140kw (vagy több) bőven 200 kmh felett van a vége, csak a kanyarodás érdekes vele
- egy átmenet valahol a kettő közt
A poén pedig hogy az a d500-as 50kw-os ültetett csöpp autó egy érdekes pályán lévő emelkedőn hamarabb felmegy (alapjáraton!) mint az a800, vagy a s1 900-as terepjáró :DDD

Hát, hogy mennyire valósághűen adja vissza a járgányokat, azt nem tudom megmondani, nem igazán vezettem még olyat ami ebben benne van.

Sejtem mi lehet a problémád, túl valósághűnek képzeled a játékot, vagyis azt várod el, hogy az. Közben pedig nem.
Kicsit arra emlékeztet, amikor egyik haveromnak már volt jogsija, nekem még nem, és mikor együtt versenyeztünk gépen, szinte mindig én nyertem, mert ő a valós fizikát várta volna el, közben meg csak egy játék volt :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18876) LilProphet90 válasza Qkackca (#18875) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Volt két olyan trial a múltban, ahol sikerült olyan kocsikat választanom, amik rakéta módjára hagyták hátra a konvojt, meg is fordult a fejemben, hogy csíternek gondolnak :D Csont nélküli első hely mindhárom versenyen. Szerintem ez lehetett.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#18877) CactuS válasza AsakuraDave (#18874) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arabokon kívül láttál mást is IRL, aki aventadorral homokban vagy murván gurul? Az se jobb, mint a 33s ilyen szempontból. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18878) NoMagix


NoMagix
addikt

Az összes Lamborghini csúszik mint malac a jégen nem is szoktam használni őket!
Talán egyedül a performance az ami még úgy ahogy tapad!
FH3-ban jobban tapadnak a kocsik...
Amúgy C és D osztályban vagy talán még B -ben is van olyan kocsim ami kilő ratnál mint egy űrhajó! Akkor van még nagy különbség, amikor a sok mazsola beáll a rajthoz egy hátsó kerekes amerikai izommal, én meg az AWD kocsival állva hagyok mindenkit!

[ Szerkesztve ]

(#18879) AsakuraDave válasza CactuS (#18877) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát awd meg ez a wp edition mondom hátha megy :B Ha lenne a meta kocsikbol 2dbom akkor persze át építenek egyet online versenyre de nincs kedvem mindig oda vissza rakosgatni az upgradeket mert solo/singleba max annyi tuningot teszek a kocsikra hogy maradjon az eredeti rankja szal S801 - > S900

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18880) _stick_ válasza AsakuraDave (#18879) üzenetére


_stick_
őstag

Pedig nem bonyolult átrakosgatni. 599XX E-ből 3 mentett tuningom van.
Játékból menü gomb (vagy ESC), autók, tuning, és ott beállítás betöltése és tudsz böngészni a megosztottak közül, vagy a saját mentett tuningjaidból.

(#18881) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Valaki megtudja nézni hogy a daily shop most hogy is van? Ma lesz elérhető a 720 spider holnap 4-ig ugye? :R

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18882) Qkackca válasza AsakuraDave (#18881) üzenetére


Qkackca
őstag

#18813: [link]
Igen, ma 16.30-tól inkább, holnap ugyaneddig a McLaren 720 Spider

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18883) CJ4567 válasza AsakuraDave (#18879) üzenetére


CJ4567
veterán

A WP editionön gyárilag slickek vannak, persze, hogy csúszkálni fog rally gumik nélkül. Dirtre inkább az alap Aventadort próbáld ki, rally gumikkal, bár a 33S-hez nem fog felérni. (Amúgy a Baja WP jobb, mint a 33S olyan pályákon, ami teljesen földutas.) Ami még fel tudja venni a 33S-el a versenyt, az a Lancia 037, és a Lola T70.

Értem a problémád, de rankedben nem várható el, hogy metán kívül mást pickeljen bárki, ez minden játékban így van, rankedet azért játszanak, hogy nyerjenek, és rangot lépjenek.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18884) AsakuraDave válasza CJ4567 (#18883) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jah hát el kell fogadjam így kevesebb idegbaj de cserébe elvész a hangulata a játéknak számomra. Meg írták feljebb h az upgradeimet tudom menüből egyből váltani? Mert én eddig mindig a garázsból csináltam :O

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18885) Franklin válasza CJ4567 (#18883) üzenetére


Franklin
addikt

S1 dirtre már nem a Hoonigan RS200 a legjobb?

(#18886) CJ4567 válasza Franklin (#18885) üzenetére


CJ4567
veterán

S1 dirtre sose volt a legjobb, a gyorsulása és a végsebessége miatt, csak nagyon technikás pályákon volt jó, mint Tarn Hows, vagy Ambleside Scramble.

No Sana No Life

(#18887) homerhamm


homerhamm
addikt

Kaptam az 50%-os BMW egy zöld alienjelmezt, az mire jár?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18888) Qkackca válasza AsakuraDave (#18884) üzenetére


Qkackca
őstag

A korábban már elmentett fejlesztéseid/tuningjaid között tudsz váltogatni illetve a tuningolást (finomhangolás: guminyomás, áttétel, futómű, stb) tudod változtatni a menüből, a részegységet cseréjét tudtommal nem lehet, vagy még én sem találtam meg :)

homerhamm: az az előző szezonban volt nyeremény, de a egy hiba miatt most is megadja.

Egyébként nekem volt egy kisméretű frissítésem reggel, nemtom mi lehetett.

Bírom, a heti d500 furgon versenyre csináltam pár tuningot, néhányat meg is osztottam, de csak egyhez írtam be a leírásba a seasonal & forzathon, na azt kb 8 óra alatt le is töltötték 33-an :D Amúgy nem is lett olyan jó ;]
Level 4 Tuner mikortól van, nem tudja vki?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18889) CJ4567


CJ4567
veterán

Feketelistára került az aukciós házban a Jaguar C-Type.

No Sana No Life

(#18890) Zeki válasza CJ4567 (#18889) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az mit jelent?

(#18891) csuvicsuva válasza Zeki (#18890) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gondolom nem lehet árulni, mert az volt az első számú pénzverde verda.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#18892) Kisgépkezelő válasza AsakuraDave (#18884) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Így lehet lementeni, meg letölteni, meg cserélgetni menet közben tuningokat.
Azért lemásolni ne másolja le senki, mert azért a futóművön meg a leszorítóerőn kellett bőven állítani, hogy stabil is maradjon, de azért fordulni se utáljon annyira!

Ugratóknál, meg trafiknál én rendre úgy csináltam a rekordokat, hogy menet közben tuningot váltottam, ha mondjuk földútról kellett kezdeni a nekifutást, de betonút lett a vége, akkor láthatatlan kismanókkal 350-nél lecseréltettem a terepgumit utcaira. :D Gondolom a fejlesztők nem így képzelték, de ha ki lehet így játszani egy játékot, miért ne játsszam ki? :))
Sajnos azt nem engedi, hogy online-ban verseny előtt tuningot váltsak, mint az FM7-ben, pedig jó lenne, mert az 1 percbe bőven belefér, és úgy nem kéne egy-két kocsiból többet is tartani.

(#18893) NoMagix válasza Qkackca (#18888) üzenetére


NoMagix
addikt

Jó lett az új Bamba!!
Tetszik a dupla d-s cicitartó visszakanyarító az autópálya alatt! :DDD :DDD

Készítettem egy rám nem jellemző pályát a kastély körül... ihletet kaptam! ;]
Az miért lehet, hogy a kreatív központomban a szerkesztett pályáimból csal 15 db-ot mutat?
Az új utak nem kerülnek be?!?!

(#18894) CJ4567


CJ4567
veterán

Castle Cross Country-n van egy ív, amivel elég időt lehet nyerni, és B osztályban a top 2 ezt használja, ezek közül az egyiket kitiltották 1 hétre. :W Szép irányba halad a játék, a bugokat nem javítják, de ha egyet ki mersz használni, már jön a tiltás. Bezzeg stiggums-ot, aki hónapok óta minden monthlyt szétcsal, azt nem akarják tiltani. :W
Ilyen üzenetet kapott:

No Sana No Life

(#18895) homerhamm válasza CJ4567 (#18894) üzenetére


homerhamm
addikt

Sajnos a jaték kezd egyre lejjebb süllyedni ezekkel a bugokkal. Megkapom a semmiért az alienjelmezt, a játék az évszakos %-at összevissza számlálja, a játszótéren vesztésnél megkapni a kocsit, kész vicc.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18896) NoMagix


NoMagix
addikt

Amíg nem lesz FH5, nagyon reménykedem egy jó Dirt 5-ben!
Itt már kezd minden porosodni és a lila köd is lassan elpárolog!

[ Szerkesztve ]

(#18897) CJ4567 válasza homerhamm (#18895) üzenetére


CJ4567
veterán

Most meg már kitilthatnak azért, ha levágsz a pályából rivalsban. :W

No Sana No Life

(#18898) Qkackca válasza NoMagix (#18893) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi :)

Azzal a 15db-bal már én is futottam itt egy kört nemrég, úgy tűnik a legsikeresebb (játszott, lájkolt) 15 van ott csak.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18899) homerhamm válasza CJ4567 (#18897) üzenetére


homerhamm
addikt

Lehet ezt egy General Lee-vel kéne kipróbálni :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18900) Qkackca válasza NoMagix (#18893) üzenetére


Qkackca
őstag

Maradhat, nem baj ha hasonlóan ihletősz meg ;)

Kisgépkezelő: ja hogy ennyire menet közben is lehet, ma is tanultam valamit.

CJ4567: azért ne csaljanak már, pláne az alapból gyors emberkék. :DD
De igen, ha már csinálják, akkor rendesen, nem az egyiket engedik, a másikat meg nem, lehetne következetesebb a moderálás...

Szerintetek van-e összefüggés, mi készülődik a háttérben, ha sorba veszed a dolgokat?
welcome pack, jag c-type tiltás, az ilyen ban szigorítás.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.