Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18101) CJ4567


CJ4567
veterán

Focus Preorder van ma a Forzathon boltban.

No Sana No Life

(#18102) DjDanee87 válasza Ventur@ (#18100) üzenetére


DjDanee87
addikt

Kösz az infot! Ez még nem volt meg :C

(#18103) elod22 válasza CJ4567 (#18101) üzenetére


elod22
senior tag

Ez még egyszer volt, akkor sikerült elcsípnem. Nekem a PO Porsche hiányzik, a Capri FE meg a Cougar Eliminator, amiket nehéz megszerezni. Remélem a Porsche még bekerül valamikor :)

(#18104) GhanBuri Ghan válasza Ventur@ (#18100) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Bakker, az már komoly. Remélem, 720S PO-ról nem maradtam le korábban.

(#18105) Qkackca válasza elod22 (#18103) üzenetére


Qkackca
őstag

A PO Porsche meg a Cougar az Eliminatorban benne van, a porsche viszonylag hamar van, a cougar meg szokott lenni 20 millaert az ah-ban is ha nem akarsz annyit játszani érte.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18106) homerhamm válasza CJ4567 (#18083) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem erről a Windows logo jut eszembe. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18107) elod22 válasza Qkackca (#18105) üzenetére


elod22
senior tag

Ezt jó tudni. Meg kell embereljem magam, mert még 812-es Ferrarit sem vettem ki. :D
Meg a McLaren PO is azt hiszem hiányzik. Sok ideig nem volt olyan mániám, hogy kell az összes autó, de most mikor már csak 10-15 hiányzik, egyre jobban akarom az összeset. Végül is fél éve sincs hogy elkezdtem játszani és nem is szoktam heti 2-3 óránál többet játszani.

(#18108) NoMagix válasza elod22 (#18103) üzenetére


NoMagix
addikt

Egyszer lesz egy felesleges Capri FE-m, ha összejön a megfelelő letöltési szám a kreatív központomban tervrajzból, tuningból és fényképből! ;]

(#18109) Qkackca válasza Joccc07 (#18091) üzenetére


Qkackca
őstag

Ja, hogy az egysíkú drivatarok miatt kerülöd azt, úgy jogos :)
De ma már fejlődtek, már 3 féle volt :DDD

Egy új saját szösszenet, csak hogy magam ellen beszéljek (rövid) : 133 908 184

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18110) ansell


ansell
tag

Az új patch visszamenőlegesen elbaszta az eheti és a múlt heti progressem is. Mindig megcsinálom 100%-ra, erre most 89% és 94%-on állnak.
Megnéznétek, hogy nálatok is visszamenőlegesen kicserélte a napi küldiket?

Ja a mai Forza Shop autó a Focus PO 100FP-ért!

ITX konfig eladó!

(#18111) gduck válasza Ventur@ (#18100) üzenetére


gduck
addikt

Köszi az infót, már csak ez az autó hiányzott a garázsból ;)

Most már csak a fejlesztőkhöz kell elutazni a P1 "Owen's Edition" autóért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18112) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#18098) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azt az utolsó 120 métert mér nem toldottad bele, hogy körbeérjen? Egy kör nem kör. :)) Egyébként nekem tetszett, hogy a korábbi pályáidhoz képest sokkal kevesebb helyen törted meg az útvonalat ilyen lehetetlenül hegyes szögben visszatekeredő kanyarokkal. Egyébként említetted, hogy hoztál már át FM7-ből festéseket, meg a matricákat. Azt hogy lehet? Nekem nem ajánlja fel őket.

ansell: Ahogy néztem, valahogy kicserélődtek a feladatok, és emiatt az utolsó párat újra kell csinálni. Viszont így mintha a jutalmat is duplán kaptam volna, bár annyira nem figyeltem, mert nem igazán van már rá szükségem. :D

gduck: Abból nem kapsz. Egy sérült kissrác kapta aki segített tesztelni/promózni az xbox adaptive kontrollert. A gáz az, hogy egy teljesen egyedi tereptuning érhető el hozzá, spéci hátsó szárnnyal, gallyráccsal, meg olyan terepgumikkal, ami a terepjárókon és a pickupokon kívül csak a Capri FE-re van. Értem a gesztust, hogy akartak valamit adni a srácnak ami tetszik neki, de szerintem úgy is szép lett volna, ha valamilyen módon odaadják mindenki másnak is. Tán még némi reklámértéke is lett volna. Mindegy mert egyébként így is annyi kocsi van, hogy a felével még nem gurultam 100 méternél többet. :D

Joccc07: Audi TT-vel, meg 17-es Focussal. Egyébként (legalábbis unbeatable módban) olyan valószerűtlenül gyorsak, hogy az official fórumon már memeket is csináltak róluk.

(#18113) stillmatic válasza ansell (#18110) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ugyanez a helyzet, ráadásul két napi kihívást is újra meg tudtam csinálni miközben a százalékom ugyanúgy 94 maradt.
Viszont megkaptam újra a csonka szezonos sorozatbónuszokat 50 és 80 százalék után Wheelspinek és Super Wheelspinek formájában.
Meg újra megkaptam az autófotózásêrt az achievmenteket.
Van baj. :C

(#18114) Qkackca válasza ansell (#18110) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem megmaradt az eredmény, a küldetések viszont változtak visszamenőleg is, illetve a 50 és 80%-os bónuszokat megkaptam legalább kétszer.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18115) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#18112) üzenetére


NoMagix
addikt

Azért döntöttem a hiányos kőr mellett, hogy látni lehessen a %-ot merre jár az ember, illetve, hogy már az elején tisztába legyen a kedves arra járó pilóta, hogy mi vár rá!
Vicces volt, (persze nem nevettem rajta) amikor első alkalommal futni kellett rajta egy versenyt az élesítéshez, azt láttam, hogy az utolsó autó (Qkackca vagy bigebike :D ) ott marad a rajtrácson és a mezőnyben nincs első hely! :Y
Több alkalommal újraindítottam a futamot, de a helyzet változatlan volt, sőt a visszatekerés sem üzemelt! Akkor jöttem rá a hibára, amikor verhetetlen módban a 12. helyről indultam!
A cél túl közel került a rajthoz és az utolsó autót úgy érzékelte, hogy kihagyott egy ellenőrzőpontot! Ezért az egészet kukáznom kellet és amit lefutottál már a második verzió volt +1km-rel hosszabban!

Rajzot csak egyszerűen áthozod, amikor nézed a matricáidat vagy a festéseidet a galériádban, ott felül mutatja a többi FM vagy FH játék elérhető galériáját és onnan beimportálod, feltéve hogy van is ott valami!

[ Szerkesztve ]

(#18116) Joccc07 válasza Qkackca (#18109) üzenetére


Joccc07
addikt

De jó. :DDD

Megnézem majd ma. Remélem lesz rá időm.

Kisgépkezelő: Nevetséges egyébként. Nem is értem miért nem kezdenek ezzel valamit.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18117) lanszelot válasza Qkackca (#18090) üzenetére


lanszelot
addikt

Köszönöm szépen, megtaláltam :)

(#18118) homerhamm válasza stillmatic (#18113) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem baj legalább a számok között van vessző szóköz helyett. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18119) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ma kezdődik az új évszak végre? Vagy még mindig pörgetésekért és kreditekért mókázunk :D ?
Fogalmam sincs, hogy most volt-e olyan lista, mint szokott lenni, hogy melyik évszakban milyen feladatok vannak, milyen nyeremények stb stb :) .

Annyit tudok, hogy a heti kihíváshoz 1967-es Chevrolet Corvette Stingray 427 kell. Ezt is csak onnan, hogy kinéztem ingame :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18120) stillmatic válasza Ventur@ (#18119) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Két hét alatt négy új Toyota lesz megszerezhető.
Plusz néhány meglévő, 2000 GT, Baja, ilyesmi.

(#18121) Ventur@ válasza stillmatic (#18120) üzenetére


Ventur@
senior tag

Jah tényleg, valami rémlik új Toyota-król. Mondjuk nekem eddig egy jött be, az is a Supra. A többi Toyota, csak n+1 a garázsban :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#18122) ProgenXL válasza Ventur@ (#18121) üzenetére


ProgenXL
őstag

A Toyota Land Cruiser nekem pl bejövős. :) A Supra egyenlőre gyári állapotban a garázsban. ;]

Gunner for life

(#18123) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Csapatos futamhoz a Lightweight E-Type-ot ajánlom. Két első egy harmadik hely, mindenki szenved a csúcsverdákkal a hóban.
Rally felfüggesztés plusz awd.

(#18124) Joccc07 válasza Qkackca (#18109) üzenetére


Joccc07
addikt

Porig ültetett RWD Acura NSX-el mentem. 🖕 Remélem látszik az emoji ;]
A háznál lecsúsztam és nem tudtam kijönni a vízből. Vissza kellett pörgetnem.

Mindenki: Holnap vagy valamelyik este kinek lenne kedve lenyomni a próbát és a játszóteret? Szigorúan 9 után.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18125) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Megérte várni a két Toyotára, remek A800 autó mind a kettő! A hangok is rendben vannak és balkormányosak! :C

(#18126) Qkackca válasza stillmatic (#18123) üzenetére


Qkackca
őstag

Alfa 33 is jó, rali beállítással, igazából szerintem bármi jó téligumival esetleg még plusz awd.
Ez viszonylag könnyű trial :) Bár azért kell az is, hogy legalább 2 értelmes csapattag legyen veled.

Joccc07: :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18127) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez a nyomorult fejlesztőcsapat kihagyta a '74-es Celica body kit-jét! :W
FH3-ban rápörköltem egy festést természetesen a dody kit-tel számolva, erre most láttam, hogy mit műveltek! :F

Nagyon köszönöm mindenkinek aki végigszaladt valamelyik egyedi pályámon! :R
Ma termékeny voltam és kreáltam még hármat, lassan majd utolérem magam! :)

(#18128) Dtomka


Dtomka
veterán

Durva kivásárlási ára van a supervan-nak. De van aki 20m ért adja...

9 misiért megveszik... akkor én 8 ért adom :)

Ha ráértek próbáljátok meg, hátha valamelyikőtök elviszi :)

[ Szerkesztve ]

(#18129) Qkackca


Qkackca
őstag

Egy kis esti bolondság: 707 552 076

Joccc07: szombat este lehet szó trialról, jatszótér meg esetleg :D, részemről

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18130) Joccc07 válasza Qkackca (#18129) üzenetére


Joccc07
addikt

Rendben, szombat meg messze van. Hátha lesz még jelentkező. Ha nem akkor megyünk ketten.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#18131) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Valaki elárulja nekem hogy hegymenetbe az AI mért megy mindig 300-al? Esélytelen ez a challenge hét...Fel kell menni a hegyoldalon és leugratni.. Az AI fosos 6tonnás Volvo-val 200-al elhúz mellettem a hegyoldalon és elrepül a célig :C :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18132) Qkackca válasza AsakuraDave (#18131) üzenetére


Qkackca
őstag

Melyik versenynél találkozol volvoval? (amúgy gondolom a nyomaték miatt megy úgy)
Van az amcsi a800, a supersedan, a rali b700, meg a negyedik amire nem emlékszem, abból mintha csak a supersedanos lett volna terep verseny amiben van hegymenet, de ott is van bőven csekkpont a cél előtt :F

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18133) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Ranked...A800...az alfa tz2 úgy megy el mindenki mellett, mintha másik osztályba tartozna...ez annyira szánalmas...

(#18134) NoMagix válasza Qkackca (#18129) üzenetére


NoMagix
addikt

Lefutottam az új pályáidat! Zseniális! Hatalmasakat tudok nevetni amikor dől borul repül a drivatar! :C

itt (is) egy kicsit beragadtak!

Más:
Milyen kis mocsok a suppoprt!
Választ nem küldenek, ellenben suttyomban bezárják a kérelmemet és beállítják megoldottnak, még értesítést sem kaptam róla!
Na, most nyitottam nekik még egyet!

[ Szerkesztve ]

(#18135) CJ4567 válasza Gabor777 (#18133) üzenetére


CJ4567
veterán

Rankedben miért nem viszel te is TZ2-t? Rankedet azért játszol, hogy nyerj, és a rangod javítsd, vigyél te is TZ2-t, vagy annál gyorsabbat, mint a Nova FE, Atomic Punk, esetleg nyáron drag gumis Ford Roadster.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#18136) AsakuraDave válasza Gabor777 (#18133) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nem nyomtam még online, előbb le akarom tudni a teljes solo játékot :D De AI ellen játszva tuti van egyfajta meta online sajnos(AWD kocsikkal utolsó helyről indulva is első leszek úgy kilő RWD-k ellen pl) és kb ugyanazon autok ellen versenyzel 99%-ban ha nyerni akarsz te is azt fogod használni. Ezen jó lenne ha javítanának de sajnos nem hiszem max a következő részben jobban oda figyelnek erre. Ettől függetlenül haverokkal csapatba verődve jókat lehet versenyezni az biztos.

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#18137) Gabor777 válasza CJ4567 (#18135) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Mert nem tetszik... :D Szimplán ezért...de jogos felvetés :D Sajnos 700 autónál sose fogják tudni úgy kibalanceolni, ahogy kellene.

[ Szerkesztve ]

(#18138) Kisgépkezelő válasza Joccc07 (#18130) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A szombat este nekem is megteszi.

Gabor777: Az A800-as meta sajnos ilyen. A TZ2 ráadásul még a leg autó kinézetűbb autó (és sajnos a leggyengébb is) azok közt ami ott erősnek számít. Kicsit reménykedek benne, hogy a két kis középmotoros Toyota labdába tud majd rúgni, de szerintem sok vizet nem fognak zavarni.

AsakuraDave: A800 az nagyon rossz ilyen szempontból, a többi osztályban szerintem sokkal szélesebb és szebb a választék.

(#18139) Gabor777 válasza Kisgépkezelő (#18138) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Na igen..de azok is, agyon tuningolva, RWDvel...élvezetes őket vezetni, de a többség bekapcsolja a TC-t, amivel esélytelen őket megverni.

(#18140) Gabor777 válasza Gabor777 (#18139) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Hah...mentem egy rankedet a TZ1el...ez csalás, kéremszépen. Csalás. :D

(#18141) CJ4567 válasza Gabor777 (#18137) üzenetére


CJ4567
veterán

Sajnos nincs más, ha csak versenyezni akarsz, anélkül, hogy a metához kelljen nyúlnod, próbáld ki a custom adventuret(egyéni kaland), vagy a sima, rang nélküli FFA-t. De amúgy S1-ben sokkal jobb a helyzet, ott sokkal több autó működik, mint A-ban.

No Sana No Life

(#18142) NoMagix


NoMagix
addikt

Én milyen balga vagyok, megtaláltam a celica body kit-jét! Eddig nem jó helyen kerestem! :YAzért csak jobban néz ki így!

A kistesót egy kicsit modernebb köntösbe bújtattam!

(#18143) Qkackca válasza NoMagix (#18134) üzenetére


Qkackca
őstag

:R

Jól néznek ki a az új festések is.

Bírom ez azt aukciós házat időnként, a forzás autókat bőven kivásárlási ár alatt raktam fel, így sem kellett senkinek első próbára, a truenot meg beraktam max árra, miközben volt belőle bőven, az meg elkelt :D
Aki Lexus LFA-ra vadászik, van most belőle pár eladóba, aki teheti nézzen rá.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18144) NoMagix válasza Qkackca (#18143) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi! :R
Már készítem az új pályámat, 2 alkalommal is nekifutottam, de a végeredmény nem tetszett!
Kicsit nehéz a megfelelő kezdőhelyet megtalál!

(#18145) homerhamm


homerhamm
addikt

Név :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#18146) Qkackca válasza NoMagix (#18144) üzenetére


Qkackca
őstag

Ebben egyetértünk, kár hogy nem lehet random lerakni a kezdőhelyet.

Én is csináltam egy újat, de sehogy sem tudtam megnyerni... aztán kiderült, hogy a rajtrács vége belóg az útvonalra, mert pár kanyar múlva a szomszédos utcára vittem a nyomvonalat, és az bekavart, valószínűleg az a csekkpont közelebb volt mint a start a 12. versenyzőnek, így levágta a pálya egy részét, esély sem volt utolérni, de mintha a várt volna a célnál, csak akkor ment be mikor közel értem én is a célhoz, a kis kancsó :D
Viszont félénk kis bot, mert ha közel mentem hozzá (én is hátulról rajtoltam), akkor csak irányba állította magát de nem mozdult, csak ha pár autónyit arrébb jöttem, akkor kezdett bele a csalásba, addig várt :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#18147) NoMagix válasza Qkackca (#18146) üzenetére


NoMagix
addikt

A minap én is beszívtam a rajtrácsos belógást!

(#18148) Zeki


Zeki
nagyúr

Rebeka9 néven feltett a fiam egy egymilliós autót. Megvenné valaki? Köszönöm!

(#18149) NoMagix válasza Zeki (#18148) üzenetére


NoMagix
addikt

És mi lenne az?
Alkotó helyett az autót írd be!

(#18150) Zeki válasza NoMagix (#18149) üzenetére


Zeki
nagyúr

Alfa Romeo P3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.