Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16751) IntelKiller7 válasza NoMagix (#16750) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Nem tudnak veszteni. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16752) V.Stryker válasza NoMagix (#16750) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Avassatok már be, hogy mi a bánat ez az acsizás? vagy elírtátok és zacsizás? :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16753) IntelKiller7 válasza V.Stryker (#16752) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Achievement gyűjtés. Pl. Driftelj 3 csillagra minden drift zónát. És akkor kapsz érte 30 pontot. Ami mondjuk semmire sem jó, de Xboxon legalább láthatod. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16754) Csapoati válasza IntelKiller7 (#16753) üzenetére


Csapoati
nagyúr

PC-n is. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16755) parandroid válasza NoMagix (#16750) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szólj, ha hiányzik még valamelyik online acsi, ketten pikk-pakk megvan, egyedül némelyik kínszenvedés.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16756) IntelKiller7 válasza Csapoati (#16754) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Csak ott nem olyan feelinges. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16757) Dtomka


Dtomka
veterán

Na végre egy jó pörgetés :)

(#16758) NoMagix válasza V.Stryker (#16752) üzenetére


NoMagix
addikt

Egy játékot nem csak a benne látható versenyekkel lehet megoldani!
Ha teljesen kiakarja az ember játszani, akkor az Achievement-ket is lehet gyűjteni különböző feladatok után!

(#16759) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

300FP a Rimac? Néha nem értem a fejlesztőket. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16760) homerhamm válasza Dtomka (#16757) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat, tényleg kéne egy kaszinó a játékba.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16761) Bib válasza Dtomka (#16757) üzenetére


Bib
őstag

Hát én már nem is pörgetek, több száz pörgetésem van, sajnos a credittel sem lehet mit kezdeni abból 300 mill. a forzathon pontokból meg 16000+. Élvezem még a heti cuccokat, meg a gyönyörű játékot, de jó volna még valami kihívás.

(#16762) Dtomka válasza IntelKiller7 (#16759) üzenetére


Dtomka
veterán

Meg is vettem :)
(#16760) homerhamm
Köszönöm.
Általában az 5000 és 15 000 cr... Erről gondolom nincs statisztika.

(#16761) Bib
Az igen, 300 misi 16k forza pont.
Nem tudom mit lehetne beletenni a játékba amire lehetne még költeni. Házakat, esetleg motorokat? Vagy egy luxushajót?

(#16763) CJ4567 válasza Bib (#16761) üzenetére


CJ4567
veterán

Játssz PvP-t, az elég nagy kihívás tud lenni sokszor, ha jó játékosokat fogsz ki.

No Sana No Life

(#16764) csuvicsuva válasza CJ4567 (#16763) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha rosszakat, az pedig még nagyobb. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16765) Kisgépkezelő válasza Bib (#16761) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Esetleg riválisokat. Ott is szép kihívás, hogy a lista teteje környékén végezz.

(#16766) Whist


Whist
aktív tag

Ez a nyári szezon direkt szivat?
Gyári Megannal majd Morrissal kell ''versenyezni''.... hát elalszok a volán mögött... :Y :D

(#16767) Kisgépkezelő válasza Whist (#16766) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Tuningolni szabad őket. ;)

(#16768) Whist válasza Kisgépkezelő (#16767) üzenetére


Whist
aktív tag

D kategórián belül kell maradni... az meg nem tuning xdd 25-tel indulok vagy 35-tel xd

(#16769) stillmatic válasza IntelKiller7 (#16759) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az semmi, ennek ellenére ma pillanatok alatt elvitték 8,2 milláért a meglévőt. :DD

(#16770) stillmatic válasza Dtomka (#16762) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Tegnap volt 15 pörgetésem: 5x 5000 CR, 4x 15000 CR. Meg pár meglévő autó és egy lila 175 000 CR. Elég repetitív.

(#16771) Qkackca válasza Whist (#16768) üzenetére


Qkackca
őstag

Azért d500-al bőven lehet menni 180 körül, az már annyira nem észrevehetetlen tempó.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16772) CJ4567 válasza Whist (#16766) üzenetére


CJ4567
veterán

Ki mondta, hogy gyári Megannal kell versenyezni? Írja is, hogy 600-800PI.

(#16768) Whist "Az nem tuning" Elég sok minden belefér D500-ba. 750 kilóra 233 lóerő már egész jó, ha meg hátsókerekesnek megtartod(ha tudod kezelni), akkor sokkal több is belefér.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16773) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem bírok a heti triallal. 5-6 próbálkozásom van benne, 4 különböző tragaccsal, de akármit tuningolok akárhova, 2 drivatart tudok megelőzni, a többi ellen esélyem sincs. 660-as, tuningolatlan Chollák úgy hagynak állva, mintha egy kategóriával kisebb autót hoztam volna. Élő embert egyszer láttam harmadik helyen a kb 15-20 versenyen, nekem személy szerint 5. helynél nem sikerült még előbb célba érnem. És nem arról van szó, hogy balfaszokkal kerülök össze, ott megy előttem a mezőny, látom, ahogy vezetnek, az ai-t egyszerűen nem lehet behozni. Asszem, ez a hét hosszú idő után először nem lesz 100%-os. Nem mintha számítana.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16774) homerhamm


homerhamm
addikt

Csak nálam nem megy az online?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16775) csab991 válasza parandroid (#16773) üzenetére


csab991
senior tag

Class 5 bogarat ajánlom, első és harmadik versenyen lenyomtam a drivatarokat, de a másodikon csak harmadik helyen sikerült befutni, pedig majdnem hibátlanul mentem.

(#16776) parandroid válasza csab991 (#16775) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Na, a bogarat még nem próbáltam, holnap ránézek. Érzésre eddig a Mini volt a legjobb, de sajnos az is esélytelen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16777) Qkackca válasza homerhamm (#16774) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem sem talált live-ot, szólóban nyomtam.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16778) Csapoati válasza parandroid (#16776) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem az Alumi Craft jött be. A Can-Am buggy egész jó lett volna, csak sajnos olyan könnyű, hogy a legvékonyabb fakerítés is drasztikusan lelassított. Na az Alumival nincs ilyen. Amúgy 3. próbálkozásra jött össze a dolog, de akkor is úgy, hogy az első futamot buktuk, akkor kilépett két világtalan, a másik kettőt meg így megnyertük. Nem volt könnyű, az első futam nekem nagyon nem ment egyik alkalommal sem, de a másodikat meg tudtam nyerni (nem árt Trialban megtámaszkodni a gépen, amikor csak lehet :D ) , a harmadikon meg a középmezőnyben végeztem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16779) CJ4567 válasza parandroid (#16773) üzenetére


CJ4567
veterán

Én a Polaris RZR-t ajánlom, az első, és a harmadik verseny sima ügy vele, a másodikat engem is beleértve mindenki elrontotta. :DDD Elsőre sikerült egyedül, szerencsém volt a csapattársakkal.

No Sana No Life

(#16780) Qkackca


Qkackca
őstag

Nem sikerült csapatot találni a trialhoz, csapat keresés, párosítás megy, de mielőtt elindulna a verseny tölt egy csomót majd kidob egy hibaüzit, amiben azt mondja sikertelen a régió meg az ipsec, a többi az oké :F

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16781) NoMagix válasza Qkackca (#16780) üzenetére


NoMagix
addikt

Csatlakozni akartam egy goliat futamhoz, szerver keresés után hibaüzenet jelenik meg!
Valami nem stimmel!

(#16782) Bib válasza NoMagix (#16781) üzenetére


Bib
őstag

Online problémák vannak sajnos.

(#16783) Qkackca


Qkackca
őstag

Kilenc után már jónak tűnik.
A trial harmadik próbára sikerült...
De mikor beértem a célba, abból mindhármat buktuk, aztán meg az eredménylistánál is, aztán meg kétszer kiírta hogy nyertünk :DDD
Legalább sikerült egy tetszetős alumi tuningot kreálni közben.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16784) IntelKiller7


IntelKiller7
Topikgazda

Lego mapon a trailblazereket mivel ajánlott megcsinálni? :F

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16785) Qkackca


Qkackca
őstag

Akinek van beragadt Auto Union, Maserati 8ctf, meg hasonló készlete az most szerintem eladható. Nekem kb 3 perc alatt elvitték mindet, ami korábban hetekig nem kellett :)

A trailblazer az mi is magyarul?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16786) csab991 válasza IntelKiller7 (#16784) üzenetére


csab991
senior tag

599XX E vagy RS200 Evo.

(#16787) IntelKiller7 válasza csab991 (#16786) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Ferrarival próbálom én is. Bár X-re húzva, nem a legjobb ötlet. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16788) csab991 válasza IntelKiller7 (#16787) üzenetére


csab991
senior tag

Pedig még úgyis vállalható, top500-ba simán befértem vele mindegyiken.

(#16789) homerhamm válasza Qkackca (#16785) üzenetére


homerhamm
addikt

Pionír (???) magyarul.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16790) Qkackca válasza homerhamm (#16789) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen az, köszi, közben megtaláltam én is.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16791) CJ4567 válasza IntelKiller7 (#16784) üzenetére


CJ4567
veterán

Toyota Baja truckkal megcsinálható pár, S1-re húzva.

No Sana No Life

(#16792) Dtomka


Dtomka
veterán

Az xboxosok tudnak a pc-sekkel együtt játszani? Úgy gondolom igen, de egy megerősítés jó lenne. Tesomnak most lett meg a FH4, és ha ellene szeretnék játszani versenyeket? Hogyan tehetem meg? Versenynél pvp-t kell kiválasztani?
Köszönöm a választ!

(#16793) parandroid válasza Dtomka (#16792) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16794) Dtomka válasza parandroid (#16793) üzenetére


Dtomka
veterán

Ok, köszi a gyors választ! :)

(#16795) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

Csalókat hol lehet bejelentetni? Mert tököm kivan már, hogy az ember bele teszi a pénzét a játékokokba, pc-be és még ilyen csumi hokiságban is mint a Forza Horizon 4 a retkes csalókkal kelljen szopnia... Nem elég, hogy az összes trafipax stb, ranglisták első 5 oldal speed hacker gané 3000 km/h eredményekkel. (egyet nem bannoltak) online kaland, ranked, szezonális playground, 1 speed hackes mindig van...
Erre az ótvar aukciós ház is... tele bottal. Ferrari Portofino nem vagyok hajlandó elhinni, hogy mindig ugyanaz vásárolja ki, miközben 10 mp-et csúszik az egész annyira szarok a MS szerverei.

[ Szerkesztve ]

(#16796) stillmatic válasza H3XHUN (#16795) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az aukciós ház a mazochistáknak való, illetve a PC-s usereknek. Boxon esélytelen vagy, az egész játék egy bughalmaz, pedig elvileg ez a konzol húzóneve. Pistike megveszi és utána joggal kérdi hogy milyen lehet akkor a többi?
Csak a teljesség igénye nélkül: belassuló, néha percig gondolkodó menü akár egy szimpla autócsere során, lassan betöltő terep miatt láthatatlan falba ütközés, online eseményekből random ledob a játék, aukciós ház az ultralassú menü miatt használhatatlan, az eliminátorban sokszor nem jelzi a következő zónát és így tovább.
Online játékosok pedig három csoportra oszthatók: normál userek (20 százalék) kretének (60 százalék) és csalók (maradék 20). Volt olyan szabad kóborlásos futam, ahol második lettem úgy, hogy a legrövidebb úton is csak hetven százalékig jutottam, a többiek még addig sem, a győztes kb. teleportált.
Eliminátor pedig több egybehangzó vélemény szerint botokkal van feltöltve az érdektelenség miatt. 25. szint után egyszerűen nincs kihívás.

(#16797) homerhamm válasza stillmatic (#16796) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy azt honnan tudni ki a bot? Még a bokorba bújva is észre tudnak venni mikor nem is vagyok térképen?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16798) parandroid válasza stillmatic (#16796) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az ah egy szar. Annyit kéne tenniük, hogy az fh3-ból áthozzák azt a rendszert, miszerint ha már kevesebb, mint egy perc van hátra, akkor minden licittel hozzáadódik 1 perc a licithez. Illetve azonnal ki kell hajítani a hatósági árakat, ne a rendszer mondja meg, hogy mit mennyiért lehet feltenni. A piac elrendezné magát hamar. Persze most már nem fog semmi változni, örüljünk a meglévő dolgoknak, meg a heti 2-3 új autónak.

A tejesítmény-problémádat nem értem, nekem sem x-en, sem s-en nincs hasonló sem, ott valami más gond lesz.

Online játék egy olyan cím esetében, ahol ekkora a játékosbázis, mindig így fog kinézni. Csalók számát ezzel együtt szerintem eltúlzod, néha látok egyet-egyet, de ritkán. Azt gondolom, egészen jól működik a banhammer. A bugok sokkal zavaróbbak (nem adja be a győzelmet, vagy akkor is beadja, ha nem is nyertünk, minap játszótéren 7 piros volt 5 kék ellen, stb). Acsik is bugosak, eliminatorban van olyan, amit többször is megcsináltam már, de nem adja be, pacifistot is talán negyedik tejesítés után kaptam meg, underdog több teljesítés után sem lett meg. Bosszantó.

És ha már eliminator: sikerült a játék leggyűlöltebb részeit ötvözni egy eseménybe: szabad kóborlás futam, fej-fej melletti verseny, online balfaszkodás. Mindezt tuningolatlan, nagyrészt használhatatlan alap autókkal, amiket amúgy senki nem használ. Egy vigaszom van: azt a kreatív seggfejet, aki ezt kitalálta, remélhetőleg rég kirúgták, és azóta is nézegethetik a statisztikákban, hogy egy átlagos délutáni forzathon népszerűbb a dédelgetett eliminátoros borzalmuknál. Egyszerűen nem értem, hogy ez a játékmód milyen minőségellenőrzésen, vagy belső-külső tesztelésen ment át...

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16799) stillmatic válasza homerhamm (#16797) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem tudni, de tippre azok, akik hiba, megingás nélkül, nyílegyenesen a legsűrűbb erdőn átvágva, a térkép minden négyzetcentiméterét ismerve csapatnak. Vagy az az egyes Minis, aki simán tartja 200 felett a tempót. Ez csak megérzés, de többen is erre jutottunk, már amíg játszottuk ezt a módot. 25 szint felett senkit nem érdekel a játék, full ratyi vagy irányíthatatlan autókkal minek szopjon az ember negyed órákat kétezer kredites pörgetésért? Éppen ezért a tipp, hogy sokszor AI ellen játszol, mert azonnal talál mindig játékot szemben az online versenyekkel és a szokásos útkeresgélős, néha megingó ellenfelek helyett OP huszárokkal szemben frusztrálod magad.
Egyébként a harmadik upgrade óta az autókeresés is szívás, több a kettes- hármas verda, amikkel különösen szügyig érő hóban élvezetes bömbölő motorral egy helyben topogni.

(#16800) stillmatic válasza parandroid (#16798) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nekem S-em van, és offline módban is szokott gondolkodni néha elég sokáig. Volt pár kifagyás is, mondjuk ez ritka. Más játékoknál ez nem jelentkezett eddig.
Az aukciós háznál még azokat az eseteket nem értem, ahol a szalonárnál drágábban vesznek meg autókat kiszedett skillekkel. Legutóbb Bugatti Chiront akartam venni a heti kihíváshoz, megláttam mennyiért adja mindenki és mentem a szalonba. Logikátlan a rendszer elérhető autók esetében.
Az eliminátor kritikáddal szóról szóra egyetértek. Ha nincs cselendzs, inkább megyek szopni online vérpistikék ellen minthogy ezzel idegesítsem magam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.