Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19751) Franklin válasza Qkackca (#19750) üzenetére


Franklin
addikt

De, köszi!

(#19752) parandroid válasza Franklin (#19749) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nézz át ugyanazon a lapon baloldalt alulra... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19753) homerhamm válasza Franklin (#19749) üzenetére


homerhamm
addikt

Autókat lehet beváltani backstage passal, jövőhéten kapsz egyet 50%-ért.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19754) Franklin válasza parandroid (#19752) üzenetére


Franklin
addikt

És tényleg! Éljen a szelektív vakság! :D Köszi!

(#19755) Qkackca


Qkackca
őstag

Engem még beengedett frissítés nélkül, így a lexus mellé kaptam egy diablo gtr-t :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19756) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Urak! Van valakinek tapasztala ezzel a gamepaddal kapcsolatosan? Főleg,hogy miként kezeli avagy nem a FH, FM.. ? :U [link]
NoMagix: használatba is lett véve délután, a szürke GT86 festésed :K

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19757) CJ4567


CJ4567
veterán

Ajándékoztak egy Corvette Z06-ot FH4-ben:

Motorsport 7-ben ugyan ezt a festést a VUHL 05RR-re kapod meg, viszont erről többet nem tudok mutatni, mert nincs meg a Car Pass:

No Sana No Life

(#19758) hamizoli


hamizoli
tag

Sziasztok! Megnéztem a hiányzó autóim listáját, a két GMC és a Hennessey az mikor volt vagy lesz elérhető?

régi név:hammer1

(#19759) Nyethuszar válasza hamizoli (#19758) üzenetére


Nyethuszar
tag

Ezek még nem elérhetőek. Valamelyik évszaknak lesznek a jutalmai. A fekete pickup FH3-ból átemelt megint :)

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19760) lanszelot válasza CJ4567 (#19757) üzenetére


lanszelot
addikt

Nekem van car pass, ha vkit érdekel mondjátok mit mutassak?

(#19761) homerhamm válasza CJ4567 (#19757) üzenetére


homerhamm
addikt

Mostanában ajándékozós kedvükben vannak. :)

Driftzóna meg taĺán tavasszal volt utóljára évszakos esemény? Az érte járó pörgetések viszont egy nagy nulla volt. :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19762) stillmatic válasza homerhamm (#19761) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ezt a mini driftzónát sokan nem tudják megcsinálni, tegnap is rengetegen próbálkoztak. :)

Ezekre az aszfaltos driftzónákra nekem a felpiszkált Honda Mugen Civic az elsőszámú autóm, tegnap is második nekifutásra meglett 70000 pont. ( Minden segítség off, manuális váltó, kettes fokozat.)

(#19763) NoMagix válasza Nyethuszar (#19756) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen, használd egészséggel sok CR-t keress vele! :C :R

(#19764) homerhamm válasza stillmatic (#19762) üzenetére


homerhamm
addikt

Az nekem se ment, annyit nem ért meg egy Wheelspin.

Viszont nem tudtam kihagyni, hogy ne vigyem el a Peel P50-et játszótérre. Kb két perc után kiléptem, B osztállyal is irányíthatatlan. :D Inkább Minire váltottam, és a királyos eseménynél épp befértem a két vagon közé. :)) Fertőzöttnél is bementem, de akkor már csak ketten maradtak. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19765) Qkackca válasza stillmatic (#19762) üzenetére


Qkackca
őstag

Bővebben? Milyen osztály, hajtás? A driftzónákban még nem merültem el.

Izé, nekem is csak vagy félóra után adta meg, g65 amg-vel :D
Amit szépen végig csúsztam, ott meg lelógott a kerék itt-ott, nem számolta a pontokat, pedig akkor spóroltam volna vagy 10 percet legalább.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19766) parandroid válasza Qkackca (#19765) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem driftre még mindig a #25 Mustang fekszik a legjobban. Valószínű, hogy sikerült egy jó tuningot is találni, no meg ezen tanultam driftelni, az is sokat számít. Amúgy magamat is meglepve 4. próbálkozásra meglett, az ugye ezen a rövid drift zónán mennyi is? 2 perc? Pedig emlékszem, annak idején ezt hogy utáltam, mennyit szívtam vele, te atyaég! Hetekig tartott, mire először sikerült megcsinálnom, többször is majdnem ott tartottam, hogy belevágom a kontrollert a tévébe, a boxot meg kihajítom az ablakon. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19767) NoMagix válasza parandroid (#19766) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem ez vált be igazán, TVR cerbera awd X999 kikapcsolva minden segítséggel!
Tuning és festés megosztva!
Számomra nagyon jól kezelhető még bekapcsolt segítségekkel is könnyen táncba vihető, de jól kontrollálható!

[ Szerkesztve ]

(#19768) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Valaki el tudja mesélni hogyan működik ez a Backstage cucc? 4.5 óra múlva valószínűleg bekerül az 599 XX Evolution és azt az autót nagyon szeretném! :Y

Egyébként jelentkeztem a PH klánba, végre megtaláltam a menüpontot. xD

(#19769) evitiguF


evitiguF
senior tag

Driftelést egyszer már nekem is meg kellene tanulnom. Van erre valami jó tutorial, leírás, vagy türelmen, kitartáson múlik? Én egyenlőre csak szúszom össze-vissza bízva abban, hogy a végén elérem a megfelelő pontszámot... :DDD

A Backstage-nek hol kellene megjelennie? Nekem tegnap este nem volt elérhető. az 599XX E-ből meg én is kimaradtam még eddig. :O

(#19770) homerhamm válasza tesz-vesz123 (#19768) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak jövőhéten lehet autótszerezni, hogy szezon 50%-al szerzel 1(!!!???) backstage passt amivel 1(?) autót tudsz szerezni. Sajnos korábban élesítették be, jövő héttől kellett volna. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19771) Qkackca válasza parandroid (#19766) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi a tippet, neked is NoMagix.

Horizon 3-ban is van aukciósház használati limit? Nem enged sem licitálni, sem kivásárolni, az okát nem írja, csak hogy 'failed'. kicsit leraboltam az elmúlt 2-3 napban, lehet botnak néznek vagy hagyjam érvényesülni a töbieket? :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19772) tesz-vesz123 válasza homerhamm (#19770) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Jaaaa! :o Szóval 50%-ra kell teljesíteni a tavaszt és akkor kapok egy passt? Hát, az nem nehéz. Bár, a drift nem megy. Bármit csinálok, egyszerűen nem érzem. Köszönöm szépen! :R

(#19773) homerhamm válasza tesz-vesz123 (#19772) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem a tavaszt hanem egész nyártól-tavaszig, vagy ahogy megcsinálod.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19774) Qkackca válasza tesz-vesz123 (#19772) üzenetére


Qkackca
őstag

Driftet tanulni keress egy füves placcot, lehetőleg eső után, vagy esetleg a csigusz nevű pályám :D

A mostani c600 '50-es évek versenyre sikerült egy tetszetős tuningot csinálni, amivel gyönyörűen lehet négykerékkel csúszni, igaz attól még nem biztos hogy az kell a driftzónák teljesítéséhez, de tanul, szokni az érzést, arra jó lehet.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19775) csaba951 válasza Nyethuszar (#19756) üzenetére


csaba951
veterán

Felejtsd el az összes ilyet! Ezt vagy ezt vegyed! Minden mással csak szívni fogsz a használatnál. Ezeket meg minden játékban, külön mókolás nélkül lehet használni.

(#19776) CJ4567 válasza csaba951 (#19775) üzenetére


CJ4567
veterán

A Spirit of Gamer XGP is működik mókolás nélkül, a driver telepítése után. Annyi a gondja, hogy valamiért a telepítőt csak parancssorból lehet indítani, simán dupla kattintással letiltja a Windows. (Ismerősnek van ilyen, én egy Dualshock 4-et használok Forzához, akármennyire eretnekségnek hangzik ez. :DDD)

No Sana No Life

(#19777) stillmatic válasza Qkackca (#19765) üzenetére


stillmatic
aktív tag

S2 awd. Akármilyen szoftos tuningot próbáltam, mindegyikkel csúszkált az autó. Így lett belőle mindent bele driftwagen.
Annyira nincs túlhúzva mint a Hoonicorn és társai, viszont kompakt, kanyargós aszfaltos driftzónákra nekem a legjobban bevált.

(#19778) stillmatic válasza homerhamm (#19764) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Játszóteret végleg befejeztem.
Nem tetszik a játékmenet plusz még mindig retardok a kollégák. Folyamatosan lépkednek ki pedig a második is megkapja a jutalmat, az 1v6 alibizés meg minden, csak nem szórakoztató.
Ment a játékmód nálam a levesbe a foskupac Eliminator mellé.

(#19779) stillmatic válasza Qkackca (#19771) üzenetére


stillmatic
aktív tag

FH3-ban múltkor szervergond volt, abszolút nem ment az aukciósház. Lehet most is valami hasonló.

(#19780) rdt89


rdt89
addikt

Akkor az új autók a Promóban látható 2 GMC és a Henessey lesz? Mondjuk ebből 2 érdekel is, de azt a szutyok 206-os Peugeot-ot mikor akarják már beletenni? Hát fél éve arra várok. :O :O :O

(#19781) tesz-vesz123 válasza csaba951 (#19775) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

+1! Nekem a 2., wireless van. Magától felismerte a Windows, minden játékban tökéletesen működik, vibrál.

(#19782) zsiz


zsiz
őstag

Ha kipörgettek egy autót, amiből már van egy a garázsban, ti mit csináltok vele? Jobb elrakni és felrakni aukcióra, vagy ott egyből eladni? Vagy mondjuk az olcsókat eladjátok rögtön, a drágábbak meg mennek az aukciós házba?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19783) Kisgépkezelő válasza csaba951 (#19775) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Amelyik a kontroller kompatibilis a Microsoft Xinput protokolljával, addig teljesen jól fog működni bármilyen játékkal.

evitiguF: Ki kell menni a reptérre valami összkerékhajtású (vagy azzá tuningolt) driftautóval, (pl: M6 FE, Hoonitruck, Hoonicorn stb...) aztán csúszni vagy 10-15 percig. Ha a végén tudsz úgy menni 1 percet, hogy nem szakad meg a skillstreak, meg nem mész a konténernek, akkor jó is vagy. Ajánlott kikapcsolni a menetstabilizátort meg a kipörgésgátlót, meg a drift idejére manuálisra állítani a váltót. Nem kell megijedni, nem kell sokat szórakozni a váltással, sőt pont azért kell a manuális, hogy ne váltogasson el egyáltalán az automata. A kocsik többsége 3.-4. kofozatban csúszik jól. Egyszer beváltja az ember, akár még álló helyzetben, aztán lehet menni.

Összegyűlt egy pár tucat viszonylag ritka és drága kocsi a garázsomban. Nekem már van belőlük több is mint kéne, úgyhogy akinek kellenek, sok millió helyett minimáláron elvihet annyit amennyi jólesik.

zsiz: A nagy többségét érdemes rögtön eladni. Van pár kocsi ami csak pörgetéssel vagy a heti eseményekből szerezhető meg, azok közt van néhány amik kicsit többet érnek, de a többségét azoknak is érdemes egyből pénzzé tenni.

[ Szerkesztve ]

(#19784) parandroid válasza Qkackca (#19771) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Napi 20 sikeres tranzakció a limit (akár vásárlás, akár eladás, egyben számít). Szerencsére licitből többet is feltehetsz, ha nyersz vele, az limiten túl is él. De miután elérted a limitet, licit sincs több aznap.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19785) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19783) üzenetére


lanszelot
addikt

A reptéren nem hogy egy percet, de akár 15 öt is driftelek, hogy nem szakad meg a szorzó, és semminek se megyek neki.
De kanyarba 2 centit se tudok.
Már évek óta gyakoroltam, feladtam, nekem nem megy.
Tehát kanyarban kell megtanulni vhogy...

(#19786) evitiguF válasza Kisgépkezelő (#19783) üzenetére


evitiguF
senior tag

Kösz... :DDD

Te beteg mód tolod a játékot, mindenhol Te vagy az első a PH-s klubban, látszik, hogy van érzéked hozzá!
De ha a mester ezt mondja, hát megyek gyakorolni a reptérre! :R

(#19787) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Bekerült az 599 XX Evolution... Továbbra sem kapok olyan Horizon Pass-t, pedig már 60% körüli a Horizon eventek állása... Igaz, a mostani tavaszi még csak 30 valamennyi. Azt is fel kell húzni 50%-ra?

(#19788) Kisgépkezelő válasza evitiguF (#19786) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Egy időben zavart, hogy átmegyek egy zónán és vannak nevek az enyém felett :D, úgyhogy kicsit ráfeküdtem a dologra. Mondjuk annyira azért nem mint, ez a srác, akinek abból áll a játék, hogy mindenütt top 1000-be akar kerülni. Szerencsére van olyan fórumtárs akit nehéz túlteljesíteni, úgyhogy muszáj volt felkötnöm a gatyámat. :)

lanszelot: Hát a reptéri csúszkálások alatt egy idő után egyszer egyszer úgyis rápróbál az ember, hogy mi lenne, ha mondjuk a rámpán feldriftelne a konténer tetejére, vagy körbedriftelné a futó végén a táblát, meg kilinccsel előre csúszva eltalálja a sok pontot érő rombolható objektumokat. Onnét már szerintem csak egy apró lépés, hogy ugyanezt egy szűk úton is sikerüljön kivitelezni.

tesz-vesz123: Jövő héten kapunk majd.

[ Szerkesztve ]

(#19789) tesz-vesz123 válasza Kisgépkezelő (#19788) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A héten még nem lesz akkor? A Ferrari ott lesz azért a boltban jövő héten? :DDD Mert már van 9 millióm, és 8.1 körül szoktak menni aukción, de ha van ilyen lehetőség, akkor nem szeretném elkölteni minden pénzem.

[ Szerkesztve ]

(#19790) NoMagix válasza Nyethuszar (#19756) üzenetére


NoMagix
addikt

Most ránéztem a forzára, hát nem azzal fogadott, hogy elértem a 20-as festő szintet! :R :C
Ebbe benne voltál te is!
Azt viszont bosszant, hogy ezt még FH3-ban festettem és rosszúl hozta át a rajzott!
Sajnos a jobb hátsó ablak és tető találkozás elcsúszott! :W
Szeretem, amikor még a tükrözést sem tudja pontosan átvinni az egyik oldalról a másikra! :W
Mind 1 ez már így marad, hiszen már 300 feletti a letöltése!

(#19791) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19788) üzenetére


lanszelot
addikt

A rámpa kivételével ezek mennek.
De ne ott nagyon széles az út, csak ezért, ha jön a vonat, akkor is van hely körbe fordulni és vissza.
De se nem lejt, se nem emelkedik, és iszonyat széles.
Csak ezért megy, van hova hibázni.
Többször megcsináltam a full szorzót a bmw-vel.
És egy drift szakaszt se tudok megcsinálni 3asra.
A kis abarth -al csináltam meg lego dlc-ben mind, de a normál térképen nem megy.
Ugyanaz az autó, és nem.
Legoban pedig 3 csillagos mind..
Tehát szűk, vagy emelkedik, vagy lejt, vagy fogalmam sincs.
Ti segítettetek, videót csináltatok arról lestem, és úgy lego-t 3 csillagosra ki is toltam.
Próbáltam FH3, FM7, FM6...nem, csak lego-ban megy....ja, FH4 másik dlc ott nem próbáltam, azt elfelejtettem...de a lényeg, csak lego-ban tudok...ja meg a reptéren :)

(#19792) zolee145 válasza lanszelot (#19791) üzenetére


zolee145
tag

Erre jó a kormány. Ráhúzod a racsnit, elmegy keresztbe az autó, és magától ellenkormányoz (ilyenkor egy kicsit el is engedem a kormányt), viszont érzed, hogy hol kell belenyúlni.
Ráadásul ez az igazi autónál is pont így működik. :)

(#19793) csaba951


csaba951
veterán

Heti drift teljesítése könnyedén:
* 2018 Ford #88 Mustang RTR beszerzése
* SavageNarwhal95-től az "Utilimate Drift" telepítése (S2)
* összes Autós Kiválóság megvásárlása
* ABS: ki, Kipörgésgátló: ki

[ Szerkesztve ]

(#19794) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Aki ingyen szeretné unlockolni a Ferrari 599 XX Evolution-t! Van egy apró glitch a játékban!:D A PC-s módszer működik, most csináltam meg! :C

[ Szerkesztve ]

(#19795) lanszelot válasza zolee145 (#19792) üzenetére


lanszelot
addikt

Hát nagyon nem, az igazi autóval nem a kormány érzettel driftelsz.
A hátsóddal érzed a tapadást.
Az autó nem kormányoz ellen, azt tekerni kell, és kézi se nagyon kell, be kell ringatni.
Kanyar ellen kanyarodsz kicsit, majd élesen rá a kanyarra, és padló, majd játék a gázzal és kormánnyal. Ladám volt kb 20 évig ;)

(#19796) AsakuraDave válasza lanszelot (#19795) üzenetére


AsakuraDave
őstag

A kerekek úgy vannak felfüggesztve hogy a fizika hatására mindig egyenesbe akarjon menni az autó. Elrántod a kocsit elengeded a kormányt és az autó automatikusan bekormányozza magát egyenesbe, te itt lépsz be hogy nem engeded hogy kiegyenesítse a kocsid. Persze nem a kormánnyal "érzed" a tapadást de a szöget azzal lövöd be +gáz.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#19797) homerhamm válasza csaba951 (#19793) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezzel sikerült teljesíteni! :) 62 095 pont! Az autós kiválósagokból nem sztem ki mindent.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19798) NoMagix válasza tesz-vesz123 (#19794) üzenetére


NoMagix
addikt

Majd ne lepődj meg, amikor megjutalmazzák azokat aki kihasználja ezeket a hibákat!

(#19799) tesz-vesz123 válasza NoMagix (#19798) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Tavaly októberben szereztem meg. ;]

(#19800) lanszelot válasza AsakuraDave (#19796) üzenetére


lanszelot
addikt

Kérek összetartás, ez a neve, igen. Beállításkor annyian ülnek be, amennyien versenyeznek, hogy tökéletes legyen a beállítás.
De olvasd csak vissza mit írt.
"magától ellenkormányoz"
Lehet, hogy elírta, de neked kell ellenkormányozni, nem magától teszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.