Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16101) CJ4567 válasza Dtomka (#16096) üzenetére


CJ4567
veterán

Ugyan ez a gép 2x4GB RAM-mal ugyan olyan simán viszi a játékot, mint nálam 2x8-al vitte.
Más: Kijavították a Focus PO widebody kitjét:

Manuálisan kell beállítani, 3 lépcsőben lehet, mint más autóknál, már az első upgrade-el is normálisan néz ki. (Widebody nélkül nincs ott az opció)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16102) Tibiajax válasza CJ4567 (#16101) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

így se lett sokkal szebb..

(#16103) Csapoati válasza V.Stryker (#16098) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most végül csak azt vetted meg az összes tanács ellenére? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16104) parandroid válasza V.Stryker (#16098) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos már nem. Legalábbis store-ban már biztosan nem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16105) lanszelot válasza lanszelot (#16059) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Akkor erre még sincs megoldás?

(#16106) homerhamm


homerhamm
addikt

Ma megvettem a Motorsport 7-et. :)

A Top Gear tesztpályáért meg összeteszem a két kezem, nem gondoltam hogy, van olyan játék amibe szerepel. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16107) Qkackca válasza Tibiajax (#16097) üzenetére


Qkackca
őstag

Olyan nagy erőforrást nem fektettem bele, mikor játszottam pár futamonként pihenés gyanánt néztem az ah-t a kiszemelt típusokra rászűrtem, frissítettem vagy 5ször, aztán tovább, más típusra vagy újra neki az útnak/versenynek. De aztán csuvicsuva mindig írta, hogy mennyit látott, (megfigyeltem :)) ) nagyjából mindig este 7 után írt, szóval vasárnap pont ráértem, aztán pár percig néztem, semmi, aztán pár karika egy járgánnyal, kb 20 perc múlva visszanéztem, akkor már láttam kettőt (eddig azt sem tudtam hogy néz ki, mennyiért árulják) aztán még mentem még egy adag versenyt, aztán megint jött még kettő, na abból csíptem meg egyet, pedig nagyon sokat töltött, de a végén csak bedobta hogy nyertem, én pislogtam hogy miva' :DDD
Aztán félóra múlva meg jött egy capri, de azt nem sikerült (mondtam magamba majdnem meglett félóra alatt a mission impossible alá Horizon számomra). Aztán bánatomba visszanéztem a camarora, megint volt egy, de elizgultam mert licitet nyomtam nem kivasárlást...
Szóval vasárnap este 7 és fél 9 között láttam 5 db-ot.

A capri meg tegnap lett meg, abból is volt 3, volt 2 alapverzió drágábban, meg a legolcsóbb a tuningos amit sikerült megcsípni, szóval végülis a mission impossible kész. Kétszer.

16099: Igen, az a Capri FE. :R Igazából duplán is, te voltál az ihlető :R

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16108) CJ4567 válasza Tibiajax (#16102) üzenetére


CJ4567
veterán

De legalább így most már vezethető.

No Sana No Life

(#16109) Dtomka válasza homerhamm (#16106) üzenetére


Dtomka
veterán

Úgy tudom a Grand Turismoban is benne van a Top gear teszt pálya.

(#16110) csuvicsuva válasza Qkackca (#16107) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig nem is mindig akkor írtam, amikor épp láttam őket. :D Továbbra is vadászom a Camarót, Caprit még nem is nagyon néztem. Mindjárt indítom a játékot, kíváncsi vagyok, hogy dob-e valamit.

Én általában két percig nyomogatom, utána sajnos kezdenek kicsit beragadni a motorikus funkcióim. A+A+A+B helyett akkor már néha A+A+B-t nyomok. Hányszor jártam úgy, hogy véletlenül visszaléptem, amikor ott volt az aukció. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16111) V.Stryker válasza Csapoati (#16103) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen, mert végülis fele volt árban és ki tudja mikor kell 1200-ért vennem a budipapírt. :D Majd ha jön valami akció, megveszem a 7-et is, mert eddig tetszik nagyon.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16112) Qkackca válasza lanszelot (#16105) üzenetére


Qkackca
őstag

Milyen program fut a háttérben mikor indítanád a Horizon 4-et?

Nekem most pl nem indult el miközben frissült a fortnite, de ilyet csinált már máskor is, de úgy tűnik nem egyszeri alkalom volt. Jó kezdés után tökre belassult a fortnite frissítése, mondom akkor közbe nézem az ah-t vagy vmi, a feleadatkezelőbe is kiírta hogy indul, aztán kb fél-1 perc várakozás után simán, minden jel nélkül bezárta magát a forza. Amint végzett a fortnite, egyből ment rendesen a forza, ezt amúgy nem értem miért történik.

Egy emberke kiszórt 8 cougart alapáron, de egyiket se sikerült megcsípni :( Meg volt egy Mclaren po is, azt se.

Dtomka: a single vs dual channel az nagyon nem pár % különbség, különösen intel alapokon. Teljesen egyetértek Cj-vel.

16101: akkor ez volt a tegnap(előtt)i frissítésben?, kb 500 mb volt nálam.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16113) Csapoati válasza V.Stryker (#16111) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó játék az is, csak ennek fényében meglepő. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16114) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Se Camaro, se Capri, se semmi se.

Hát ez a Hoonigan RS200 alapon is vaddisznó, x-re húzva viszont egyenesen egy mutáns szörnyeteg és a tuningba még bele sem nyúltam. Majd eladom a simát, ha esetleg feljebb megy az ára, mint például a Pistának.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16115) Dtomka válasza CJ4567 (#16101) üzenetére


Dtomka
veterán

Lehet, nem tudom hiszen nekem már 1 ideje 16 gb ram van a gépemben. Anno mikor 8 ról 16 -ra váltottam éreztem, hogy BF közben, hogy folyamatosabb lett a játék.

Korábban más játékoknál a ram mennyisége jobban számított. És tudom, hogy hasznosabb dualba venni, már régóta mindig így szereltem a gépeimet. (2x2 Kingston HyperX, 2x4 Corsair Dominator, és jelenleg 2x8 Trident Z)

[ Szerkesztve ]

(#16116) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#16107) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Felbátorodtam én is azon, hogy nektek ilyen jól adja most a ritka kocsikat, úgyhogy rákerestem ma a 720S PO-ra. Kb. harmadik próbálkozásra be is adta, erre basszus én is rálicitáltam kivásárlás. Amikor kiírta, hogy sikeres volt a licit, akkor kapcsoltam, hogy ezt eltoltam, de kivásárolni már nem sikerült időben. Utána még vagy két percig próbálkoztam azalatt bezzeg egyet se adott. Vagy negyed éve nem vettem semmit AH-ból, arra sem emlékeztem már, hogy mit kell nyomni, csak örültem, mint majdom a farkának, hogy beadta. :D

(#16117) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#16116) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én meg majdnem jó nagy hülyeséget csináltam. Most kaptam meg a Chevy Montecarlót LaRacerből. Úgy emlékeztem, hogy ebben a szezonban meg lehet majd nyerni, aztán rájöttem, hogy kevertem egy másikkal. Aukciós ház beállítás úgy maradt, kicsit később visszanéztem, automatikusan mentem a keresésre, mondom nem hiszem el, hogy egyből bedobott egy Camarót. Szerencsére időben észrevettem, hogy ez nem az, így nem dobtam ki az ablakon 12 milliót. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16118) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#16116) üzenetére


Qkackca
őstag

Helyes, úgy kezdődik, csak tudd hol a határ, ne legyél ah-robot :D

Mindeközben....

Ennyi szerencse után, gondolom jön majd valami fekete leves...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16119) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#16118) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hát ami megvehető, azt már megvettem, úgyhogy csak a McLaren és az Aston po, meg a Capri fe hiányzik, ezért ingame neppernek nem fogok már felcsapni. A Caprihoz, hála a múltkori lájkoljuk egymás képeit akciónak, már csak a blueprinter hiányzik, az meg csak meglesz előbb utóbb, a két PO-t meg bedobhatnák forzathon shopba húsvétkor. :))

(#16120) csaba951 válasza csuvicsuva (#16117) üzenetére


csaba951
veterán

Chevy Montecarlo
És milyen jól tetted, hogy észrevetted! Dobj rá egy drift tuningot, és mehetsz is vele (online) Driftkalandra! :DDD

(#16121) Dtomka válasza csaba951 (#16120) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem értem, hogy egy gyakori autó ami alig ér pár creditet...

Miért kerül ennyibe az aukciós házban? :F

Én driftre a Viper-t ajánlanám. Számomra pár autó kipróbálása után az a legjobb.

[ Szerkesztve ]

(#16122) csaba951 válasza Dtomka (#16121) üzenetére


csaba951
veterán

>Nem értem, hogy egy gyakori autó ami alig ér pár creditet...

Ez csak a Forza besorolása. A kocsik ára a kereslet-kínálat függvénye. Ha csak nehezen/sehogy nem lehet hozzájutni egy autóhoz, annak magas az ára.

Ha meg lehet vásárolni a Kereskedőnél vagy lehet venni Forza pontért vagy egyszerű versenyekkel feloldható vagy csak úgy ingyen osztogatták akkor van kínálat, lemegy az ár.

Chevy Montecarlo - hátsó kerekes
Dodge Viper SRT10 - AWD
Online Driftkalandban külön-külön versenyek vannak a két kategóriának. Meg azt hiszem, hogy a CM A kategóriára nagyon jó, a Viper meg S2-re. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16123) Dtomka válasza csaba951 (#16122) üzenetére


Dtomka
veterán

"Ha csak nehezen/sehogy nem lehet hozzájutni egy autóhoz" - akkor az miért nem ritka besorolású?

Sosem próbáltam az online driftkalandot, csak az összes kihívást teljesítettem 3* -ra a térképeken. A nehezebbeket az említett autóval, ezért ajánlottam.

(#16124) lanszelot válasza Qkackca (#16112) üzenetére


lanszelot
addikt

Semmi se fut a háttérben, és nincs semmi ami akadályozná az indítását.
A Windows Log file mutatja, hogy időtúllépés miatt leáll és ennyi.
Tessék:
A(z) ForzaHorizon4.exe program (verzió: 0.0.0.0) kommunikációja a Windows rendszerrel megszakadt, ezért a program be lett zárva. A hibával kapcsolatos esetleges további információkért ellenőrizze a probléma előzményeit a Biztonság és karbantartás vezérlőpulton.
Folyamatazonosító: 20c8
Kezdés: 01d5c3bf56a5e772
Befejezés: 4294967295
Alkalmazás elérési útja: D:\WindowsApps\Microsoft.SunriseBaseGame_1.380.112.2_x64__8wekyb3d8bbwe\ForzaHorizon4.exe
Jelentés azonosítója: a8d00684-7366-4fbb-bd5b-db354f38c8e2
A hibát okozó csomag teljes neve: Microsoft.SunriseBaseGame_1.380.112.2_x64__8wekyb3d8bbwe
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója: SunriseReleaseFinal
Lefagyás típusa: Activation

(#16125) V.Stryker válasza Csapoati (#16113) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Végül 4,5 k vs 8k volt a valós helyzet. Meg igazából, mint mondtam, több dolog volt... a 6-ról csak jókat írtak, a 7-ről meg sírtak. Bár lehet,hogy a 6-hoz képest nem volt annyi előrelépés, de a 6 jósága benne van. llletve mérlegeltem,hogy a 6 régebbi, több fps-t produkál One S-en, mint a 7, ami nagyobb igényű.
Végülis nem bántam meg, mert állati jó játék, baromi jó fizikával. Egy klasszik verseny után, ahol szüttyögés volt, bedobott egy indycaros versenyt, kinyílt a csipám a kontraszttól... az a 60fps elég faxa. Az eső? Az esős verseny, a vízen való felúszás... hát vissza kellett vennem az arcomból az aggresszív vezetési stílusommal. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16126) DjDanee87 válasza Dtomka (#16123) üzenetére


DjDanee87
addikt

A ritkaságot jelző színekkel nem kell törődni. A fejlesztők ránézésre véletlenszerűen adtak meg gyakoriságot minden autóhoz, semmi köze az autók gyakorisagahoz.

(#16127) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

megvolt mindenkinek az esti/éjszakai Pista-zuhatag az AH-ban?..
:)

[ Szerkesztve ]

(#16128) Csapoati válasza V.Stryker (#16125) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem a 7 is betonstabil 60 fps-t hoz S-en, mert a fat One-on is azt hoz. :) Jó a 6 is, ezzel nincs baj, de valami hasonló jó akcióban érdemes lecsapni a 7-re, mert tényleg minden tekintetben többet ad és semmit sem vett el. Illetve talán a pocsolyák terén van egy kis visszalépés, a 7-ben nem húznak el annyira oldalra, ha beléjük mész.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16129) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Qkackca: de hát nem neked volt még kimaxolva az Eliminator?

csaba951: driftet most egy darabig hanyagolom, Hoonicorn2-vel vagy két hétig szenvedtem, mire mindegyik zónát megcsináltam 3 csillagosra. Most a sztorikat csinálom, hogy a szupergyors ferrari meglegyen, de néha kihullik a hajam egy-két feladattól.

Tibiajax: nem, előző szezonban meg lehetett szerezni, szerintem legtöbbünk már elengedte. Sokat szórtak ki olcsón? Csinálhattak volna egy AH appot, mint amilyen a Fifa-sorozathoz is van.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16130) Ventur@ válasza csuvicsuva (#16114) üzenetére


Ventur@
senior tag

Szerintem már nem nagyon fog a Hoonigan RS200 ára felmenni milliókra. Nagyon rég óta megállt 220-290k között, pedig adnék én is el. Van három is. Egy X999-es alapmotoros, egy 6.2 V8-al, meg egy full alap. Trükkpont farmolásra - szerintem - a legjobb autó. Pillanatok alatt fent van 7x-en a szorzója és pár perc alatt össze lehet kalapozni vele a 10x trükkpontot. Egyébként én is imádom azt a kis szörnyet :D . Egyedül, ha nagy sebességre van szükség, na akkor nem használom, mert az alapmotoros X999-es húzott váltóval 365-nél megáll. De azt szeretem benne, hogy 1 km-en belül eléri a csúcssebességét, így Forzathon-oknál, ha traffizni kell, akkor szeretem használni, mert nem kell messziről nekizúgni, hogy nagy sebességet elérjek. Meg úgy összeségében mindenre jó. Egyedül egy ugrató helynél nem tudtam vele az egyik szezon kért távolságát megugrani.

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#16131) Tibiajax válasza csuvicsuva (#16129) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

"Sokat"?.. percenként. percenként érkezett a 388k-s minimáláras pista.
én nem tudom mi a rák volt tegnap.. de nagyon jó volt, h észrevettem a nap üzletét, gennyesre szedtem meg magam én is. kegyetlenül rá voltak izgulva, nem is volt egyszerű megvenni őket emiatt, de vagy ötöt sikerült így is, a kb 1 óra alatt, amíg nyomkodtam a refresh-gombot

20misikért voltak fent, kicsivel később - még bőven éjfél előtt - a max eladási ár 15misibe realizálódott, nagyon pörögtek. ha 11misiért raktad fel, azonnal - azonnal elvitték.
gyorsan fel is pumpáltam a 32milliós bankrollomat 70-re. nagyon kellemes volt

(#16132) Qkackca válasza Dtomka (#16121) üzenetére


Qkackca
őstag

Azért mert az LaRacer főnyereménye, szóval igazából 'viszonylag' ritka, de ha pénz kell gyorsan akkor jó ha van min 1 db, mert általában hamar elviszik.

Kisgépkezelő: az Aston PO is megvehető ah-ból, ma perpill 2 milla a max ajánlat, van sok, majd nézz rá ha ráérsz, így marad a mcl po meg a capri :)

Tibi: hát az kimaradt aludni próbáltam, de azért már van vagy 3 belőle :P

csuvicsuva: nem, még mindig nincs 15. szint körül járok, annyira nem tetszik az a játék mód, volt 1-2 kör amire rá tudom mondani, hogy tetszett, de alapvetően inkább feladatként tekintek rá a cougar miatt, nem szórakozásként, szóval ki van számolva hogy nem biztos hogy ér nekem 10-15-ször húsz-huszonötpercet, az a játékmód egy kocsiért. Inkább próbáltam megvenni (ami ugye sikerült), szóval majd a várható köv hetekbeli szünetben talán megcsinálom ha lesz hozzá ingerem, vagy nem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16133) csuvicsuva válasza Ventur@ (#16130) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem is a kedvencem, Forzathonnál már nem is váltok autót. Váltó buherálás nélkül azt hiszem 350 körüli a sebessége, viszont hármasban kell elindulni vele. :DD

Tibiajax: Az szép fogás. Nekem 44 millióm van, de egyelőre nem veszek semmit, csak a Camarót kergetem. Ferrarik nagy része benne van Wheelspinben, az elmúlt hónapban ki is dobott vagy négyet-ötöt. Viszont te most már meg tudod venni mindegyik 20 milliós Renault-t. :DDD

Kisgépkezelő: Nem az Aston PO volt valami stream nézős ajándék, amit végül mindenki megkapott? Vagy akkor még nem játszottál vele?

Lanszelot : Állítólag a 1809-es builden elindul a játék.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16134) Qkackca válasza lanszelot (#16124) üzenetére


Qkackca
őstag

Most, hogy mondod, megnéztem, ami tegnap nem indult el nekem se, és ugyanez volt a hiba oka, de nekem az Activation után egyik esetben van vmi binary érték, másik esetben nincs. Illetve van egy MoAppHang is, ugyanott.
A játék verziószáma elég régi neked (nyilván mert el sem indul egy ideje), próbáltad már frissíteni az alkalmazásaid között és a storeban, mintha onnan indítanád mikor böngészel ott vagy vásárolnál? Op rendszer verzió száma, frissítések?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16135) Tibiajax válasza csuvicsuva (#16133) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a steamnézős ajándék az
amg és a nissan gtr-ek voltak.
az aston po asszem forzashop-os cucc volt.

(#16136) csuvicsuva válasza Tibiajax (#16135) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Utólag olvastam Qkackca hozzászólását, hogy Aston PO simán elérhető AH-ból. Lehet, hogy nekem is shopból van meg.

Qkackca: akkor valakivel kevertelek. Porsche PO is megvan? Azt hiszem azt lvl20-nál adja az Eliminator.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16137) lanszelot válasza Qkackca (#16134) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Azért régi mert a régi log file-t másoltam be.
Minden folysmatosan frissitve van /jatek, nvidia, win10/ de már egyáltalán nem indul el. Régen sok sok indítás után elindilt. Már sose.
Store bol, xbox beta -bol, shortcut bol se indul.

(#16138) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#16133) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nemtom milyen ajándék volt, de rájöttem, hogy az nem is hiányzik. Úgyhogy csak a MC, meg a Capri kell.

(#16139) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#16138) üzenetére


Qkackca
őstag

Ha jól emlékszem, akkor karácsony/újév környékén volt a shopban a james bond dlc-s aston amit nem kellett volna igazából kiengedélyezniük, ahelyett lett kárpótlásként ingyen a PO, aztán lett az ah-ban megvásárolható.

csuvicsuva: megvan de azt is ah-ból vettem, az f150dd az utolsó amit megkaptam az eliminatorból.

lanszelot: akkor passzolom.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16140) csuvicsuva válasza lanszelot (#16137) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Állítólag 1809-es builddel elindul.

Igen, az a James Bond DLC autó nekem is megvan, de még eladni sem tudom. Csak úgy ott figyel a garázsban (Standard Game Pass Edition).

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16141) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag


Na, ez is megvan star cardból, mondjuk kellett hozzá az új business is. A Top Gear sztori végig olyan hajmeresztő lesz, mint az első feladat, hogy nekem kell megtalálni a megfelelő utat? Amivel nincs semmi baj, csak ne RWD autókat rakjon be.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16142) Qkackca válasza csuvicsuva (#16141) üzenetére


Qkackca
őstag

:C
A háromcsillagos sztorikhoz nem árt ha kreatív vagy, ne az eléd rakott megoldást válaszd, az vagy nehezen vagy sehogy sem elég a 3 csillaghoz többnyire.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16143) Kisgépkezelő válasza Qkackca (#16142) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kivéve az Express delivery-t. Mert az egy rakás... ;]

(#16144) gduck válasza Kisgépkezelő (#16143) üzenetére


gduck
addikt

Hát abban nulla kihívás van!

(#16145) lanszelot válasza csuvicsuva (#16140) üzenetére


lanszelot
addikt

A bajom az hogy állítólag.
Rengeteg állítólag-ot próbáltam ki.
Nem rakok újra 1 játék miatt egy rendszert, hogy hátha. Jó pár napom menne rá, és nem is biztos. Pláne hogy még pár hónap és ha akarom ha nem rá frissít.

(#16146) csuvicsuva válasza lanszelot (#16145) üzenetére


csuvicsuva
őstag

MS supportnak nem írtál, hogy tudnak-e valamit tenni? Refund, deaktiválás-újraaktiválás?

Qkackca: igen, volt néhány érdekes feladat. A legkönnyebb a Skill Streak volt (Express Delivery után) és még skillpontokat is gyűjtöttem közben. Egyedül az utolsó előtti Viperrel szenvedtem egy kicsit, mire rájöttem, hogy be kell menni a körforgalomba, mert az az autó mindenre jó, csak a földúton való egyenes közlekedésre nem. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16147) CJ4567 válasza csuvicsuva (#16146) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem a skill streak adta fel a leckét a legjobban, a Ford Focus RX-el a 250k pont összegyűjtése volt idáig a legnehezebb küldetés az összes sztoriban. :DDD

No Sana No Life

(#16148) parandroid válasza csuvicsuva (#16146) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem is a skill streak, illetve a drift club 1 voltak a legszemetebbek. Amúgy is általában 1-1 feladat volt minden sztoriban, ami megizzasztott. Aztán úgy a top gearrel kezdődően megszűntek a kihívások. Illetve már a legos is egyszerű volt, azt hiszem, az előbb jött.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16149) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

CJ4567 & peterkeT:

:DDD :DDD

Nagyon gyakran gyűjtögetem a skillpontokat csak úgy levezetésképpen, lehet, hogy azért ment nekem könnyebben. A drift clubot közvetlenül a zónák után csináltam, ott még megvolt a gyakorlat, bár én is meglepődtem, hogy milyen könnyen ment. Ha viszont el kell jutni A-ból B-be "lehetetlen" idő alatt, akkor ki tud hullani a hajam. Remélem új évszak előtt még letudom a Top Geart.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16150) lanszelot válasza csuvicsuva (#16146) üzenetére


lanszelot
addikt

MS supportotnak nem lehet írni csak telefonálni lehet nekik.
Nem telefonáltam, mert Ultimate add-on -t vettem meg azóta nem megy.
Az alap játék ki lett tolva előtte, és 1-2 hónapig elindult sokadik indítás után, így lett hogy Lago-t kitoltam 100% -ra. Tehát most már nem fognak foglalkozni velem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.