Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15051) NoMagix válasza Qkackca (#15041) üzenetére


NoMagix
addikt

10. szinten, azt mégis hogyan?
Akárhányszor nyomom mindig a szaros Mini-vel vagyok 1- es szintről indulva!

Tegnap volt egy Renault 20 misiért...
Nem vettem meg.

[ Szerkesztve ]

(#15052) DjDanee87 válasza NoMagix (#15051) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mindig Minivel indulsz 1-es szintről, az úgy van. De ő a játékmódért járó XPről beszélt. Mint minden játékmódnak és tevékenységnek a játékban, az Eliminatornak is van befolyás szintje, amit növelsz minden lejátszott meccsel. A szintekért jutalom jár, a 10. szinthez 217 000 befolyást kell szerezni, és ha érdekel mik a rewardok itt megtalálhatóak majdnem az oldal legajlán a kocsik alatt: [link]

(#15053) NoMagix válasza DjDanee87 (#15052) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm szépen!
Majd meglesem hol tartok!

(#15054) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag


Imáim mehallgattattak. Bekerült a játékba a Hachi-roku (AE86), A rossz hír, h csak 3 hét múlva (a tavaszi szezonban) lesz megnyerhető...
Vagy nem, egy kis trükkel meg lehet szerezni. Menj be a gépházba, és a dátum beállításánál kapcsold ki az autómatikus állítást, utána alatta nyomj a módosításra, és állítsd február 7-12 körülre, de még ne érvényesítsd. Indítsd el a játékot, (én itt rámentem a böngészőre, h a játék ne induljon el teljes képernyőn) és ha indul a játék (a fekete képernyő a szöveggel), húzd ki a netet és aktiváld a dátum módosítást. A Tavasz fog elindulni, meg kell csinálni a 3 versenyt a 80-as supraval, és megkapod a Truenot. Jó driftelés, csak vigyázzatok a tofura :DD

[ Szerkesztve ]

(#15055) ClunkyChip


ClunkyChip
csendes tag

Ezt kell megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

(#15056) Qkackca válasza NoMagix (#15051) üzenetére


Qkackca
őstag

Mentem kb 3 játékot ott, top 10 mindig, de ennyi azért kaptam nem tudom mennyi befolyást (vagy a befolyás volt 28 ezer vagy a nyert kredit, abból meg kiszámoltam, hogy kell vagy 90 top10-es kör és meg is van :)) )

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15057) homerhamm


homerhamm
addikt

Megnyertem az évszakos furgonos terepversenyt, de nem kaptam meg a kocsit, miért?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15058) paltom


paltom
tag

Lesz még valami kiegészítő hozzá? Vagy patchekbe hoznak be új dolgokat? Nem követtem mostàban figyelemmel.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#15059) Bib válasza homerhamm (#15057) üzenetére


Bib
őstag

Jelöli is aranyszínnel? Van hely a garázsodban?

(#15060) CJ4567 válasza ClunkyChip (#15054) üzenetére


CJ4567
veterán

1-2 nap múlva kapni fogod a 30 napos bant, ami azt jelenti, hogy 30 napig kb. semmit se fogsz tudni csinálni, ami online a játékban.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#15061) Tibiajax válasza ClunkyChip (#15054) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ennyit szenvedni...ezért????
:DDD :D
mi ezz..

(#15062) csuvicsuva válasza homerhamm (#15057) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mondok jobbat. Tegnap Xboxon beléptem a havi ranked online adventure-be (egy verseny kell, hogy ranglistára kerüljek), de mivel street versenyeket adott, egyből kiléptem. Nem történt semmi, maradtam 47%-on, pedig még játszottam utána. Ma kipróbáltam a játékot PC-n és azzal fogadott, hogy megkaptam az 50%-os teljesítésért az autót, mert mégis berangsorolt, most pedig azt írja ki, hogy zárolva van a ranked online adventure. :F

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15063) CJ4567 válasza Tibiajax (#15061) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem éri meg, 30 napra banolnak.

No Sana No Life

(#15064) Tibiajax válasza CJ4567 (#15063) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

10 darab creditet nem ér meg nekem, ránézésre...
:D

(#15065) homerhamm válasza Bib (#15059) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja a GRC VW Beetle-t nem kaptam meg, aztán indítottam egy onlinet is, de csak 2. lettem, ezért a kreditet kaptam.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15066) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#15062) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért is kapsz pontot ha kilépsz. Nem pozitívat, de a mínuszpont is pont, az alapján is berangsorol. Legfeljebb egyre rosszabb ligákba kerülsz.

(#15067) szimszonos válasza homerhamm (#15057) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem.mindegy hogy milyen nehézségi fokozaton játszol.Az évszakos furgonos terepbajnokság 3 versenyből áll és legalább igen gyakorlott nehézségi fokozaton kell teljesíteni.Nem kell mindegyiket megnyerni,lényeg hogy a bajnokság végén összesítésben legyél az első.Valamit nagyon nem jól csinálsz.

[ Szerkesztve ]

(#15068) NoMagix válasza Qkackca (#15056) üzenetére


NoMagix
addikt

Vicc!
Megnézte, a garázsomat és benne parkolt már a Renault RS! :Y :Y nem vettem észre!
Amúgy 12. szinten vagyok az eliminátorban! :DDD

Szuper pörgetésben kaptam egy Daytonát, de már áll egy a garázsban így eladtam 4 millóért!
Na, így nagyon gyorsan pörögnek a kreditek!

[ Szerkesztve ]

(#15069) Qkackca válasza NoMagix (#15068) üzenetére


Qkackca
őstag

;) :C

A rangsorolt csapatos online verseny pedig már 6 verseny után rangsorol? Eddig 10 volt.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15070) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#15066) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Csak az volt az érdekes, hogy boxon nem dobta be. Az előzőn 10 verseny pont elég volt a "jóból", 15-ös ligába kerültem, most is oda rakott. Jó az nekem, elég ha az AI-tól kapok idegbajt. :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15071) CJ4567 válasza Qkackca (#15069) üzenetére


CJ4567
veterán

Az előző szezonban megcsináltál 4 versenyt, szóval már csak 6 van hátra. Utána majd havonta már csak 1 verseny lesz, ha megvan a rangod.

No Sana No Life

(#15072) ClunkyChip válasza Tibiajax (#15061) üzenetére


ClunkyChip
csendes tag

Hát ha nem nézted az Initial D animét, akkor nem is tudod, h mi ez a kocsi.

(#15073) szimszonos


szimszonos
őstag

Megcsináltam a heti kihívásokat,az érte kapottt forzathlon pontokból gondoltam veszek valami értékesebb járgányt.400 pontért ott volt a Nissan 1994 Fairlady ami kb 4-5 millió CR az aukciós házban.A másik lehetőség 600 pontért a Morris Traveller volt amit nem találtam se az autószalonban se aukcióban.Gondoltam nagyot kaszálok vele mert ha nem lehet aukción venni akkor sokat érhet majd.Be is zsákoltam 600 pontért,azonnal megnéztem mennyiért tudnám felrakni aukcióra de sajnos csak 288ezer CR volt a limit.Ez most komoly hogy 600fp-ért ezt adták?Inkább a Nissant kellett volna vennem ha ezt tudom :W

[ Szerkesztve ]

(#15074) Qkackca válasza CJ4567 (#15071) üzenetére


Qkackca
őstag

Ő, nem hiszem. Vagyis nem tudom, túl sok tapasztalatom még nincs a játékkal.
De az előző szezonban elért rang az nullázódik a következő szezonban nem? Vagyis a rangsorolt online kaland ajándékoknál látottak alapján én így gondolom.

Ott 0/10 volt, utána rangsorolt új szezonnál hogy megvolt a 10 (Első körben 12. rangom volt, az előző szezonban meg 9.), most meg 0/6 szezonkezdetnél.
Vagy ez a Online verseny ranggal (befolyás, mint a versenytípusok, történeti küldetések, ugratók, stb.) van kapcsolatban?

#15072: vagy nem japán autó fan. Vagy valami olyasmi lehet, őt nem érinti meg az a típus és csak plusz egy kocsi, semmi több.

#15073: de a Mini Traveller az elég ritka, Ah-ban sincs sokszor. Nyilván ha pénzszerzési céllal vetted akkor nem nyerő, de ha a kollekciódba kell akkor oké. A '84-es Civic Crx is ritka és olcsó, a Ferrari 812, Pista is. Van jó pár autó ami ritka, mégse ér sokat pénzben.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15075) Dante73


Dante73
tag

Lego-s csűrlelet feloldásához mi a követelmény? (Az alap 15 db már rég megvan, de most mutat egy 16.-at is, és mintha egy 17.-ről is hallottam volna... ) Minden segítséget előre is köszi!
:R

(#15076) csuvicsuva válasza szimszonos (#15073) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ne is mondd. Vans and utility championshipnél csak a minit engedte használni. Öreg fejjel rájöttem, hogy sokkal élvezetesebb a játék a "lassú" kocsikkal, de ez még nekem is sok volt. Ráadásul csak úgy tudtam nyerni, hogy szégyenszemre át kellett állítanom a törést+gumi kopást kozmetikaira, mert az első versenyen a vizes részen annyira lelassult, hogy utána lehetetlen volt vele talpra érkezni.

Más: ez a téli ugratós feladatnál emlegetett Ferrari 599(?) miért ilyen drága AH-ban? 8 millióért elvitték, mint a cukrot.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15077) Tibiajax válasza ClunkyChip (#15072) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sajnos nem néztem/nézek semmilyen animét..nagyon távol áll tőlem a japán, meg cakkpakk a keleti kultúra, úgy ahogy van

autóba sem érdekelnek a japánok. egy kivétel van talán, a GT-R. ..a szörnyeteg. mattfeketében, balkormánnyal, nyilván... egy olyat elfogadnék a valódi életbe is. meg talán egy skyline-t. de hát az meg ugye az elődje

ha autó, akkor csak német, angol, olasz, svéd. és usa.

(#15078) parandroid válasza csuvicsuva (#15076) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az ugye megvan, hogy lehet az autókat tuningolni is? D500-ra húzva az a Mini Traveller azért kategóriájában elég jó cucc, különösebb odafigyelés nélkül, félálomban nyerhető vele a sorozat ‘highly skilled’ fokozaton.

Az 599 Evo nem csak a leggyorsabb autó a játékban, de megfelelő tuninggal nagy sebességnél a legjobban irányítható is, kb rekorder a játék összes trafijánál, vagy sebességzónájában. Nem melllesleg az autószalonban nem kapható, viszonylag ritkán bekerül jutalomként, szóval ha nem volt belőle másik példányod, akkor nem feltétlenül volt okos dolog eladni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#15079) csaba951 válasza szimszonos (#15073) üzenetére


csaba951
veterán

Morris Traveller
Ha eddig nem volt meg, akkor jól jártál vele! Mostani heti feladatok között van egy bajnokság amit áruszállítókkal kell megcsinálni. MT-hez letöltöttem a D kategória legnépszerűbb tuningját, és azzal csináltam meg. Olyan jól sikerült, hogy ez már cheat! Konkrétan 4 másodpercet vertem a második helyezettre. A körversenyeken körönként. :D
Csak a víz (tó/folyó) tudja megfogni. Akkor nagyon lelassul, mert felfekszik a vízre. De amint viszatértsz vele a szárazföldre, megy mint a golyó.

ui.: Nissan 1994 Fairlady-t hétfőn vagy kedden adtam 12 millióért. :DDD
Amit hetiben el lehet hozni pontért, annak mindig gyorsan leverik az árát.

(#15080) szimszonos válasza Qkackca (#15074) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem érdekel a kollekció,pénzre mentem volna de ezt benéztem.Nem gondoltam hogy ilyen ritka autö,ennyire keveset ér.Most már megtartom,felhúzom D500-ra ahogy mások is jó lesz pár versenyre.Ami bosszantó hogy lenulláztam a forzathon pontjaimat ezért :)

(#15081) csaba951 válasza szimszonos (#15080) üzenetére


csaba951
veterán

Eladásra a Hoonigan RS200-sem jó, 200e körül lehet feltenni. Nem is szokott fent lenni. Néhány szerencsés fel tudja tenni 20m-ért is, annyiért is azonnal viszik. Földutas/Rali versenyeken/sebességzónákban verhetetlen.

(#15082) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

az este meglepődtem kicsit, nem is találkoztam még a 600LT coupe 2018-cal eddig.. nézem, 10misiket kérnek értük. ebből rendkívül okosan és tapasztaltan levontam a következtetést, hogy szalonban ne is keressem, és nekem sincs még meg a mclaren-kollekciómban, csak a cabrio/targa verzió..
úgyhogy mivel tele vagyok mostanában pénzzel, be is ruháztam rá, megvártam egy azonnali 8misis árast.. csodálatos gép

láttam még egy fajta mclarent a keresőben, egy akármi PO-t, na azt sem láttam még szerintem

[ Szerkesztve ]

(#15083) csaba951 válasza Tibiajax (#15082) üzenetére


csaba951
veterán

2018 McLaren 600LT Coupé
It is primarily unlockable as a seasonal reward:
* 50% Season Completion Bonus - Series 14 Summer Season
* Seasonal Championship reward - Series 16 Summer Season

(#15084) Tibiajax válasza csaba951 (#15083) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

áhá.
jó, hát én versenyekkel nem élek a játékban.. nem vagyok egy peterkeT-kategória
legutolsó autó amiért hajlandó voltam szendvedni, az a Pista volt, de ha ott sincs Kisgépkezelő barátom, akkor az se lett volna meg szerintem
azóta is hálás vagyok neki, ezért külön

(#15085) csuvicsuva válasza parandroid (#15078) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Persze, hogy lehet, csak single-ben nem szoktam, eddig nem volt rá szükség.
Evo-t nem használtam, Speedtrapre Moslerrel mentem (minden értéke 10-es), tegnap végre meglett az utolsó autópályás is 428.5 km/h-val. Mert szeretjük a kihívásokat, nem igaz? ;)

csaba951: na például a hoonigan rs200-tól nem válnék meg semmi pénzért. Imádom.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15086) CJ4567 válasza Qkackca (#15074) üzenetére


CJ4567
veterán

Nem nullázódik a rangod, csak elrejti a játék.

No Sana No Life

(#15087) Qkackca válasza Dante73 (#15075) üzenetére


Qkackca
őstag

Valamilyen befolyási szint, nyerj versenyeket, stb, mert hiába volt meg hol a garázsa, csak bizonyos szint után dobta be. Azt hiszem a házad is fejleszteni kell (ez összefügg a befolyással, ugye)

#15086: Jól van, köszi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#15088) axod


axod
tag

Kikészít a mostani Trial :O kb. 15. alkalommal sikerült egy olyan csapatot kifognom akikkel 3-ból az első 2-t megnyertük, erre a 3. verseny közepén disconnected session :W Ilyen még soha nem volt...

(#15089) elod22 válasza axod (#15088) üzenetére


elod22
senior tag

Én nem gondoltam volna, hogy ebben a játékban is ennyi idióta van, hogy nem fogja fel mi a lényege ennek a versenynek és sokszor keresztbe tesz neked, ahelyett hogy csak a másik csapat versenyzőivel foglalkozna. Sokszor kanyarban úgy kilöktek, hogy kihagytam a checkpointot, onnan már nehéz visszakapaszkodni. :W

(#15090) Tibiajax válasza elod22 (#15089) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pls press "Y" ..

(#15091) elod22 válasza Tibiajax (#15090) üzenetére


elod22
senior tag

Azért ilyenkor a rewind nem úgy működik, mint offline versenyben.

(#15092) axod válasza elod22 (#15089) üzenetére


axod
tag

Pontosan így van... És akkor még disconnected is amikor végre összejönne :W

(#15093) Tibiajax válasza Tibiajax (#15090) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sorry, benéztem. azt hittem offline

(#15094) C4mp3r válasza csuvicsuva (#15076) üzenetére


C4mp3r
addikt

8 millaert eleg rossz boltot csinaltal, siman el fogjak vinni 20 ert is csak kicsit varni kell vele. nekem van egy sajat hasznalatra meg vettem egyet eladasra amikor bagoert mentek ah-ban. egyebkent ha az autopalyas trafi leaderboardot megnezed a mosler sehol nincs a 420 km/h-val, 488 a ph-s csucs a ferrarival. hiaba 10-es minden statja a moslernek az elmeleti vegsebessege 470 korul van max tunningal az evo meg 515. szerintem vasarolj vissza egyet amig teheted ha nincs masik a garazsodban, mert must have kocsi szerintem

(#15095) csuvicsuva válasza C4mp3r (#15094) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Most már mindegy, már elment. Kábé másfél hónapja tértem vissza a körforgásba, csak és kizárólag tőletek szerzem az infókat, majd kiokosodok szép lassan. Speed Trapek megvannak 3 csillaggal, az autópályás volt az utolsó. Single player versenyeket - főleg a street scene-t - inkább közép-lassú autókkal játszom, azokkal nehezebb elszállni, Forzathonra, PR Stuntsokra pedig egyelőre elég az RS200 és a Mosler. Rövid távú tervem most az utolsó ház, az Edinburgh Castle megvétele (hadd jöjjenek a női cipők, meg az ingek super wheelspinből :DD ). Ami viszont óriási csalódás, az a Bugatti Chiron. Bár lehet, hogy én raktam rá rossz tuningot, de még 400 km/h-t is alig tudtam átlépni vele.

Közben eszembe jutott még egy kérdés. Blueprint eseményt hogyan tudok megosztani? Végig kell mennem a versenyen? Válaszokat előre is köszi.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#15096) Catmanage


Catmanage
friss újonc

Sziasztok! Olyan segítséget szeretnék kérni, hogy ezelőtt teljesen normálisan működött a játékom és már kb 1 éve megvan. De most ami jött új windows update azóta már el se indul a játék. Már töröltem az új drivert is de nem segített. Windows frissítés visszaállítás se segített. Sőt még a játékot is már 2x újra telepítettem de semmi. Valaki tudna ebben segíteni?

(#15097) ETOM válasza Catmanage (#15096) üzenetére


ETOM
addikt

Az fura mert nálam minden a legfrissebb és nincs gond vele. Pontosan melyik update útán lett ez?

(#15098) Catmanage válasza ETOM (#15097) üzenetére


Catmanage
friss újonc

ez a január 14. build: 18362.592

(#15099) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez a Quartz Regalia D hogy szerezhető meg? Valami autóismeretes pontot ír.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#15100) DjDanee87 válasza homerhamm (#15099) üzenetére


DjDanee87
addikt

A sima Quartz Regalia kocsinak a skillfáján van. Ott ha kirakod a megfelelő pontot megkapod a batár D verziót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.