Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19251) AsakuraDave válasza Qkackca (#19247) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Én is pont ezért örülök, hogy nagyobb a garázs, hogy tarthatok többet ugyan azon kocsiból és lehet 1 ami stock, 1 ami a tuningolt, 1 ami fun tuning stb :D

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#19252) lanszelot válasza CJ4567 (#19245) üzenetére


lanszelot
addikt

Akkor volt agyon árazva, próbálták újra éleszteni.
Lemaradtam arról a hétről, xar az egész menü rendszer, iszonyat be van bonyolítva.
Én még a fényképeket is megcsináltam.
PvP nem érdekel, coop érdekel. Amúgy senkit se ismerek, azért indítom.
Discord ot se tudom használni, ezért van hogy indíthatsz és bárki csatlakozhat, pont az én fajtámnak, aki nem ismer senkit.

(#19253) parandroid válasza CactuS (#19246) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Semmit nem akar mondani, ezért jár ide. Néhány hetente megjelenik, közli, hogy ez a játék szar, halott, bugos, személyesen vele baszik ki, vagy lehetetlen a heti feladatot megcsinálni, meg egyébként el sem indul. Nem kellene rá reagálni, megint sikerült tök értelmetlenül crew-topikot csinálni itt, de legalább megtudtuk, hogy a fentiek arra a játékra is érvényesek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19254) Qkackca


Qkackca
őstag

ATS Gt és Mp4-12c a bonusz :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19255) Nyethuszar válasza Qkackca (#19254) üzenetére


Nyethuszar
tag

Nekem nem McLarent dobott, de így is jó. Kipörgetés után mennek eladásra :C :DDD
Tetszik ez az új bug... pardon feature.. :))

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#19256) NoMagix válasza Nyethuszar (#19255) üzenetére


NoMagix
addikt

2 db kaptam ezekből a múlt héten, egyik este és másnap de.!

[ Szerkesztve ]

(#19257) Qkackca válasza Nyethuszar (#19255) üzenetére


Qkackca
őstag

Ezek a múlthetiek, a héten újra ats meg 12c :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19258) Qkackca


Qkackca
őstag

Megvettem a Horizon 3 Expansion pakkot, de a store nem engedi telepíteni, kiírja, hogy jelentkezzek be egy eszközről, amiben be vagyok jelentkezve...de már be vagyok jelentkezve :F Másnak esetleg ír ilyesmit aki most vette meg?
Viszont ha a külön-külön megnyitom a kiegészítők oldalát, akkor meg engedi telepíteni őket.

Az meg külön vicces, hogy a store írja hogy van frissítés, frissítsem, rábökök, akkor meg kiírja, nem lehet mert használatban van, kattintsak az újraindítás gombra ami nincs csak a mégse meg az újratelepítés :DDD bezárom-újraindul-hiba, bezárom-újraindul-megy :U
Ennek az uwp app akármiknek mi is az értelme?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19259) Rexcor


Rexcor
őstag

Sziasztok!

A FH4-nél az egyik évszakos eseményhez "nagyágyúk" kocsikategóriát kér, de ilyet nem is láttam. Melyik lenne ez?

(#19260) Qkackca válasza Rexcor (#19259) üzenetére


Qkackca
őstag

Szia, heavy hitters angolul, a 2000 kg feletti tömegű kocsikat keress, nagyjából ezek:
heavy hitters (2000kg+)
amg warthog
bentley
bmw x
caddy
chevy zr2
dodge durango, hellcat
ford raptors, transit ssv
gmc vandura
honda ridgeline
hw twin mills
hummer
jeep trailcat, cherokee, wrangler unlim
lambo urus
range rover
 maserati levante
merci-amg
merci x class, unimog, e350d, g65
nissan titan
porsche cayenne
napier
regalia
ram rebels
trd gurkha
tractor
toyota lancdruiser
vw tuareg
volvo ironknight

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19261) lanszelot válasza Qkackca (#19258) üzenetére


lanszelot
addikt

Azokat egyesével kell telepíteni.
Miután egyszer már végig zongoraztad, a legközelebbi telepítésnel már majd engedi egybe.
Ilyen az MS store.

(#19262) lanszelot


lanszelot
addikt

Nézzétek mit sikerült ma beújitanom :)

Még a papírok is benne vannak, mintha új lenne :D
Oop oop :DD

(#19263) NoMagix válasza lanszelot (#19262) üzenetére


NoMagix
addikt

Furcsa hogy audi van a borítón!

(#19264) rdt89 válasza lanszelot (#19262) üzenetére


rdt89
addikt

Én a 7ik rész után toltam vele és a fizika meg a játékélmény és a hangok sokkal jobban bejöttek benne. Marha élvezetes játék, sőt 1-2 helyen szebb és kidolgozottabb mint a 7. :R

(#19265) NoMagix válasza rdt89 (#19264) üzenetére


NoMagix
addikt

ez a 7-es nekem nagy csalódás az ötösről szebb emlékeim vannak

(#19266) Qkackca válasza lanszelot (#19261) üzenetére


Qkackca
őstag

Ah, én kis naív, csomagban gondoltam, nem csak kevesebb pénzbe kerül, de kevesebb kattintás is jár... Nem szeretném ezt legközelebb is telepíteni :D

Gratu, jó játékot vele.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19267) rdt89 válasza NoMagix (#19265) üzenetére


rdt89
addikt

A 7-es nekem is nagyon lehangoló volt. Jött az időjárás ami egy kalap... és kb. ennyi volt, még az 5 időjárás nélkül de élvezetesebb, pedig a 7 után kezdtem el az 5-öt. :C

(#19268) parandroid válasza NoMagix (#19263) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az is csak egy lambo. Illetve a lambo is csak egy audi. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19269) lanszelot válasza NoMagix (#19263) üzenetére


lanszelot
addikt

Mert limitált kiadás, fém dobozos verzió.
Nem látszik semmi rajta, mintha új lenne.
Ezért vettem meg. Plusz lesz megint mit kitolni :D
Pár hónapig el leszek vele :)
Kíváncsi vagyok, hogy milyen kormánnyal.
6 borzalom volt, kontrollerrel toltam ki.
7 jobb volt a 6 tol, de még mindig rossz.
Hátha ez jó :)

(#19270) NoMagix válasza lanszelot (#19269) üzenetére


NoMagix
addikt

Szép találat! Használd nagy örömmel!

(#19271) lanszelot válasza NoMagix (#19270) üzenetére


lanszelot
addikt

Köszön 0m szépen mindenkinek :)

(#19272) Rexcor válasza Qkackca (#19260) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszi

(#19273) Qkackca


Qkackca
őstag

Horizon 3-ban, mi az a lineup bonus? Mennyire erősek az ellenfelek?

A botok is érdekesek egy picit számomra, amíg mögöttük megyek, elég erősnek/gyorsnak tűnnek, amint sikerül eléjük kerülni, onnan meg mintha kicsit visszább vennének, ha nem hibázok, többnyire simán verhetőek. (mintha highly skilled-en lennének jelenleg, nem tudom pontosan) Csak néha van pár kivétel mikor, igen erősek de tényleg, meg a verseny végén is mikor írja a legjobb köröket, jó párszor előfordult már, hiába nyertem, a botnak volt jobb köre, akár több tizeddel is.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19274) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Ma volt egy kis időm, neki estem a FM5-nek.
Mivel évek óta gyűjtöm a rewards -ot , így 25milla és jó pár autó várt rám a leveleknél :D
Kipróbáltam a játék dobozban lévő kódot, és érvényes volt :D az is adott egy auto pack -ot :D
Bár kormánnyal még nem volt időm kipróbálni, de eddig tetszik :) örülök, hogy rá találtam :)

(#19275) NoMagix válasza Qkackca (#19273) üzenetére


NoMagix
addikt

Rendesen tudják kergetni az embert verhetetlen fokozatban!
Pár hónapja megszereztem benne pár ritka acsit és erősen kellett kapaszkodnom a kontrollerbe a versenyek alatt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19276) Loretto


Loretto
veterán

Sziasztok!

Kisfiam folyamatosan nyűgtet, hogy Ferrari 599XX-el menjünk 500+ km/h. 1-2 tuningbeállítást megnéztem már, de 450-nél kipukkad. XO-n toljuk, a kérdésem annyi lenne, hogy kell valamilyen előmenetel, ahhoz hogy ezt elérjem? Sajna a tömeg ami nagyon lassít ahogy nézem, de nem tudom összehozni a mostani alkatrészekből könnyebbre.

Köszi!

Soirée...

(#19277) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Pár napja nem tudok szerverhez kapcsolódni FH4-ben,pedig a netet érzékeli a progi.Megint a Telekom xaraxik,van esetleg másnak is hasonló gondja?

(#19278) NoMagix válasza Bigemperor (#19277) üzenetére


NoMagix
addikt

kb. egy órája simán beugrottam a játékba, ott minden rendben volt! (Xbox)

(#19279) Loretto válasza Bigemperor (#19277) üzenetére


Loretto
veterán

Nálunk is minden rendben van/volt. XO+Digi.

Soirée...

(#19280) Franklin válasza Loretto (#19276) üzenetére


Franklin
addikt

Keresni kell más által összerakott tuningot, valami "max.speed" vagy hasonló néven.

(#19281) Qkackca válasza Loretto (#19276) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem, semmi nem kell, csak a kocsi meg egy megfelelő beállítás.

Rákeresve van egy csomó, amihez írják hogy 519 kmh vagy 320 (mph) vagy több, nem próbáltam őket, néztem egy gyors saját verziót, nekem elsőre így 469 kmh volt a vége de a váltó áttétel még bőven nem volt a sebességre elhúzva.
Gyári motor, minden alkatrész, tuningnál aerodinamika a minimumon (sebesség), a váltó végáttételét meg húzd el szintén a sebbesség felé, aztán hátha összejön :)

Bigemperor :Nekem is megy, bár nem tkomos vagyok

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19282) CJ4567 válasza Loretto (#19276) üzenetére


CJ4567
veterán

Próbáld ki Void Solar tuningját, azzal nálam ment 500 felett.

No Sana No Life

(#19283) IntelKiller7 válasza lanszelot (#19262) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ráadásul steelbookos. Mennyiért sikerült megkaparintani?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#19284) homerhamm válasza Qkackca (#19247) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem, van postásfurgon, Unixos, Covidos, rendőrös meg egy Ford Petrányis. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19285) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] csízüsz :Y
Forza 2 PC-re sose jött ki, igaz? :O
Gondolkom a Forza Horizon 3 -on, 4-et picit unom meg hamar körbe lehet autozni a térképet :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#19286) zolee145


zolee145
tag

Üdv! Új vagyok, kb 2 hete van meg a Horizon 4, és elakadtam. Téli szezon, 78% és egy dolog van amit tudnék csinálni. Driftelni kellene a falat érintve háromszor. Kb 2-3 órája driftelgetek, időnként kiírja, hogy koccanásos drift vagy mi, de az eseményeknél még mindig az van, hogy nincs teljesítve. A 78% is maradt. Egy külföldi fórumon írták, hogy a Forzaton Live-ra mindig ad 1%-ot. Na ez sem jött be, mert azóta 2 volt, de semmi. Nem érem el a 80%-ot. Mi lehet a helyes megfejtés?

(#19287) _stick_ válasza AsakuraDave (#19285) üzenetére


_stick_
őstag

Ez a mediterrán tengerpari krúzolás nagyon bejön. :R

(#19288) GhanBuri Ghan válasza zolee145 (#19286) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

A faltapizós kihívás ma lesz elérhető. A három aktív kihívást a Festival Playlistet megnyitva a #Forzathon fölött lehet látni.
Ami most aktív, az egy driftzóna háromcsillagos teljesítése (tehát nem három egycsillagos menet egymás után)
De ha az online-on kívül mindent megcsináltál, akkor olyan 82%-on kellene állnod, valamit még kihagytál, a havi Rivals megvan?

(#19289) lanszelot válasza IntelKiller7 (#19283) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
£10 volt. Használtan vettem de még a kódok is működtek, tehát sztem kapta, nem kellett, és leadta.
:) Én meg sas ként lecsaptam :D

(#19290) Loretto válasza Qkackca (#19281) üzenetére


Loretto
veterán

Helo!

Esetleg egy tömegadatot tudnál írni? Ahogy nézte, ami ténylegesen ment ennyit, az 1200 kg alatt voltak, amiket most találni mind 14xx kg és max 440-nél kipukannak.
A tuning amit CJ4567 kollega javasolt, csak megosztókód alapján találtam meg, és nem települ, pedig az ígéretesnek tűnik.
Bocsi a téma miatt, részemről nekem mind1 lenne, de eg 6 éves srácnak nehezebben megy le a torkán.
BTW egy Moslert megnéztem, arra pl szépen jöttek a dolgok Void Solar tuningjából is.

Soirée...

(#19291) zolee145 válasza GhanBuri Ghan (#19288) üzenetére


zolee145
tag

Jó kérdés. :) Megnézem, hogy az egyáltalán mi. Volt menet közben ez a rivals, de hogy az havi, vagy milyen azt nem tudom. Tényleg nemrég van meg. Volt az a nagy akció, megvettem a 3-at, aztán felvilágosítottak, hogyha van előfizetésem pár alap játékot lehet játszani, így lett meg a 4. Meg megvettem még a szigetet külön. Általában szimulátorozni szoktam, ez a kattanás csak most jött. :D

(#19292) Qkackca válasza Loretto (#19290) üzenetére


Qkackca
őstag

Szia, amiket nekem feldob, azok 1140kg körüliek meg 1056kw.
A sajátom pedig 1124 kg és 1056kw, de automata váltóval 5.ben libeg a fordulatszámmérő 6 ezres fordulat környékén és nem gyorsul tovább (460-470 körül), kézi váltóval lehet menne feljebb is.

Itt egy kód, DJ Lime-nak a tuningja 130 003 618, ezt sem próbáltam személyesen.

De mikor kiválasztod a kocsit és rá böksz az 'új tuning keresésére' nektek nem ad be vagy 10-15-db-ot, azok között helyből lennie kell vagy 5 db-nak amihez van írva a nagy sebesség, ha a Void Solar-é pont nem sikerül?

Igen a Mosler is tudja az 500kmh-t ha jól tudom, a rutinosabbak majd megaszongyák :)
Nem mentem még rá a nagy sebességre, nem tudom mi tudja azt. Nekem eddig ez 470kmh a max tempóm.

zolee145: esetleg csinálhatnál egy képet, hogy állsz a szezonban, úgy többet tudnánk segíteni. A Fesztivál eseménylistánál látható napi Forzathon kihívások, azok naponta válnak elérhetővé, és 3 nap van rá hogy megcsináld. A szürke hátterű az még az ami várható, az még nem aktív, de alatta mutatja mikortól lesz elérhető, a magenta vagy milyen színű mutatja az aktuálisan elérhető feladatokat, és aranyszínűvel jelzi amit már megcsináltál.
A koccintós drift az ma lesz aktív, 5 óra múlva. (driftelés közben kell egy kis kontakt vmi tereptárggyal, ami nem töri meg lendületet, pl lekoccolni a falat/kerítést drift közben a hátsó lökhárítóval)

homerhamm : a Petrányissal mintha már találkoztam volna.

AsakuraDave : egy olyan szakaszt el tudnék képzelni, egy pc-ra kiadott verzióban is.
De a 4-ben is egész jó hangja van a v8-aknak, nekem különösen tetszik a bmw m4 '16, meg merci v8-v12 motorjai is, az autópáláyás alagútban hasonlóan jókat lehet röfögtetni :)

szerk: a szezon 80%-ért a celica mellé jár a ferrari 250 tr

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19293) zolee145


zolee145
tag

Köszi! A havi riválisok volt a megfejtés, most 84%.

(#19294) NoMagix


NoMagix
addikt

Ha jól emlékszem az én Ferrari 599XX-mel is 480 körüli volt a legmagasabb érték, de én sem feszültem rá erre a témára!

(#19295) Loretto válasza Qkackca (#19292) üzenetére


Loretto
veterán

Ó hogy aza. Azt hiszem megvan a gond. Kisfiam csak 599 XX-et vett meg, nem az 599 XX Evot...

Köszi mindenkinek. :)

Soirée...

(#19296) Qkackca válasza Loretto (#19295) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát nem mindegy :D, de azon kicsit meglepődtem ha az is megy 440-et.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19297) Loretto válasza Qkackca (#19296) üzenetére


Loretto
veterán

Valahol ott fogyott el igen, váltó áttételen kellett volna még finomítani, mert 5-ben alig húz, 4-ben már tiltott.
Most majd jön a vadászat, hogy mikor sikerül beszerezni a verdát.

Soirée...

(#19298) Loretto


Loretto
veterán

Nah megvan az öröm. Nem mondom hogy egyszerű volt elcsípni a Ferka 599XX E-t de megvan. Érdekes módon egy srác egymás után tolt fel 3-at, potom 20 milláért.
Azért köszi mindenkinek! :) 51X km/h.

Nagy vásárlás közepette még FarCyt 1-et vettem 625 HUF-ért :)

[ Szerkesztve ]

Soirée...

(#19299) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Ma a kontrollerem nem örült a többszörös G -nek.
Igen felbaxott a FM5
Ki vettem minden rásegítést, szimuláción van az irányítás, de mégis olyan mintha fogná a kezem a játék.
Kis precíz igazításokat nem hajlandó bevenni.
Nagy határozott kormány rándításra reagál csak.
Emiatt néhány autót iszonyat nehéz irányítani.
Lemászik a pályáról. Ha picit tolom a kanyarba nem kanyarodik, ha rá tolom túl kanyarodik.
Ez játék hiba, vagy nem vettem észre valami beállítást?
Kontrollernek semmi baja. /Se volt máig/
Elem fullon. Nem értem miért. Xaros C osztályt nem bírok vezetni, mi lesz P R X - el?
Kormányt /g29/még nem volt időm össze rakni vele.
De hétvégén az lesz, ha az se jó........ akkor vsn egy szép dísz dobozom.

(#19300) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Sziasztok! Hű, van egy ilyen csoport is? De jóóó! :C

Szeretnék is kérdezni akkor már: Forza Horizon 4 PC. Amióta megvettem az Ultimate upgradet, kétszer kell elindítani a játékot, hogy elinduljon. Van erre valami fix? Mondjuk ez legalább megy, a 3 el sem indul. Első indításra csak bejön a FH4 képernyő, majd maradok az asztalon. Második indításra már megy a játék. Reinstall után ugyanez. Nem zavaró dolog, csak na. Szeretem, ha minden normálisan működik. Amíg csak standardem volt minden jól működött, talán még gyorsabban is töltött.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.