Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18901) CJ4567 válasza Qkackca (#18900) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez nem csalás, rosszul van a pálya megcsinálva, azért lehet kihasználni ezt az ívet, ne a játékost tiltsák már ki egy hétre(úgy, hogy az időt attól fent hagyják), mert nem tudják kijavítani a checkpointokat. Az a vicc, hogy nem is az övé a rekord, akié a rekord, ugyan ezzel az ívvel, azt nem tiltották. :C

No Sana No Life

(#18902) mefistofeles

Üdv urak!
A fiamnak meg van a forza horizon 3 és szülinapjára kapott hozzá egy esperanza kormányt. A probléma az, hogy nagyon késik a vezérlő a játékban. (másik autós játéknál jól működik) Be lehet valahol a settingsben állítani a kormány érzékenységet (vagy esetleg mást, hogy jól működjön)?
Előre is köszi....

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#18903) Qkackca válasza CJ4567 (#18901) üzenetére


Qkackca
őstag

Mondjuk a játék jelentős része arról szól, ne arra menj amerre az javasolja, ez igaz :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18904) CJ4567 válasza Qkackca (#18903) üzenetére


CJ4567
veterán

Képzeld el, ha valaki jelentene, mert freeroam rush-ban hamarabb beérsz a célba, és kitiltanának :DDD

No Sana No Life

(#18905) Qkackca válasza CJ4567 (#18904) üzenetére


Qkackca
őstag

Ne is mondd, így is érződik a csalás/ideges-puffogás szag a monitor mögött mikor legalább 10 másodperccel hamarabb érsz be mint a többiek :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18906) Qkackca válasza CJ4567 (#18904) üzenetére


Qkackca
őstag

Komolyabb szinten, mondjuk a te esetedben, mennyi különbség van az osztályok (D-B-C, stb.) között, mondjuk egy inkább kanyargósabb jellegű utcai pályán? Köridőben gondoltam.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18907) CJ4567 válasza Qkackca (#18906) üzenetére


CJ4567
veterán

Körversenyeken általánosságban A-S1 között kb. 5-6mp, S1-S2 között megint 5-6mp, sprinteken ez akár több is lehet, a gyorsulás/végsebesség miatt. A alá ritkán nézek, szóval arról nem tudok nyilatkozni.

No Sana No Life

(#18908) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#18894) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A Marathonon is van valami furcsa Gliccs, mert páran elég indokolatlanul lódulnak meg, és olyanok is vannak köztük akikről tudom, hogy amúgy vagy 50 másik helyen csalás nélkül is bőven ottvannak a lista elején. Nagyon nem foglalkoztam vele, mert úgyis utolértem. :P Azt azért nem bánnám, ha javítanák a hibákat és törölnék az ilyen időket.
Meg vannak egyéb csalafintaságok is, pl: ez a trükkös bontás. Vagy itt egy másik Ambleside-on amit én is használtam már.

NoMagix: Valamiért csak azt a 15-öt mutatja, amit a legtöbben használtak. Sajnos elég hiányos itt-ott az UI és talán a creative hubnál a legmostohább a helyzet.

Qkackca: Egy kisvárosi pálya megvan D-S2-ig, ráadásul szerintem a legszívatósabb, mert nem elég, hogy szűkek a kanyarok, még pattogós is a köcsög legóutak miatt. Itt ott lehet bennük pár tized, főleg azokban ahol még ABS-t használtam, de azért mind top 1%. Az alapjátékban is megvan pár helyen D-S2-ig a top 1%, de azok nem városiak.

CJ4567: Pedig alacsony osztályokban a legjobb rivalsozni. Hova máshova lennének jók az effére 1500 lóerős vadállat buildek?

[ Szerkesztve ]

(#18909) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#18908) üzenetére


CJ4567
veterán

(#18910) Ventur@


Ventur@
senior tag

650-ért Koenigsegg One:1, 450-ért McLaren P1 a Forzashop-ban....és érdekesség. Ugyanaz a ruha vásárolható meg a shopban 75-ért, mint ami megnyerhető a heti Trial-ban. Szépen összehozták :U :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18911) Kisgépkezelő válasza Ventur@ (#18910) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A heti 50%-os Porsche 718 GTS mellé meg kaptam egy Ferrari 512 S-t is, a havi 50-es Diablo GTR mellé meg egy Aventadort. Tegnap meg wheelspinen kijött egy Bentley 8 Liter, pedig ha jól emlékszem eddig azt csak valamelyik story teljesítésével lehetett beszerezni, úgyhogy vannak mostanában furcsaságok.

CJ4567: Akkor az is jól meg lett csinálva. Mindegy nem fogom kihasználni, mert így is agyérgörcs kerülgetett ahányszor pár kanyarral a vége előtt valamelyik beláthatatlan kanyar tökéletes ívén ott toporgott valami civil, és nem egyszer volt ilyen, úgyhogy nem kockáztatom, hogy újra kelljen csinálni, csak mert egyszer törlik az időmet. :D

Előző hsz: Az lemaradt, hogy a Brickchester corners circuitról vannak az idők.

[ Szerkesztve ]

(#18912) Zeki válasza Kisgépkezelő (#18908) üzenetére


Zeki
nagyúr

1500 lóerővel hogy D osztályú csak?

(#18913) CJ4567 válasza Zeki (#18912) üzenetére


CJ4567
veterán

Gyári gumi + hátsókerékmeghajtás.

No Sana No Life

(#18914) Ventur@ válasza Kisgépkezelő (#18911) üzenetére


Ventur@
senior tag

Nekem is adott egy 512 S-t a 718 mellé, szóval akkor ez mindenkinek járni fog az 50%-ért. Gondolom az Aventador is, csak én még ott nem járok :D . A Bentley 8 Liter meg 1.500.000 CR-ért megvehető Autoshow-ban. Most néztem meg és vettem is egyet :D . Az nincs kizárva, hogy valami story eseményért nem-e jutalom, azt nem néztem :) . Bár nekem is úgy rémlik, hogy talán a brit story-ért kapható, ha teljesre megcsinálod.

Más:

Ez a Holden VL Group A annyira egy esetlen autó. Szerencsétlen úgy nézz ki, mintha valami elbszott ausztrál bulin kenguruból vagy koalaból készített drog hatása alatt a 80-90-es évek japán autógyártásáról néztek volna filmet az autó tervezői :D . Kicsit Nissan-os, kicsit Mitsubishi-s, szóval eléggé érdekesen nézz ki :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18915) Qkackca válasza CJ4567 (#18907) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi, akkor az mondjuk reális ha egy jobban sikerült tuninggal megyek olyan időt vagy jobbat mint egy osztállyal feljebb ami, mondjuk átlagos vagy az alatti a saját osztályában?

Kisgépkezelő: neked is köszi.
Nekem a Chevy Impalaból van c600-as tuning, de ugyanez a végeredmény. Igaz, hogy automataváltóval használhatatlan, de amúgy érdekes élmény :DDD

Ventur@: tyű, azt a ruhát benéztem, csak rápillantottam a feladatokra futtában míg nyammogok, aztán látom a shopban, az még nincs meg, hopp vásárlás, aztán meg itt írod hogy az van a trialban is , és tényleg, akkor azért tűnt ismerősnek a shopban, mintha láttam volna valahol :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18916) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#18915) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Az 1964-eshez? Ahhoz én is csináltam egyet amikor C600 rods & customs volt a heti feladat talán két hete. Még meg is osztottam, de valamiért senki se töltötte le. :D Pedig egész jókat mentem vele rivalsban is. Driftre se rossz kocsi, ha valaki inkább azokat a kocsikat kedveli, ami kicsit lomhább, de betonstabilan tartja az ívet.

[ Szerkesztve ]

(#18917) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#18916) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, az, és igen ahhoz a versenyhez néztem én is.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18918) Bigemperor


Bigemperor
senior tag

Üdvözlet. Érdeklődöm,hogy értelmes áron hozzá lehet az FH4 játékhoz jutni valahol még PC-re. Xbox-on megvolt,de se az Xbox se a játék nincs már meg sajnos.Ultimate edition érdekel elsősorban, aprón nemigen láttam,vagy elég húzós áron csak. :R

[ Szerkesztve ]

(#18919) CactuS válasza Bigemperor (#18918) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem tudom mit tartasz értelmes árnak, MS Storeban olyan 12.000 körül van leárazva, annál sokkal olcsóbban még sehol nem láttam.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18920) Bigemperor válasza CactuS (#18919) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Igen,az ultimate?én eddig ott csak 20k fölött láttam.

(#18921) CactuS válasza Bigemperor (#18920) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, én az egyik ilyen akcióban vettem meg 12k-ért.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#18922) Bigemperor válasza CactuS (#18921) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ja, értem, tehát várjak az akcióra, hátha lesz valamikor újra. Ezek szerint ettől gyorsabb és olcsóbb megoldás jelenleg nem nagyon van.sajnalatos.

(#18923) _stick_ válasza Bigemperor (#18922) üzenetére


_stick_
őstag

Ajánlok egy másik megoldást, a sajátomat. Fiam vett magának Xbox-ot standard forzával, megvettem gold akcióban talán 6e Ft-ért az ultimate addont és így játszok vele PC-n. :DDD
Sajnos fiamat jobban leköti a mincraft meg a fortnite... :(

(#18924) Bigemperor válasza _stick_ (#18923) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ezt most nem teljesen értem. Nekem már nincs xbox-om, csak rövid ideig volt meg, esetleg kifejtenéd nekem itt, vagy akár pm-ben bővebben?Hálás köszönet. :R

(#18925) Ventur@ válasza Bigemperor (#18924) üzenetére


Ventur@
senior tag

Mivel a játék Play Anywhere-es, így ha tudsz valahol nagyon mocskos jó áron akár PC, akár Xbox kódot, akkor azt bármelyik platformon tudod játszani. Pl. veszel Xbox-ra Ultimate kódot, akkor egy Windows 10-es PC-n az Xbox app-ba bejelentkezve (Xbox acc-oddal) le tudod tölteni PC-re is a játékot és onnan is tudsz játszani :) . Ha ezt esetleg tudtad, akkor tárgytalan, amit leírtam :) . Amúgy most hivatalos oldalon Xbox Game Pass Ultimate-el kb. 22.000 Ft a játék.

Ui: Ultimate Game Pass szerezhető 300 Ft-ért és így 22.720 Ft az Ultimate Edition (ezt így tudod PC-n és Xbox-on is használni.)

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18926) Qkackca válasza Ventur@ (#18925) üzenetére


Qkackca
őstag

A lemezes xbox verzió is jó pcre? Mert a digitális az oké.

Egyébként az xbox fiók az nem ugyanaz mint a microsoft fiók véletlenül?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18927) Bigemperor válasza Ventur@ (#18925) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Ezt nagyjából értem, de azért ebben nagyon nem vagyok otthon.Korábban még jelezte egyébként az alapjátékot a PC Xbox társalkalmazás a store-ban meglévőként, de már nem, ezt nem értem miért van így. Az alapjáték xbox-on megvolt, de töröltem elvileg, a kulcsot továbbadtam. Jelenleg nem tudom mi volna a legolcsóbb megoldás, mert alapjátékot láttam xbox-on 9500 ft-ért (lemezes), de az ultimate az horror ár.

[ Szerkesztve ]

(#18928) Bigemperor válasza Bigemperor (#18927) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Na szóval, az a helyzet, hogy előástam és most már elvileg a Microsoft Store a standard játékot mutatja meglévőként és hogy telepíthető, felteszem ez PC-re is igaz akkor. Egyelőre akkor az ultimate verziót nem erőltetem, a standard majd megy fel a gépemre ami jelenleg darabokban pihen még, nem volt erőm összeépíteni eddig.talán lesz akcióban majd ultimate kód, akkor lecsapok rá. Köszönöm segítséget mindenkinek, aki válaszolt.

(#18929) Bigemperor válasza Bigemperor (#18928) üzenetére


Bigemperor
senior tag

Eneba-s xbox kóddal is play anywhere lehet az FH4, tudja esetleg ezt valaki?

(#18930) Joccc07


Joccc07
addikt

Bár nem kértétek de régebben volt róla szó.
Most, hogy hozzájutottam egy G920-hoz így mégiscsak jobb krúzolni.
Itt egy 900fokos beállítás kormányhoz.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18931) homerhamm


homerhamm
addikt

FH2-ben mikor válik elérhetővé az összes verseny?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18932) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag


Kész csoda. :D Pedig csak véletlen kattintottam rá, az eliminatorra, aztán gondoltam ha már bennvagyok nem lépek ki, hanem bebújok egy bokorba, közben facebookozok mobilról, aztán hátha beadja legalább a pacifistet. A legnagyobb csoda persze, hogy most meg is adta, pedig eddig már vagy háromszor nem adta meg amikor meg kellett volna. A másik meg a bónusz. :))

[ Szerkesztve ]

(#18933) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#18932) üzenetére


NoMagix
addikt

Nagy gratula! :C :Y
Nekem még hiányzik az első hely és talán az hogy a minivel leverjek egy 10-es rangú autót!
Már nagyon régen futottam az eliminátorban!

[ Szerkesztve ]

(#18934) homerhamm válasza Kisgépkezelő (#18932) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat, a végjátékba, hogy lettél első? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18935) csuvicsuva válasza homerhamm (#18934) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A képből ítélve rárakta a célra. Még az algoritmus elől is elrejtőzött. :DDD

Kisgépkezelő: gratula. :C

NoMagix: a level +5 autós acsira gondolsz? Ha jól emlékszem az nem mini függő. Vagy ez valami új? Lejárt az előfizetésem fél hónapja, azóta nem is követtem a játékot.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#18936) Kisgépkezelő válasza homerhamm (#18934) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Némi szerencsével, meg az ellenfelek se lehettek túl tapasztaltak. A szerencse annyi volt, hogy a térkép bal alsó elég erdős része felé szűkült a kör, ahol annyira nem jött ki a többiek sebességfölénye, nekem meg jól jött, hogy kicsi a kocsi. Meg a végső leszámolás elején van 30 másodperce az embernek, hogy irányba álljon a végső leszámolásra, úgyhogy én már teljes sebességgel rohantam a jobb felső sarok felé, épp úgy hagyva el a kört, hogy még ne pontozódjak ki, mert sejtettem, hogy valamerre arra lesz a cél, a többiek meg elég kezdők lehettek, mert nem nagyon láttam, hogy helyezkedtek volna. Azzal lett is annyi előnyöm, ami megmaradt a végéig.

NoMagix: Én is csak véletlen nyomtam rá a menüben. Amíg direkt próbáltam egyszer se sikerült.

(#18937) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap még semmi probléma nem volt a játékkal. Most ezt a hiba üzenetet vágja a képembe és semmi online tartalom nem működik. Van valakinek bármi ötlete? A support weboldal ahol állítólag megoldás van, semmit nem ér. Egyáltalán hogyan keressek erre a hibára...

(#18938) Qkackca válasza H3XHUN (#18937) üzenetére


Qkackca
őstag

Ugyanez van nálam is. Szerintem nem nálad a hiba, ne keress rá megoldást, várjuk ki hátha megjavul. Az aukciósház úgy tűnik működik amúgy.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18939) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#18936) üzenetére


NoMagix
addikt

Ma nekifutottam az eliminatornak több alkalommal, látva a sikeredet!
Basszus a második próbálkozásra az első helyen robogtam és a cél előtt 150 méterrel felborulram mint a büdös bakancs! :W
A 2. helynél nem jutok túl! :O

(#18940) stillmatic válasza H3XHUN (#18937) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nekem sem megy az online.

(#18941) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#18939) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Pedig szerintem mostanában már tényleg csak a kezdők nyomják, úgyhogy kis szerencsével csak meglesz az. Esetleg megpróbálhatunk valahogy összedolgozni, aztán hátha jobb esélyel futsz neki a győzelemnek. Amilyen lassan talál mostanában meccset, szerintem jó esélyel dobna minket össze. Ma még nyomtam két kört, mert hiányzott egy achievement, közben láttam olyanokat, akik úgy néztek ki, mint akik összedolgoznak. Mondjuk nem tudom mi lett volna a taktikájuk, de nem tűnt jónak, mert az egyiket elkaptam. :D Ez a 100 car dropos acsi is vicces volt. Csak mentem lila füsttől lila füstig, cserélgetve az autókat, közben lehetőleg mindenkit elkerülve. Valami lvl7-es kocsim volt, keregetett valaki, hogy lenyúlja, de az utolsó pillanatban sikerült lecserélnem egy lvl2-es VW Golfra. :D A tag szerintem úgy volt vele, hogy ilyen hülyét ő még nem látott, aztán elhúzott az ellenkező irányba. :))

(#18942) gduck válasza Kisgépkezelő (#18936) üzenetére


gduck
addikt

"Meg a végső leszámolás elején van 30 másodperce az embernek, hogy irányba álljon a végső leszámolásra, úgyhogy én már teljes sebességgel rohantam a jobb felső sarok felé, épp úgy hagyva el a kört, hogy még ne pontozódjak ki, mert sejtettem, hogy valamerre arra lesz a cél, "

Ez az első hely titka ;) Ki lehet sakkozni, merre van a cél és arra kell ráröppenni mielőtt kinyílik a kör!

(#18943) NoMagix válasza gduck (#18942) üzenetére


NoMagix
addikt

Ki lehet sakkozni..., ezerrel elindultam az általam vélt jó irányba a többivel ellentétes helyre, erre a célt oda rakta ahonnan eljöttem!

Kisgépkezelő: jó lenne egy közös összedolgozós zúzás!

[ Szerkesztve ]

(#18944) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Szeptember végén kivezetik a storéból a Horizon 3-at. Jelenleg még kapható, 7195 Ft az Ultimate verzió.

(#18945) NoMagix


NoMagix
addikt

éééééés iiiiiigeeeeeen! :Y
A kitartó munka gyümölcse! :C :C
ma kb. a 10. próbálkozásra összejött! :K ;]
Már csak egy hiányzik, amit rosszul tudtam, mely szerint le kell győznöm egy minimum 5 kategóriával erősebb kocsit!

(#18946) LilProphet90 válasza NoMagix (#18945) üzenetére


LilProphet90
senior tag

[link]

Itt az első hozzászólásban lévő leírás alapján elsőre sikerült. Quartz Regalia ellen mentem Minivel, rádudáltam és nyomtam a hsz-ben írt csetüziket, automatikusan félrehúzódott és hagyott nyerni.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#18947) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#18944) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Köszi az infót, már egy ideje meg akartam venni. Sajnos még az ultimate-ben sincsenek benne a kiegek, de szerencsére az is le van árazva 3.5-re. Be is húztam, mert bár én a 4-el kezdtem, de már az elődre is fájt a fogam, csak akkor épp nagyban költözködtem/felújítottam amikor kijött, aztán nem az 1000 éves konfigom lecserélése volt a prioritás.

NoMagix: Gratulálok! :C Azért minivel alázni elég badass. :))

(#18948) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#18947) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi!
miért nem ezzel kellett volna? :Y

[ Szerkesztve ]

(#18949) NoMagix válasza LilProphet90 (#18946) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ezt kifogom próbálni!
Jó lenne majd ezt is letudni, mert a felvezető ordításai már idegtépőek a játék elején!

(#18950) Qkackca válasza stillmatic (#18944) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi, ezt majd bedobja valaki szeptember elején is? Erre a hónapra kimerült a szórakozás keret :))

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.