Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15651) Tibiajax válasza _stick_ (#15645) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az a baj, hogy ez ki fog lógni az xbox-ból. az meg ronda
..és hát épp a rondaság miatt nem akarok külsőleg rádugott dobozokat sem
:)

(#15652) _stick_ válasza Tibiajax (#15651) üzenetére


_stick_
őstag

Ja, Xbox-hoz képest azért tényleg gondold meg, mert PC-n még a HDD is sokkal gyorsabban tölt. :)

(#15653) csab991 válasza rdt89 (#15646) üzenetére


csab991
senior tag

Nem tuti, de mintha az egyensúly alapbeállítás a differenciálműben a hátsó tengelyen 86% lenne. Ha kicsit állítasz rajta, mondjuk 60-65%-ra akkor kiszámíthatóbban viselkedik.

(#15654) rdt89 válasza CJ4567 (#15650) üzenetére


rdt89
addikt

A hetit csinálom, de 3 nap után teljesen feladtam az életet is. :)) Ha a sima Chiron-al is elfogadja akkor az lesz a megoldás.

(#15653) csab991:
Kipróbálom, köszönöm szépen csak 2 nap kell regenerálódni, mert elpukkant minden erem ami létezik. :DD

(#15655) parandroid válasza Tibiajax (#15651) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam 2 db WD passport van rádugva, egyy 4 TB-os HDD, meg egy 500-as SSD. Érzésre mindkettő gyorsabb, halkabb a belső merevlemeznél. SSD-ből sem minden játék profitál, de a Horizon 3-4 pl rengeteget. Horizon 2-nél, és a Forza Motorsportoknál alig van különbség.

A heti küldikhez én a Lego Chiront nem is mertem próbálni, elég volt vele az az egy verseny a lego valleyben. Az igazival megoldható némi gyakorlással, de az összes feladathoz másik tuning kell. Egy nagy szar ez az autó.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15656) gduck válasza Tibiajax (#15643) üzenetére


gduck
addikt

"akkor már csak hűtését kéne valahogy megtunningolni. mert rohadt hangos azért game közben az X coolere

???

Érdekes, nálam semmi hangja nincs a XOX hűtésének...

[ Szerkesztve ]

(#15657) Tibiajax válasza gduck (#15656) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

game közben sem?
nekem elég hangosan búg

(#15658) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#15649) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, arra. Mentem vagy 20 kört, abból vagy 4-5ször előtted voltam a pálya feléig, kétharmadáig, de annál a kanyarnál én csúnyán lecsúszok az ívről míg te nem. Ott kapok jo 8 tizedet, másodpercet. De azért sikerült a feladat, csak gyorsabb vagy :P
Igazából a kocsival van a bajom, nem arra megy és nem akkor amikor én akarom. Szóval jobban rá kellene éreznem, de alapvetően nem szeretem az ilyen fajta gépeket.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15659) parandroid válasza Tibiajax (#15657) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam is csend van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15660) Tibiajax válasza parandroid (#15659) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szuper...... akkor asszem mehetek, kitisztíttatni konzolszervízbe

(#15661) gduck válasza Tibiajax (#15657) üzenetére


gduck
addikt

Nagyon ritkán felpörög kicsi ideig, akkor hallani néha. De este előveszem a szuper hallásomat és majd írok mik a tapasztalatok :D

(#15662) Qkackca válasza Tibiajax (#15657) üzenetére


Qkackca
őstag

Unokaöcsémének is van hangja pedig kéthónapos a cucc. Neki mondjuk S van.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15663) Qkackca


Qkackca
őstag

Megint van vmi frissítés, pc-n kb 140 mb

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15664) _stick_ válasza _stick_ (#15652) üzenetére


_stick_
őstag

HDD kontra SSD témához hozzáteszem, hogy a PO MClaren harmadjára sikerült SSD-vel :DD
HDD-vel meg vagy 20-ból semmi.

(#15665) gduck válasza _stick_ (#15664) üzenetére


gduck
addikt

:U :DDD :DD

(#15666) Tibiajax válasza _stick_ (#15664) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:U :D :D
:C

én négy napja küzdök a chevi PO-val.. elviszik. mindig elviszik előlem. ..azt az óránként kb egy darabot
pedig már csak az hiányzik a PO-gyűjteményemből

(#15667) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Kihullott a hajam... Azt hittem, hogy a Bugattinál nincs lejjebb, hát volt. Az Offroad Buggy-s Cross Country bajnokságot tényleg csak az szenvedje végig, aki maximalista, a többiek messziről kerüljék. Ilyen sokat még nem szívtam. Ha a 3 versenyt nem kellett fejenként nyolcvanszor újrakezdenem, akkor egyszer sem. :W

U.I: Bár lehet, hogy csak én nem tudom őket irányítani a sínbuggy ellenfelek ellen.

Qkackca: nekem nem tölt semmit, ellenben Forzathont elvitték az ufók, mire odaértem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15668) ggeleven


ggeleven
őstag

XOX-n SSD-vel sokkal gyorsabban tudok autót cserélni és gyorsutazni. Pár mp az egész.
Gyors saját demó videó most délutánról: youtube

Nekem az online kaland szívás sokszor. Kb még egyszer sem kerültem győztes csapatba és állandóan változik a létszám versenyről versenyre.
Eliminátort ellenben már tudtam nyerni. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#15669) Qkackca válasza csuvicsuva (#15667) üzenetére


Qkackca
őstag

Mini Buggyval nekem viszonylag könnyen ment az.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15670) Dante73 válasza csuvicsuva (#15667) üzenetére


Dante73
tag

Én ezért kapcsoltam be a visszapörgetést. Tudom, ciki, de akkor is. Egyet hibázok, és ha olyan a hiba, vége is, nem nyerhetek. Pláne ezek a homokfutók... Aki ezeket kitalálta... Pattognak, mint kecskebogyó a deszkán. Picit rosszul áll a kerék már pörögsz, vagy épp azt se tudod, merre van az arra, úgy eldob.
Online kalandot sztem érdemes volna együtt csinálni. Pénteken, vagy szombaton esténként, összeáll a csapat. És letoljuk. 2-3 körből sztem megvan, Másik megoldás, 1-2 órával az évszak vége előtt. Akkor is 2-3 próbából olyan csapatba kerülsz, ahol a másik adja fel.

(#15671) Bozek válasza Qkackca (#15669) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én is azzal mentem, semmi gond nem volt vele.

(#15672) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áá, gyerekek..nagyon adja ez a lexus
nurburngring-i narancsra festettem elsőre mondom, minden verdák fekete, krva anyját ezt most nem fogom, azért se.
de csak addig csesze a fantáziám, csak megnéztem mattblack-be... áh, nem kellett volna.
xd

[ Szerkesztve ]

(#15673) Tibiajax válasza Tibiajax (#15672) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyébként, kinek, milyen tapasztalata van az új LFA járgánnyal? :) nem nagyon beszélünk ilyenekről se. mindig csak a versenyek, meg az infantilis feladatok..
tényleg nagyon jó a hangja. akkor, amikor visszaengeded a gázt. olyan, mintha a távolban egy sárkány üvöltene.. brutál
nekem kicsit lehetne még nagyobb a kitekintési szöge, a kormány mögül. akkor lenne a legszuperebb.

a este megcsináltam a panamera gts-t is, lehet belőle szép szörnyeteget csinálni, ilyet
https://cdn.motor1.com/images/mgl/l2PYE/s1/2012-350163-porsche-panamera-by-misha-designs-07-12-20121.jpgde a jó ég áldja meg a készítőket, pont ebbe az autóba nem raktak kerék nyomtáv-szélesítőt.. :((( :((( :((( ezt a halál alap dolgot nem értem, egyikbe tesznek ahogy kell, másikba meg nem.. ezekbe az autókba alap dolog. ott a széles kasznija, és most beljebb van a kerék, ami ocsmány. remek autó lenne pedig - krúzolásra nyilván

(#15674) Qkackca válasza Tibiajax (#15673) üzenetére


Qkackca
őstag

Még csak alapállapotban mentem vele pár versenyt. Annyiból nem tetszik nagyon. A hangja pont nem tetszik, olyan furcsa elnyomott kávédaráló, pedig szeretem(ném) a v10 hangot.
Menet közben meg mintha kicsit nehéz lenne, olyan furcsán elkenődős nagyjából 200-ig, aztán mintha az aero tapadás megjönne, kezd egész jól viselkedni. Szóval egy kis vezérműtengely-kipufogó-súlycsökkentés-aero csomag fejlesztéssel jó lehet.

A Pista viszont tetszik, a hangja annak is szörnyű, mint valami eltömődött kompresszor, de elég jól kezelhető, kipufogó és vezérműtengely tuninggal már egész vállalható a hangja is.
Annak meg a gyári színei érdekesek, kb egy irányból ha ránézel adja a színt amit választasz, majdnem minden más szögből csúnyán más színű lesz.

A Divo pedig jobb mint számítottam, az is kicsit nehézkes de azért próbál arra menni amerre szeretném, egész élvezetes összességében. Na meg a röfögése az alagútban elég disznó.

Más: a sebességérzet külső nézetben rendben szerintem, ne csak a belsőt használd :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15675) Tibiajax válasza Qkackca (#15674) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

vezérműtengely-kipufogó-súlycsökkentés-aero csomag fejlesztéssel jó lehet
na jó, dehát ez alap, nem?.. nem tudom, más hogy van vele, nálam ha tunning, akkor auto minden max-ra. legalábbis a nagytunning-szekcióban, ahol mindent lehet ugye állítani. ez nem is szokott kérdés lenni, maximum a motor- ill. a turbo fajtája.. aztán a finomtunning-szekcióban már lehet játszogatni kicsit még, ezzel-azzal. ez utóbbival én is csak most kezdtem el játszani, eddig nem érdekelt, pedig tényleg jelentős tartalékok vannak ott még eldugva.. azt sajnálom, hogy épp a '18-as civic visszadobása után döbbentem rá erre pont, a GT-R PO-nak köszönhetően, ahol kegyetlen sokat dobott a váltóhangolás

a lexusnál is, a pistánál is eredeti motor, de nyilván azonnal minden plafonra állítva.. :) na most így már azért elég impresszívek lesznek. a pistában sokat nem tudtam hozni a finomtunning-szekcióban, a lexusnál viszont keményen. valami 25-30mph + simán jött, csak az áttétel 'sebesség'-irányba megfelelő mozgatásával. és akkor még hozott az aerodinamika-szekció is, valami 230mph-körülről indultunk és ~265mph-ra tudtam felpiszkálni, az eredeti motorral. és üvölt, ahogy kell

(#15676) Qkackca válasza Tibiajax (#15675) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem feltétlenül alap a minden maxra, szerintem. Attól függ mi a cél.
Mindent csutkára tolsz egyáltalán nem biztos hogy 'jobb' lesz. Gyorsabbnak valószínűleg igen, de jobbnak nem biztos.
Én azt szeretem amikor határon tudok menni a géppel, de sokszor a max tuning bőven túl van azon amivel jó menni, legalábbis én nem tudok vele jó érzéssel menni, néha kiadja akkor jó, de az esetek nagy többségében csak küzdelmes vacak és nem élvezetes.
Pl volt vmi max tuningos impala talán vagy supra amivel mentem, az elsőtől az utolsó fokozatig folyamatosan világított a kipörgésgátló, meg elforgott a kerék folyamatosan, egy irányíthatatlan vacak volt, de az egyenes az nagyon hamar elfogyott...csak néha van más is mint egyenes.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15677) Tibiajax válasza Qkackca (#15676) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az elsőtől az utolsó fokozatig folyamatosan világított a kipörgésgátló, meg elforgott a kerék folyamatosan
hát úgy persze..az úgy sz@r.. de az előbb említett autóknál nálam ilyen nincs nyilván, szépen húznak minden fokozatban, ahogy kell. és irányíthatóak. még a hátsó kerekekkel meghagyott pista is. nagyon szeretem. krúzautó, de annak kiváló..default jó kis kocsi-mágnes
:D

(#15678) csuvicsuva válasza Qkackca (#15669) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nézzétek el nekem, 40 évesen már elég szenilis vagyok. :D Szokott olyan lenni, hogy valamiért csak azokat az autókat dobja fel a feladathoz, amelyek megvannak. Ilyenkor hajlamos vagyok nem körülnézni. Igazából az durrantotta el az agyamat, hogy korábban teljesen jól muzsikált az Alumi Craft (régóta megvolt, de miért ne legyen még egy?), most viszont teljesen kezelhetetlen volt mindegyik.

Dante: én háromszor használtam autós játékban visszapörgetést: először, utoljára és soha többé. Általában nagyobb galiba lett belőle. :DDD

Közben most vettem észre, hogy Eliminatorban megszerezhető a Porsche PO. Akkor arra sem vadászok tovább.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15679) parandroid válasza csuvicsuva (#15678) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Baja Bug egészen jól kezelhető - persze valószínűleg már valamikor korábban kapott valami fincsi tuningot. A körversenyes eseményen sikerült mellépattannom vele egy checkpoint kapunak, ott akartam visszatekerni először, de örömmel kellett konstatálnom, hogy bebugzott megint a visszatekerés, és nincs. Kilép, vissza, másodszorra szükség sem volt rá, utcahosszal nyertem. A harmadik versenyen is végig vezettem, a vége felé csaptam falhoz a gépet egyszer, akkor igen feljöttek rám, jóvanmondok, akkor megint rewind, de megint nem ment. :DDD Hagytam úgy, meg is lett volna, de bekattant a csalószoftverben valami (megforgathatta valaki a kormányt, mint a 2.0 tdi-kben, hogy ne fojtsa le a motort), és az addig bénázó ai megtáltosodott, de ráhagytam, centikkel mögötte beértem másodiknak. Az összesítés így is simán meglett. A többi versenysorozat is sima ügy volt, sőt, ezen a héten a trial, illetve a játszótér is elsőre meglettek, úgyhogy a bugattis fiaskótól eltekintve nem szólhatok egy szót sem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15680) csuvicsuva válasza parandroid (#15679) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azaz, amikor egyszer hibázik az addig utolérhetetlen ellenfél, akkor biztos, hogy fél percen belül ott dobod el a kocsit, ahol előtte soha. :DDD

Igen, legalább a többi sima volt. Drift zone-ból már csak négyet kell kipipálnom 3*-ra, hála a tippeknek és videóknak. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15681) NoMagix válasza csuvicsuva (#15678) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi az 5letet, meg is szereztem a PO Porsche-t! :R :R
Szerencsére nem voltam messze tőle, csak a 16. szintről kellett folytatnom!

[ Szerkesztve ]

(#15682) GhanBuri Ghan válasza Qkackca (#15676) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

A tuningos impala az vicces volt, volt egy a tuner sztoriban is, előtte driftelni kellett, ezért a kipörgésgátló és a stabilizátor ki volt kapcsolva, na úgy ideadták a kocsit, hogy minél gyorsabban vigyem el Edinburghbe, röhögtem, mikor kimentem az egyenesbe, és hatodikban is instant lepörgött kövér gázra :)
De ezzel együtt is sikerült megcsinálni.
A heti Bugattis kihívás érdekes volt, bár a legóautóval megcsinálható, a vicces az, hogy a speed zone-ban sikerült megdönteni az eddigi Maser MC12-es időmet.

(#15683) rdt89


rdt89
addikt

Végre sikerült a Bugattis sebességzóna, vagy 20 évet biztos öregedtem, meg 10 évet rövidült az életem. :C

Bónusz:
Tegnap egy verseny után ahol első lettem a csapattársam akit a gép dobott hozzám utolsó ezt az üzenetet dobta rám csevegőn:
"you a terrible driver"

Mindig imádom ha elismernek :DD :))

(#15684) NoMagix


NoMagix
addikt

Kíváncsiságból a legós bugattira visszamentem, milyen időt tudok kihozni magunkból!
40.541 lett ha jól emlékszem!

[ Szerkesztve ]

(#15685) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Szavazásra bocsátanám az alábbi sztorit: van egy olyan acsi, hogy drag PvP showdownban menj egy versenyt D-vel X ellen, majd fordítva. Nos az első része nyilván sikerült, aztán csináltam egy saját blueprintet, amelynek azt a címet adtam angolul, hogy Kérlek gyere D osztályú autóval az acsi miatt. Három versenyt indítottam, két X-es, utána meg egy S2-es ellenfél jött.

Kérdés:

Én vagyok a hülye?
1. Igen
2. Nem
3. Schumacher

Ftomm: Szívesen, én is mostanában kezdtem rákattanni, bár még csak 12-es vagyok, de meglesz az. Tegnap délután Xboxon játszottam, 10 perc alatt elvittek előlem 6 db McLaren PO-t, egyedül az vigasztal, hogy Pc-n is ez történt volna. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15686) CJ4567 válasza NoMagix (#15684) üzenetére


CJ4567
veterán

39.535, nincs kedvem 39 alá menni, annyira rossz azt vezetni. :DDD

No Sana No Life

(#15687) NoMagix válasza CJ4567 (#15686) üzenetére


NoMagix
addikt

Az betyáros! :C
A következő rivális amit feldobott az 39.9 volt talán!
Tudom a hibáimat, melyik kanyart lehetne még finomítani, de ennyi elég volt nekem is!

[ Szerkesztve ]

(#15688) Tibiajax válasza csuvicsuva (#15685) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

10perc alatt 6 Mc PO?.... :U
ne már..ennyire tömve lenne a piac vele?

a camaro PO-ból kb szökőévente látok egyet..(azt is persze elviszik, nem lehet megvenni)

amúgy azon gondolkodom - van rá időm, amíg nyomogatom a search-gombot és bámulok magam elé, hogy talán nem is scriptek dolgozhatnak ilyenkor amikor azonnal elviszik, hanem ugyanúgy, ahogy itt több ph-s bajtársal mi is csináltuk, megbeszélt adás-vételnek vagyunk csupán szenvedő szemtanúi..
mert még mindig azt vallom, magam részéről, hogy ilyen b+ nincs, hogy én ott ülök, nyomom a gombot folyamatosan, és így is elviszi valaki

(#15689) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#15685) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Schumacher.
Nem kell D-vel X-ellen menni, meg X-el D ellen. Csak annyi a feladat, hogy teljesíts egy showdownt X-el meg D-vel, de az mindegy, hogy mi ellen. Még nyerni se kell a kiírás szerint, bár nekem sikerült egyébként D-vel X-et verni, pont mint a mesében. :D Előreengedtek, aztán valami pár századdal vertem őket egy D500-as Honda Prelude-el.

Nekem 39.95 a Bugattis. A kocsival mondjuk nekem nincs bajom, de azon a körön megvan majdnem minden kanyartípus amit nem szeretek ebben a játékban.
CJ4567: Én nálad 39.395-öt látok.

[ Szerkesztve ]

(#15690) ETOM válasza Tibiajax (#15688) üzenetére


ETOM
addikt

Camaro PO az nehéz eset. Mikor én tudtam venni egyet még nem volt shopba se.. nem kis időm rá ment.

812 megszereztem, de Mercury Cougart még db-t nem láttam ahba.

[ Szerkesztve ]

(#15691) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#15689) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hmm, ebben a formában mindkettő megvolt, akkor lehet, hogy beragadt, mint az őszi bajnokságos (majd boxon nyomok még néhány cache-törlést, hátha az megoldja). Trueachievementen elvileg azt írják, hogy oda-vissza kell, de akkor nem tudom. Indítgatok majd még véletlenszerűen párat, ha esetleg belefuttok, akkor megköszönöm, ha bejöttök egy D osztályú autóval.

Tibiajax: ma például sehol semmi, de ahogy mostanában szórják a ritka kocsikat, talán ez is előbb-utóbb benne lesz Forzashopban. Bennem egyébként megfordult, hogy nem-e a "ráérő" fejlesztők, vagy valaki bennfentes rakja-e fel őket, amikor ilyen sok van egymás után. SSD lehetne a megoldás, de sajnos azt most nem tudom megoldani.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15692) Dtomka válasza csuvicsuva (#15667) üzenetére


Dtomka
veterán

Tényleg elég szívás, nem is szeretem a Buggys versenyeket. Maverick-kel a 2. at megnyertem elsőnél 3. lettem. Most jön a 3. verseny :)
Felejtő, megveszem a mini buggyt, nem szenvedek tovább.

[ Szerkesztve ]

(#15693) Dtomka válasza Dtomka (#15692) üzenetére


Dtomka
veterán

Megvettem, (feleslegesen mert megvolt csak b kat-ba :) )
Ezzel a Minivel tényleg nagyon könnyű, vissza is tehettem volna a nehézséget szakértőknek való-ra. Na mind1, végre túl vagyok rajta. Rég használtam ennyiszer a visszapörgetést :D

(#15694) NoMagix


NoMagix
addikt

Na, most megint elment a kedvem az egész versenyzéstől... úgy kirakott egy piros ellenfél, hogy nem is tudtam visszamenni a pályára! :F
Nem szorítottam le senkit, hagytam neki helyet, de ez sem volt elég neki!
Ahhh...

(#15695) Qkackca válasza ETOM (#15690) üzenetére


Qkackca
őstag

Cougar most volt egy 2 perce, nem sikerült, meg pár napja is volt egy, az se. (szóval mióta bejött azóta láttam én is kb 4 db-ot)

Eddig egyszerre, egy időben a mclaren po volt 2 darab amit láttam pár napja, meg a divobol volt 3 kb 2 hete. Pista, divo volt korábban hogy félóra alatt olyan 10db-ot kiszórt 1-2 ember, meg Rossion-ból is volt mikor még 20 milláért ment.

Sikerült elcsípni egy porsche po-t :B

Kisgépkezelő, te meg kicsit gonosz vagy azzal az idővel :P (Astmoor - cobra)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15696) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#15689) üzenetére


CJ4567
veterán

Akkor rosszul emlékeztem. :)

No Sana No Life

(#15697) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#15689) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mégsem Schumacher, hanem én vagyok hülye. A D-s futamot nem saját blueprinttel futottam, ami valószínűleg mégsem showdown volt, mert nem kaptam meg az általad is említett előnyt. Mentem egy sajátot (meg is nyertem, szintén néhány századdal :D ), be is dobta az acsit. Köszi még egyszer a felvilágosítást! :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15698) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr


ja hogy valóban is léteznek ezek a kis vackok....

(#15699) Qkackca válasza Tibiajax (#15698) üzenetére


Qkackca
őstag

Miért, mit gondoltál eddig? Csak úgy vannak a játékban?
Tessék az újabb kollekció: [link]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15700) Tibiajax válasza Qkackca (#15699) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..szerinted mennyire vagyok naprakész az aktuális legó kínálatban?? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.