Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18151) Zeki válasza Zeki (#18150) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ford Supervan 3 is fel lett rakva. Ha valaki pénzbőségben szenvedne, a fiam örülne neki, ha elkelne.:)

(#18152) Zeki


Zeki
nagyúr

Köszönjük!:)

(#18153) Zeki


Zeki
nagyúr

:(
Kb eszem megáll, Most meg kivásárolt full áron egy olyan Fordot. Na jó. Kicsi még ehhez. Csak nyomkodja a gombokat... nem olvas. Pedig tud olvasni.

(#18154) Zeki válasza Zeki (#18153) üzenetére


Zeki
nagyúr

Újra fel van rakva akkor egy Ford Supervan. Ha valaki arra jár majd akkor megvehetné. Megköszönném!

(#18155) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#18143) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A Truenonak az idők során kialakult némi kultusza. A legenda úgy tartja, hogy japánban valami fazon tofukiszállítás közben észrevette, hogy egy könnyű hátsókerekes autóval milyen szépen lehet keresztbe menni az úton és lőn drift. Még rajzfilmet is csináltak belőle. Amolyan helyi Lada VFTS. Most másodszor elérhető úgyhogy igen ritka. Próbaképp kiraktam egyet minimál áron 3 órára (asszem 50k volt), fél óra se kellett és már 2,5-nél járt a licit, aztán már nem figyeltem mert inkább aludtam, de a végén csak kivásárolta valaki teljes áron.

Gabor777: A többség szerintem letölt valami random AWD tuningot. Kell a jó rajthoz, a kupplungos váltás meg kell a még jobb rajthoz, mert általában aközött az 1-2-3 játékos közt dől el a győzelem, aki az elején el tud szakadni a hátul lökdösődő köcsögöktől.

NoMagix: Keresésnél van egy advanced opció (X gomb), ott lehet névre is keresni. De már ne keresd, megvettem. :D

Zeki: Nincs mit.

(#18156) motifator


motifator
senior tag

Sziasztok, nem vagyok túl tapasztalt a heti kihívásokat illetően, de most, hogy újra lehet hajtani, elkezdtem megcsinálni a feladatokat. A Trueno-t szeretném elcsípni, már a feladatok nagy része megvan, 71% -nál járok, az online adventure és a forzathon napi kihívásokból 5 db van hátra. Kérdésem az lenne, hogy a napi kihívásoknál fontos a feladatok sorrendje? Most az AATTVVV, dirt következne, kettőt kellene nyernem, de már letoltam 4 versenyt első helyen és valamit biztos nem jól csinálok, mert nem adja meg. Számít, hogy melyik pályát teljesítem hozzá, vagy az autó nem stimmel? R8-al mentem, elég szenvedősen, de sikerült.

Funky + Jazz

(#18157) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#18155) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ezt nem is vettem észre, mivel minden kocsi megvan így ritkán ah-zok! :R

Zeki, akkor bocsi! :R

Qkackca: reggel éhgyomorra futottam egy kanyart az új városi pályádon, miért van 2 belőle 500 méter eltéréssel? olyan mint a 4-6 villamos? ;]

[ Szerkesztve ]

(#18158) parandroid válasza motifator (#18156) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

3 napig aktív egy napi feladat, azt csak abban a 3 napban lehet megcsinálni. De rá van írva, vagy az, hogy meddig aktív még, vagy az, hogy mennyi idő múlva lesz aktív. Magyarul. Ez ráadásul pont értelmezhető magyarsággal.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18159) motifator válasza parandroid (#18158) üzenetére


motifator
senior tag

Angolra állítottam át mert nem tetszett a fordítás, a napi hármast megcsináltam, a heti feladatoknál ezek szerint a visszaszámlálás arra utal, hogy mikor lesz aktív?

Funky + Jazz

(#18160) NoMagix válasza motifator (#18159) üzenetére


NoMagix
addikt

igen

(#18161) lanszelot válasza AsakuraDave (#18131) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Bár én nagyon nem vagyok jó, de a teljes játékot 5 autóval toltam ki.
Épp ezért xar ez a 4ik rész. Olyan mint a 2ik rész, nem határozza meg milyen autóval kell menned mész amivel akarsz. Hát így nagy nulla.
FH1 és 3 ban meg volt pontosan határozva mivel mehetsz, úgy volt kihívás.
Itt FH4 ben és FH2 ben annyi az egész, hogy megnézed előre a pályát, ha sok rövid szakasz rettenet éles kanyarokkal, akkor indulás, gyorsulás, fék ennyi számít.
Ha hosszabb szakaszok, vagy nem annyira éles kanyarok, akkor gyorsulás, fék.
Ha hosszú szakaszok éles kanyarok, akkor gyorsulás, fék, sebesség
És ha hosszú szakasz enyhe kanyar akkor gyorsulás, sebesség.
Kész, nyertél úgy, hogy a többiek sehol sincsenek.
Ezek a szabályok nem igazak online versenyre. Oda ismerni kell az autókat, és érteni a tuninghoz, amúgy vagy szerencséd van, hogy bele nyúlsz, vagy hátul kullogsz és mindig látod a vége számlálót.
Ja: gyorsulás, sebesség, fékezés stb ne az 1-10 ig skálát nézd, az semmit se ér.

Kérdés:
FH6-ban nem kapom meg a heti rewards-okat, miért? Pedig ott van, kellene. Ti megkapjátok?

[ Szerkesztve ]

(#18162) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#18155) üzenetére


Qkackca
őstag

Tudom, tetszik is az az anime (sőt a napi közlekedésben is alkalmazok onnan lesett technikát), de akkor is furcsa, ha max áron elviszik mikor van több, olcsóbb ajánlat.

NoMagix: elvileg más a rajthely, a rövidebbik a bugos, annál ragad be/ vágja le a pályát az utolsó rajtoló. Azt meg tudod nyerni?

S1 900-ba viccesek a TTS-es botok.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18163) szTotyy válasza lanszelot (#18161) üzenetére


szTotyy
őstag

FH6?? Jesszusom, mennyit aludhattam? :Y

[ Szerkesztve ]

(#18164) Qkackca válasza lanszelot (#18161) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem nem vagy egyedül, aki nem kapja meg a rewardokat az fh6-ban :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18165) lanszelot válasza szTotyy (#18163) üzenetére


lanszelot
addikt

FM6 ot akartam írni

(#18166) Dtomka válasza szTotyy (#18163) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD

Rangsorolt kalandban tapasztaltam, startnál elhúz mellettünk 1 viper... 2. helyről indultam.


3/3 -at megnyerte. (2.3 ról készítettem képet, mert ott vált gyanussá) Nem akarod azt mondani, hogy csaló, de hogy lehet az, hogy mintha rakétából lötték volna ki


(#18167) CJ4567 válasza lanszelot (#18161) üzenetére


CJ4567
veterán

"FH1 és 3 ban meg volt pontosan határozva mivel mehetsz, úgy volt kihívás."

Ez hamis, FH3 óta van ez a blueprint rendszer, amiben azzal mehetsz az első pillanattól kezdve, amivel akarsz, ha megnézel egy FH2 gameplayt, akkor már a térképen írja, hogy mikkel mehetsz, és csak azokkal. (Ezért sajnálom, hogy kihagytam az FH2-t, mert nincs Xboxom, jobban tetszik ez a megoldás.)

(#18166) Dtomka Singing sunset az ismert csaló, ne fogalkozz vele. :((

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18168) lanszelot válasza CJ4567 (#18167) üzenetére


lanszelot
addikt

FH2 vel kevered, és FH3 ban vissza hozták, hogy csak adott autóval mehetsz. FH2-t is 3 vagy 4 autóval toltam ki.
FH3 ban sokhelyen autót kellett vennem, csak hogy indulhassak.

Én mind kitoltam fullosan, tehát nem videóból néztem

[ Szerkesztve ]

(#18169) CJ4567 válasza lanszelot (#18168) üzenetére


CJ4567
veterán

"Blueprint an Exhibition"

No Sana No Life

(#18170) NoMagix válasza Qkackca (#18162) üzenetére


NoMagix
addikt

Szám szerint lehetetlen nyerni az első helyen, mivel a 2. helytől számozza a csapatot!
Szerintem törölheted.
Rámenthetted volna az újabbat!

(#18171) NoMagix válasza CJ4567 (#18167) üzenetére


NoMagix
addikt

FH3-ban tudtál kategóriát váltani egy bajnokságon belül! Ilyen a 4-ben már nincs!

A napokban gondoltam FH2-re, hogy zúzok rajta egy kicsit!

[ Szerkesztve ]

(#18172) lanszelot válasza CJ4567 (#18169) üzenetére


lanszelot
addikt

Nagyon félre értettél.
A srác a fő szálat csinálja, abban nincs blue print.
Csak az a rész, amíg a stáb lista fel nem megy.
Csinálhatsz előtte mást is, de az nem számít bele.
Majd megpróbálok videót csinálni róla, hogy értsd miről van szó.

FM6 rewards kérdésre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#18173) Qkackca válasza NoMagix (#18170) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem tudtam/akartam rámenteni, mert ugye a rajthely és az útvonal kombináció együtt a probléma, az útvonalat pedig nem akartam módosítani, ezért kerestem másik rajthelyet.
Majd kigondolok vmit helyette.

A rajthely gond meg szerintem azért jutott eszembe, mert pont te írtad, hogy így jártál és megnéztem én is direkt ;)

Egyébként mentem rajta megint, most más autók voltak az ellenfelek, a csaló bot beragadt 99%-on, így mégis sikerült nyerni :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18174) Qkackca válasza lanszelot (#18172) üzenetére


Qkackca
őstag

FH4 és FM7 3 percen belül megkaptam a reward-ot, a 6-os nincs meg.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18175) Joccc07 válasza Qkackca (#18173) üzenetére


Joccc07
addikt

Este?

És kisgépkezelő: vegyetek fel Joccc Harder néven vagyok fent.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18176) Qkackca válasza Joccc07 (#18175) üzenetére


Qkackca
őstag

Mehet, igazából akár már most is ráérhetek. de többen nagyobb móka :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18177) Joccc07 válasza Qkackca (#18176) üzenetére


Joccc07
addikt

Nekem most még nagyon nem jó. Legkorábban 9. Addig csak jön meg valaki.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18178) NoMagix válasza Joccc07 (#18177) üzenetére


NoMagix
addikt

Talán 9 körül betudok csatlakozni! Talán!

(#18179) Joccc07 válasza NoMagix (#18178) üzenetére


Joccc07
addikt

Képlékeny. Lehet, hogy nekem sem jó a 9. Ebben a percben még jó. :DDD Hajnali 3ig ráérek. Discord vagy valami van?

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18180) lanszelot válasza Qkackca (#18174) üzenetére


lanszelot
addikt

Többiben én is megkapom, csakna FM6 ban nem.

(#18181) Kisgépkezelő válasza Joccc07 (#18179) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Van a hivatalos PH discord amit Kiskokó linkelt a múltkor, azt már használtuk egyszer. Én legfeljebb úgy 11-ig érek rá, mert holnap van egy kis dolgom délelőtt, előtte meg nem ártana legalább egy kicsit aludni. :D

(#18182) NoMagix válasza Joccc07 (#18179) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem tudok becsatlakozni, nincs szabad tv! :O
Sajnálom!

(#18183) Joccc07 válasza Kisgépkezelő (#18181) üzenetére


Joccc07
addikt

Okés fent vagyok.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18184) Joccc07 válasza NoMagix (#18182) üzenetére


Joccc07
addikt

Kár. Attól még gurulhatunk valamikor. Majd megbeszéljük.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18185) CJ4567 válasza lanszelot (#18172) üzenetére


CJ4567
veterán

Elkértem ismerőstől megint az FH3-at(nekem nincs meg, kicsit játszottam tavaly, game sharen keresztül), messze vagyok a stáblistától:

Odamentem a versenyhez egy GT350R-el, új verseny, még nem csináltam meg:

Felajánlotta az autóhoz illő blueprintet(és az ismerősök blueprintjei már láthatóak)

Opel Mantával akartam menni, ezért "blueprint an exhibition"-ben csináltam sajátot:

És akárhogy nézem, ez bizony számít:

No Sana No Life

(#18186) Aszpik válasza Dtomka (#18166) üzenetére


Aszpik
tag

Én ezek miatt kezdek beleunni az egészbe. Mostanában már csak gyors-játékot szoktam indítani, ott meglepően korrektek a résztvevők, gondolom mivel nincs tétje.
A kérdéses személlyel többször volt alkalmam együtt "játszani" videó is van róla, többször jelentettem már csalásért, de itt a példa rá, hogy sz@rnak bele magasról, pedig másodjára már olyan levelet írtam, hogy azon gondolkodtam lehet engem tiltanak le egy időre.

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#18187) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Az lehetséges, hogy csak 72% a winter season-öm pedig mindent megcsináltam? :F :F :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18188) DjDanee87 válasza AsakuraDave (#18187) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha 72% akkor valószínű mégsem csináltál meg mindent. Rakj be róla egy képeket esetleg

(#18189) Dtomka válasza Aszpik (#18186) üzenetére


Dtomka
veterán

Szomorú dolog ez.
Ha rajtam múlna "bézból" ütővel tördelném el..
Nem, nem azért mert jobbak nálam. Hanem mert tönkreteszik mások szórakozását!

Anticheat programok hol a pi...ba vannak? 10 évvel ezelőtt jobb volt a helyzet.

Sry, de ez már tényleg felháborító, hogy legyen bármilyen játék (pl, GTA V, BFxx, COD, Forza...) a csaló játékosok mindenhol ott vannak, legalábbis PC-n.
Hogy, az (összes) accountjuk vesszen a semmibe amikor csalást használnak - én ezt kívánom az összes csalónak!

(#18190) lanszelot válasza CJ4567 (#18185) üzenetére


lanszelot
addikt

Még mindig nem érted, a fő játékról van szó.
Angolul : championship
Itt a videó tessék
Fő játékhoz nem tartozik semmi más.
Nem mehetsz akármivel, csakis speciális autókkal, ha nincs vedd meg.
Míg FH4 ben 5 autóval toltam ki az egészet, és FH2-ben még annyi se kellett.
Mehetsz te oda bármivel, csak azzal megetsz fő játékot ami meg van ott adva. FH4-ben a heti Forzathon versenyek ilyenek.
Ott is mehetsz bármivel, de az nem számít bele a heti kihívásba.

Van valaki akinek meg van a FM6?

(#18191) gduck válasza lanszelot (#18190) üzenetére


gduck
addikt

"Van valaki akinek meg van a FM6?"

Megvan az összes Forza :D Miért?

(#18192) CJ4567 válasza lanszelot (#18190) üzenetére


CJ4567
veterán

Amíg az exhibitionök(szóval először megcsinálod az adott versenyt) is számítanak a fanokhoz, és fanok kellenek ahhoz, hogy az utolsó showcaset elérd(és a stáblista legördüljön), addig ez is számít a fő játékba. (és az elején van, hogy nincs championship feloldva, csak az exhibition. Arról mi a véleményed?)

No Sana No Life

(#18193) kicsako


kicsako
őstag

Sziasztok,
Egy barátommal keresünk 1-2 játékost, akikkel közösen tudnánk rankedezni FH4-ben. Mi PC-n nyomjuk, de az sem probléma ha te xboxon. A lényeg hogy haladjunk a ranglistán. Kb. 1 hónapja kezdtük az egész játékot, szóval mi sem vagyunk profik, de a rankedet szeretnénk komolyabban venni. Ha érdekel írj pm-et.
Elvárások:
-18+
-mikrofon
-min. 12-13-as rang.
-minden típusú versenyre legalább 1 előre összeállított jármű.
-Teamspeak (esetleg Discord)

(#18194) AsakuraDave válasza DjDanee87 (#18188) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hát pedig minden kész:

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18195) csuvicsuva válasza AsakuraDave (#18194) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Online adventure hiányzik.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#18196) kicsako válasza AsakuraDave (#18194) üzenetére


kicsako
őstag

+ napi kihívások sincsenek meg.. ugye az még csütörtökig naponta oldódik fel.

(#18197) lanszelot válasza gduck (#18191) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Nem kapom meg a heti rewards-okat, te megkapod őket?

CJ4567: ez innentől csak kötekedés, szerintem normálisan elmagyaráztam, de látom csak fújod amit kitaláltál. Kiszálltam.

(#18198) AsakuraDave válasza kicsako (#18196) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem eddig mindig meg volt a 80% ha megcsináltam ezeket a versenyeket meg a rival kört. A maradék 8% meg lesz a maradék forzathon challengekből szerintetek? (jelenleg 3/7)
Az online adventure-t hogy lehet megcsinálni? Ha rámegyek csak a leaderboard jutalmak jönnek elő.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18199) kicsako válasza AsakuraDave (#18198) üzenetére


kicsako
őstag

ranked besorolókat kell lejátszanod. Ha besorolt, akkor kész is.

(#18200) szTotyy válasza AsakuraDave (#18198) üzenetére


szTotyy
őstag

A rankedet is elég csak négyhetente egyszer játszanod, ha nem szereted. Ez is bezavarhatott. Érdemes megcsinálni, sokat dob az előrehaladásban.
Ha jól rémlik a napi challengek 2%-kal emelik az évszakos progresst (ha nem tévedek, akkor a ranked nélkül is pont meglesz).

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.