Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) zolee145


zolee145
tag

A Játszótér nekem sem tetszett. Aztán legutóbb volt egy tök jó meccs. Mindenki bent maradt végig, és tök poén volt. Mindenki csinálta ahogy tudta, azt se tudom ki nyert (bár sanszos, hogy az ellenfél), de jó volt.
De ezek a piros kék ellen verseny... Bejön a faszi egy szénné húzott VW kisbusszal. Egyenesben olyat megy, hogy mindenkit otthagy, aztán első kanyarban elszáll mint a sóhaj.. :D Tök utolsó lett minden futamban.
Általában úgy csinálom, hogy kiválasztom az adott kategória legkönnyebb autóját, kap nagyobb tapadású gumit, aztán ha még fér a kategória maximumáig húzom a motort. Van aki egyenesben jobb, de kanyarban mindenkinél gyorsabb vagyok, és ami a legfontosabb a pirosaknál mindenképpen. :)

(#19402) parandroid válasza zolee145 (#19401) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“kanyarban mindenkinél gyorsabb vagyok”
Illetve lennél, mert a saját csapattársaid úgyis téged fognak használni féknek, vagy wallride-hoz falnak, vagy egyszerűen csak full gázzal oldalba kap, amikor az íven vagy. :D

Néha azon gondolkodom, hogy valami rivals módhoz hasonló permanens ghost car rendszer lenne a legjobb, akkor lehetne normálisan vezetni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19403) CactuS válasza parandroid (#19402) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Pontosan így érzek én is. A másik halálom, amikor 2-3 csapattag fixen AFK vagy nem tudom mit csinál mind a három futamon és várja, hogy hátha így is megnyeri a csapat...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#19404) NoMagix válasza CactuS (#19403) üzenetére


NoMagix
addikt

Ne is mondd, ettől hülyét kapok!
Amikor azt látom, hogy a csapattársak hátúl kullognak, akkor szépen kilépek!

(#19405) parandroid válasza CactuS (#19403) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amikor rajtnál beragad a csapatból az első helyről induló, és fennakad rajta az egész team? :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19406) Qkackca válasza parandroid (#19402) üzenetére


Qkackca
őstag

Onlányban, az egyéni módban, ki lehet választani olyat is, vicces mikor direkt ilyen futamot állítasz be, de a többi játékos jó része meg továbbra is úgy megy mintha nem lenne szellem mód, vagyis ha szellemként mellé mész, akkor lassít, helyet hagy, próbálja elkerülni az ütközést, ilyesmi :)

Talán két hete, vagy a múlthéten, a trialban volt egy lökdösődő alak, de az tényleg mindenkibe belement, túrta ki az útról a játékosokat az első versenyen, nagyjából előre került, valahogy hibázott, de aztán pont úgy jött ki, hogy valahogy mindenki neki tudott menni, kicsit kiszorítva, nem helyet hagyva neki... A maradék két versenyre tudta hol a helye :D

'kanyarban mindenkinél gyorsabb vagyok'
Ilyen felkiáltással indultam tegnap a trial talán harmadik versenyén, az első komolyabb kanyarhoz én értem elsőnek, fékeztem, hogy beforduljak, aztán a mezőny kétharmada meg nem :DDD , én voltam a csillapító a falon...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19407) NoMagix


NoMagix
addikt

Bakker, olyan köcsög piros botok voltak a próba futamon, hogy ilyet még nem láttam!
Konkrétan a sárga kapu előtt lökött ki a pályáról az egyik, de több is össze vissza kaszálta a kék csapattársakat is!
Két alkalommal is kihagytam kaput, sőt volt olyan, hogy az autóm a semmiből vagy semmitől kikanyarodott a pályáról! :Y

(#19408) Qkackca válasza NoMagix (#19407) üzenetére


Qkackca
őstag

Az a jedi erő :D
Engem a buggys versenyen kényeztettek, egyszerre két oldalról kaptam az inputot, de valahogy előrefelé dobott a nagy gépészkedés közben, a hegyi sprinten felfelé az egyik visszafordítónál

Ugyanitt Alumi Forza Edition tuning kapható, akit érdekel lessen rá :B

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19409) NoMagix válasza Qkackca (#19408) üzenetére


NoMagix
addikt

Ne is mond, kezd elegem lenni ebből!
Viszont a jaguar í-pace-ket eladtam 20 milla/db áron!
ott legalább volt sikerélményem

(#19410) tesz-vesz123


tesz-vesz123
aktív tag

Sziasztok! Egy tippet megosztanék veletek (biztosan vannak, akik ismerik, én kezdő vagyok): Aki sok skill pontot szeretne az autóihoz, illetve sok befolyást, szintet, az vegye meg a BMW M6 Coupe Forza Editiont! :D Feltápolja a driftet, alig 5 perc kiszedni 10 skill pontot! 500k-ba kerül AH-ban, viszont egy kis licit csatával lehet olcsóbban is vinni. Nekem 244-be fájt a kicsike (előttem valaki pofátlanul elvitt egyet 110k-ért, nem tudom, hogy csinálják, hogy az utolsó másodpercben licitálnak túl), máris kedvenc autóm lett! Amíg elkocsikázok egy versenyre, szerzek 1-2 skill pontot + befolyást, esetleg szintet, pörgetést. Ez az első autóm, amin fullra meglett mind a 11 skill lol, annyira durva az autó... :Y

[ Szerkesztve ]

(#19411) NoMagix válasza tesz-vesz123 (#19410) üzenetére


NoMagix
addikt

Gratula! Üdv a klubban!
Az összes FE kiadás többszörözi a megszerezhető pontokat, használd ki őket! :K

(#19412) parandroid válasza Qkackca (#19384) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, leszedett ma egy 166 MB-os patchet, mindjárt megvannak a múlt havi rewardok, meg nincs kiszürkítve a ranked online opció.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19413) Qkackca válasza parandroid (#19412) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem láttam frissítést, csak simán indítottam, el is indult, de a rewardokat megkaptam én is.
Nekem a havi rivális után már nem volt kiszürkítve a rangsorolt verseny (legalábbis azután vettem észre)

tesz-vesz123: hajrá-hajrá, jó csapatást :)
Az aukciós ház mellett ott van az egyedi autók vagy mi, a másik oldalon, ott is vannak kilistázva lastminute aukciók, lehet azért licitálnak túl, az eléggé szokott pörögni.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19414) NoMagix válasza parandroid (#19412) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem is így indult, de a kamera hibát nem orvosolták! :W

(#19415) parandroid válasza NoMagix (#19414) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, azt néztem én is, hogy kigurulok a házból, indulnék, erre megy egy kört a kamera az autó körül. Wtf. Na mégegyszer nagy gáz. Ugyanaz. Harmadjára már jó volt. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19416) zolee145 válasza Qkackca (#19406) üzenetére


zolee145
tag

Ilyenben volt részem, hogy rajtam álltak meg. De nemcsak itt, szimulátorral is vannak ilyen élmények. Ez ezzel jár. Csak nem tudni, hogy az ilyen miben reménykedik? és tényleg az az idegesítő, hogy elvileg mi ott egy csapat vagyunk, ahol velem kitol ott saját magával is.

Ma mentem játszóterezni. Komoly volt, 2-en 1 ellen nyomtuk. :D Persze nyertünk 3-0-ra, de mindenki bent maradt és teljesítve lett a feladat, ráadásul egészen jó is volt. vagyis lett volna, ha az utolsó meccsnél nem akad fel a Focusom egy falon. :D Kb 1,5 percig próbáltam lejönni, de semmi. Aztán vége lett. :)

(#19417) Dante73 válasza zolee145 (#19416) üzenetére


Dante73
tag

Tegnap én is élveztem a játszóteret. Kék csapattal voltam, végig bent maradt mindenki, (Ellenfél csapatnál is) 3:0-ra nyertünk, de mindig hajszállal, Utsó pillanatban +1 zászló, Csapatkirályban 10:00 a 9:48-al szemben... Végre, első alkalom, hogy élvezetes volt a játszótér.

A rangsoroltban meg volt egy csapattárs, állandóan rajtam állt meg, végig lökdösött stb... Második verseny közepén lehetőségem volt, így kiraktam a checkpoint zászlón túlra. Azon a versenyen nem láttam többet, következőn meg nagy ívben kerülte a kocsim... :DD

(#19418) tesz-vesz123 válasza NoMagix (#19411) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Köszönöm! :) Igen, van már pár darab Forzás autóm pörgetésből, de azt sosem gondoltam, hogy ennyire hasznosak!

(#19413) Qkackca: Köszönöm a tippet! :R

(#19419) NoMagix


NoMagix
addikt

Juj ezt a buggy kategóriát mennyire gyűlölöm! :(((
Már régen szenvedtem ennyit egy futammal, a szokásos 2-3 perc helyett kb. 30 perc volt csak a Glen pálya, többszöri újraindítással, autócserékkel és hisztivel! :Y :DDD

(#19420) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áhój :)
nem járok már nagyon ide, nem játszok a horizonnal, de gondoltam megosztok egy esetleges közérdekű infót:
a Bank Center-ben (V.ker) lévő Ferrari szalonban ott figyel egy 812 Superfast.. ráadásul feketében
https://prohardver.hu/dl/upc/2020-09/26/25750_eru8b22ni9wqcb1z_img_0649.jpg
ha esetleg arra jár valaki csak figyelmeztetném előre, hogy tudjon lelkiekben is felkészülni rá.
és nem, nem lehet betörni az üveget és elhozni a kocsit, nekem is megfordult a fejemben... marad a sírás

(#19421) Qkackca válasza NoMagix (#19419) üzenetére


Qkackca
őstag

Kipróbáltad az Alumi FE tuningom? Azzal hátha könnyebb lett volna ;)

Tibiajax: üdv újra, arról a szürke csapott popóról nincs teljes alakos? :D Ha már beengedtek, be is lehet ülni vagy csak kívülről nyáladzani?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19422) Tibiajax válasza Qkackca (#19421) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áh, szerinted érdekelt valami más, a fekete dögön kívül?.. :B hát őőrület
nem tudtunk egyébként már bemenni, nem engedett be a csaj, pedig olyan fél6k körül értünk oda és közben 6ig vannak. nyilván nem látták a ruházatomon a dollárjegyeket
üvegen keresztül tudtam csak fotózni egyet.. ja, meg lett egy videó is [link]
:)

(#19423) NoMagix válasza Qkackca (#19421) üzenetére


NoMagix
addikt

nem sajna, nem láttam a lila ködtől.. :D

(#19424) Qkackca válasza NoMagix (#19423) üzenetére


Qkackca
őstag

Ejnye :D
A Mini JCW Buggy is elég könnyen kezelhető, viszonylag gyors is lehet.
Neked mi vált be végül?

Tibiajax : ja igaz is, hová gondoltam ;] Nekem szerintem mindegy lenne a színe, csak látnék egyet.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19425) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Meg van vkinek a FM6?
A 2 dlc nekem csak úgy játszható lett.
Nektek is?
A Porsche dlc vel volna kérdésem:
Van valaki a világon aki legnehezebb fokozaton, segítségek nélkül képes a
Porsche Antology - The Origin - Bathurst Circuit -ot megnyerni?
Szerintem nem létezik olyan.
Nekem Average fokozaton is csak 2ik helyezett sikerült.
A osztályú autót ad a játék és S olytályú ellen kell menni. Az S-es Jaguár állva hagy.
Ha bárki meg tudja csinálni rögzítse már mert szeretném látni.

(#19426) NoMagix


NoMagix
addikt

A fotós kihívást hogy a bánatos herébe oldottátok meg? :F

(#19427) parandroid válasza NoMagix (#19426) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megálltam a torony tövében, és megvártam, hogy jöjjön valaki. :D Én mindig megcsinálom a heti pr cuccokat, a remixet, meg a fotózást rögtön a reset után, nyilván ez akkor nem volt gond. Ha nem megy, írj rám, egyeztetünk, gyors belépek, aztán csinálunk egy közös szelfit.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#19428) Bib válasza NoMagix (#19426) üzenetére


Bib
őstag

Van okosabb megoldás a várakozásnál.Nyomtam egy terepversenyt a hegyalján, az elején pont a toronynál ugratsz,ott nyomsz egy fotót verseny közben és kész.

(#19429) Qkackca válasza NoMagix (#19426) üzenetére


Qkackca
őstag

A hegyi házikóhoz mentem, onnan meg felmentünk pár játékossal, bár elsőre nem találtuk :D
Szólj mikor jó neked, akkor belépek én is ha nem találsz addig segítséget.

Bib: az remek tipp, köszi.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19430) NoMagix válasza parandroid (#19427) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen a segítséget!
Hali, most beléptem! :DDD

Bib:

Köszönöm szépen ez nem is jutott eszembe! :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#19431) Qkackca


Qkackca
őstag

Nálam volt egy 174 MB-os frissítés.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19432) ProgenXL válasza Qkackca (#19431) üzenetére


ProgenXL
őstag

Nekem nemtudom mit frissít de már 2GB-nál jár.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#19433) CJ4567 válasza ProgenXL (#19432) üzenetére


CJ4567
veterán

Az a múltheti frissítés.

No Sana No Life

(#19434) ProgenXL válasza CJ4567 (#19433) üzenetére


ProgenXL
őstag

jah nem figyeltem. tegnap is játszottam azt gondoltam leszedi ő magától is ami kell de ezekszerint nem.

Gunner for life

(#19435) NoMagix válasza Qkackca (#19431) üzenetére


NoMagix
addikt

Az Ariel Nomad-dal toltam ki végül az a nyavalyás versenyt!

(#19436) stillmatic válasza Qkackca (#19421) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A tuningoddal egyszerű volt, elég erős maradt az autó és még irányítani is lehetett.
De akkor is vicc ez a buggy kategória.

(#19437) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Elkezdtem a Forza Horizon hármat, kellett úgy másfél óra, mire végre elkezdődött valamennyire a játék, mêg egyszer ennyi mire élvezni is kezdtem.
Mostanra viszont beszippantott, fülig érő szájjal nyomom. Sokkal jobb adottságú és vonalvezetésű versenyek vannak mint az angol minimapon.

(#19438) tesz-vesz123 válasza stillmatic (#19437) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Jó neked. Nekem valahogy megszűnt működni az a játék, amióta AMD videokártyám van. :( Egyszer elindult, játszottam vele, másnap már a töltő képernyő sem jött be, hiába installáltam újra vagy 3x is. :( Sebaj, a 4 legalább megy!

(#19439) zolee145 válasza stillmatic (#19436) üzenetére


zolee145
tag

Ne is mondd. nyugodt ember vagyok, de az felidegelt. Végül egy Mini buggy-t csináltam meg összkerekesre. :D

Más: a fotó tök jó volt. Felmentem az antennához, sehol senki. Na mondom megyek egy versenyt, olvastam itt fentebb, hogy abban is látszik. Szerintem nem találtam el melyiken kell indulni. Na sebaj, elindulok vissza a hegyre, látom ott áll egy játékos. Maradj míg felérek. Ott maradt, egy Audi R8. Fotó mód, megcsinálom a képet, kilépek. Indulni kéne, dudáltam kettőt, erre az audis is dudált kettőt és elindultunk. :D Szóval ő is arra várt, hogy valaki odamenjen.

(#19440) stillmatic válasza tesz-vesz123 (#19438) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Én boxon nyomom. PC-n minden játék nagyobb cselendzs a végtelen számú hardvervariáns miatt. :(

(#19441) stillmatic válasza zolee145 (#19439) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A legegyszerűbb megoldás átváltani offline módra és akkor odavarázsol egy-két drivatart. Fotó megvan, vissza online-ba. Másfél perc alatt megvolt.

(#19442) NoMagix válasza stillmatic (#19441) üzenetére


NoMagix
addikt

Hiába voltam offline nem akart odajönni egy nyamvadt drivtar, csak az úton kóricáltak! Ha rájuk zoomoltam akkor sem értékelte a játék, vagy én vagy a torony de hiányzott a fényképekhez! A verseny volt a jó megoldás!

Apropó FH3, nekem is nagyon tetszik, ott érezhetően jobban tapadnak a kocsik és a féktávok is jobban belőhetők!

(#19443) chungee


chungee
addikt

Napot!

Utolsó előtti napon vettem meg a FH3-at PC-re. A kérdésem az lenne hogy menet közben a szorzó számlálót (amikor végrehajtok valami merészet) hol tudom kikapcsolni :F

(#19444) Ventur@ válasza chungee (#19443) üzenetére


Ventur@
senior tag

Settings -> HUD & Gameplay és ott a Skill-t állítsd off-ra. Meg itt állítasz mindent, hogy mi legyen a HUD-on :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19445) bence188


bence188
tag

Sziasztok, forza motorsport 7-et hol tudom megvenni minél olcsóbban pc-re? Forza horizon 4 után gondoltam jó lesz ez is :)

(#19446) lanszelot válasza lanszelot (#19425) üzenetére


lanszelot
addikt

Senkinek sincs meg?

(#19447) chungee válasza Ventur@ (#19444) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#19448) zolee145


zolee145
tag

Egy kérdés: a Titán mittudoménmit megcsinálta már valaki? Ez a terepes dolog olyan távol áll tőlem, hogy azt elmondani is nehéz, de szerencsére úgy vannak beállítva az ellenfelek, hogy mindig másfélszer erősebbek legyenek mint én. Odamentem egy alap terepjáróval és esélyem sem volt. Kicsit tuningoltam, esélyem sem volt. A legkönnyebb terepjárón mindent maxra tuningoltam, esélyem sem volt. :D Eleve a SUV mint olyan semmilyen szempontból nem volt soha szimpatikus, a valóságban sem. Most a Horizonnak sikerült elérni, hogy már okádjak tőlük. :D

(#19449) Qkackca válasza zolee145 (#19448) üzenetére


Qkackca
őstag

Terepre ne a legkönnyebbet vidd. Ott nem árt ha van súlya a gépnek.
Amúgy melyik kocsival mentél, milyen nehézségű drivatarok ellen?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19450) zsiz


zsiz
őstag

Meglett :D [kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.