Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15551) gduck


gduck
addikt

És vagy 100 próbálkozás után... :Y

(#15552) Tibiajax válasza gduck (#15551) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :C :C
priceless érzés, mi? :)

(#15553) csab991 válasza csuvicsuva (#15548) üzenetére


csab991
senior tag

Szerintem már nem így működik, egy ideje csak egyszer lehet adott autót megvenni a shopból, többször nem az adott héten.

(#15554) parandroid válasza csuvicsuva (#15548) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A preorder mclaren 720 van most a forzathon shopban?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15555) Daw93 válasza gduck (#15549) üzenetére


Daw93
senior tag

Egyrészt szemetek, másrészt lusták még 3-mat léptetni, hogy olyat vegyen meg amire nem érkezett licit.. Én ha így veszek autót akkor leléptetek az aljára és onnan veszem, hogy másnak ne basszam el a dolgát :D
Múltkor pl a kacsaseggű Renault Megane-t így vettem meg 20 misiért.

GTA Online: Daweee93

(#15556) Tibiajax válasza parandroid (#15554) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos h nem, mert azt csak valami bagetel összegért lehet felrakni ah-ba

(#15557) Tibiajax válasza Daw93 (#15555) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kacsaseggű Renault Megane-t így vettem meg 20 misiért.
asszép... kedves egészségedre.
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#15558) csuvicsuva válasza csab991 (#15553) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig hidd el, kétszer vettem meg. Mostanában többször volt ilyen anomália. Lásd, az előző Ferrarit és BMW-t.

peterkeT: Nem, az amelyik eddig is volt. 12C Coupé.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15559) Daw93 válasza Tibiajax (#15557) üzenetére


Daw93
senior tag

260 millióból miért ne :D nincs értéke a pénznek. Egyszerűbb volt így, mint azzal a gagyi játékmóddal szórakozni :D

GTA Online: Daweee93

(#15560) parandroid válasza csuvicsuva (#15558) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, ok, akkor nem maradtam le semmiről.

Forzathonból akkor lehet többször megvenni autót, ha közben változik a kínálat, mint most is, és utána visszakerül, ami korábban volt. Ilyenkor resetelődik a limit, meg tudod venni még egyszer.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15561) ONTECH válasza csuvicsuva (#15548) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Csütörtökön még 8 millió felett ment egy picivel az áruk a RipRod-nak.

(#15562) csuvicsuva válasza parandroid (#15560) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, akkor most már legalább tudom, hogy miért.

Szifonos: Na, akkor ha legközelebb ilyen lesz, adom el ízibe'. Nem számítottam az újravásárlási lehetőségre.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15563) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát ez a '18-as honda szivik tényleg nem egy nagy szám... igaza volt IntelKiller fórumtársnak.. szépnek szép, de béna elsőkerék meghajtású - azzal a leggyorsabb -, de azzal se megy 200mph fölé, hiába piszkálod meg, kiakad. szánalmas. ha lenne még egy sebességi fokozat, fasza lenne. de hát miért is lenne
bezzeg az amg gt 4-Door-ban meg 9 fokozat van.. igaz, h már hetedikben se gyorsul semmit, jobb ha hatodikban maradsz.. infantilis baromság
jó pár ilyen autó van sajnos még, ahol elkéne még egy fokozat de nincs, máshol meg halálfeleslegesen van még plusz kettő

a másik motor a hondában meg a jó kis bevált szinte soha nem látott még (lol) 1.6os turbó rally, de azt meg a mi a francért rakjam bele? ugyanaz lesz, mint a 195evo mercim, csak más külsővel. ezért hadd ne tároljak a garázsban plusz egy autót, amibe áll 16millióm
takarodott is fel az akcióházba kimaxolt áron, 1percen belül már vitte is a következő delikvens, kedves egészégére
..na persze a pontokat kiszedtük még gyors belőle

(#15564) Kisgépkezelő válasza Tibiajax (#15563) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Elmegy az 230-ig is, rendesen megpiszkálva bár errefelé mi szeretjük a felnőtt emberek mértékegységeit használni, ilyen ujj, láb, kanál, bögre, köpés, stb... helyett, úgyhogy maradjunk annál, hogy 370 km/h. Tedd bele a sport vagy a verseny váltót és módosítsd a végáttételt!
Szerk: Rally motorral a 390 is megvan.

[ Szerkesztve ]

(#15565) NoMagix


NoMagix
addikt

Srácok! Nálatok minden rendben a saját dizájnokkal?
Eltűntek a megosztott festéseim, ugyan 165-öt jelez, de ha belelépek, akkor csak és kizárólag azt az autót mutatja amiben éppen ülök!
A rajzaimnál látom az összes autómat és az eddigi elkövetett festést , a matricáim rendesen működnek!

(#15566) CJ4567 válasza NoMagix (#15565) üzenetére


CJ4567
veterán

[link] "The Creative Hub only shows liveries for the vehicle you are currently using. "

Ismert hiba.

No Sana No Life

(#15567) Dtomka válasza Tibiajax (#15539) üzenetére


Dtomka
veterán

Én olyat tapasztaltam már 2x is, Hogy valamelyik autót kihívással lehetett talán megnyerni. Viszont a szalonban is meg lehetett venni. Én megvettem a szalonban és drágában eladtam az auciósházban. És vitték mint a cukrot, egy idő után licit limit szöveget kaptam :D
Én sem értem néha az embereket :)4

(#15568) Daw93 válasza Tibiajax (#15563) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez a kacsa meg a víz esete.
Pont erre a problémára való a finomhangolás. Anélkül a sok széttuningolt autó nagy része csak félkarú óriás, és szart nem ér. 360-370et simán ki lehet hozni belőle, de tovább megyek, összkerékre is át lehet rakni :D
De egyébként egy 2 literes motortól 1200 kilós kaszniban mit szeretnél? Menjen 500at?

GTA Online: Daweee93

(#15569) NoMagix válasza CJ4567 (#15566) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen!
Ez remek, mi lesz még!

(#15570) Tibiajax válasza Daw93 (#15568) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát én igazából csak azt akartam, hogy legyen jó gyors...

de egyébként, maximálisan igazad van. mint ahogy igaza volt Kisgépkezelő mindent tudó úrnak is. a finomhangoló szekcióra éppen ideje volt hogy ránézzek, és kicsit belevessem magam. meg is tettem, az este a Godzilla GT-R PO esetében, amikor is hát kicsit megint kiakadtam, h ott az utolsó, hatodik sebességi fokozat és kiakad az óra nekem 210mph-nál... mondom, ez nem igaz, itt is??
és hát a nem született tehetség de azért szorgalmas és tanulékony ember elkezd autodidakta módon felfedezni ilyenkor dolgokat, pl az autóhangolás-szekcióban. az áttételeknél, a legfelső csúszkát bizony lehet állítani, az egész áttételsor-hóbelevancot kompletten lehet pl húzogatni, ahol is azt írta, hogy ennek az autónak 269mp/h a valós top speedje. szóval picit több, mint amit addig ment.. és annyi is lett, alig hittem a szememnek. fergeteges gép lett belőle, pont jó arányúak a fokozat-elosztások, a gyári hangja ugye mennyei, áááá.... éjjel kettőig nem bírtam abbahagyni a krúzt, 1180mérföldet pakoltam bele
egyébként, amit gondolok, hogy van ugye két turbófeltöltő lehetőség is ott, de hiába rakod fel, és ad hozzá +132 lovakat, nem emel sebességet se, gyorsulást se. legalábbis, ezt írja, amikor hozzáadod. viszont azt gyanítom - de én csak laikus vagyok -, hogy épp emiatt jelent meg a finomhangoló szekcióban az a nagyon kemény plusz sebesség többlet lehetőség, amihez csak az egész áttételt kellett hozzáidomítani
ezt majd még este megnézem, nagyon kiváncsi vagyok. gondolom, nyilván azt a pluszt nem a gólya hozta oda..nincsenek véletlenek

ja és Kisgépkezelő, azért írok mph-kat, bármennyire is gáz, mert én azt látom a játékban, arra van állítva.. ugyanis a km/h-ás játékélmény egy kabaré - amikor alig gurul az autó a városban a kocsi és azt írja, 130km/h-val mész épp...

(#15571) NoMagix


NoMagix
addikt

Jó, hogy említettétek a Honda Civic '18-at, reggel éhgyomorra 16 milláért eladtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15572) Kisgépkezelő válasza Tibiajax (#15570) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

"alig gurul az autó a városban a kocsi és azt írja, 130km/h-val mész épp..."
A sebességérzet nagyban függ a field of view-tól. Minél szűkebb, annál lassabbnak érzed a kocsit. Vannak erre mindenféle számítási módszerek, hogy ha X méretű kijelzőt Y távolságról nézel akkor milyen FoV-ot kell beállítani, hogy jó legyen. Ha kicsit tudományosabban akarsz hozzáállni, akkor érdemes valami "sim racing fov" kifejezést beírni a keresőbe és az alapján elindulni, ha nem, akkor csak be kell menni a menübe és addig rángatni a csúszkákat, amíg érzésre valamivel jobb a sebesség. Bár bevallom nekem az általad kitalált megoldás leleményessége is tetszik. :D

(#15573) Daw93 válasza Kisgépkezelő (#15572) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is állítottam rajta, szerintem elég jól meg van csinálva a játékban a sebességérzet. Egy Nfshez képest teljesen más szint.

Tibiajax: Na ezért érdemes beletanulni a finomhangolásba. Én a nagy benga hátsó szárnyak (amik az autók 90%ára nem illik) miatt kezdtem el finomhangolni, hogy a szárny nélküli autók kormányzása ne abból álljon, hogy kilinccsel előre csúszok minden kanyarban :D és elég szép eredményeket el lehet érni finomhangolással.

GTA Online: Daweee93

(#15574) Tibiajax válasza Kisgépkezelő (#15572) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát közelebb áll a mérföld/órás számérték a valóshoz, mint a km-es.. az se az nyilván, de még mindig jobb. ezért használom azt inkább. meg egy fokkal lassabban is pörögnek a számok.
a másik esetben ááá, mint egy nyerőautomata. nyilván borzasztó erős gépek vannak a játékban, de azért - ha persze nem az xxx evo-t nézzük -, ne peregjen már ennyire a számláló, ahogy gyorsulsz... abnormális
meg én se vagyok már gyerek, nem kell a dedósoknak szánt szemfényvesztés

most én ezt a field of view-dolgot elfogadom, persze, de lehet ezt állítani a játékban valahol? nem találtam még ilyet
ha nem, akkor nekem a km-es érték totál csőd. alig indul el az autó és már 100felett pereg. persze..

(#15575) Kisgépkezelő válasza Tibiajax (#15574) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Menu->Settings->Video settings-> aztán kicsit letekersz. Minden nézethez külön beállíthatod a neked tetsző FoV-ot.

(#15576) Tibiajax válasza Kisgépkezelő (#15575) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj, én boxon játszom. ott lehet, h ez nem lesz..

(#15577) Daw93 válasza Tibiajax (#15574) üzenetére


Daw93
senior tag

De a valóságban is 2-3 másodperces 0-100-ak vannak a legerősebb autóknál (vagy a nagyon erősre tuningoltaknál) ami a játékban is így van

GTA Online: Daweee93

(#15578) szpeti40 válasza Daw93 (#15577) üzenetére


szpeti40
addikt

Biztos azokba is angolszász órákat raknak, hogy ne pörögjön olyan "bántóan" gyorsan az óra :C

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15579) ONTECH válasza Tibiajax (#15574) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Ülj be egy D100-as kocsiba ott ráérsz nézegetni az órát, nem lesz olyan érzésed mintha nyerőautómata előtt ülnél. Egyébként telejesen megegyeznek érzésre a gyári értékek a valósághoz képest pl: (Masaretti Ghibli, BMW X6M, M6, Porsche Cayanne, Panamera, Jaguar F-pace, VW Golf R, Audi Rs3)
És ezek csak azok amikkel konkrét viszonyítási alapom van. Nem tudom milyen kocsikkal volt szerencséd korábban a játékon kívül, de az előbb felsoroltakban is nyerőgép óra van ha úgy használod őket mint a játékban.

(#15580) Tibiajax válasza ONTECH (#15579) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, akkor bocs, ne haragudjatok, hogy már kora reggel jöttem itt a baromságaimmal.

(#15581) CJ4567 válasza ONTECH (#15579) üzenetére


CJ4567
veterán

[link] egy árkádosabb játékhoz képest elég közel áll az autók gyári állapota a valósághoz. (Kivéve a Dodge Demon, az valamiért sokkal lassabb, mint kellene.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15582) ONTECH


ONTECH
csendes tag


Úgy rémlik ez ritka darab! :DD

(#15583) _stick_ válasza ONTECH (#15582) üzenetére


_stick_
őstag

Nekem tegnap egy PO-es porsche jött össze végre.
Épp csak ránéztem az aukciósházra, harmadik frissítésre beadta, de túl gyors voltam és kiléptem :DDD, aztán vissza és még ott volt, és el is vittem.

(#15584) Tibiajax válasza ONTECH (#15582) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C

_stick_ ja ja, nekem is úgy jött össze, asszem. szokott lenni néha ilyen, legyen bármenyire is hiénákkal meg scriptekkel tele a szeró, azért minden kocsit mindenki nem figyelhet mindig... ;] :((( még mindig a minimáláras apollókra, meg a ferkákra vannak ráállva. ne félj, azok nem lesznek ott másodjára is..
tetszik a po porsche? :) nagyon jó gép. mehet rá a mattszürke po-festés aztán küldjed neki a pályán

(#15585) _stick_ válasza Tibiajax (#15584) üzenetére


_stick_
őstag

Mondanám, hogy fúúú gecc, meg, hogy tépez vazze.
Igazából egy kicsit ad a tudathoz, hogy nem találkozni ezzel az autóval minden kanyarban, de amúgy meg egy autó a több százból. :B De azt is hozzá kell tennem, hogy új vagyok a játékban, december óta tolom.

Más kérdés, tuning. Nem értek hozzá és nincs időm játszadozni vele, viszont a letöltött beállítások mindig jobbak, mint az alap, de nem tudom testre szabni az autót. Pl téli gumi stb... Kis keresgélés után találtam erre az oldalra. Jónak mondható amiket ki kalkulál, vagy van másik, amit inkább ajánlanátok?

(#15586) _stick_ válasza _stick_ (#15585) üzenetére


_stick_
őstag

Ráadásul a sok bugatti és ferrari között jobban szeretek fiatalkorom sportverdáival mászkálni és csakis verseny-stílusú festéssel. :K

(#15587) rdt89 válasza gduck (#15551) üzenetére


rdt89
addikt

1 hónapja vadászok rá sikertelenül akárcsak az Alpine 17-re. Gratulálok! :R

(#15588) Qkackca válasza rdt89 (#15587) üzenetére


Qkackca
őstag

Az Alpine lesz ebben a szezonban.

A többieknek gratu a friss vasakhoz :)

Bealudtam én is egy divo-t meg egy mercuryt, pont akkor dobta be a frissítést mire kiléptem, másodjára meg már hello volt.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15589) Bence942


Bence942
tag

Helló!
Játszok eme csodálatos játékkal, és már egy ideje kapom a hiba üzenetet hogy "Játékmeghívót kaptál, de pillanatnyilag nem tudod elfogadni, mert a profilod nem rendelkezik a megfelelő jogosultságokkal." Ki derítettem miért is lehet ez, a Teredo problémám , meg néztem nem egy videót engedélyeztem is jó sok dolgokat meg próbálgattam hát ha az a gond de xbox konzol társalkalmazásban még mindig azt írja a kiszolgálói kapcsolathoz hogy blokkolva a wint nem szeretném újra rakni ezért , mert ez már így is eléggé idegesítő hogy hülyéskedni kell a windows-al azért hogy windows által árult játék ne fusson a rendszeren, kérem azt az embert aki tud segíteni kérem segítsen , (eddig nem volt ilyen problémám ezért most el megy a sunyiba rendesen ez a játék..)

(#15590) parandroid válasza Bence942 (#15589) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Profil biztonsági beállításai is bekevernek. Nem tudom, pontosan mit kell engedélyezni, de valamit ott keress, hogy ki láthatja, hogy mit játszol, meg ilyenek. Azt hiszem, már friends of friendsen is megy, de ha everyone-ra teszed, akkor biztos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15591) Bozek válasza Bence942 (#15589) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ezt is nézted: link? Nálam csak ez oldotta meg.

(#15592) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Biztos volt már százszor, de én ma vettem észre teljesen véletlenül, hogy a Sunbeam és a mellette lévő Talbot ingyenes.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15593) Dtomka


Dtomka
veterán

[link] Czinger

(#15594) csuvicsuva válasza Dtomka (#15593) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na vajon az idei Halálos Iramban filmben benne lesz-e? Nem lennék meglepve. John Cenát megnézném benne. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15595) AtKaSr


AtKaSr
csendes tag

Sziasztok!
Kezdő FH4-es versenyzőként, az lenne a kérdésem, hogy az mitől függ, hogy egy bizonyos kocsit, ki, mennyiért tud akcióra bocsátani?

(#15596) ETOM


ETOM
addikt

Jött valami patch tölti a store. (500MB)

(#15597) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

másnál se megy a szeró?

(#15598) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15597) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálam jó PC-n. Nem lehet, hogy valami Live probléma van?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15599) C4mp3r válasza Tibiajax (#15597) üzenetére


C4mp3r
addikt

frissitest szedd le addig nem megy online

(#15600) Tibiajax válasza C4mp3r (#15599) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a multi megy, csak az ah meg a shop nem elérhető

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.