Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15201) ETOM válasza Tibiajax (#15199) üzenetére


ETOM
addikt

Nem, de azért jól mutatna ha meglenne az összes verda. ;]

(#15202) CJ4567 válasza Tibiajax (#15199) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem nagy szám, még bugos is, de sokan csak azért vadásszák ezeket le(a Focus-t vadászták, mert már nem lehet megvenni), hogy meglegyen az összes autó a játékban. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15203) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Sziasztok!

Az elmúlt két hétben érdekes dolgot kezdett produkálni a D-Link DIR-842-es routerem.
Elindítva a Forza Horizon 4-et, pár perc játék után megszakad az internet kapcsolat és csak a router RESET- elése oldja meg a problémát. Ez nem egyedi eset, mindig ezt csinálja. Előtte ilyen nem volt.

Egyébként nem csinál ilyet más esetben, pedig számítógép, tablet, okostelefon is rá van kötve. Előtte egy Tarr Kft-s router van, az van összekötve a D-Link-el, a D-Link pedig a számítógéppel.

Néztem hozzá firmware frissítést, de ehhez a verzióhoz (B1) nem adtak ki újabbat.

Esetleg valami ötlet?

Köszönöm! :R

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#15204) homerhamm


homerhamm
addikt

Lesz idén valami új Forza? Mondjuk Horizon 5, mondjuk Tihanytól Badacsonyig végig a Balaton parton. :D :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15205) Joccc07 válasza homerhamm (#15204) üzenetére


Joccc07
addikt

Jó lenne csak az a baj, hogy ezek a hiperautók nem bírják a kátyukat. :DDD

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#15206) homerhamm válasza Joccc07 (#15205) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát igen, kéne már a Lada a Forzába :DD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15207) tomas51


tomas51
senior tag

Szerintem Motorsport 8 lesz, az Új Xboxal fog debütálni, mint anno a 7 is tette az onex en.

(#15208) tomas51


tomas51
senior tag

Csak már 8K 60Fps lesz az E3 as demón, legalábbis esélyes.

(#15209) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

áá, embereeek, a szent grááàl!

az este beadott, kettőt is, egymàs után
és nem tudtam megvenni :W :W :W :W :W :DDD
pedig pont akkor adta be, ahogy nyomkodtan folyamatosan a lekérdezést..

és így se

(#15210) IntelKiller7 válasza tomas51 (#15208) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

8K 60FPS? :DDD Kicsit erős lenne.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15211) GhanBuri Ghan válasza Tibiajax (#15209) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Tegnap jártam így, eddig soha nem láttam még az aukciós házban Capri FE-t, most ott volt egy - persze mire rányomtam a buy out-ra, már el is kelt. Inkább ne is láttam volna :)
Előtte meg mentem egy playgroundot, elvileg 50%-nak kellene lennie, hogy elsőre sikerül, hát ismét vagy ötödjére jött össze, a gép valahogy rendszeresen abba a csapatba rak, ahol kevesebben vannak, és így tovább. Elég frusztráló ez így.

(#15212) tomas51 válasza IntelKiller7 (#15210) üzenetére


tomas51
senior tag

Na várj csak. :DD

(#15213) Qkackca válasza Tibiajax (#15209) üzenetére


Qkackca
őstag

Ne is mondd...
5 pista, 3 divo, 1 mclaren po, meg egy capri fe és semmi... igaz ez 3 nap alatt, de elég rosszul esett , hogy egyikse jött össze :( Lehet hamarabb unlockolom a Capri-t.

Közbe vadászok Reventon FE-t is, nem akarok miatta venni egy Miurat, de lehet nem tudom elkerülni, akkor kijönne vagy 600-ból a Rev. Ha licitálok akár egy 700-asra mindig kivasárolják, akár 1.2-1.4-ért is, közbe meg 1-ből megvehetné...
Amikor meg elfelejtem mikor van az aukció vége, na mindig akkor viszik el 3-4-ért :W

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15214) Tibiajax válasza Qkackca (#15213) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..ja hogy ezt mind beadta őket neked is, csak nem sikerült megvenned?
:W :W bssza meg
rohadt egy érzés. amikor már vagy fél órája nyomkodom a gombot, folyton csak a nincs találat gyere bzmeg később, aztán egyszer csak bejön egy fehér mező..kész. :D mint a drog az elvonóra bekerülő függőnek
:D ...még fehér is
amúgy meg szerintem már maga a program ráunt a szenvedésemre, mert ugye amikor rányomsz a keresésre, egy pillanatra mindig teker és akkor írja ki, hogy semmi..
de most már nem, nálam már nem is teker, statikussá vált az épp nincs semmi-szöveg..
xd

[ Szerkesztve ]

(#15215) Qkackca válasza Tibiajax (#15214) üzenetére


Qkackca
őstag

Ühüm, sokat teker, mire betölt meg már vége...
Este pl 5 pistaba futottam bele, ebből 3-at ugyanaz vett meg... csak az nem én voltam, egyik se

Amúgy kell valakinek Ferrari 812? Van egy eladóba.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15216) Tibiajax válasza Qkackca (#15215) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kérném szépen a 812-őt.
:B :R

(#15217) Qkackca válasza Tibiajax (#15216) üzenetére


Qkackca
őstag

Oké, délelőtt, vagy este 11 után, vagy vasárnap vagy jövőhéten

Most délben megint volt egy divo meg 4 pista :( Én ebbe belepistulok, hogy sose adja ki.
Bánatomba vettem két fairladyt meg egy escaladet :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15218) IntelKiller7 válasza tomas51 (#15212) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Hiába jó a felbontás, ha a modellek, textúrák "szarok" a környezetet még durvábbra lehetne csinálni. Eső effekt, gumifüst effekt, autón a kosz, féknyomok, etc. Inkább ezekre kellene ráfeküdni, mint a 8K 60FPS-re.
Driveclub esőeffekt vs Forza esőeffekt a szélvédőn. Nagy vicc az egész. YouTubeon van fent pár Driveclub videó, nézz rá, érdemes. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15219) Tibiajax válasza IntelKiller7 (#15218) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem hiszem el.. ugyanezt írtam meg, vagy 10percig és mire a végére értem végül kitöröltem, mondom le leszek csak ugatva, hogy de hát igenis kell haladni a korral, meg miért ne legyen 8 meg 16K, nézzek meg egy 4K-t milyen szép, blabla....
na de akkor jó látni, h mégsem csak én látom így
hogy ki a francnak kell 4x felbontásban ugyanaz a rajzfilm? inkább a grafika minőségre feküdnének rá

(#15220) IntelKiller7 válasza Tibiajax (#15219) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

haha. Máskor add ki magadból nyugodtan :)
Phill a héten adott 1 interjút amiben elmondta, hogy most inkább a quality-re mennének rá, és nem arra, hogy 120K-n fusson a. játék 5000FPS-el natívan. (Az új xboxról volt szó)

Reméljük ez a játékok még minőségibb szintjét hozza el. Csalódott lennék, ha a következő rész(Motorsport 8-nak kellene jönnie idén) nem hozná el ezek továbbfejlesztett verzióját.
Nagyon szeretnék 1 fotórealisztikus Forzát. És, ha már ilyen erős hardvereket "készítenek" akkor ne moslék minőségű textúrákkal tegyék tele a játékot.
X-en quality módban Horizon 4-ezni, nem rossz. Performance módra állítva meg.. csak elmenne a kedvem tőle. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15221) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

(#15222) JackFeryll válasza IntelKiller7 (#15218) üzenetére


JackFeryll
őstag

Annak is örülnék ha az egyjátékos módnak lenne végre értelme. Vezetni tudó AI, ne fékezzenek a kanyar közepén, nehezebb nehézségi fokozatokon ne mágikus power boosttal legyenek gyorsabbak az autók. Tudjanak előzni, ne legyen olyan hogy lekörözésnél néha az AI beáll szép lassú tempóban az utolsó versenyző mögé.
Ha már árkád forza akkor hosszabb endurance jellegű versenykor ne bugoljon be a rewind.
Story módban se lenne rossz ha nem 5 perces versenyek lennének.
Az ilyenek miatt unbeatable módban és assistok kikapcsolása mellett sem kihívás. (kivéve a hosszú egyeneses pályákon mert ott a fenti módon csalnak)
Formula, grand prix szériák miért nem hivatalos pályákon mennek ha már amúgy is benne vannak a játékban ? (nascar, indy meg érdekes módon rendben van, God bless America)
Tényleg fontosabb off road autókkal telepakolni a játékot mint minden kategóriát ellátni rendes választékkal ?
Váltók működése is megérne egy misét.

Nem baj a 8 majd picit szebb lesz és szimulátor/játékmechnika meg senkit sem fog érdekelni.
Napi rant vége. :)
Két dolog tetszett a 7-ben: picit szebb és nincsenek itató vályúk vizes pályákon mint a 6-ban.

[ Szerkesztve ]

(#15223) Dtomka


Dtomka
veterán

Jók ezek az egyedi események. Pár perc alatt meg lehet nyerni a földutas versenyt Porsche 959 -cel.

Remélem a köv részben, a verseny kiválasztás előtt (mikor az egeret rávisszük) kiírja a távolságot, hány km...

[ Szerkesztve ]

(#15224) Dtomka


Dtomka
veterán

Mennyire hihető eredmények?

(#15225) C4mp3r válasza Dtomka (#15224) üzenetére


C4mp3r
addikt

ami 500 km/h folott van az altalaban kamu, de lagalabb gyanus, a kepen meg az osszes eredmeny csalas, foleg d osztalyu kocsikkal hiheto. sajnos a global ranglistat nem erdemes nezni, jobb kepet ad a ph klubos

(#15226) Dtomka válasza C4mp3r (#15225) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi a választ, akkor jól sejtettem. Nekem az X-es Aventador FE 438-439 -et megy max. Nem saját tuning.
C és D kategóriát látva már biztos voltam benne, hogy kamu. :)

(#15227) C4mp3r válasza Dtomka (#15226) üzenetére


C4mp3r
addikt

a leggyorsabb kocsi a jatekban az 599x evo 515km/h elvileg megfelelo tuninggal, de kell hozza egy baromi hosszu egyenes, hogy el is erje az autopalya nem alkalmas ra, legalabbis 470-490 kozott szoktak lenni a legit eredmenyek.

(#15228) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15221) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na végre! :C Ma este valaki kiszórt úgy 10 darab 599XX EVO-t, darabját 138 ezerért(!!!), de esélytelen volt elhozni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15229) rdt89 válasza C4mp3r (#15227) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem autópályán 509-re sikerült kihúzni a 599x evo-t, igaz fél napig csak ezzel kínlódtam. :D

(#15230) csab991 válasza Dtomka (#15224) üzenetére


csab991
senior tag

Ezek nagy része átesett a textúrán valószínűleg, ha mondjuk valakinek a szélárnyékában mész akkor lehetséges az 520 a ferkával.
Ha úgy nézzük, akkor szinte minden 480 feletti eredményhez bug kell, hiszen ezeknek a gépeknek nagy része úgy van tuningolva, hogy belesüllyedjen a hátulja az aszfaltba ezáltal vannak ilyen eredmények.

(#15231) Gabor777 válasza C4mp3r (#15225) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Továbbra se értem, hogy ezeket az eredményeket...amik nyilvánvalóan csalással lettek elérve, vagy glitch kihasználással..miért nem törlik. Ezt egyik AAA játéknál se nézik. Crew is tele van ilyenekkel.

(#15232) IntelKiller7 válasza JackFeryll (#15222) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Néha mentem jó versenyt az AI-val, viszont néha annyira unfair volt mint a fene.
Ez az egyenesben 500-al menő Ai csak Horizonban tűnt fel eddig. Múltkor X Classos autóval mentem Max erősségű Ai ellen(A Class volt nekik megadva) aztán az egyenesben még gyorsabb volt mint én. :DDD :DDD :DDD

Az Openwheel vicc kateg a Motorsportban. F1 is van benne, de semmi köze a Formula autózáshoz. :DDD Érzetre olyan mintha 1 kartondobozzal mennél 300 felett.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#15233) Tibiajax válasza csuvicsuva (#15228) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:))
nagy volt az este az öröm é bódogsá... csak ~egy óra nyomkodásba került kb..
csodás autó. eleve jó kis gép, de ezt szinte 10/10/10-esekre fel lehet húzni, nagyon gyors, nagyon irányítható is..mi kell még. de hát persze a presztízs a legjobb, hogy ultra po-géppel császkálok.. az az igazi priceless. xd

és ez még nem volt minden. még le sem tudtam nyugodni, máris érkezett a 812 Superfast-em is, Qkackca fórumtárs cimbora jóvoltából, amit megint csak sikerült behúznunk, így azt hiszem, egy rossz szót sem szólhattam a tegnap estével kapcsolatban

hát még hogy az egészet nyilván megfejeltük egy remek közös krúzolással!
:R

[ Szerkesztve ]

(#15234) Qkackca válasza Tibiajax (#15233) üzenetére


Qkackca
őstag

A képet amit csinálok a játékban azt hol tudom megnézni, nem a játékon belül?
Fizikailag rajta van a tárhelyen vagy felhőben valahol, ha már ott a megosztás lehetősége?

Más, találtam egy pályát ami nagyon tetszik, számomra ideális a kocsik tesztelésére, összehasonlítására. A köridőket meg tudom nézni valahol, vagy legalább a legjobb időmet? Vagy magamnak írkáljam fel külön?

@ Tibi, szerintem van rajta fék, csak én vagyok kevés hozzá, kicsit gyorsabban ér oda mint számítok rá :P (Olyan mintha motor lenne benne, fék meg nem nagyon, kicsit más mint az eddigi setupok, de köridőben meg gyanús, hogy így a telet beleszámítva is kb a legjobbamat mentem vele eddig)

Szerk: 15230: akkor ezért vannak a seggre ültetett gépek az ah-ban? nem tudtam rájönni mi az értelmük...

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15235) Tibiajax válasza Qkackca (#15234) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

itt kellene belépned majd, és látni fogod a fotókat

(#15236) Ventur@ válasza Qkackca (#15234) üzenetére


Ventur@
senior tag

Vagy felteszed a ForzaHub app-ot és ott is megtalálod. Sőt ha heti egyszer elindítod az app-ot, akkor még 100000 credit is üti a markodat ;) :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#15237) _stick_ válasza Tibiajax (#15233) üzenetére


_stick_
őstag

Az aukciós ház automatikusan frissül, vagy belép-keres-kilép, újra?

(#15238) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15233) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ahhoz gondolom kellett jó nagy adag türelem, szerintem ennyi idő alatt még Yoda mester is átállt volna a sötét oldalra. :D

Amióta bekapcsolódtam a szezonokba, eddig ez a legkönnyebb. PR Stuntok megvoltak elsőre, Porsche 959 egy álom (Team Trail 3 versenyéből kettőn dobogós voltam, azokat is megadta győzelemnek a heti kihívásban, ráadásul a botokat tönkre vertük). Van egy olyan érzésem, hogy ezen a héten a minijátékokkal fogok szívni.

Ez a 812 is nagy ritkaság? Másik kérdés mindenkinek: többször említettétek már a fantom Pistát, az milyen áron szokott menni, ha valaki találkozott már vele AH-ban?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15239) NoMagix


NoMagix
addikt

Null car elérhető még? Valakinek sikerült megszerezni?

(#15240) CJ4567 válasza NoMagix (#15239) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, nem elérhető már.

No Sana No Life

(#15241) gduck válasza Ventur@ (#15236) üzenetére


gduck
addikt

"akkor még 100000 credit is üti a markodat"

Ez attól függ, milyen szinten van ;) (Forza2-től számolják a pontokat)
Nekem speciel jelenleg 500.000 :)

(#15242) Tibiajax válasza _stick_ (#15237) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ki-be kell lépegetni mindig..
az a szerencse, h ma már legalább a tipust meg más értékeket nem kell újra meg újra beírogatni, megjegyzi.. fuh, ha azt mindig be kéne írni, az kész. akkor hagynám a pcsába. nincs az az ég, h ujra meg ujra, még azokat is..

csuvicsuva a 812 eléggé ritkaság, igen.. egyszer volt elérhető - ha minden igaz, így: Star Card: Story (1.400.000 CR) - azóta max aukciósház, de ott is fehér holló, látod
egyébként meg, szájbakurt jó kocsi... tényleg
ajánlom mindenkinek a figyelmébe, akinek legalábbis megvan, az eredeti motor/ikertubo-felállást. az a hang te :Y mint a péntek13 szériából a hangeffektek, amikor Jasont mutatja a kamera, ott voltak ilyen hangok.. :D egy percig csak ezen röhögtem
must have

(#15243) Tibiajax válasza Tibiajax (#15242) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

srácnak csak 43percébe került találnia egyet.. :D
és neki még egyenként kellett állítgatnia a keresést!

(#15244) Dtomka válasza C4mp3r (#15227) üzenetére


Dtomka
veterán

Sajna még nincs meg, de tervben van a megvétele :)

(#15230) csab991
Értem, köszi a választ!

Na meg is vettem :) Lehet ennit nem ér, de legalább megvan:

[ Szerkesztve ]

(#15245) Dtomka


Dtomka
veterán

Az miért van, hogy matt színűre festettem az autót,

és közben nem úgy mutatja:

(#15246) csuvicsuva válasza Tibiajax (#15242) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én már nem is merem mondani, hogy milyen ajánlatokba futottam bele. McLaren 720 PO-t bedobott egyet második klikkre, elvitték. Átmentem Pistára, 2 percen belül bekerült 4 db 138 ezerért, természetesen nem tudtam elhozni egyiket sem, a szokásos olcsó 599XX Evóból is volt vagy három. Azon gondolkodom, hogyha teljesen lebutítom a grafikát, akkor vajon gyorsabban betölt az aukció és nagyobb az esélyem? :O

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15247) parandroid válasza gduck (#15241) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért az azt jelenti, hogy max pontod van, tehát fullon vagy az összes játékkal Motorsport 2 óta, beleértve az Apexet, meg a FH2 F&F kiegészítőjét, ami mostanra sajnos beszerezhetetlen, ahogy a Horizon Rally expansionje is. Utóbbiakon kívül a Horizonokat szinte kimaxoltam már, az első részből hiányzik még pár pont, a motorsportok viszont kemény dió, ráadásul a max pontszámhoz (és így a heti 500k credithez) az összes acsi is kell némelyikből (FM2, és FM7 esetében biztosan).

Szóval ha ezt így tényleg kiraktad, az emberfeletti, gratula!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15248) parandroid válasza Tibiajax (#15242) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kivették a star cardból a 812-őt? Mert ha nem, akkor előbb-utóbb mindenki megkapja. Minél régebben megvannak a ‘vállalkozásaid’ a játékban, annál hamarabb. Ha mindet megcsinálod, akkor napi 48k creditet szedsz belőlük össze, azaz egy hónap alatt megvan az az 1,4 millió

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15249) homerhamm


homerhamm
addikt

Nissan Nismo FE is kiszedhető skill treeről, a sima Nismoról :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15250) paltom


paltom
tag

A mostani trafipakszos heti kihívásra melyek autót ajànljàtok ami tudja a 430-at és könnyen megszerezhető?

Ryzen 5 3600, RTX 3070

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.