Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18251) DjDanee87 válasza NoMagix (#18249) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem ezt simán beadta mikor csináltam, de az hónapokkal ezelőtt volt. Csak csináltam a megfelelő eventből egy anything goes-t amin vittem D osztályt. Utána indítottam még egyet, ott meg X-et és simán megadta.
Vagy elszúrtak azóta valamit - simán el tudom képzelni - vagy nem a megfelelő eventet próbálod.

(#18252) NoMagix válasza csuvicsuva (#18250) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi fiúk, ez jutott előbb az eszembe, hogy ha ott már van 50%, akkor az miből lehetett!
Gyanítom hogy X-lesz meg, D-vel sokkal kevesebb alkalommal mentem! Vagy nem? ;] :DDD
Holnap kipróbálok pár variációt!

DjDanee87 :R :R

(#18253) zsiz válasza Qkackca (#18244) üzenetére


zsiz
őstag

Megnézem. Driftkalandot nyomtam, de az nekem nem játék, hanem szenvedés... Így azt nem is erőltetem.

(#18245) peterkeT : Oké, köszi az infót :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#18254) Qkackca válasza zsiz (#18253) üzenetére


Qkackca
őstag

A driftkaland az más, a gyorskaland kell neked meg amit peterkeT írt.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18255) zsiz válasza Qkackca (#18254) üzenetére


zsiz
őstag

Oksa, megvan. Ha lesz időm ráfekszek a dologra. Köszi :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#18256) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, talán javították az elérhetetlen napraforgó ház acsit?! Jött egy 147mb frissítés és a fiam azután megkapta pedig az összes ház meg van már neki is!

Hopp most megérkezett nekem is

[ Szerkesztve ]

(#18257) CJ4567 válasza kicsako (#18215) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha valaki kilép a meccsből(nyertes, vesztes, mindegy), akkor senki se kap pontot. Régen úgy lehetett magadat boostolni, hogy fogtál 2-3, vagy akár több 20-as rangút, és az utolsó verseny közben kiléptek, így sokkal több pontot kaptál. Így "oldották" meg a boostolást, más kérdés, hogy így játszhatatlan a csapatos verseny, marad az egyedüli(free-for-all), ha rankedezni akarsz. :(

No Sana No Life

(#18258) CJ4567 válasza NoMagix (#18256) üzenetére


CJ4567
veterán

Frissítettem a játékot, de nekem így se adta meg: Bementem egy versenybe, és megadta.
Most nézem, valamiért le van zárva Lego Bugatti Chiron-os achievement is, mikor egyszer már megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18259) NoMagix válasza CJ4567 (#18258) üzenetére


NoMagix
addikt

A Bugatti-t pont reggel szereztem be! :Y

(#18260) csuvicsuva válasza CJ4567 (#18258) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jut eszembe, talán egy hónapja történt olyan, hogy haverokkal Rocket League-gel játszottunk és elkezdte random dobálni a már korábban megszerzett acsikat, a gamerscoreból pedig levonta a One-os játékok pontjait. Lehet, hogy megint valami szokásos live bénázás, bár azt a múltkorit csak és kizárólag a Rocket produkálta.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#18261) NoMagix


NoMagix
addikt

Hurrá sikerült behúznom a D to X acsit! :C
Egyedi gyorsulást kreáltam a repülőtéren majd lesz ami lesz alapon egy D500-as kisfityóval hívtam PvP társakat.
Szerencsémre jelentkezett 2 mókus egy X és egy S2 kocsival, én megkaptam az előnyömet és begurultam elsőnek, ezek után csilingelt is az acsi! :C :DD :))

(#18262) csuvicsuva válasza NoMagix (#18261) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na az a lényeg. El is felejtettem mondani, hogy csinálj te egy eseményt, az a biztos. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#18263) NoMagix válasza csuvicsuva (#18262) üzenetére


NoMagix
addikt

Nem voltam biztos benne, hogy így is megadja majd, hiszen nem tudtam mikor mivel, hol csináltam meg az első felét és melyik is volt az!

(#18264) homerhamm


homerhamm
addikt

Van egy eltitkolt ikertestvérem is! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18265) Qkackca


Qkackca
őstag

Szépen, csendben itt hagyom: 329 142 232
(kalandorok előnyben, kb 23 perc)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18266) NoMagix válasza Qkackca (#18265) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezzel a csúcsra értél! :Y :C
idő: 21.44
Bentayga S1885
Nem is tudom miért lettél a második egy subaruval?! ;] ;]
Tipikus Qkackca, ez már a védjegyed lehetne!
Egy bajom van vele, ...a kedves szerző magára hagyta az olvasót... ha érted mire gondolok! ;]
Köszi! Megy a lájk!

(#18267) Qkackca válasza NoMagix (#18266) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát a kedves szerző úgy volt vele, hogy pont elkészül a pálya mire kész lesz az ebéd, de nem volt ez igazán jó gondolat mert tovább tartott, mint az ebédnek szánt idő - ha meg már ott az ebéd, akkor nem szabad veszni hagyni :B - így a nyomvonal tesztelése, meg a próba verseny nem igazán fért bele a dógozóba való menés előtt, így bekapcsolva maradt a gép, én meg egy másik dimenzióba mentem/voltam, talán ezért tűnt a szerző olyannak amilyennek. :R

A próbaversenyen meg te lettél második egy broncoval. C600 zr2-vel csináltam, b700 bentleyvel teszteltem. A Subaru meg tudja az utat :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18268) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Csodálatosan elcseszték a winter seasont meg az egész season progress számlálást...
[link]
Videóba is látszik hogy az összes verseny pár napi challenge letolasaval simán megvan a 80% progress.... Nekem már csak az online qualify meg 1 napi challenge nincs kész a jelenlegik közül és 75% a progress...
Most mehetek rankedon 10 versenyt ami lehet 10x6 pálya, kör verseny is akár.... Nagyon jó erre pont van időm... :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18269) CJ4567 válasza AsakuraDave (#18268) üzenetére


CJ4567
veterán

Megéri megcsinálni a 10 rankedet, mert utána minden hónapban csak egyet kell menned, és 11%-ot ad.

No Sana No Life

(#18270) DjDanee87 válasza AsakuraDave (#18268) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem lehet 10*6 pálya. Online versenyek 5 vagy 3 futamból állnak. 3 ha aszfaltos verseny, +2 ha földutas mert akkor két event közt van "szabad barangolás". Ha a csapatosat választod akkor még kevesebb is lehet, mert csak az egyik csapat győzelméig tart ami akár 2-0 is lehet az aszfaltosnal.

Amúgy szerintem is csináld meg mert utána havonta egy meccs fog kelleni, simán megéri.

(#18271) motifator válasza AsakuraDave (#18268) üzenetére


motifator
senior tag

Én hétvégén áldoztam rá az időt és lenyomtam Team-ben a 10-et, mert nagyon birizgálta a fantáziámat a kis Hachiroku. Nem mondom, hogy végig élveztem, de voltak benne jó futamok. Igazából az autó választással az adott kategóriában nem vagyok 100% naprakész, de majd csak megtanulom :) Végül meglett a szezon. Nekem ez a sor4 hang tetszik eddig a legjobban.

Funky + Jazz

(#18273) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jól sikerült a patch megint. Visszamenőleg a 2 100%-os hetem 87, ill. 88%-on van (egy napit beadott visszamenőleg még az előző hétre évszakváltás után), ezen a héten minden kész, így most 94%-on vagyok. Nem mintha számítana, csak a szépérzékemet bántja, no meg az a fránya matek nem adja ki.

Amúgy is jó poén, megcsinálsz egy komplett évadot, erre utólag lecserélik a napi küldiket, két hétre visszamenőleg, lol.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18274) homerhamm válasza parandroid (#18273) üzenetére


homerhamm
addikt

(ja és megjött a házas acsim is)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18275) parandroid válasza homerhamm (#18274) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, azt én is megkaptam. Verseny közben. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#18276) motifator válasza kicsako (#18272) üzenetére


motifator
senior tag

Ez egy kincsesbánya :) Köszönöm. :R

Funky + Jazz

(#18277) homerhamm


homerhamm
addikt

Ferrari 599 EVO XX a forzaboltba haccázé'!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18278) SidCorky


SidCorky
senior tag

Srácok, mennyire pörög a Motorsport 7 multija?
Project Cars 2-vel játszok, de ahogy nézem, abban inkább szervezett versenyek vannak, arra a néhány public szerverre meg rengeteget kell várni, mire jön elég játékos. A Forza talán kicsit népszerűbb, lehet olyat, hogy max pár perc várakozás után lenyomok egy időmérő-futam kombót, illetve van benne hasonló ranked rendszer, mint pl a GT Sportban, ami bünteti a torpedókat?

Szerk: közben írtam ennek a webshopnak is, de azért megkérdezem itt is. Ha ezt megveszem, be tudom úgy aktiválni az MS fiókomban, hogy PC-n is tudjak vele játszani? A boxhoz kapott FH4-et pl boxon aktiváltam be, de a fiókomhoz rendelte és most PC-n is le tudom tölteni a Storeból, ugyanez működik a Motorsport 7-tel is és megoldható box nélkül? Vagyis van kód a dobozban a lemez mellett? Ha egyáltalán lemezes, és nem eleve kódot árulnak ennyiért. :D

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#18279) Zeki


Zeki
nagyúr

Dodge RAM tényleg nincs az FH4 -ben?

(#18280) lanszelot válasza SidCorky (#18278) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Folyamatos, sose kell várni.
Nagyon sok féle multi van /van rendezett is/ , és te is kreálhatsz.
Van ghost autós is, hogy tuti ne lökjenek :)
FM7 is olyan mint a Minecraft, vagy a FH4, Gears ...stb bárhol aktiválod, tolhatod xbox-on és pc-n is.
Mi a párommal így toljuk, megveszem, megosztom, és együtt toljuk /így csak 1szer fizetek érte és ketten játszunk vele/

(#18281) Kisgépkezelő válasza SidCorky (#18278) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mostanában sokat játszottam FM7-el, főleg random unranked multiplayert (hopper) nekem eddig mindig nagyon hamar talált versenyt bármelyik osztályba is mentem. Gyakorlatilag csak belépsz egy lobbyba, aztán egymás után kapod a versenyeket, amíg ki nem lépsz. A kör végén lehet szavazni, hogy mi legyen a következő, de az is csak annyi, hogy vagy a találomra felkínált 2 lehetőségből választotok egyet, vagy ha egyik sem tetszik senkinek, akkor van még egy random opció is. A futamok viszont elég rövidek, bár van "endurance" is, de az is csak kb 20 perc, a többi inkább ilyen 5-8. Időmérő meg nincs. A single szerintem sok izgalmat nem ad, a "kampány" konkrétan siralmas szerintem.
Sajnos a rammerekkel az a helyzet, hogy vagy szerencsém van és nincsenek, vagy az első kanyarban elkap egy wannabe Grojean aztán kereshetek másik lobbyt ha nem akarom, hogy versenyről versenyre megismétlődjön. Szerintem az alsóbb osztályok ilyen szempontból egy kicsit élvezhetőbbek. Van valami "csökkentett módú" szabályrendszer, ami bünteti a pályaelhagyást, meg az agresszív játékot de nem minden játékmódban. Ilyen téren úgy tudom a GT Sport fényévekkel előrébb jár. Ghostolás az hol van hol nincs, de leginkább csak a teljesen megpördültek, és a lekörözöttek válnak köddé. Valószínűleg majd az FM8-ban már lesz valami normálisan működő rendszer, elvégre az FH4-ben is sikerült megoldani legalább a ghostolás.

Egyébbként, bár tudtommal hivatalos bejelentés nincs, de azért mindenki valószínűsíti, hogy az új box megjelenése környékén jön az új Forza Motorsport is, ami azt jelenti, hogy az FM7-nek már alig fél éve van hátra. A Project Carsnak is jön az új része két hónapon belül, amit úgy tűnik GT/Forza riválisnak pozícionálnak. Sokan fanyalognak, de szerintem még jól is elsülhet. Abban csakcsak megolják, hogy rendesen 1 kattintással lehessen multizni, mint manapság szinte bármivel.

Zeki:
A RAM-ot valahogy kiszervezték a Dodge alól külön márkának, úgy mint pl: a Seat alól a Cuprát, vagy a Citroen alól a DS-t, úgyhogy ne a Dodge-ok közt keresd, hanem külön márkaként. Jelenleg két pickup van a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#18282) FNZ válasza homerhamm (#18277) üzenetére


FNZ
őstag

öccázért nem adták, ezért megvettem haccázért

és igen, igen, igen. végre sikerült az utolsó traffipax teljesítése is.
ez egy kicsit másabb kocsi, mint amivel próbálkoztam :DD , ezzel nem volt gond elérni a sebességet.
meg van a mai boldogság hormonom :C

(#18283) Qkackca


Qkackca
őstag

Olyankor mi van, mikor nem bírok végig menni egy saját pályán?
Csak azért sikerült mert megkönyörült rajtam a gép, és kihagyott egy csekkpontot, a következőhöz rakott le, valószínűleg azért nyert a bot is :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18284) NoMagix válasza Qkackca (#18283) üzenetére


NoMagix
addikt

Az már durva, ha a gép is bedobja a törülközőt!
Ez a csúcsok csúcsa! Level ~

(#18285) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Persze nyomja le 10 qualify-t rankedre hogy meglegyen a 80%om mert elcseszték mert agytalan nyomorultak akik 5000év után se képesek rendesen be tenni egy eventet.. Faxa hogy irjátok, hogy nem mind 5x versenyből áll mert eddig 8/10 és 5versenyen át kell xopjak mint egy retardált a xaros %-ért mert amugy meg nincs meg mert bugos fos :W :W :W :W :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18286) AsakuraDave válasza AsakuraDave (#18285) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Arról már ne is beszéljünk, hogy full premade klánosdit berak ellenbe full random team ellen OKÉ :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18287) CJ4567 válasza AsakuraDave (#18286) üzenetére


CJ4567
veterán

Miért csapatosat játszol? :W Játsszál egyedülit, az nem bugos, és nincs csapat, aki lehúzzon.

Az aszfaltos versenyek 3 versenyből állnak, a földutasak, cross country pedig 3 verseny, 2 FRR.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18288) AsakuraDave válasza CJ4567 (#18287) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Most oldottam fel a rankedet eddig csak sima online-t engedett. És rankeden belül csak a team van választható a másik 2 lockolva van... :U

Tudom, de full random mikor mit ad be versenynek. És mivel nem "élvezetből" tolom hanem mert kell a xaros rewardok miatt elég idegesítő mikor 5 kört le kell tolni...
0 balance van S1 900-asra tuningolt kocsik úgy húznak el alapból S1 kocsik mellett egyenesbe hogy csak nézel.. Be tesz full premade csapatot ellened illetve league 3-4-eseket miközbe az én csapatom full unranked :C

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18289) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Úgy fel b@xott a játék...
Én visszapörgetéssel játszom /lökdösődés, vagy checkpoint miss/, és szokott bug-os lenni, hogy hiába van bekapcsolva, nincs.
Most a tavaszi kihívásban van egy ahol egyfolytában lökdösnek, és 4-ből 4-szer bugos volt a visszatekerés.

(#18290) NoMagix válasza lanszelot (#18289) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt ma én is tapasztaltam, nagyon gyűlölöm!

(#18291) Qkackca válasza lanszelot (#18289) üzenetére


Qkackca
őstag

A linkelt képhez tartozó versenynél nálam is elment a pörgetés a második alkalom után, úgy meg kicsit nehéz menni mikor az egyetlen járható nyomon éppen találsz egy kis tapadást, közbe meg potyognak fentről ez ellenfelek, akik természetesen lelöknek az egyetlen nyomról... :DDD :W

Meg amit peterkeT mondott pár poszttal feljebb, én is megcsináltam mindent az előző héten mégis 94% csak, de ahogy számolom, most sem lenne meg a 100. Mindeközben meg a szezon 80%-on felül kapom a szuperpörgetéseket, mintha az 'eredeti' backup szezont valahogy hozzászámolná ehhez, holott most semmi pörgetést nem látok nyereményként.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18292) Dtomka válasza lanszelot (#18289) üzenetére


Dtomka
veterán

Na de a visszatekerés alapból eléggé tré, online versenyzésben, mert ugyanoda szokott "rakni" ahol esély sincs korrigálásra.

(#18293) rdt89


rdt89
addikt

Kipróbáltam a kb 1000 hozzászólásig visszatekert leírásokba megtalálható pályákat, amiket készítettetek. Betegek, a legbetegebb a 329 142 232 kódszámú Qkackca pályája, még a lábam is elharaptam annyira szemét pálya, de nagyon élvezhető. :D Viszont továbbra se javították az ai szarakodásait, gondolok arra, hogy ha kihagy egy chechkpoint-ot nem respawnol-ja és ha nagyon lemaradnak, akkor utánam spawnolja őket, mocsok egy dolog. A legpofátlanabb az volt, mikor a 12-ik helyezett fogta és kihagyva egy nagy kanyart átment a másik oldalra és levágva a szakaszt első lett, azt hittem felrúgom a konzolt. :C

Elkezdtem az Eliminator-t a PO Porsche és a Cougar miatt. Az első 5-6 játéknál kínzásnak éreztem, meg szenvedésnek, de ahogy sikerült 1-2 autót nekem is kiejtenem kezdtem élvezni és azon kaptam magam, hogy egymás utána 4-5 meccset is lenyomtam, mindenféle undor nélkül :DD

A Ford Capri FE-t vadászom aukciósházba, tegnap 10 darab volt fent mind 20 millióért /enyim most nincs a játékba még/. Mind a 10-et ugyan az a személy vette meg, pedig reménykedtem, hogy az egyiket 5 milliós licittel behúzom. Marad a Capri FE kihívás amihez tényleg nincs kedvem és nem is hiszem, hogy sikerülbni fog, de azért nézem AH-ba továbbra is hát ha egyszer lesz 20 millióm vagy Forzathon-ba bekerül. :D
A kérdésem, hogy az Aston DB 11 PO-t hogy lehet megszerezni?

(#18294) NoMagix válasza rdt89 (#18293) üzenetére


NoMagix
addikt

Üdv a klubban a kitartásodért! :C
Qkackca az etalon, ha azokat a pályákat lenyomtad, akkor már bármivel megküzdesz! :C
Kevesebb ráncokat okoznak az én pályáim! ;] ;]

(#18295) rdt89 válasza NoMagix (#18294) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi! :R :C
Van egy haverom által készített pálya a Hegylakó bosszúja címen, majd elkérem a megosztókódot, azon nevelkedtem, így a Qkackca pályája nem törette el a kontrollert velem és ennek a srácnak is nagyon tetszett a pálya. Rengetegszer hangzott el az a kifejezés a versenyen Qkackca pályáján, hogy huhh de aljas. :DD :DD :DD :C

Viszont volt egy góliát verseny amit nem emlékszek ki csinált 100-200 hsz-el visszább volt, az pedig Horizon 3 emlékeket idézett, marha jó volt az is. :)

(#18296) NoMagix válasza rdt89 (#18295) üzenetére


NoMagix
addikt

legutóbb én (is) egy derwent góliátot csináltam

(#18297) Qkackca válasza rdt89 (#18293) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor, ha még érzed a kihívást magadban ;)
egyik - 889 890 916
másik - 660 294 418

A DB11 PO, régen volt ah-ban meg a forzashopban, de már tiltva van az ah-ban, így marad a forzashop esetleg vmi esemény nyereményként bedobhatják még.

Nomagix és Kisgépkezelő (WorthyCheetah17) pályáit ajánlom figyelmedbe, nagyon jó ritmusban lehet autózni azokat, persze a többieké is jók.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18298) homerhamm válasza rdt89 (#18293) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, alacssonyabb szintű autónál bújkálni kell, magasaknál kihívni boldog-boldogtalant. Az elmúlt két napba volt 2 harmadik és egy második hely. (Már tét nélkül) :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18299) lanszelot válasza Dtomka (#18292) üzenetére


lanszelot
addikt

amikor látod, hogy már kilökött mint állat, de nem hagytál ki ellenörzőt, de csak repulsz, vagy csúszol a semmibe, egy vissza tekerés esélyt ad, vagy ha látod hogy kihagytál, nem kell vissza számolást várni.
Tré, nem tré, sokszor jobb, mint kilépni. :)

(#18300) NoMagix válasza Qkackca (#18297) üzenetére


NoMagix
addikt

Teljesítettem a king of the hill pályát!
Még jó hogy a warthog-gal mentem!
Viszont a WC17 az nagyon szenya lett, kb. 22%-on feladtam, a kocsim nem bírt a hegyen hóban felmenni!
Amúgy az Kisgépkezelőnek készült?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.