Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18301) Qkackca válasza NoMagix (#18300) üzenetére


Qkackca
őstag

Látom, érezted, hogy kell a vas a pályához :R

Wc17: Olyasmi, bedobott pár ötletet az ötletládába, aztán, ez lett belőle :))
Akkor a végét még nem is láttad?
(tipp, awd kell, a rally gumi is segít, rally gumi+rwd-t még nem próbáltam, de rwd onlyval még nem mentem végig, de kétfajta b700 meg egy a800-al végig tudtam menni)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18302) rdt89 válasza NoMagix (#18296) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem az volt az ami a favorit Góliát meccsemmé lépte elő magát! Nincs benne egyenes szakasz a térkép szerint de még is olyan enyhe ívekkel operál és lehet csapatni neki igaz?
(#18297) Qkackca :
Viccelsz? Alap, hogy kipróbáljuk! Imádom az idegtépő pályáidat! :R Minden kódot kipróbáltam visszemenőleg amiket találtam, valóban jó pályák és végre már ne maz unalmasig rágott alap pályákon körözgetek, amit a játékba rongyosra függtem.
(#18298) homerhamm:
Engem mindig megtalálnak a 7-9-es szintű autók, annyira rossz helyekre dobja néha a cserekocsikat, hogy a döntőbe tegnap a Minivel estem be, és 5ik lettem. :D

Mindenkit arra bíztatok csináljon pályát és itt ossza meg én minden pályát szívesen tesztelek, mert jó a Horizon 4, imádom, de néha csak bóklászok értelmetlenül benne, mert már unom a beleintegrált pályaszakaszokat. De észrevettem, hogy vannak néha heti kihívások amiknek játékosok által készített pályák az alapjai. :D

(#18303) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#18300) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Konkrétan úgy volt, hogy írtam Qkacnak, miközben pályát szerkesztett, hogy...
-Kérhetem úgy, hogy néhány helyen sűrű erdőn vezessen át?
-Meg legyen benne olyan emelkedő, hogy csak lendületből lehessen felmenmni és aztán irányíthatatlanul csússzon vissza az ember valami folyóba
-Meg Vintage racereknek hozd már létre az eseményt, hogy legyen benne valami kihívás is! :D

Ugyan én csak viccből írtam, de Qkac komolyan vette, aztán ez lett belőle. :D Mivel nekem készült, ezért végignyomtam. Az első harmada a hegymászással nekem nem feküdt annyira, de a második része egész kellemes volt. Szerencsére volt egy AWD+Rallygumis Alfa P3 a feladatra.

(#18304) rdt89


rdt89
addikt

105 442 944 < a hegylakó haragja.
Tavaly csinálta haverom, ebbe van egy rész ahol rohadt nehéz feljutni, mindenkinek jó idegeskedést! :DDD :D :DD

(#18305) Qkackca válasza rdt89 (#18304) üzenetére


Qkackca
őstag

Valld be, csak javítani akarsz a besorolásán, több játszott játék. Vagy kontroller boltja van? :DDD
Az nem a hegylakó haragja, hanem a tervező szemétsége inkább, egy autónyit lentebb lenne
az a csekkpont másabb lenne. Bevallom csak a negyedik autóval sikerült végig menni, de a vége az alapvetően tetszett, olyan helyekre vitt ahol még nem voltam, köszi :)
Verseny után, elmentem ugyanott, ugyanazzal a kocsival akkor meg simán felment, egész furcsa
A végén mikor kérdezte, hogy lájkoljam-e vagy se, erősen csikizett a nem tetszik gomb :DD

De leginkább az érdekel Ő milyen autóval ment rajta végig?

Illetve mondtad, hogy visszamenőleg kipróbáltad a pályákat, az azt jelenti, hogy kigyűjtötted őket? Valamilyen formában nem tudod megosztani a listát?

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18306) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Ranked onlineba a nehézség egyforma?
Ha nekem nincs abs, trc stb akkor senkinek sincs?

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18307) Qkackca válasza AsakuraDave (#18306) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem nem, mindenki a saját beállításai szerint megy, de majd a tapasztaltabbak kiigazítanak

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18308) rdt89 válasza Qkackca (#18305) üzenetére


rdt89
addikt

Ez a pálya életem legidegtépőbb pályája évek óta. Sajnos nincs kontroller boltja, de ő direkt csinálta ilyenre a pályát, nekem úgy lett meg, hogy feltölt a hilux-al /szarrá tuningolva és a VW Touareg szarrá tuningolva/. Utálom azt a pályát, de én még sose tudtam megcsinálni, pedig 1 éve próbálkozok. :DDD :DDD :DDD Csak megnéztem, de ha gondolod kigyűjtöm őket visszamenőleg. :)

(#18309) AsakuraDave válasza Qkackca (#18307) üzenetére


AsakuraDave
őstag

És így hogy tudjátok élvezni? Arról nem is beszélve, hogy csak X számú autó haszálható mert S1 és S1 között is akkora különbségek vannak hogy brutális... Én csak a season reward miatt tolok onlinet mert amúgy unalmas ami még unbalanced is mint állat. F1 versenyre Subaruval érkeztem kb pedig ugyan az a class restriction :) :C

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18310) rdt89 válasza AsakuraDave (#18309) üzenetére


rdt89
addikt

Számomra az online élvezhetetlen volt, életem legkínszenvedősebb 10 meccse volt, és havonta 1 tétnélküli meccs ugye az évszakok miatt, amiben mindegy, hogy nyersz. Azonkívül csak ha elkerülhetetlen az online meccs akkor :)

(#18311) AsakuraDave válasza rdt89 (#18310) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Én szeretem a kompetitív játékot de akkor az legyen kiegyenlített. Ez a játék az utcai versenyzésről szól, nem GT3 ahol teljesen átépített verdákkal gurulnak... Lehetne stock verseny és kicsit át alakíthatnák a classokat mert A800 egy 200lóerős és egy 500lóerős kocsi is így ez kicsit fura... Forza 5-re ha ezeket tudnák javítani akkor lenne végre egy normális szim-arkad keverék játék amihez nem kell vérprofizmus de nem is egy agyatlan faltol falig versenyzés...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18312) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Oh meglett a qualify és minden rewardot megadott summer-ig visszamenőleg így megkaptam a Trueno-t is. Piros pont nekik vagy nem tudom ez eddig is így működött, hogy ha a qualify hianyzott csak a rewardhoz de már lejárt az az évszak megkapod akkor is utólag?

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18313) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

AsakuraDave+rdt89: Sajnos ahhoz, hogy online-ban kompetitív legyen az ember tuningolni kell. Szerencsére a letölthető tuningokkal megoldották, hogy ne kelljen az embernek minden kocsinál egyenként kitalálni a legjobb beállításokat, csak bekövet pár embert aki jó tuningokat oszt meg, aztán három kattintásból lesz egy versenyképest autója. Én magamnak csak ritka esetben tuningolok, amúgy meg van kb. 1 tucatnyi állandó emberem akiktől töltöm le a tuningokat, ha épp kell valamire.
Nyilván amikor két kocsi közül az egyik 200, a másik meg 500 ló, akkor ott azért más téren, pl: vezethetőség többnyire inkább a 2 lovas felé billen a mérleg, aztán dönthet az ember, hogy az adott versenyekre inkább erős, vagy inkább jól vezethető kocsi kell. Pl: A Horizon fesztivál, vagy az Ambleside körversenyen ahol összesen nincs 10 kocsihossznyi egyenes, tökéletes egy gyenge de jól forduló kocsi, míg Colossusra valami olyan már A-ban is 1000Le feletti izomautó, ami éppencsak beveszi a kanyart, de egyenesben megfutja a 400-at.
Rankedben sajnos kicsit rosszabb a helyzet, mert van pár kiskapu a rendszerben, ami miatt néhány kocsi kicsit túl erős lett, és ezen (a BS és a Tracktor tiltásán kívül), nem nagyon mernek/akarnak változtatni.

(#18314) rdt89 válasza Kisgépkezelő (#18313) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem nem a kocsival van bajom, hanem a nagyon toleráns, kedves, nem lökdösődő ellenfelekkel. A játék néha átmegy Flatout-ot megszégyenítő roncsderbibe és van, hogy olyan tömeg kicsi a rakást rendeznek a játékosok, hogy néha az alsó fogam megy a felső innyembe. :D
Qkackca összeszedtem a pályákat, túlnyomórészt a tieid vannak itt/17.000 hozzászólásig tekertem vissza/:
1.
106 858 764 /homerhamm/
2.
202 618 546 /Qkackca/
3.
194 056 310 /Qkackca/
4.
132 441 102 /joccc07/
5.
326 718 224 /NoMagix/
6.
707 552 076 /Qkackca/
7.
477 976 186 /stillmatic/
8.
158 900 542 /Qkackca/
9.
329 142 232 /Qkackca/
10.
889 890 916 /Qkackca/
11.
660 294 418 /Qkackca/
12.
105 442 944 /Drifterpig/
13.
194 056 310 /Qkackca/

Ui:
1. Aki kezdő vagy hajlamos a gyors idegbajra Qkackca pályáit kerülje, de ha imádja a kihívásokat akkor SOK SIKERT hozzá! :R :C :C
2. A topik gazda esetleg ha küldünk neki ilyen listát amit én összeszedtem nick-re lebontva nem tenné be az összefoglalóba nick-ekhez párosítva? Nagy hála érte! :R

Halkan jegyzem meg, hogy az eliminator-t majdnem megnyertem, nagyon lemaradva a 2ik helyezett előtt voltam és a cél előtt 1 azaz egy méterrel volt egy betonfal ami nem áttörhető és 300 méteres a kerülő, így 2ik lettem, persze szerintem a vérnyomásom is lentebb esett. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18315) Dtomka válasza rdt89 (#18304) üzenetére


Dtomka
veterán

Hát felba.tam magam rajta kicsit :DDD Jó lenne onlineban, (és nyári mapként!) sokan még úgysem érének célba szerintem! :)

Milyen autóval kell rajta végigmenni, mind?
Nekem elsőre így sikerült:

Megpróbálom még1x :)
Mi a best time?

[ Szerkesztve ]

(#18316) Dtomka válasza Dtomka (#18315) üzenetére


Dtomka
veterán

2. próbálkozás.
Nem sokkal, de jobb lett. :DDD

(#18317) Qkackca válasza AsakuraDave (#18309) üzenetére


Qkackca
őstag

Úgy, hogy találsz egy beállítást amivel tűrhetően tudsz menni, most a kontroller/bill/kormány/akármit használsz -re gondoltam, aztán pedig legalább egy kocsit amivel jól tudsz menni.
Aztán vagy ráérzel, vagy nem. Ha meg komolyan szeretnéd venni, akkor komolyabban el kellene mélyedned a tuningbeállításokba. Aztán meg ha szerencsés vagy, normális emberekkel dob össze, akkor egész jókat is lehet meccselni az autók közti különbség ellenére is, max nem az első helyért hanem mondjuk a 3-6. helyért.
Ugyanaz a kocsi/kategória esetén is lehet bőven másodperc körüli időt találni, ha belepiszkálsz és jól a beállításokba, vagy megtalálod/letöltöd azt ami neked fekszik.

Hogy tudod élvezni? Fogsz egy gépet aztán meghajtod, nem foglalkozol a többiekkel (természetesen épelméjű határok közt), meg próbálsz elmenni a határokig (tied/kocsié) a végén lehet, hogy autózol egy jót :)

Dtomka: azzal a kocsival elsőre végigmentél? Első kocsiválasztás/ első próba? Az komoly :R Nekem a végén Chevy Zr2 s1 900 sikerült, de a másik hárommal nem, viszont versenyen kívül mindegyik elment ott ahol verseny közben nem tudtam :F

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18318) Dtomka válasza Qkackca (#18317) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen, és nem volt könnyű. Elég tré időt futottam, a 2. azért jobb lett. ;)

[ Szerkesztve ]

(#18319) rdt89 válasza Dtomka (#18316) üzenetére


rdt89
addikt

Hát szerintem neked a legjobb időd amikkel eddig találkoztam! :C Én 1 órán át kínlódtam vele és ezen a versenyen sose értem célba még. A mai nap 3 órám ment rá, és akkor se sikerült, szóval nagyon jó vagy! :R Gratulálok és irigykedek! :R

Qkackca:
Nekem is végig ment ott de akkor nem tél volt, mint a pályán, ami sokat számít. :)

[ Szerkesztve ]

(#18320) Dtomka válasza rdt89 (#18319) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm. Messze vagyok a jó játékosoktól, ezért nagyon jól esik a dicséret. :K
Amúgy rájöttem a trükkre, és pm-ben elmondom ;)
Hogy, ez nem mindig téli map? Mert akkor ezen az időn szerintem még bővel lehet faragni. Na majd ismét megpróbálom, de nem ma.

Jut eszembe a tervező mennyi idő alatt teljesítette? Ezt ki tudod deríteni? Persze képek kérnék, nem azért mert nem bízok az emberekben, de a bizonyíték az bizonyíték ;)

[ Szerkesztve ]

(#18321) rdt89 válasza Dtomka (#18320) üzenetére


rdt89
addikt

A trükköt elfogadom privátban, mert próbáltam a tervezővel srégen megközelítve felugratni, de az én kocsimat egy láthatatlan fal mindig ledobta. Neki sincs 10 perc alatt az ideje ezt bizton állíthatom, mert xboxozni csak velem szokott és egyedül nem nagyon kínlódna ezzel a pályával. Szóval én azt mondom nagyon jó vagy, pláne, hogy nem is terepjáróval csináltad, én emelem kalapomat. A pálya csak téli, de mikor kidob a játékból akkor a jelenlegi szezon éghajlatával feltudsz menni a hegyre, most tavasz van jobb a tapadás, de a pálya mindig tél szakadó hó! :) Gratulálok! :R

(#18322) Dtomka válasza rdt89 (#18321) üzenetére


Dtomka
veterán

PM ment! :K
Értem, de x-boxon szerintem nehezebb. Nekem tuti az :)
Még1x köszönöm! :R

Amúgy nem lehetne kérni, hogy ezt a pályát betegyék? Mert ebben tényleg van kihívás! Persze a csalók 2 perc alatt teljesítenék... :U

[ Szerkesztve ]

(#18323) NoMagix válasza Qkackca (#18317) üzenetére


NoMagix
addikt

Na, második nekifutásra meglett a WC17!
A750 körüli tuningolt awd pöttöm bugatti volt a társam!
A hegyen túli szakasz nagyon jó volt!

[ Szerkesztve ]

(#18324) Kisgépkezelő válasza rdt89 (#18321) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Online-ba szerintem ha jó és jól tuningolt kocsival mész be, rögtön kevesebb problémád lesz a lökdösődőkkel. Nem lököd az, aki nem ér utól. :)) Meg ha egy megfelelően irányíthatóra tuningolt kocsival vágsz neki a futamnak, akkor a kisebb lökéseket nem olyan bonyolult korrigálni, mint egy olyannál amivel már kontakt nélkül is épphogy az úton tudsz maradni.

Tök kellemes a pálya első 95%-a, egyedül az nem tetszett, hogy olyan szűkre lettek lerakva a checkpointok ahhoz képest, ahogy az adott útszakaszon lévó gyári pályákon van, hogy hiába ismertem az utat, mindig más íven kellett menni, mint ahogy jól esett volna. De azért nehézség terén nem említhető egy lapon Qkac elborultabb alkotásaival. :D Annyi a trükk, hogy ott ahol a hegylakó van, ott bugos a pálya ahogy nézem, és ott enyén balra el kell ugratni a következő checkpoint felé mielőtt felérnél arra a vízszintes placcra, mert ott aktiválódik az
"if ittvagy then irányíthatatlanul csússzál lefelé" programsor, csak épp nem tudsz lefele csúszni, mert vízszintes. :D Egyébként 5:45 alatt megvolt a Hooni RS200-al.

Még tegnap megpróbáltam pár pályámat felvenni, hogy feltegyem youtube-ra, hogy ne csak egy számsort dobjak be ide, hanem rendes preview is legyen róluk, de sokra nem mentem vele, mert egyrészt gigantikus mennyiségű és hosszúságú pályám van, (aki ment már a Gigauntleten az tudja :D) másrészt meg kiderült, hogy ilyen hozzám hasonló peasantoknak a youtube nem engedi a jó minőségű lejátszást, de még csak épphogy okésat sem, amíg nincs pár tízezer feliratkozóm. :D
Azért ittvan EGY meg MÉGEGY.

(#18325) Qkackca válasza Dtomka (#18320) üzenetére


Qkackca
őstag


Bezzeg az Alfaval elsőre sikerült, átugrattam a nehéz részt :))

rdt89: köszi a listát :R
Nem gondoltam, hogy már ennyit megosztottam, azt hittem kb csak a felét

NoMagix: :C

Kisgépkezelő: emlékszel arra a Dodge Dart-ra pár napja? Greendale Club-on sikerült elkapni egy M5 e39-el Kanyarban én voltam a jobb, az utolsó kigyorsításom meg pont jó lett :)) , csak sajnos elfelejtettem a vágólapról lementeni.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18326) Dtomka válasza rdt89 (#18321) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem bírtam ki mert hajtott a kíváncsiság :)
Megpróbáltam 1 X-es autóval. Igaz ez is sport autó, ha már kihívás. (Nagyon sokáig ez volt a kedvencem, aztán 599xe lett.) Kíváncsi voltam, hogy kell a trükk, vagy simán felmegy (elírtam, mert ne 7x% hanem 88% -nál van a láthatatlan erő\fal...)

Sokkal jobb időre számítottam, mint az s1 viperrel. Tény jobb lett, de nem sokkal:

Célom most már 7 perc alatt teljesíteni. :K

(#18325) Qkackca
Az szép, hát van mit lefaragnom :DDD Grat mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

(#18327) Dtomka válasza Dtomka (#18326) üzenetére


Dtomka
veterán

7 perc alatt :)
A class



(#18325) Qkackca
"csak sajnos elfelejtettem a vágólapról lementeni."
Használj lightshot -ot! (az egyik legjobb progi ilyen célra én évek óta ezt használom.)

[ Szerkesztve ]

(#18328) Dtomka


Dtomka
veterán

Kaptam 1 videót face-n, ezért durva, hogy egy BMW V10 320+

[link] BMW M5 vs Ferrari, Porsche, Audi R8, BMW M5...
Persze vannak ennél sokkal erősebb gépek...

(#18329) homerhamm


homerhamm
addikt

Iderittyentek akkor még egy pályát: 139 516 742, szabadjáték :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18330) rdt89 válasza Dtomka (#18322) üzenetére


rdt89
addikt

Nincs az a csaló aki ezt át tudja chetelni! :DD :DD :DD

(#18324) Kisgépkezelő:
Ez igaz, de még az első helyre sikerül küzdened magad van aki kanyarodáskor nem lassít, mint te, hanem rólad flipperezi be magát, te neki vágódsz a falnak és te kapod a büntit, mivel te értél hozzá, ő pedig szépen elszotyizgat nevetve, hogy megszivatott. Direkt lett ez a pálya készítve, mert tudta kedves cimborám is, hogy az egy átkozott bug ott. Egy időben azon versenyeztünk ki tud szemetebb pályával előállni. :) Bármilyen pályád van jöhet a kód, nagyon szívesen kipróbálom. :)

(#18325) Qkackca:
Igazán nincs mit, és még így se osztottál meg eleget! :C

(#18326) Dtomka:
Nagyon örülök, hogy számodra ennyire kihívással teli a pálya, hogy már ilyen sokszor nekirugaszkodtál, hogy minél jobb eredményt fuss. Nekem nagyon adja a pálya és ha ott nem lenne bugos, szerintem egy marha kellemes kis havas terepdögönyözés lehetne, de így meg egy enyhe idegbaj. :DDD

Van általam is kreált pálya pár darab, végigmegyek rajtuk és ha érdemesnek tartom a megosztásukat bedobom ide. :)

(#18331) rdt89 válasza rdt89 (#18330) üzenetére


rdt89
addikt

Na meg is történtek a tesztek! 2 pályám volt és szerintem egész jók, van egy városi kriksz-kraksz és egy mindenen át Qkackca light versenyem. A pályák neve miatt elnézést, remélem senkinek nem fogja sérteni az önérzetét. :DD Megosztókódok:
1.
140 028 812
2.
152 958 348

Valamint egy számomra ismeretlen tervező pályáját is megosztanám, a 64.4km-es pályák között nálam ez az etalon! Kódja: 115 752 990 /THE MAMMOTH MARATHON/

Jó játékot :)

homerhamm üdv a pokolban pályád nagyon hangulatos! Tökéletes az arány az országúti-szabadkóborlás-terep rally részek között! Ment is rá a like! :)

(#18332) homerhamm válasza rdt89 (#18331) üzenetére


homerhamm
addikt

Köszönöm, a melegtől nem tudtam aludni, és hajnali 3-kor ezt hoztam össze. :) Mivel mentél végig?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18333) rdt89 válasza homerhamm (#18332) üzenetére


rdt89
addikt

Alfa Romeo Stelvio tuning mentesen! 9:15 alatt :)

(#18334) Win-T


Win-T
senior tag

Fú srácok... ezt a sok kódot tényleg összerakhatná valaki egy könnyen elérhető és bővíthető doksiba valahová. :R

(#18335) rdt89 válasza Win-T (#18334) üzenetére


rdt89
addikt

Én az összefoglalót preferálnám ilyen téren. :) De igen írtam én is. Lehet a topikgazdát kéne zaklatni majd. Ez annyira egy barátságos közösség, hogy dolga szerintem hónapok óta ne mvotl a topikgazdának! :)

(#18336) homerhamm válasza rdt89 (#18331) üzenetére


homerhamm
addikt

Ki az a Marianna? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18337) rdt89 válasza homerhamm (#18336) üzenetére


rdt89
addikt

Ez csak egy rögtönzött ostobaság volt, az árokra akart célozni! :D

(#18338) homerhamm válasza rdt89 (#18337) üzenetére


homerhamm
addikt

Aha, egyébként 10 perc alatt végigérte
m egy S1es Ford Victoriaval :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18339) Qkackca válasza homerhamm (#18329) üzenetére


Qkackca
őstag

Hangulatos, tetszik a kevert felület, a vonalvezetés is jó :C
Csak az elején kicsit ritkán vannak a csekkpontok, ott lehet kicsit szabadabban menni, mint amit a nyomvonal sugall. Kicsit erős a neve, nem tudtam mire készüljek ezért a Raptorral mentem, de nem volt vészes :)

rdt89 : a te pályáid is nagyon tetszenek, a városi pálya nevén tényleg dolgozhattál volna még, az a városi krikszkraksz pont jó lett volna :D Egyébként nekem bejövős.
Marisnál meg az árkot kerestem, de nem találtam, talán az volt az az elején?

Diszkréten érdeklődve, ez eddig is ott bujkált mindenkiben vagy én engedtem szabadon? :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18340) rdt89 válasza Qkackca (#18339) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm, ezek a pályák több mint 1 évesek, a neveket meg saját szórakoztatásból raktuk oda, nem függ össze a pályával. :D Maris pályámból meg eltünt egy rész, mert volt benne egy ilye ncsatornaszerű szakasz kb 3-4 km, amiben ugrató is van a vízben, meg szintesés, de az most láttam eltűnt belőle, pedig volt bizony benne Mariannaly.ka :D

"Diszkréten érdeklődve, ez eddig is ott bujkált mindenkiben vagy én engedtem szabadon? :D"
Régen direkt egymás szivatására terveztük haverral a pályákat, de most te engedted ki a szellemet a palackból és szerintem összehozunk pár hasonló pályát mint a tiéd! Ezt a lavinát bizony te indítottad útnak, de legalább izgalmasabbá teszi a játékot. :D

(#18338) homerhamm:
Marhajó tényleg a pálya! :R Ha még ilyenek készülnének jó lenne csapatni rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#18341) CJ4567 válasza rdt89 (#18319) üzenetére


CJ4567
veterán

Elsőre megteszi. :B

No Sana No Life

(#18342) rdt89 válasza CJ4567 (#18341) üzenetére


rdt89
addikt

Az igen :Y Emelem kalapom, nagyon jó vagy :Y :R

(#18343) CJ4567 válasza rdt89 (#18342) üzenetére


CJ4567
veterán

Tetszett a pálya, csak egy-két checkpoint érdekesen volt letéve, pl ez mi? :DDD Szívesen megnézném ezt a pályát online, elég vicces lenne, főleg úgy, hogy ott nincs rendes rewind. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18344) FNZ válasza CJ4567 (#18341) üzenetére


FNZ
őstag

én xboxon nem tudok képernyőképet készíteni.
első lettem 7:34-el, egy 2017 RAM 2500 Power Wagon-nal
a végén az emelkedőn simán felment a gépem :D

mindjárt kiírok még egy két kódot és kipróbálom.
bekapcsoltam a klímát, hogy ne izzadjak meg a próbálkozásokban

[ Szerkesztve ]

(#18345) Dtomka válasza CJ4567 (#18341) üzenetére


Dtomka
veterán

:Y
Elsőre? Grat! :R
Nekem most ez a legjobb eredményem.

(#18346) CJ4567 válasza Dtomka (#18345) üzenetére


CJ4567
veterán

Azt nem mondom, hogy nem pörgettem vissza. ;] A Mustang DD-vel próbálkozom éppen, csak 88% körül ez elkezd lecsúszni a hegyről, mintha valami láthatatlan erő tolná lefelé, a 33S-el nem volt ilyen gond. :F Egyszer-kétszer mintha jó lenne, de általában elkezd tolni lefelé a játék. :W

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18347) Dtomka válasza CJ4567 (#18346) üzenetére


Dtomka
veterán

A láthatatlan erő nekem mindig jelen van. Ott sok időt veszítek. :(((
4. tuningot szedtem le a 33 S-hez. Most 5:58 lett.

(#18344) FNZ
Teloval is le tudod fényképezni ;)

(#18348) rdt89 válasza CJ4567 (#18343) üzenetére


rdt89
addikt

Nos ő hát csak úgy odakeveredett. :D Online meccsbe én is megnézném. :C Kénytelen leszek az éves traumát félretenni és megint megpróbálni hátha végig tudom magam rajta kínlódni. :DDD

(#18349) CJ4567 válasza Dtomka (#18347) üzenetére


CJ4567
veterán

Próbáld ki Hlundh no aero tuningját, nekem azzal jött össze az 5:35.

No Sana No Life

(#18350) Dtomka válasza CJ4567 (#18349) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm szépen a tanácsot! :R Ki fogom próbálni.
A srácra már korábban felfigyeltem, és használom már 1-2 tuningját :) (online versenyben 2. rangú vagy mester már arra nem emlékszem. De nagyon leverte a népet :D )

Néztem az általa készített 2 tuningot, de nem tűnt jónak. Amúgy nagyon alul van értékelve, sokkal népszerűbb kellene, hogy legyen szerintem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.