Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15251) homerhamm válasza paltom (#15250) üzenetére


homerhamm
addikt

599XX Evo :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15252) Qkackca válasza parandroid (#15248) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem, most is benne van még. Onnan lett az egyik. Azt nem tudom pénz kell-e hozzá, de a kihívásokat megcsináltam és megadta a kocsit.

paltom: Mosler? Koenigsegg One/Agera? Bugatti Chiron/Veyron? Paganik? Nagyjából mind 430 körül ér véget, különösebb finomhangolás nélkül.
Nekem pont a 812-vel adta be míg Tibivel gurultunk, annak 437-8 a vége.

A többieknek meg köszi a válaszokat.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15253) csab991 válasza paltom (#15250) üzenetére


csab991
senior tag

Használhatod a 959-et is akár a 918-as motorjával, úgyis kell a heti Forzathon is, az az autó.

(#15254) gduck válasza parandroid (#15247) üzenetére


gduck
addikt

Azért max pontom nincs, 23442/25000 pontom van ;) Forza Motorsport 4-el kezdtem a "pályafutásom", de hobbiból még így utólag összeszedném a FM2 és FM3 pontokat is. Sajnos a FM3-ban már csak az acsikért ad pontot, a többi pontot nem számolja :(

Tiers and Point Levels
Tier 1 starts at 0 pts
Tier 2 at 100 pts
Tier 3 at 500 pts
Tier 4 at 1,000 pts
Tier 5 at 2,500 pts
Tier 6 at 5,000 pts
Tier 7 at 7,500 pts
Tier 8 at 10,000 pts
Tier 9 at 12,500 pts
Tier 10 at 15,000 pts
Tier 11 at 17,500 pts
Tier 12 at 20,000 pts
Tier 13 at 23,000 pts

Redeeming Rewards
Tier 2 = 25,000
Tier 3 = 50,000
Tier 4 = 75,000
Tier 5 = 100,000
Tier 6 = 125,000
Tier 7 = 1505,000
Tier 8 = 200,000
Tier 9 = 250,000
Tier 10 = 300,000
Tier 11 = 350,000
Tier 12 = 425,000
Tier 13 = 500,000

[ Szerkesztve ]

(#15255) Win-T


Win-T
senior tag

Ti ha megtetszik egy valaki által készített blueprint verseny/útvonal azt hogyan teszitek el későbbre? Elbaszott egy rendszer ez... kedvencek közé csak a verseny indítása előtt lehet tenni, de hát akkor még nem tudja az ember, hogy fasza-e vagy kuka. Ha lefutottad csak egy like-ot vagy dislike-ot tudsz rá nyomni de a like-olt cuccokat meg sehol nem mutatja. Utólag visszamenni a menübe és ott kikeresni a rengeteg közül, hogy hol volt meg mi volt az a verseny ami tetszett minden csak nem kényelmes... ha egyáltalán megtalálod újra.

[ Szerkesztve ]

(#15256) homerhamm


homerhamm
addikt

Kedvenc autóm :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15257) Tibiajax válasza homerhamm (#15256) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

jóféle
..kár, h jobbkormányos

(#15258) _stick_ válasza Tibiajax (#15242) üzenetére


_stick_
őstag

Ez egészen hihetetlen.
A fentebb sokszor írt ferrari pistat próbáltam meg levadászni. Hamar ki lehet tapasztalni, hogy mi a leggyorsabb belépés az aukcióba, de 8-ból 8-szor már késő. Ehhez nekem nincs idegzetem, úgyhogy abba is hagytam, de amúgy mi kell ahhoz, hogy sikerüljön? Gyors net, SSD, meg gondolom hatalmas mázli?

(#15259) C4mp3r válasza _stick_ (#15258) üzenetére


C4mp3r
addikt

raszantam ma magam es eladtam az 599x evo-t 8.2 millaert, elotte csekkoltam es nem volt belole egysem fent, kb. meg el sem inditotta az aukciot mar ott volt az uzenet, hogy el is ment buyout price-on. ugyhogy vagy van aki masodpercenkent frissitgeti a listat, vagy pedig botoznak/scriptelnek valahogy, hogy azonnal lecsapjon a beallitott kocsira

(#15260) Tibiajax válasza _stick_ (#15258) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kitartás és mázli. semmi más.
boxon játszom én is, semmi ssd...

(#15261) CJ4567 válasza _stick_ (#15258) üzenetére


CJ4567
veterán

Gyors net és mázli jól jön, SSD felesleges, én is HDD-ről játszom.

(#15250) paltom Mosler MT900S

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15262) parandroid válasza gduck (#15254) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért ez sem kispálya. Volt vele grindolás. Nem mellesleg, aki kitalálta az olyan acsikat, mint a ‘24. helyről indulva nyerj egy online versenyt’, azt igazán agyon is verhették volna a kollégái egy kontrollerrel, egy egész generáció lenne borzasztóan hálás nekik.

Amúgy vettem én is tavaly egy x360-at, meg a régi motorsportokat, ha egyszer nagyon sok időm lesz, én is nekiállok majd. Egyelőre a Horizonokkal acsizgatok. A Forza Hubon már ‘kiháromezreztem’ őket, de az összes acsihoz kell még azért idő. De legalább elvagyok vele, amíg megjelenik a következő rész. Ha esetleg meglenne mind, akkor jöhetnek a Motorsportok is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15263) C4mp3r


C4mp3r
addikt

egyebkent ti mit szoktatok foleg csinalni? online adventure vagy csak single player? en most rakaptam egyelore az unranked adventure-re, egesz elvezem csak a szar cross country-t meg a freeroam rush-t nem. most hogy bevezettek a bunteteseket nem sok wallrider meg rammerrel talalkozom. az eliminatort probalgattam, de nekem tulsagosan freeroam rush beutese van.

(#15264) Qkackca válasza _stick_ (#15258) üzenetére


Qkackca
őstag

ŐŐ, én is ma adtam fel úgy érzem... egy csavó délben felrakott kb 12 pistat, abból legalább 3-at külön ember vett meg, de egy se sikerült nekem, rohadt sokat töltött, igazából esélyem se volt rá...., amúgy az előző hétvégen meg 4 vagy 5 pistat rakott fel, szóval nem tudom, ő gyártja ezeket vagy hogy a búbánatban van (volt) neki 16db :F
Úgy néz ki a közösség ráveti magát ennyire vagy mi a fene?

Viszont escalade, meg fairlady meg bmw m3, azt bezzeg alapáron sikerül venni kettesével, hármassával....szóval lett 5 nap alatt +70 milla, de amit szeretnék meg nem sikerül pedig ott van az orrom előtt.

#15263: én speciel csinálgatom a kihívásokat, meg próbálgatom a kocsikat, beállításokat. Vagy csak hallgatom a zenét, vagy toronyiránt előre, meg virtuálisan kilapulok egy tucatszor ;)
Nagyjából meglett az összes autó, csak pár preorder meg pár ritkább hiányzik. Sikerült összevadászni. Nem nagyon szeretem az online-t, nem versenyeznek, inkább roncsderbiznek...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15265) Dtomka válasza csab991 (#15230) üzenetére


Dtomka
veterán

Találtam olyan tuningot ahol besüllyed a talajba. Ez most a legjobb eredményem a Bamburgh Dünék trafinál:

Nagyon messze az első hely, de legalább nem vagyok utolsó. :)

[ Szerkesztve ]

(#15266) CJ4567


CJ4567
veterán

Ilyet se láttam még, nyáron esett a hó. :DDD

No Sana No Life

(#15267) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

sokszor olvasgatom tőletek azt, hogy már milliárd pénzem van és nincs már mire költenem..
az éjjel addig forgolódtam meg gondolkodtam ezen, míg eszembe jutott valami.

be kéne tenni a játékba mégiscsak azt a tankolást.
tudom, van hátulütője, meg hogy figyelni kéne rá, de lenne simán pozitív hozama.
a filing ugye egyrészt adott lenne, de a lényeg, h lenne értelme a pénznek legalább, az autóra meg a tunningra való költéseken kívül. és megmondom őszintén, nem is kéne hogy nagyon olcsó legyen. be kéne az árát lőni, én mondjuk gallononként ~500 CR-re gondoltam. egy nagygép tankja mennyi, 50literes?.. az akkor 25000 CR, egy full tankolás. simán jó lenne...
csak hogy méééégis...
egyből meggondolná a sok is kezdő noobie, száguldozik-e majd 600-al az autópályán le-fel a chironnal
xd

na mit szóltok?

(#15268) Win-T válasza Tibiajax (#15267) üzenetére


Win-T
senior tag

Ja, jó lenne a fentebb is található 70 millát csinálok 5 nap alatt típusú embereknek (no offense), de mondjuk én aki heti 1-2 órát tud játszani max és olyan vékony a bankszámlám mint a papír szerintem törölném is nagyjából azonnal a játékot. Nem annyira jó ötlet ez...

[ Szerkesztve ]

(#15269) Tibiajax válasza Win-T (#15268) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

kupeckedjél az AH-ban te is.. én is azt csináltam/csinálom
elpasszolsz egy-két autót, hetekig tudsz belőlük tankolni

(#15270) gduck válasza Tibiajax (#15267) üzenetére


gduck
addikt

Ezt én is hiányolom! Anno a TDU-ból is hiányoltam, ott se rakták bele. :( Ja, erről jut eszembe. A TUD2-ben volt online kaszinó, én azt is elfogadnám. Jókat pókerezgettünk esténként :)

UI: nekem is megvan már minden autó, ház nincs mire költeni a pénzt :(

(#15271) Tibiajax válasza gduck (#15270) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hjaa tényleg, a kaszinó mekkora volt a 2-ben.. feszt ruletteztem
:D

de, ha azt nem is, a tankolás, mint pénzköltési opció, jó lenne.
jó pár kút kellene a játékba, ne legyen tömegnyomor, meg sorbanállás :D

(#15272) Win-T válasza Tibiajax (#15269) üzenetére


Win-T
senior tag

Szerintem el nem ítélhető módon egy autós játékban én nem kupeckedni akarok az AH-ban hanem autózni. Ha a kupeckedés érdekel megveszem a Football Managert inkább. :D

(#15273) CJ4567 válasza Tibiajax (#15267) üzenetére


CJ4567
veterán

És mi van azzal, aki kb. csak online versenyzik, vagy riválisokat csinál? Megy 10 kört, majd kilép, hogy újra teli tankolja az autót? 4-5 verseny után mindenki lépjen ki, hogy tankoljon az autóba? Megtörné a játék ritmusát.

Ez annak lenne jó, aki sokat krúzol a játékban, mindenki más utálná. (Ha opcionális lehetne, és bármikor ki-be kapcsolhatnád, online versenyekre/riválisokra nem vonatkozna, akkor egy szavam se lenne.)

No Sana No Life

(#15274) Tibiajax válasza Win-T (#15272) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

....de ha csak úgy tudsz lóvét szerezni, a versenyzésen kívül
ez van. amúgy meg, két freeride között teljesen jó lehet, pihenés gyanánt.

CJ4567 tökéletesen leírtad. a kerozin csakis freeide alatt fogyna, versenyeken nem.
az viszont nem lenne jó, ha a sérülésekhez hasonlóan ezt is lehetne opcionális lehetőségként ki/be kapcsolgatni. akkor senki nem használná..
a freeride pont azért lenne freeride, mert akkor idomulna a valósághoz. legalábbis, e tekintetben..
ettől még ugyan úgy lehetne 760-al betonnak menni
xd

[ Szerkesztve ]

(#15275) Win-T válasza CJ4567 (#15273) üzenetére


Win-T
senior tag

De a benzin amúgy fogy ha bekapcsolja az ember a simulationt az assistoknál nem? A Motorsport 7-ben lagalábbis tuti. Horizonban nem esküszöm meg rá. Más kérdés, hogy tankolni nem kell.

(#15276) parandroid válasza Tibiajax (#15267) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Régen autós játékokban alap volt, hogy ha törted az autót, fizetted a javítást. Csak bedobom, mint ötletet...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15277) csab991 válasza CJ4567 (#15266) üzenetére


csab991
senior tag

Klímakrízis a játékban. :DDD
Szerinted a Lotus Elise GT1-re melyik gumit érdemes rakni? Érdekes, mert mintha fel lenne cserélve a verseny és a sport gumi.

(#15278) Tibiajax válasza csab991 (#15277) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

4csillagos vagy, majdnem egymilliárd kredittel?? elmész te a

xdd

peterkeT a törés-fizetés nem lenne nagy buli. inkább csak egy feleslegesen idegesítő tényező..
ezért is írtam inkább a tankolás szertartását, az szerintem poénosabb.. mert nem korlátozna semmit, csak jelezne ha kifogyóban, egy gyors kútcsekkolás, valamennyi pénz be, aztán mehet minden tovább ugyanúgy
hogy mégis, fogyjon már valamennyit az a sok pénz

tényleg, az lenne a legfaszább, ha különböző kategóriák lennének itt is, mint máshol is. mondjuk a rang, vagy az aktuális anyagi helyzet szabná meg automatic, mennyibe kerülne a gallonkénti ár. 10millió alatti csóróknak mondjuk jóval kevesebb lenne. 10misi felett már dupla, 50misi felett tripla. 100 felett 5x
óó, vannak itt jó ötletek, kár h nem lesz belőlük semmi, amíg nem én írom meg a játékot

[ Szerkesztve ]

(#15279) Kisgépkezelő válasza Tibiajax (#15278) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha ez a vágyad, javaslom a mobilra elérhető "freemium" játékokat. Ott ezekből mindent megvalósítottak. :P

(#15280) CJ4567 válasza csab991 (#15277) üzenetére


CJ4567
veterán

A sport/Horizon verseny gumik (valamiért a kettő ugyan az a GT1-es autókon) esőben is tapadni fognak, viszont összességében nem annyira tapadósak, mint a verseny gumik, a verseny gumi száraz aszfalton jobban tapad, viszont esőben kb. használhatatlan lesz, mert rendes slick gumikat jelent, mint ami pl. az F40C, FXX, CCGT-n van.
(ez a GT1-es autókra igaz csak, tehát a Lotus Elise GT1, CLK GTR, Nissan R390, Porsche 911 GT1, McLaren F1 GT.)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15281) Dtomka


Dtomka
veterán

Lenne pár ötletem a fejlesztőknek a játékkal kapcsolatban. Szerintetek hova érdemes írni ez ügyben?

(#15282) Tibiajax válasza Dtomka (#15281) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha beírod a tankolást is, megmondom

(#15283) Kisgépkezelő válasza Dtomka (#15281) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

(#15284) feri1014 válasza Tibiajax (#15282) üzenetére


feri1014
senior tag

Inkább ne. Semmi szükség értelmetlen pénznyelőre a játékban.

(#15285) szpeti40 válasza feri1014 (#15284) üzenetére


szpeti40
addikt

Az nem lényeg hogy semmi értelme, de neki tetszik az a fontos csak :D

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15286) axod


axod
tag

Elkezdtem az FM7-et egy Logitech G920 kormánnyal, hát mit ne mondjak egy AAA címnél az hogy le van korlátozva a kormány 90-90 fok balra/jobbra fordulásra animáció tekintetében cockpit nézetben, eléggé gáz. Assetto Corsa, PC2 nyilván ezeket tudja... Nem rossz a játék, de ez elég furcsa és érthetetlen. Beállításokban beállítottam 900 fokra, ahogy néztem neten ezt maga az FM7 nem tudja :W

[ Szerkesztve ]

(#15287) Tibiajax válasza szpeti40 (#15285) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nézd, mindenki érdekember....nem?

(#15288) Dtomka válasza Tibiajax (#15282) üzenetére


Dtomka
veterán

Én beírom, aztán majd kiderül, hogy hogyan valósítják meg. Nem értelmetlen dolog szerintem. Lehetnének olyan versenyek ahol alkalmazható. De ez inkább arcade játék, de ha több szimuláció is lenne benne, azzal még több embert érnének el.

(#15283) Kisgépkezelő
Köszönöm! Ez 1 nyilvános fórum, nincs valami privátabb? :)

(#15289) Tibiajax válasza Dtomka (#15288) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#15290) Kisgépkezelő válasza Dtomka (#15288) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A havi Q&A-be néha hivatkoznak arra, hogy egy-egy funkciót vagy kocsit azért raknak be, mert sokan kérik, úgyhogy úgy néz ki figyelgetik a fórumos kívánságlistát.
De egyébként azt is írják, hogy support ticketben is fogadnak visszajelzéseket és javaslatokat. https://support.forzamotorsport.net/hc/en-us/requests/new

(#15291) gduck válasza feri1014 (#15284) üzenetére


gduck
addikt

Simán meg lehetne csinálni bekapcsolhatóra, mint a Motorsport sorozatban... Szerintem sokat adna az autózás érzéséhez.

(#15292) feri1014 válasza gduck (#15291) üzenetére


feri1014
senior tag

Egy olyan játékelemnek semmi értelme, ami tisztán arra megy, hogy a pénzt húzza le a játékosoktól. (Feltéve, ha nem lehet a játékban használt pénzt venni, akkor nagyon is érdeke a fejlesztőknek.) Lehet itt magyarázni, hogy mennyire hangulatos, egy idő után megunod, mert nem azért lépsz be, hogy legyen pénzed játszani és kikapcsolod a fenébe.

(#15293) szpeti40 válasza gduck (#15291) üzenetére


szpeti40
addikt

Ez még mindig egy Arcade játék és nem egy szimulátor, aki tankolgatni akar az Assetto Corsa-zon vagy Project Cars-ozzon. :K

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#15294) ONTECH válasza szpeti40 (#15293) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Vagy Euro Truck Simulator 2.:C
Abban krúzolni és tankolni is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#15295) Dante73 válasza Dtomka (#15288) üzenetére


Dante73
tag

Rengeteg dolog jó lenne. Sok olyan, amit 2006-ban pl a TDU tudott.
Olyanokra gondolok, hogy ahol volt, ott az "autó" beépített GPS-e is mutatta az utat, belsőnézetben. Vagy pl működött a kilométer számláló. (Virtuális pezsgőt bontottam, mikor 10000. Km-t beletettem a 288Gtb-be.) Vagy mutathatná a rendszeridőt, / Játékbeli időt az autók órája. Illúzióromboló, hogy 12:00-át mutat mind. Belső kárpitozás testreszabása. (Ez is volt TDU-ban, kis trükkel) Vagy, hogy amelyik autónak VAN jobb, és balkormányos verziója, VÁLASZTANI lehessen, melyik kell... Olyan 6x akkora térkép, (nekem a tankolás is bejön) stb, és meg is van a Horizon 5. :R

(#15296) Dtomka válasza Dante73 (#15295) üzenetére


Dtomka
veterán

Én a TDU 2 vel játszottam, de nagyon szerettem. Láttam, hogy a forza 4 picit hasonlít rá, aztán jó pár videó megnézése után döntöttem el, hogy megveszem.

Sok jó 5let van itt. Össze kellene gyűjtenünk és elküldeni nekik, hogy a Forza 5 még jobb játékká váljon mint a 4!

(#15297) C4mp3r válasza Dtomka (#15296) üzenetére


C4mp3r
addikt

teljesen folosleges, evek ota megy a siras, hogy metric mertekegysegeknel ne kilowattban hanem ugyanugy loeroben mutassa az ertekeket, mint az imperialnal, mert az elobbi kb semmit nem mond az atlag europainak. szerinted erdekli oket? tele van a forum keresekkel, hogy autot, foleg ujat ne rakjanak az idiota playground games moge, hogy ne kelljen vegigszenvedni azt a szart minden szezonban. szarnak arra is. nagy nehezen sikerult elerni, hogy freeroam rush mar csak dirt es cross country-ban van, ahelyett, hogy kukaztak volna a francba az egeszet foleg rankedbol. ugyhogy vannak itt problemak, a tankolas meg a kilometer allasa a legkevesebb baja a jateknak. lehet nekik irni de szerintem le fogjak szarni szokas szerint

[ Szerkesztve ]

(#15298) ONTECH válasza Dante73 (#15295) üzenetére


ONTECH
csendes tag

Én még azt is nagyon élveztem hogy tudtam indexelni, amikor csak nyugodtan kocsikázgatott az ember akkor azzal is jól ellehetett szórakozni, meg az is ötletes hogy, az autószalonok külön voltak szedve, mindegyik kocsit körbejárhattad előtte, és a házadban is nyugodtan lehetett randalírozni, akár különleges autógyüjteményt összehozni egy garázsban. Vagy lenyitni a tetőt ha olyan volt az időjárás. Kicsit jó lenne néha nosztalgiázni egyet, lehet hétvégén felteszem és offline megyek egy karikát.:D

(#15299) CJ4567 válasza C4mp3r (#15297) üzenetére


CJ4567
veterán

Novemberben küldtem az első ticketet a supportnak, hogy oké hogy ki lett tiltva a Bone Shaker meg a Tracktor mindenhonnan, és törölve lettek a rivális idők, de valójában csak el vannak rejtve, és meg kell döntened azt az időt, amit a BS/Tracktorral csináltál, másképp nem fogja a játék elmenteni az idődet. (Na ezt képzeld el úgy, hogy a Tracktor másodpercekkel volt gyorsabb, mint bármi más, és a BS se volt lassú...) Azóta elvileg az egyik patchben javítva lett, gyakorlatilag nem. Elvileg "dolgoznak a hiba megoldásán", de nem hiszem, hogy ebből lesz valami.

No Sana No Life

(#15300) Tibiajax válasza Dante73 (#15295) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

működött a kilométer számláló
az itt is müxik. legalábbis, én szoktam figyelni és pereg
első kárpitozás testreszabása
belerakhatják, de engem az nem.. sose látom. ha vezetek se, külsőből meg pláne nem
amelyik autónak VAN jobb, és balkormányos verziója, VÁLASZTANI lehessen
na igen, az fasza lenne... de ez álom marad
a térkép meg.. hát igen, kinőttük már nagyon. ennél jóval több kéne, min.2x. de akkor már az is, hogy 2x ennyi embert engedjen a layer-re. mert ez a max 60 (ami sokszor csak 10-20 játékos..) is nekem sokszor kevés. még nagyobb maphoz még nagyobb free ride-os élet kéne, ahhoz meg kicsivel több nyüzsi is kellene

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.