Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) stillmatic válasza lanszelot (#18449) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Aki az online eseményeknél kipattintotta a free roamos versenyek ötletét az remélem már halott.
Nem elég a kretének roncsderbije, mint minden autós online játéknál, nem, kell bele egy szerencsejáték is.
F.szért nem pörgetjük ki Wheelspinen hogy ki nyert? Még annak is több értelme lenne.

(#18452) Qkackca válasza stillmatic (#18450) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor most már tudod mire számíts ;]

Ha driftelni akarsz a körforgalomban, akkor eddig ez a megoldás a legjobb szerintem amibe belefutottam, remélem nem haragszik meg a költő ha ideírom: 117 531 144

Más: és természetes az egy szem online korlátlan rangsoroló természetesen s2 tavasz, esőben :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18453) Qkackca válasza NoMagix (#18442) üzenetére


Qkackca
őstag

Nálam látszik mindkettő, játszható is:
one hill one jump one round (offrd) 678 287 739
one hill one jump one round (offroad+suv) 145 274 544
Meg tűrhető is ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18454) parandroid válasza stillmatic (#18451) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Várj, amíg kipróbálod az eliminatort. ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18456) stillmatic válasza parandroid (#18454) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Próbáltam, már megírtam róla a véleményem. Viszont az nem kötelező a heti kihívásokhoz.

(#18457) NoMagix válasza Qkackca (#18453) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! :R :R
Azt nem tudom hogyan lehetséges, mert ezeket a pályákat töröltem, illetve rájuk mentettem egy új pályát?!?!? Törlésnél és vagy rámentésnél szól a program, hahó barom ezután nem lesz elérhető és nem kapsz értük semmit!!
Most bezzeg ez 678 287 739 megjelent a K. központomban! :F
Viszont készítettem megint egy új pályát és ismét rámentettem a megmaradt offroad-ra, de ez az új persze nem látható! :Y
119 101 644 klasszikus rally, lennél kedves ránézni?? :K
Ja és persze megint növelte a pályáim számát, holott nincs is annyi! :W

[ Szerkesztve ]

(#18458) Qkackca válasza NoMagix (#18457) üzenetére


Qkackca
őstag

Tetszik, látszik, illetve fordítva.
Jó ötlet az a lassító meg a cél :)
(barátok és követettnél nézem, ott szinte mindig látszanak az új pályák)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18459) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Két kérdésem lenne.
Láttam youtube-on videókat, hogy autoban fogadva versenyeznek. Mi a módja, hogy valakinek odaadjak egy autót?
Másik kérdés. [link]
Köszi! :R

(#18460) NoMagix válasza _stick_ (#18459) üzenetére


NoMagix
addikt

A folyamatos enyhe "búgás-sípolás" normális nekünk is mind a 3db ilyen az első pillanattól!
Autót direkt átadni nem tudsz, nincs ajándékozás!
Az érintettek megbeszélnek egy időpontot és az eladó felrakja a kocsit az aukciós házba, a vevőnek vagy sikerül megvenni vagy más lenyúlja előle!

(#18458) Qkackca

Köszi, jó hír! :R :R
Én is folyamatosan követem a Te és a fórum háttérmunkátokat! :K

[ Szerkesztve ]

(#18461) homerhamm válasza _stick_ (#18459) üzenetére


homerhamm
addikt

Nézel Istit. :D

Gondolom felteszi AH-ba, és a násik megveszi, adni nem lehet autót.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18462) Dtomka válasza Kisgépkezelő (#18424) üzenetére


Dtomka
veterán

Most láttam,....
...akkor a Rendőrakadémia c. filmben miért maradhat benne? :F
(Most megy az egyik csatornán...)

(#18463) _stick_


_stick_
őstag

Igen, nézek Istit. :)
A sípolás a kisebb gond, a nagyobb, hogy az autó úgy érzékeli, hogy folyamatosan nyomkodom s gázt és a féket.

(#18464) parandroid válasza lanszelot (#18449) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem megvan a 96% eddig a héten, pedig úgy kb fékálomban ment le. Jó, játszótérhez mindig mák kell, a többi viszont nagyon könnyű volt a héten. Még a trial is. Első próbálkozásra Két első, egy harmadik hely, úgy, hogy az összes pont a miénk volt mindhárom versenyen. Szerintem bugos az ai. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18465) homerhamm válasza parandroid (#18464) üzenetére


homerhamm
addikt

A jatszótér akkorát csal mint a fos. :D Úgy is megadta nekem az autót, hogy az ellenfél csapat nyert. :D :D Az én csapatom kilépett. :DDD Ja és amíg az eredményeket mutatta, a kivetítőn, belelógott teljesen egy másik autó teteje.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18466) NoMagix válasza Qkackca (#18453) üzenetére


NoMagix
addikt

Már nincs meg egyik offroad sem, sehol!

(#18467) CJ4567 válasza homerhamm (#18465) üzenetére


CJ4567
veterán

Ettől a szezontól kezdve a játszótérben akkor is megkapod az autót, ha elveszted a játszóteret.

No Sana No Life

(#18468) homerhamm válasza CJ4567 (#18467) üzenetére


homerhamm
addikt

Watta? Akkor meg minek van benne? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18469) parandroid válasza CJ4567 (#18467) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hogymi? :DDD

Belegondolva, ez egy jó ötlet! Nincsenek kilépegetések, mert nincs nyerési kényszer. Sőt, akkor kapod a jutalmat, ha végigcsinálod. Az más kérdés, hogy a tombis játék innét úgy fog menni, mint a korábbi horizonokban az acsiért, hogy minden túlélő rögtön lekoccol egy zombit, hogy hamarabb vége legyen. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18470) homerhamm válasza parandroid (#18469) üzenetére


homerhamm
addikt

Még a százalékot is megkaptam érte. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18471) lanszelot válasza parandroid (#18464) üzenetére


lanszelot
addikt

3 online verseny van, amik nem AI ellen mennek, az egyik a játszótér, ott még soha de soha se nyertem, pedig legalább 40szer próbáltam.
Van a havonta 1szer valamilyen verseny 3 vagy 5 körös. /ez meg van, itt nem kell nyerni/
És a 3 valamilyen verseny /mindig más/ , no ott is szerencse kell, de ott azért 3-4 -ből össze lehet kapálni.
Illetve ott van egy amit ebben az évszakban én tuti nem tudom majd teljesíteni, a motoros buggy ugra bugra marhaság.
Nos ez a 3 nélkül 78%. No de mit csinál akinek nincs Live Gold? Eddig nem kellett online a 80%-hoz, most más nem lehet online nélkül 80%
Erről beszéltem, ez az új százalék számítás.
/Nekem Ultimate Game Pass van, tehát nem magamról beszélek, de sokan nem engedhetik meg maguknak a gold-ot se/

(#18472) Bozek


Bozek
nagyúr

Valaki tud megoldást arra, hogy az FH4 miért lép ki folyamatosan. Az eseménynapló nem sok segítséget adott, a 0xc0000005 hibakód sokat nem mond.

Lehetséges, hogy a 2004-es Win10 a hiba forrása? Újratelepíteni nem akarnám a rendszert csak az FH4 miatt, akkor inkább nem játszok vele, ha más megoldás nincs.

(#18473) CJ4567 válasza lanszelot (#18471) üzenetére


CJ4567
veterán

A 7 napi kihívás az 7% összesen, annyit tudnak tenni, de ez így elég rosszul hangzik. :(((

No Sana No Life

(#18474) lanszelot válasza Bozek (#18472) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezt a listát fusd át,
Plusz egyik oldalon DDU törlés, majd Vid kártya driver újra rakást javasolták /nem írták helyre hozta -e, de próbát megér/

(#18475) parandroid válasza lanszelot (#18471) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én kb egy éve minden héten 100%-ot csinálok, kivéve ha valami utazás miatt nem vagyok konzolközelben pár napig, olyankor kimarad egy-két napi feladat. Pedig különösebben még csak ügyes sem vagyok a játékban, legalábbis online mindig csúnyán elkenik a számat. Szóval azért fogható.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18476) CactuS válasza CJ4567 (#18467) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A legidegesítőbb dolgot sikerült ezzel a húzással megszüntetniük a játékban. :R

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18477) Bozek válasza lanszelot (#18474) üzenetére


Bozek
nagyúr

Köszi, megnézem. Mondjuk az a vicces, hogy amint elindulok az autóval, kidob. De ha az automatikus beállításokhoz megy egy tesztversenyt a játék, akkor nincs semmi gond.

Szerk: Kivettem a Dolby Atmos-t, erre már betöltés közben kidob. :D Ez már fejlődés, csak vissza.

[ Szerkesztve ]

(#18478) LilProphet90 válasza CJ4567 (#18467) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Vicces, csodálkoztam is, hogy a végén azt pipálta ki, hogy "Érj el 2. helyezést", vagy valami hasonló.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#18479) Dtomka válasza CJ4567 (#18467) üzenetére


Dtomka
veterán

...ez azért elég sz@r így... hogy már "küzdeni" sem kell... és megkapja a vesztes csapat is azt amit a nyertes csapat érdemel... Ez nagyon nem igazságos!

(#18480) parandroid válasza Dtomka (#18479) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha belegondolsz, nem az. Így nem fog senki kilépni, korrektül végig lehet játszani az egészet. Persze ha eddig abban a csapatban voltál, ahonnét nem léptek ki, akkor ez most szarabb lesz, mert nem túlerőben tolod végig, vagy a második-harmadik körben lép ki az ellenfél, de ez statisztikailag az esetek felében történt, amúgy meg szívtál a kilépő csapattársakkal, meg utána azzal, hogy megint játékot találj, megint kivárni az akár 3 percet, megint betesz a veszteshez, megint kilépni, és ezt akár 3-4-5 alkalommal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18481) homerhamm válasza parandroid (#18480) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem meg egyre süllyed lefele a fejlesztőcsapat. Előbb a General Lee, most meg ez. Jó hogy nem adja meg a semmiért az 50%-ot... :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18482) Daw93 válasza homerhamm (#18481) üzenetére


Daw93
senior tag

Szerintem is. Kicsit olyan mintha 6 éveseknek szánnák a játékot. Olyan könnyű benne minden már hogy hihetetlen, szinte minden a játékos ölébe hullik

GTA Online: Daweee93

(#18483) gduck válasza Dtomka (#18462) üzenetére


gduck
addikt

OFF:
Miért nem maradhatna benne??? Amúgy ez az agyament világ kezd az agyamra menni! Ennyi eszetlen barmot nem hordozhat a Föld! :W
Mi lesz a következő lépés??? Az Indiánok hazaküldik Európába az egész nem Indián lakosságot? Mert a mostani agyament lépések alapján ez következik!!! :DDD

ON: Most akkor át kell festenem valamelyik kocsimat? Azaz van valamelyiken gyárilag olyan festés, amit közben tiltottak? Vagy ha valamelyik letöltötten véletlenül van és azt rakja be drivataromnak is, akkor megszívtam? Köszi a segítséget :R

(#18467) CJ4567: :W

[ Szerkesztve ]

(#18484) CactuS válasza parandroid (#18480) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

+1, ez az egy idegesítő része volt, főleg akkor, amikor az évszak vége felé próbáltad megcsinálni és az első - akár szoros - vereség után már kilépett 2-3 fő. Onnantól meg már kb. fölösleges folytatni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18485) CJ4567 válasza homerhamm (#18481) üzenetére


CJ4567
veterán

A General Lee, és hasonló dolgokat a T10 intézi, mert az ő feladatuk a szabályok betartása, és a játékosok, festések, stb. tiltása. :(

No Sana No Life

(#18486) Qkackca válasza NoMagix (#18466) üzenetére


Qkackca
őstag

Nálam még mindig látszik, és játszható is mindkettő.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18487) Qkackca válasza CJ4567 (#18455) üzenetére


Qkackca
őstag

Az szép, néha nálad is bekapcsolva marad a hülyemágnes? Vagy ez ilyen móka verseny, csak szórakozásból?

18467: az se rossz, a győztes kaphatna egy kis pluszt, mondjuk 5 szuper pörgetést, vagy duplán kapja meg a kocsit :D

Bozek: a hibakód többi részlete? Access violation error (0xc0000005), The application was unable to start correctly (0xc0000005) vagy egyéb?
Melyik alkalmazást írja? Elindul egyáltalán a forza vagy menet közben dob ki?
Fut vmi a háttérben? Tuningolva van a proci/ram?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18488) CJ4567 válasza Qkackca (#18487) üzenetére


CJ4567
veterán

ISAD-nak szokása, hogy az érdekesebb új autókról videót vesz fel, és szól a közösségének, hogy kéne ember, és most nem privát versenyeket csinált, hanem bement custom adventurebe, és volt ott egy-két hülye, mint pl. a videóban látható GNathan. :D

No Sana No Life

(#18489) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#18452) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem haragszom meg. Egyébként nem csak egy irányban van, hanem igaz más rajthelyről, de fordítva is végig lehet menni. Úgy 380 684 086.

CJ4567: Röhögtem is, hogy milyen szépen elkelkáposztásítottalínottátok egymást. Viszont én még arra is kíváncsi lennék, hogy ott hogy kerültél a nézőtérre? :D

Dtomka: Nyilván visszamenőleg nem tudják mindenből kivágni, meg a magyar forgalmazást ez nem nagyon érinti, mert nálunk azért legfeljebb elenyésző számban élnek néger rabszolgák leszármazottai akiket esetleg zavarna ez a jelkép. :D

(#18490) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#18488) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ehh nem másolta a linket. Na mindegy szóval ott, hogy kerültél a nézőtérre?

(#18491) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#18489) üzenetére


Qkackca
őstag

Tudom, jártam már azon is, a sima verzió jobban kiadja szerintem, de a körforgalom volt a lényeg abban a posztban :)

Pályaszerkesztésnél a rajthely irányát lehet módosítani? Pl megfordítani, a másik irányba legyen az indulás?

Rangsorolt egyéni online versenynél, mikor kapsz pontot, csak ha nyersz vagy dobogós helyezésnél is? 25 pont hiányzik a köv szinthez, azt még lehet megpróbálom.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18492) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#18491) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mindkettőben van körforgalmas driftelés.
Sajnos nem lehet fordítva indulni, de szerencsére pár helyen egy kicsit odébb lehet találni ellenkező irányban induló rajthelyet.

Egyéni online-nál bármilyen helyezést érsz el kapsz valamennyi pontot, csak ha nagyon hátul végzel, akkor esetleg mínusz pontot. Hogy mennyit, az attól függ, hogy hanyadik lettél, és, hogy az ellenfeleid milyen szintűek. Ha bedob egy csomó hozzád képest erős játékos közé, akkor pl: egy negyedik hely is elég lehet ahhoz, hogy pontokat szerezz, ha meg gyengék közt versenyzel, akkor már a második hely is lehet, hogy bukó.

(#18493) NoMagix válasza Qkackca (#18486) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez érdekes! Előzményekben látod?
Kód alapján is kiadja?
Nálam most csütörtökig nincs játék!

(#18494) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#18490) üzenetére


CJ4567
veterán

Elején kilökött GNathan, és inkább feladtam, mert nem volt értelme. :DDD

No Sana No Life

(#18495) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Online A800 terepversenyeken mennyire életszerű, hogy Bentley 8literrel és Napierrel két csóka lealázott mindenkit az öt futamon végig 1-2-t tolva?
Tele a tököm a csalókkal.

(#18496) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ó jeah. a800 földutason folytatja a diadalmenetet a tag, Bugatti 35, ötből öt. Free roamban 27 másodpercet vert a második helyezettre, azaz rám.
Hogy lehet jelenteni az ilyen mocskos állatokat?

(#18497) Bozek válasza Qkackca (#18487) üzenetére


Bozek
nagyúr

Elindul a Forza, amikor kimennék az útra, akkor dob ki. Változó, hogy mikor, néha tudok menni 4-5 másodpercet, néha meg 1-et sem. Próbáltam DDU-val leszedni a videókártya drivereit és újratelepíteni, de az sem segített.

Ennyi szöveg van az Eseménynaplóban, a Forza nem ír ki semmit.

A hibát okozó alkalmazás neve: ForzaHorizon4.exe, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x5ef520ce
A hibát okozó modul neve: unknown, verzió: 0.0.0.0, időbélyeg: 0x00000000
Kivételkód: 0xc0000005
Hiba pozíciója: 0x00000001afea5c30
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x5ffc
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d652a7e8c6ddda
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.SunriseBaseGame_1.424.99.2_x64__8wekyb3d8bbwe\ForzaHorizon4.exe
A hibát okozó modul elérési útja: unknown
Jelentés azonosítója: 5d20d0b3-b411-424e-966e-1ec4c62e71f9
A hibát okozó csomag teljes neve: Microsoft.SunriseBaseGame_1.424.99.2_x64__8wekyb3d8bbwe
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója: SunriseReleaseFinal

(#18498) Qkackca válasza stillmatic (#18496) üzenetére


Qkackca
őstag

Elég durva földutas/terepes cuccokat lehet építeni a vintage racerekből.
freeroam meg azért necces, mert egy jól választott útvonal simán lehet 10 esetleg 20 másodperc előny.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18499) Dtomka


Dtomka
veterán

Lehet már szó volt róla, de én csak most vettem észre, hogy a vállalkozásokból kapott kifizetések mértéke jelentősen megnőtt:

(#18500) zsiz válasza Dtomka (#18499) üzenetére


zsiz
őstag

Érdemes amúgy kimaxolni őket? Mármint többet fizet, ha megvan az összes csillag? Egynél megvan, de úgy emlékszem, nem vagy nem sokkal fizet többet, mint előtte.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.