Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19551) lanszelot válasza Qkackca (#19550) üzenetére


lanszelot
addikt

Hogy tuningolsz egy B-s autót S-esre?
Csakis Upgrade-val, lehet látni van tutning, amikor nem változik a B525, és van Upgrade ahol változik, még ha B600ra is, az is upgrade -val lehetséges tuningal nem.
Enter elvileg A a kontrolleren, de semmi.

Kisgépkezelő: jobb lent ott vannak mely gombok használhatóak, itt más a kiosztás mint FH4-ben.

(#19552) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19551) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért kipróbálod? :D
Amúgy ja nem X hanem A, ha nem állítottad valami másra. Mindig keverem, hogy melyik az X mert a PS-en meg az X van alul.

[ Szerkesztve ]

(#19553) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19552) üzenetére


lanszelot
addikt

Kipróbáltam utána írtam :) , se A se X se semmi nem működik, enter se.
Követhetem a készítőt, like-olhatom, és kereshetek, de semmi több.

(#19554) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19553) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Pedig ahogy nézem azt még el se lehet állítani arról a gombról. Még a kormányodra tudok gyanakodni. Nekem amíg volt kormányom addig egy csomó játékban volt, hogy belezavart a kontrolleres/billentyűs irányításba, mert onnét várta az inputot. Általában az oldotta meg, ha a controll settingsben manuálisan hozzárendelgettem az egyes funkiókhoz a kormány gombjait, és onnantól nem keverte a kettőt.

(#19555) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19554) üzenetére


lanszelot
addikt

Elállítani mit?
Nincs opció, iszonyat nagy lakat van mindegyiken.
Kontrollerrel vagyok épp most, nem rakom össze a kormányt egy videó kedvéért, vagy, hogy ellenőrizzek vmit.
Tehát kizárt hogy a kormány lenne, hogy azért van lakat mindegyiken.
Neked van rajta lakat?
Mindegy melyik autó, nekem minden lakat van. /FM7 nem FH4/

(#19556) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19555) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nem lehet elállítani az enterről, vagy az A-ról a parancsot. Szerintem azért se írja ki, mert annyira egyértelmű, hogy azokhoz van rendelve a "csináld!" funkció, bármilyen menüben, mióta kitalálták ezeket az eszközöket.
Mindenkinek van rajta lakat. Az nem azt jelenti, hogy nem tudod letölteni, hanem azt, hogy nem tudod módosítani.
Egyébként bonyultabb ez a kormánymizéria Windows alatt, mert ha jól emlékszem még úgy is össze birta kuszálni a dolgokat, ha épp nem is volt bedugva. Azért mondanám, hogy dugd össze, álítsd be vele a dolgokat, aztán próbáld meg megint a kontrollerrel!

(#19557) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19556) üzenetére


lanszelot
addikt

Amikor indul a játék már akkor A gombot kell nyomnom, minden egyes versenynél A gombot kell nyomnom, Saját tuningnál, saját Upgrade-nél A gomb ...stb
Mindenhol működik és ki is van írva mindenhova

(#19558) Kisgépkezelő válasza lanszelot (#19557) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

(#19559) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19558) üzenetére


lanszelot
addikt

Betöltöttem ugyanazt a Mini-t , és most már minden autónál megint le tudom tölteni.... bármelyiket.
Ez most mi?
Nem csináltam semmit.
Nem a BMW vel van gond mert vissza raktam arra, és még mindig tudom állítani.

[ Szerkesztve ]

(#19560) lanszelot válasza lanszelot (#19559) üzenetére


lanszelot
addikt

Össze raktam a kormányt, a logi szoftverével lesz gond, az kavar be. Az ugye át állíthatja a beállításokat, bár a kutya nem kérte rá. Utálom a Logitech-et.
Az a gond anélkül nem működik a kormány, mert abba rakják a drivert is. Kikapcsoltam a szoftvert remélem így jó lesz.

(#19561) lanszelot válasza Kisgépkezelő (#19558) üzenetére


lanszelot
addikt

és Qkacka és bárki aki FM7 et tolja:
A 1,5 órás versenyeket lenyomatátok?
40 percig bírom, utána meg kell állítani, egyszerre nem bírom, rendesen lefáradok.

(#19562) zolee145


zolee145
tag

A trükkpontokat mire adja? Mármint mi az amire sokat ad? Ezzel tud nagyon felidegesíteni ez a játék, hogy szerezzek trükkpontokat. Hasonló szintű marhaság az összkerekes Forddal driftpontokat gyűjteni a közel egyenes útszakaszokon. :D Nem tudom ki találja ki ezeket a feladatokat... Oké, azt akarják, hogy nehéz legyen, ezt értem. De összkerekes autóval driftelni egyenes szakaszon nem nehézség, csak simán alkalmatlan rá.

(#19563) NoMagix válasza zolee145 (#19562) üzenetére


NoMagix
addikt

Ki kell kapcsolni a segítségeket, utána sokkal könnyebben lehet awd-vel is driftelni!
Pontokhoz a legegyszerűbb keresni egy olyan helyet ahol van út, fa, bokor, kerítés, dobok és ezek kombinációja, majd szépen nagysebességel végigcsapatsz egy megfelelő körön vagy nyomvonalon!

(#19564) lanszelot válasza zolee145 (#19562) üzenetére


lanszelot
addikt

Amilyen trükkpont kell olyan autót válassz.
7es szorzót ad, nem 5 öset.
Autó leírásában ott van, ha FE, vagy ki kell nyitni az autó kiválóságaokban.
Legtöbb pontot a folyamatos, változatos trükkök, nagy szorójú autóval adják.

(#19565) huszoli válasza lanszelot (#19561) üzenetére


huszoli
csendes tag

Ezeket te állítod be magadnak, pl. 23 körösre egy adott versenyt, vagy vannak ilyen "gyári" versenyek?

(#19566) zolee145 válasza NoMagix (#19563) üzenetére


zolee145
tag

Mindig kikapcsolom a segítségeket, bármilyen játékkal megyek.
Szóval az a lényeg, hogy randalírozni kell? :D Amúgy ebben a trükksorozatos történetben nem lehet autót választani, ad amit ad.

Jut eszembe: elvileg 106 történetfejezetnél járok, de opcionálisan lehetne 116 is. De minden aktiv történet vagy vállalkozás minden fejezetét lenyomtam már. Létezik, hogy később aktiválódik valami?

(#19567) Kisgépkezelő válasza huszoli (#19565) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Gyáriak. Négy van belőlük az első négy bajnokságban. Nürburgring 125, Spa 100, Sebring 300 és Le Mans 250. A számok a teljes távot jelentik mérföldben. Illetve van egy bónusz is, mert az xbox achievementek közt van egy olyan, hogy a Spa 100-at teljesítsd extra long-on ami pont háromszor olyan hosszú. A Sebringes az mocsoknehéz, mert az a Ford amit kapsz hozzá nem túl gyors, de legalább jól fordul, viszont Sebringen az pont nem sokat számít.

lanszelot: Én megcsináltam mindet, de én se egy ültő helyemben. A Sebringes az nem túl élvezetes, ott kb. 10-15 körönként szüntet tartottam. A tripla Spa is vagy 3 szakaszban volt meg. A többiben meg általában féltávon tartottam egy kis szünetet. Én minden vezetési segítséget kikapcsolva játszom, így még jobban fáraszt, mert féknél/kigyorsításnál nem nyomhatom tökig a ravaszt, hogy majd a hárombetűsök megoldják helyettem, hanem folyamatosan korrigálni kell, amitől még egy kicsit ínhüvelygyullasztóbb a dolog. :D
Pedzegetik, hogy a következő részben lesz olyan, hogy online coop-ban lehet majd lenyomni az ilyen endurance versenyeket, megfelelő időközönként váltva egymást 1-2 cimborával.

zolee145: A Fortune island DLC-ben is van egy drift clubos.

(#19568) gduck válasza lanszelot (#19561) üzenetére


gduck
addikt

Hát nem voltak egyszerű etapok, az tuti :)

(#19569) lanszelot válasza huszoli (#19565) üzenetére


lanszelot
addikt

FM7 ben a Championship -ben 5 ilyen verseny van.
Előzőekben nem találkoztam ilyennel.
Nagyon fárasztó, nem fizikálisan, hanem idegileg.
1,5 óra koncentrálás. Folyamatosan nyomás alatt tartanak az ellenfelek, és a monotonitás, illetve a fáradás miatt egyre többet hibázol.
Meg lehet picit érezni milyen nehéz is egy verseny, pláne, hogy az nem virtuális, és nincs pause ha kifáradtál.

Amúgy ha nincs meg 8-án bekerül game pass-ba.

[ Szerkesztve ]

(#19570) zolee145 válasza Kisgépkezelő (#19567) üzenetére


zolee145
tag

Köszi. Megcsináltam, de az is csak 7 fejezet. Még mindig nem találok minimum 3-at, pedig mindenhol annyit csináltam ami ki van írva.

(#19571) huszoli válasza lanszelot (#19569) üzenetére


huszoli
csendes tag

Egy hónapja játszom vele, de nálam az 5 hosszabb versenyből, csak a Spa 100 jelenik meg.
Mi lehet a "hiba"?
Az első kép az én képernyőm, a második google-s kép.

(#19572) Kisgépkezelő válasza huszoli (#19571) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha jól rémlik az után adja be a többit, hogy megcsináltad a Forza championshipet is.

(#19573) huszoli


huszoli
csendes tag

Remélem így lesz. :)

(#19574) gduck válasza huszoli (#19571) üzenetére


gduck
addikt

Folyamatosan adja be, pontosan már nem emlékszem mikor, pedig lenyomtam az összes versenyt :K

(#19575) homerhamm válasza zolee145 (#19570) üzenetére


homerhamm
addikt

A Lego DLC-ben is van egy sztori.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19576) Qkackca válasza lanszelot (#19561) üzenetére


Qkackca
őstag

Én még nem, a második bajnokság negyedénél-harmadánál abbahagytam, kicsit pihentetem.
Nem annyira jött be az irányítás, meg most inkább a 'szabadságra' vágyom nem egy betonkatlanba körözni, majd eljön annak is az ideje.
Suberbike 2001-en meg Race07-en nevelkedtem, ott bőven voltak 35-40 perces versenyek, azokból 3-4-et simán le tudtunk(tam) nyomni egymás után, de mikor volt az már...
De most, jelenleg biztos nem bírnám ki :D
Tegnap pl a horizon 3-ban vmi cross country verseny volt, 2 körös (kb 2x 1perc), azon csak vagy 8szor pörgettem vissza, nagyon nem voltam itt (ott) fejben.

zolee145 : trükkpontot azt leginkább az olyan mutatványokért mikor kombinálod a trükköket, pl ugratás-rombolás illetve a kukák, kerítések (inkább a fa, bár kellő lendület esetén jöhet a többi is), bokrok lezúzása, keresztbecsúszás, huplis úton többszörös ugratás, ilyesmik.
Próbáld meg a szorzót minél előbb felvinni 5-re vagy feljebb aztán hajrá.
Pedig egyenesben az érdekes driftelni :)
Megsúgom, én többnyire awd, abs, tcr-on-nal szoktam driftelni és automata váltóval :DDD
Mondjuk nem is szokott annyi pontom lenni mint az ügyesebbeknek.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#19577) FNZ


FNZ
őstag

Sziasztok!

Az FH4-ben van olyan autóm, ami 2x van meg. Gondoltam felrakom valamelyiket a piactérre. Miért csak az általuk meghatározott árak közül tudok válogatni, hogy mennyiért adom el? Arra tudok gondolni, hogy ne lehessen visszaélni vele, hogy egy 20.000-es autót az ismerőstől átveszek 1.000.000-ért, hogy több pénze legyen vagyis ne legyenek bizniszek ismerősök között.

másik:
ha van egy autóm, ami a hivatalos helyen 10.000.000-ért, akkor én miért csak 1.500.000-ért tudnám a piactérre felrakni? nem használtam sosem, bele sem ültem.
vagy az autóm ér 800.000-et és 7.000.000-ért lehetne eladni.
ki/mi határozza meg, hogy melyiket mennyiért tudom eladni a piactéren?

(#19578) NoMagix válasza FNZ (#19577) üzenetére


NoMagix
addikt

A te saját rangod is beleszámít!
Festéssel, tervezéssel és tuningolással is növelheted a saját besorolásod!

AsakuraDave: igen, sajnos csinálja!

[ Szerkesztve ]

(#19579) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nektek is csinálja azt a játék, hogy inditás után mikor kilépsz a világba vezetni akkor fekete képernyő és betölti a "világot" kocsit és ezt megcsinálja vagy még 2-3x egymás után :F :F :F

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#19580) Ventur@ válasza FNZ (#19577) üzenetére


Ventur@
senior tag

Kereslet-kínálat is meghatározza az árat. Függ attól is, hogy mennyire ritka az autó...és itt nem az Autószalonos meghatározását értem, hanem, hogy pl. hányszor volt megvehető Forzathon-ért, hány versenyen volt megnyerhető stb. Hoonigan RS200 nagyon sokáig 20 misi alatt nem volt. Akinek valahogy volt több, az jól járt. Rá egy hétre bekerült Forzashop-ba, vagy versenyben megnyerhetővé vált és boldog-boldogtalan megvette/megszerezte és máris lement 200.000-re az AH-s ára. De ami nagyon nehezen megszerezhető autó, az mindig is drágán lesz fent AH-ban, mert ritkán kerül fel (Pl. Ferrari 812 Superfast. Azt hiszem ez a neve. De van a Forza Edition-ös Ford Cougar, vagy mi. Az is kva ritkán van fent.).

Na kb. ennyi a "titok", nagyvonalakban :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#19581) lanszelot válasza FNZ (#19577) üzenetére


lanszelot
addikt

Bármilyen autó eladható 20.000.000 -ért, de előtte el kell érned a Mester Festő, vagy Mester Tuningoló címet. Ahhoz, hogy elérd készíts tuningokat, festéseket, amiket rengetegen töltenek le, és 5 csillaggal jutalmazzák.
Ezeknek az autóknak van külön piactere is, ahol csak azokat találhatod. :)

(#19582) FNZ


FNZ
őstag

köszi a válaszokat

(#19583) zolee145 válasza Qkackca (#19576) üzenetére


zolee145
tag

Engem felidegesítenek a segítségek, állandóan bután belenyúlnak a vezetésbe. Max az abs-t vagyok hajlandó bekapcsolva hagyni. De ahogy mondtam párszor, az elmúlt 15 évet szimulátorozással töltöttem, ott minden segítség csak ront a köridőn. :)

(#19584) homerhamm válasza AsakuraDave (#19579) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, meg session váltásnál is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19585) lanszelot válasza zolee145 (#19583) üzenetére


lanszelot
addikt

Ezt egyén válogatja, de azt tudni kell, hogy a versenyautók némelyike fel van szerelve "segítséggel"
A project cars első része megjelenéskor ezért volt nagy szám, mert ott nem volt lehetőség kapcsolgatni, az volt ami a valóságban is/ezt a második frissítéskor megváltoztatták/
Az viszont, hogy vannak játékok melyek rosszul kezelik ezt - túl sok, vagy túl kevés segítséget adnak valósághoz képest az már más kérdés. /Horizon - túl sok,,, GTS - túl kevés/
De azt tudni kell egyik Forza sem szimulátor, pláne a Horizon nem az.

[ Szerkesztve ]

(#19586) zolee145 válasza lanszelot (#19585) üzenetére


zolee145
tag

Tudom, ez egyértelmű. Csak mondom, hogy nem szeretem a segítségeket. :)
GT3-ban vannak segítségek a valóságban is, de az elvileg ügyfélautó.

(#19587) lanszelot válasza zolee145 (#19586) üzenetére


lanszelot
addikt

Még a formula1 es autókban is van segítség, tizen éve annyi volt, hogy már lassan pilóta nélkül is megnyerte volna a versenyt, azért szigorították, de maradt még benne bőven.
A 90 előtti autókban nincs semmi, utána megjelent ez az, 2000-2010 között tetőzött, majd kiszedni, de van még bőven bennük. Ott van még a váltó is, van amiben csak automata van, van amiben lepke, stb
Igazából évhez kellene igazítanod, és versenyhez mit kapcsolsz be, ezért volt jó a PC1, mert az magától azt adta. Ha jól tudom van még benne az a beállítás, de 1,3 után nem toltam vele. VR ban megnéztem még egyszer de csak pár métert mentem.

PC2- t nem tudom azt nem toltam. PC3 mint a FH arcade.
Engem kipörgésgátló, blokkolásgátló nem zavar.
De úton tartás, fék segítés..stb azok nagyon.
No meg én nem tudok racing line nélkül menni. Nem érzem a sejhajom alatt az autót, és anélkül fogalmam sincs hol kell fékezni. A valóságban én a sejhajommal vezetek, ott érzek mindent,

(#19588) tomas51


tomas51
senior tag

Sziasztok! :)
Esetleg valaki igény tart 10M kreditre?
Adok szívesen valakinek, valahogy ah-n keresztül.

(#19589) zolee145


zolee145
tag

Tudja valaki, hogy PC-n hova menti a játék a fotókat?

(#19590) zolee145 válasza zolee145 (#19589) üzenetére


zolee145
tag

Bocs, közben megvan. A gépen kerestem, pedig a neten kellett volna. :D

(#19591) lanszelot válasza zolee145 (#19590) üzenetére


lanszelot
addikt

Gépen is ott van OneDrive -ban, ha alap beállításon hagytad. :)

(#19592) NoMagix válasza tomas51 (#19588) üzenetére


NoMagix
addikt

Üdv a fórumon!
Köszönjük a felajánlást, biztos lesz olyan akinek jól fog jönni!
Mondanám, hogy átveszem, mivel az egy milliárdra hajtok, de az csak csepp lenne a tengerben! Most 450 milliónál járok. :DDD :DDD

(#19593) gduck válasza NoMagix (#19592) üzenetére


gduck
addikt

A Series X patch helyett, ezzel foglalkozhatnának a fiúk! Casinót akarok! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19594) tesz-vesz123 válasza tomas51 (#19588) üzenetére


tesz-vesz123
aktív tag

Ha esetleg más még nem jelentkezett, én szívesen elfogadnám! :)

(#19595) NoMagix válasza gduck (#19593) üzenetére


NoMagix
addikt

Az jó lenne, belépő 250 millió cr. felett és minimum egy Bentley-vel kell érkezni! :DDD

(#19596) homerhamm válasza NoMagix (#19595) üzenetére


homerhamm
addikt

Kéne uzsora, meg törlesztőrészlet a játékba. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#19597) NoMagix válasza homerhamm (#19596) üzenetére


NoMagix
addikt

Hú akkor az már nem FH lenne hanem Maffia! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19598) zolee145 válasza homerhamm (#19596) üzenetére


zolee145
tag

Van ilyen. GTA5-nek hívják. :D

Csúcsszuper emberrablási trükkök.
Napi kihívás: rabolj ki 3 bankot úgy, hogy maximum 5 biztonsági embert lőhetsz le.
Lopd el 3 játékos autóját míg a menüben vannak.
Nem zászló futam lenne, hanem prostikat kellene a megdott helyre vinni... stb.

(#19599) NoMagix válasza zolee145 (#19598) üzenetére


NoMagix
addikt

Vannak itt ötletek!
Már csak igazi giga sok pénzt kell keresni és indítunk egy új fejlesztői stúdiót!

(#19600) homerhamm válasza NoMagix (#19599) üzenetére


homerhamm
addikt

Forza Theft Auto :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.