Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16351) NoMagix válasza Tibiajax (#16349) üzenetére


NoMagix
addikt

Isten császár vagy! :R :R
Persze szívesen megvásárolnám, de hogy oldanánk meg!
Sok éhes cápa van aki a zsákmányra vár!

#16345) csuvicsuva igen, csak a Camaro Po-ra hajtok!

[ Szerkesztve ]

(#16352) parandroid válasza Tibiajax (#16349) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De amikor az _összes_ autó megvan már a játékban, csak ez hiányzik...

Amúgy mi a heti exkluzív új autó? Nincs a héten netem, próbáljak egy mobil hotspotot beállítani, hogy gyorsan megszerezzek valamit? Van a héten valami új autó, és ha igen, versenyen nyerhető, vagy heti teljesítéssel?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16353) csab991 válasza parandroid (#16352) üzenetére


csab991
senior tag

Toyota 2000GT, téli szezon 50%-os teljesítésével.

(#16354) gduck válasza Tibiajax (#16334) üzenetére


gduck
addikt

:C

UI: Ma a Toyota 2000GT megszerzése után eltűnt az autógyűjteményem szűrőjéből a "NINCS MEG" lehetőség :K

[ Szerkesztve ]

(#16355) parandroid válasza csab991 (#16353) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Uhh, az kéne pedig. 50% szerencsére gyorsan megvan (a szezon közös dolgait már megcsináltam, az eleve valami 24% a héten), megpróbálok valami netet ennyi időre összedobni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16356) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Classic Rallys versenyhez feltuningoltam a Minit. AWD, engine swap, plusz egy-két motor turbózás C600-ig, semmi téli gumi, finomhangolás, meg ilyenek. Úgy vertem tönkre mindhárom versenyen a drivatarokat 8-10 másodperccel, hogy a kanyarokat végig drifteltem. Egyenesben simán meg lehet őket enni. Veszek is néhány darabot külön tuningokra, legjobb az egész játékban. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16357) Whist válasza csuvicsuva (#16356) üzenetére


Whist
aktív tag

Chhh,Toyota.... nekem ez az eposzi hátrabukfenc gesztus kellett már nagyon :)) :DD

(#16358) NoMagix válasza csuvicsuva (#16356) üzenetére


NoMagix
addikt

A téligumi kérdéses számomra, gumival vagy nélküle!
Azt vettem észre már nagyon régóta, ha téligumis az autóm télen, akkor sokkal nehezebb levernem az AI-kat (verhetetlen fokozatban) mint sima nyárigumi esetén!
Téligumi nélkül több másodpercet tudok rájuk verni egy egy futamon!
Lehet, hogy az ellenfelek azt a gumifajtát használják ami az én autómon van és ez befolyásolja az ő teljesítményüket?

[ Szerkesztve ]

(#16359) CJ4567 válasza NoMagix (#16358) üzenetére


CJ4567
veterán

A téli guminak akkor van értelme, ha a verseny nagy része jeges, vagy havas, esetleg rally versenyt csinálsz, mert a rally gumi = téli gumi, csak télen kinézetet, és nevet vált. Egyes autókon használhatsz rally gumit, ha alapból nagyon jól kezelhető (Pl. EB110, AMG GTR), így jobban fejleszthető az autó, de ez már autófüggő. (Pl. Koenigsegg CC8S, rally gumival rátehető a súlycsökkentés, így szinte ugyan úgy kezelhető, mint versenygumival, csak könnyebb = gyorsabb az autó.)

No Sana No Life

(#16360) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

unatkoztam... ah-ritkaság és po -függőknek

:D

(#16361) Qkackca válasza Tibiajax (#16360) üzenetére


Qkackca
őstag

Ügyes vagy.

Ne, én nem utantkoztam:

Ez kb 2 perc alatt történt azóta se láttam egyet sem :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16362) GhanBuri Ghan válasza Qkackca (#16361) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Na azért nem jut nekem egy se. Mert a pánikvásárlók felhalmozzák a készleteket :)

(#16363) csuvicsuva válasza Qkackca (#16361) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na jól van már, akkor így egyet majd megpróbálhatunk. :DDD Én ma kettőt láttam egymás után, mindkétszer bejátszott a megijedős vissza gomb. Lehet, hogy pont te vitted el őket. Kezdek már bekattanni. Online versenyen pedig a jól bevált kocsim mellé kattintottam, így sok esélyem volt. 1 pontot azért szereztem. Ellenben ez volt az első szezon, ahol csütörtökön már mindent kivégeztem.

Tibiajax: bejelentkezhetek esetleg waitlistre? :D

Ftomm & CJ4567: Mindenesetre érdekes, hogy a havas, jeges részeken is úgy ment át slickkel, mint kés a vajon. A drivatarok ott szerencsétlenkedtek az RWD-kel, én meg gyűjtöttem a skill pontokat a driftekből. Keresek is majd rá egy Havas Jon matricát. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16364) Qkackca válasza GhanBuri Ghan (#16362) üzenetére


Qkackca
őstag

Ő nemtudom, ez tegnap reggel 8.28 és 8.30 között zajlott kb, a többi nem én voltam ;]

De ez olyan Tibi féle volt, benéztem, ott volt, siker, aztán visszanéztem, ott volt, siker, aztán megint, negyedjére már nem :D

Egy próba juthat belőle amúgy ;)

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16365) csuvicsuva válasza Qkackca (#16364) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor nem te voltál. És ráadásul három különböző színben. A pirosat választanám, ha lehet. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16366) Daw93


Daw93
senior tag

Úgy láttam, erre is sokan vadásztak :DDD

GTA Online: Daweee93

(#16367) Dtomka válasza Tibiajax (#16360) üzenetére


Dtomka
veterán

Mi értelme van a PO autóknak? Lehet láma kérdés de azért felteszem :)

(#16368) Tibiajax válasza Qkackca (#16361) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

na elmész te a .....
&@#@&&@##&&!!

siker, aztán visszanéztem, ott volt, siker, aztán megint,
ez a durva, nem a járvány..
és még én hittem magamról azt, hogy én vagyok a szerencsés flótás
: )
Daw93 á, tegnap egész éjjel ezt toltam..eredménytelenül. szép volt
Dtomka jobban lehet tunningolni őket. többet lehet kihozni belőlük, mint a mezei verziójukból.
dióhéjban
meg hát ritkák

[ Szerkesztve ]

(#16369) Dtomka válasza Tibiajax (#16368) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszi a választ! :R

(#16370) Qkackca válasza Tibiajax (#16368) üzenetére


Qkackca
őstag

Az is vagy, szerencsés, csak néha jut másnak is belőle. :P

Daw93: neked is gratu.
(Abból volt tegnap vagy 8db egymás után egyet se sikerült elcsípni amikor én néztem.)

Dtomka: könnyebbek, erősebbek, gyorsabbak a sima változatnál.

CJ: szóval még a gumi fajtájától is függ milyen tuningot lehet rárakni? Akkor ezért hiányzik időnként mondjuk a súlycsökkentés?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16371) CJ4567 válasza Qkackca (#16370) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem, arra utaltam, hogy a rally gumi akár aszfaltra tuningolt autókra is jó lehet, mert mondjuk S1-ben kevesebb PI pontot használ fel, mint a verseny gumi, és még mindig egy jól vezethető autót kapsz, ez autófüggő, van, ami elvan rally gumikkal, van, aminek minden segítség kell. (versenygumi + első, hátsó szárny)

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16372) Sz4tyi válasza Tibiajax (#16334) üzenetére


Sz4tyi
friss újonc

Mekkora mákos vagy! Nekem csak az Aston Martin van meg a sorozatból. Más a PH-ba én is szeretnék belépni ha lehetséges.
:DD

(#16373) Dtomka válasza Qkackca (#16370) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi neked is. Akkor lehet azokat nekem is el kellene kezdenem gyűjtögetni :)

(#16374) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
FH3-ban melyik a legkönyebben kezelhető drift autó?
Nem az a kérdés te mit szeretsz, hanem a legkönyebben kezelhető.
FH4-ben a pici Abarth /ha jól emlékszem 68-as/, sajnos nem tudom megnézni.
Ugyanez az autó FH3-ban kezelhetetlen.
Már csak a drift van a FH3-ból hogy 100% legyen, de iszonyat béna vagyok.

(#16375) parandroid válasza lanszelot (#16374) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a hot wheels mustang jött be legjobban.
Traction controlt, meg a stabilizátort kapcsold ki, ha még nem tetted meg.

Amúgy én meg a retro rally feladathoz kérnék tuppet, sehogy nem boldogulok a speed zone-nal. Itt ülök a régi, üres lakásban a box-szal, meg egy monitorral, mert itt még megy a net. :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16376) NoMagix válasza parandroid (#16375) üzenetére


NoMagix
addikt

Renault 5 S1-re húzva.

(#16377) Bozek válasza Sz4tyi (#16372) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem tudom, milyen platformon játszol, de ha PC-n, akkor keress rá az Xbox társalkalmazásban, és kérd a felvételt. Én már bent vagyok.

(#16378) _stick_ válasza parandroid (#16375) üzenetére


_stick_
őstag

nekem a csűrös lanciával ment elsőre, van egy max-os off road tuning, azzal próbáld

(#16379) Qkackca válasza parandroid (#16375) üzenetére


Qkackca
őstag

Én lancia delta s4-el mentem s2-ben

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16380) csab991 válasza parandroid (#16375) üzenetére


csab991
senior tag

A800-as Lancerral épphogy megvan.

(#16381) Tibiajax válasza Bozek (#16377) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

én is jelentkeztem.
ha felvesznek, kicsit feldobjuk a klubéletet majd esténként
most a karanténban úgyis mindenki rá fog érni, lehet

(#16382) Joccc07 válasza Tibiajax (#16381) üzenetére


Joccc07
addikt

Fel is vagy;)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#16383) Kisgépkezelő válasza parandroid (#16375) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Elég szépen le lehet vágni a kanyarokat, ha előtte kibontod a kőkerítést. Direkt kipróbáltam, mi a legalacsonyabb osztályú jármű amivel még megy. B700-as Jeep CJ5-el még sikerült, dél felől indulva, C-ben már nem adta ki semmivel sem.

(#16384) Dtomka


Dtomka
veterán

Nem mindig a piros csapat nyer :) (nem én vok a képen)

(#16385) Tibiajax válasza Joccc07 (#16382) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:R

(#16386) Csapoati válasza parandroid (#16375) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ne is mondd azt a speed zone-t... Eltöltöttem kb fél órát, kipróbáltam vagy 5 autót, de még mindig hiányzott 5-6 km/h a 3 csillaghoz. Na, ekkor fogtam a Mitsu Gallantot, csináltam rá én tuningot (téli gumi, de nem rally felfüggesztés), és másodjára meglett, kb 8 km/h-val túlteljesítve. Ha érdekel, fel is töltöttem a tuningot hozzá. Takán Forzathon Winter néven fut, Csapoati83 userként feltöltve.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16387) parandroid válasza Qkackca (#16379) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Köszi a tippeket mindenkinek, a Lancia S4 lett a nyerő, s2 930-ra húzva téli gumikkal sima ügy, elsőre meglett. Előtte én is végigmentem pár autón, de se az audi, se a subaru, se a peugeot nem vált be, a tippek alapján próbáltam a lancia-t, azzal már-már túl könnyű is lett. Olyan gyönyörűen veszi a kanyarokat, mintha nem is hó lenne, hanem csontszáraz aszfalt.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16388) Sz4tyi válasza Bozek (#16377) üzenetére


Sz4tyi
friss újonc

Köszönöm! El is küldtem a kérést. :R

(#16389) homerhamm


homerhamm
addikt

De csak okosan forzázni, Angliában kijárási tilalom van! :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16390) parandroid válasza homerhamm (#16389) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pont ezen gondolkoztam, hogy a koronás, meg a fertőzős játszótéri mókákat igazán össze is lehetne vonni...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16391) Qkackca


Qkackca
őstag

A Ferrari 812 kivásárlási árát felrakták 20 millára, most már van pár eladó példány, akinek kell nézze :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16392) NoMagix


NoMagix
addikt

Szép napot mindenkinek!
Igen jól indult a ami napom, csak megtaláltuk egymást egy Camaro PO-val!
Most a Capri FE -re kell gyúrnom, korábban azt hittem meg van az is, de szomorúan láttam, hogy kettő normál van a garázsomban!

(#16393) Tibiajax válasza NoMagix (#16392) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :C
nagy drakula! jó verda, mi? :) és hát a presztízs.
este gurulhatunk egyet majd, tegnap megszunnyadtam megint, de ma este volán mögé ülök, ha esik, ha fúj, ha van járvány ha nincs.

Qkackca jó hír. a pista-biznisz kezd lecsengeni úgyis, már mindenki kiszedte belőle amit akart, szerte szét lettek már pénzmosva a verdák :DDD jah, volt olyan darab, amelyiknek 7 előző gazdája volt, néztem, lol.. most már jöhet más.
mondjuk, nem lesz egyszerű minimáláras superfast-eket levadászni, mivel sokkal kevesebb van belőlük -gondolom-, mint a pistából

[ Szerkesztve ]

(#16394) Qkackca válasza NoMagix (#16392) üzenetére


Qkackca
őstag

Gratula :)

Nekem annyira nem indul jól, de nem a nap hanem a játék, bejött a 'kis türelem, szinkronizál' , mondom, jó elmegyek reggelizni, de kb 10 perc után hallom felpörgött a venti a gépben, aztán mire visszajöttem meg már kilépett a játék. Azóta meg ha próbálom indítani indul, de az első töltőképernyőnél ahol nyomni kellene hogy tovább, ott kiírja hogy türelem, de félóra alatt se jut semmire, jött volna vmi frissítés csak nem látom vagy mi? Este még jól ment.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16395) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Most hogy konzolvilágban picit kevesebb, mint 6k a Motorsport 7, megrendeltem én is. :)

A motorsport 7 a horizon 4-hez hasonlóan magyar feliratos esetleg?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16396) rdt89 válasza V.Stryker (#16395) üzenetére


rdt89
addikt

Nincs a Motorsport 7-hez magyar felirat, tudomásom szerint utoljára a Motorsport 4 volt hunsub. :)

(#16397) csuvicsuva válasza Qkackca (#16394) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nálam indul rendesen, bár az nem sokat számít, mert standard game pass-szel. Frissítés nem jött, a simához legalábbis.

Ftomm: Gratulálok, akkor most már úgy látszik tényleg én vagyok az egyedüli hörcsög, akinek nincs meg.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16398) Nyethuszar


Nyethuszar
tag

Nektek nincsen olyan,hogy nem tudtok online csatlakozni ? Eleve induláskor is marha nehezen akar mert képtelen csatlakozni. Valami 10percig bohóckodik a betöltő képernyőkkel. Majd közli,hogy live error. Offline tudok csak menni, onlinera kattintva elkezd szaggatni, mintha valami gyenge gép lenne alatta.. És kivágja az error szöveget...
3 napja amikor toltam utoljára semmilyen ilyesféle gond nem volt..
Hja meg optimalizálással kezdett ma.
Más gameket tolok, azokkal semmi gond online :( :(( Szerver túlterhelés lenne ? :F

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

(#16399) Qkackca válasza Nyethuszar (#16398) üzenetére


Qkackca
őstag

Nálam az optimalizáláson se jut túl vagy ha igen, a töltőképernyőn befagy/kilép, én unom meg 20 perc+ várakozás után

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#16400) Nyethuszar válasza Qkackca (#16399) üzenetére


Nyethuszar
tag

Akkor megnyugodtam,hogy nem Nálam van a gond. Igaz nem nagy vigasz egyikünknek sem :(
Így az onlány versenyek felejtősek, a Bmw M3GTR-ért vívott offroad truck versenyből is csak 1 sikerült aztán paff.. Eldobta az egész magát.. :W Azóta a betöltőn se jut tovább. Ráhagyom mára, majd holnap,talán :U

[ Szerkesztve ]

Mindenki hülye aki nem normális :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.