Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19301) Joccc07 válasza tesz-vesz123 (#19300) üzenetére


Joccc07
addikt

Szia,

Töröld le az ultimate dlc-ket a gépházban. Akkor gyorsabb lesz és el is indul. Volt ez az ajánlás pár hónapja.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19302) tesz-vesz123 válasza Joccc07 (#19301) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Szia! Köszönöm a tippet! Ha letörlöm a DLC-ket, akkor már nem működnek, nem? A Legos kiegészítőt mindenképpen ki akarom próbálni, az introját láttam csak, nagyon menő! :DDD Annyi a baj, hogy még nem tartok ott, szóval nem enged be.

(#19303) DjDanee87 válasza tesz-vesz123 (#19302) üzenetére


DjDanee87
addikt

A mapokat nemtudom, de az autókat adó kiegeket le tudod törölni miután játékban garázsba tetted a kocsikat. Utána a storeban törölve a tételt nem veszítesz autót és gyorsabban tölt a játék.

(#19304) tesz-vesz123 válasza DjDanee87 (#19303) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Oh, szuper! Kipróbálom akkor majd, köszönöm! :R

(#19305) Joccc07 válasza tesz-vesz123 (#19302) üzenetére


Joccc07
addikt

Elvileg működnie kell. De sose próbáltam.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#19306) tesz-vesz123 válasza Joccc07 (#19305) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

A lényeg, hogy ezzel legalább tudok játszani, a 3. sajnos nagyon broken. Érdekes mondjuk, mert Nvidiával működött, azóta vannak problémáim, amióta AMD a kártyám. :U

(#19307) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
FH4 /pc/ csatlakozik online -ra, de azonnal le is csatol róla.
/Nem online játék, bár arra is ugyanezt csinálja./
Egyik frissítés után lett ilyen kb 2-3 hónapja. Vagy Win10 vagy FH4 frissítés már nem tudom.
Előtte nem volt gond. Net jó, más játékokkal nincs gond, és régen se volt gond FH4 el. /Semmi se változott, csak a frissítés/
Azt írták hogy az Xbox app-ot resetelni kellene. De sehol se találom. MSstore ban azt mutatja telepítve van, de ott nincs futtatás, gépen meg sehol sincs.
/Nem az Xbox társ alkalmazás, az teljesen más/
Van vkinek vmi ötlete, mi lehet a gond, hogy folyamatosan ledob az online és solo ra vált?

(#19308) Qkackca válasza tesz-vesz123 (#19306) üzenetére


Qkackca
őstag

Milyen az a kártya, nem csak a driver vacakol? Egy legalább félévest nem tudsz feltenni?
Nekem rx 580 volt év elején, akkor is kb féléves driverrel :D, semmi gondom nem volt, azt leszámítva, hogy kellemes meleget csinált a vesémnél a kártya, de az mellékes, simán ment a játék (amp cpu - amd gpu)

lanszelot: nekem három féle xbox cucc van - xbox app, xbox game bar és xbox konzol társalkalmazás. Ez mind a startmenüben (vagy minek hívják a 10-ben), xbox alkalmazásra jobb klikk, egyebek, alk. beállítások, ott alaphelyzetbe tudod tenni.
Milyen a neted? Szolgáltató? Kábelen csatlakozol a netre vagy wifin? Saját hálózat vagy vmilyen vendég/közösségi/ ingyen wifi? Asztali pc vagy notebook?
Nem tudom számít-e, be vagy jelentkezve microsoft vagy xbox felhasználóival? Akár magába a windowsba? vagy offline felhasználó vagy?
A felhasználó neveddel nincsen egy másik gép bejelentkezve valahova? Azért dobál le esetleg?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19309) lanszelot válasza Qkackca (#19308) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Az MS store rosszul mutatta, nem volt telepítve.
Tehát az nem lehetet gond. /felraktam de így se jó/
Nettel nem lehet gond, írtam rég óta ez van, semmi se változott. Más játékkal nincs net gond.
Ha nem lennék bejelentkezve, akkor el se indulna.
Eredtei minden. W10pro, asztali pc, kontrollerrel.
Xbox ki van kapcsolva. Tehát nem vagyok máshol bejelentkezve.
Valahol a játékban van net test, de nem találtam sehol.
Végre most magától dobott diagnosztikát, és semmi hiba.
/tudom azt írja a játékkal van gond, de kizárt hogy minden online játékkal gond lenne/

(#19310) lanszelot válasza lanszelot (#19309) üzenetére


lanszelot
addikt

Már nem tudtam javítani
Most már a FM7 multi is kidob.
Tehát hálózati gond....de mi, mikor eddig jó volt
Ezt írja, de nekem sehol sincs beállítás

[ Szerkesztve ]

(#19311) lanszelot válasza lanszelot (#19310) üzenetére


lanszelot
addikt

tehát nem az xbox app, hanem az xbox társ alkalmazás /isteni leírás/

(#19312) Qkackca válasza lanszelot (#19310) üzenetére


Qkackca
őstag

A hálózatodról még mindig nem írtál egy kukkot se, lehet akár vmi router beállítási probléma, lehet zárva van egy port ami kellene neki.
De pl ha van wifi a gépedbe, oszd meg a mobilneted aztán csatlakozz azon keresztül.
Ha notebook vidd el egy ismerőshöz/kávézóba/akárhova máshova és próbáld meg ott, igazából asztali esetén sem lenne elvetendő vmi ismerősnél kipróbálni.
Legalább egy dolgot kizárnál hogy net vagy gép gond.

Egyébként simán lehet a szolgáltatódnál nem kerek valami.
Nekem is volt vezeték nélküli netem, de nem lakáson belül, hanem kívül. A közeli templomtornyon volt az adó, nekem meg fent a tetőn a vevő, onnan jött be kábellel a házba.
Votl két nagyobb fa az útvonalon. Nyár végén, ősz elején, amikor még bőven volt lomb, de már kezdett szeles idő lenni, akkor khm, nem volt mindig megfelelő a kapcsolat.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19313) Qkackca válasza lanszelot (#19311) üzenetére


Qkackca
őstag

Ezeket próbáltad már? Bár nagyjából ugyanannak tűnnek:
https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/articles/360025342973-IPsec-error-message

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm981803_Horizon-Live-Server-Error-IPSEC--0x00000000--PC.aspx

egy vkinek működő verzió az előző linkről:
https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postsm1084093_-ANSWERED--Horizon-Live-Server-Error-IPSEC--0x00000000--PC.aspx#post_1084093

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19314) lanszelot válasza Qkackca (#19312) üzenetére


lanszelot
addikt

a hálózattal semmi gond
Bonyolult a netem, de nincs semmi gubanc vele.
internet hub /virgin media super hub 3/ -> wifi -> tplink ac1750 /ddwrt/ -> kábel/cat6/ -> pc
mindig így volt , semmi se változott, működött
sztem valamelyik win10 frissítés tett keresztbe, de ez csak találgatás

(#19315) Qkackca válasza lanszelot (#19314) üzenetére


Qkackca
őstag

A routerednél a ddwrt az egyedi fw-re utal, az előző hsz-ben lévő portokat meg tudod nézni, hogy engedélyezve vannak-e benne?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19316) lanszelot válasza Qkackca (#19315) üzenetére


lanszelot
addikt

Semmi gon d az IP-vel. Ott a kép, nincs IP hiba kód.
Inkább a Tedero , ha van vmivel gond.
De magától szerinted letiltotta a router csak úgy?
Mert eddig is ez volt, és nem volt gond.
kép

Ez nem off topik, mivel FH és FM multival van csak gondom, nem általánosan, nem kell off topiknak jelölni,mert ha másnak is gond lesz nem találja meg

(#19317) Qkackca válasza lanszelot (#19316) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor itt a topikban rákeresel a teredóra és meg is lesz a megoldásod.

Az előző képen ipsec 0x00000 hiba volt, ezt a teredós képet meg most linkelted először, amit látok.

Magától nyilván nem állítgat a router, de annak a beállításait, használatát te ismered, nem én. Kívülállóként, segíteni próbálván, nyilván az elsőre feltűnő dolgokra próbálok célozni ami gondot okozhat. Nyilván a win10 is alapból olyan hogy bármikor gondot okozhat a tapasztalat szerint.

Szerintem csak azt raktam offba ami nem igazán kapcsolódik ide ;]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19318) lanszelot válasza Qkackca (#19317) üzenetére


lanszelot
addikt

A gondom az , hogy a terdo nekem nem zárt hanem mérsékelt /mi a francot jelen t ez/
Zárt ra vannak azok a megoldások.
Router-en ha zárt lenne akkor a gép zárt-at mutatna.
De nem tudom mi az hogy teredo, így megnézni se tudom.
össze vissza állítgatni meg nem akarom a gépet, pláne hogy minden 2015- 2018 -as videók/segítségek. Már nagyon más minden.
A MS oldalán is ami van, ha lépésenként végig megyek nekem más jön ki, tehát elakadok, de addig minden ok az ott leírtak alapján.
Check the TcpIp6 registry path:
itt akadok el, nekem sehol sincs value

(#19319) zolee145


zolee145
tag

Üdv! Újabb kérdés. (most az évszakos 80% már megvan, vagyis meglett tegnap)
Szóval vannak a fesztivál események, de mik azok? Időnként megy fentebb a %, de mitől, miért... lövésem nincs. :D
Amúgy elég valósághű ez a játék. tegnap gurulgattam a Civiccel, beérek egy körforgalomba, és menetiránnyal szemben driftelt körbe-körbe egy bmw-s. :D

(#19320) tesz-vesz123 válasza DjDanee87 (#19303) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Hát, köszönöm a tippet, de ugyanúgy sokat tölt és ugyanúgy csak másodszorra indul el. Ez van. :D :R

(#19321) lanszelot válasza zolee145 (#19319) üzenetére


lanszelot
addikt

Menj be Forzathon menübe, lőj egy képet, és dobd fel mi hiányzik még, és megírom mit kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#19322) lanszelot válasza Qkackca (#19317) üzenetére


lanszelot
addikt

Tessék egy videó a hibáról
pl 7:15 belép, játszom,majd 9:19 kidob
persze rengetegszer dob ki, de ott már játszottam is

(#19323) zolee145 válasza lanszelot (#19321) üzenetére


zolee145
tag

Minden arany, a napi feladatból megvan az amit már lehetett csinálni.
Mindjárt lövök képet. Csináltam, csak nem tudom az nV hova menti, a kereső meg nem működik a Win10-en. :D

(#19324) Qkackca


Qkackca
őstag

Valaki hiányolta a gt autókat pár hete (hónapja) az most nézze a eurosportot, lemans 24h van, láthatja őket mozgás közben.
Emiatt 50% kedvezmény a fm7-re és a fh4-re.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19325) lanszelot válasza zolee145 (#19323) üzenetére


lanszelot
addikt

Nv, azt nem tudom, windows + G az mindent tud, az One Drive ba menti

(#19326) Bigemperor válasza lanszelot (#19322) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Nekem gyakorlatilag ugyanezt csinálja,mint amit leírtál,a hálózatra is ugyanazokat dobja mint Neked. Lövésem sincs,mi lehet a baj, egyszerűen nem csatlakozik online játékhoz,pedig én sem állítgattam semmit,routeren és gépen sem,alighanem w10 lehet a ludas,de a megoldást nem ismerem én sem.

(#19327) zolee145 válasza lanszelot (#19325) üzenetére


zolee145
tag

49%-on van a fesztivál esemény. Csak ezek a Forzathon dolgok hiányoznak a szezonális feladatokból. Ha egyáltalán erről a képernyőről beszéltél, és jót mentettem le. :)

(#19328) parandroid válasza zolee145 (#19327) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezen a héten (évszakban) 80%-ot teljesítettél, a teljes szezonban (4 hét, azaz 4 évszak) pedig összesen 49%-ot (bár ez pont nem látszik a képen, ahhoz kicsit balra kell scrolloznod).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19329) zolee145 válasza parandroid (#19328) üzenetére


zolee145
tag

Értem, szóval az 4 évszakra vonatkozik. Okés.

(#19330) lanszelot válasza Bigemperor (#19326) üzenetére


lanszelot
addikt

Megvan a megoldás :slight_smile:
EZ ITT
Nagyon szépen köszönom a segítséget mindenkinek :slight_smile:

Fontos, hogy minden parancs után indítsd újra a rendszert.

/a nagy fejeket nem tudom hogy csináltam/

[ Szerkesztve ]

(#19331) Bigemperor válasza lanszelot (#19330) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Épp írni akartam,nekem az segített,hogy az új pc Xbox progit feltettem és utána rafrissitettem az FH4-re,jött ki rá nemrég egy majd 1Gb csomag.utana restart win10.

(#19332) zolee145


zolee145
tag

Jut eszembe. Be tudok olyan oldalra nézést állítani, hogy belső nézetből elfordul jobbra vagy barla a nézőpont? Jelenleg ha belső nézetben vagyok és mondjuk jobbra nézek akkor egy külső nézetbe dob, az autó jobb oldalára.
Ez így lehet, hogy zavaros.
Ha minden igaz ez a videó ott indul majd el, ha nem akkor kb 24-25 mp-nél nézelődik a fickó. Csak attól tartok, hogy ez gombbal nem megy majd, csak mondjuk egérrel
https://youtu.be/79hkw4rLWfM?t=23

(#19333) lanszelot


lanszelot
addikt

No, megnéztem.
FM5 + kormány = rettenet
Rosszabb mint a FM6 kormánnyal.
FM7 már alakul de az se jó.
Eddig kormánnyal a Gran Turismo Sport volt a legjobb, érzete valósághoz közeli.

FM5 tel az a gond, hogy kontrollerrel is furi kicsit, mintha billentyűvel játszanám.

(#19334) zsiz


zsiz
őstag

A Forza Hub jutalmakat később is át tudom venni vagy mindig csak az aktuális héten? (A Hub-ban rányomok, csak a játékot nem indítom el.) Ha pl 3 hétig nem játszok a FH3-mal, a negyedik héten be tudom húzni a 4 hetit egyszerre, vagy csak az utolsót?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#19335) csaba951 válasza zsiz (#19334) üzenetére


csaba951
veterán

Át tudod majd venni egyszerre.

(#19336) zolee145 válasza lanszelot (#19333) üzenetére


zolee145
tag

FH4 teljesen jó kormánnyal, bár a 900 fok nincs meg, de legalább nemcsak a DFGT saját pedálját tudom használni, és felismeri a H váltót is. Az FH3 csak akkor kezelte a DFGT-t, ha azt választottam ki. Viszont le kellett vennem 0-ra a duda hangerejét, mert a duda a gázpedálra volt gyárilag konfigurálva. Gázt adsz dudál. :D Nem tudom ki találta ki. Plusz ahogy írtam, csak a DFGT saját pedálját ismerte, amit már egy ideje nem használok. Minden esetre az FH4 tetszik, még szimulátor után is viszonylag jónak mondanám. Sima FM-ből még egyiket sem próbáltam. (Hogy őszinte legyek azt sem tudtam, hogy van pc-re. Azt hittem csak xbox)

(#19337) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Sziasztok! 144Hz a monitorom, de nyilván a FH4 nem ér el 100 fps-t sem nálam. 60-ra szeretném lockolni az fps-t a Freesync miatt, viszont ezt sem lehet. :D 36/48/72 fps-re engedi valamiért csak. Létezik valami megoldás erre?

(#19338) CJ4567 válasza tesz-vesz123 (#19337) üzenetére


CJ4567
veterán

Milyen géped van? Lehet, hogy van esély a 144-re.
AMD vagy Nvidia videókártyád van? Mert Nvidia-nál játékonként lehet állítani a max FPS-t:

No Sana No Life

(#19339) ETOM válasza tesz-vesz123 (#19337) üzenetére


ETOM
addikt

Amd-nél csak chillel tudod driverből fixálni. Ami olyan amilyen..

(#19340) tesz-vesz123 válasza ETOM (#19339) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Oh, akkor tárgytalan, marad így. :D Azért köszönöm!

(#19338) CJ4567: Sajnos esélytelen a 144 fps, hacsak nem teszek mindent lowra (szerintem úgy sem), az meg kizárt, túl szép a játék highon. :DD

[ Szerkesztve ]

(#19341) CJ4567 válasza tesz-vesz123 (#19340) üzenetére


CJ4567
veterán

Az is megoldás, ha a monitorod beállítod 60Hz-re.

No Sana No Life

(#19342) tesz-vesz123 válasza CJ4567 (#19341) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Mivel 90%-ban multizok, ezért ez nem opció. Köszi neked is!

(#19343) CJ4567 válasza tesz-vesz123 (#19342) üzenetére


CJ4567
veterán

Próbáld ki a 72FPS lockot, elvégre a Freesync pont arra van, hogy a jelenlegi FPS-hez állítsa a monitor képfrissítését.

No Sana No Life

(#19344) tesz-vesz123 válasza CJ4567 (#19343) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Azon van, de sokszor beesik alá, ezért lenne jobb a 60.

(#19345) lanszelot válasza zolee145 (#19336) üzenetére


lanszelot
addikt

FH nem jó kormánnyal, az arcade. Ha vezettél már verseny autót akkor érzed hogy köze nincs hozzá.
FM se szimulator, de közel áll hozzá. /Kormányzás nem rossz, de még nem jó, viszont a többi FM -hez képest 100szor jobb/
FM7 van csak pc-re
Illetve FM6 Apex /fele ingyenes/ az az FM6 mini változata, csak pár verseny van benne..
Többi FM csak xbox.

Más: ma játszottam FM6-al, eddig a Porsche és a Nascar dlc -ket meg kellett volna vennem, de ma tolhattam velük. Pedig nem vettem meg.
Csak most hétvége volt ingyenes, vagy ingyenessé tették?

Ja FM6 ból folyamatosan eltűnik a rewards...mindegyik másban megmarad, abból eltűnik, ha nem szeded össze. Jupi.... és mivel már nem támogatott ez így is marad.

[ Szerkesztve ]

(#19346) lanszelot válasza lanszelot (#19333) üzenetére


lanszelot
addikt

Amit elfelejtettem:
FM5 -ben /amiről a kép készült/ nincs H váltó.
Csak a lepke váltót lehet használni.
FM6 -tól már van mind a kettő.

(#19347) zolee145 válasza lanszelot (#19345) üzenetére


zolee145
tag

Nem vezettem versenyautót, csak szimulátort. rFactor2-vel töltöttem eddig az idő nagy részét. Nem szim az FH4, de nem rossz. Kontrollerrel nem tudnék autót vezetni. Meg mást se nagyon. Megvettem a MotoGp2020-at, gondoltam veszek hozzá egy kontrollert, estem keltem. :D

(#19348) Qkackca válasza tesz-vesz123 (#19337) üzenetére


Qkackca
őstag

A változtatható frissítésnek nem az a lényege, hogy változik? Az aktuális tartalomhoz igazodva? Miért jó fixálni ezt kisebbre? (totál kezdő vagyok ezen a téren, tényleg érdeklődve kérdezem)
Találtam egy ilyet: 72 vs 144

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19349) tesz-vesz123 válasza Qkackca (#19348) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Sokkal simább a játék, ha nem ugrál az fps. A Freesync lockolt fps-nél is aktív, igen.

(#19350) lanszelot válasza zolee145 (#19347) üzenetére


lanszelot
addikt

Én az FM5 ről és a G29 ről mondtam hogy rossz.
G29 a kormány legalja. Bohóckodni elmegy.
FM5 ről pedig leírtam. :)
FM4 játék stílusáról írtam, nem azt hogy rossz lenne kormánnyal. Inkább kontrolleres játék. Persze ha te nem szereted a kontrollert egyértelmű.
Én pl billentyűvel nem tudok játszani semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.