Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15151) Dtomka válasza ETOM (#15150) üzenetére


Dtomka
veterán

Én is, csak elgondolkodtam :)

(#15152) Tibiajax válasza Dtomka (#15149) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem 10fillért nem ér..
de ez csak az én véleményem

(#15153) csuvicsuva válasza parandroid (#15078) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Néhány nem használt Renaultból (köszi Dtomka) befolyt egy kis pénzmag, úgyhogy vettem egy 599 EVO-t. Kösz a tippet, ez a kocsi egy disznó. Autópályán még nem teszteltem, de egy random sebességzónában olyat futottam, hogy csak lestem. :Y

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15154) csuvicsuva válasza csuvicsuva (#15153) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Már nem tudok szerkeszteni. Renault Clio '03 stock most ment el 13,3 millióért. Nézzetek körül garázsban. Volt még kettő, amiből nem volt aukció, max buyout 4-5 millió volt, azonnal elvitték őket.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15155) paltom


paltom
tag

A mostani PR mutatvànyt nem adja meg laborginivel, az alsót. Ajànlott autót még nem ír hozzà, nem értem miért nem.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#15156) Qkackca válasza Tibiajax (#15152) üzenetére


Qkackca
őstag

Mentél is vele vagy csak úgy alapból nem jön be?
Szerintem egész jó vele menni, de a jelenlegi árazást azért én is sokallom.

Porsche 911 Gt3 '19 ára is elindult felfelé

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15157) paltom


paltom
tag

Artur seat és glen rannoch pr mutatványhoz milyen autóval kell idulni hogy megadja?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#15158) parandroid válasza paltom (#15157) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Teljesen mindegy, csak ugorj elég nagyot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15159) paltom válasza parandroid (#15158) üzenetére


paltom
tag

Hiàba ugrottam hàrom csillagot nem adta meg.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#15160) csuvicsuva válasza paltom (#15159) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem elég a három csillag, ha rámész az ikonjára, kiírja alul, hogy mekkorát kell ugranod.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15161) tomas51 válasza paltom (#15159) üzenetére


tomas51
senior tag

Soha nem a 3 csillag a cél, hanem ami oda van írva alá.

(#15162) Tibiajax válasza Qkackca (#15156) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

francia, tehát már alapból skipp.. :D

(#15163) csaba951 válasza paltom (#15159) üzenetére


csaba951
veterán

Ha becsapódáskor vagy kicsivel utána ütköztél fával/kővel vagy csak felborulsz, akkor érvénytelen az ugrás.

Arthur's Seat azért trükkös, mert bal oldalon fákra érkezel. Jobb oldalon pedig a kerítés tetejébe. Még akkor is, ha az 5-10 méterrel alattad van, mert valójában fölfelé számol vele (láthatatlan fal). Még jobbra meg megint fákba. Ott az a trükk, hogy szemben pont az utca közepére érkezzél. Az indulási oldalon meg annyi, hogy a mező túlsó végéről indulj, úgy hogy minél kevesebbet keljen kanyarodni. Majdnem egyenesen, egy enyhe bal kanyarral kell menni.

Autónak a szokásos ugratós autó megteszi, S2-re vagy feljebb tuningolva. 1963-as Shelby Monaco King Cobra. Fizetős DLC-s (Barrett-Jackson autócsomag) Ha Piacról veszed meg, akkor is kell a használatához a dlc megléte. Hatalmas teljesítményű autó, ami sokkal könnyebb a többi, hasonló autónál. Ezért messzebbre is fog ugratni, majdnem minden esetben.

Glen Rannoch Speed Zone
Ennek nincs semmi titka. Simán hozható a kedvenc gyors autóddal. Ha nem megy, akkor keress rá YT-on. Most tele van (ezt) elsőre hozó autókkal. Én Mosler MT900S-el csináltam meg (X-re húzva). Van már ennél sokkal jobb is, de ez már a szívemhez nőtt! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15164) elod22


elod22
senior tag

Egy kis feladatot adnék a fórumtársaknak. :) Decemberben úgy hozta a sors, hogy Dubai-ban jártam, s ha már ott voltam benéztem egy autószalonba is. Készítettem egy videót, amint végigmegyek a szalonon, próbáltam minél több autót felvenni. Ha valakinek volna türelme megnézni a videót és kiírni az autókat, nagyon hálás lennék. :D Bevallom őszintén főleg a McLaren és Porsche típusoknál nem jöttem rá mindegyikre. Azért ahogy néztem ezek közül elég sok benne van a játékban.
[link]

(#15165) csab991 válasza elod22 (#15164) üzenetére


csab991
senior tag

Porschék időrendben Carrera GT, két GT3 RS, aztán két GT2 RS, a második GT2 RS mellett állót nem igazán tudom, talán limitált szériás (fényezés) Turbo.

[ Szerkesztve ]

(#15166) Dtomka válasza csuvicsuva (#15153) üzenetére


Dtomka
veterán

Szívesen :)
Én is köszi feltettem árverésre mind2 Renaultot. Nekem nincs meg az 599 X EVO, de szeretném nagyon ha meglenne. Kíváncsi vagyok, jobb mint az Agera? Nálam az a top autó (X-es) eddig.

[ Szerkesztve ]

(#15167) CJ4567 válasza csab991 (#15165) üzenetére


CJ4567
veterán

911 Turbo Exclusive Series lesz.

No Sana No Life

(#15168) elod22 válasza csab991 (#15165) üzenetére


elod22
senior tag

A Carrera GT-t felismertem én is, gyerekkorom egyik kedvence, a Mercedes SLR-el együtt :) Viszont a többi nekem olyan egy lére megy. :D Amúgy a Ferrarikat se tudom nagyon megkülönböztetni. A LaFerrari, Enzo, ezeket igen, de a többieknél elvesztődök a sok szám között. Az általatok sokat emlegetett Pista ugye nincs benne? Valamint a 2:36-nál a bal oldali Lambo valami új fajta Aventador, mert abban sem vagyok biztos.

(#15169) szimszonos válasza Dtomka (#15166) üzenetére


szimszonos
őstag

Nekem jobb.500+ km/h a végsebesség,meg egy kicsivel jobban gyorsul talán.Persze beállítás függő.Ha nincs jól beállítva,akkor lassabb mint az Agera.

(#15170) D1Rect


D1Rect
félisten

Feltettem a 4-et mert adták a gamepassal.
Rég játszottam ilyen jókat, tényleg években mérhető ideje.
Azon is elgondolkoztam, hogy veszek egy bundle-t.

Adok neki még egy kis időt, hátha megunom, de úgy látom, hogy annyi a content benne, hogy örökké játszható.

[ Szerkesztve ]

(#15171) parandroid válasza D1Rect (#15170) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem unod meg, én elkezdtem mellette a régieket is, amikbe korábban csak belekaptam. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15172) C4mp3r


C4mp3r
addikt

fortune island-et megeri megvenni? deluxe editiont vettem anno nem ultimate-et, igy a lego meg a fortune island hianyzik. lego sosem erdekelt pc-n, az van eleg itthon irl, de a fortune island-en elgondolkoztam.

(#15173) apollo12


apollo12
veterán

Hali ha ezt megveszem [link] pc re is be aktiválható ?

(#15174) csaba951 válasza apollo12 (#15173) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, mert ez a lemezes verzió. Csak Xbox One-on használható. Ahhoz, hogy Xbox One-on és PC-n is játszható legyen, mindenképpen a digitális változatot kell venned. Várj egy -50%-os akcióra és akkor vedd meg.

Vagy várjál őszig, akkor elég jó eséllyel jön az új verzió. Game Pass-ban benne lesz az alap verzió, szóval olcsón ki lehet majd bérelni. :DDD

(#15175) Qkackca válasza C4mp3r (#15172) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem maga a tartalom tetszik. Külön megvéve az árazás már nem biztos.
De igen hangulatos kiegészítő, egész jó hegyi felfutó résszel (drift paradicsom), pár kellemes útvonallal. Szakadék szélen tekergő dimbes dombos utacska :)
Kincskeresős küldetés 10db, kincs/1 milliós értékben.
Van északi fény, kiállsz egy domboldalra bejön mondjuk az Eterwood - Haltija és csak lazulsz :B

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15176) parandroid válasza C4mp3r (#15172) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mindenképpen az ultimate bundle-t érdemes venni. A lego-szigeten is remek pályák, feladatok vannak, ebből a szempontból simán egyenrangú a két kiegészítő, és akkor még ott vannak az egyéb extrák (car pass, vip pass).

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15177) D1Rect válasza parandroid (#15176) üzenetére


D1Rect
félisten

A VIP pass, "örökre" él vagy ez ilyen season pass?

(#15178) parandroid válasza D1Rect (#15177) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Marad végig. A játék elején elég nagy segítség a forzathon pont duplázós ház, meg a heti két szuperpörgetés is, később már úgyis mindegy. A car passban viszont rengeteg autó van, ami azonnal elérhető, és némelyik kategóriájában legjobb.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15179) elod22 válasza parandroid (#15178) üzenetére


elod22
senior tag

Arra a pont duplázós dologra sehogy se jövök rá, hogy tudnám működésre bírni. Próbáltam már sok dolgot, de egyelőre semmi sem vált be. Fórumokon se talátam megoldást, pedig vannak még mások is ebben a helyzetben. Úgy néz ki nem is fog már menni nekem.

(#15180) Tibiajax válasza elod22 (#15179) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:F
ha megveszed a házat, onnantól dupla pont automatic. mi a nem világos?

(#15181) elod22 válasza Tibiajax (#15180) üzenetére


elod22
senior tag

Hát pont ez a baj, hogy nem adja a dupla pontokat. A játék elejétől megvan már a ház. :F
Sőt, mostanra már az összes házat megvettem.

(#15182) Tibiajax válasza elod22 (#15181) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mennyit kapsz egy közösségi forzathlon teljesítésért, most? 30 vagy 60 pontot?

[ Szerkesztve ]

(#15183) elod22 válasza Tibiajax (#15182) üzenetére


elod22
senior tag

Daily kihívásokért 20 pont jár, season challenge 200 pont.

(#15184) Tibiajax válasza elod22 (#15183) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jó, akkor dupla pontokat kapsz.
mert a déli kihívásokért egyébként csak 10pont jár.

[ Szerkesztve ]

(#15185) parandroid válasza Tibiajax (#15184) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ennyi. Problem solved. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15186) Tibiajax válasza parandroid (#15185) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nehéz szülés volt..

(#15187) elod22 válasza Tibiajax (#15186) üzenetére


elod22
senior tag

Loool. Én azt hittem, hogy azokat kellene még megduplázza amiket kiír. Mennyi időt elszartam vele potyára. :DDD
Na de jó hogy végre tudom mi a dörgés. Köszi! :)

(#15188) Tibiajax válasza elod22 (#15187) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nagyon szívesen, egy mclaren spyder PO átadásába kerül csak az infó.

(#15189) Tibiajax válasza Tibiajax (#15188) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ma sem sikerült levadásznom, megint beírom, hátha valaki megsegít

egy ilyet szeretnék!
bármilyen üzleti ajánlatot meghallgatok.
: D

(#15190) Qkackca válasza Tibiajax (#15189) üzenetére


Qkackca
őstag

Happy (boring) hunting.. NE add fel! De ha közben találsz egy Pistat ne tartsd magadba :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15191) ETOM válasza Qkackca (#15190) üzenetére


ETOM
addikt

Én a Mercury Cougart keresgéltem, de egyszerűbb lesz ha kioldom :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15192) szpeti40 válasza szpeti40 (#15116) üzenetére


szpeti40
addikt

Közben kiderült, egy elromlott ssd vezérlő volt a ludas.

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15193) Qkackca válasza ETOM (#15191) üzenetére


Qkackca
őstag

Ja, az is. De azt tudod, hogy mész xxx kört és a tied. Amit Tibi keres az meg vagy belebotlik egybe vagy nem.
Porsche PO is elég szimpi. A Focus PO-ra meg nem is emlékszem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15194) ETOM válasza Qkackca (#15193) üzenetére


ETOM
addikt

Ja régen volt Porsche PO meg meki is három nálam, de kiszórtam mert egyet tartok mindenből kb. :DDD Sorry érte :B
Focus PO nem hírdethető AH-ban így meg se lehet szerezni pedig nekem is kellene a gyüjteménybe.

Mikor kerestem ezeket talán ZL1 PO volt a legnehezebb vétel (Akkor még nem volt shopba. Karácsony környékén úgy rémlik pár órára bekerült)

[ Szerkesztve ]

(#15195) ETOM


ETOM
addikt

Vagy már eladható a Focus PO aukciósházba? Régen úgy rémlik nem lehetett felrakni. Ezért nem is keresgéltem.

(#15196) gduck válasza Tibiajax (#15189) üzenetére


gduck
addikt

??? Rosszul emlékszem? Mintha nem olyan régen lett volna hír, hogy mindenki számára elérhetőek lettek a PREORDER autók.

(#15197) CJ4567 válasza ETOM (#15195) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem eladható. (Tavaly ilyenkor lehetett utoljára megvenni őket az aukciós házból, február-március körül lettek tiltva.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15198) Tibiajax válasza gduck (#15196) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hehe..bár így lenne
bár igaz az is, talán akkor már nem is lenne olyan nagy értéke, meg presztizse nekik.. ugyanolyan szar kocsik mint a többi, csak mivel unavaliable mind, ezért majd megvesz érte a közönség igényesebb fele - én is

(#15199) Tibiajax válasza ETOM (#15195) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez alapján nem egy nagy szám az a PO focus se..

(#15200) szimszonos válasza csaba951 (#15174) üzenetére


szimszonos
őstag

Tavaly kellett volna jönnie ha azt nézzük hogy páratlan évben jött mindig a Motorsport,a Horizon meg párosban.Mivel kimaradt tavaly így az idén elképzelhető hogy az FM8 lesz az egyik nyitócím nextgenre,de azon se lennék meglepve ha csak jövőre jönne,mert az FM5 is kijött gyorsan nyitócímnek erre a genre,de egy félkész összecsapott részt kaptunk.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.