Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16801) CJ4567 válasza stillmatic (#16796) üzenetére


CJ4567
veterán

"Boxon esélytelen vagy"

Egy ideig(kb. az első 600 órám, 2019 áprilisig) 30FPS-re voltam korlátozva, mert a G4560 + 1x8GB kombó nem szerette, ha 60FPS-el akartam játszani, és úgy meg tudtam venni az összes (akkor még a Focus, Nissan, AMG se volt letiltva) PO autót.

A játékban vannak csalók, de nagyon nem annyi, mint amit írsz, és a legtöbb már csak rivals ranglistákon van, online ritkán találkozni velük. (Múltkor találkoztam egyel, de még csalással se tudott utolérni... Pedig nem éppen a legjobban vezettem. :DDD ) És honnan tudod, hogy a tiéd volt a legrövidebb út?

Az egész Xbox haldoklik a karantén óta, már a profilkép változtatás is le van tiltva, tegnap klub vs klub versenyünk hiúsult meg, mikor a 29-ből a 16. körre a 6v6-ból 3v3 maradt.

No Sana No Life

(#16802) rdt89 válasza parandroid (#16798) üzenetére


rdt89
addikt

Az eliminator-t ne is mond a világ leggyűlöltebb játékrésze a Forza-nak. 7-es szinten vagyok és csak a #25 Mustang miatt csinálom, de szarjon g.cit az a balfék aki ezt kitalálta és, hogy ilyen nehezen lehet benne fejlődni. Az a Mini amivel mindig kezdel egy agyrém... :W

Egyébként a Forza Street moslék helyett egy app-ot fejleszthettek volna Androidra/IOS-re aukciósház-hoz és a profiloddal tehetnél fel, kereshetnél, vehetnél autókat és már is megoldva ez a másik időpazarló része a játéknak. :)

[ Szerkesztve ]

(#16803) stillmatic válasza CJ4567 (#16801) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem érdekelnek az aukciós finomságok, csak párszor próbálkoztam, de rájöttem hogy nem ér annyit az egész.
A legrövidebb úton mentem, többször teljesítettem azt a futamot fel a hegyekbe (szabad kóborlásos futam nem sok van), az oké hogy mittudomén ötödik vagyok úgy, hogy végigpadlózok az S1 Bajámmal, de hogy a komplett mezőny nem jut el a hegy közelébe sem addig sík terepen át lehetett padlózni, a cheater már régen a célban vigyorog azt nehéz mással magyarázni.
Arra van logikus magyarázat, hogy téli offroad sorozatot hogy lehet minden futamon megnyerni egy Caterhammel? Nem kicsivel?
Na mindegy, no offense, néha egész jól elszórakozok az online versenyeken, néha pedig felakad a szemem pár furcsaságon. Ez minden online játékban így van.

(#16804) CJ4567 válasza stillmatic (#16803) üzenetére


CJ4567
veterán

A Caterham egy nagyon jó off-road autó S1-ben körversenyekre, jól tapad jó gyorsulással, de nincs végsebessége.

No Sana No Life

(#16805) stillmatic válasza CJ4567 (#16804) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ennek volt. :DD

(#16806) homerhamm válasza rdt89 (#16802) üzenetére


homerhamm
addikt

Hol van #25-ös Mustang a Forzában? :F :Y

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16807) ETOM válasza homerhamm (#16806) üzenetére


ETOM
addikt

Nem rémlik, hogy adná az eliminator azt a mustangot. Ford F150-DD-t ad.

[ Szerkesztve ]

(#16808) CJ4567 válasza homerhamm (#16806) üzenetére


CJ4567
veterán

Van, AH-ban néha kifogható, vagy driftkaland 19-es szintet eléred, és néha a playlistből is megszerezhető, de az eliminator F150-DD-t ad.
Ha érdekelnek a FD autók, most a #777 Corvette-t lehet megszerezni, 50%-ot kell elérni nyáron, tavasszal a FD 599 GTO-t lehet megszerezni egy szezonális versenyből.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16809) NoMagix válasza parandroid (#16798) üzenetére


NoMagix
addikt

X-en én is tapasztalok ilyen olyan problémát amit stillmatic is említett!

(#16810) Hirons


Hirons
csendes tag

Sziasztok,

A festival playlistben nincs kb semmi, nem látok semmilyen aktuális eventet. Tapasztalt más is ilyet?
Olvastam itt pár hozzaszólással ezelőtt, hogy a szerverekkel van valami,
amiatt lehet?

(#16811) CJ4567 válasza Hirons (#16810) üzenetére


CJ4567
veterán

Frissítened kell a játékot.

No Sana No Life

(#16812) ETOM válasza Hirons (#16810) üzenetére


ETOM
addikt

Nem a legfrissebb a játék verziója. Frissíteni kell.

[ Szerkesztve ]

(#16813) Hirons válasza CJ4567 (#16811) üzenetére


Hirons
csendes tag

+ ETOM, köszi a gyors választ srácok. :R

Eddig mindig frissített magától, úgyhogy ez eszembe sem jutott.

(#16814) CJ4567


CJ4567
veterán

Amikor tök nyugodtan keresel egy custom adventure-t, bedob, erre ezt látod:

No Sana No Life

(#16815) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Forza shopban nem lesz valami megvásárolható húsvéti meglepi?

(#16816) csuvicsuva válasza stillmatic (#16815) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha lesz is, remélem nem a Capri FE-t és a Camaro PO-t teszik be, ha már az egész fórum hónapokig szenvedett velük. :D

Azt hiszem, ezen a héten elengedem a játszóteret. A kocsit drágábban adtam el, mint amennyibe most kerül. Ez talán az első hét, ahol csupa olyan emberrel dob össze, akik mintha nem tudnák, mit kell csinálni. Túlélőként összeütköznek az ellenféllel, team kingben pedig menekülnek a királyok elől, amikor én meg lelassulok, biztos, hogy a térkép másik végén van az összes.

Erről jut eszembe, ha a 10 rangsoroló játszótéri "mókából" egyből kilépek (tudom, nem szép dolog), azt beszámítja lejátszottnak? Free for all-nál működött, de ott csak egy verseny van, nem akarom kockáztatni, hogy letiltsanak egy időre.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16817) Aszpik


Aszpik
tag

Sziasztok!

Másnál is megszakad a kapcsolat? Tegnap óta nem lehet online versenyeket végigtolni, mert 1. futam alatt vagy után kihajít, hogy megszakadt a kapcsolat :W

"Most is ugyan olyan jó az éden, Ugyanolyan sz@r, mint régen" ;)

(#16818) homerhamm válasza stillmatic (#16799) üzenetére


homerhamm
addikt

Legjobb az 566 km/h a traffinál Peel P50-nel és társai.:D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16819) rdt89 válasza homerhamm (#16806) üzenetére


rdt89
addikt

Driftkalandba elérhető, ezért csinálom azt is, a Mercury-ért meg a Eliminator-t kell nyúznom, én nem szenvedek az AH-val. :))

(#16820) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Motorsport 7-nél más is tapasztalta, hogy néhány versenynél a bal felső sarokban nem mutatja a helyezést? Illetve néhány esetben nincs ott a pilóta az eredményhirdetésnél, csak az autó. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16821) H3XHUN


H3XHUN
csendes tag

AI-t programozó nyomorékokat a MS-től miért nem rúgják ki? A heti trial egy kibaszott vicc. haverral mindennel is próbáltuk, alumi, mini, fosrégi WV bogár, 3-4 700-as tunigot mindegyikhez kipróbáltunk de az istenért sem tudunk 280-cal hegyen felfelé menni mint a botok!!! Mi a tököm értelme van, hogy ennyire csaljanak a botok??

A koeningsegg-es verseny szintén, pedig azt csak "igazán profi" vagy mi a neve annak a nehézségen, játszottuk. Itt is sokat állítgattunk a kocsin, One:1 mire egy versenyt sikerült nyerni. De a másik 2 esélytelen (valamiért így is megadta a bajnokságot...) A botok nagyon szűk S kanyarban 400-zal… és egyéb baromságok. Mint egy vonat lökik be az ember elé a civil autókat... szarrá lökdösnek oldalról és stb. Kibaszott dodzsem az egész, mint egy flipper gépben.

(#16822) homerhamm válasza V.Stryker (#16820) üzenetére


homerhamm
addikt

Régebben a H4-ben a játszóteres cuccba az emberből kettő volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16823) Csapoati válasza H3XHUN (#16821) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A hegyen engem is lehagytak többnyire, a de a kanyarokban simán lehet hozni rajtuk, és ahogy írtam, megtámaszkodni szinte kötelező! Alumi jó tuninggal teljesen vállalható volt. A Koenigsegges versenynél pedig megint csak az a lényeg, hogy a gyorsulás meg az indulás legyen jó, mert ha az első pár kanyar után lehagyod a gépet, nem fog utolérni, de ha beragadsz a mocsárba, véged van, szarrá törnek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#16824) CJ4567 válasza H3XHUN (#16821) üzenetére


CJ4567
veterán

Polaris RZR-el lazán megcsinálható, egyszer randomokkal, egyszer segítettem valakinek, kettőből mind a kettőt nyertük.

A Koenigsegghez a CCGT-t ajánlom, brutál kanyarodása van, és S2-ben a racing V12-ben belefér, összkerékkel.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16825) NoMagix válasza H3XHUN (#16821) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem ahogy feldobta a gyári koeningsegg one-t azzal hasítottam, meg is lepődtem milyen jól megy hátsókerekes létére! Még sosem vezettem előtte!

[ Szerkesztve ]

(#16826) csuvicsuva válasza CJ4567 (#16824) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azt hiszem én pont a CCGT-t tettem át összkerekesre a múltkori dirt bajnokságnál, most kapóra jött.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#16827) CJ4567


CJ4567
veterán

(#16828) csab991 válasza CJ4567 (#16827) üzenetére


csab991
senior tag

Végződhetett volna rosszabbul is. :D Be volt kapcsolva a kipörgésgátló vagy anélkül toltad?

(#16829) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#16827) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Pedig majdnem kiadta. :D Vicces a Portofino, hogy a pályán még nyitott tetővel megy, de a célfotón már csukva van. Bár az enyém működne ilyen gyorsan.
Egyébként szerinted így a jobb race gumikon, vagy rally+aero.

(#16830) CJ4567 válasza csab991 (#16828) üzenetére


CJ4567
veterán

Anélkül, próbálok RWD-t tanulni(igen, nem 1800 lóerővel kéne tanulni, de a drift autókon slick gumik vannak, szóval könnyebbek, mint sok kevésbé erős autó), elég vicces, amikor mindenki mellett úgy mész el, mintha állnának. :DDD (Kevés RWD autó van, ami kipörgésgátlóval gyorsabb, mint nélküle, csak TCS nélkül sokkal nehezebb kezelni őket, főleg úgy, hogy Dualshock 4-el játszom, szóval még rezgő ravaszok sincsenek, csak a kontroller rezeg, ha kezdem a tapadást elveszteni.) Elég érdekes, amikor egy drift Mustangot könnyebb vezetni, mint egy 911 GT1-et, pedig több, mint kétszer annyi lóerő van a Mustangban.

Amit lehet ezekkel a borzasztóan erős autókkal csinálni, hogy 2-3 nagyon hosszú fokozatod van, és ennyi, pl. a Mustang, amit vezettem, az első fokozat 0-tól 312-ig megy, majd 2-esben a többi, a többi fokozat "ki van tuningolva".

(#16829) Kisgépkezelő A leggyorsabb a racing V12, rally + aero, de racing V12, race is elég gyors, akár aero nélkül. ISAD gyári motor, race, no aeroval tolta, és még az is meglepően gyors volt, kb. nem lehet elrontani ezt az autót.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16831) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Nincs semmi a Forza shopban, bezzeg ratyi Valentinkor volt, mikor az ember nem számított rá és nem gyűjtött elég pontot. :W

(#16832) csab991 válasza stillmatic (#16831) üzenetére


csab991
senior tag

Előtte a havi streamben közölték, hogy milyen akciók lesznek, most nem volt semmi ilyesmi.

(#16833) IntelKiller7 válasza stillmatic (#16831) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Napokkal előtte tudni lehetett mikor, mit, mennyiért fognak adni.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16834) parandroid válasza CJ4567 (#16824) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

RZR nekem konkrétan az egyik legborzalmasabb élmény lett. Súlya nincs, összevissza pattog, mindenki löködi, és a legkisebb elgázolt tereptárgy is gyakorlatilag állóra fékezi. Végül a Baja Buggal lett meg, jellemzően a 6 kollégából 4 ezzel jött, sikerült is mindenkinek mindjárt elfogadható helyezéseket hozni. Az első verseny necces volt, személy szerint csúnyán elszúrtam, 10. lettem, a többiek is bénáztak, de egy jól ment, illetve a nagyon béna tuningolatlan Alumis csapattárs az utolsó helyről kilépett, így sikerült 50 ponttal nyerni. A másik két verseny sima ügy volt, egyszer 2., aztán 3. lettem, a győztes megint mindig ugyanaz volt, mint az első esetben. :U

Ráadásul a szomszédból kapok jótékonysági netet baromi gyenge wifin, szóval akkora a lagom, mint egy ház, nem volt egyszerű, benne van vagy 10-12 próbálkozás...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16835) homerhamm válasza csab991 (#16832) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát szomorú, mintha a húsvét nem ünnep lenne. Pfff... :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16836) parandroid válasza homerhamm (#16835) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az hagyján, de hogy a kemény küzdelem árán megnyert nyúlruha milyen borzasztóan ocsmány!!! Te jószagú tyúkudvar!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#16837) GhanBuri Ghan válasza homerhamm (#16835) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Egy ideje karácsony, húsvét nem ünnep, mert azok a kereszténységhez kapcsolódnak, és az amerikai (nyugat európai) kultúrában nem illik emlegetni, "nehogy megsértsék mások vallási érzékenységét". Lásd azt, hogy az utóbbi tíz évben a "Christmas" szót lecserélték a "Holiday Season"-ra, mert hát ugye világszerte az a legnagyobb vásárlási időszak, szóval az megmaradt, csak "vallássemleges" néven. Steamen régen volt húsvéti akció, mára már nincs, van helyette kínai újéves.

(#16838) NoMagix


NoMagix
addikt

Valaki találkozott már itt az FH4-ben Toyota Supra '92-vel?

(#16839) CJ4567 válasza NoMagix (#16838) üzenetére


CJ4567
veterán

Ősszel lehet megszerezni, versenyből.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16840) homerhamm válasza NoMagix (#16838) üzenetére


homerhamm
addikt

Majd a jövő héten megszerezhető autó :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#16841) gduck válasza Tibiajax (#16226) üzenetére


gduck
addikt

Ez még továbbra is így van? Miért van pont ez az egy autó letiltva?!
Ha jól emlékszem egyszer Forzathlon shopban is elérhető volt, akkor mi a különleges pont ebben a PO autóban?

[ Szerkesztve ]

(#16842) CJ4567 válasza gduck (#16841) üzenetére


CJ4567
veterán

Az összes PO autó le van tiltva.

[link] itt megtalálod, hogy miért.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#16843) stillmatic válasza IntelKiller7 (#16833) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Én még a heti kihívásoknak is úgy kezdek neki, hogy nem nézem mi lesz a nyeremény. Lestem is a nyuszijelmeznél. :DD

(#16844) gduck válasza CJ4567 (#16842) üzenetére


gduck
addikt

Szerintem meg nem! ;) 2 vagy 3 PO autót vettem meg 1-2 hete!

(#16845) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Húsvétra kisírta a gyerek a Fortune Islandet, a szigeten van megvehető ház vagy csak a Horizon Fesztivál az egyetlen opció?

[ Szerkesztve ]

(#16846) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#16845) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nincs.

(#16847) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Elég gyér egy DLC.

(#16848) Tibiajax válasza gduck (#16844) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

2hete még nem voltak tiltva, csak a focus. mára hál istennek már mindet letiltották.

(#16849) gduck válasza Tibiajax (#16848) üzenetére


gduck
addikt

Köszi, így már érthető :R

(#16850) parandroid válasza stillmatic (#16847) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha fullra tolod (minden csillag, minden acsi), azért el lehet lenni vele egy ideig. Az eredeti területhez képest persze kisebb, de forzánál ez mindig így volt. Lego Valley sem nagyobb. Amúgy jó útvonalak, versenyek vannak, kár, hogy ilyen kihalt. Sokkal jobb megoldás lenne, ha az eredeti térképpel fizikailag össze lenne kötve, és azt nagyobbítaná meg, így a teljesítés után már senki vissza sem néz rá.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.